VIDEO: Pálení koránu už i v Česku! Bývalá muslimka spálením knihy podpořila...

VIDEO: Pálení koránu už i v Česku! Bývalá muslimka spálením knihy podpořila slovenskou aktivistku, kterou za stejný čin zatkla policie. Podívejte se, co říká o koránu!

VIDEO: Pálení koránu už i v Česku! Bývalá muslimka spálením knihy podpořila slovenskou aktivistku, kterou za stejný čin zatkla policie. Podívejte se, co říká o koránu!

Skandální zatčení slovenské aktivistky Sheily (civilním jménem Adriany Melekové), která byla minulý týden na Slovensku zatčena kvůli svému videu, kde spálila a pomočila korán [1], má nyní odezvu už i v České republice. Bývalá česká muslimka Marta Albahri [2], která odpadla od islámu, natočila video (viz. nahoře) na podporu Adriany ze Slovenska a taktéž knihu symbolicky spálila, tedy ne celou, ale jenom jeden list, ovšem kromě toho uvedla i další důležité informace o Koránu. V knize je podle ní 349 veršů, které jsou prostoupeny nenávistí a dalších 180 veršů, které propagují nebo ospravedlňují ve jménu víry násilí a brutalitu. Kniha otevřeně vyzývá k nenávisti a zabíjení nevěřících (pozn. wahábistický a saláfistický výklad písma koránu). Marta se ptá ve videu, jestli žijeme v České a Slovenské republice, anebo v islámské zemi, kde je normální, že násilný obsah koránu je chráněn zákony.

Marta Albahri

Marta Albahri se asi nezajímá o vyšší procesy řízení, jinak by věděla, že účelem islamizace Evropy je likvidace křesťanské západní kultury, která z hlediska globalistů je zdrojem plýtvání planetárními zdroji, a proto západní civilizace musí zchudnout a arabští muslimové tento proces mají v bohatých a nedávno ještě vyspělých zemích urychlit. Na Slovensku je situace specifická v tom, že ve funkci prezidenta je tam silný kandidát globalistů, který ovšem na rozdíl od Miloše Zemana prosazuje všechny pilíře globalizace, takže na Slovensku ze strany prezidenta odpor proti migraci není naprosto žádný. Úloha státu spočívá v tom, že by měl chránit zájmy občanů před vnějším nebezpečím, ale místo toho se ukazuje, že jednotlivé státy v rámci EU nechtějí chránit Schengen a zabránit migraci, ale místo toho chtějí migraci řídit.

Islám proudí do Evropy i skrze nadace a fondy

Je to stejné, jako kdyby státy chtěly namísto zamezení vraždám a znásilněním tyto činy raději řídit. Ano, zní to absurdně, ale přesně tak to je. Pokud vám politik řekne, že je třeba migraci do EU řídit a regulovat, plivněte mu do tváře a řekněte mu, že je zrádce a kat vlastního národa. Procesy v Evropě zašly velmi daleko. Lidé v rámci knedlíkové pohody svojí pasivitou způsobili, že politiku zemí nyní řídí nadnárodní subjekty. Školství v ČR funguje např. takovým bizarním způsobem, že se z toho tají dech, ale nikoho to neznepokojuje. Studijní plány a metodiky MŠMT pro základní a střední školy v ČR vznikají za podpory Norských fondů a fondů ESF. Norské fondy, to jsou ty, které v Norsku zavedly nový Lebensborn a systém kradení dětí z rodin. Ve školách v ČR se tak děti seznamují s arabštinou [3] a učí se kreslit mešity [4]. MŠMT spolupracuje s Norskem velmi intenzivně, viz. studie o učňovském školství, více zde.

