VIDEO: Podle analytika z Ron Paul Institute není Donald Trump funkčním prezidentem....

VIDEO: Podle analytika z Ron Paul Institute není Donald Trump funkčním prezidentem. Bojuje proti kongresu i vlastní straně. Rex Tillerson chce nadále hledat cesty ke spolupráci s Ruskem, navzdory kongresu! Atlantic Council řídí protiruskou kolonu! [CZ Titulky]

VIDEO: Podle analytika z Ron Paul Institute není Donald Trump funkčním prezidentem. Bojuje proti kongresu i vlastní straně. Rex Tillerson chce nadále hledat cesty ke spolupráci s Ruskem, navzdory kongresu! Atlantic Council řídí protiruskou kolonu! [CZ Titulky]

Americký kongres uchvátil zahraniční politiku a rozhodování o ní. Tak lze stručně zhodnotit stav a situaci po naprosto drtivém a jednoznačném hlasování obou komor amerického kongresu o ruských sankcích. Kromě toho schválil kongres i zákon, který prezidentovi zabraňuje výkon jeho exekutivní funkce ve vztahu k uvolňování sankcí, což je podle Donalda Trumpa v rozporu s americkou ústavou. Bílý dům zvažuje, že se obrátí na Nejvyšší soud, aby tuto část zákona přijatého kongresem zrušil. Nicméně z vystoupení ministra zahraničí Rexe Tillersona ve videu nahoře je patrné, že Trumpova vláda sklonila před kongresem hlavu. Tillerson jasně konstatuje, že tento sankční zákon proti Rusku Trumpova vláda nepodporuje. To je naprosto zjevný rozkol mezi Bílým domem a Kongresem.

Rex Tillerson a Donald Trump.

Analytik z Ron Paul Institute Daniel McAdams k tomu říká, že Donald Trump už není de facto funkční prezident. Bojuje nejen proti kongresu, ale i proti vlastní straně, a dokonce i proti lidem ve své administrativě, které sám jmenoval do řídících funkcí, kteří se s ním ostře rozchází v zahraniční politice. Jde především o to, že mnoha neoconům imponovala Trumpova snaha posílit americký průmysl, takže Trumpa podporují, ale současně nenávidí a nesnáší Rusko, zatímco Trump a jeho rodina má velmi blízko především k ruským oligarchům napojených na židovskou diasporu Chabad Lubavitch. Psali jsme o tom článek zde. A pokud jde o zájmy Chabadu, ty jsou v ostrém rozporu se zájmy světových sionistů, kteří ovládají kongres. Válka o moc mezi etnickými Židy a sionisty tak přechází i do brutálních útoků na pravomoci amerického prezidenta.

Novým prezidentem Ruska (pro západ) se stal Alexej Navalnyj

Rusko již na nové sankce zareagovalo tím, že zkonfiskovalo Američanům v Moskvě dvě nemovitosti a do konce srpna vyhostí z Ruska na 755 amerických diplomatů a technického personálu. Vladmir Putin na to reagoval v pořadu Vesti, video z rozhovoru jsme přinesli zde. Tím hlavním problémem pro ruského prezidenta je nyní hlavně domácí scéna. Možná jste si všimli, že Vladimir Putin nemá dovoleno odstranit Alexeje Navalného z politické scény. Přitom právě Navalnyj byl pře dvěma týdny na zasedání Atlantic Council označen za nového ruského hypotetického prezidenta po Vladimiru Putinovi. Tato informace na českých alter médiích prakticky nezazněla, ale já ji považuji za brutální vzkaz a symbol, protože Atlantic Council si pozval minulý týden do USA i někoho z České republiky.

Atlantic Council je jednou z nejvlivnějších organizací amerických neoconů.
Atlantic Council trénuje a cvičí své marionety

Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek se kromě jiného setkal minulý týden v USA i s lidmi z Atlantic Council. Hovořili o vyhlídkách na orientaci ČR po volbách a na postoje KDU-ČSL v budoucí Babišově vládě. Atlantic Council chce především využít českou vládu a její vliv ve skupině V4 na odpor proti výstavbě ropovodu Nord Stream 2. Česká republika a lidé jako Pavel Bělobrádek by měli lobovat v EU proti ekonomickému spojení Berlína a Moskvy. Lidi z Atlantic Council zajímala i Bělobrádkova cesta do Augsburgu na Sudetoněmecké slavnosti v červnu, kam přijel společně s Danielem Hermanem, ministrem kultury. Američany především zajímá vliv Horsta Seehofera, zemského premiéra Bavorska, zastánce Sudetoněmeckého landsmančaftu a předsedy CSU, na politiku a vládu Angely Merkel. Využití Seehofera na ovlivnění Merkelové proti spolupráci Německa s Ruskem by nebylo poprvé. Právě Seehofer loboval v roce 2014 za uvalení sankcí na Rusko poté, co se sešel v Mnichově s Viktorií Nuland, tehdejší náměstkyní amerického ministra zahraničí Johna Kerryho.

Americké centrum v Moskvě je centrálou pro koordinaci ruské opozice.
Každou první středu s igelitkou pro prašule

Atlantic Council tak má nebezpečně dlouhý dosah až do Kremlu a drží ochrannou ruku nejen nad Alexejem Navalným, ale i nad dalšími opozičníky v Rusku. Kreml přitom musí vědět, že tito lidé rozvrací Rusko zevnitř způsobem, který je naprosto otřesně průhledný. Navalnyj si chodí každou první středu v měsíci do Amerického centra v Moskvě a odchází s nákupní taškou, s igelitkou, někdy s kufříkem. O těchto bizarních návštěvách, které trvají už několik let, se několikrát zmiňoval i Alexander Dugin a rozčiloval se, proč gosudar Vladimir Putin proti tomuto zrádci nezakročí. V Rusku jsou od roku 2014 silně omezeny bankovní převody ze zahraničí na účty neziskových organizací a politických aktivistů, v zákoně je ale klička, omezení se nevztahuje na hotovostní příjmy od cizích subjektů na území Ruska, jsou-li přiznány jako dar a nepřekročí-li 1 milion rublů za rok nebo ekvivalent této sumy v cizí měně.

