VIDEO: Pavel Novotný to dokázal, v Rusku rozdmýchal mohutné protičeské nálady, objevují...

VIDEO: Pavel Novotný to dokázal, v Rusku rozdmýchal mohutné protičeské nálady, objevují se první útoky proti českým turistům v Moskvě! Provokatér Pavel Novotný vyprovokoval pro změnu Vladimira Žirinovského, který zaútočil proti českému národu a strčil ho do jednoho pytle spolu s Novotným jako národ fašistů, nácků a soukromníků! České ministerstvo zahraničí v čele s diletantem za ČSSD není schopno a ani ochotno obrovskou roztržku mezi oběma zeměmi uklidnit, naopak to vypadá, že tomu úmyslně nechává volný průběh s cílem prohloubení eskalace!

VIDEO: Pavel Novotný to dokázal, v Rusku rozdmýchal mohutné protičeské nálady, objevují se první útoky proti českým turistům v Moskvě! Provokatér Pavel Novotný vyprovokoval pro změnu Vladimira Žirinovského, který zaútočil proti českému národu a strčil ho do jednoho pytle spolu s Novotným jako národ fašistů, nácků a soukromníků! České ministerstvo zahraničí v čele s diletantem za ČSSD není schopno a ani ochotno obrovskou roztržku mezi oběma zeměmi uklidnit, naopak to vypadá, že tomu úmyslně nechává volný průběh s cílem prohloubení eskalace!

Obávám se, že přesně to, před čím jsem v sobotu varoval, se opravdu naplňuje. Neuvěřitelná provokace starosty městské části Praha – Řeporyje (ODS) v souvislosti s jeho vystoupením na ruské televizní stanici Rossija 1 v rámci pořadu 60 Minut má opravdu drsné pokračování. Napsala nám naše čtenářka Martina, která je se svým ruským manželem právě na návštěvě v Moskvě u manželových rodičů a napsala nám, jak dnes nedaleko obchodního domu Gum v centru Moskvy nastal konflikt při nákupu suvenýrů.

Prodavač si totiž při placení všiml, paní Martina vytáhla z peněženky smíchané české a ruské bankovky. Prodavač, když to spatřil, tak se jí zeptal, jestli je z Česka. A když paní Martina odpověděla, že je z Prahy, prodavač spustil, že fašistům neprodává a odmítl jim prodat dva zarámované panoramatické obrazy. Důsledek víkendového vystoupení Pavla Novotného tak má první českou oběť.

Pořad 60 Minut s Pavlem Novotným.

Ruský pořad 60 Minut je v Rusku nejsledovanější politická show, její sledovanost standardně dosahuje až 100 milionů diváků, tento formát pořadu je de facto vlajkovou lodí ruské státní televize v oblasti toho, čemu Rusové říkají “panelová publicistika”, což je de facto model a obdoba český televizních pořadů Kotel nebo Máte slovo. Zatímco v Česku tyto pořady nemají až tak vysokou sledovanost, v Rusku patří 60 Minut k naprostému vrcholu 1. ruského státního kanálu a dopad imprese kohokoliv, kdo v pořadu vystoupí, je obrovský. Ruská televize pozvala Pavla Novotného minulý týden do pořadu právě proto, že bylo jasné, že přitáhne v Rusku obrovskou sledovanost. Jenže, jediným výsledkem tohoto vystoupení bylo zažehnutí protičeských nálad v ruské společnosti. Nic jiného nešlo očekávat, a přesně k tomu došlo.

Česko-ruská eskalace vztahů se prohlubuje a ministerstvo pod vedením “asistenta” mlčí

Již v minulém článku jsem varoval, že nejde vůbec o Pavla Novotného jako šaška a provokatéra, ale o naprosto nulový a jalový přístup české diplomacie, které šéfuje naprostý diplomatický elév a diletant Tomáš Petříček, bývalý asistent europoslance Miroslava Pocheho. Ministerstvo zahraničí ČR, namísto toho, aby tvrdě a kategoricky se od výroků Pavla Novotného distancovalo, tak místo toho Petříčkovo ministerstvo mlčí, čímž dochází k posilování podezření, že celá Novotného akce je součástí protiruské zpravodajské hry, která je koordinována na ose českých tajných služeb a ministerstva zahraničí ČR.

