VIDEO: Pentagon oficiálně uvolnil 3 videa amerického námořnictva zachycující letící UFO, která...

VIDEO: Pentagon oficiálně uvolnil 3 videa amerického námořnictva zachycující letící UFO, která potvrzují pokračující existenci programu Majestic 12 a postupné přípravy veřejného mínění na kontakt s jinou civilizací před tím, než budou znovu obnoveny lety na Měsíc a k Marsu! Piloti na záznamech hlásí celé letecké formace UFO popírající gravitační a setrvační síly působící na hmotná tělesa! Pentagon přiznal pravost u prvního videa až po 16 letech, u dalších dvou po 5 letech po jejich uniknutí na veřejnost! Neznámé stroje popírají fyzikální zákony, nezanechávají tepelnou stopu, nepoužívají reaktivní pohony, nevydávají zvuk a zrychlují způsobem, že popírají Newtonovy zákony!

VIDEO: Pentagon oficiálně uvolnil 3 videa amerického námořnictva zachycující letící UFO, která potvrzují pokračující existenci programu Majestic 12 a postupné přípravy veřejného mínění na kontakt s jinou civilizací před tím, než budou znovu obnoveny lety na Měsíc a k Marsu! Piloti na záznamech hlásí celé letecké formace UFO popírající gravitační a setrvační síly působící na hmotná tělesa! Pentagon přiznal pravost u prvního videa až po 16 letech, u dalších dvou po 5 letech po jejich uniknutí na veřejnost! Neznámé stroje popírají fyzikální zákony, nezanechávají tepelnou stopu, nepoužívají reaktivní pohony, nevydávají zvuk a zrychlují způsobem, že popírají Newtonovy zákony!

Americký Pentagon dnes připravil pro média opravdu nevídané překvapení. Oficiálně totiž poprvé po prakticky 70 letech se skřípěním zubů uvolnil [1] k dispozici trojici videí pořízených v letech 2004 a 2015 americkým námořnictvem, která zachycují neidentifikovatelné létající objekty UFO, resp. neidentifikovatelné vzdušné fenomény UAP, což je novější a méně provokativní označení pro totéž. Nejedná se přitom vůbec o nová videa, protože na internetu byla k dispozici už dávno a americké námořnictvo jejich pravost potvrdilo již vloni v září [2].

Do té doby nebylo jisté, zda-li uniklá videa jsou pravá a Pentagon až do loňského září mlčel. Videa byla Pentagonem zkoumána v rámci utajeného programu Advanced Aerospace Threat Identification Program (AATIP), který inicioval bývalý šéf Demokratů v americkém Kongresu Harry Reid. A teprve dnes Pentagon videa vyvěsil na webu [3] amerického námořnictva. Podle ministerstva obrany se nepodařilo Pentagonu identifikovat původ těchto objektů a jejich status a původ tak i po tomto zveřejnění zůstává neznámý. Redakce Aeronetu přináší ozvučená videa s českými titulky níže v tomto článku.

Informace zaplavila všechna americká média, včetně lokálních.

Zásadní a zlomové na této události je fakt a skutečnost, že Pentagon veřejně certifikuje, že na této planetě se americké letectvo a námořnictvo opravdu setkává s objekty, které popírají mnohé fyzikální zákony, minimálně ty, o kterých víme ze škol. Všechny takové záznamy dosud byly buď popírány jako podvrhy, anebo pokud je nešlo popřít, tak se volila taktika mlčení a Pentagon se k materiálům nijak nevyjadřoval a na dotazy nereagoval.

Loňské přiznání Pentagonu, že tato zmíněná 3 videa jsou autentická, však zcela mění situaci a pohled na veškeré informace o současné koncepci globální bezpečnosti na této planetě. Americká ozbrojená moc je tak nucena přiznat, že existují létající objekty, na které ani americké stroje prostě nemají. A není překvapivé, že k uvolnění těchto videí dochází ze strany Pentagonu právě v době mohutné virové krize v USA, která fixuje pozornost americké veřejnosti jiným směrem, takže uvolnění těchto videí se nebude věnovat taková pozornost, jakou by si zasloužily.