Odhaduje se, že každý měsíc si chodí pro peníze nejen Navalnyj, ale desítky dalších opozičníků v Rusku a tyto částky dalece přesahují v úhrnu stanovený limit. Peníze pochází od nadací a think-tanků jako je právě Atlantic Council. Co je ale děsivé, Kreml proti tomu nic nedělá, i když o tom musí vědět. Odvolání 755 pracovníků a diplomatů amerického konzulárního sboru sice naruší operativní flexibilitu k rozvracení Ruska skrze ruský neziskový sektor, ale Američané k tomu nepotřebují stovky diplomatů, k tomu stačí ruští “podpindos” v americkém žoldu, na které se vypovězení z Ruska nevztahuje. Pro zajímavost, srdečné pozvání na seminář do Washingtonu od Atlantic Council dostal v ČR i Jakub Janda z neziskovky Evropské hodnoty.

Jakub Janda ve Washingtonu na semináři Atlantic Council. Hovořilo se o vlivu údajné ruské propagandy na společnost a média v Evropě a v USA.
Putinovi chybí tvrdá pěst, kterou by dokázal udeřit nepřátele. Na mnoha z nich totiž dosud závisí osud a hlavně ekonomika Ruska, bohužel!

O tom, že je Vladimir Putin obklopen gangy Židů, o tom jsem už napsal několik článků, např. zde. Proč je Vladimir Putin potřebuje, jak mu pomáhají, ale i škodí, to už by bylo na jiný článek. Co je ovšem třeba zdůraznit, to je jeho neustálé opakování mantry o “partnerech” ze západu. Rusko nemá žádné partnery na západě, protože západ šel, jde a půjde Rusku vždy po krku. Chápal jsem, proč Rusko na ukradení ruských nemovitostí v Marylandu a v New Yorku na konci minulého roku (video a článek zde) reagovalo tak, jak reagovalo. Čekalo se na zlepšení vztahů po nástupu Trumpa k moci. Ale současná situace, kdy kongres odstavil Trumpa a jeho vládu v zahraniční politice na vedlejší kolej, to je krok, se kterým asi nikdo v Kremlu nepočítal. Trump se evidentně bojí, že by ho neoconi a Deep State mohli dostat dokonce do kriminálu spolu s jeho rodinou na základě pohádky o jeho napojení na Rusko během voleb.

Americké centrum v Moskvě si zve členy neziskovek na pravidelná školení a přednášky západních řečníků. Rozvracení Ruska zevnitř.
Hrozba institucionalizované lži

Pohádka o ruském ovlivnění voleb v USA se najednou stala pravdou, výmysl začal žít vlastním životem a kongres ho potvrdil novými sankcemi. Tím došlo k tzv. institucionalizaci lži. Lež byla ukotvena zákonem. A na toto mělo Rusko reagovat jinak. Protože je něco jiného, když země mezi sebou si vyhází diplomaty a je něco jiného, když jedna země institucionalizuje do svého zákona sankce přijaté na základě lživého obvinění druhé strany. Není to poprvé. Američané institucionalizovali lež o tom, že Bašár Asad použil v Idlíbu v Sýrii chemické zbraně a na základě této lži dokonce Donald Trump bombardoval syrskou základnu, i když až poté, co varoval 24 hodin předem Rusko o tomto kroku, a to informovalo Damašek. Ale to je detail, tato lež zkrátka byla použita jako argument pro úder. Pokud jde o ruské ovlivňování amerických voleb, dodnes nikdo nepředložil důkaz, že by Rusové hackovali volby, nebo jinak ovlivňovali volby v USA. Nezazněla konkrétní jména, nepadla obvinění u soudu na konkrétní osoby, prostě nic. Přesto kongres na základě lži a spekulace přijal proti Rusku sankce. Deep State vyhrál nad Trumpem v této bitvě.

Americké centrum v Moskvě. Politologický panel o využití zdrojů Arktidy.

A Vladmir Putin na to reaguje slovy, že musí se počkat, aby se uvidělo, jestli sankce Rusku způsobí škody nebo ne. Nezlobte se na mně, ale tohle je cesta ke zničení Ruska, protože co třeba, až zítra kongres schválí zákon na základě lži, že Rusko vytvořilo a vyzbrojilo ISIL? Nebo zákon a sankce, že Rusko použilo a dodalo Asadovi chemické zbraně? Nebo kongres odhlasuje jiné lživé prohlášení? Stále více Rusů se ptá, proč Putin prodává Američanům raketové motory, z nichž jen polovina jde pro NASA, druhá mizí ve skladech v Arizoně, které má pronajaté nastrčená firma z Baham, která je pro změnu spjatá s lidmi, kteří se pohybuje v okolí subdodavatelských firem pro americko-izraelskou zbrojařskou firmu Raytheon, která dodává zbraně americké armádě. Takže kde končí ruské motory? V amerických balistických raketách namířených proti Rusku? Tuto otázku už si pokládá mnoho lidí v Rusku a Putinovy kroky vyvolávají obavy i u jeho nejzarytějších podporovatelů.

S diplomacií proti žravým kobylkám v sadu?

