VIDEO: Panečku, ta sedla! Příslušník Policie ČR bez roušky začal fackovat důchodce...

VIDEO: Panečku, ta sedla! Příslušník Policie ČR bez roušky začal fackovat důchodce na zastávce MHD za to, že neměl roušku! To nevymyslíš! Důchodce byl přitom na zastávce úplně sám, nikoho neohrožoval, ale policejní hlídka se na něj vrhla, jako kdyby to byl fackovací panák! Důchodce si odmítl roušku nasadit, hodil ji na zem a od policisty přilétla další facka, tu máš! Covidová hysterie už zjevně zachvacuje i Hamáčkovy policisty a ti zapomínají na to, že mají pomáhat a chránit, protože teď to vypadá, že v Nouzovém stavu v ČR mají za úkol vyřvávat a mlátit!

VIDEO: Panečku, ta sedla! Příslušník Policie ČR bez roušky začal fackovat důchodce na zastávce MHD za to, že neměl roušku! To nevymyslíš! Důchodce byl přitom na zastávce úplně sám, nikoho neohrožoval, ale policejní hlídka se na něj vrhla, jako kdyby to byl fackovací panák! Důchodce si odmítl roušku nasadit, hodil ji na zem a od policisty přilétla další facka, tu máš! Covidová hysterie už zjevně zachvacuje i Hamáčkovy policisty a ti zapomínají na to, že mají pomáhat a chránit, protože teď to vypadá, že v Nouzovém stavu v ČR mají za úkol vyřvávat a mlátit!

Fašizace proti občanům a jejich svobodám a důstojnosti se přenáší ze Slovenska i do České republiky. Dvojice svědků v automobilu natočila v Praze na zastávce MHD neuvěřitelnou scénu. Motorizovaná hlídka Policie ČR přijela se zapnutými majáky k autobusové zastávce MHD a vrhli se na staršího muže v černé bundě, který neměl roušku. Měl u sebe nákupní tašku na kolečkách a na zastávce byl úplně sám. Z videa není patrné, jestli se jednalo o bezdomovce, ovšem z videa to vypadalo, že byl čistě oblečen, a možná si byl jenom nakoupit. Je docela možné, že ho někdo udal, že čeká na zastávce bez roušky, protože co se začalo dít potom, to opravdu je natolik neuvěřitelné, že by takovéto chování policistů měl někdo prověřit.

Fašizace přímo na ulici

Video zachycuje dva policisty, jak vystoupí z auta a jdou zkontrolovat dva muže. Ten první přicházel po chodníku směrem k zastávce a policista s bílou rouškou mu kontroluje doklady. Zato druhý policista, to je úplně jiná liga. Z policejního auta vystoupil bez roušky a začal postrkovat druhého muže postaršího věku, strčil do něho a donutil muže si sednout na lavičku a vrazí mu facku. Potom následuje střih a přijede další hlídka, policisté chtějí muže donutit, aby si nasadil roušku.

VIDEO: Policista bez roušky fackoval důchodce za to, že neměl roušku. Potom si policista roušku nasadil, ale muže fackoval dál

Policista bez roušky si mezitím roušku nasadil. Muž v černém oblečení si nejprve nasadí svoji roušku, ale asi se mu v ní špatně dýchá a roušku zahodí na zem. Policista ji sebere a vrazí muži další facku. V redakci neznáme pozadí incidentu, ale podle toho, jak se policisté k muži chovají to vypadá, že jím naprosto pohrdají a možná ho znají, možná to opravdu je bezdomovec. Jenže, bez ohledu na to, jestli šlo o bezdomovce nebo jenom o důchodce, který si jel nakoupit a vracel se MHD domů, není možné akceptovat takovéto chování policie. Současná virová hysterie tak vede k tomu, že policie považuje nenošení roušek za důvod k tomu, že je možné občany fackovat.

 

Z videa přitom není jasné, jestli muž není autista, který má výjimku z nošení roušek, nebo jestli existoval nějaký jiný důvod a argument pro nenošení roušky, ovšem fackování občanů na zastávce příslušníky policie, to je opravdu otřes. Jenže, v historii už něco takového probíhalo. V Německu ve 30. letech minulého století působily v ulicích hlídky Freikorps a kontrolovaly v židovských ghettech nošení hvězd na kabátech. Když spatřili Žida, že jde po ulici a nemá žlutou hvězdu, zmlátili ho. Dnes se ta situace vrací, jenom už se nenosí hvězdy ale roušky. A když někdo nemá roušku, dojde k udání, přijede policie s houkačkami a začnou fackovat člověka, který nechce hvězdu přes ústa nosit. Ta rouška je totiž žlutá Davidova hvězda, je to symbol útlaku obyvatelstva, protože roušky nemají s nákazou nic společného, právě naopak. Čím více lidé nosí roušky, tím více pozitivně testovaných lidí ve společnosti se objevuje.