Pentagon poprvé po 70 letech prolomil tabu a potvrdil autenticitu 3 neznámých UFO objektů, které sledovaly americké lodě a letadla

Americké námořnictvo označilo 3 video soubory jako FLIR, GIMBAL a GOFAST. První video bylo pořízeno v roce 2004 pomocí letecké infračervené kamery (FLIR). Jedná se o podlouhlý objekt, který drží svoji letovou polohu, ale v závěru prudce změní směr a zmizí ze zaměřovače letadla. Toto video je bez jakéhokoliv zvukového záznamu. K incidentu došlo asi 100 mil od západního pobřeží Kalifornie v Pacifiku, a to podle The New York Times, který poprvé o videu informoval [4] až v roce 2017.

Dva stíhací piloti na rutinní výcvikové misi byli vysláni, aby prošetřili neidentifikovaná letadla, která sledovala americký bitevní křižník. Piloti námořnictva identifikovali podlouhlý předmět, asi 40 stop dlouhý, vznášející bez pohnutí a bez jakýchkoliv tepelných projevů motorů nebo hluku asi ve výšce 15 metrů nad vodou, ale po příletu amerických stíhaček začal prudce stoupat, když se piloti přiblížili na dohled. „Zrychlil z místa způsobem, jaký jsem v životě neviděl,“ řekl jeden z pilotů The Times.

Piloti amerických stíhaček oblast průzkumu opustili a setkali se na kótě asi 60 mil daleko od místa tohoto pozorováni. Když byli asi 40 mil daleko od lodi, křižník radiově pilotům ohlásil, že objekt čeká na obě stíhačky v místě, kam zrovna mají namířeno, že se UFO od lodi na toto místo vzdálené v přepočtu 65 km dostalo „za méně než minutu,“ řekl pilot The Times. To znamená, že UFO se ze vznášející pozice v blízkosti křižníků přesunulo do 40 mil (cca 65 km) vzdálené pozice za méně než minutu, což odpovídá rychlosti téměř 4 000 km/h.

Na tomto bodě se navíc UFO zastavilo bez jakékoliv brzdné dráhy, zastavilo z této rychlosti na pětníku, rychlost přesunu byla ukončena skokově, bez postupného zpomalování objektu. UFO tak musí disponovat zařízením, které dokáže vynulovat newtonovské zákony, a to zjevně všechny 3 zákony naráz. V opačném případě by se při náhlém zabrzdění UFO roztrhalo vlivem setrvačných sil jako při nárazu do pevné zdi. Stejně tak by nemohlo UFO z nulové rychlosti vystřelit k rychlostem několikanásobku rychlosti zvuku, aniž by to stroj neroztrhalo.

Různé modely UFO strojů, s různou konstrukcí, ale ve všech případech s parametry v rozporu s našimi fyzikálními zákony

Další dvě videa jsou z incidentů v roce 2015 a zachycují trochu jiné objekty, s jinými charakteristikami. První video zobrazuje typický létající talíř s jakousi trčící anténou a dobře viditelnou spodní částí talíře, která by mohla fungovat jako stabilizátor těžiště pro talíř, tzv. gimbal, anebo by mohla skrývat pohonnou jednotku. Video zachycuje okamžik, kdy se talíř za letu převrací na bok o zhruba 45 stupňů. Piloti ve vysílačce celý záznam komentují a jeden říká, že vidí celou letku těchto strojů, ta však na záběrech není zachycena. V dalším videu pilot zachytí rychle letící objekt nad hladinou oceánu a nevěřícně komentuje, že stroj se přetáčí na bok.

Pět pilotů námořnictva, kteří v roce 2015 spatřili tyto objekty, řeklo [5] listu The Times v roce 2017, že během výcvikových misí v letech 2014 a 2015 vedli podél východního pobřeží od Virginie až na Floridu řadu konfrontačních setkání s neidentifikovanými letadly. Epizody přiměly námořnictvo k tomu, aby objasnilo, jak by piloti měli hlásit zkušenosti s „neidentifikovanými létajícími jevy“, které byly studovány v rámci utajovaného programu Pentagonu AATIP v letech 2007 až 2012. Susan Gough, mluvčí Pentagonu, uvedla, že ministerstvo obrany videa formálně uvolňuje proto, aby se vyjasnily otázky o jejich pravdivosti. “Ministerstvo obrany uvolňuje videa proto, aby objasnily jakékoli mylné představy veřejnosti o tom, zda záběry, které cirkulují po internetu, byly skutečné, nebo zda k videím existuje více vysvětlení,” řekla mluvčí. „Letecké jevy pozorované v těchto videích zůstávají nadále charakterizovány jako neidentifikované,” doplnila informaci Susan Gough.