Ve chvíli, kdy se čeští občané stávají v Moskvě obětmi diskriminace a osočování od místních Rusů z toho, že Češi jsou prý fašisté, tak by mělo české ministerstvo zasáhnout a distancovat se od nápadu s vybudováním pomníků kolaborantům s nacisty, tedy Vlasovcům, a současně by mělo důrazně vymezit a omezit pravomoci český starostů, aby zákonem jim bylo zamezeno v interferenci s ministerstvem zahraničí a vměšování se do zahraniční politiky, včetně poskytování rozhovorů zahraničním štábům.

Vladimir Žirinovský o Josifu Stalinovi.

Naopak, současná situace zavdává podezření, že česká diplomacie mlčí, protože veškeré kroky Pavla Novotného jsou v souladu s protiruskou diplomacií Petříčkova ministerstva a rovněž v souladu s hysterickou protiruskou agendou české BIS pod vedením Michala Koudelky, laureáta zlaté medaile CIA za spolupráci. Mlčení českého ministerstva je potom důvodem, proč skandál v ruských médiích neutichá a navíc se prohlubuje. V pořadu 60 Minut totiž rovněž vystoupil i Vladimir Žirinovský, šéf Liberální demokratické strany Ruska, který je známý svými brutálně extrémistickými židovskými názory na vedoucí světovou úlohu ruských Židů ve světě, který zastává silné pro-stalinské postoje ochrany ruských zájmů pod vedením ruských Židů. Vladimir Žirinovský je tolerovaný v Rusku z toho důvodu, že jeho extrémismus je opřený o židovskou nadřazenost v Rusku.

Provokace Pavla Novotného vyprovokovala ruského extrémistu Žirinovského k brutálním protičeským výrokům, které jsou vodou na mlýn českým rusofobům

Vladimir Žirinovský je Chazar s nečistým židovským původem. Otec byl Ukrajinec a chasidský Žid Volf Isaakovič Eidelstein, matka byl gójská žena Alexandra Pavlovna Makarovna z republiky Mordovie. Žirinovský sám sebe označuje za ortodoxního křesťana [1], přestože v roce 1989 předsedal v Sovětském svazu židovské kulturní organizaci Shalom, tedy tehdejšímu sovětskému židovskému synodu. Je to z jeho strany oblíbené chucpe, kdy Chazaři svůj poloviční židovský původ extrémně exaltují na jednu nebo druhou stranu, kdy jednu chvíli o sobě tvrdí, že jsou ortodoxní křesťané, ale jindy nemají problém předsedat židovskému kulturnímu spolku.

Vladimir Žirinovský je v Rusku považovaný za fašistu a extrémistu, přesto ale se mu od roku 2000 dostává od Kremlu mohutné ochrany. Vladimír Žirinovský je totiž něco, co bychom mohli nazvat řízenou opozicí v Rusku. Jelikož je poloviční Žid a de facto má roli Chazara, jeho strana přitahuje voliče ruského nacionalismu, kteří by jinak spadli do náruče ruských komunistů a pohrobků Sovětského svazu, kteří se skládali většinově právě z ruských Židů, kterými se obklopil i samotný Josif Stalin.

Fašistické výroky Žirinovského proti evropským národům.

A právě Vladimir Žirinovský ze sebe vypustil v pořadu 60 Minut další z jeho fašizačních výlevů. když divákům předestřel, že Josif Stalin udělal chybu, když v roce 1945 neposlal do Polska, Československa, NDR, Maďarska a dalších zemí okupační sovětskou armádu. Němci prý měli po válce jenom pěstovat brambory a nic víc. Veškerý průmysl Německa měl být přesunut do Sovětského svazu. To samé mělo potkat Československo, kdy veškerý průmysl měl být odsunut a Češi měli vyrábět jenom párky a pivo.

Tyhle fašistické výroky proti ČR jsou doslova vodou na mlýn všem českým rusofobním médiím z mainstreamu, které dnes jeho výroky přetiskly a tlumočily, aby tím ukázaly, jak jsou ti Rusové zlí, jací to jsou okupanti, jaké mají myšlení. Žirinovského výroky přitom mají stejnou a bezvýznamnou hodnotu jako ty bláboly Pavla Novotného, jsou to prostě provokační výroky, které mají rozeštvat oba národy mezi sebou. A ruská televize na tuto hru přistupuje. A tím se dostáváme k další souvislosti.

Proč ruská státní televize vůbec dovolila odvysílat vystoupení tak brutálně protiruského komunálního politika z Prahy?

