VIDEO: Pentagon označil Rusko za největší hrozbu pro USA, ISIL skončil až...

VIDEO: Pentagon označil Rusko za největší hrozbu pro USA, ISIL skončil až na pátém místě! Ashton Carter chce 4-násobné navýšení rozpočtu na zbrojení v Evropě! [CZ Titulky]

VIDEO: Pentagon označil Rusko za největší hrozbu pro USA, ISIL skončil až na pátém místě! Ashton Carter chce 4-násobné navýšení rozpočtu na zbrojení v Evropě! [CZ Titulky]

Kola Bilderbergu a Trilaterální komise se zadřela a zažila neobvyklou věc. Na půdě Washingtonského ekonomického klubu vyrostla nevídaná alternativa, která převzala kontrolu nad Pentagonem. Washingtonský ekonomický klub je think-tank platforma amerických neo-cons (a sponzorů), kde se jako na orloji střídají na přednáškách špičky FEDu, fondů George Sorose a nejvyšších současných i bývalých amerických i zahraničních politiků, zaznělo do světa zásadní prohlášení amerického ministra obrany Ashtona Cartera, který přednesl seznam největších hrozeb pro USA a zároveň představil rozpočtové požadavky Pentagonu na rok 2017. Podle Cartera představuje Rusko v současné chvíli největší hrozbu pro USA. Na druhém místě je Čína. Na třetím Severní Korea. Na čtvrtém Írán. A až na pátém místě je Islámský stát.

Americký ministr obrany označil Rusko za největší hrozbu nejen pro USA, ale i pro Evropu. Ta prý čelí tváří tvář ruské agresi. Z tohoto důvodu požaduje Pentagon mohutné 4-násobné navýšení zbrojního rozpočtu pro Evropu. Celkově jde o částku 3.4 miliardy dolarů. Je zcela evidentní, že Barack Obama už zcela pozbyl kontroly nad ministerstvem obrany USA, které už řídí pouze vojáci v čele s Carterem a lobbistické kruhy a think-tanky, které teď dělají v USA de facto stínovou politiku vedle oficiální Obamovy vlády.

160202-D-LP538-038.JPG
Ministr obrany USA Ashton Carter při projevu ve Washingtonském ekonomickém klubu

Washingtonský ekonomický klub je nátlaková organizace v rámci NWO, která sdružuje americké národní elitáře. Profilace klubu je silně militaristická, nastavení je zcela zjevně proti-globalistické s důrazem na zachování americké superiority ve světě. V poslední době se ukazuje, že americké elity v USA nabývají na nezvyklé síle. Globalizační proces v USA se zadrhává, Barack Obama, který měl být garantem tohoto procesu, je rok před volbami už doslova odstaven od moci. Nedostává se mu už ani velkého prostoru v televizi, a to ani v Evropě, kde média taktéž ovládají američtí národní elitisté.

Zbrojení v USA je teď klíčovým tématem číslo jedna. Nový prezident USA bude muset získat podporu amerických elit, a tím pádem podporu zbrojařů. Globální struktury v USA zažívají ránu za ranou a chvílemi se zdá, že globalizace v USA končí. Prvky nutné pro implementaci globálního systému NWO v USA se nedaří implementovat do legislativních a následně ani řídících procesů. Americká střední třída zchudla, ale nepodařilo se v USA vytvořit závislost občanů na státu, ani zrealizovat z USA socialistický stát, který je nezbytným atributem globálního modelu NWO. Co se daří v Evropě (autogenocida civilizace islámskou migrací), to se zadrhává v USA. Americké elity nechtějí globální model NWO, chtějí zachovat elitistický model světa s americkou superioritou v řídící úloze.

Zchudlá Evropa se má stát pro USA v budoucnu náhradou za Čínu jako levná montovna a výroba, za jejíž produkci a dovoz do USA budou USA v rámci TTIP evropanům platit, jak jinak, nadále svými natisknutými papírky, protože Čína k tomu již v té době ochotná nebude. Zbrojení a strach z Ruska pomůže posílit americký vliv v Evropě na místní politiky. Servilita a koberečky, role amerických velvyslanců jako státních protektorů je viditelná už dnes v mnoha zemích Evropy. Nejvíce v Německu v poloze servilní Angely Merkel, ale také v ČR, kde americká ambasáda dokonce zasahuje už i do chodu státu, a to nejen skrze neziskovky, ale doslova přímo, viz. akce Proti korupci.