Nastává nová světová epocha a zdroje na této planetě již došly, protože mají své vlastníky. Jediné volné zdroje jsou tam venku, nahoře, a proto už není důvod tajit technologie Syndikátu

Uvolňování těchto informací právě nyní v roce 2020 má svůj význam a účel. V rámci vysokých procesů řízení je nutné přichystat cestu nahoru pro vybrané kádry, protože cesta dolů do podzemí planety Země je pouze dočasné řešení a velkou roli v osidlování dalších planet a těles ve Sluneční soustavě hrají především zdroje. A abychom byli přesní, nejde ani tak o nedostatek pozemských zdrojů, ale o jejich vlastnictví. Globalčiky, rozuměj Dům Sion, začali chápat, že Rusko se nepodaří obsadit a dobýt jen tak lehce a brzy, takže nedojde k převodu vlastnictví zdrojů z rukou ruských Židů do rukou Domu Sion, minimálně to nepůjde snadno.

A to, co na Zemi dnes chybí, to jsou volné zdroje. Proč jsou tak důležité volné zdroje pro světový globální trh? Protože volné zdroje nemají vlastníka, který zdroj chrání se zbraní v ruce. Není potřeba za volný zdroj nikomu platit, prostě stačí si zdroj vzít, prohlásit za svůj. Jenže taková místa už na planetě Zemi nejsou. Ale při pohledu vzhůru se to mění. Ty planety a zdroje na nich nikomu zatím nepatří, a budou patřit tomu, kdo tam první vybuduje základny a armádní posty. Planeta Země se stane majetkem Domu Sion ve chvíli, kdy se ve věku Vodnáře zhroutí národní státy poté, co zaniknou rodiny a děti začnou budovat svůj Neverland, rozuměj Brave New World.

Privatizace zdrojů v blízkém vesmíru v rámci Sluneční soustavy je hlavní hnacím motorem projektů na návrat lidstva na Měsíc a cestu k Marsu a dál. A protože nejde už o výzkum, na rozdíl od 60. let minulého století, ale jde o zdroje a jejich privatizaci ve vesmíru, tak právě proto již NASA nehraje ve stavbě raket a kosmických strojů hlavní roli a hlavní slovo dostávají soukromé společnosti, protože soukromý kapitál je ten, který usiluje o obsazení planetárních těles a privatizaci tamních zdrojů, které nikomu dosud nepatří, tedy zdánlivě. A tady narážíme na hlavní kámen úrazu.

Náhlý konec projektu Apollo v 70. letech a uvěznění celého lidstva na nízké oběžné dráze planety Země nepřišel sám od sebe, ale byl vynucen. Lidstvo bylo varováno už během letů Apollo k Měsíci, že toto těleso má své majitele, kterým se nelíbí myšlenka squattingu a nezvaných hostů ve skafandrech. Více se o těchto událostech rozepisuji v mé druhé knize. Uběhlo více než 40 let a najednou se začíná znovu mluvit o cestách k Měsíci a na Mars, ale tentokrát již v dikci soukromých firem. A nic z toho nebude pro lidstvo zadarmo.

Majestic 12 v USA zahájil likvidaci posledních zbytků hrozeb, upevňuje svoji moc a americká armáda už nemusí tajit, že prohrává nejen při poměřování s UFO

Uvolněním těchto videí došlo k vyslání vzkazu, že Pentagon dostal zelenou a lidstvo je připravováno na procesy, ke kterým se nikdo z americké vládní moci nechtěl dlouho hlásit. V rámci programu Majestic 12 proběhly tak mohutné procesy a změny, že dojde brzy k transparentnímu předání moci nad USA této skupině mocných, kteří z pozice Kabaly převezmou kontrolu nad Spojenými státy.

Americká vláda byla poražena a lidstvo bude definitivně zprivatizováno. Lidská krev, především ta dětská, se stane platidlem a artiklem pro obchod s entitami, které poskytly Majestic 12 privilegium přístupu k technologiím. Začnou nyní od této chvíle mizet desítky tisíc dětí ročně, nejprve z chudých zemí 3. světa, což prakticky už stejně se děje teď. Obchod bude nastaven na principu barteru, tedy směny. Z tohoto důvodu již americká armáda nemá důvod tajit UFO, protože už není důvod tyto technologie tajit, že někdo je mocnější, než americká armáda. Její role totiž ve světě končí.

