VIDEO: Podle redaktorky ČT není Marakéšská deklarace o řízení migrace a do...

VIDEO: Podle redaktorky ČT není Marakéšská deklarace o řízení migrace a do Newsroomu si pozve “odborníky” ze serverů fiat-alternativy, kteří to divákům ideologicky správně vysvětlí! Kdo neumí číst, musí spoléhat na “pravdu” z Kavčích hor. Za všechno prý může Aeronet, od kterého informace přebírají politici! A proč by nemohli?

VIDEO: Podle redaktorky ČT není Marakéšská deklarace o řízení migrace a do Newsroomu si pozve “odborníky” ze serverů fiat-alternativy, kteří to divákům ideologicky správně vysvětlí! Kdo neumí číst, musí spoléhat na “pravdu” z Kavčích hor. Za všechno prý může Aeronet, od kterého informace přebírají politici! A proč by nemohli?

Redakce AE News byla opět upozorněna našimi čtenáři na další dezinformační blok informací České televize, který vyjede dnes večer na ČT24 v pořadu Newsroom. V upoutávce, která byla odvysílána již tento pátek, se totiž redaktorka ČT Tereza Řezníčková vyjadřuje na adresu našeho serveru, že prý jsme rozšířili dezinformace o Marakéšské deklaraci. Podle jejího názoru tato deklarace není o řízení migrace Afričanů do Evropy formou jejich legalizace a následného přerozdělení do zemí EU, ale naopak dokumentem o zastavení “nelegální” migrace. Jako kdyby snad v tom byl rozdíl.

Na podporu svých tvrzení si pozvala zástupce dvou českých serverů fiat-alternativy, o kterých jsme právě psali v nedávném článku o tom, jak dezinformují o Marakéšské deklaraci a přitom spolupracují s Českou televizí. Dnes večer uvidíte, že jsme měli znovu pravdu, protože v reportáži budou vystupovat zástupci serverů Manipulatori.cz, který vede aktivista Jan Cemper a zástupce serveru Info.cz. Právě o těchto dvou serverech jsme psali v článku zde, kde jsme upozorňovali na překrucování informací České televize o Marakéšské deklaraci.

Tereza Řezníčková, redaktorka ČT.

Není proto divu, že Tereza Řezníčková z ČT a její tým redaktorů si hned pozvali zástupce z těchto dvou serverů, aby naházeli na Aeronet další kyblíky špíny, že prý vyvoláváme strach a navíc prý naše informace využívají politické strany a hnutí jako např. SPD nebo dříve v kauze lithium Hnutí ANO. Každý občan si přitom může text Marakéšské deklarace přečíst [1], a to zcela sám a bez asistenčního výkladu České televize, a stejně tak si každý může přečíst i anglický originál na serveru Evropské komise [2].

Jak jsme upozornili v našem jazykovém překladu deklarace v předmluvě, dokument obsahuje zmínky o boji proti pašerákům a obchodu s lidmi, ale pouze okrajově jako jedno z mnoha témat, která jsou v dokumentu obsažena. Celé vyznění Marakéšské deklarace nelze hodnotit nijak jinak, než jako manuál a instrukční soubor pro řízení migrace z Afriky do Evropy. Dokument se odkazuje v rámci Rabatského procesu na tzv. Globální kompakt, což je agenda Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky a migraci, která je v současné době v procesu schvalování v OSN.

Veřejné tajemství v EU: Marakéšská deklarace je o tom, jak z nelegálních uprchlíků administrativně a byrokraticky udělat legální azylanty

Závěry Marakéšské deklarace lze shrnout slovy jako politický nástroj pro legalizaci nelegálních migrantů na hranicích a před hranicemi Schengenu takovým způsobem, aby po překročení Schengenu na ně bylo už pohlíženo jako na legální migranty, tedy ve smyslu slova jako na osoby, které nebude dovoleno již nadále v médiích označovat za ilegály, ale pouze za uprchlíky a azylanty, kteří před něčím utíkají ze svých zemí

A to je přesně v Marakéšské deklaraci uvedeno, před čím mohou utíkat, aby na ně mohlo být pohlíženo jako na legální migranty: mohou utíkat nejen před válkou ve své zemi, ale i před neutěšenou ekonomickou situací, což je přímo v Marakéšské deklaraci takto doslova uvedeno: V tomto rámci je hledání alternativ k neformální ekonomice nezákonného pašování migrantů a obchodování s lidmi zvláště podporováno. Pod pojmem “hledání alternativ” není myšleno nic jiného, než udělování víz migrantům, především pracovních víz, studijních víz a v neposlední řadě udělování statusů azylantů v zemích EU.

Pan Kotrbatý se pustil do analýzy a rozboru propojení Aeronetu na politky.