Všechny tyto informace musí Vladimir Putin vědět, když o nich víme my v redakci a vědí o nich lidé okolo Alexandera Dugina, Paula Craiga Robertse a další lidé. Je jasné, že dobré vztahy jsou třeba, že diplomacie a trpělivost je nutná, ale představte si zahradníka, jak má trpělivost s kobylkami, které mu žerou úrodu. Jak pomůže zahradníkovi diplomacie proti kobylkám a dialog s nimi? Problém je široce obsáhlý. Rusko po roce 1991 se stalo čistě fosilně-exportní ekonomikou jako je Saúdská Arábie, Katar a další země. Závislost na dolaru je v Rusku stále obrovská, ruské banky jsou skrze židovské majitele a lidi jako Mošé Kantor, Levi Leviev a další propojeny s americkým kapitálem a s londýnským City. Je celkem logické, že pro Rusko by byly dobré vztahy s USA požehnáním, pokud by USA respektovaly Rusko jako rovného partnera. Ale to nikdy nenastane. Na Rusko je neustále nahlíženo z pohledu Kalergiho rámce, že Rusko není stát, ale region, který obsahuje zdroje potřebné pro celou planetu. A takový pohled je zničující pro Rusko.

Práce s ruskými dětmi v Americkém centru v Moskvě. Ideologické podchycení dětí v útlém věku.
Nepřátelé Ruska dnes a zítra

Rusko má okolo sebe hromadu nepřátel. Jedna skupina jsou nepřátelé současní. Druhá skupina nepřátel jsou ti budoucí. Mezi ty budoucí patří jednoznačně Čína, který se dívá na Sibiř hladově jako vlk na ovci. Útoky proti Rusku budou mezi ruskou generalitou a ruskými patrioty vnímány jako ohrožení země a budou po Vladimiru Putinovi velmi brzy, už koncem tohoto roku, požadovat ráznou odvetu proti západu. Pokud Vladimir Putin odpoví západu rázně, západ to může zneužít jako argument o agresi Ruska. Pokud Vladimir Putin neodpoví rázně, západ si to vysvětlí jako slabost Ruska a stejně tak generalita v Kremlu. Cestou ze začarovaného kruhu může být jedině a pouze rozbití amerického obojku na krku Evropy. K tomu potřebuje Vladimir Putin Německo a Angelu Merkel, která se stále ještě bojí Američanům postavit na odpor, takže to za ní dělá Sigmar Gabriel a další ekonomičtí ministři jejího kabinetu. Pokud se podaří ustanovit Petroeuro, bude mít Rusko vyhráno. A Evropa také. Na určitou dobu.

Práce s malými dětmi v Americkém centru v Moskvě.

Pokud se podaří realizovat Nord Stream 2 a stejně tak Turecko bude odebírat plyn z Ruska, vliv amerických neoconů a petrodolaru bude silně otřesen. Turecko nedávno oznámilo, že chce koupit protiletadlový ruský komplex S-400, protože Američané nechtějí Turecku podobné protiletadlové komplexy prodat [1]. Američané jsou teď vztekem bez sebe, že Turecko jako člen NATO chce nakupovat ruské protiletadlové komplexy. Američané jsou prostě úplně mimo. To čekali, že Erdogan nechá Turecko bez protivzdušné obrany? Toto je cesta pro Rusko ze začarovaného kruhu, spolupráce se zeměmi, které už nechtějí s USA mít nic společného. Jenže Američané mají v Evropě armády poskoků a vazalů, cvičených marionet, podpindos, ve službách organizací jako je Atlantic Council, kteří na povel budou škodit navazování spolupráce mezi Evropou a Ruskem.

Politika “skloněné hlavy” a puč v EU proti Američanům v Evropě?

Vladimir Putin nemá čas. Další kolo sankcí proti Rusku by už nemusel doma politicky ustát se současnou politikou “skloněné hlavy”, jak to nazval v pondělí výstižně Ron Paul. Postoj Vladimira Putina chápu. Rusko zatím není v pozici, aby mohlo vstoupit do otevřené konfrontace s NATO, pozičně a aktivně, jako kdysi Sovětský svaz. K tomu chybí peníze a dostatečné zásoby moderní výzbroje, která je zatím jen v omezeném množství k dispozici ruské armádě. NATO chystá na rok 2018 mohutné nasunování vojsk do Pobaltí. To bude kritický okamžik pro Vladimira Putina a celou Evropu.

Nové americké velvyslanectví v Moskvě.

Existuje reálná obava, že pokud Rusko nevyznačí rezolutním diplomatickým krokem sféru svého prostoru a svých práv, povede to k oslabení pozice a dříve či později k demisi Vladimira Putina. Jeho nástupce už mají vybraného, jako kdysi dopředu vybrali Václava Havla po Gustávu Husákovi. Navalnyj je do této role připravován a Vladimir Putin se ho zjevně nesmí dotknout. Vzpomínáte na Václava Havla v 80. letech, jak mu estébáci chodili pro cigára? Psali jsme o tom zde. Stejně jako nesměli komunisté nadobro odstranit Havla, i když zcela zřejmě rozvracel republiku, nemůže ani Vladimir Putin odstranit takové rozvraceče jakým je Navalnyj. Historie se opakuje. Ach, Bože! Zamyslete se nad tím. Snaha o likvidaci vlivu Američanů v Evropě je obrovská, ale nikdo nemá odvahu se USA postavit otevřeně. Každý z politiků v EU čeká, kdo to udělá první. Začaly se do toho vkládat už i evropské tajné služby, které se snaží na Američany a Brity odhalit svinstva. Dnes večer na rádiu budeme hovořit o novém skandálu s názvem Operace Beluga, která má být nástrojem na odhalení Američanů a jejich zločinů v Evropě a proti Evropě.

