VIDEO: Patnáctiletý gymnazista v televizi šokoval, že islám v Česku nebude žádný...

VIDEO: Patnáctiletý gymnazista v televizi šokoval, že islám v Česku nebude žádný problém! Kvóty na uprchlíky jsou prý nízké! Takto vypadá indoktrinace českého školství po 28 letech! Chceš-li pokořit nepřítele, vychovej jeho děti! Dobrý den, já jsem Mohamed a bombu jsem nepřivezl!

VIDEO: Patnáctiletý gymnazista v televizi šokoval, že islám v Česku nebude žádný problém! Kvóty na uprchlíky jsou prý nízké! Takto vypadá indoktrinace českého školství po 28 letech! Chceš-li pokořit nepřítele, vychovej jeho děti! Dobrý den, já jsem Mohamed a bombu jsem nepřivezl!

Redakce AE News byla upozorněna na neuvěřitelnou reportáž na českém televizním kanálu XTV. Redaktor si do studia pozval patnáctiletého aktivistu a studenta gymnázia ze Znojma, který na internetu komentuje politické události a pracuje jako tzv. “opinion maker” pro věkovou skupinu svých vrstevníků. Samotná ukázka videa z rozhovoru je výmluvným důkazem o tom, co je to neomarxismus a jakou mládež vychovává. Pokud jste někdy přemýšleli, co je to tzv. alt-left hnutí, tzn. alternativní levice, která charakterizuje neomarxismus, potom toto videa je ukázkovým příkladem, jak vypadá zástupce takového hnutí. Velmi často opakuji ve svých článcích a také v pořadech na Svobodném rádiu, že dlouhodobé procesy, které se počítají na dekády, jsou ty nejnebezpečnější, protože mají charakter těžkotonážní lodě, kterou nelze zastavit, protože má obrovskou setrvačnost. A dlouhá doba 28 let, kdy české školství bylo infikováno, reformováno a prostoupeno multikulturní indoktrinací, zkrátka zanechá hlubokou stopu v charakteru společnosti.

Česká multikulti lesní školka.

Martin Kubeš je patnáctiletý gymnazista ze Znojma, který na XTV vyrazil redaktorovi doslova dech, protože v rozhovoru tvrdil, že islámská migrace do ČR není žádný problém a právě naopak, povinné kvóty na přijímání migrantů jsou podle něho malé a nedostačující. Redaktor se ho zeptal, jestli by si migranty k sobě vzal domů, ale jako ostřílený politik na tuto otázku neodpověděl a reagoval zkušeně protiotázkou na redaktoru, jestli nenaráží na výzvu Milana Kohouta, jiného českého aktivisty, který před 2 roky v médiích vyzval k tomu, aby každá česká rodina přijala jednoho migranta, resp. muslima. V rozhovoru padl argument, že velká část uprchlíků jsou přece ekonomičtí migranti, ale Martin Kubeš na to zareagoval tím, že ekonomická migrace tady přece byla vždycky. Bylo vidět, že tuto otázku čekal a měl na ní připravenou tuto odpověď. Tento argument poprvé zazněl v roce 2015 od Angely Merkel, která ho použila v německém Bundestagu v srpnu 2015, když obhajovala politiku otevřené náruče. Jenže redaktor XTV na to reagoval pohotově argumentem, že ekonomická migrace byla dříve zvládnutelná a dnes už není. Na to už Martin Kubeš odpověď neměl.

Ukázky z rozhovoru

“Když máte kolem sebe studenty gymnázia, ale vidíte, že nemají sebemenší ponětí o aktuálním dění, tak si začnete říkat, že by bylo vhodné nějak ty mladé lidi k zájmu o politiku motivovat. Z toho důvodu jsem se rozhodl, že budu komentovat a psát články, ale takovým familiárnějším způsobem, aby to pochopilo a přečetlo více lidí,” vysvětluje úvodem mladý komentátor.