Rodiče o tom neví. Dozví se o tom obvykle jenom náhodou, když na to upozorní alternativa. Ty procesy probíhají i v mateřských školkách. Děti se učí místo na židličkách sedět na zemi v tureckém posedu. Experimentální výchova nejmenších má původ v metodice “Janteloven”, což je v Norsku metodika vztahu mezi státem a nezletilým jedincem, kdy z tohoto vztahu je vyloučen vliv rodiny a rodičů na dítě. Více o tomto konceptu zde a zde. Proto nově ČSSD zavedla v novele školského zákona povinný 1 rok docházky do mateřské školky a nově od roku 2020 bude možné dávat děti do školek už od veku 2 let, takže děti budou podle norského konceptu “Janteloven” zcela pod kontrolou státní výchovy od útlého dětství.

Režimy zemí EU se pokusí u obyvatelstva zlomit odpor proti migraci

Současné represivní kroky proti lidem, kteří projevují odpor proti muslimské migraci, jsou tradičně pokusem o zastrašení obyvatelstva. Dělá to tak každý autoritářský režim. Německo jde v tomto přístupu příkladem. Mohutné razie a zatýkání Němců jsou v plném proudu, stačí obvykle pár vět na Facebooku a hned vám na dveře zvoní novodobý Sicherheitsdienst a odvezou vás a na služebně vás vystraší, že vás zavřou, když budete dál pokračovat a psát proti migrantům na Facebooku a potom vás pustí domů. A funguje to. Lidé se vyděsí, zruší Facebook a mlčí. Je smutné, že tento model se tak rychle okopíroval z Německa i na Slovensko. Korán není náboženská kniha, ale je to bojový náboženský manuál, de facto kodifikovaná fatwa.

Jak funguje norské školství.

Problém Koránu je ale i v jiné rovině. Na rozdíl od Bible nebo Tóry není písmo svaté v koránu dovoleno číst a chápat bez odborného výkladu imáma. V arabských zemích je silně rozšířená negramotnost, která dopovídá stavu, který panoval v Evropě ještě v polovině 17. století. Nejdéle potom v Rakousko-Uhersku, kde situaci vyřešila až Marie Terezie, která jako v posledním mocnářství v Evropě zavedla povinnou školní docházku. S výjimkou tedy Norska (1889) a carského Ruska, kde byla povinná školní docházka ukotvena až po roce 1917 po VŘSR. Wahábistická a saláfistická škola výkladu koránu používá metodiku výkladu z pozice doslovného znění písma. V Íránu se výkladem koránu zabývá Sbor dohlížitelů, kterému předsedá Ajatolláh. Výklad vzniká jako konsenzus na podobné bázi jako používaly tzv. Vatikánské koncily.

Korán se nečte, ale je vykládán ideovým znalcem – imámem

Výklady mají zaručit platnost písma i ve světle vědecko-technických objevů, které drolí dogmatické teze víry o původu člověka, vzniku života, planety, hmoty, času atd. Jednotlivé výklady tak mají za úkol dávat do souvislosti novodobé poznatky a současně zachovat odkaz písma. Wahábismus a saláfismus jsou nejortodoxnější směry, popírají a odmítají novosvětské teze a považují je za zkažené. V poslední době jste možná zaregistrovali, že papež František asi hodlá konvertovat k islámu. Jeho poslední výroky o tom, že islámský terorismus prý vůbec neexistuje [5], tomu odpovídají, protože přesně toto tvrdí wahábistické i saláfistické školy výkladu koránu a jeho cesty pravé víry “Džihádu” o zabíjení nevěřících.

Centrální mešita v německém Kolíně nad Rýnem byla postavena z peněz saúdské královské rodiny pro podporu wahábistického výkladu víry v Německu.

Džihád je cesta víry a žádný čin muslima proti bezvěrcům není důvodem pro hanbu, nýbrž pro věčnou slávu“, tvrdí saláfisté. Pokud džihádista vyhodí do povětří autobus a stihne před činem zvolat “Alláhu Akbar“, nejde podle znalců na striktní výklad koránu o terorismus, ale o čistou cestu víry, tzn. jde o Džihád. A takový člověk je mučedníkem, ne vrahem a zaslouží podle výkladu úctu. Takto je třeba se dívat na Džihád a papež František už to pochopil. Doufám, že to pochopí i katoličtí věřící a vzepřou se proti papeži a budou požadovat rezignaci papeže jako zrádce a jeho odsvěcení.