Ruská televize Rossija 1 je státním médiem a vystoupení Pavla Novotného se vůbec nemuselo odehrát. Jenže, nejenom, že vystoupení bylo umožněno, ale dokonce se tato kauza na ruské televizi prodlužuje a televize celou věc znovu podněcuje a eskaluje. Nerad bych se mýlil, ale mám obavy, že ruská diplomacie se rozhodla, že začne Českou republiku vykreslovat jako zemi nepřátelskou vůči Rusku, a to ve stejné dynamice, v jaké je vykreslována Velká Británie, která dosud je v Rusku považována za nejvíce protiruskou zemi v Evropě. Dokonce ještě více protiruskou, než je Polsko.

Vladimir Žirinovský o Češích.

Pořad 60 Minut je totiž vlajkovou lodí ruské státní televize a po vypuknutí kauzy Skripal se v pořadu 60 Minut začaly objevovat reportáže z Velké Británie, které ukazovaly fašistické protiruské názory, výroky, vystoupení. A několik měsíců poté následovalo vyhoštění britských diplomatů, potom britských novinářů, do Moskvy přestaly létat některé britské aerolinky, začal proces naprosté izolace Ruska od Velké Británie. Mám pocit, že ruská diplomacie se rozhodla pro to samé jako v případě Velké Británie, tedy postupné odstřižení svazků a obchodních vztahů s ČR, což by znamenalo, že Moskva definitivně přenechává Českou republiku Američanům a jejich vlivu ve Střední Evropě.

Rusům zjevně dochází trpělivost s protiruskými kroky české zahraniční, ale i pražské komunální politiky

Proto by najednou dávalo smysl, proč ruská televize poskytla Pavlu Novotnému prostor, aby prostě poskytl ruským divákům důkaz, proč je nutné ukončit obchodní vztahy s ČR, protože je to národ fašistů. Proto pozvali do studia Vladimira Žirinovského, který to řekl na plnou hubu, že Češi a všichni v Evropě dnes chtějí bourat pomníky sovětským osvoboditelům a místo nich stavět pomníky zrádcům a kolaborantům. Ten nápad, že Německo by pěstovalo jen brambory, to byl nápad Winstona Churchilla v roce 1943, myšlenka zazněla i na setkání spojenců v Teheránu, jak Německu zabránit po skončení války v rozpoutání 3. světové války.

Konstatování reality o situaci v Praze.

Jenže, vystoupení Pavla Novotného způsobilo přesně to, čeho jsem se obával. Obyčejní Rusové vlivem a pod dojmem ruské televize získají dojem, že ČR je zemí fašistů, Banderovců, Vlasovců, revizionistů a nepřátel Ruska a všeho ruského. Rusové si řeknou, že ve chvíli, kdy magoři jako Pavel Novotný vyhrávají svobodné volby v České republice, i když jsou to jen komunální volby, je situace už tak daleko, že celá Česká republika je zcela a úplně zfašizována. To znamená, už to není nějaký nýmand, ale je to starosta. A když Rusové vidí nulovou reakci Petříčkova ministerstva zahraničí, které mlčí a tím pádem s výroky Pavla Novotného souhlasí, tak jim to docvakne a je vymalováno.

Pavel Novotný na Twitteru: “Dnes již všichni víme, že II. sv. válku rozpoutali ruský šmejdi…”

Dovedu si proto představit, že ruská televize dostala za úkol poskytnout divákům v Rusku důkaz o fašizací České republiky, aby mohly být přijaty a ospravedlněny další chystané kroky. Blázen a magor nedostane na nejsledovanější televizi a v nejsledovanějším pořadu prostor, pokud by tím něco nebylo sledováno. Praha vypovídá smlouvy s Pekingem, šéf Senátu se chystá odjet na Taiwan navzdory protestům Číny, Praha chce Rusům odstranit pomník osvoboditele a nahradit ho pomníkem kolaborantů s nacisty, kteří potlačovali povstání ve Varšavě a teprve dva dny před koncem války se rozhodli, že se pokusí zachránit si život tím, že se zaslouží o pomoc povstání v Praze.

Výrok Pavla Novotného na Twitteru.