Evropská unie tak “vyřeší” obchodování s lidmi a s pašeráky tím, že jim překazí kšefty a EU bude migrantům udělovat azyly zdarma, včetně trajektové a bezpečné přepravy od břehů Afriky do evropských přístavů. Migranti budou již při nalodění “prověřeni” v informačních systémech EU a již na lodi dostanou status a vízum, takže do italských, španělských a řeckých přístavů budou připlouvat na evropských lodích jako legální migranti se statusem, s uprchlickým vízem a jako legální žadatelé o azyl.

Přesně toto je v Marakéšské smlouvě složitou právnickou angličtinou uvedeno způsobem, aby tomu nikdo jen tak snadno neporozuměl. Další hrozbou v dokumentu jsou pasáže, které označují migraci za lidské právo a zároveň ujištění signatářských zemí, že nebudou prosazovat nucené deportace migrantů, ale pouze dobrovolné návraty migrantů z EU. Proto si všimněte, že i česká vláda a Andrej Babiš neustále hovoří o tom, že Marakéšský protokol brání “nelegální” migraci. Ano, v tom má pravdu, ale neříká druhou část pravdy, že ten boj proti nelegální migraci bude podle deklarace spočívat ve “vytvoření alternativ k nezákonnému pašování lidi”, což je takto doslova uvedeno v deklaraci.

Evropská unie už chystá lodě a trajekty na bezpečný, řádný, legální a hlavně pravidelný převoz v té době již “legálních” migrantů od břehů Afriky do EU

A jediná cesta, jak lze zamezit pašování lidí, je začít rozdávat migrantům vstupenky do EU zdarma, včetně lodních lístků. Tím bude zlikvidována síť pašeráků, protože tím ztratí okamžitě svůj business. Evropská unie tím dostane migraci pod kontrolu, ale nedojde k jejímu zastavení. Pouze se z nelegální a pašeráky řízené migrace stane migrace legální a řízená přímo detašovanými pracovišti evropského Frontexu v Africe. Na březích Afriky v Maroku nebo v Tunisku se objeví deset tisíc migrantů, EU je prověří, zaregistruje, certifikuje a podle plánu Dublinu IV je přerozdělí do 27 zemí Evropské unie. Tím se podaří ve statistikách EU snížit nelegální migraci na nulu, všichni budou slavit, ale ta legální migrace zaplaví celou Evropu. Ovšem s jedním rozdílem, že proti legálním migrantům už nebude dovoleno protestovat, bude to protizákonné, rasistické a xenofobní, protože půjde přece o legální migranty, se statusem, s vízy, s prověřením EU.

Pan Nutil z Manipulatori.cz si myslí, že prý informace o Marakéšské deklaraci mají za úkol šířit strach. My říkáme, že je sakra důvod mít strach… z evropských politiků v první řadě, z migrantů hned v té druhé.

Doporučuji, abyste si nahrávali výroky Andreje Babiše na video a sledovali jeho výroky na toto téma. Pokaždé totiž mluví o tom, že Marakéšská deklarace má za úkol zastavit “nelegální” migraci. V tom má totiž Andrej Babiš pravdu, přesně o tom Marakéšská deklarace je a nikdo to nezpochybňuje. Je to protokol, který má zastavit operace pašeráků, ale nemá zastavit migraci. Pouze se má příliv migrantů do EU dostat pod kontrolu evropských úřadů a neziskového sektoru. Marakéš tedy není o zastavení migrace jako takové, ale pouze o zastavení té nelegální. Pokud si přečtete deklaraci, musí být všem občanům i politikům v ČR jasné, že jde pouze o změnu a přenos řízení migrace z pašeráků na bedra orgánů EU, nejde tedy o její zastavení. Jako redakce jsme rádi, že naše články přebírají čeští politici a že se našimi podněty zabývají poslanci, protože když na tyto procesy neupozorníme my, Česká televize nebo mainstream to za nás neudělají.

Aeronet přináší kauzy a informace, o kterých se na mainstreamových serverech nepíše. Upozorňujeme na události z domova i ze světa, které nejsou po chuti médiím hlavního informačního proudu. Pokud se vám líbí naše práce, zvažte prosím, podle svých možností, jakýkoliv finanční příspěvek na zachování provozu našeho projektu. Náš portál je financovaný pouze našimi čtenáři. Přispět nám můžete na bankovní účet, Paypalem, Bitcoinem nebo poštovní poukázkou na účet na naší stránce zde. Bez Vaší pomoci nemůže náš projekt pokračovat, protože nemáme za sebou jiné zdroje financování, na rozdíl od České televize, mainstreamu nebo neziskového sektoru. Děkujeme za Vaši podporu!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
cut1
Návštěvník
cut1

V podstatě má pravdu. Je-li migrace povinně legální, tak neexistuje nelegální a tím pádem jsou převaděči bez práce. Děsivý je obrat “do země určení”.

babuskajaguska
Návštěvník
babuskajaguska

No tak pratele, prave jsem si precetl vtip tydne, to nevymyslis.

