VIDEO: Plně očkovaný gruzínský tenista vzdal zápas na okruhu ATP poté, co...

VIDEO: Plně očkovaný gruzínský tenista vzdal zápas na okruhu ATP poté, co při každém úderu raketou nemohl popadnout dech! Doktorovi potom přiznal, že se to nepodobá astmatu, protože lapá po dechu jenom při tělesné námaze! Hráč měl typické příznaky hypoxie a poruchy transportu kyslíku v hemoglobinu, což je velice rozšířený vedlejší účinek roztoku Pfizer! A evropská agentura EMA to úplně zabila, když svolala tiskovou konferenci a varovala, že velmi časté očkování boostery může ohrozit přirozenou imunitu! A potom se někdo diví Djokovičovi, že si nechce vstříknout tenhle šmejd!

VIDEO: Plně očkovaný gruzínský tenista vzdal zápas na okruhu ATP poté, co při každém úderu raketou nemohl popadnout dech! Doktorovi potom přiznal, že se to nepodobá astmatu, protože lapá po dechu jenom při tělesné námaze! Hráč měl typické příznaky hypoxie a poruchy transportu kyslíku v hemoglobinu, což je velice rozšířený vedlejší účinek roztoku Pfizer! A evropská agentura EMA to úplně zabila, když svolala tiskovou konferenci a varovala, že velmi časté očkování boostery může ohrozit přirozenou imunitu! A potom se někdo diví Djokovičovi, že si nechce vstříknout tenhle šmejd!

Vakcíny začínají páchat neuvěřitelné škody a mnoha lidem to pomalu, ale pozdě začíná docházet. Rozsah škod způsobený masovým očkováním dosáhne nevyčíslitelných hodnot, zejména na lidském zdraví a životech. Dojde ke zničení kariér mnoha sportovců, ale i zpěváků a všech lidí, u kterých během práce dochází ke zrychlování srdečního tepu a tím pádem oběhu krve a potřeby vyššího čerpání kyslíku do orgánů. Dostali jsme dnes do redakce odkaz na děsivé video a událost, ke které došlo již před několika dny. V australském Sydney právě probíhá ATP Cup a právě během jednoho zápasu došlo k dalšímu kolapsu sportovce během náročného fyzického výkonu.

Nikoloz Basilashivili

Gruzínský tenista Nikoloz Basilashivili hrál proti Stefanosovi Tsitsipasovi, když během gemu si vyžádal zdravotní pauzu a po několika minutách zápas skrečoval. Gruzínský hráč totiž zjistil, že po každém úderu tenisovou raketou nemůže popadnout dech [1]. Přestože se snaží a pokouší zhluboka dýchat, tak mu to prostě nejde. A čím více se snaží dýchat, tím je to horší. Ruchové mikrofony přinesly zásadní útržky z rozhovoru s lékařem, ze kterých vyplynulo, že nejde o problémy s astmatem, ale je to něco jiného a navíc se to rozšiřuje. Když se lékař sportovce ptal, jestli si pamatuje, jaké bral léky, tak mu odkýval, že ano, ale když se ho ptal, jestli je to podobné astmatu, tak zavrtěl hlavou, že ne. Tenista totiž vysvětloval, že dýchat může normálně, pokud je v klidu, ale že se nemůže nadýchnout zhluboka.

VIDEO: Tenista nemohl popadnout hluboký dech

A při tenisu je logicky nezbytné hluboce dýchat, protože svaly potřebují obrovské množství okysličené krve, aby se tělo mohlo na kurtu pohybovat a aby hráč měl sílu na údery raketou. Jak už nám několikrát vysvětloval náš kolega lékař, tyhle projevy, kdy někdo začne mít problémy s hlubokým dýcháním, zatímco mělké dýchání mu nečiní problémy, jsou způsobené krevní hypoxií v důsledku účinků očkovací látky Pfizer na krevní hemoglobin. Spike proteiny z vakcíny Pfizer totiž napadají krevní buňky, poškozují hemoglobin, tedy červené krvinky, a ty nejsou schopny na sebe vázat kyslík a zajišťovat jeho transport k orgánům a do tkání. Tento transport je omezený.