Pokud jste četli obě moje knihy a rovněž jste viděli film Above Majestic, tak vám všechno automaticky již nyní dochází, všechno to do sebe dokonale zapadá. Kabala vítězí na celé čáře, triumfuje a Pentagon musí přiznat porážku. Nejdrsnější důkaz jsme viděli, jak nebylo dovoleno postavit Jeffreyho Epsteina před soud. Disponoval pojistkami, které mu zajistily fingované úmrtí v cele a novou identitu. Nyní je již bezpečně v jiné iteraci. Svoji práci pro Kabalu odvedl.

V New Yorku se pohřbívají krátké rakve a nikdo se nad tím nepozastaví, a kdo by se pozastavil, není dovoleno v médiích o tom mluvit. Obchod s dětmi se roztočí do obrovských otáček a jak předpověděl ceremoniál Olympiády 2012 v Londýně, nedostatek a poptávka po dětech pro barter v programu Majestic 12 bude tak obrovská, že se začnou děti krást, a to i v západních zemích, pod záminkami nemoci dětí, nebo jejích fingovaných úmrtí, protože dodávka z chudých zemí 3. světa nebude dostačovat. Procesy se urychlují neskutečným způsobem.

Pád Vatikánu a Mekky je v procesu, náboženství příchodu Spasitelů vystřídá náboženství odchodu ke Spasitelům. Pro někoho drobný detail, ale pro církve konec, katastrofa a likvidace

Ještě před pár lety by informace o UFO byly předmětem smíchu v mainstreamových médiích, ale dnes záznamy o nich už publikuje veřejně americké ministerstvo obrany. A to, co vidíme na záznamech a co slyšíme, nám jasně dosvědčuje, že konspirace o UFO se najednou stala realitou. A je pouze otázkou času, než někdo usoudí, že ty bytosti, které tyto stroje řídí, by bylo vhodné představit veřejnosti. A povede to k čemu? Ke zhroucení všech starých církví, které budou nahrazeny novou společnou vírou, která vytvoří na Zemi nové náboženství, které bude zaměřeno na pochod lidstva k hoře, namísto aby hora přišla k lidstvu.

A to je projekce z Kapitoly XVIII Syndikátu, lidé s upřenými zraky k nebi, kteří touží po návratu domů do souhvězdí Orionu. Po celé planetě Zemi jsou starověké stavby, ať už v Gíze v Egyptě, nebo v mexickém Teotihuacánu, jejichž architektura a rozmístění při pohledu z výšky kopírují souhvězdí Orionu. Tento proces je v lidském mozku zakódován jako signál “Sigma” a geneticky je spjatý právě s pokrevní přímou linií Amšelach Charedim od Nephilim. Je to vnitřní navigační kompas, který mozek nositele táhne zpátky ke hvězdám a k domovu v Orionově pásu.

Budova Pentagonu – Americké ministerstvo obrany

Až dosud všechna náboženství na planetě Zemi byla založena na principu očekávání příchodu Spasitele, Otce, Mesiáše, Lepších dnů, Jehovy, Království a dalších zachránců. Věk Vodnáře, který začal v roce 2012 a zahajuje další 2160 let dlouhý planetární cyklus, odstartoval Nový věk a spolu s ním Nový světový řád. S nedokonalým zaokrouhlením tak věk Krista trval přesně jeden Velký cyklus a jak je vidět, na počátku nového cyklu už není potřeba Krista, Vatikán je likvidován a Pentagon odtajňuje UFO.

Všechno směřuje k ukotvení nového náboženství, které podle Kapitoly XVIII Syndikátu upře zraky celého lidstva vzhůru a spustí v genové bázi civilizace signál Sigma, který přinese nové celosvětové náboženství, které již nebude očekávat příchod spasitele, ale naopak bude očekávat odchod lidstva nahoru. Veškerá ropa na planetě Zemi bude vržena ke stavbě lodí a technologií pro  cestu nahoru a domů. A právě proto se ceny ropy musí ve světě zhroutit a lidstvo musí přestat ropu spotřebovávat, aby fosilních paliv pro tento úkol byl dostatek.