O nových amerických sankcích proti Rusku, o ruské odvetě, o hrozbách bezvízového styku EU s Ukrajinou, o ztrátě moci amerického prezidenta a o dalších tématech budeme hovořit dnes od 19:00 hodin na Svobodném rádiu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Záznam pořadu z archivu Svobodného rádia

Download

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Finist
Návštěvník

staci jen zprehazet pismena
diplomacy – mad policy

sobol
Návštěvník

Peníze , peníze , peníze 🙂 Kdo ovládá peníze ve světovém měřítku ten “vládne” světu !
Viděl jsem dokument o tom , jak v době Ruské revoluce vnikli bolševičtí ozbrojenci do “centrální” banky Ruska a, světe div se , téměř nikdo z těch bankovních pohlavárů neuměl pořádně rusky ! … Byl to tam samej Žid ! “Už” tenkrát 🙂
Zdá se , že “Židé” jsou něco jako octomilky , mají taky neodolatelnou osudovou “vášeň” . “Židé” jdou po penězích a octomilky jdou po všem co může kvasit :-)… Nechápu jak nějakého “Židáka” nemůže nechat na pokoji to , že ta či ona země chce řídit národní ekonomiku po svém . Proč pořád strkají , “židáci” , svůj křivý rypák do cizí “zahrady” ?
Vůbec , ve světové politice , nerozhoduje to , že Rusko má dokonalé zbraně 🙂 Rozhoduje to , ten , kdo může Rusko , a kteroukoliv zemi , ekonomicky poškodit . Síla peněz ! … Rusko je OBR na hliněných nohou . Má sice silnou armádu , ale nemá pod kontrolou své finance . Je finančně závislé na západních finančních strukturách a proto je lehce manipulovatelné sankcemi .
Jistá “satanská” entita je přisáta jako klíště ke všem centrálním bankám “všech” zemí světa … Porazit ji lze jedině tak , že ji někdo zbaví vlivu. “A reward for …” 🙂

Miňo
Návštěvník

Poznám niekoľko jedincov bez predkožky a je to fakt, že peniaze sú v nich výbave akoby genetický kód, čo tvrdia aj niektorí znalci pradávnych dejín.

brutopýr
Návštěvník

V romanetu “Ukřižovaná” od Jakuba Arbesa je to napsáno explicitně (o židu lichvářovi-krčmářovi-kořalečníkovi parazitujícího v polovině devatenáctého století kdesi na polském venkově):
“… a jako všichni příslušníci jeho plemene měl největší lásku k penězům…”.

Nobody
Návštěvník

Zajímavý článek k tomuto vývoji napsal známý publicista The Saker. Já jsem ten článek publikoval na mém webu pod názvem – Sankce a kouřová clona mateřské školky na LSD. Kromě jiného píše tam i o tom, co zde píše pan VK – v podstatě slabé reakce Putina na chování USA. The Saker k tomu píše:

Mnoho pozorovatelů říká, že Rusové jsou ohledně Západu a USA „naivní“, že Putin „doufal“ v lepší vztahy a že tato naděje ho paralyzovala. Další říkají, že Putin je „slabý“, či dokonce „spolupiklí“ se Západem. To vše jsou naprosté nesmysly.

Lidé mají tendenci zapomínat, že Putin byl důstojníkem zahraniční výzvědné sekce KGB, tak zvaného „prvního hlavního ředitelství“ (PGU). Navíc Putin nedávno odhalil, že pracoval na vysoce tajném „ředitelství S“ v PGU a že měl na starost kontakty se sítí ilegálních sovětských špionů ve Východním Německu (kde Putin byl pod oficiálním krytím jako ředitel Domu přátelství SSSR a NDR). Pokud bylo PGU „elitou elit“ KGB a její nejtajnější části, tak „ředitelství S“ bylo „elitou této elity“ PGU a jeho nejtajnější části. To zcela jistě není kariéra pro „naivní“ či „slabé“ lidi, mírně řečeno! Především důstojníci PGU byli „specialisty na Západ“ obecně a na Spojené státy konkrétně, obzvláště proto, že USA byly vždy oficiálně považovány za „hlavního nepřítele“ (dokonce i když většina důstojníků PGU osobně považovala za svého nejschopnější, nejnebezpečnějšího a nevyzpytatelného protivníka Brity). Vzhledem k vysoké úrovni vzdělání a výcviku poskytovanému těmto důstojníkům bych tvrdil, že důstojníci PGU patřili k nejlepším odborníkům na Západ na celém světě – jejich přežití a přežití jejich kolegů záviselo na jejich správném chápání západního světa. Co se týká Putina osobně, ten vždy jednal velmi cílevědomým a promyšleným způsobem, a není žádný důvod se domnívat, že tentokrát poslední americké sankce vedly v Kremlu k nějakému náhlému emocionálnímu výlevu. Můžete si být zatraceně jisti, že tato poslední ruská reakce je výsledkem velmi pečlivě dovozených závěrů a formulací velmi precizního a dlouhodobého cíle.

Celý článek je na http://www.topcz.net/sankce-a-kourova-clona-materske-skolky-na-lsd/

Administrator
Admin

Jenže právě tato KGB, pro kterou Putin pracoval, nachystala a přivodila pád Sovětského svazu a úpadek do Jelcinovského Ruska. Přesně ta samá KGB nachystala Václava Havla jako nástupce G. Husáka. To by vás mělo varovat před glorifikací Putina a jeho role v KGB. Pozor na to!

Proto mám stále u Putina nepříjemný pocit, pro koho a v čí prospěch opravdu pracuje. Těch židů je okolo něho pomalu tolik, kolik jich má Trump okolo sebe. Souhlasím s tím, že Putin ví, co dělá. O tom není pochyb. Pochyby mám v tom smyslu, v čí prospěch nakonec tyto Putinovy kroky “skloněné hlavy” budou, až dojde na závěrečný účet.