Proč je evropská databáze registračních rozhodnutí k lékům a zdravotním pomůckám EUDAMED neveřejná?

Možná jste zapomněli, ale na jaře v dubnu epidemiologové říkali, že když se budou nosit roušky, virus nakonec zmizí, přestane se šířit. Na Slovensku máte důkaz, že to nebyla a není pravda. Na rozdíl od ČR totiž na Slovensku nepřestala platit povinnost nošení roušek v obchodech, v nákupních centrech, v MHD a také v zaměstnáních. A teď se podívejte, na Slovensku to ničemu nepomohlo, počet pozitivně otestovaných raketově roste. Takže, k čemu byly ty roušky Slovákům? Ano, odpověď znáte, byly jim úplně k h…. a mají ten samý nárůst pozitivních testů jako ostatní země. Je to logické, protože pozitivní testy hlásí výsledky podle toho, kdo je výrobcem testů a od koho testy nakoupíte. A není překvapením, že na Slovensku se právě dnes plošně testuje pomocí testů od firmy Biosensor, které mají neznámého držitele registračního rozhodnutí v EU.

Slovenský Státní ústav pro kontrolu léčiv na svých stránkách uvádí [1], že testy od SD Biosensor mají evropské registrace v databázi EUDAMED, ale do této databáze nemá veřejnost přístup. Není jasné, kdo je držitelem rozhodnutí, je to utajený údaj. A je natolik utajený, že jej nesděluje ani slovenský ŠÚKL, ani příbalový leták v krabicích s těmito testy. Přitom v EU se nesmí distribuovat a používat zdravotnické pomůcky bez jasně uvedeného držitele registračního rozhodnutí v příbalovém letáku. Existuje reálné podezření, že držitelem rozhodnutí není jihokorejský výrobce SD Biosensor, ale nějaká jiná firma, např. Bill & Melinda Gates Foundation.

Za testovacími sadami od SD Biosensor stoji Bill Gates a jeho nadace, možná proto se okolo držitele registračního rozhodnutí k testům na Slovensku dělají takové tajnosti

Na webu Světové zdravotnické organizace je totiž uvedeno [2], že tyto antigenní testy vznikly na základě objednávky této nadace Billa Gatese. Proč je databáze EUDAMED tajná a veřejnost do ní nemá přístup, to je možná kvůli tomu, že by se ukázalo, kdo je držitelem registračního rozhodnutí k testům od SD Biosensor. A pokud by se tím držitelem ukázala nějaká organizace napojená na Billa Gatese, někomu by asi docvaklo, kdo stojí za scénářem současné mediální hysterie okolo koronaviru, kdo vydělává peníze na prodejích a výrobě testů a posléze i vakcín. Kdyby to bylo transparentní, proč by to Evropská unie tajila a omezovala veřejnosti přístup k databázi EUDAMED?

Bill Gates

No, nebuďte blbí a zamyslete se. Otevřete si domácí lékárničku a náhodně vyberte jakýkoliv lék, kapky, prostě úplně cokoliv. Otevřete krabičku a vytáhněte příbalový leták. Na jeho konci, obvykle na druhé straně najdete dva zásadní údaje, kdo je výrobce, a kdo je držitelem registračního rozhodnutí. Bez těchto dvou údajů se nesmí v EU prodávat a používat léky a zdravotnický materiál. A teď si vezměte, že testy od SD Biosensor, kterými se dnes na Slovensku testuje přes 5 milionů lidí, nemají na příbalovém letáku držitele registračního rozhodnutí vůbec uvedeného, oskenovaná kopie příbalového letáku a článek je zde.

Na Slovensku armáda testuje obyvatele, v Česku pro změnu policie už rovnou lidi mlátí za nenošení roušek

ŠÚKL pouze na svém webu uklidňuje, že testy mají registrace v databázi EUDAMED, ale ta databáze je tajná, není veřejná. To je úplně stejné, jako kdybyste si šli do lékárny koupit nějaký lék, ale na příbalovém letáku by držitel registračního rozhodnutí nebyl uveden. A lékárnice by vám řekla, že máte být v klidu, držitel je uveden v evropské databázi EUDAMED, musíte jí věřit, že to tak je, protože veřejnost nemá do databáze přístup. To je úplně stejné, jako kdyby do obchodního rejstříku měl přístup jenom někdo, Evropská komise, pár vyvolených a jinak nikdo. Takový registr by potom byl úplně k ničemu, protože veřejnost by si nemohla nic zkontrolovat.