Brave New World jako nové dogmatické schizma nových generací, které vyrostou bez rodiny, bez vlasti, bez kořenů, s očima upřenýma vzhůru, zkrátka INDIGO děti

Cesty nahoru, dolů a k singularitě předurčí Brave New World, logické vyústění a nástupce New World Order, který plynule ve věku Vodnáře přejde v nové náboženství Orionu a konceptu “Homeworld”, tedy k návratu lidského genomu ke zdroji, odkud pochází. Signalizace “Sigma” je podobná signalizaci “Alfa”, která se používá k procesům velení a řízení, viz. má první kniha, ale než se plně zavedou nové konceptuální procesy pro globální řízení, bude nejprve potřeba zlikvidovat vše staré, protože když se staví nové, musí se zbourat staré. Proto s novým věkem Vodnáře se likviduje vše, co definovalo starý křesťanský věk, který byl vystavěný okolo principu rodiny jako základu systému.

Nový světový řád ve věku Vodnáře postaví nový systém na principu nikdy dospělých dětí, které od svého útlého dětství mění chod světa. Tyto děti mají svůj název, Indigo kids. Nejde ale o indigovou barvu očí, jak se mylně uvádí na internetu. Je to slovní hříčka, akronym slov: “Individual Dedicated To Go” (“Jednotlivec odhodlaný k odchodu“, ve smyslu pryč z této planety). Právě proto vznikla aureola Grety Thunberg, právě proto je ražen koncept dětí, které si samy určují své pohlaví.

Brave New World, fáze č. 2 – Elysium pro elity na oběžné dráze. Foto ze stejnojmenného programovacího filmu Hollywoodu.

Centrem nového světového řádu budou dogmatizované (nikdy)dospělé dítě podle principu Neverland, které nebude ukotveno na principu rodiny, ale na principu dogmatismu. Dítě převezme nové náboženství za svůj morální princip stejně, jako to udělali apoštolové před 2 000 lety v případě Krista. Dítě se stane nejen novým budovatelem nastolení Brave New World, ale i hlavním obchodním artiklem pro Kabalu. Z těchto dětí vyroste nový společenský řád, který odmítne vlast, kulturu, národ a rodinu a toto vše nahradí celosvětovou příslušností k dogmatickému řádu Skvělého nového světa, kde nebude místa pro disent proti globalizaci, proti ničení rodiny, proti omezování svobody slova, projevu, pohybu a obchodu.

Novým náboženstvím nebude očekávání příchodu někoho, ale naopak očekávání odchodu někam jinam, na Blažené ostrovy v první fázi, na budovaná Elysia na oběžné dráze ve druhé fázi, a na jiná planetární tělesa ve fázi třetí. NWO a Brave New World nebude stát na převychovaných národech, ale na nových dětech vychovaných v rámci Brave New World dogmatismu. A jak ty děti budou vypadat? Jako dnes už vypadají různí Kolářové, Hřibové, Novotní, Grety, Minářové a další. To oni budou představovat Brave New World, ve kterém bude život pro vlastence a tradiční rodiny noční můrou. Věk Vodnáře začíná úřadovat a my budeme muset zachraňovat ve vnitřním kruhu všechno, co se dá.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete… a to i v době virové nákazy

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývají 2 dny a zatím jsme vybrali jen cca. 58% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s koronavirem. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
MAX
Návštěvník
MAX

nazev U.F.O je zavadejici – neidentifikovatelne predmety. V hmotnem svete neni nic neidentifikovatelneho pri pouziti dusevnich , mentalnich vlastnosti cloveka ktery vedome poznava!!!
Tyto U.F.O. pribehy jsou zde proto aby lidem nahradili vlastni sebepoznani a namisto toho Vam daji U.F.O. ci koronu – jsou to sivaisticke chtonicke nepodstatne vecicky ktere byly vyrobeny a materialiste je povazuji za dar od boha a proto je se terba tomu klanet a uctivat kult UFO. Kazda temnejsi entita z astralu by z U.F.O. prirodou nevytvorenym produktem zatocila pokud by zde bylo ohrozeni. Kazda kladna entita by tez navazala spojeni pokud by byla snaha z druhe strany tj. UFO
Otazka zde je jen jedna jestli je to dron ci v tom nekdo leta anebo nejvyssi mozna uroven a to jest ze hmotny letoun nekdo ovlada vedomym sousteredenym v one veci! Nepovazuji zde za relevantni UFO prikladat atributy zive bytosti ktera by mohla podle programu byti ovladana. Jako napr RAB , chtonik = golem ovladany semem kterym mu manipulator zaslepil treti oko. Nebo cip zabudovany v lebce ktery bude postupne menit dna az k dosazeni kompletni degenerace a neschopnosti se ho fyzicky zbavit a opet duchovne vnimat svoji nematerialni lidskou podstatu vedomi.

