VIDEO: Pentagon chce rozvrátit příměří v Sýrii novým plánem na výcvik a...

VIDEO: Pentagon chce rozvrátit příměří v Sýrii novým plánem na výcvik a vyzbrojování tzv. umírněné opozice v Sýrii! [CZ Titulky]

VIDEO: Pentagon chce rozvrátit příměří v Sýrii novým plánem na výcvik a vyzbrojování tzv. umírněné opozice v Sýrii! [CZ Titulky]

Americká armáda se utrhla Obamovi ze řetězu. Zatímco americký velvyslanec objíždí v České republice mešity a rozvrací republiku, Pentagon se teď pokusí znovu oživit už jednou zkrachovalý program na výcvik a vyzbrojení tzv. umírněných rebelů v Sýrii. Neuvěřitelný krok Pentagonu přichází v době, kdy se za obrovského úsilí diplomatů a OSN podařilo dojednat v Sýrii křehké příměří mezi armádou Bašára Asada a syrskou opozicí. Zatímco by teď měla nastoupit ke slovu diplomacie a snaha o stabilizaci a obnovu Sýrie, americká válečná hydra už plánuje, jak začít během příměří znovu vycvičovat syrské opozičníky a znovu je vyzbrojovat. Pentagon tak znovu roztáčí další kolo zbrojení a konfrontace v Sýrii, protože Rusko a Damašek na takový krok zareagují v odvetě úplně stejně a také Rusko začne opět posílat do Sýrie zbraně pro Asadovu armádu.

size0.jpg
Generál Joseph Votel navrhl obnovit výcvik a vyzbrojování syrské opozice v době, kdy v Sýrii začalo končně platit příměří…

Mírový proces nelze v Sýrii garantovat za současného stavu, kdy se USA snaží o další prohloubení občanské války v Sýrii. Jakýkoliv pokus o další vyzbrojování opozice v Sýrii by měl být mezinárodním společenstvím ostře odsouzen a na USA by měly být ze strany EU uvaleny hospodářské a bankovní sankce za maření mírového procesu v Sýrii. Americká válečná klika chce válku, nekonečnou, krvavou a velmi drahou, protože z války bude těžit hlavně americký dolar, zatímco miliony uprchlíků z rozvrácených zemí budou zaplavovat Evropu. Je třeba americký imperialismus zastavit jednou provždy!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

OTEVŘENÝ DOPIS VŠEM LIDEM NA PLANETĚ

Vážení lidé,

1. Je neoddiskutovatelným faktem, že i na začátku 21. stol. pořád existuje na zemi velké množství velmi inteligentních lidí, kteří svůj um a schopnosti soustřeďují na vzájemné soupeření, které nepřináší žádné hodnoty, ale naopak války a ničení hodnot. Je nejvyšší čas začít něco globálně v lidských vztazích měnit. Zdroje planety jsou téměř vyčerpané a solidní přežití lidstva vyžaduje zásadní změnu reálných mezilidských vztahů nejen v mezinárodní politice. Je nezbytné urychlit vznik globálního univerzálního učení, které v jednotném výkladu spojí vědecké a náboženské pojetí světa a které umožní nově ho uspořádat.

2. „S vírou a optimálně volenými slovy
lze přemisťovat i největší velehory,
ten kdo umí, ten může krátce řečnit
a zdánlivě nemožné může uskutečnit.

Jinak lapidárně řečeno: „Myšlenka může mít větší moc než ten největší balík peněz.“

3. Existence Islámského státu a všech dalších teroristických organizací je naléhavou výzvou k sjednocení všech státu světa v boji proti všem formám terorismu.

Vážení lidé,

1/6 lidstva neumí číst a psát, má hlad a značná část těchto lidí umírá neléčenými nemocemi nebo v nesmyslně vedených válkách. Velká většina těchto lidí nemá ani představu o tom, že to není spravedlivé, že kvalita jejich života by se měla zvýšit. Svět patří se vším všudy všem lidem rovným dílem. To by určitě mělo být napsáno v základní listině lidských práv a svobod. Bylo by samozřejmě nutné zakomponovat do toho principy zásluhovosti, pomoc potřebným, mechanizmy přerozdělování atd. Názor, že kvalitu státu určuje míra zdraví a vzdělání jeho občanů a všechny další ukazatele jeho kvality jsou druhotné, by měl mít platnost pro celý svět.