Zásah kvůli roušce jako kdyby šlo policejní manévry

Takže, na Slovensku se lidé testují pomocí testů, u kterých je utajený držitel registračního rozhodnutí a v Česku policisté už začali mlátit lidi za to, že nemají roušky. Sám teď nevím, co z toho je horší, jestli vědomí toho, že přes 5 milionů lidi je testováno pomocí testů s neznámými klinickými testy a s neznámým a utajovaným držitelem registračního rozhodnutí, anebo skutečnost, že česká policie na zastávce MHD fackuje důchodce za to, že nemají přes ústa nataženou novodobou Davidovu hvězdu. Napadá mně jediné slovo: Teror. A nebezpečí ztráty svobody přichází nenápadně, obvykle pod roušku ochrany nebo obrany před něčím nebo někým.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývá poslední den a zatím jsme vybrali jen cca. 92% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s hysterií okolo Covidu-19. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Eva
Návštěvník
Eva

Na nebožáka důchodce byli čtyři policisté… Asi ho potřebovali obklíčit… 😀 … tohle už vážně přestává být sranda. Z viru strach nemám, ale represí se bojím.

Dont Judasme
Návštěvník
Dont Judasme

Nic prekvapujiciho, protoze jak sami rikaj : “POMAHAT si A CHRANIT se” neboli též “NáS MůžOU CHYTIT JENOM MY”

kacíř
Návštěvník
kacíř

Policie je primárně represivní složkou státu (vlády). Lidi si stále naivně myslí, že jsou primárně na jejich ochranu. “Pomáhat a chránit” je jen takový vtípek od Langra (tuším), pomáhají prosazovat nařízení vlády a taky je chrání (politiky). Nehážu všechny policisty do jednoho pytle, jsou i charakterní, ale až přijde na lámání chleba (což přijde), tak jsem zvědavý, kolik “těch hodných” se přidá na stranu lidu. I policisté mají hypotéky a jsou koupeni slušným platem. I když i s odpadlíky se počítá a tak mají v záloze žoldáky z EUROGENDFOR, německou policii, časem EU armádu, popř. NATO.
Slyšel jsem, že (i) v USA se k policii berou hlavně takovéto mlátičky bez skurpulí, ti hodní moc šancí nemají. Takže čekat od Hamáčka a dalších upřimné odsouzení policisty je nereálné, je to totiž tolerované a spíš chtěné.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

kacíř
tihleti psychopatičtí jedinci kteří projdou špatně prováděnými psychologickými testy při příjmu k policii, jsou většinou blbečci s malou sebedůvěrou a ušlápnutým egem,které si jdou leštit a kompenzovat si stres z vlastní malosti, a nebo dmácí podpantofláci kteří se alespoň v uniformě cítí jako plnohodnotní členové společnosti. Při prvních projevech té osobní ubohosti by se jich měl sbor zbavovat. Jenže to by nesměli tomu sboru velet jim podobní nýmandi a nekompetentní šašci od zkrachovalých socanů.

Dont Judasme
Návštěvník
Dont Judasme

presne tak, typicky zivotopis ako som sa stal cetnikom : skola s maturitou kde neni pozadovana znalost trojclenky a tudiz i mysleni, portýr v hotelu – pruser a odchod, štiplístek ve vlaku – pruser a odchod, řidič autobusu – pruser a odchod , četnik PČR – tady mě milují a já je, doslova a dopisemene. Uz nebudu muset nic delat a som celkom spokojený za 2 nasobek prumeru. Pa.

Avari
Návštěvník
Avari

Další sračka z Hollywoodu. Je to tu cca půl roku a už mají film o Covidu 23. https://youtu.be/qRb3rH3OGkM

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Avari
ty scénáře unikají z židofašistických plánů a snů na zničení listva.

štika Harnádle
Návštěvník
štika Harnádle

Avari
Nesledujme to. Náš mozek je mmj. vysílač, přijímač.
Ve chvili kdy lidé odmítnou sledovat tyto holýúd srač.ky, pak vyhrají lidé nad tou hydrou.
NASR.AT COVID! 😉

Bard
Návštěvník
Bard

Micíku, představ si, že…

https://cs-cz.facebook.com/prof.jaroslav.flegr/

…opět nabízím plně validovanou a všechny zákony ČR i směrnice EU splňující českou metodologii, která je schopná za poloviční náklady, než má Ag test, protestovat i celý národ během týdne s citlivostí více než 90% (tedy třikrát méně nejnebezpečnějších chyb – falešných negativit). Rychlé ověření (lze i během jednoho dne) by měl provést moudrý stát, neboť nejde o komerční produkt, já osobně své know how v něm Česku věnuji zdarma.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Bard
tu kreakturu Flégra si musel někdo vymyslet. Není možné aby se něco takového narodilo a existovalo.A to ubohé psychpatické hovno po kterém dříve ani pes neštěkl, si dnes v
tomhletom absurdistánu užívá mediální pré.