At je ufo ci ne neslouzi zajmum jinym nez chtonikum. polozte si par otazek a naleznete odpoved velmi rychle

Proc UFO nepriletelo ve vetsi flotile a nenavazalo kontakt s lidmi? Vzdy jso to jen ojedinele pripady ..ostatne utok 11.9. byl tez hologram a hra s virtualni “realitou”

Proc by se vyspele bytosti meli bat kontaktu s lidskym vedomym?

Proc by se zle bytosti meli bat kontaktu s lidskym telem v hmotnem tele – nasem hmotnem svete?

Proc se vzdy do to ho mota vlada a ji zaplaceni UFOLOGOVE a uneseni lide? copak ufo uprednostnuje US government(vladu)???

Proc nam nezanechali zpravu nebo dary v plosanem meritku?

Opravdu lidsky duch neni pripraveny na komunikaci stalejsouci a vsudepritomnou napr jakou zazivame v astralnim cestovani nebo klinicke smrti? kde neexistuje prodleva protoze jsme soucast zivota pulsovani byti a hmotne ufa jsou jen masimy podobne golemum “zvirecim lidem zavrhujici lidskeho ducha jako soucast celku kolektivniho vedomi cili svedomi a zive informacne energetickeho pole”

Clovek se muze napojit na vedomi druheho cloveka a konverzovat. Clovek muze vstoupit do tela zvirete ktere je na nizsi urovni duchovniho vyvoje a pote opet odejit zustavaje stale lidskym vedomym spojeneho s celkem.

UFO stroj nestoji za to ztravit zivot hondbou za nim pokud si poznani muzete zpristupnit v okamziku! Existence ci neexistence nikterak neovlivni samotne byti – nase vedomi stejne tak jako dalsi hmotne chtonicke vynalezy vedouci k zaslepeni a znemozneni vedome komunikace.

A v neposledni rade – urcite ufo prijede za Zzidy ci jimy vlastnenyma jewssa , jewnited kingdom a zprostredkuje skrze ne zpravu pro lidstvo….. o porobe, nebezpeci , fascinujicich zastaralych technologiich hmotneho sveta , myslenkou vedomym se da prochazet vse rychlej ale ne rychlej nez rychlosti zivota samotneho …

naskyta se zde otazka zcela zbytecna ale jiste pro nektere zajimava!!!!!!!!!!!!!!
JAKA JE RYCHLOST vsudepritomneho a stalejsouciho ZIVOTA!!!!??????
Odpoved – pro kazdeho jina a to dle stupne duchovniho vyvoje jednotlivce
Celek ovsem nelze nikdy obsahnout ,zmerit ani znicit tim ze ho zastavime nekde ve svycarsku v sivaistickem cernu – cernem podzemnim chramu kde se snazi najit prapuvodni castici hmoty – bod jod – yahve onen expanzivni kus hmoty cernou krychli , sem , cip ktera docasne zatemnuje nekonecne svetlo poznani.
Castici ducha ani bozstvi totiz nelze zmerit a oni to vedi proto se venuji satanistickemu zkoumani hmoty a vydavaji to za vyzkum ktery “objasni” to co davno uz jasne je po desitky tisic let co si je clovek vedom sam sebe i toho ze jeho telo neni clovek ale dokonale vozitko v kterem se duch muze docasne seberealizovat a projevit v plne krase , cistote a jasu , moudrosti ….

Doufam ze jsem svym vhledem dal podnet k poznani UFONISMU a rozsirime diskuzi o par urovni vedomi hlubeji i vyse.