Co takhle postavit v Praze pomník Karlu Čurdovi, který zradil a nacistům prozradil jméno rodiny, u které se parašutisté z operace Anthropoid ukrývali po nějakou dobu? Karel Čurda to přece také myslel dobře. Nechtěl, aby nacisté po atentátu na Reinharda Heydricha každý den popravovali tisíce nevinných ve vzteku a zběsilém hledání pachatelů. Takže, co? Také budeme omlouvat i Karla Čurdu? Proč omlouvat jenom Stěpana Banderu? Proč omlouvat jenom generála Andreje Vlasova? Tak postavte v Praze pomník i Karlu Čurdovi, ať to máte komplet! Koneckonců, Pavel Novotný na Twitteru se postavil dokonce i za členy SS, že prý bojovali proti bolševikům. Novotný již tweet v obrázku nahoře smazal, ale redakci Sputniku jeho autenticitu nepopřel [2], stejně tak autenticitu potvrzují i další svědci, kteří sledují Novotného twitterový účet. Tak postavte, pane Novotný, i pomník Heinrichu Himmlerovi, šéfovi jednotek SS. Proč dělat věci polovičatě? Postavte pomníky i Wehrmachtu, vždyť všichni bojovali proti těm Rusům, takže zdůvodnění si v Praze najdete.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zan
Návštěvník
zan

…ruská diplomacie se rozhodla, že začne Českou republiku vykreslovat jako zemi nepřátelskou vůči Rusku,…
A ona snad není? Vždyť jenom v mediích je obrat o 180° tak co si mají myslet???

Miro
Návštěvník
Miro

Jestli se většina Rusko definitivně názorově postaví nepřátelsky proti Česku, tak jak to oficiálně dělají naše státní instituce, zejména ministerstvo zahraničí, tak to bude s námi velmi špatné. Rusko prvně zruší obchodní styky a pak přijdou na řadu další věci. Musíme si uvědomit, že bez ruského plynu nemůže být ani Německo, které nehodlá dovážet zkapalnělý břidlicový plyn z USA a stavět terminály. Rusko nás může lehce odstřihnout od plynu tím, že Německu poskytne množství, které samo spotřebuje. Už nám nikdy nepomůže tranzitní plynovod z východu jako kdysi. A na řadu mohou přijít taktická vojenská opatření. Já bych se velmi obával být skutečným nepřítelem Ruska.

Vaclav
Návštěvník
Vaclav

Konkretne toho ze by nam prestali prodavat plyn se fakt nebojim. Proc by to delali? Kseft je kseft, vsak oni nam ten plyn nedavaji z lasky ale prodavaji za penize. Kdyby jste mel delat kseft jenom s kamarady ktere mate radi, daleko byste nedosel.

VLK
Návštěvník
VLK

Takže já nevím, ale spolek Milion chvilek a nedostudovaný pan Minář nejsou těmi, kteří by měli být nějakým hlavním arbitrem v České republice a určovat, kdo bude premiérem, jestli tam má být nebo ne. Já se domnívám, že premiér nemá důvod k odstoupení.

Dvorana Žž slávy
Návštěvník
Dvorana Žž slávy

Adam Bartoš by měl Novotného slanostně inaugurovat do Dvorany židovské slávy 🙂
https://cechycechum.wordpress.com/category/slavni-zide-mezi-nami/

Židovská agenda?
Návštěvník
Židovská agenda?

Český rozhlas Plus – Pro a Proti
Měli bychom stavět pomníky vlasovcům?
Jaroslav Bašta kontra Pavel Žáček, poslanec ODS a “his-torik”
http://www.youtube.com/watch?v=M5SZC9IGBcI
Žáčka Novotný někde zmiňuje jako kamaráda z ODS.

Michal a Petr – 152 Novotného “Osvoboditelé Řeporyjí” vyvraždili za 21 dní v Polsku 10 000 žen, dětí a starců!
http://www.youtube.com/watch?v=pipGVQI8NbI
Citují zápisy z řeporyjské kroniky o průběhu osvobozování v květnu 1945 a o Vlasovcích.

Je potřeba všude zdůrazňovat, že Pavel Novotný není Čech ale hrdý “chytrý Žid” !!! A že s ním Češi nechtějí mít nic společného. Že se jedná o židovského bulváristu.

Ať se za něj postaví židáci, jestli s ním souhlasí.
Zatím ty jeho kecy žádná židovská organizace neodsoudila!
A evidentně ho židovská media a politici podporují!