Lidé v Evropě nechtějí sdílet životní prostor s vyznavači pedofila

Propagace islámu a indoktrinace pro multikulti probíhá na školách plnou rychlostí a zatýkání osob za pálení koránu je reakcí režimu, který se snaží zavčas lidi zastrašit a umlčet, protože jinak to režimu přeroste přes hlavu a skončí to zemětřesením u voleb, anebo dokonce zemětřesením v ulicích. Odpor proti migraci a nulová tolerance k přijímání uprchlíků je hlavním znakem a identifikátorem, jak rozeznáte pro-národní stranu od strany pro-bruselské. Chtějte vědět od politiků, jestli souhlasí s kvótou “nula”.  Jestli souhlasí se zastavením migrace a zákazem migrace muslimských uprchlíků. Tam poznáte, jakou má politik pravou barvu.

V Evropě se hromadí v občanech zloba proti vládním režimům, které ztratily kontakt se svými konstituenty, voliči, občany. Každá vláda, která přestane chápat, že má sloužit občanům a ne obráceně, že občané slouží státu a jeho režimu, nakonec bude tvůrcem vlastního konce. Občané se nechtějí dělit o svůj životní prostor s nebezpečným etnikem, které přijalo víru šíření náboženské genocidy ve jménu jistého proroka, který však byl v podstatě pedofil [6]. Takové náboženství by ve vyspělých zemích mělo být zakázáno a politická strana, která zákaz islámu nemá ve svém volebním programu, de facto tím dává najevo, že boj proti islamizaci Evropy nebere vážně. Ptejte se politiků, zda-li prosazují zákaz islámu a podle toho se zařiďte u voleb. Jde totiž o vás a vaše děti a rodiny. Nepřipusťte, aby se v Česku a na Slovensku takto plíživě realizoval model švédské a německé inkluze islámu tím, že se budou zavírat do vězení lidé za symbolické vyjádření odporu proti islámu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývá 7 dnů a z částky potřebné na zachování provozu Aeronetu bylo zatím vybráno necelých 40%. Všem, kteří již přispěli, děkujeme a děkujeme i všem, kteří zde i tento měsíc přispějí tak, aby  stránky fungovaly i příští měsíc.
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Tak tohle sou placení malý děcka bez rozumu.Idioti co skáčou jak jim někdo říka splodina a vlastizrádci.
comment image&id=120111

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek
Martin
Návštěvník
Martin

Dal jsem si tu práci, abych pročetl tyto odkazy ze zmíněného neználkovského a zavádějícího webu i knihy zde odkazované — musím říci že autoři jsou docela legrační svým nepochopením o co tu DOOPRAVDY JDE! I když tam jsou některá zajímavá fakta, autoři “pro samé křoví nevidí les”, jak se říká… ty informace jsou spíše jen snůškou spekulací

/1/ za prvé a především, autoři jsou zapšklí konzervativní katolíci, kteří obhajují církev, aniž by chápali souvislosti
/2/ státní cézaropapežská církev se už od svého Konstantinovského počátku ve 4. století stala nástrojem jisté síly v pozadí, překroutila Kristovo učení tak že ji jen s mírnou nadsázkou můžeme nazvat Antikristem — NEEXISTUJE ŽÁDNÁ JEDINÁ PRAVÁ CÍRKEV, existuje jen antiristovská Katolická církev a ty ostatní na tom nejsou o mnoho lépe
/3/ ta stejná síla v pozadí vytvořila o něco málo později i islám za účelem zotročení Arabů a likvidace originálních původních pravých křesťanů na severu Afriky

…a ano jsou proto důkazy

Martin
Návštěvník
Martin

ta stejná antikristovská síla v pozadí ovládá jak katolickou církev, tak islám, tak i strůjce tzv. NWO… a jak to bylo v historii s těmi antikristovskými církvemi?