2011-11-29-Presentation1-thumb.jpg
Zbrojní výdaje vybraných zemí… čísla hovoří za vše…

Vidět Rusko jako nepřítele, zatímco Evropa čelí nájezdu milionů migrantů, v jejichž řadách jsou bojovníci Islámského státu, to je opravdu úlet. Ale pevné sevření amerických elit, jak drží evropské politiky, je vidět všude. Vydírání pomáhá i špionáž a sběr dat o celé Evropě, o všech občanech. Mohutný data-mining zajišťuje nový operační systém Windows 10, který je navržený od základu, jako stroj na sběr osobních dat a citlivých údajů. I proto společnost Microsoft opět nutí uživatele na celém světě, aby si Windows 10 nainstalovali, právě před 2 dny vyšla zpráva, že Microsoft začne tento měsíc v rámci Windows Update nabízet instalaci Windows 10 jako doporučenou aktualizaci, spolu s ostatními záplatami.

V rámci NWO je šachová koncovka již zahájena. Nejprve byla občanům odebrána možnost se bránit na úrovni národů (likvidace armád v 90. letech v Evropě), nyní přichází i o možnost bránit se na úrovni osobního soukromí (sběry dat, evidence, čipy, biometrie v pasech, elektronické občanky) a už nelze si pomalu ani bránit vlastní životy (zákazy pepřových sprejů, doporučení ženám, aby nevycházely večer ven). Spatřovat v takové situaci Rusko jako nebezpečí č. 1 pro USA nebo pro Evropu je naprosto absurdní a nevídané.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Alex – s okupanty a kolaboranty si to vyridit lze, to vime z historie. Ale globalni elity nepremuzes. Pokud si ony preji NWO, tak si ho prosadi. Takze pro normalniho cloveka je to jen z blata do louze. Ja jsem zazil jak americke sefy tak cinske a dokonce i arabaka. Nakonec muzu na amika jeste rad vzpominat. Ne kazdy z nich zere Mc Caina nebo Hitlary!

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Dnes se udála velmi výjimečná událost, za kterou je třeba Stropnického a Zaorálka pochválit – Shapiro se zlobí na Česko, protože výměnou za pět českých občanů nevydalo Libanonce a příznivce svrženého ukrajinského prezidenta Janukoviče, Fajáda, USA.
comment image
Shapiro zuří http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Velvyslanec-Schapiro-zuri-kvuli-Fajadovi-Cesi-pry-povzbuzuji-teroristy-A-Sobotka-tvrde-kontruje-420384, ale o Stropnickém a Zaorálkovi je možné říci, že přece jen v nich zvítězilo svědomí a nelze říci nic jiného, než že dobrá práce! Kromě jiného jde o další potvrzení nástupu Íránu a o porážku SA, tzn. o vítězství globálních elit nad elitami USA (ač si netroufám tvrdit, že Stropnický a Zaorálek si byli vědomi toho, co činí).

Administrator
Admin

Nejde podle mně o svědomí Zaorálka. Jde o něco jiného. Podívejte se na nový článek od VK s videem o McCainovi. Američané ztrácejí kontrolu nad Evropou, prezident Evropské komise zaútočil na Washington, že si Brusel nenechá diktovat svojí politiku s Ruskem. Globální elity jsou podle všeho ve válce s USA a toto je odveta Američanům, jedna z prvních, další budou následovat. Česko nedělá vlastní politiku, ale řídí jí elity. V této chvíli už globalistické. Znamená to, že americké elity ztrácejí v ČR vliv. Odveta americké ambasády pochopitelně přijde.

Pozorovatelka
Autor

Já jsem ze zde vloženého videa (poslední video jsem ještě neviděla).a článku šéfredaktora nabyla naopak dojmu, že americké elity vítězí, proto jsem zprávu vložila jako malé – a relativně, čímž myslím opravdu jen relativně – optimistické potvrzení, že tomu tak není.

Bhall
Návštěvník
Bhall

USA vydává v současné době pouze necelých 800 M USD na zbrojení v Evropě? Zdá se to strašně málo v porovnáním s rozpočtem na armádu, který je více než 500 miliard USD pokud vím. Co vůbec to těchto 800 M spadá? Má někdo bližší informace?

Alex
Návštěvník
Alex

Když mohou bojovat obyvatelé v Sýrii mnoho let proti teroru a nejsou poražení, když bojují Palestinci celé věky proti vyzbrojenému Izraeli, budeme proti zvůli, terorismu a okupaci bojovat také. Vyřídíme si to s okupanty i s kolaboranty.

pavjan
Návštěvník
pavjan

ISIL je proxy armáda USA. Na seznam je dali, protože se nedalo je vynechat. Kdo není úplně blbej, tak má amerikány přečtený.

konzerva
Návštěvník
konzerva

https://www.youtube.com/watch?v=P9wYLl_Lp1I rusko , britanie, syrie speciálmí korespondent…

Mila
Návštěvník
Mila

at zalezou do Severní Ameriky a nikam jinam nelezou ! pitomci vyje****

Standa
Návštěvník
Standa

Ani ta není jejich! Tu ukradli původním obyvatelům které vyvraždili.
A pan Carter mi nepřipadá duševně úplně v pořádku.