Spytihněv2
Návštěvník
Spytihněv2

Kotrba , zapamatujte si ho b*ba:
Vítězství v bitvě má tu nevýhodu, že vítěznou strategii shazuje kdejaký blbec. Na krizové modely nedochází proto, že platí řada omezení značky Prymula. Kdyby omezení neplatila, na krizové modely by došlo. Nikdo to ale ještě nechtěl vyzkoušet. Očekávám do nového roku stále zavřené školy i hospody. Protože Vánoce. Obojí prostory jsou šílenými rezervoáry promořování se a následné infekce rodin. Stále nikdo nezakázal mytí sklenic na pivo štětkou a oplachem ve studené vodě. Zbytky chlorové vody v pivě by asi chutnaly jen Brňanům, zvyklým na Starobrno… Přál bych si zavřené obchody se zbytečnostmi. Nemusíme mít deset dárků pod stromečkem. Nemusíme mít ani stromeček, když na to přijde. A pokud se nebudeme umět obejít bez čerstvě umláceného kapra, potkáme se nejspíš s dietou v nemocnici. Prezenční školství je také zbytečné. Nikdo nezajistí kvalitu výuky, když budou v karanténě tu rodiče, tu děti, tu učitelé… Nikdo nezajistí ekvivalentní vzdělání dálkovým přístupem. Lepší je rezignovat na veškeré školství a přerušit základní i střední vzdělávání do září 2021 rovnou. Kdo by chtěl chodit přezkoušet, sjednal by si konzultace i termín individuálně. Nikdo nedonutí malé děti o vyučování i o přestávkách dodržovat vzdálenost 2 metry od učitele i spolužáků, nikdo je nedonutí mít osm či deset hodin nepřetržitě ústenku. Nikdo k tomu nedonutí ani puberťáky. Ti si klidně budou o přestávce půjčovat i jointa či spolužaččinu vagínu.Uzavírání hranic ukazuje, že o naše kmeny virů sousedé nestojí. K lockdownu se vrací i Velká Británie. Takže prosím neočekávejte, že se letos podíváte někam na hory. Nepodíváte se ani na Slovensko.Čtrnáct dní po novém roce očekávám po prosincovém poklesu pozvolný nástup třetí vlny, která by měla trvat až do května. Takže se netěším ani na jaro, snad ani na léto… Řešením je až vakcína, kterou očekávám na Západě dostupnou v polovině roku.
A pak budeme muset kolektivně rozhodnout, jak naložit s lidmi, kteří odmítnou kteroukoliv z funkčních a schválených vakcín. Poskytovat jim i nadále solidárně hrazené zdravotní služby? Sankcionovat je? Izolovat je? I násilím? Toto významné etické rozhodnutí lékaři prozatím museli dělat jen ve striktně omezené míře a nikdy se nedostalo na veřejnost. Nyní poprvé bude nutné ho udělat veřejně a aplikovat plošně. Udělat z něj mezinárodní politiku. Se vší autoritou rozhodujících států, proti které nezmůže nic ani nějaký ze soudů.

Už dnes vyžadují někteří pronajímatelé ubytoven pravidelné testování svých nájemníků, jinak je bez milosti vyhodí na ulici. Odmítnutí testování může být chápáno jako vážné porušení pracovní povinnosti, což je důvodem k okamžité výpovědi ze zaměstnání. Odmítnutí testování zavdává zcela bez milosti důvod k trestnímu stíhání za šíření nakažlivé lidské choroby dle § 153 trestního zákoníku. Stačí, že pachatel z nedbalosti „zvýší nebezpečí“ zavlečení nebo rozšíření nakažlivé nemoci u lidí… Odmítnutí nedbalost je. Stejně jako protestní nenošení funkční ochrany úst a nosu. Počítám, že obdobné to bude s očkováním.

Stále platí, že jedině plně funkční vakcína je plně funkční „exit stratégy“ pro celou epidemii a pro celou lidskou populaci. Jinak se ještě můžeme modlit a věřit, že to pomůže.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/-Znovu-zakazany-Stepan-Kotrba-Prymula-Nejsem-slepice-Nemcova-Co-delat-s-odmitaci-vakciny-Pravda-o-te-ruske-Vanocni-kapr-je-zbytecny-642623

jina dimenze
Návštěvník
jina dimenze

tak si tu vakcinu nechej pichnout a budes vuci nam imunni pablbe

bokke123
Návštěvník
bokke123

Co chceš od židáka…

hudyn
Návštěvník
hudyn

Pane jste provokatér, nic jiného.
Klidné dny Vám přeji.

bokke123
Návštěvník
bokke123

Smrdíš česnekem…..