Český rozhlas Plus je také víceméně židovské médium. Doslova každý den několikrát uslyšíte o Holokaustu. Ale o židovském vyvraždění 60 milionů Rusů po VŘSR ani jednou! Holokaust je nosné téma stanice “Český” rozhlas Plus! Je to stnaice formátu J2J – Židi pro Židy a/nebo J2G – Židi pro Góje.
(Viz například knihy zde v diskusi zmiňovaného Grigorije Klimova.)

konzerva
Návštěvník
konzerva

O Novotném koluje úsměvné pořekadlo..Tlusté prase zase ryje v Pražské části Řeporyje.. jinak jeho akci o vlasovcích už někdo z česka dal na ksichtbuk na stránky Varšavy…
O vlasovcích michalapetr.cz v dílů 152..
Takže kromě Ruska má ostudu i v Polsku..?

konzerva
Návštěvník
konzerva
Zombie
Návštěvník
Zombie

Já osobně si některých příslušníků SS velice vážím-jako třeba Sepp Dittrich nebo Leon Degrelle a našlo by se jich víc..,Co se týče ŽIDÁKA novotnýho(to jsou jeho slova),divím se že to autor v článku nevzpomněl a nenapsal-docela mi to přijde,jako by židé rozeštvávali nás proti Rusům a saˇm jsem přesvědčen,že jednou-a nebude to moc dlouho trvat-k nim budou všichni rozumní lidé utíkat tak,jako dnes utíkají běloši z JAR,kterých tam mají už asi 15000 a jejich anglosaští přátelé je nechali na pospas,včetně australanů,kteří napřed silně kecali,aby kapitulovali pod politikou multikulti & gender

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Pred týždňom som stál pod sochou sv.Václava…Vymení aj túto sochu ten cigáň Novotný?

Jeseritz
Návštěvník
Jeseritz

Zajímavý debatní klub Novotný/Bartoš:https://www.youtube.com/watch?v=Eu4n3Kkbbls

Silentio
Návštěvník
Silentio

Novotný v DVTV prohlásil, že je podle znaleckého posudku, který mu byl údajně vypracován, histrión. Pokud tomu tak je, pak trpí histriónskou poruchou osobnosti. Nejde o psychotika, který by měl být umístěn na psychiatrii, ale o psychopata (deprivanta). Pokud se podíváte na charakteristiku této poruchy a porovnáte projev Novotného, pak není pochyb, že rysy histrióna naplňuje bezezbytku. Z mého hlediska byl Novotný ve své sebestředné touze po zviditelnění a obdivu použit a postrčen silou zvenčí. Jako magor bude následně odkopnut a zapomenut, k splnění účelu však zjevně přispěje. Takových bezvýznamných figurek existuje v historii nespočet. Nakonec i Greta obdržela svou figurální roli – nyní je s ní hráno za zelené.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Silentio
zneužívání nemocných lidí a idiotů kteří mají sníženou schopnost obrany jke trestné! Je třeba urychleně ustanovit ty kteří ty nešťastníky zezadu postrkují.

hirameki
Návštěvník
hirameki

on je nejen psychopat – dnes povolený termín “porucha osobnosti” – on je dyslektik. drmolí, jak kdyby se měl každou chvílí posrat.

Jaris
Návštěvník
Jaris

hirameki
Take jsem si, vsimla, jak rychle mluvi, ze mu skoro neni rozumet. Normalni magor a jeste vetsi magori jsou lidi, ktrei tomuto hovadu fandi.

Teodor
Návštěvník
Teodor

Poslouchal jsen ten blabol Novotneho na schuzi, kde bylorozhohnuto o postaveni sochy Vlasovcum. Musim priznat, ze jsem te jeho “cestine” vetsinou nerozumel, bylo to jako uplne cizi rec. nevim zda se jinym liden vedlo stejne, ale zajimal by me nazor jinych, zda jsem uz tak blby a nerozumim cestine.

Zombie
Návštěvník
Zombie

A podle mě je to klasický transsexuální židovský gay

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Zombie
všiml si ho v těch “slipech” či spíš dámských kalhotkách co se tam natřásá? On má místo penisu jen takový drobný výčnělek který takrývá dírku do podbřišku. Příroda se na něm vyřádila po všech stránkách. V hlavě vymeteno, jako chlap evidentně nefunkční. Takže co, že? Zbývá ODS a starostostovat v Řeporyjích.

Antonín Körber
Návštěvník
Antonín Körber

Alespoň se tam malé děti nemusí chodit dívat na osla až do Tróji,taky nějaké pozitívum,né…..