Účast Martina Kubeše v pořadu televize XTV je zároveň reakcí na dřívější rozhovor s dalším z mladých studentů zajímajících se o politiku. Tím byl šestnáctiletý lidovec Tomáš Michalko a jedním z témat, kde se tito dva komentátoři politického dění rozcházejí  je  např. problematika LGBT komunity. “Když si má být v dnešní společnosti každý s každým roven, tak nevidím důvod, proč by se měly na základě sexuální orientace dělat nějaké výjimky,” naráží Kubeš na rozpory v otázkách manželství stejnopohlavních párů. “Prague Pride je pochod hrdosti, kdy se lidé můžou bez obav vyjádřit, vyrazit do ulic a vědět, že nebudou vystaveni persekuci ze strany ostatních lidí. O problematiku v LGBT skupinách se zajímám poměrně intenzivně a řekl bych, že i do hloubky. Doma tomu většinou nerozumí, jak politice, tak tomuto,” dodává student gymnázia ve Znojmě.

“Lidé nerozlišují uprchlickou krizi a migrační krizi. Islám není pro naši zemi žádný problém a kvóty, které stanovila Evropská unie na přijímání uprchlíků, jsou podle mě až směšně malé. Nedostačující. Pokud bych já byl v Evropském parlamentu, tak bych loboval za to, aby počet přijatých uprchlíků byl vyšší. Jde o to, že je naší humanitární povinností pomoci těm lidem, kteří  jsou v nouzi. Multikulturní společnost  je v mnoha ohledech lepší, než společnost, ve které převládá jeden zvyk a jedna tradice,” tvrdí Kubeš o migrační krizi v Evropě. Více zde.

Rozhovor se následně posunul k otázce, co budou ti migranti v ČR a potažmo na Moravě dělat. A tady přišel asi největší šok. Martin Kubeš ze sebe vysoukal děsivou politickou floskuli o potřebě vytvoření integračních programů. Aha, takže jsem doma. Neziskovky, NGO, dotace, Žít Brno, Martin Hollan atd. A až tyto programy budou připravené, tak ta integrace prý půjde snadno. Zároveň se tím prý i obohatí česká společnost. Na dotaz redaktora, čím bude společnost obohacena, odpověděl Martin Kubeš obecnou frází o tom, že se zvýší možnost seberealizace. Ano, pro lidi jako Martin Kubeš jednoznačně. Otevřou se možnosti seberealizace v neziskovém sektoru, v oblasti práce pro NGO a ti nejpilnější se dostanou do Evropského parlamentu, nejprve jako asistenti europoslanců a později možná i jako europoslanci. Tito mladí a ambiciózní nedospělci, jak jim říkám, jsou předobrazem toho, jak bude za 10 až 15 let vypadat vrcholná politická scéna v ČR.

Poslouchejte, co říkají dospívající děti. Vyrůstající “opinion makers” budou za pár let v politice řídit vaše životy a osudy!

Všichni víme, jaké politické elity a jací giganti se nasunuli v roce 1990 do české politiky. Mladí lidé, studenti, kteří nikdy nepracovali a z fakulty rovnou zaparkovali v politických stranách a s nimi i v parlamentu. Pro příklady takových politiků nemusíme chodit daleko. Bohuslav Sobotka, Marek Benda, Stanislav Gross a celá plejáda dalších. Lidé bez životních zkušeností vstupují do politiky a když získají moc, ovlivňují svými kroky celý národ. Lidé se potom diví, jak je možné, že politici jsou natolik odtrženi od reality obyčejného života.

Když se podíváte na video s patnáctiletým studentem a uvědomíte si, že už za 3 roky bude plnoletý a bude moci nejen volit, ale i kandidovat do veřejné politiky, tak vám musí dojít, že tato mladá a dosud nezletilá garda “opinion makerů” již dnes ovlivňuje názory svých vrstevníků a budoucích voličů. Neomarxisté mají budoucí generaci plně podchycenou. Rodiče po roce 1989 už nemají tu úlohu, jakou měli dříve. Dnes jsou rodiny postaveny do situace, kdy rodina celý rok řeší existenční otázku. Jak přežít, jak vydělat peníze na zaplacení nájmu, hypotéky, leasingů aut, splátek za spotřební zboží. Muž pracuje od nevidím do nevidím. Žena musí také, aby měla rodina se dvěma dětmi určitý standard. Na děti není čas. Co bylo ve škole? A dítě řekne, že nic zvláštního.