Trumpuv poradce Bolton prohlasil, ze ma strach protoze Putin je chytry.

To je tedy novinka, to na to prisli pomerne brzo vzhledem k jejich mentalnim kvalitam.
Z americkeho pohledu tedy musi byt potencionalni souper, blby, slaby a predevsim beze zbrane.

Karel II
Návštěvník
Axel
Návštěvník
Axel

Strašnej masakr. Po přečtení podobných článků mne vždycky napadne, že u nás máme ještě relativně dost velkou pohodu. 🙂

raspberry
Návštěvník
raspberry

O Dublinu IV (trvalý relokační mechanizmus migrantů) budou premiéři a prezidenti 28 členských zemí EU hlasovat přesně za měsíc, 28.–29. června 2018, na zasedání Evropské rady v Bruselu.

Unijní smlouvy k přijetí nařízení Dublin IV vyžadují souhlas kvalifikovanou většinou (qualified majority), nikoliv jednomyslnost (unanimity).

Po zasedání Evropské rady 19.–20. října 2017 se polská premiérka Szydłová chlubila úspěchem, že: „Na můj návrh se objevil v závěrech summitu dodatek, který zaručuje, že všechny změny, jež se týkají reformy současného azylového systému, budou přijímány jednomyslně.“ Totéž hlásal v noci z 19. na 20. října na twitteru i zahraniční zpravodaj České televize v Bruselu Bohumil Vostal, že prý se evropští lídři dohodli na přijetí nařízení Dublin IV jednomyslným souhlasem (unanimity). Paráda, tím by i jediný stát EU mohl Dublin IV zablokovat a zvonec konec.

Jenže (!!!) v Závěrech ze zasedání se žádný dodatek Szydłové neobjevil…Fakt. Další podraz Bruselu!!! Přesvědčte se sami, viz níže – a premiérka Szydłová podala v prosinci demisi (že by pro neschopnost?). Háček je nyní v tom, co je SMĚROPLATNÉ a jakým způsobem bude hlasovat Evropská rada? Jestli bude Rada hlasovat většinově, Polsko, Maďarsko a Slovensko by mohly maximálně podat žaloby k Evropskému soudnímu dvoru, že nesouhlasí s hlasováním kvalifikovanou většinou.

I při hlasování kvalifikovanou většinou je problém. Blokační menšinu musejí tvořit nejméně čtyři členové Rady, kteří zastupují více než 35 % obyvatelstva EU. Polsko, Maďarsko a Slovensko jsou jen tři… a Česko bude reprezentovat ku*va Babiš.

Dále ratifikace. Žádná ratifikace Dublinu IV nebude. Evropská komise neprosazuje Dublin IV jako novou smlouvu, ale pouze jako revizi Dublinu III. Prostě si schválí Dublin IV. a pošle nám ho jako nařízení. Bez potřeby ratifikace ze strany jednotlivých států, tedy nutnosti podpisu prezidenta a hlasování poslanců v parlamentech.

Závěry – Zasedání Evropské rady 19.–20. října 2017
http://data.consilium.europa.eu/doc/document/ST-14-2017-INIT/cs/pdf
http://data.consilium.europa.eu/doc/document/XT-20014-2017-INIT/cs/pdf
http://www.consilium.europa.eu/cs/meetings/european-council/2017/10/19-20/

https://zpravy.idnes.cz/migrace-povinni-kvoty-prerozdelovani-cesko-summit-eu-pp1-/zahranicni.aspx?c=A171021_359426_zahranicni_aha

https://twitter.com/BohumilVostal/status/921289105270599680?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.irozhlas.cz%2Fkomentare%2Fuprchlicke-kvoty-diky-cechum-uz-nebudou-mozna_1710260623_haf

http://www.consilium.europa.eu/cs/council-eu/voting-system/qualified-majority/

František Krontorát
Návštěvník
František Krontorát

Já vám nevěřím, Zeman přeci říkal, že nic takového nepodepíše. Drahoš sice říkal, že Zeman nic podepisovat nebude, no ale, věřte Drahošovi, že?

Xerigordon
Návštěvník
Xerigordon
Iva
Návštěvník
Iva

Jen stručně:
Každý, kdo chce mít něco takového na svém území, je totální idiot.
Tečka.

Neznama
Návštěvník
Neznama

A opravdu je chteji mit.
Co kdyz Polaky necim EU nebo USA vydira a drzi polske politiky pod krkem aby jim privrel kyslik?
Co kdyz “ POLACI MUSEJI CHTIT” USA ARMADU NA SVEM UZEMI?

