VIDEO: Ožrala a zloděj zlodějský? Kalousek ve sněmovně lhal o událostech z...

VIDEO: Ožrala a zloděj zlodějský? Kalousek ve sněmovně lhal o událostech z roku 2006 a chystané vládě s Jiřím Paroubkem za podpory KSČM, známe podrobnosti. Andrej Babiš vybuchl ve sněmovně a přešel do osobní roviny na Kalouska: Ty nebudeš mluvit o mojich dětech! Haveljugend před sněmovnou házela lahve, policie měla zasáhnout, pouze ale přihlížela!

VIDEO: Ožrala a zloděj zlodějský? Kalousek ve sněmovně lhal o událostech z roku 2006 a chystané vládě s Jiřím Paroubkem za podpory KSČM, známe podrobnosti. Andrej Babiš vybuchl ve sněmovně a přešel do osobní roviny na Kalouska: Ty nebudeš mluvit o mojich dětech! Haveljugend před sněmovnou házela lahve, policie měla zasáhnout, pouze ale přihlížela!

Včerejší rozprava poslanců ve sněmovně měla nečekaně brutální vývoj. Hlasování o důvěře menšinové vládě Hnutí ANO a ČSSD předcházel maratón projevů a proslovů poslanců, který trval bezmála 16 hodin. Od včerejšího dopoledne až do časných ranních hodin dnes jednala poslanecká sněmovna o tom, proč vyslovit anebo nevyslovit důvěru nové vládě. Jenže včera večer už začaly téct politikům nervy. Celé to začalo tím, že v rozporu se zákonem o shromažďování svolali lidé z okolí TOP09 a pražské Haveljugend nepovolenou demonstraci přímo do Sněmovní ulice proti Babišovi a proti KSČM.

Problém je v tom, že zákon explicitně zakazuje demonstrace a protesty před budovou sněmovny ve Sněmovní ulici. Policie však nekonala a není vůbec jasné, proč. Mnoho politiků z Hnutí ANO má teď pocit, že policie úmyslně nechala pražskou havlérku a příznivce TOP09 demonstrovat před poslaneckou sněmovnou a dokonce umožnila demonstrantům dostat se tak blízko, že mohli házet lahve s vodou na Andreje Babiše, který přišel demonstrantům přečíst důkaz o historické pravdě z roku 2006. O co šlo?

Miroslav Kalousek včera ve sněmovně při projevu na adresu Andreje Babiše.

Celý včerejší den totiž poslanci za TOP09 a především Miroslav Kalousek ve sněmovně útočili na novou vládu, že prý je to symbol konce demokracie v ČR a návratu komunistů k moci, protože KSČM umožní vznik této nové vládě. Jenže největším paradoxem je, že nejhlasitější kritik, Miroslav Kalousek, má ohledně své vlastní historie obrovský škraloup, pokud jde o jeho ochotu nechat se tolerovat komunisty. Miroslav Kalousek spoléhá na to, že lidé mají krátkou paměť a spoléhá na to, že mladí voliči TOP09 už o tom neví, protože ani nemohou, protože se to stalo kdysi dávno, před 12 lety, tzn. v době, kdy za sebou teprve tahali kačera.

Kalousek spoléhá na krátkou paměť voličů a neschopnost lidí pátrat na internetu

Byl to právě Miroslav Kalousek, který v roce 2006 po skončení parlamentních voleb jako tehdejší předseda KDU-ČSL byl ochotný vytvořit menšinovou vládu s Jiřím Paroubkem a jeho ČSSD, jejíž vznik by byl umožněn díky toleranci KSČM. Tento nápad se setkal s obrovským odporem voličské základny KDU-ČSL (nikoliv však předsednictva KDU-ČSL) a krajské organizace strany si nakonec vydupaly Kalouskovu bleskovou rezignaci na post předsedy strany.

Dne 24. srpna 2006 odpoledne přineslo hned několik českých deníků a také ČTK tuto zprávu, která šokovala celou Českou republiku, pravicové strany ve sněmovně, ale především voliče KDU-ČSL. Po třech měsících neúspěšného vyjednávání o sestavení vlády, kdy ani vítězná ODS a ani druhá ČSSD nedokázaly sestavit vládu, se stalo něco neuvěřitelného. Miroslav Kalousek se 24. srpna 2006 tajně sešel s Jiřím Paroubkem a dohodli se na prolomení povolební patové situace tím, že vytvoří společnou menšinovou vládu ČSSD a KDU-ČSL, která se v zájmu “zachování demokracie v zemi” opře o toleranci komunistů, kteří takové menšinové vládě umožní vznik.