České školství je intenzivně indoktrinováno multikulturalismem již od počátku 90. let.

Jenže dítě ani nic jiného říct nemůže, protože nechápe, co je normální a co už normální není. Když do 1. třídy ZŠ přijde návštěva muslimů, kteří propagují svoji zemi v rámci školního programu Edison a cizinka z muslimského světa učí děti psát arabsky jejich jména na tabuli, tak pro děti je to rozptýlení od běžné výuky, ale ve skutečnosti jde o hlubokou indoktrinaci těch nejmenších. O skandálním programu Edison, který běží na českých školách v rámci programu MŠMT na multikulturní vzdělávání mládeže, jsme už před časem psali zde. Pokud jste článek nečetli, rozhodně to napravte. Před rokem 1989 byla školní výuka vedena k obraně vlasti a k pro-národním tezím, pamatujete si jistě na heslo “”Buduj vlast, posílíš mír!” a teprve s odstupem času mnoha lidem začíná docházet, že přesně toto heslo je po roce 1989 obraceno naruby ve smyslu “Bourej vlast, posílíš válku!” a najednou chápeme, k čemu po roce 1989 došlo.

Chceš-li pokořit nepřítele, vychovej jeho děti!

Veškeré procesy v českém školství jedou na 1. prioritě řízení, tzn. na prioritě řízení světonázoru. Dnešní děti ve školách jsou programovány už od útlého věku podle Freudovy a Jungovy metody vzorové expozice. Dítě vidí vzory a přejímá je, zvyká si na ně, považuje je za normální. Právě proto bývalá ministryně školství ČR prosadila povinný rok v mateřské školce. Jde totiž o to, že cikánské děti přicházely a přicházejí do prvních tříd bez naprosté socializace. Jak nám napsala paní Věra z Brna, cikánský chlapeček jí po nástupu do školky teď v září vlezl hned první den do kabinetu a prohledával jí kabelku. Stačilo k tomu jenom to, že si odskočila na chvilku na záchod a zapomněla kabinet zamknout. Rodičům nevolala, protože se bojí, že by měla problémy. Svěřila se ale kolegyni na odboru sociální péče o dítě, a ta ji poradila, aby věc nechala být, protože by se to mohlo obrátit proti ní jako rasismus. Navíc by mohly úřady začít zkoumat i to, jestli vychovatelka neporušila zákon, když nechala děti na 5 minut bez dozoru kvůli návštěvě toalety.

Ukázka ze školního kvízu.

Povinný rok mateřské školky má za úkol civilizovat české cikánské děti, aby byly schopny nastoupit do školy se základními socializačními návyky. Jinými slovy, povinná školka byla zavedena kvůli dětem cikánského etnika. Bílé děti jsou socializovány přirozeně, nepotřebují povinnou školku, rodiče je naučí, jak používat příbor, jak si zavázat boty, jak se oblékat, jak pozdravit, jak se chovat k ostatním, jak pozdravit dospělého. Cikánské děti toto nemají. Přijdou do školky a hned vlezou učitelce do kabinetu a šacují její kabelku. Tomu se říká multikulturní obohacení. Jenže povinný rok školky má ještě jeden a mnohem důležitější účel.

Dobrý den, já jsem Mohamed z Egypta a bombu jsem do Litomyšle nepřivezl! Nebojte se!