Willbr
Návštěvník
Willbr

Video je sestříhané, čili nedůvěryhodné a ten chlap je evidentně ožralej. Cílem videa bylo poukázat jenom na ty dvě facky co ten ožrala dostal. Neukazuje však co tomu předcházelo. Který z vás by mu s chutí nedal do držky, kdyby vám házel láhve na auto?

s0lari
Návštěvník
s0lari

Neprekrúcaj. Keby hádzal fľaše na policajné auto, už dávno má putá. Toto je evidentná “na vyučenou” zato že nemá rúško. Pretože zato mu putá dať nemôže, tak je ten policajt frustrovaný, a frustráciu si vybíja na dôchodcovi fackami. Dúfam že zato pôjde sedieť.

opatrný
Návštěvník
opatrný

Přesně tak. Rozklíčoval jsi to podle mě naprosto přesně!
Vidím to z videa stejně.

angel
Návštěvník
angel

já jsem mnohokrát nejen viděla u jiných lidí ale i sama zažila, že když jsem chtěla přejít ulici / křižovatku , na svou zelenou , tak auto , které mělo svou červenou jelo i tak přes přechod … na lidi žádnej ohled…však ti blbečci uskočej…, a mám známého, který to zažil v horší formě, auto ho nabralo , ve stejné situaci, jeho zelená auto mělo červenou… známý odlítnul a dopadl na zem, nic se mu nestalo , tak vstal , šel k tomu autu , které už zastavilo a rázným kopancem mu pomáčknul dveře, řidič vylítnul a začal se vztekat, že mu to dá zaplatit atd. – že on sám mohl mého známého zavraždit, o tom slyšet nechtěl… a známý jen ukázal na kameru nad křižovatkou… a byl klid…
tak , po takových zkušenostech, si představuju, že to taky mohlo celé začít tak, že ten nebohý pán šel na svou zelenou přes silnici a někdo jel přes přechod a rovnou na něj … to se pak nedivím, že po autu ,, něco,, mrsknul…

Administrator
Admin

Policie nemá nikoho mlátit, ale provést zadržení, výslech a sepsat protokol. Nic víc. Pokud dovolíte policii, aby mlátila podle pocitu, kdo si to jako zaslouží, tak si rovnou podejte ruku s Hamáčkem, když obhajoval tvrdost policie při zásahu proti Hooligans na Staromáku před 2 týdny. Ti prý také dělali bordel, rozbíjeli výlohy a házeli na policisty různé předměty. A přitom jaké bylo pozadí incidentu? O tom jsme psali na AEN a bylo to úplně jinak. To je neuvěřitelné, jaká tupost je mezi lidma. Hamáčkovi stačí říct na tiskovce českému plebsu, že muž byl pod vlivem a agresivní, a tady na AEN se najednou vyrojí lidi a jako mávnutím kouzelného proutku zastávají policejního násilí na důchodci. Dokud to byl jenom důchodce, tak ho všichni litovali. Jakmile Hamáček vypustil informaci, že rozbil okénko na jakémsi autě, tak okamžitě tady lidi schvalují policejní násilí. Co to s vámi lidi je? Tohle bych čekal na mainstreamu u konceptuálně slepých lidí, ale ne tady. Copak neznáte ten starý policejní trik, že když policista provede průser, hodí se to na oběť? Vždyť to je tak starý trik. Policista zmlátí muže, ale nadřízený policisty to omluví tím, že podezřelý “zlobil” a “byl pod vlivem”. Muž na videu se nezdál, že je pod vlivem, nepotácel se a měl nákupní tašku. Že by se ožral už při cestě z Billy? To je přece úplně jedno, policie nesmí nikoho mlátit a čtenáři AEN nesmí věřit všemu, co vypustí Hamáček na tiskovce na omluvu policisty.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Kajínek by mohl vyprávět. A to se ještě najdou lidi, kteří ho stále titulují “vrah”.

Milada
Návštěvník
Milada

Na duchodce a zensky si troufnou – pry chlapi. vsimnete si nikdy neni policajt sam a ti prihlizejici policajti, kteri nic nedelaji, by meli jit rovnez do riti, protoze schvaluji jednani jednoho z nich.

Bezejmenny
Návštěvník
Bezejmenny

To je až neskutečný jak uvažují někteří ,,lidé,, ,jestli někomu připadá adekvátní fackovat provinilce policii na zastávce hromadné dopravy ,tak potěž koště .
Nikdy bych nevěřil ,čeho všeho se dožiju v této ,,moderní,, digitální společnosti ,toho bych se ještě před několika málo lety nenadál.
Havlíčku, Havle……

Slovan
Návštěvník
Slovan

willbr ten nick je debilnější než jeho majitel.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Kdoví, kdo láhve na auta házel. Ti dva v autě, co to natáčí, na mě moc kladně nepůsobí.
Důležitější je fakt, že nezarouškovaný policista mlátil osobu, která byla možná opilá, možná nemocná. A že se Hamáček omluvil jen za to, že mlátička neměla roušku. Ale za fackování nikoliv. No není to chucpe?
Ale co lze čekat od nakaženého ministra, který poslal na Staromák provokatéry. Pochybuji, že tam byli ze své vlastní iniciativy.
Také mi přijde trapné, když zákaz vycházení má skončit tři dny po Vítězném listopadu. Jsou to poserové. Lidi se přece sejdou kdykoliv jindy, nemožnost řádně “oslavit nabytí svobody” 17. 11. ve velkém počtu na náměstích je jen namíchne víc.