Ve výsledku to potom vypadá tak, že hemoglobin při nízkém srdečním tepu zvládne zásobovat kyslíkem orgány, protože snížená transportní kapacita hemoglobinu na to postačí. Jenže, jakmile si majitel těla nahoře v hlavě usmyslí, že začne sportovat, nebo se rozčílí, nebo se emocionálně rozruší, nebo se dostane do stresu, do vypětí, prostě kdykoliv se navodí stav, že srdce začne rychleji pumpovat krev, potom se začnou dít hrozivé a neuvěřitelné věci. Rychlejší tep v těle znamená, že nějaký váš orgán potřebuje okamžitě mnohem větší objem kyslíku než obvykle. Buď je to mozek, nebo svaly, tkáně, nebo játra, nebo jakýkoliv jiný orgán.

A hemoglobin musí tedy na sebe navázat v plicních sklípcích více kyslíku a transportovat do orgánu, který tento kyslík potřebuje. Jenže do toho přijde vakcína Pfizer a začne řádit jako černá ruka. Spike proteiny z vakcíny způsobují v hemoglobinových buňkách katastrofu, poruchu funkce. Hemoglobin totiž přestane po napadení spike proteinem mít schopnost vázat na sebe kyslík. A čím více hemoglobinových buněk je napadeno, tím je projev této hypoxie horší.

Vakcína Pfizer podle všeho vyvolává syndrom selhání transportu kyslíku v hemoglobinu

Projevuje se to potom tak, že vykonáte pár náročnějších a namáhavějších pohybů svým tělem a najednou se vám začne motat hlava. To je první signál, že mozek nemá kyslík. Je to způsobeno tím, že hemoglobin odevzdá většinu kyslíku svalům, ale už nezbývá kyslík pro mozek. Ten okamžitě vydá povel k zastavení námahy, aby se člověk přestal namáhat a zklidnil se. Tím si mozek vynucuje, aby kyslík se přednostně dostával jemu a ne do svalů. A právě v této chvíli nastává tzv. kompenzace.

Mozek dá povel k hlubším nádechům a k většímu okysličování krve. Jenže spike proteiny z vakcíny zabraňuji hemoglobinu tomuto transportu. Vzniká tak děsivá situace, kdy člověk se zhluboka nadechuje, ale mozek pořád a pořád bije na poplach a hlásí, že to nefunguje a nepomáhá, že nemá pořád dostatek kyslíku. Člověk cítí, že nádechy nepomáhají a kyslík se do mozku nedostává. Je to nebezpečný a děsivý stav, který připomíná umírání.

Lékař konzultuje s tenistou jeho zdravotní stav

Jak nám vysvětlil kolega lékař, při umírání člověka to probíhá tak, že hemoglobinové buňky těsně před smrtí přestanou přenášet kyslík. U umírajícího člověka se to projeví tak, že těsně před skonáním otevře ústa a zalapá po dechu. To je způsobené tím, že hemoglobin do mozku už nedopravil žádný kyslík. Plíce přitom fungují, srdce funguje, ale hemoglobin těsně před smrtí se jakoby “vypne” a přestane na sebe vázat molekuly kyslíku. A právě přesně tyto projevy způsobuje vakcína Pfizeru u sportovců a u lidí při vysokém fyzickém nebo emocionálním výkonu, kdy srdce začne pumpovat a potřebuje mnohonásobně větší objemy kyslíku. Vzniká tím nebezpečná hypoxie a jedinou obranou je okamžité uklidnění a snížení tělesné nebo emoční zátěže a potom doufání v to, že to pomůže.