Momentka ze dne 24. srpna 2006, Miroslav Kalousek a Jiří Paroubek debatují o možnosti vzniku menšinové vlády ČSSD a KDU-ČSL opřené o toleranci KSČM.

ODS to tehdy považovala za zradu pravicových hodnot, ale největší zemětřesení to vyvolalo v místních a krajských organizacích KDU-ČSL, zejména na jihu Čech a na Jižní Moravě. Předsednictvo KDU-ČSL tehdy zdaleka nebylo k tomuto nápadu v takovém odporu jako členská základna, a dokonce v tomto nápadu svého předsedu předsednictvo podpořilo, ale ten řev od lidovců z krajů a z regionů byl tak obrovský, že to stálo Miroslava Kalouska hlavu a jeho funkci předsedy strany. Česká média totiž tehdy 24. srpna přinesla následující informaci:

Čtvrtek 24. srpna 2006, 15:43 – PRAHA: Předseda KDU-ČSL Miroslav Kalousek ve čtvrtek souhlasil s výzvou šéfa ČSSD Jiřího Paroubka k jednání o společné vládě. Kalouskovi by nevadila ani tolerance takové vlády ze strany KSČM. Předsednictvo křesťanských demokratů jej v tom podpořilo. Podle místopředsedy KSČM Jiřího Dolejše by komunisté vznik vlády ČSSD a lidovců zřejmě umožnili. Šéf zelených Martin Bursík je proti jakékoli vládě závislé na komunistech.

“Hovořili jsme o možnosti koaliční spolupráce. Byla by to menšinová vláda, která by hledala podporu napříč politickým spektrem, v případě komunistů předpokládám nějakou formu umožnění vzniku,” uvedl Kalousek po jednání s Paroubkem.

“Je-li to cena za to, že bude zachována politická pluralita a vrátíme-li se k poměrnému systému, je to cena, kterou jsem ochoten navrhnout orgánům strany,” řekl lidovecký předseda na otázku, zda mu nevadí, že by takovou vládu museli tolerovat komunisté. Kalousek přitom před volbami patřil k nejhlasitějším kritikům častého společného hlasování poslanců ČSSD a KSČM.

Předseda ČSSD Paroubek vyjmenoval rozsáhlý okruh programových témat, ve kterých si jsou obě strany blízké. “V těchto oblastech panuje shoda, myslím, že na ni navážeme při dalších jednáních,” řekl Paroubek.

Kalousek uvedl, že základní programovou prioritou lidovců je změna volebního zákona, která by znamenala návrat k čistému poměrnému systému. Předsednictvo KDU-ČSL sice Kalouska pověřilo jednáním, ale hlavní rozhodovací pravomoc má celostátní výbor, který se sejde v pátek. KDU-ČSL také na pondělí svolala celostátní konferenci strany.

Zdroj: Novinky.cz [1]

Když se o Kalouskově nápadu dozvěděli v místních a krajských organizacích KDU-ČSL, vypuklo hotové peklo a povstání. Předčasný sjezd a převolení předsednictva zažehnala Kalouskova rezignace

Jenže už druhý den se spustilo zemětřesení v krajích, místní a krajské organizace KDU-ČSL hrozily vyvoláním mimořádného sjezdu, pokud strana neukončí jednání s ČSSD (za tolerance komunistů), a tak už 25. srpna došlo k nečekané a rychlé rezignaci Miroslava Kalouska na pozici předsedy KDU-ČSL [2]. Tím bylo zažehnáno vnitrostranické lidovecké povstání v krajích. Tyto Kalouskovy výroky o toleranci od komunistů jsou zdokladované všemi tiskovými médii v ČR, nejde o nějaký hoax nebo Babišův výmysl, nebo nějakého novináře, je to záznam informací z tiskového brífinku po jednání Miroslava Kalouska a Jiřího Paroubka z dopoledního jednání ze 24. srpna, které se protáhlo na několik hodin. Dodnes najdete článek na Novinkách [3], na webu Českého rozhlasu [4] a v archivu ČTK. O to děsivější je včerejší Kalouskův výstup ve sněmovně, kde přímo do očí lže nejen přítomným poslancům, ale milionům občanů, ze kterých dělá debily.