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Boo-go
A pro všechny frustrované vulgární hlupáky, co si tu provádějí duševní klystýr.
Ještě jednou sem, aby to nezapadlo:

Dobře, když to myslíte takhle (a dokonce za to máte plusy – to mne děsí nejvíce…), tak já končím. Urážek jsem tu schytal dost, ale tohle je nová forma projevu osobní nenávisti (a hlouposti), to mne dostalo, to mne přesvědčilo. – Viz dále.
Tohle je podle mne jistá forma osobního útoku a projev maximální osobní nenávisti z vašeho subjektivního pohledu. Vy se považujete za pravičáka a demokrata. (Proto nechápu, proč se zastáváte někoho cizího, to je poněkud levicové. Nějaké užvaněné babky, které se nic nestalo… A už vůbec nechápu, proč dehonestujete oponenta – mne a ne skutečného nepřítele, nejsem nepřítel, to bych nebyl na alternativě, nepřítel je někdo jiný. Každý bude každého potřebovat.)
Jste totalitář, nikoliv demokrat, to v tom lepším případě, a v tom horším – frustrovaný ubožáček, který nemá na diskusi, ale jen urážky. Ostatně, nic moc extra podnětného jsem tu od vás nečetl. Podívejte se, co jste tu kdy vyplodil.
Já neříkám, že tu podávám velká moudra, ale vedu diskusi, dávám podněty, kladu otázky, mohu někoho podnítit, aby právě on vymyslel moudro. Ale tohle je házení perel… Tohle fakt nemá cenu. Už jednou jsem slíbil, že z diskuse odejdu, nesplnil jsem, nedodržel jsem, nedalo mi to, vrátil jsem se. Takže druhý pokus. Snad tu tímto opravdu končím. Už se nebudu nad lidskou blbostí a nenávistí pozastavovat. – To, co tu předvádíte, je právě důkazem vašeho zotročení systémem.
Nikomu tu chybět nebudu, leda Valerijovi a ten už se nějak moc neprojevuje po volbách, tak vidíte, že to nebyl profesionální troll či elf, jak mu mnozí podsouvali. Leda měl smlouvu jen na volební kampaň, že…
Řekněte mi prosím, proč já, až k něčemu dojde, bych měl bojovat za vás nebo za někoho dalšího, kdo tu uráží, projevuje osobní nenávist. V podstatě za kohokoliv jiného. (Jsem levic.ová pí.ča pro vás. – Nejste demokrat, jste fašoun, totalitář, protože levičák potřebuje pravičáka, pravičák levičáka, je to potřeba pro demokracii, tříbení názorů. Vy nevíte, co je demokracie, ani co je diskuse.) Mne už lidi jenom se.rou – tady i v reálu. -Všechno to tu jsou jenom hloupé, ubohé povrchní kecy, vylévání frustrací, duševní klystýr. Tohohle se fakt nemusím účastnit. Jsem zvědavý, kdy se na to vykálí i pan VK. – Jestli čte tuhle diskusi, musí mu být blivno, on se snaží, ale nic nedokázal a není to jeho chyba, lidé jsou ukotveni v otrockém systému hlouposti a nespolupráce ještě více, než bylo zřejmé.
Prostě pověstná poslední kapka. Sežerte se tu navzájem, než vás sežerou ti, na které tu nadáváte a svalujete na ně vlastní hloupost, neschopnost aj. A užívejte si svou svobodičku, dokud jí máte aspoň kousíček.
Hnus, hnus, fialovej. “Velebnosti, jdu blejt.”

net
Návštěvník
net

Citáty:
Valerij
Ať žije Andrej Babiš a celá jeho rodina !!! Ať žije Andrej Babiš, budoucí vítěz voleb !!! To si pište, že mu tady budu dělat reklamu, ač jsem to původně vůbec neměl v plánu. A že letošní i příští rok volby vyhraje.
Valerij
Uvědomte si, že tak dobře, jako za pana premiéra Babiše, jste se ještě neměli. Přestože přišla krize v podobě korona pandémie, stát funguje a ekonomika taky. Žádná katastrofa se nekoná, protože pan premiér se svou vládou to zkrátka umějí a zvládli to. Volby se blíží, brzy budete moc zvolit opět toho nejlepšího – stranu ANO pana premiéra Babiše.

Valerij byl pouze podobný zmanipulovaný blb jako ty. Tak sbohem Vyšinskij. I když nevím na koho jsi reagoval.

Tápající
Návštěvník
Tápající

Andrej Vyšinskij.
Už jsem Vám to jednou psal. Nesouhlasím s vulgárními urážkami ani vůči Vám ani vůči komukoliv jinému. Ale ani trochu z Vašeho působení zde v diskuzích nevidím nějaké zamyšlení se, jestli si za to nemůžete náhodou Vy sám. Vy jste sice zpočátku a povětšinou navenek vulgární ani urážející nebyl (i když pak jste k tomu sklouzl i navenek), ale ta Vaše povýšenost z Vašich komentářů jen čišela a nyní jste se odkopal úplně. Hodíte všechny do jednoho pytle (“sežerte se tu navzájem”). Jako malé uražené děcko.