1/1000 lidstva (drtivá většina z nich jsou bezohlední lidé) vládne světu pomocí zákonů, které se zdokonalují pod jejich vlivem tak, aby se poměry v podstatě zachovaly. Osobní spotřeba produktů, které všichni lidé světa vytvoří, nemá u drtivé většiny lidí z této 1/1000 meze. O tom, jak tito lidé organizují z důvodu svých bezmezných potřeb drancování surovinových zdrojů, ničení přírody a tím přirozeného prostředí nezbytného pro zdraví všeho živého, se nemá cenu rozepisovat, jsou to pořád dokola omílané informace.

Celý dopis je na: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

rakos
Návštěvník
rakos

Perla dne:
Americky soud v New Yorku vcera rozhodnul, ze Iran ma zaplatit 10.5 milardy dolaru jako odskodneni za 11.zari 2001
http://www.bloomberg.com/news/articles/2016-03-10/iran-told-to-pay-10-5-billion-to-sept-11-kin-insurers
Jestlipak si pan soudce nespletl zemi, 15 z 19 utocniku bylo ze Saudske Arabie!!

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

V nuselském Sarajevu? Tam se perou každej den…Ale v Nujorském Sarajevu..Prej si to udělali SAMI…https://www.youtube.com/watch?v=DQ-1P305d68

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

bantustane a o tech 2 frakcich – to Te napadlo teprve ted? 🙂

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

Jsem totálně vypatlanej..ASI pujdu k Salvátorovi a vyzpovídám se HALÍKOVI..Nějaký Pjakin a nejen on se honosí rozdělení USA na dva tábory,pokud se pamatuji FBI PENTAGON A OBAMA…Panáčkují dle globálistu A soupeři jsou CIA a NEOCONS, FED a ti chtějí válečné zotavení za každou cenu..A snad jediné vysvětlení je,že v samotné US ARMY jsou dvě frakce, perou se mezi sebou…

Ščors
Návštěvník
Ščors

Pjagin je pravdomluvný. A v US ARMY dvě frakce také jsou (Mc Caine); je to složité. RF si dělá vlastní globální politiku a to takovou, že je proti NWO, na rozdíl od obou půlek globálního protektora – východní a západní, islámské a křesťanské. Proto je Putin spása světa. Žel i našich hovězích půlzávitů, našich vlastizrádců a 5. kolony.

Filip
Návštěvník
Filip

POZOR! Dívejte hned. Pravda: https://youtu.be/72HzV8p6-Sk

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

jaká pravda? vidím jen nějakou arogantní ženskou v kleci co nechce nést následky za svoje činy. Před soudem se chová hrubě a vulgárně, fanatička Ajdaru každým coulem. A všichni víme co prováděl Ajdar na Ukrajině.

mareciino
Návštěvník
mareciino

asi tak

lenka
Návštěvník
lenka

Je hloupá. Majdan v Rusku by mohl ohrozit bezpečnost na celém světě. Kdo brání Ukrajincům v prosperitě? Sebekritika je prvním krokem. Pobijí se dřív mezi sebou. Nenávist z ní jen sálá.

Ščors
Návštěvník
Ščors

Velmi hloupá. Jako například prof. Zubov, Halík, naši ministři, naši ze stok pražských kaváren.

Deratizér
Návštěvník
Deratizér

Kurva,měli té chazarské čubce zakroutit krkem a hodit do škarpy . Já bych to jinak neudělal. Vidíte tu odpornou židovskou aroganci?! Uškrtil bych tu pejzatou svini rovnou v té kleci.
U nás v usraelské kolonii dá soudní bastard “pořádkovou” pokutu pouze ,když použijete svého práva nevypovídat!!!!!!
Na vlastní kůži jsem to zažil! Proběhne a musí proběhnout kompletní detatizace!

donutek
Návštěvník
donutek

běž do prdele trole