…jen stručně připomenu fakta o historii islámu i křesťanství: Římská moc se pokoušela před 4.st. ORIGINÁLNÍ Kristovo učení zničit, ale nedařilo se jí to. Vznikla proto ďábelská myšlenka a římští mocipáni si řekli: Jak zničit Kristovo hnutí, když to nejde silou? Uděláme to podvodem! Vytvoříme falešné, překroucené křesťanské náboženství! Tak vznikla římsko-katolická cézaro-papežská církev, která je jen falešnou napodobeninou originálního Kristova učení o poznání-sama-sebe…

Jako mocenský nástroj ovládání lidí byl katolicismus dlouho vysoce úspěšný… Mezitím ve Vatikánu mimo jiné vymysleli islám, který jim umožnil ovládnout Araby, kteří katolicismus odmítli… no a to jsme u současnosti…

Ano! Papežský Vatikán ve skutečnosti sám původně islám stvořil za účelem ovládnutí Arabů, dobytí Jeruzaléma a likvidace původních, nekatolických, PRAVÝCH KŘESŤANŮ v severní Africe… není náhodou proč spolu papeženci a mohamedáni tak kamarádí…

HLAVNÍ KLÍČOVÁ OTÁZKA zní: Proč ti, co nám vládnou, prosazují NWO? Proč nás chtějí islamizovat?! …a proč vlastně chce církev tak MOC zlikvidovat původní Kristovo učení?

http://www.ragauian.cz/hori-koran-ma-panenko-co-je-to-svoboda-slova-pokud-vas-zavrou-za-to-ze-verejne-prohlasite-svuj-nazor-podlozeny-fakty-znamena-to-ze-zijete-v-totalite/

Martin
Návštěvník
Martin

JEDEN Z NEPŘÍMÝCH PODPŮRNÝCH DŮKAZŮ:

Vznik islámu podpořila katolická církev — proto je islámská ideologie tak moc podobná té katolické Augustinovské:

comment image

De Civitate Dei (full title: De Civitate Dei contra Paganos, translated in English as The City of God Against the Pagans) is a book of Christian philosophy written in Latin by Augustine of Hippo in the early 5th century AD. — Folio 1r from a manuscript of Augustine’s, City of God (De Civitate Dei) (New York Public Library, Spencer Collection MS 30) from 1470.

Katolická ideologie — Augustinova Obec Boží

V tomto díle Augustin (nikoliv mnich, ale mocný a bohatý muž s vlastní armádou) nastiňuje uspořádání společnosti. Ve 22 knihách tohoto spisu Augustin rozvíjí myšlenku světa rozděleného do dvou obcí: Civitas Dei (Boží město, což je v podstatě církev) a Civitas terraena (Pozemské město, tj. zbytek světa mimo církev). Dějinný vývoj pak podle něj údajně spočívá v neustálém boji mezi těmito dvěma obcemi (městy)…

https://cs.wikipedia.org/wiki/O_Bo%C5%BE%C3%AD_obci

Islámská ideologie je podezřele podobná té katolické Augustinovské, což přesně potvrzuje Riverovy informace!!

Dle islámského pojetí je svět rozdělen na dva tábory. Jedním je Dům míru (Dar al-Islam, což je v podstatě území ovládané muslimskými vládci, kde vládne islámský zákon šaría) a druhým Dům války (Dar al-Harb, tedy zbytek světa, kterým jsou všichni nemuslimové, z hlediska muslimů tzv. nevěřící). Trvalou povinností celé muslimské komunity zůstává džihád (úsilí o islám), v té či oné formě. Džihád má více významů, jeden z nich je zcela jasně a neoddiskutovatelně OZBROJENÝ BOJ.