Bohužel dnešní doba přinesla mnoha lidem falešný pocit vlastní dobroty a ohleduplnosti tím, že nosí roušku. Vy jste jeden z nich. To pravé dobro je ale někde úplně jinde…

Slovan
Návštěvník
Slovan

Jsi ubohý cocot Vyšinskij, tvé odcházení je trapné jak to Havlovo. No lepší ho měla pouze ta debilka Pozorovatelka, ale i ta se údajně vrátila jak bumerang pod nickem anonymka. Budeš tu obsírat pod jiným nickem, nebo se prostě jen vrátíš, protože budeš muset upustit ty sračky, které už ti potečou z uší. Jinak ty jsi nebyl nikdy ten co dal podnět, ani jsi nebyl konstruktivní. ty jsi jenom debil a nebudeš tu nikomu chybět. Jdi za svým Valerijem. Vyšinskij je čas udělat PÁPÁ.

angel
Návštěvník
angel

vaše slova : ,, lidé jsou ukotveni v otrockém systému hlouposti a nespolupráce ještě více, než bylo zřejmé. ,, …spoluprací míníte, zjevně, napadání nezahadrovaných lidí… my jsme , většinou, otroci ekonomičtí ale vy jste něco mnohem horšího, vy jste otrok rouškovej… a to stačí, tím je řečeno úplně vše a tím svým odchodem už jste , před časem, ,, vyhrožoval ,, taky… , nakupte si tuny roušek a jděte se s nimi ukájet… vy ,, bojovníku ,, !

Lener
Návštěvník
Lener

Andrej Vyšinskij
prohlásil jsi se tady už dříve za přesvědčeného marxistu. Tedy k židovskému podvodu. A tím je řečeno vše. Není co dodat.

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

Tak šup šup, seber si svý saky paky a maž. Byla tu onehdá taková baba, pozorovatelka se menovala milovala irán a šla, byl tů nedávno takovej levičák, kamarád Kavana a milovník multikulti a iránu a je kde? Je v prdeli. Stůňe. Nu, takže Ty , abys zachránil holý levicový život maž. Já Zapomenu. Jsi volný huso , jdi domů.

Bezejmenny
Návštěvník
Bezejmenny

Valerij neberte to tak vážně, v mnohém jste přínosem,i když s Vámi mnohdy nesouhlasím.

Dan
Návštěvník
Dan

Taky si myslím. Pan Vyšinskij je už starší pán a je možné, že na něj více působí ty mediální zvratky, které nám všem v TV apod. servírují. Tak má svůj názor a druzí také.

hudyn
Návštěvník
hudyn

Andreji, v první řadě Vás chápu. Avšak myslíte si, že někoho jiného než Vás to tady na té diskuzi rozhodí? Ooo, nikoliv, pouze Vám to “zasírá” srdce. Přemýšlejte, proč na Vás útočí a uráží Vás. Zákon vesmíru,…akce vyvolává reakci. Čím víc Vy na to reagujete, tím víc on na Vás útočí. Vím, že každý džbán má svůj pomyslný okraj a jednou ta poslední kapka dokapne a džbán začne přetékat. Vezměte to z té lepší stránky, asi se máte díky tomu, kdo se k Vám takto chová, něco naučit, něco si uvědomit.
Může Vás to někam posunout. I špatná informace z pohledu adresáta, je informací, i když nepříjemná. Tak jak neexistuje špatné počasí, je jen nevhodné oblečení do daného počasí, tak podobně vnímejte názory, které s Vámi úplně nesouhlasí nebo přímo na Vás útočí. Udělejte si v ten daný okamžik průvan v hlavě a nechte to negativní rychle odejít, jinak to ubijí pouze Vás.
Mějte klidné dny.

zajímavé
Návštěvník
zajímavé

Andrej Vyšinskij,

bude hůř, toto vše je jen stále nám známé,
děje další rozhodí každého a hlavně největší suverény.
To chce klid.

Slovan
Návštěvník
Slovan

Nezajímavý filosof, proč ty vaše úvahy jsou opředeny až mystickým tajemstvím. My víme , vy víte houno. Jen proto, že máte vyšší věk? Patent na rozum? Kua já taky nejsem nejmladší a občas tu napíšu méně oduševnělý koment, ale vy, myslím např. i Vyšinského, jste přímo opředeni aurou tajemna.

Toti
Návštěvník
Toti

Může mi někdo fundovaně odpovědět,čím mám argumentovat ohledně nenošení roušky? Mám namysli paragrafové znění nebo citaci zákona. Je to samé: řeknite to a nebo ono, ale stručný souhrn jsem nenašel. Děkuji. /nepište, prosím, odkazy na nějaké slovenské nebo jiné zahraniční advokáty a právníky/.