24. srpna 2006, Miroslav Kalousek a Jiří Paroubek po skončení jednání, kde se dohodli na zahájení rozhovorů mezi KDU-ČSL a ČSSD o vytvoření menšinové vlády za podpory a tolerance KSČM.

Jeho včerejší nestoudné tvrzení, že ani na okamžik v roce 2006 prý nehrozila vláda podporovaná komunisty, je nehorázná lež, protože stejně jako dnes, tak i tehdy v roce 2006 měla vláda získat důvěru sněmovny díky toleranci od KSČM. A stejně jako dnes, tak i tehdy, pokud by vláda vznikla, by se musela opírat o toleranci KSČM po celou dobu fungování takové vlády. A byl to právě Miroslav Kalousek, který s tímto konceptem přišel, souhlasil a přesvědčil pro takový nápad i předsednictvo KDU-ČSL, které ho v tom podpořilo. Z toho se prostě pan Kalousek nevylže, protože každý si to může najít na internetu a v archivech.

Útok na Babišovy děti odkoukal Kalousek z kyjevských reálií tamního parlamentu, kde si mafiáni, grázlové z Majdanu, Pravého sektoru a marionety západních podpindos posílají brutální vzkazy na adresy rodin a dětí

Co je ovšem naprosto neakceptovatelné, to jsou Kalouskovy útoky na děti Andreje Babiše. Tohle svinstvo je známé z Ukrajiny a tamní politické kultury, odkud asi Miroslav Kalousek a jeho pouliční Haveljugend berou inspiraci, ale zatahovat do politiky Babišovy děti a říkat, že Andrej Babiš na ně křivě přísahal, to je na zvracení a vůbec se nedivím, že v Andreji Babišovi doslova bouchly saze a začal Miroslava Kalouska označovat za ožralu a zloděje zlodějského. Když někdo zaútočí na děti, musí nastat jediná reakce, tvrdá obrana vnitřního kruhu. Za obranu své rodiny zasluhuje Andrej Babiš uznání.

Jiří Paroubek a Miroslav Kalousek, v pozadí Stanislav Gross.

Andrej Babiš opravdu má v rodině emigrace, to samo o sobě neznamená, že nemohl být v hledáčku StB, protože tyto osoby byly velmi často terčem zájmů operátorů 2. správy SNB, protože na ně šlo vytvářet nátlak s cílem navázání spolupráce. Jenže o to přece vůbec včera nešlo. Včera totiž Miroslav Kalousek vyvolal ve sněmovně hysterii, že prý končí demokratické zřízení v ČR, a to kvůli tomu, že se Babišova vláda bude opírat o komunisty a tím prý nastane konec demokracie v zemi. Tohle je nejbrutálnější Kalouskovo pokrytectví za celou jeho kariéru, protože jestli by měl někdo mlčet a šoupat nohama, pokud jde o nápady ohledně vzniku menšinové vlády za tolerance komunistů, tak je to právě Miroslav Kalousek, průkopník převratné myšlenky menšinových vlád opřených o KSČM. Jak by řekli Kalouskovi hipsteři: “Featured by Mirda!”

Útoky na vnitřní kruh, Haveljugend a zfašizovaná ulice plná neomarxistických dětí, ovšem budoucích mainstreamových voličů!

Všimněte si, že Miroslav Kalousek zaútočil na vnitřní kruh Andreje Babiše, na rodinu. Tohle je osvědčená taktika právě na Ukrajině, kde právě v ukrajinském parlamentu si poslanci posílají výhrůžky a vzkazy směrem k rodinám a dětem oponentních politiků, je to takový ukrajinský politický koloryt, kdy poslanci předčítají jména dětí jiných poslanců a jejich adresy a bydliště, což jsou de facto pozvánky pro gangy a výhrůžky osobní likvidací rodinných příslušníků. Nemusíme mít v oblibě Andreje Babiše, ale jako alternativa musíme ctít fakta a potvrdit, že Andrej Babiš měl pravdu, když ve sněmovně včera ukazoval papír s článkem z roku 2006.