Putin nezasahuje proti korupci mezi Židy v jeho okolí, to je zlé. Nezasahuje proti neziskovkám. Bojí se dotknout Navalného. Dodává motory americké armádě, zcela zjevně, o tom hovořil dlouze Alex Jones o té firmě napojené na Raytheon, jak ty motory končí na balistických raketách na Aljašce namířených proti Rusku. To jsou vážná fakta. Putin sice může být geniální taktik, ale také jenom marioneta. Super-marioneta Židů. Tam, kde jsou židovské peníze a zájmy, tam se Putin drží zpátky a nezasahuje. Toho jste si nevšiml? To je indikátor a varovný vykřičník.

Putin sice pořádá pro-národní přehlídky, to je fajn, ale konkrétní kroky, resp. jejich absence, vypovídají o něčem jiném. Byl dlouhou dobu operativcem KGB, která nachystala rozpad SSSR. Jestli Putin byl jedním z architektů pádu SSSR, to se asi nedozvíme, tehdy byl poměrně mladý, asi ne. Nemusíme se dívat na sankce. Stačí se dívat jen do Ruska, jak tam Židé kontrolují celý Kreml a dokonce sestavování státních rozpočtů, VK o tom psal podrobně, jak Putin drží ochranu nad Navalným, nad opozicí, nad neziskovkami, nad dodávkami raketových motorů pro Američany, i za cenu toho, že část těch motorů končí na balistických raketách na Aljašce proti Rusku. Přijde vám tohle pro-národně správné z pohledu Ruska? Mně ne.

Pamatujeme, jak to dopadlo naposledy, když režim držel ochrannou ruku nad Havlem v 80. letech. A když neoconi v USA už udělali z Navalného prezidenta Ruska a Putin na vylhané sankce reaguje slovy, že je třeba počkat, jak moc uškodí Rusku, tak prostě začínám mít z Putina divný pocit okolo žaludku. Takový ten pocit, který mi říká, že něco není v pořádku.

Jaris
Návštěvník

Take to tak nejak vidim, admine. Putin mi pripada jiny, po tech dnech co se ztratil a pak se opet objevil na scene. Muze to byt muj dojem, ale ja mam podezreni, ze dostal od zidu masaz, aby si az tak moc nevyskakoval s tim napadem zlateho orla.

formis
Návštěvník

Putin zmizel za skutečnými ovládači naší planety na polostrov Kola, včetně mimozemšťanů.

albatros
Návštěvník

Ten nepříjemný dojem je kvůli tomu, že přeceňujete manévrovací prostor, který má Putin k dispozici. Ten je sice násobně jinde než u Trumpa, ale i Putin má jasné mantinely.
Určitě znáte seriál Game of Thrones, Pjakinův oblíbený seriál, kde i ten největší vladař musí občas zařadit zpátečku a ve snaze zachovat nebo zajistit spojence pro jeho zájmy musí spolknout hořkou pilulku.
Putin prostě dělá politiku možného a on sám se vyjádřil v tom smyslu, že Rusko už mělo revolucí dost a on už žádnou nechce. Tzn. že za jeho vlády žádné revoluční kroky ve smyslu odstavení židů nečekejme.
Co se týká neokonů, tak tam Putin není sám. Globalisti chtějí zničit Rusko, ale zároveň nechtějí válku a chtějí zničit i USA a neokony. Čína to samý, prozatím tak na 20 let spojenec Ruska.
To, že by si Putin občas mohl trochu více dupnout je otázka jestli by tím nenahrál mainstreamu, který by se s radostí vrhl na jeho výroky nebo akce. Ale i tak Putin zatím vždy udělal co bylo třeba a udělal to elegantně viz. Krym nebo tolerovaná pomoc východní Ukrajině.
Takže já prozatím s Putinem nemám problém a jeho kroky s odstupem času dávají smysl.

Nobody
Návštěvník

Máte mnoho pravdy. Já si absolutně neidealizuji Putina. To, co jsem vložil v příspěvku, nebyl můj pohled, (také jsem to tam napsal), ale citace od The Sakera. Osobně se také občas podivuji nad jeho některými akcemi. Jednou, dříve asi tak rok zpět, jsem někde četl, jak nemůže přijít na jméno šéfce ruské národní banky (Nabulionová, nebo tak nějak, kdo si má ta jména pamatovat), div to nebyla zakuklena agentka USA a nyní nedávno zase prohlásil, že díky její obětavé prác,i ekonomika RF roste. Přitom tato “hodná paní” nasadila v RF úrokovou míru ve výši 11%, což je zabiják pro domácí investory, přičemž díky podhodnocenému kursu rublu, to nikterak nevadí zahraničním investorům. Jestli tohle má být ten správný krok pro růst HDP a oživení domácí ekonomiky, tak nevím. Já jsem se již dostal do stadia, že pomalu nevěřím již nikomu a ničemu, kromě snad sebe a mé ženy. V posledních 27 letech jsem užil tolika podrazů a zklamání, že se někdy sám sobě divím, jak jsem vše vydržel. Někdy si tak v duchu říkám, zaplať pánbůh, že je mi již 80+ a pravděpodobně se již nedožiji toho bordelu, který čeká tuto planetu s názvem Země. Jen mi je líto mých vnoučat a pravnouček. Přejí hezký den.