Muslimové často tvrdí, že “islám znamená mír”. Slovo islám pochází ze stejného arabského kořene (slm), jako slovo “salaam”, mír. Je to ovšem typické archontické pokrytectví a překrucování: „Islám přesně řečeno ve skutečnosti znamená podřízení se vůli Alláha“ — a to prostřednictvím zákona, šaríi. Slovo “mír” tedy pro muslima znamená rozšíření Domu islámu (Dar al-Islam) na celý svět. Nepřítomnost šaríi je podle islámu nepřítomností míru.

Muslimové mají proto trvale za povinnost džihád, dokud neustane existence „Domu války“, tj. dokud nedojde ke konverzi nebo likvidaci všech tzv. nevěřících.

Je to snad málo jasně řečeno? Ještě nějaké otázky?

Joseph PI
Návštěvník
Joseph PI

Sila v pozadi vytvorila Islam aby zotrocila araby a likvidovala originalni puvodni krestany, (asi Zidy ne ) na severu afriky, No Jo ale kde je Jeruzalem, Bethlem, ( co Bible ) vy premoudry antichristobijce ?!

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek

Reakce na Martin: SVATÁ PROSTOTO! Kašpárek mluví o neználkovství a přitom se jako největší neználek ukazuje sám, a to ve velkém stylu! Máš to pěkně
pomotané chlapečku!!

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek

Židé už po tisíciletí ničí národy a imigrantskou vlnou (která ale probíhá už celá desetiletí!) chtějí zničit evropské národy i zbytky křesťanství!

Johannes Rothkranz; KDO SKUTEČNĚ ŘÍDÍ ISLÁM?
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Kdo_skutecne_ridi_islam.pdf http://
http://WWW.SPIKNUTI-PROTI-CIRKVI-A-LIDSTVU.COM

Islám byl vytvořen talmudským judaismem pro židovské světovládné cíle!
P. Curzio Nitoglia; ODKUD POCHÁZÍ ISLÁM?
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Odkud_pochazi_islam.pdf http://
http://WWW.SPIKNUTI-PROTI-CIRKVI-A-LIDSTVU.COM

Karel
Návštěvník
Karel

Projevujete se pane Kádek s velkou nenávistí vůči Židům. Odbočujete od tématu záměrně, aby jste napadal jiný národ. Toto myšlení, že za všechno zlo ve světě mohou Židé, měl i Adolf Hitler a dovedl svoji nenávist vůči Židům až ke genocidě. Nevíte nic o Izraeli, nevíte nic o Židech. Píšete jen nenávistné bláboly sebrané ze smetišť světa. Připomínáte mi některé diskutující, kteří aby se vyhnuli přímým odpovědím na výše uvedené téma o Islámu, pak na dotaz např. “Souhlasíte se šířením Islámu u nás?” odpoví: “Nesouhlasím s USA, protože hodili atomovou bombu na Hirošimu!”.
Vy se svými příspěvky odvádíte pozornost od nebezpečného Islámu na jiné témata. Však on se někdo chytí a naváže na vaši nenávist vůči Židům, která je záměrně pěstována v mnohých společnostech. Váš záměr byl splněn. Odvést pozornost čtenářů od nebezpečného Islámu na úplně něco jiného. Vaše nenávist vůči Židům je obrovská.

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek

No chlapečku, ty pokud nejsi přímo provokující Židáček, budeš k politování hodné zblblo, který nejenže nic neví o světové židovské mocenské politice, jejím působení a cílech, ale ještě jim bezděčně sloužíš jako užitečný idiot svými hloupými bláboly!
Vyd. A. F. Pavlov; ŽIDOVSKÁ NEVYHLÁŠENÁ VÁLKA LIDSTVU
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Zidovska_nevyhlasena_valka_lidstvu.pdf
http://WWW.SPIKNUTI-PROTI-CIRKVI-A-LIDSTVU.COM