A musíme k tomu dodat informaci, že tuto spolupráci a dohodu o případné toleranci KSČM posvětilo tehdy v roce 2006 dokonce i tehdejší předsednictvo KDU-ČSL, tzn. nejvyšší vedení strany, což byl a dodnes je největší podraz na řadové voliče jakékoliv strany, která se etablovala jako proti-komunisticky založená. A v čele tohoto podrazu na vlastní voliče, lidovce, stál právě Miroslav Kalousek, který dnes burcuje a varuje, že končí demokratické zřízení kvůli toleranci Babišovy vlády ze strany komunistů.

Andrej Babiš s kopií článku z Novinek z roku 2006.

Znovu zde můžete spatřit klasickou ukázku mocenského tenzoru. Teď vidíte, co by se stalo, kdyby u moci nebyl Andrej Babiš, ale třeba Miroslav Kalousek. Neměl by problém s komunisty, pokud by byl ve stejné pozici jako Andrej Babiš a jeho hnutí. Už jednou to zkusil a neměl problém. Ani jeho tehdejší vedení strany.

Otázkou teď je, jak v rámci mocenského tenzoru se dokážete pohybovat v množině prvků a voleb, kdy na jedné straně máte na výběr bláto a na straně druhé máte louži. Kam se postavíte? Co bude lepší? A co bude horší? Národ hlasuje ve volbách tak, jak hlasuje. Kdybychom chtěli jít třetí cestou, ani cestou do louže, a ani cestou do bláta, prostě jinam a lépe, museli by lidé a celý národ volit pro-národně, proti-globalisticky, proti-transatlanticky. Dokud společnost nedospěje do takového stádia prozření a poznání, bude se muset pohybovat jen v rámci mocenského tenzoru, tzn. vybírat mezi dvěma a více variantami, které nevzbuzují nadšení, ale vedou různými cestami (způsoby) ke stejnému cíli, k evropské integraci. Ty způsoby se liší v tom, kdo tu českou cestu do Nové Evropy bude ovládat, jestli Kalouskovi a potažmo Havlovi pro-US pohrobci, anebo pro-berlínská a pro-globalistická lobby reprezentovaná globál tandemem Zeman-Babiš. A co z toho preferujete, to si každý musí uvážit čistě sám, v tom vám nikdo neporadí. Česká politika je jedno velké údolí slz, bohužel.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
bajo
Návštěvník
bajo

Pana Babise jsem v prve rade na vlastni usi slysel verejne odsuzovat otce, ktere stat odrbal o deti a vydira pomoci deti!

Pan Babis je zrejme v prve rade Zid a ridi se Talmudem. Gpjimove jsou.dobytek a Buh je stvoril Zidum na hrani, a nemajipravo ani na svoje deti!

Pro ceskou/zidovskou justici jsou nase deti velkym zdrojem prijmu.

JUDr Samkova v televizi dokonce prohlasila, ze kdyz po rozvodu otec trva na kontaktu s detmi, at si pripravi pul milionu pro zidy v justici.

Od toho okamziku, kdyz zaslechnu slovo Babis, tak se za nej pomodlim k tomu jehp “Bohu”, at dokaze ze jsou Zidi skutecne “Bozi narod” a at si je vezme vsechny k sobe.

Ty svine si mysli, ze nas muzou vydirat a zotrocovat pomoci nasich deti.

Milion Cechu uznema pravo ve vlastnim state vlastnit nemovitost, auto, televizi, pocitac, smartphone, nabytek, .. nic cenneho. A uz zabavuji i ridicaky…

To co driv platilo o Nacistech a Komunistech, to dnes plati o Zidech.

A uz se i verejne vytahuji v radiu, ze jsou “ceska elita”!

jara
Návštěvník
jara

Pan VK
27. 6. 2013, Bureš: “Já můžu tady veřejně prohlásit na zdraví mojich čtyř dětí a dvou vnoučat, že já v žádném případě nebudu nikdy zasahovat do práce redaktorů v Mafře.” Pane VK, mám pokračovat dále? Kalousek je ha.zl nejvyššího kalibru, ale obhajovat Bureše proto, že Kalousek je jeho velký nepřítel je pro mne ubohé, jelikož oba dva jsou ha.zlové a to se vším všudy, i s tím smradem a bordelem… Pane VK, Burešovi “nebouchly saze”, jak píšete. To jenom se přestal ovládat ve svém přetvařování a ukázal svou pravou tvář!!! A nebylo to poprvé…

hirameki
Návštěvník
hirameki

naprostý souhlas.