.lak
Návštěvník

Třeba nechce aby amíci pomřeli hlady, tak by potom už prstem ukazovali no. Ale to i evropa kdyby si to podivuhodné € nepod$lili exoti zaprodaní. Tam se jedná v takových objemech a dopadech že rachejte by byli krátkým utrpením. A jisté je že i tak jednají přes promo akce veřejnosti za zavřenými dveřmi a ty zdánlivé trumfy při aktivaci byli danajskými dary tak lepí tenhle příšerný systém úžerů.

jara
Návštěvník

100% souhlas. Hodnotí se jen ČINY. Nikoho nikdy nebude zajímat, co někdo NEUDĚLAL nebo se bál udělat. Mlčení a nečinnost vždy znamená souhlas. Kamarád z vojny měl heslo: “Kdo po mně chlebem, já po něm koláčem, kdo po mně kamenem, já po něm ještě větším.”

formis
Návštěvník

Je to jenom malá hra. Skutečná hra se odehrává trochu výš. Vysvětluje Tomáš Hlaváč na Infovojně 4díl http://play.infovojna.sk/?id=2869

Forever Slav
Návštěvník

To je složitější. Destrukci SSSR a východního socialistického bloku provedli dědicové Trockého – lépe řečeno lidé, co pokračovali v prácičce, započaté Leninem a Trockým, tj. v destrukci historického ruského impéria.

Tato likvidace sovětského/ruského impéria byla výsledkem dohody CIA-KGB, respektive, impulz vzešel z centra mezinárodních sionistických uskupení a zednářských lóžích za oceánem. Jako nástroj k likvidaci Sovětského svazu a východního bloku posloužila KGB, respektive (neo)trockistické křídlo KGB. Lidé z této kliky byli výhradně Židé a členové zednářských lóžích. V opozici vůči této trockistické/sionistické klice stáli výhradně sovětští/ruští patrioti-stalinisté. Tato válka mezi těmito klikami se datuje nejpozději od dob započetí války mezi Stalinem a Trockým (žido-zednářský agent). A je nutné podoktnout, že židobolševická zednářská moc držela pozice např. právě v takových represivních organizacích jako ČEKA, NKVD, KGB atd. Nenadarmo pozdější Stalinovy čistky směřovaly proti těmto organizacím alias pátým kolonám zednářsko-sionistické moci v SSSR.

A též nutno připomenout, že zničení SSSR (historického ruského impéria) r. 1991 bylo jakýmsi zopakováním destrukce historického ruského impéria Leninem a Trockým po r. 1917 skrze tzv. “Dekret o míru”, kvůli čemuž Rusko přišlo o rozsáhlá historická území. A byl to právě Stalin, kdo rozsáhlá historická území ruského impéria dobyl zpět.

Kdyby hlavní mocenský vliv v r. 1991 v SSSR drželi stalinisté, k něčemu takovému jako destrukci sovětského/ruského impéria by sotva došlo.

K tématu mohu doporučit následující:

MÝTUS O ODSTRANĚNÍ KOMUNISMU “SOLIDARITOU”
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Mytus_o_odstraneni_komunismu_Solidaritou.pdf

Václav Komrska – Jak se penězoměnci zmocnili vlády nad světem

Miroslav Dolejší – Analýza 17. listopadu 1989

brutopýr
Návštěvník

Nafurte, tentokrát souhlas, a tu polskou publikaci jsem našel v lepší úpravě pro čtení na displeji:
https://uloz.to/!QMzeXq9d/mytus-o-odstraneni-komunismu-solidaritou-e-kniha-pdf

Pavlina
Návštěvník

Pane Administrátore najděte si prosím obsah operace známé pod smyšleným názvem “Golgota” a tím nemám na mysli zveřejněnou zde
,ale ten text -odkaz který jsem zde již dávala ..
http://www.i-sn.cz/clanky/dokumenty-doby/operace-golgota—–gen.-michail-petrovic-ljubimov.html
Tam jsou popsány role : pana
Gorbačova ,Jelcina =Havla-před ním nemusel být český gorby atd.
Motory raket -V minulosti se odehrálo cosi podobného s materiálem pro letadla U2 ,ušáci neměli titan a tak ho koupili v CCCP
-sověti poté letadlo sestřelili ,jistě věděli k čemu ušáci titan potřebují že…
s motory je to podobné …

formis
Návštěvník

Pan VK to jako vždy vidí příliš černě. Je jasné, že neokoni budou stále útočit, ale pouze do určité doby. Zdechající kobyla … . Proč by měl třeba Navalného zlikvidovat. Tím by neokony ještě více rozzuřil, oni se odrovnají sami. A tak bych mohl pokračovat. Myslím, že dnešní večer nebude stá za poslech.

Administrator
Admin

Důležité u chcípající kobyly je, aby dříve nezdechl řezník, který přišel kobylu naporcovat do salámu. Pokud přistoupíme na mantru, že necháme rozvracet zemi, abychom nerozzuřili neocony, potom neděláme pro-národní politiku ochrany země, ale “marionetový management” poslušnosti vazalské země. Vidíte, uvažujete stejně jako Putin, hlavně nerozzuřit neocony. A právě s tímto modelem myšlení mám opravdu velký problém, co dobrého z takového přístupu může vzejít, zda-li vůbec něco.

ladar
Návštěvník

Zajímalo by mě, jaké konkrétní kroky by měl podle Vás Putin udělat?

Jaris
Návštěvník

Vyhostit americkou ambasadu se vsim vsudy. Znarodnit centralni banku a vratit ji do rukou Rusu.

albatros
Návštěvník

No a je ten Navalnyj opravdu tak důležitá figura? Proč ho nenechat štěkat? Jen ať štěká, vždyť on vlastně legitimizuje putinův systém demokracie a plní roli opozice, no ne? 🙂 Taková hra na demokracii jako u nás a na západě. Putin se to od nich asi naučil, že je dobré nechat štěkaly štěkat.
Takový Havel, loutka před, loutka po sametu, klidně tam mohla být cvičená opice, naprosto bezvýznamná figurka co jen plnila úkol. To samý Navalnyj, tak teoreticky odstraníte Navalného a přijde tam “Novotný” a bude štěkat o chudákovi Navalnym.
Naprosto nepodstatné figury.

formis
Návštěvník

Všechno je to o úhlu pohledu, naštěstí jsme každý originál.

konzerva
Návštěvník

Navalny je i se svou manželkou v Paříži…jeho fond dostal obrovskou pokutu…vrátí se nebo ne….a nebo bude dělat Kasparova 2….