Ave
Návštěvník
Ave

3614 https://qmap.pub/read/3614 (Q odkazuje na MAJIC12)
Video Example of Highly Coordinated Mainstream Media Talking Points (Propaganda)
Q
!!mG7VJxZNCI
22 Nov 2019 – 12:33:18 AM
https://twitter.com/TS_SCI_MAJIC12/status/1182008427930931200
Information warfare.
Q

Ave
Návštěvník
Ave

Btw, tady je pokračování Above Majestic..jmenuje se Kosmické tajemství cz tit.: Opět tam jsou David Wilcock, Laura Eisenhower a další.. 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=zGY1CQ2-aBY

Ave
Návštěvník
Ave

Laura Eisenhower
@LauraMagdalene4
·
Apr 30 2020 https://twitter.com/LauraMagdalene4/status/1255685712235704328
Thank you President Donald Trump for being in this position you are in. No one can possibly imagine what it takes to be in the position of Presidency. He has been dealing with the horrid Cabal who have tried to destroy him. Show some respect people please! Pray for the good!

Ave
Návštěvník
Ave
Návštěvník
Ave

..rád bych tento koment smáznul, ale nejde mi to.. 🙂

MartY
Návštěvník
MartY

Vypadá to jako temna hmota o velké hustotě. Black massa muže měnit tvar a brát na sebe různou podobu, dopravních prostředku i lidskou. Pokud ma větší hustou dokáže reagovat s prostředím z našeho dosud známého světa.

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Dobře, důvodem všeho je, že je přelidněno. A co takhle OČISTA? – Ony to nejsou jen trapné hollywoodské bijáky, jako krvavá podívaná, ono to má svoji logiku (nejen sociálního) darwinismu. Rád bych se zúčastnil za podmínek daných těmi filmy, tedy jako legálního procesu povoleného a regulovaného státem. – Věřte, že by tam byl prostor pro levici, tedy boj proti bohatým parazitům, kteří si z Očisty udělali úchylné náboženství. – Pan VK říká, že mnohé sci-fi filmy nás programují: Interstellar, Matrix, Elysium, tak kdy přijde na Očistu? Přiznávám, že její “program” by mi seděl mnohem více, než “program” ostatních filmů. Takový je reálný a takový tak trochu i náš – prostě jen trochu krvavější Slunce, seno a pár facek (resp. pár výstřelů z kalašnikova).

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Já si dovolím parafrázovat Stalina: A ty – indigové děti – mají kolik divizí?

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

všechny

Historik
Návštěvník
Historik

Ano, papež ani jednu, z dnešních mladých 150 divizí v žádném státě nikdo nikdy nevytvoří.
Taky si zaparafrázuju- Lenost a tupost zvítězi nad pravdou a budoucností.

Ufo
Návštěvník
Ufo

Zastávám názor, že létající talíře byly sestrojeny už za druhé světové války Němci, nejedná se o mimozemskou technologii.

Jeden takový talíř byl vyvíjen i v Praze.

https://kamenovo.cz/index.php/2018/05/16/odtajnene-dokumenty-cia-ukazuji-ze-naciste-uspesne-vyvinuli-ufo/

Posledni citát v článku do tohoto teda moc nezapadá, jinak je to ale dobrý souhrn 🙂

Tohle bude asi ten dokument od CIA ze kterého čerpá.

https://www.cia.gov/library/readingroom/docs/DOC_0000015471.pdf

Solium
Návštěvník
Solium

Silne pochybujem, ze by to zostrojili. Ak ano, preco Hitler nevyhral vojnu?! Uvažuje…

JvK
Návštěvník
JvK

Jak můžete vědět že tu vojnu ve finále nevyhrál? Ale vyhrát se dá i jinak než jak jsme zvyklí z filmů :-). Co vlastně byla a jaké důsledky asi měla operace „paper clip“?

Avraham Stern
Návštěvník
Avraham Stern

Svého času jsem si na nazi talířích dost ulítával, dnes mám střízlivější pohled, nezapomeňte že první kdo v USA použil termín flying saucer byl Arnold a vtip je v tom, že se vůbec nejednalo o talíře, spíš o konstrukci tzv. létajícího křídla (Horten/ale i americký Northrop), a USA toho jen využila k vedení psychologické války (tzv. Roswellu byl oznámen cca měsíc po medializaci Arnoldova oznámení), proto nevěřím ani v únosy šediváků, podle mě Hitler přežil, ale plány na IV říši v Jižní Americe vzaly za své s jeho smrtí a změnou režimů pod taktovkou USA, základna v Antarktidě byla pravděpodobně zničena při operaci High Jump. Mezitím se USA díky Paper clipu stalo velmocí. Myslím, že kdyby nacisti měli opravdu funkční zázračné zbraně, použili by je, teď i kdyby měli technologickou převahu, tak zbytek světa by je umlálil klackama. Takže nacistické talíře špíš ne. Ledabychom věřili v to, že to Zemi ponechali svému osudu a operovali na měsíci, marsu apod. Jediné čemu opravdu nerozumím proč dovolili (ať už USA / IV říše) růst Číny do podoby globální velmoci. Každopádně je zábavné o tom všem přemýšlet 🙂