hirameki
Návštěvník
hirameki

ještě bych k tomu – zřejmě naivně, protože já jsem naivní od přírody – napsal, že se divím, že to toho Kalouska ještě baví. vždyť si nahrabal, co mohl a majetek Babiše nebude mít nikdy, ani kdyby se rozkrájel. sám Bureš to v jednom rozhovoru řekl, že prostě počátkem devadesátých let chytil příležitost za pačesy, dnes že už takové možnosti nejsou. ponechme teď stranou nakolik to bylo legální a nakolik se přitom a i potom choval jako žralok. odporní jsou oba. podle mne ani jeden z nich nevěří těm kecům, co pro veřejnost produkují. ovšem Kalousek je lepší herec než kramář Koblihář. tak třeba se vyžívá v tom herectví jako takovém.

jara
Návštěvník
jara

Přesně tak. Stavět názor na dvou ha.zlech a jejich divadle pro naivní je ubohé. Je to asi na úrovni, kdy dva STBáci svědčili u soudu ve prospěch Bureše…

Miroslav
Návštěvník
Miroslav
r.m.
Návštěvník
r.m.

My, největší exportéři elektřiny v Evropě a možná i světově vztaženo kW na obyvatele, se řídíme německou burzou. Království blbců…

.lak
Návštěvník
.lak

Tak to drobní spotřebitelé zadotují do evropy, nejtvrdší energovalutu. Souhlasím.

Pozorovatelka
Autor

Fanoušek z Anglie o Rusku
https://www.youtube.com/watch?v=VxIsoT30J98
2. část
https://www.youtube.com/watch?v=lpaUG5jI2rY
pouze v angličtině a přímo od autora
https://www.youtube.com/watch?v=mDHOmwWNJsg

Téměř půl milionu shlédnutí a docela poprask. Kluk dostal vstupenku na finále zdarma.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Ještě ke Kalouskovi… nadutý blb, který si koupil za prodeje státních dluhopisů dva tituly “nejposlušnější ministr financí” východu. Ekonomové o něm tvrdí, že je to opravdu ekonomický blb, ale co si lidi volili, to mají. Jeho urážlivý výrok, že je posranecká sněmovna vzorek společnosti je nadutost sama o sobě, protože tak silná koncentrace kriminality jako je v ústavních institucích ve společnosti neexistuje. To by totiž muselo být 50% populace ve vězení.

Pozorovatelka
Autor

Nejlepší fotbalové mistrovství světa všech dob – čas od 12. minuty
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11412378947-90-ct24
A v čase od 1:00:00 – chtělo by se kritizovat, ale není co…

Pijack
Návštěvník
Pijack

Kritizovat dezinformační ČT by byla jistá ztráta sebeúcty, protože normální duševně zdravý člověk tuto štvavou marxistickou a propagandistickou televizi vypíná. Já osobně sleduji fotbal s vypnutým zvukem, protože bláboly moderátorů ČT jsou katastrofa sama o sobě. A to jsem v životě sledoval hodně MS, ale nikdy nebyli moderátoři tak okatě vedeni na provázku ideologickou centrálou, jako dnes 🙂

Karin
Návštěvník
Karin

Když už jsme u toho zatmění Měsíce, astrologie a esoteriky (viz příspěvky Pozorovatelky) tak by se hodilo připomenout, že 26.7. zase začíná 13-měsíční rok, který je kombinací mayského kalednáře TZOLKIN se svými 260 časovými kvalitami a keltského lunárního kalendáře. Tato kalenářová matrix má na rozdíl od gregoriánského kalendáře mnohá blahodárá působení na naše vědomí a na náš život, protože dělí pohyb Země okolo Slunce na 13 harmonických jednotek po 28 dnech (4 týdny po 7 dnech), místo dělení roku na 12 disharmonických a k tomu smysluprázdných měsíců. Tímto vzniká energetický skok od 12 (mužské číslo horizontálního kruhu) ke 13 (ženské číslo transcedující spirály) a spojuje frekvenci matérie (4 týdny) s frekvencí vertikálních spojení (7 dní).
Na druhou stranu má má tento kalendář důležitý vztah k časové matrix TZOLKINu, která ukazuje, že každý KIN (=den) disponuje solárně-galaktickými kvalitami, obsahy a silami. (13 galktických tónů=manifestační stupně a 20 solárních archetypů=stupně vědomí). Přičemž každý den vykonává na našeho ducha a život evoluční působení.
Za další začíná jako planetárně-kosmický kalendář v časovém období „psích dnů“ (dies caniculares) ve kterých stojí naše Země se Sluncem a Siriem v energetickém spojení, což představuje pro náš sluneční systém a Zemi důležitý průsečík transdimenzionální komunikace s galaktickým centrem. A ne tedy dne 1.ledna, datum narození reformátora kalendáře papeže Řehoře, který je naprosto nedůležitý pro lidstvo a přesto ho každý rok miliardy lidí slaví.
V následujícím článku popisuje Martin Strübin časové kvality následujích měsíců v 13 měsíčním roku.
https://quer-denken.tv/die-zeitqualitaet-des-neuen-13-monde-jahres-2/