V rámci školního programu Edison, který je jedním z nejnebezpečnějších programů vůbec, jenž jsou v nabídce MŠMT a po podzimních volbách bude naše redakce usilovat o jeho okamžité zrušení na českých školách ve spolupráci s politickou alternativou, se s počátkem školního roku na základní škole v Litomyšli objevili vysokoškolští studenti z Egypta, Mexika, Gruzie, Íránu, Turecka a Indie [1]. Po dobu celého týdne tito cizinci nahrazují české učitele a seznamují žáky s cizími kulturami. Bez vědomí školní inspekce, rodičů, právní ochrany děti. Projekt Edison je nadnárodní ideologický a indoktrinační program, který probíhá v mnoha zemích EU a je financovaný ze strukturálního fondu soudržnosti EU, dále z Norských fondů a v neposlední řadě z peněz Open Society Fund, ovšem ne přímo, ale skrze nastrčený fond spravovaný španělskou bankou Santander Group, což je kmenová banka IMF. V pozadí projektu Edison se pohybují lidé napojení na německou Deutsches Bank a ta je napojena na politiku Angely Merkel a cíle globalistů. A jsme doma, takže víme, odkud vítr fouká.

Mohamed Nour, student z Egypta, učil školáky z Litomyšle celý týden o tom, jak to funguje v muslimském Egyptě! Bombu do ČR prý nepřivezl.

Rodiče by měli udeřit na ředitele škol, spustit bouři odporu, vyzvat k odvolání ředitele, provést bojkot školy a stáhnout děti ze škol. Ředitelé a ředitelky škol jsou plně zodpovědné za tuto multikulti agendu, kterou bez souhlasu rodičů tlačí do hlav nezletilých dětí. Každá politická strana, která má pro-národní teze, musí tomuto učinit přítrž. Je třeba okamžitě přeseknout a odříznout vliv neziskového sektoru na MŠMT a potažmo na jednotlivé školy a jejich ředitelství. Zároveň bude potřeba po volbách zřídit komise, které budou kontrolovat, zda-li ve školách nedochází k nežádoucí multikulti indoktrinaci dětí. Není zároveň akceptovatelné, aby výuku dětí přebírali cizinci bez aprobace a celý týden vyučovali děti o cizích kulturách. Rodiče o tomto v mnoha případech ani netuší. Jakmile se u vás na škole objeví Edison, okamžitě dítě odhlaste ze školy a přesuňte do jiné! Vaše dítě je totiž ve škole, kde fungují takové multikulti programy, v indoktrinačním ohrožení!

Bílá rodina mlčí, bojí se ozvat!

Jedná se o programovací expozici dětí. Tím, že bílé děti budou už od školky chodit s cikány, s dětmi asiatů a černochů, tak si prostě na to zvyknou jako na něco, co je normální. Vystavení bílých dětí (expozice) vlivu cikánů a dalších kultur zanese do myšlení dětí modelový vzor. Když potom bílé dítě uvidí, že cikánský chlapec si přinesl do školky nůž a řeže s ním do linolea, bude chtít také nůž a doma bude zkoušet řezat nožem do plovoucí podlahy. To je epizoda, o které nám napsal pan Milan z Liberce. Kluk mu přišel ze školky a začal řezat nožem do podlahy. Když mu dal pár facek a začal zjišťovat, kde ho to napadlo, tak z dítěte vylezlo, že do školky přinesl jeho kamarád (cikán) lovecký nůž a byl za největšího borce mezi dětmi. Cikánské dítě prostě vytvořilo vzor pro malé bílé gojímy.

Chceš-li pokořit nepřítele, vychovej jeho děti! Běloch, Asiatka, Turek… multikulti školka.