Dan
Návštěvník
Dan

Musíme počkat na závěr již dvou probíhajících žalob ohledně roušek. Jedna v Praze, jedna v Ostravě. A to víte – soudy u nás jsou “přetížené”.
Stejně jako Ministerstvo zdravotnictví i hygieny nařizují nošení roušek na základě Zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví, konkrétně § 69, odst. 1, písm. i) A v tom je zakopaný pes – vláda, ministerstvo, KHS si to písm. i) vysvětlují pružně dle svých potřeb a v podstatě si na to napasovali ten rouškový nesmysl a ten zákon si pořádně ohnuli dle potřeby.
Pravomoc KHS vydávat podobná opatření se opírá o ustanovení § 82 odst. 2 písm. m) zákona o ochraně veřejného zdraví (podle tohoto ustanovení vydávají KHS tzv. mimořádná opatření – opatření obecné povahy).
Konkrétní oporu v zákoně to ale nemá, teď je navíc “nouzový stav”, takže si vše ještě více přizpůsobili.

Toti
Návštěvník
Toti

Dane děkuji. No právě, oni si to na něco stávajícího napasují. Takové ohánění se Ústavou a Listinou je u policejní hlídky bezpředmětné. Je potřeba vědět, co stát, potažmo ta hlídka, porušuje a v čem mě omezuje.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Když sjedeš dolů, píši to.

Rouška není nařízená zákonem, to totiž ani nelze. Odporuje to totiž ústavě a deklaraci o lidských právech, jejímž signatářem je i ČR. Její nošení je mučením, navíc je škodlivé. Dále se můžeš odvolat na Světovou zdravotnickou organizaci, která jasně říká, že roušky lze jen doporučit.

Vytiskni si článek 5, kde se hovoří o mučení. Jestliže jsem omezen na volném dýchání, je to mučení.
Zde máš zdroj:

https://www.osn.cz/wp-content/uploads/2015/12/UDHR_2015_11x11_CZ2.pdf

Čl. 2 Ústavy

(1) Lid je zdrojem veškeré státní moci; vykonává ji prostřednictvím orgánů moci zákonodárné, výkonné a soudní.

(2) Ústavní zákon může stanovit, kdy lid vykonává státní moc přímo.

(3) Státní moc slouží všem občanům a lze ji uplatňovat jen v případech, v mezích a způsoby, které stanoví zákon.

(4) Každý občan může činit, co není zákonem zakázáno, a nikdo nesmí být nucen činit, co zákon neukládá.

Čl. 3

Součástí ústavního pořádku České republiky je Listina základních práv a svobod.

Tady máš odkaz na celou:

https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1993-1?text=%C3%9Astava+%C4%8Cesk%C3%A9+republiky#hlava1

Dále si vytiskni fotky Prymuly s rouškou pod nosem a bez ní, opakují se tady v diskuzi ajsou i v článku od pana VK.

To by mělo stačit i pro každého policajta, kterému můžeš sdělit, že překračuje své pravomoce, a můžeš na něj podat trestní oznámení, já ještě s chutí dodávám k jejich argumentaci, že oni plní svá nařízení otázku, zda když dostane nařízení lozit po čtyřech se zvoncem na krku, tak to bude taky plnit?
Nesnaž se mu nadávat, dostal bys ho do výhody, je výkonu služby. Ale zeptat se ho, jestli je nechápavý a nerozumí zákonům můžeš.

Toti
Návštěvník
Toti

WHO není český zákonodárný orgán. Sám píšeš, že doporučuje. A nosit fotky Prymuly fakt nebudu. Když se ministr vnitra vybourá opilý, znamená to, že můžeš řídit taky v lihu? To ne, stačí jeden jediný §, který stát porušuje a tím se může člověk bránit a ohánět.

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Toti, v práci ji nenosím. Dodržuji 2m. Na poště a v obchodě nosím a je ze záclony ( sportovní pletenina 80gr/m2)
Má jen 5% odporu s porovnání s třívrstvou.

Uvidíme jak se zachovám při konfliktu s ochrankou bez kovidpasu. Musím víc zapojit mozek.

Toti
Návštěvník
Toti

Taky mě napadla rouška, co svět neviděl:-)

Štěpán Mareš
Návštěvník
Štěpán Mareš

Nosit roušku je mučení? Když tedy nosím při operování roušku, tak jsem vlastně každodenně v práci mučen? Myslíte, že bych měl žalovat svého zaměstnavatele fakultní nemocnici? Pacienti budou jistě spokojeni, že se mi bude lépe dýchat do jejich otevřených ran, až tu roušku sundám:)

klokan
Návštěvník
klokan

Toti
tomáš marný, trochu vyčůránek co, takový dotazy házej na taděsko.