Pozorovatelka
Autor

V Rusku tento kalendář údajně kdysi byl
comment image
a vím, že Mayové jej používali, kdysi jsem o Mayském kalendáři psala v souvislosti s tím, že za posledního “dvojpřechodu” Venuše přes Slunce v letech 2004 a 2012, kdy podle Mayů mělo 21.12.2012 skončit tzv. “páté Slunce”, přičemž přechod Venuše přes Slunce v roce 2012 měl být znamením toho konce, ve kterém žijeme. Tehdy Venuše 6.6.2012 završila svůj velký cyklus pentagramu, započatý v době francouzské a americké revoluce
comment image
comment image
Ve stejném roce byla “náhodou” pořadatelem OH Británie, která na nich předvedla to okultní divadlo včetně britské královny s J. Bondem
Nejbližší další dvojice přechodů se odehraje v letech 2117 a 2125 (to už se ale bude i zemská osa vzdalovat od Polárky a lidstvo bude na podobném novém začátku, jako v době po záhadném zmizení neandertálců)

A to všechno ladí s kalendářem 13 měsíců po 28 dnech, tzn. se solilunárním kalendářem, který v sobě má navíc mít ukrytou frekvenci “13:20”, která má být právě o napojení na galaktické vědomí.
https://yamaya.ru/maya/calendar-13-moon-new-time/

Z nějakého “zvláštního” důvodu si však solilunární kalendář ponechali pouze židé, lunární kalendář používá také islám, zatímco nám byl vnucen kalendář solární.
A k tomu ladí i to, že solární kalendář uplatňuje mužský princip (Slunce), zatímco solilunární jak ženský princip(Luna a ženská perioda co 28 dnů či těhotenství 280 dnů), ale navíc i harmonii obou principů (soliluna) .

Pozorovatelka
Autor

Kdo chce, ať bere,kdo nechce, ať nechá být, ale níže v diskusi pod tímto článkem jsem psala o zatmění Měsíce, ke kterému dojde za úplňku 27. července. A psala jsem, že tento den může být něčím významný. A hned na to se mi dostalo odpovědi , čím významný bude: ve dnech 26.-27. července totiž v Jihoafrické republice proběhne summit zemí BRICS,na který odlétá i Putin
https://russian.rt.com/world/news/536009-putin-yuar-sammit-briks
No, to se pomalu a jistě může svět loučit s dolarem, ale těch souvislostí je mnohem, mnohem více…. a mě se s odstupem času nejvíce vybavuje ta, že ve zkratce BRICS je třeba pod písmenem “B” číst Británie, nikoliv Brazíiie…

tana
Návštěvník
tana

Jen aby dobře doletěl a zdráv se vrátil. Významný den může být + i -.

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

Planeta Země je Nádherná a Velmi, Velmi důležitá pro vývoj člověka.

Ale rovněž je jako zrnko písku, takže není třeba si myslet, že celý Vesmír, Celé Universum se točí jenom kvůli nám a myslet si, že ” každý posun, každé planety, každé hvězdy” je vlivem na zdejší politiku a ekonomiku, je už až moc za hranou… Každý pohyb ovlivňuje tuto naší planetu, ale myslet si, že Vesmír se zajímá o politiku a naší ekonomiku, tak to je to, co je podle mě už za hranou. 🙂

Ale jasně, už jen slovo ” Universum” je jasné, že jsem součást Celku = Jednoty, vo tom žádná, ale…

Kdo se dívá na astrologi, že se ” vše točí jenom kolem nás”, ten astrologii Nikdy nedokáže hlouběji pochopit…