VIDEO: Evropská EMA varovala před častým očkováním boostery, může to poškodit přirozenou imunitu

Po vysoké námaze potřebuje tělo ještě několik minut pumpovat krev s kyslíkem naplno, takže hrozí, že člověk zkolabuje a zemře, i když už je na lavičce, ale je zkrátka pozdě. Důležité je podle lékaře nepodcenit první příznaky v podobě závratí a podivných myšlenek o ohrožení života a strachu ze smrti, které se okamžitě v mozku začnou přehrávat jako první a nejvyšší varování. Pokud vás toto někdy potká, nepodceňujte tento pocit, je to nejvyšší poplach, jakým vám mozek říká, že jste v ohrožení života. Gruzínský tenista to přežil tentokrát, ale musel skrečovat zápas. A teď si vezměte, že by tento šmejd si do sebe nechal vstříknout Novak Djokovič. Okamžitě by skončila jeho kariéra. A nekonečné očkování už začíná pomalu vadit i regulátorům.

Evropská EMA ve středu svolala tiskovou konferenci [2] a na ní se děly věci. Marco Cavaleri, vedoucí oddělení vakcinační strategie Evropské agentury pro léčivé přípravky (EMA), varoval před častým podáváním boosterů, protože ohrožují odezvu přirozené imunity. Pokud se bude očkovat každé 4 měsíce, může to vést k poruše imunitní odezvy. Jenže Cavaleri neřekl, že v Německu se už uvažuje, že se bude očkovat každý měsíc a farmaceutické firmy posílají politikům neustále podněty ke zrychlení očkování.

EMA doporučuje, aby se mezi dávkami dělaly delší pauzy, minimálně 9 měsíců až 1 rok, jenže to už je dávno mimo realitu. Politika je dnes nadřazena zdraví a zdravému rozumu, snaha očkovat lidi boostery bude zrychlována, aby se lidé očkovali každé 2 až 3 měsíce a některé profese, jako třeba lékaři, dokonce každý měsíc. Některým lékařům to dokonce již naznačují vedení nemocnic. A očkování každý měsíc vám přirozenou imunitu zabije a zničí. A přesně to je cílem globalistů.

Varovat před vakcínami a boostery ze strany EMA po 2 letech je už jaksi pozdě, v Německu se zvažuje u lékařů očkování každý měsíc

Lidé v EMA se konečně probudili, asi tak 2 roky po Aeronetu a po alternativě, ale už je pozdě. Big Farma už ovládá hysterická média a politiky natolik dokonale, že nějaké rozhodnutí EMA nikdo nebude reflektovat. Dokonce je možné, že vedení EMA bude za tu tiskovku za čas vyměněno. Kanadská provincie Québec chce zavést novou daň pro neočkované osoby, které odmítají vakcínu z přesvědčení a nikoliv z důvodů zdravotní kontraindikace [3]. Ano, takovýto teror přichází v Kanadě v této provincii hned na počátku roku tří zmijí. A protože lidé jsou přeprogramováni a zdegenerováni, už nemají ani sílu, ani odvahu a ani ochotu se bránit.

Tisková konference EMA

V Česku umírají v nemocnicích lidé a lékaři jim odmítají podat Ivermectin, přestože umírajícímu člověku ten lék nemůže ublížit, může mu jenom pomoci. A přesto nemocnice lék pacientovi nepodají, protože ze shora přišel zákaz od farma firem. Lékaři potají předepisují pacientům v Česku tento lék, potají, pod rukou, aby se to nikdo nedozvěděl. Lidé totiž nesmí vědět, že existuje vůbec nějaký lék. A už vůbec ne, že je levný a bez vedlejších účinků. Není dovoleno!

Ženská dvojka světového tenisu je po očkování na odpis, nefungují jí svaly v těle, nefunguje dýchání. Po zápase se rozplakala

A jak jsme byli do redakce upozorněni, zdaleka nejde jen o gruzínského tenistu, který nemohl dýchat. Světová dvojka ženského tenisu, běloruská tenistka Aryna Sabalenková, je po dvou dávkách roztoku Pfizer tak slabá, má tak ochablé svaly, že nemá sílu v rukách, musí podávat spodem a před 2 dny prohrála v australském Adelaide s až 93. hráčkou žebříčku WTA [4]. Po zápase se rozplakala. Všichni se ptají, co se děje s ženskou světovou dvojkou, která v zápase podávala míčky na servisu jako školačka, jako malé děcko, a to tak lehce, že některé z nich ani nedolétly k síti. Sabalenková však mlčí a bojí se promluvit.