Indoktrinace dětí jede na plný výkon. Před prázdninami náš server AE News ve spolupráci se Svobodným rádiem přinesl skandální informace o školním zájezdu českých školáků do Londýna, kde teprve po vystoupení z autobusu se děti dozvěděly, že budou spát v muslimských rodinách, a to doslova jen pár dnů po teroristických útocích na London Bridge. Článek jsme přinesli zde. Většina rodin těchto dětí mlčí, má strach se věcí zabývat, nechtějí na sebe upozornit, i když mimo záznam přiznávají, že jako rodiče měli o děti strach. Systém represí a obvinění z rasismu a xenofobie je velkým strašákem pro rodiče, protože by mohli mít problémy v práci, v zaměstnání. Mnozí z nich pracují v nadnárodních firmách, kde jakékoliv projevy proti muslimům nebo migraci jsou obvykle důvodem pro výpověď pracovníka. To všechno je projevem dlouhodobých procesů. Jenže začátek je pokaždé stejný, rodina a výchova. Pokud rodina přenechá výchovu dítěte škole, státu a neziskovkám, vyroste z jedince člověk, který bude mít stejné a podobné názory jako student gymnázia ze Znojma v úvodním videu. Proto apeluji na ochranu rodinného kruhu, protože tam je jediná cesta záchrany národa. Pokud padne rodina a její tradiční úloha, padne celý národ.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývá 8 dnů a z částky potřebné na zachování provozu Aeronetu bylo zatím vybráno necelých 48%. Pokud se Vám líbí, co děláme a jaké zprávy přinášíme, podpořte nás prosím zde (anebo zde) a zasloužíte se tím o zachování našeho provozu. Děkujeme!
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Slovan
Návštěvník
Slovan

Myslím si ze problém nebude primárne v migrantoch, ale v tom ze mladá generácia je vychovávana k nezodpovednému prístupu k vlastnej buducnosti. A to je koniec našej Slovanskej minulosti. Nezodpovednosť politikov, učiteľov všetkých ktorí ničia našu kultúru ktorá tu existuje už stáročia.

paja
Návštěvník
paja

Ten clapec má mluvený projev jako frekventant zvláštní školy. Vždyť on neumí artikulovat, neumí sestavit větu. To si pátá kolona neuměla vybrat něco schopnějšího?

Radek
Návštěvník
Radek
Don
Návštěvník
Don

Trošku víc se mi zvedl žaludek po tom co jsem viděl a hlavně slyšel co ten fracek kecal za nesmysly …

Andy
Návštěvník
Andy

Chlapče, motyku a do vinohradu! A tři sexuálně nevybouřené s Tebou. Druhý den budeš možná mluvit jinak. Nepřeji to Tobě, nepřej a nevnucuj to zbytku republiky, ačkoli jednou to asi poznáš, protože postavu na to máš.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Hromadne skenování Slováků před popravou
https://youtu.be/ov34yMYzwFg

Martin O. W.
Návštěvník
Martin O. W.

Chlapec je uplne mimo, není schopen odpovidat na otazky, jen papouskuje pseudoargumeny prorezimnich politiku a medii, které jsou uz davno prekonane. Protireci si v otazkach prav pro homosexualy, které by rad zvyhodnoval, ale zaroven by rad prijmal muslimske migranty, kteří homosexualy shazuji z veze 😀 A jako klasicky slunickarsky zlaty hreb, nezapomel zminit, jak on tomu vsemu rozumi a u nej doma tomu nerozumi 😀 Rozhodne bych v tom nevidel nejakeho budouciho politika… O kluka se jen nezajimaji holky, protože není zrovna moc sexy a charismaticky a tak si mysli, ze nekoho okouzli tim, ze bude papouskovat fraze politiku, ale to se plete, chlapec. Nemyslim si, ze by ve skole nekoho uspesne ovlivnil, spis se mu tam vsichni smejou.

vladimir
Návštěvník
vladimir
Feri
Návštěvník
Feri

Taky mlady a uz tak sprosty…. lidi, delejte neco. Co jeho rodice? Taky takovi idioti?

Marco
Návštěvník
Marco

Letos mě okradli cikáni o 50000kč. Za 20let po revoluci jsem díky nim přišel o zhruba 300 000kč. Okradli mě, přepadli, vykradli auto i když jsem ani jednomu nezkřivil ani vlas. Jednoho jsem chytil a za odměnu mi zabil psa a vyhrožoval mi i smrtí, stud a hanba je netrápí. Když jsme nezkrotili za několik století tuto menšinu, jak dopadneme se čmoudy z východu? Tomu děcku neměli dát mikrofon, jelikož ví o životě úplné prd. Jeho vlastní chyby kryjí rodiče a živí ho, o životě neví nic. My už takový život nežijeme.