Viliam
Návštěvník
Viliam

Pro voliče Okamury:
Co by to „demokrat“ Petr Fiala vlastně chtěl?

http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=200260

Petr
Návštěvník
Petr

Zakladatel Demokratického bloku….”Unavený whiskou” Miroslav Kalousek …

https://www.youtube.com/watch?v=DTd38Qe-uzo

Američané se již bojí projíždět Českem.
Návštěvník
Američané se již bojí projíždět Českem.

V tichosti se plánuje průjezd amerického vojenského konvoje českem směrem do pobaltí na přelomu května a června. Média o tom mlčí a americké vojsko má zřejmě špatné svědomí, už se východoevropanů bojí.

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201805287429810-konvoj-usa-cesko/

Ivan
Návštěvník
Ivan

Tak vzhledem k tomu, že to bylo ve zprávách i s trasou kudy jedou, tak o tom zjevně média nemlci.

Gerines
Návštěvník
Gerines

Kdo sleduje nedávný případ napadení pražského číšníka muslimy?
Jak koná česká policie a justice? Za kým stojí bezpečnostní složky státu?
Proč o tom nemáme aktuální zprávy?

Hermes
Návštěvník
Hermes

Marakéš je jen krycí zástěrka, jde o dlouhodobý plán na likvidaci Evropy (genofon bílého člověka) a pak Slovanů – Agenda 2030 je toho důkazem. Je to jedna z řídících struktur NWO. Ty zvratky z mediální žumpy ČT to je síla. A není se čemu divit. Budou to zkoušet neustále, ale lidé se probouzí. Až přijde den “D”, tak to bude rychlý “soud”. Je třeba si pamatovat jména hlavně. A podpis zednářské kliky opět jako vyšitý (osa Praha-Brno). Je rozdíl mezi migrací a řízenou migrací. Migrovat může kdokoli. Ale řízená migrace je proces (promyšlený proces), který lze snadno pozorovat a ovládat. Tzv. “migrantům” je připravována půda, jsou do nich sypány peníze z podivných (ne)ziskových fondů – všichni víme, o čem je řeč – až to propukne v invazi a následnou likvidaci státu a národa jako celku. Samozřejmě, aby to mělo efekt, musí být stát prostoupen sluničkáři, chazary, zednáři, satanisty a dalšími neomarxistickými kolaboranty, a to skrze celou státní správu včetně justice. Teď je to vše v našich rukách – prostého lidu, kteří mají myšlení (pronárodní) v pořádku.

malokec
Návštěvník
malokec

Promiňte, píšete, že…teď je to vše v našich rukách – prostého lidu, lidí kteří mají pronárodní myšlení v pořádku…Tak se Vás troufnu zeptat : Co VŠE máte konkrétně na mysli..? Tedy za prvé, oficiálním výsledkům parlamentních voleb mohou věřit jen naivové…Během pár měsíců po “VOLBÁCH” naprostá většina úspěšných stran padne do rukou VYVOLENÝCH z jejich řad a s nabízeným programem, se kterým se předváděli v období volební kampaně a často ještě i daleko před jejím spuštěním, si lidově řečeno VYTŘOU ZADEK. Staronový premiér vlády v demisi nám od řečnického pultíku ve sněmovně vykládá jak se z titulu své funkce bude bránit migrantům z exotických zemí a jejich AUTOMATICKÉMU NAVÁŽENÍ z okolních států do České republiky a ministr jeho vlády pár týdnů na to podepíše VAZALSKÝ MARAKEŠSKÝ SLIB…A nejsem si jistej, jestli ministr v DEMISI vůbec smí natolik závažný a závazný dokument podepsat..! Našimi vládními i parlamentními funkcionáři je tzv. D E M O G R A A A C I E chápána a praktikována naprosto odlišně, než je nám prezentováno…A Vy si tady napíšete jak je to všechno v našich rukách…Přiznejme si, v novodobých dějinách jsme se několikrát předvedli-a to jak včetně našich vlád, tak i bez nich-jako SRAČKONÁROD, a také tak skončíme, také tak dopadnem…AchAchJo

babuskajaguska
Návštěvník
babuskajaguska

Musi prijit takova udalost, ktera zpusobi to, ze se rozsviti v palici drtive vetsine naroda, pak teprve bude mozne neco zmenit silou obcanskeho celku.
Jen me nenapada co by to melo byt.
Kdyz se podivam na takzvane politicke spectrum a jeho reprezentanty tak me jima des.
Jak rikaval Jirka Wimmer, ,, to by Hitchcock nevymyslel,,.
A tato svoloc ma vest narod k lepsim zitrkum?