Aryna Sabalenková se po prohraném zápase s 93. hráčkou světa rozplakala, protože její tělo jí nedovoluje po očkování hrát vrcholový tenis. S tímhle tělem po očkování by stačila jen na mladší dorost, jestli vůbec…

Jediné slovo proti vakcíně Pfizeru by znamenalo konec kariéry, nálepku hoaxerky a hlavně a především odchod jejích sponzorů, globálních sponzorů, rozuměj nosatých sponzorů. A proto tenistky i tenisté, až na Djokoviče, mlčí a drží jazyk za zuby. Ale není potřeba mluvit, stačí se dívat na jejich hru. Takovýto teror je možný jen kvůli tomu, že tyrani vědí, že ze zdola nepřijde odpor. Dole mezi občany je prakticky hotovo. Mezi občany i mezi hráči vrcholových sportů totiž platí 3 fáze adaptace. Ustupování covidismu, kolaborování s covidismem a přijetí covidového věku jako nové éry společenské reality. Útoky na Djokoviče jsou symbol. Je to symbol posledního vzdoru svobodných lidí a svobodného světa, a navíc světa Slovanů. Připojte se k nám, ke vzdoru a odporu, pokud jste ještě nepodlehli.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

304
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod.

V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci.

V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky.

V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Veškeré URL linky v komentářích musí být uvedeny s popisem obsahu, např. link na video na YouTube musí v komentáři obsahovat doprovodný popis, čeho se video týká, o čem pojednává. Linky bez popisu budou považovány za spam, off topic odkazy a neplacenou reklamu.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Kolektivistická představa “sdíleného zdraví” stane díky Djokovičovi před australským soudem. Smí v Austrálii sportovec reprezentovat sám sebe a své vlastní rozhodnutí?
“Jestli bude hrát, nebudu se dívat, protože není očkovaný, říká chlapec o Novaku Djokovičovi na videu BBC”
Djokovič proti kolektivizaci zdraví:
https://novinar.substack.com/p/djokovic-proti-kolektivizaci-zdravi?token=eyJ1c2VyX2lkIjo2NDE4Mzc2NywicG9zdF9pZCI6NDcxNjY1MjIsIl8iOiJ5Z2lpKyIsImlhdCI6MTY0MjMzNTgyNSwiZXhwIjoxNjQyMzM5NDI1LCJpc3MiOiJwdWItNTgxNzg0Iiwic3ViIjoicG9zdC1yZWFjdGlvbiJ9.NdU19A0_DB-DSICuY6dGsdqTGYcwpKYWLv-Tp75egXY

Lubo
Návštěvník
Lubo

Na Youtube je video z toho zápasu Sabalenkovej. Skôr by som povedal, že jej odišiel mozog, lebo trieskala do toho poctivo, nebolo vidieť stratu síl. Ten gruzinec to bolo iné, evidentný takmer kolaps

Nikdo
Návštěvník
Nikdo

A není nikde informace, jak dlouho má po očkovací dávce? Ono by bylo i zajímavé jak to s tím vyráběním spikeproteinu v organismu je a jak se z organismu odbourává.
Jestli se vyrábí jen nějakou dobu po očkování, jen do nějakého množství a pak už nic nebo se v malých dávkách vytváří neustále.
A pak jak se ho tělo zbaví, zda to záleží pouze na imunitě, nebo se nějak přirozeně vyplaví. Případně pokud tak jaké látky, jaké potraviny napomáhají likvidaci.
Jestli vlastně tělo po očkování má nějakou šanci a jak dlouho mu může trvat než se spikeproteinu zbaví a je zase v normálním stavu.

Historik
Návštěvník
Historik

Hlavně je musíme podpopořit. Čím větší mentál, tím víc vax. Jsou obětovatelní a nahraditelní, jak říká najkí a áda.