Jsme sice jako zrnko písku – neskutečně malí, rotujeme a kroužíme někde ve vesmírnem kole.
Ale Nejsme odděleni. 🙂

Člověk by měl být zbožný – pozor nemyslím tím ani omylem to, co se káže v organizovaných náboženstvích – Zbožný člověk je v kosmickém rotačním pohybu vesmíru v pokoji – v klidu. Takový člověk ví, že vesmírné síly jsou stále v činnosti a že není nutné někam pospíchat, že spěchání je zbytečné. K tomu, abychom mohli být v jednotě s vesmírnou harmonii, to stačí – a to je Blaženost. 🙂

Xerigordon
Návštěvník
Xerigordon

Kalousek zas lže, JE TO ABSOLUTNÍ ZMRD!!!

milda
Návštěvník
milda

Je to o souvislostech. Totiž právě Kalous pomohl Babišovi nahoru. A dotedˇ si to ten moula neuvědomuje, a nezmizí z politiky, ale porád svítí v parlamentu… mne porazí..!

František Krontorát
Návštěvník
František Krontorát

Tento článek opět dokazuje, že Aeronet je řízen přímo ústředím STB-Agrofert!

Xerigordon
Návštěvník
Xerigordon

To co předvedl Megazločinec Mirda – alias Absolutní ultrademagog a od r. 1984 člen Národní fronty, ve které byla vedoucí stranou KSČ, mě definitivně přivedlo mezi voliče Ano.
Babiše nemám v lásce, ale toto už je drsně za hranicí. A položit rovnici:
Aeronet = finance = stb = Babiš je vskutku blbost.
Dobrou..

Smith
Návštěvník
Smith

Františku, jsi idiot…

jara
Návštěvník
jara

Pane Krontorát,
nenapadejte bez důkazů Aeronet jen proto, že jste snad voličem a sympatizantem ČSSD. To vám nikdo nebere, dokonce bych to pochválil – každý má právo se vyjadřovat a věřit. Pak se ovšem nedivte, že Smith vás nazval idiotem (což odsuzuji). Myslím tím bezdůvodné napadání Aeronetu. V okamžiku, kdy jste přesvědčen o neserióznosti tohoto média, sem prostě přestaňte připisovat!!!

hirameki
Návštěvník
hirameki

dávám vám plus, jaro. někdy tedy zírám, ale holt jsem natvrdlej. pokud však neznám jednoznačné skutečnosti, snažím se nesoudit. je ale pravda, že dám dost na ksichty. a na oči. většinou se v tom nespletu. to se ovšem týká mediálně známých lidí, tedy i politiků. zdejší diskutující přispěvatele se nesnažím vizualizovat, ostatně není to nutné, politici to nejspíš z valné většiny nejsou. i když jeden nikdy neví. ( nebo jejich “personál”… )

jara
Návštěvník
jara

Hirameki, mám stejné zkušenosti s těmi ksichty a očima. Už odmlada jsem si při prvním pohledu snažil odhadnout osobu a vždy jsem měl nějaký názor. Myslel jsem, že je to jen náhoda, že ten člověk je třeba jiný, že mám třeba špatný den nebo si domýšlím. Ne, v naprosté většině se mi potvrdil PRVNÍ DOJEM.

konzerva
Návštěvník
konzerva

A plusy dal muslim hamacek a odchovanec….

konzerva
Návštěvník
konzerva

Jak to, že muslím hamáček socan gestapo nezásahlo před sněmovnou proti demonstrantům. Kdyby tam byl někdo jíný tak už by lítal slzák a obuchy….

r.m.
Návštěvník
r.m.

StB založila ODS, ne Agrofert. Máte to špatně.

jara
Návštěvník
jara

Takže špatně to máš ty, r.m. Podívej se, kolik pohlavárů v Agrofertu jsou STBáci. Psát seznam je zbytečné. V čele stojí největší potkan Bureš…

r.m.
Návštěvník
r.m.

To jsem netušil, že ANO bylo založeno současně s ODS…..

jara
Návštěvník
jara

r.m.
Přesto seznam Burešových nejbližších STBáků:
Alexander Babiš
Libor Široký
Alexej Bílek
Vilibald Bílek
Hermína Bílková
František Janů
Roman Karlubík
Jan Kadaník
Josef Kubů
Radmila Kleslová
František Telička
Dragutin Pelikán
Richard Brabec
Adriana Krnáčová