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek

Celou imigrantskou vlnu do Evropy organizuje mocenské Židovstvo!
Johannes Rothkranz; KDO SKUTEČNĚ ŘÍDÍ ISLÁM?
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Kdo_skutecne_ridi_islam.pdf

Martin
Návštěvník
Martin

pročetl jsem ty odkazy ze zmíněného neználkovského a zavádějícího webu i knihy zde odkazované — musím říci že autoři jsou docela legrační svým nepochopením o co tu DOOPRAVDY JDE! I když tam jsou některá zajímavá fakta, autoři „pro samé křoví nevidí les“, jak se říká…

*ty informace jsou jen snůškou spekulací*

Karel
Návštěvník
Karel

Opakujete se pane Kádek a nic jste nepochopil. Výše uvedené téma je o nebezpečí Islámu v dnešní době. Svoji nenávist přesouváte neoprávněně na Židy. Za posledních 50 let jsem neslyšel, že by Židé v Evropě prováděli teroristické útoky. Islamisté provádějí pod zvrácenou ideologií Islámu stále někde ve světě teroristické útoky, včetně Evropy. Nebezpečí nehrozí od Židů, ale od Islámu. Židů je v Izraeli méně než v naší zemi a proti nim stojí skoro miliarda vyznavačů islámu, kteří chtějí Izrael zničit. Nejsem Žid, ale posuzuji věci podle skutečných událostí ve světě. Vy používáte ke své propagandě vykonstruovaná obvinění, domněnky, komentáře stejně zahořklých a nenávistných lidí vůči Židům, jako jste vy. Podsouváte čtenářům cizí komentáře, protože z vlastních zkušeností nemáte co nabídnout. Když chybí argumenty, pak přijdou nadávky a urážky. To také odkrývá vaši povahu a zkažený charakter. Měl by jste se opravdu léčit. Možná jste prožil nějaké trauma, nebo ublížení v dětství. Jsou odborníci, kteří vám pomohou k osvobození a uzdravení od nenávisti, zloby, jedovatého jazyka. Plivete hodně jedovatých slin kolem sebe. Chápete vůbec co je to “demagogie”? Hlavním rysem demagogie je stále opakování polopravd, předsudků, místo věcného zdůvodňování situace. Jste vzorovým příkladem demagogie. Mnohokrát se opakujete a odkazujete
buď na stejná, nebo podobná nenávistná vyjádření vůči Židům. Nechápete, že se tady teď jedná o nebezpečí Islámu. A to je demagogie. Tak se většinou projevují psychicky narušení jedinci jako byl např. Adolf Hitler. Neustálou nenávistnou propagandou proti Židům nechal hromadně povraždit několik miliónů Židů. Jsou i takoví, kteří Holokaust popírají. To jsou také demagogové. Máte to těžké pane Kádek. Schovaný za svým počítačem prožíváte těžké chvíle nepochopení a odmítnutí. Přeji vám, aby jste se z této psychické deprese co nejrychleji dostal.
Očekávám několik vulgárních, sprostých, ironických a ponižujících vyjádření
na moji adresu. Určitě máte v zásobě aspoň kbelík jedovatých “slin”, které jste ještě nepoužil.

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek

Jak jsem říkal, když ne provokující Žid, tak židovsko-zednářskou propagandou vyrobené zblblo!

Joseph PI
Návštěvník
Joseph PI

Pane Kadek on ma pravdu!

Martin
Návštěvník
Martin

Globalismus, New World Order, NWO, Nový Světový Řád, Agenda 21 a její nástupce Agenda 2030. Jedna stejná věc pod různými názvy. Cílem je vytvořit centralizovanou světovou moc. K tomu účelu se globalisté mimo jiné pokouší zničit národní státy i národy jako takové.