Lynn
Návštěvník
Lynn

To nechápu. Ta vrcholová tenistka je odepsaná, nikdo jí proto nebude sponzorovat. Nemusí se tedy bát mluvit. Sponzoři od ní stejné odejdou, protože už není schopná podávat vrcholový výkon. Česko se bouří, dnes nebo včera protestovali před ministerstvem vnitra hasiči, policisté. To není vše, v naší zemi proběhlo hodně demonstrací a ještě proběhne. My, Češi jsme lvi, nejsme žádní zbabělci, kteří se bojí mluvit. Lvi jsou pohodáři, ale když jim jde o svobodu, tak se rozzuří. A to teprve začíná. Co jde v Rakousku, u nás nejde. Odkaz na nejbližší protestní akce je zde https://otevremecesko.cz/kalendar-demonstraci-v-cr/

Nechci mit pravdu
Návštěvník
Nechci mit pravdu

Popis ockovance jako jedince ktery se dokaze (smi) pomalu pohybovat nebo premyslet, ale ne oboji nataz protoze nedokaze zpracovat dostatek kysliku. To je dokonaly obraz zombie apokalypsy. Ockovanci se pomalicku presunuji MHD (auta budou draha nebo nelegalni) a dostavuji se na sva pracoviste, po smene a opakovane dezinefkci se pomalicku presunuji do domaciho vezeni. Opusteni trasy je trestne. Dystopicka budoucnost jiz zitra ve vasem meste.

4fun
Návštěvník
4fun

A fuckt největší sranda nastane …
… až budou kolabovat doktoři a sestřičky uprostřed operace
… policajti během “pronásledování pachatele”
… hasiči během hašení
… tělocvikáři během tělocviku

Víte jak začnou bejt lidi opatrný aby se jim nedostali do spárů 🙂

Představte si, že vás honí policajt, potom co jste ukradli v sámošce dvě housky …
… a vy mu pak musíte dávat umělý dýchání a srdeční masáž 🙂

A zlatým hřebem bude kolaps Puchejře během tiskovky na Vláďa.cz

comment image

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

zrejme, radiace na pracovisti si s sebou nese dozivotni nasledky….:)))

kacíř
Návštěvník
kacíř

Další patent, další hřebíček do rakve naší svobody, svéprávnosti a lidství.
http://www.nwoo.org/2022/01/10/dalsi-patent-dalsi-hrebicek-do-rakve-nasi-svobody-svepravnosti-a-lidstvi/

kacíř
Návštěvník
kacíř
Lynn
Návštěvník
Lynn

Ne, není, my se nesmíme dát. Seznam nejbližších protestních akcí je zde https://otevremecesko.cz/kalendar-demonstraci-v-cr/
A bude se pokračovat až do vítězství. Jsme lvi, nejsme žádné ovce, se kterými lze cvičit.

kacíř
Návštěvník
kacíř

Tak už oficielně a veřejně. “Nulová tolerance ke covidu v Číně, nakažení končí v táborech”
Tak je otázkou krátkého času, kdy s tím přijdou i u nás. V USA mají FEMA kempy. Kam budou zavírat nás?
“Koncentrační tábory”.. tak to byla ještě nedávno obrovská konspirace a fake news, kdy se mi ovečky smály.
Nyní realita. https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/nulova-tolerance-ke-covidu-v-cine-nakazeni-konci-v-taborech-40383765
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/svedectvi-z-karantennich-taboru-v-cine-zabery-drastickych-po/r~d67bbfda738e11eca1070cc47ab5f122/

4fun
Návštěvník
4fun

V některých městech zavírali vloni bezdomovce a “neposlušné” na stadion.

Nebo to bylo už předloni? 😐

Lynn
Návštěvník
Lynn

Hodně lidí si to začíná uvědomovat, Česko se bouří a přidávají se policisté, právníci, lékaři, hasiči, záchranáři, zdravotní sestry, učitelé. Je vidět, že jsme lvi a že si svobodu nenecháme sebrat. My se nesmíme nechat zavřít, nesmíme být poslušní. Seznam nejbližších protestních akcí je zde https://otevremecesko.cz/kalendar-demonstraci-v-cr/

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Murray v Sydney uspěl v tříhodinovém maratónu s Basilashvilim..:
https://www.tenisportal.cz/zpravy/murray-v-sydney-uspel-v-trihodinovem-maratonu-s-basilasvilim-32642/