Pozorovatelka
Autor

“Proč by měl třeba Navalného zlikvidovat” – napsala jsem v komentáři, je v “processing”

Rus
Návštěvník

Teď je 18:30 a Váš komentář nikde . Ten “processing” trvá více než 4 hodiny ? Nebo Admin nezvládá svou práci ?

Administrator
Admin

Stiskněte CTRL+F5 anebo třídění komentů od nejst. a potom znovu od nejnov. Chybu máte v browseru, který ignoruje pragma cache a cache expiration.

Rus
Návštěvník

Aha 🙂 Mám pět browserů a všechny mají chybu 🙂 Dík za vysvětlení 🙂

zunaza
Návštěvník

Prohraná bitva ještě neznamená prohranou válku.Pevně doufám,že diplomatické KO bude ty sionistické kreatury bolet a to hodně.
Také mám obavy,ale zároveň si říkám , že Putin snad ví co dělá.Není to žádný politický nováček , ty obavy , že je RF slabá se k němu musely donést. Každopádně bude zajímavé sledovat vývoj.Snad ho budeme moci sledovat a nebudeme prdět do hlíny.
K Bělobrádkovi a Jandovi se nechci vyjadřovat.Měla jsem dobrý oběd a bylo by ho škoda vyblít.Jen dodám,že ty dvě sknyry nejsou jediné.Úplatných hovad má Česká země , bohužel ,přehršel. Připadá mi to,že po hadrákovém majdanu se začali množit geometrickou řadou.Chybí trest nejvyšší za vlastizradu a nezkorumpované soudy.Je nejvyšší čas to napravit.

kladivo na jandu
Návštěvník

jednou se na ty vlastizrádé kreatury jako Janda, Bělobrádek, Herman, Telička nebo Jourová budou bez milosti pořádat hony

anazuz
Návštěvník

Obávám se, že již včera bylo pozdě.Čím později to bude, tím hůře pro Českou zemi a tím to bude obtížnější.Ale sdílím Váš optimismus, jednou za ty křivárny ty zrůdy musí zaplatit.!

Iva
Návštěvník

Už aby to bylo …

gonoss
Návštěvník

Drtivá většina tzv. “politiků” v evropě jsou tak nebo onak zapleteni dobrovolně nebo ne, do zlodějin. Penízky z této činnosti mají pod kontrolou kluci a holky z vólstrítu a kdykoliv můžou to své použít a tak jim zloději a zlodějíčkové zobkají z ručičky. Kdo nespolupracuje tak jsou mu penízky zabaveny a zpravidla bývá obviněn z korupce zkorumpovanou justicí v žoldu kluků a holek volstrítských.
Rusko dostává jednu za ránu za druhou protože se chce vymanit z této kontroly. Dle mne až příliš naivně spoléhalo na pomoc číňanů, no ti absolutně nepotřebují Rusko suverénní a nezávislé, ale slabé a prosící. Tady bude zakopán pes ruských potíží! Trockisté moc dobře ví, že šikmoocí nemají žádnou morální integritu a za pár děravých grošů prodají své matky a dcery do tureckých bordelů.
Rusáci promeškali historický okamžik, který se jim zdarma nabízel 9.11. kdy měli unikátní šanci na ozdravení planety od nejzhoubnějšího parazita! Teď sklízejí “odměnu” za svoji blbost.

kladivo na jandu
Návštěvník

To by mě fakt zajímalo co brání Putinovi si podat Navalnýho – já si si spíš myslím že se jedná o taktiku – Putin počká na volby aby si s Navalným neušpinil ruce a po volbách ho zničí

kladivo na jandu
Návštěvník

Ještě mě napadá, že Putin se mohl inspirovat Tureckem. Počká až Navalnyj připraví puč a pak ho bez milosti zničí a ještě mu budou lidi tleskat.

Pozorovatelka
Autor

Wikipedia:
“Atlantic Council je americký think tank v oblasti mezinárodních záležitostí . Založen v roce 1961, poskytuje fórum pro mezinárodní politické, obchodní a intelektuální vůdce. Řídí deset regionálních center a funkčních programů souvisejících s mezinárodní bezpečností a globální ekonomickou prosperitou. Má centrálu ve Washingtonu, DC. Je členem Asociace pro Atlantickou smlouvu.”

Proč v době, kdy je atlantická strana světa odepisována, je prohlášením a akcím amerického Atlantic Council přikládán význam, jako by snad USA stále měly řídit svět? Celý ten pohled je pořád jen optikou USA (Alex Jones ani jinou optiku nezná), bez ohledu na to, co ve světě probíhá globálně. Nevidím jediný důvod, proč by mělo být znepokojující, že americká organizace označila Navalného za příštího ruského prezidenta – udělat ruským prezidentem kandidáta amerických neoconů, to by znamenalo, že GP si nechá pošlapat všechny své letité snahy, jak světovou moc přestěhovat na Východ, a to GP rozhodně nedovolí.

Tady bych ještě připomněla nedávný článek: “Atlantico: O budoucnosti Evropy se rozhoduje v Rusku a Asii, ne v USA! – A nyní se musíme dívat směrem k Rusku a Asii, „neboť právě tam se řeší ekonomická budoucnost Evropské unie“. – Nikoliv v potřásání si rukou mezi Macronem a Trumpem, ale školit mladé profesionály zvláštnostem zemí jako Ruska, Číny, Íránu, ale také Turecka, Kazachstánu a dalších, pak Evropa nebude jen „malý mys Asie“, ale nezbytným článkem v dialogu mezi Asii a Afrikou, napsal Atlantico.fr.” celý text
http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/atlantico-o-budoucnosti-evropy-se-rozhoduje-v-rusku-a-asii-ne-v-usa/

A Putin si hlídá právě ten proces na Východě a ruské místo v něm a v tomto procesu je odstavování USA je už”jen” takovou okrajovou záležitostí a s ní i ten Council think tank.