*A dělají to mimo jiné pomocí islámu!*

*Proč a jak takovou šílenost globalistické »elity« realizují?*

Možná si myslíte, že se vás to netýká. Jste ve smrtelném omylu. Tato věc se naplno realizuje právě teď před zraky všech, zcela otevřeně pomocí plánu tzv. Agendy 2030. Vše je hezky maskováno pod zdánlivě „hezkými“ cíli Agendy… ovšem když věnujete alespoň chvilku studiu, pochopíte že vše je jinak než se zdá na povrchu…

Ve skutečnosti jde o zotročení lidí, resp. lidských duší… Pochopte prosím, život na Zemi je o vývoji ducha, podstata tohoto světa je ENERGETICKÁ, nemateriální = duchovní. Jde i vaše myšlenkové zotročení!

Jen pravda nás osvobodí, řekl kdosi moudrý… POZNEJTE SAMI-SEBE!

http://www.ragauian.cz/category/nwo-globalismus-snaha-o-svetovou-vladu/

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Dokumenty odhalují NSA přečte vaše internetové chaty – Zde je návod, jak se vyhnout špehování
http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_internet147.htm

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Buh skratil dny konce světa,aby se ukazalo kdo je věrny a kdo né.To co přijde klidně napišu znám ty proroctva které přijdou.Nás tu na zemi je pár kteři piši ještě pismo svaté né falešné a předem varují všecky aby se zachránily.
Apokalyptické hodiny se pohnuly: Do konce světa zbývají 3 minuty!
Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/298059/apokalypticke-hodiny-se-pohnuly-do-konce-sveta-zbyvaji-3-minuty.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Evropo zbud se nebud v temnotě ale ve světlé a v pravdě!!!!
Ted Antikrist přijde oklamat Evropu.Ty co podlehnou zahynou.Prvni boj se Satanem proběhl už J.Kristus vyhrál.Ted záleži na Evropě a národech či podlehnou Koránu a klamu Satana nebo se vydaj Pravdě a světlu.A armady co se mobilizují čekaji na pád chramové hory.Potom začnou jit proti Nebeskemu kralovstvi které sestoupi z nebes.Ten kdo zemře v Kristu vstane protože zemřel za Krista jak zemřel on za nas všecky.Až tu nebude jediny věřící v Boha a Krista pak přijde Armagedon.

Martin
Návštěvník
Martin

Antikrist je KATOLICKÁ CÍRKEV!

Martin
Návštěvník
Martin

…původní Kristovo křesťanství je něco jiného než současný papežský katolicismus. Ve skutečnosti je Kristovo jméno pro Vatikán pouhou „maskou beránka“, která zakrývá největší podvod na lidstvu za posledních 2000 let!

Řím se pokoušel před 4.st. ORIGINÁLNÍ Kristovo učení zničit, ale jeho hnutí nebylo možné žádným násilím vymý­tit. Vznikla proto ďábelská myšlenka a římští mocipáni si řekli: Jak zničit Kristovo hnutí, když to nejde silou? Uděláme to podvodem! Vytvoříme falešné křesťanské náboženství! Tak vznikla římsko-katolická cézaro-papežská církev, která je jen falešnou napodobeninou originálního Kristova učení o poznání-sama-sebe.

Jediným způsobem, jak zničit vliv (originálního) křesťanského hnutí, bylo vytvořit falešné křesťanské náboženství. Řešení bylo v Římě. Římské po­hanské náboženství vycházelo ze starověkého Babylonu. Jediné co potřebovalo, bylo dostat křesťanskou roušku…

A TOTO FALEŠNÉ KŘESŤANSTVÍ POD NÁZVEM KATOLICISMUS DĚLÁ Z LIDSTVA OVCE DODNES… jako mocenský nástroj ovládání lidí bylo dlouho vysoce úspěšné… Mezitím ve Vatikánu mimo jiné vymysleli islám, který jim umožnil ovládnout Araby, kteří katolicismus odmítli… no a to jsme u současnosti: Lidé utíkají Vatikánu z lopaty, katolicismus ztrácí ovečky… a síly co stojí v pozadí za Římem se tedy rozhodly nasadit islám i do Evropy aby znovu myšlenkově a duchovně ovládli národy…