Milan
Návštěvník
Milan

Už si serou ti usraelci stupidové do vlastní huby delší dobu.Ovšem hrnec trpělivosti RF co nevidět přeteče a všechna usraelská špína bude žrát doslovně svá vlastní hovna,pokud je bude mít z čeho srát! Bohužel díky servilním vlastizrádcům ve “vládě” poneseme důsledky i my Češi a Moravoslezané.

4321
Návštěvník
4321

Jak nevídáné, pane VK? Předvídatelné přeci snad a nebo ne? Rusové netančí na notičky z píšťalky amerických elit, jako jediní, široko daleko a tak je přeci jasné, že musejí být nepřítel č.1 na jejich seznamu. Třeba i jejich trojským koňům “migrantům” pšenka v Rusku rozhodně nekvete:
http://www.hlavnespravy.sk/migranti-na-diskoteke-v-murmansku-obtazovali-miestne-dievcata-18-ich-skoncilo-v-nemocnici-a-33-v-cele/739387

VM64
Návštěvník
VM64

Ojojój, dobré staré zábavy v sedmdesátých a osmdesátých letech….szerinkáš se do mojí slečny, pojď na férovku…a šlo se, vybavili jsme si to velice rychle a byl klid. A nepotřebovali jsme ani policajty a ani soudce. Teď se na někoho špatně podíváš a hned by tě žaloval. Nevím, proč mne hned napadl Sobotka. Toho, když si představím na nějaké tancovačce, tak si ho prostě nepředstavím, protože by ho ani ve 30- ti nepustila maminka samého ven….

anonym
Návštěvník
anonym

Znovu a znovu. Kdo tomu nerozumí, odpověď proč tomu tak je nalezne zde:
http://leva-net.webnode.cz/products/co-predchazelo-imigracni-invazi-novodobe-dejiny-v-souvislostech-krok-za-krokem/

ÚRYVEK Z ČLÁNKU::

To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. světovou válkou. Předehrou bylo, že když se v 1. světové válce Německo vzdalo s tím, že je ochotno přistoupit na předjednané kapitulační podmínky, tak jak bylo domluveno, jako první zničilo svůj vojenský arzenál. Vítězové to měli na čestné slovo udělat rovněž, ale neučinili tak. Nepřipomíná vám to něco – Varšavská smlouva versus NATO? Bezbranné Německo, Rakousko – Uhersko a Osmanská říše pak byly zcela rozporcovány, kdy Německo bylo navíc mezinárodním bankovním systémem úplně ekonomicky zničeno (Výmarská republika) . Rusko, ačkoli formální spojenec vítězů, bylo zcela zdevastováno Rockefelerem dosazenými Trockisty. Obě země stabilizovali až jejich silní vrcholní představitelé. Jak Hitler, tak i Stalin se plně vymkli mezinárodní bankovní kontrole a země jimž vládli, začaly ve velmi krátké době velice prosperovat. Vzájemné nejprve mediální rozeštvání všech proti všem, které bylo završeno zejména polským pronásledováním své významné německy mluvící menšiny (spíše většiny), jakož bránění Německu v obchodním spojení s jeho východní částí, nyní ruským Kaliningradem, tehdy Východním Pruskem, rtuťovitý Hitler nakonec vyřešil napadením Polska. Polsko vzniklo administrativním rozhodnutím vítězů 1. SV v podobě, která jako stát existovala naposled v roce 1770, kdy v roce 1918 velká část jeho obyvatel, zejména žijící v širokém pásu celého severního pobřeží, mluvila již několik staletí německy.

POZNÁMKA: Dosaďte si za tehdejší Polsko současnou Ukrajinu, dále za tehdejší Trockistické post-carské Rusko současný Arabský svět a současné rozeštvávání Američanů a Evropanů proti Rusku jakož proti všemu muslimskému bez rozdílu s rozeštváváním ze strany několika jedinců celé celosvětové židovské obce proti Německu zde:
https://radicalrevival.wordpress.com/2010/01/23/jak-zide-vyhlasili-nemecku-svatou-valku/

Čtenář u výše uvedeného odkazu může namítnout, že je v článku vychvalováno hitlerovské Německo. Toto bych nerad komentoval. Podstatné je, že článek je zdroj naprosto relevantních historických záznamů z tehdejšího tisku o tom, jakou nenávist někteří jedinci vyvolávali u všech tehdejších židů, potažmo američanů vůči všemu německému bez rozdílu. Reakce z druhé strany na sebe nenechala dlouho čekat. PŘESNĚ TO SAMÉ SE DĚJE I DNES!!!