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

Tak zopár poznámek….
za prvé, všimněte si že ta videa mají kvalitu horší než filmy s adolfem hitlerem z let 1940… a přitom jsou prý z 2004-2015… a točili to na “military” techniku , tedy na to nejlepší co je… takže , proč když to tedy “odtajnili” nedají HD videa??? nemají je? nebo nechtějí dát?…. celý to smrdí jako všechno dneska… jako korunavirus… jako uprchlící… prostě fake fake fake ….

za druhé, copak pan VK nesouhlasí s Pjakinem , že biblický koncept je špatný špatný špatný ??? tak jaký kristus, rodina bible… to je přece podle “vás” celý špatně, nebo zase né?

za třetí, copak volný obchod a pohyb ??? dyk ještě nedávno to byl symbol všeho zla 🙂
….
no celkově mně to celý nějak smrdí … zloděj křičí chyťte zloděje… přitom jediný co je fakt je, že lidí je jako sraček, poflakujou se a mají “nároky”… takže sorry jako, ale majitelé prostě musí bránit svoje … jestli chcete klid tak biorobotujte a modlete se a né ty Puflíkovo buntovací kecy…. dobytek kterej není k ničemu se nepěstuje… kapíte?

L.K.
Návštěvník
L.K.

Hafáčku, vy si koledujete. Jste nějaký prostořeký. To samý platí dole pro Radka!

aragonit
Návštěvník
aragonit

Nezdá sa to ani mne čo ak to všetko je len vyprodukované fake a oblbovačka?
To nejde vylúčiť vzhľadom na časté USa spravodajské hry nielen vo vojnových konfliktoch ale aj vo vojne proti nám obyvateľom planéty. Koronavírus je rovnako ich akcia aj ten bóm s UFOS je dosť silený aj okolo letov Apollo sa to UFónmi len hemžilo, pritom čo ak nikde neboli. Holiúd je mocný demagóg a kúzelník. Napokon podozrivých nejasností je okolo toho hafo.
Ja by som tým zm..om neveril nič, čo ako že odtajnia.
USA porušili lety posádok do vesmíru preto že raketoplány zastarali a vraj boli nákladné. To celkom iste nebola slepá technológia.
Ako koronavírusová pandémia ovplyvní let prvého Muskovho astronauta na orbitu a program Artemis k návratu na mesiac?
Kríza je v plnom prúde a stále presne nevieme ako sa to celé ešte vytočí. A cesta na Mars? Stále veľké scifi. Nedokážeme sa s ľudskou posádkou pohnúť z obežnej dráhy Zeme. Mimo ňu lietajú len automaty už 50 rokov. Podľa všetkého je to zámer spomaliť všetok technologický vývoj v tejto oblasti. Obrovská starosť je o životy astronautov mimo ochranu magnetosféry Zeme. Mesiac je bombardovaný kozmickým žiarením príliš intenzívne. Radiácia v okolí zeme sa údajne od letou Apollo výrazne zvýšila a podobné keci o tom že Astronautov treba chrániť a zistiť a namerať najprv v nepilotovaných preletoch cez radiačné pásy či radiácia a tvrdé žiarenie do nových lodí oko je Orión prenikne či neprenikne.

hanns
Návštěvník
hanns

aragonit
čo ak ???

necháte se vodit … ?

aragonit
Návštěvník
aragonit

Trochu mimo tému ale práve sa objavila správa o tom že USA dodávané testovacie sady na Koronavírus sú nakazené vírusom!!
http://https://aragonit11.blogspot.com/2020/04/jen-blazni-se-raduji-otevreni-hranic.html

Solium
Návštěvník
Solium

Van Allenove radiacne pasy by neprezil nik z Apollo, takže zabudni na lety na Masiac…!!!

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Kulychu budravej, jedna věc je biblický koncept se zpotvořeným židokřesťanstvím a jiná věc je křesťanství.

Dovzdělej se.