Ve skutečnosti je tím, kdo islámskou invazi do Evropy řídí, Vatikán… který sám původně islám stvořil za účelem ovládnutí Arabů, dobytí Jeruzaléma a likvidace původních, nekatolických, PRAVÝCH KŘESŤANŮ v severní Africe… proto dnes papeženci a mohamedáni tak kamarádí…

http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

comment image

comment image

comment image

Katolická ideologie — Augustinova Obec Boží

V tomto díle Augustin (nikoliv mnich, ale mocný a bohatý muž s vlastní armádou) nastiňuje uspořádání společnosti. Ve 22 knihách tohoto spisu Augustin rozvíjí myšlenku světa rozděleného do dvou obcí: Civitas Dei (Boží město, což je v podstatě církev) a Civitas terraena (Pozemské město, tj. zbytek světa mimo církev). Dějinný vývoj pak podle něj údajně spočívá v neustálém boji mezi těmito dvěma obcemi (městy)…

https://cs.wikipedia.org/wiki/O_Bo%C5%BE%C3%AD_obci

Islámská ideologie je podezřele podobná té katolické Augustinovské:

Dle islámského pojetí je svět rozdělen na dva tábory. Jedním je Dům míru (Dar al-Islam, což je v podstatě území ovládané muslimskými vládci, kde vládne islámský zákon šaría) a druhým Dům války (Dar al-Harb, tedy zbytek světa, kterým jsou všichni nemuslimové, z hlediska muslimů tzv. nevěřící). Trvalou povinností celé muslimské komunity zůstává džihád (úsilí o islám), v té či oné formě. Džihád má více významů, jeden z nich je zcela jasně a neoddiskutovatelně OZBROJENÝ BOJ.

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek

MALÝ PŘEHLED VELKÉHO SPIKNUTÍ – ZÁROVEŇ OSPRAVEDLNĚNÍ VYDAVATELSKÉHO PROGRAMU “PRO FIDE CATHOLICA”
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Maly_prehled_velkeho_spiknuti_Zaroven_ospravedlneni_vydavatelskeho_programu_Pro_Fide_Catholica.pdf

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek

Kdyby ta žena spálila nejnenávistnější a nejrasističtější knihu v dějinách lidstva, svatou knihu (celé svazky) Židů – TALMUD – pak by nevytáhla už nikdy paty ze zadržovací vazby, celý židovský svět by padl do mdlob, a celosvětová média, která jsou úplně v rukou Židů, by to ještě za 100 let omlacovala celému lidstvu o hlavu! Jak je známo (asi jak komu, že?), podle TALMUDU jsou lidmi pouze Židé a všechny ostatní národy (gójové) jsou zvířata, které jsou určeni k vykořisťování a otroctví. Talmud také Židům „slibuje“ světovládu nad zotročeným lidstvem a příchod mesiáše, který má být hlavou nad zotročeným lidstvem! Tento cíl uskutečnuje talmudský judaismus především v posledních více než 200 letech a to cestou mocenské politiky, prostřednictvím sionistických organizací, zednářských lóží a vysokých financí!

Imigrantskou muslimskou vlnu do Evropy organizuje mocenské Židovstvo!
Johannes Rothkranz; KDO SKUTEČNĚ ŘÍDÍ ISLÁM?
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Kdo_skutecne_ridi_islam.pdf http://WWW.SPIKNUTI-PROTI-CIRKVI-A-LIDSTVU.COM

Islám byl vytvořen talmudským judaismem pro židovské světovládné cíle!
P. Curzio Nitoglia; ODKUD POCHÁZÍ ISLÁM?
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Odkud_pochazi_islam.pdf http://WWW.SPIKNUTI-PROTI-CIRKVI-A-LIDSTVU.COM

Amus
Návštěvník
Amus

Výborný článek. Děkuji.

Miroslav Sabík
Návštěvník
Miroslav Sabík

močila na korán močíla, NAKA ju do basy strčíla