Pokud jde o Navalného, toho Putin skutečně chrání a nebýt Putina, možná už mohl být zavražděn místo Němcova:
“Putin tento scénář přečetl a ve svém zájmu Navalného chrání. Je si vědom, jaký poprask by smrt jeho největšího a v Rusku nejpopulárnějšího odpůrce způsobila a jak mocným trumfem proti Kremlu by byla jeho „oběť“ . Tomu částečně zabránil už v prosinci 2014, když Navalného nepodmíněný trest byl změněn na podmíněný, zatímco do vězení šel jen jeho bratr . A stejný scénář Putin řešil i před pochodem Jaro, proto byl Navalnyj na 15 dnů uložen do bezpečí vězení ( za výzvy k demonstraci, která v té době ještě nebyla moskevskými úřady schválena). A do třetice šlo opět o ochranu Navalného, když mu nebyla povolena účast na pohřbu Němcova. Putin dělá vše, aby Navalnému chránil život a aby se z něj nestala mnohem větší sakrální oběť, než jakou nakonec velmi chabě plní Němcov, co by náhradník z nouze.”
https://aeronet.cz/news/zachranil-putin-navalnemu-zivot-nemcov-bude-to-sok-obet-byla-marna-navalnyj-zada-odhaleni-objednavatelu-vrazdy/

gonoss
Návštěvník

Nechali ho odjet do ameriky a už ho nemuseli vzít zpátky! Třeba z čistě formálních důvodů. Rozmazané razítko, ohnutý růžek, podezření na falsum… když se chce všechno jde, a s úsměvem. Ať si pindosi svého miláčka nechají doma. Za zásluhy o pindosokracii mu můžou koupit vilu na Floridě hned vedle zrádce gorbiho. Oba dva by mohli v kuchařských čepicích dělat reklamu na pizzu nebo tacos.

Zlomeny
Návštěvník

Spravne. Ja bych snad jenom dodal, ze je vzdycky dobre mit dvorniho imbecila, ktery na sebe strhava pozornost, ale ve skutecnosti je neskodny.. Vabeni na falesnou navnadu je vyborny trik a smrt Павального, ktereho ackoliv je to dvorni sasek Putina zivi americka administrativa by bylo nevratnou ztratou

Administrator
Admin

To máte hodně krátkozraké vnímání. Havel byl také šašek, ale dosazen z Moskvy KGB. Navalnyj a Havel byly marionety, i když Havel měl i roli sentinela v roce 1989, na krátkou chvíli, než jeho idealistické blábolení začalo děsit architekty v pozadí sametové inscenace. Havla odstranili z OF do funkce prezidenta, jako dozor k němu dali Schwarzenberga a Vondru a bylo hotovo. Navalnyj je připrovaný stejnými kádry jako Havel. A Putin tomu přihlíží. Rinse & Repeat, jak říkají Američané tomuto procesu výroby marionet.

brutopýr
Návštěvník

Šláfnberg měl také za důležitý úkol hlídat Havlův chlast. Když se Havel ožral, tak ho Kchárl hermeticky uzavřel před veřejností, dokud ho hradní felčar důkladně infůzemi neodmastil. A byl v tom Kchárl úspešný, ani s těch hradních orgií se nic ven nedostalo. Jen drobnosti, jako třeba jak héééérečka Sára Štepánová jezdila po hradních vzácných kobercích na kolobrndě s vyvalenýma kozama. Jen Wolf napsal jak se Flaška válel se svým milencem Vondrou ve vlastních zvratcích. Havla židozednáři pěstovali na jeho roli už od r. 68, stálo to milion dolarů, ta výroba legendárního dysydenta. Jenže se Havel se jim postupem času prochlastal k notorismu, a nikoho za něj jako náhradu neměli.

kari
Návštěvník

Clanek je zajimavy a celkem hezky. Putin udelal jednu pro Rusko skvelou vec, posilil ruskou armadu, a to dobre. Ale z toho co pozoruji ze zprav selskym rozumem obycejne zenske, Putinovo chovani se mi proste zda mekke, nemuzu si pomoct. Je tady jasna snaha Ameriky naprosto Rusko znicit, o cemz v USA rozhoduji osmdesatileti starci s rakovinou mozku. Prominte, bez urazky, ale to je sila. Ja, proste nevim, co si o tom myslet. Bez urazky, ale na Putina snad uz opravdu leze starecka tolerance . To vyhosteni Usaku podle me nestaci. Na Sputniku o tom psali, ze Rusko ukazalo svou silu, ale ja jsem si teda zadne ukazky ruske sily jako odpoved na sankce nevsimla. A jestli USA ovladne evropsky obchod s plynem a ropou, tak Rusko podle me hospodarsky skonci. Nebo prinejmensim, bude to Rusy velmi bolet. Zadnou adekvatni odpoved Ruska zatim nevidim. No, pan Buh je ochranuj.

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Tak co, deviante Kubíku? Kolik bereš ty? Doufáme, že ti to stačí na všechny ty vodičky a mastičky proti zjevně postupujícímu plešatění. Tak si pravidelně patlej koutečky a hlavičku, nebo budeš mít za pět let koleno jak Slávek a už nebudeš sexy idol havloidních buzideviantů a nebudeš ani atraktivní pro kamery, jakožto hrdinný rusákobijec. Už zůstaneš prostě jen neatraktivním deviantním psychopatem, na kterýho sere pes. Kór až tvůj pasák Soros chcípne. 😀

wpDiscuz