VIDEO: Opilý prezident Evropské komise Jean-Claude Juncker napodoboval před kamerami Adolfa Hitlera!

VIDEO: Opilý prezident Evropské komise Jean-Claude Juncker napodoboval před kamerami Adolfa Hitlera!

VIDEO: Opilý prezident Evropské komise Jean-Claude Juncker napodoboval před kamerami Adolfa Hitlera!

V poslední době se  v českých médiích a na fiat alternativě probírá zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana a obavy ohledně toho, zda-li během výročí 17. listopadu se jeho chůze opět nebude projevovat tzv. “virózou”. Zatímco u Miloše Zemana víme, že jeho zakolísání u korunovačních klenotů bylo zřejmě projevem hypoglykemického stavu organismu, tak u jiného politika můžeme s naprostou jistotou říct, že byl opilý jak zákon káže. Jistě si vzpomínáte, jak česká mainstreamová média nenechala na prezidentu Zemanovi nit suchou. O to zajímavější je událost z Rigy z květnového summitu Východního partnerství pod záštitou EU, na kterou nás upozornil v e-mailu jeden z našich čtenářů a za tip mu moc děkujeme.

Junker-2.jpeg
Opilý Juncker si poměřuje kravatu s Tsiprasem…

Koncem května tohoto roku došlo v lotyšské Rize k vrcholnému setkání představitelů EU a zástupců východoevropských zemí a během focení před novináři došlo k neuvěřitelné scéně. Prezident evropské komise Jean-Claude Juncker totiž dorazil na focení s doprovodem, konkrétně s opičkou, ale opravdu hodně podivnou. Pan Juncker totiž na focení přišel vojenským krokem, který připomínal tzv. krátký pochodový krok SS, začal poté přátelsky fackovat vrcholné politiky, aby v závěru použil “pozdrav vůdce”, charakteristický pozdrav Adolfa Hitlera se zvednutou pravicí, tzv. “malý pozdrav”. Adolf Hitler měl opravdu ve zvyku poplácávat vysoké hodnostáře III. Říše po tváři, ale šlo pouze o vybrané osoby a stranické kamarády, rozhodně to nebyly průplesky a facky, jaké je možné vidět na záběrech videa.

Po tomto malém pozdravu se ozvalo mezi fotografy a novináři zahučení údivu, protože to bylo opravdu přes čáru. Do mainstreamových médií v EU se moc inforamcí nedostalo. Dovedete si představit, kdyby se takto choval Miloš Zeman? Dovedete si představit ten řev neziskovek, lidskoprávních organizací, těch obvinění z propagace nacismu, těch výzev k odvolání prezidenta? No, ale jakmile jde o pana Junckera, pana nedotknutelného, autora myšlenkové teze “Nové Evropy” a “Euročlověka”, tak nikdo si nedovolí říct ani popel.

Video zcela uniklo naší pozornosti v květnu, takže ho přinášíme až nyní díky upozornění od našeho čtenáře, ale pokud někdo bude opět připomínat hypoglykemické problémy pana prezidenta Zemana, zkuste mu poslat link na tento článek, aby viděl, jak vypadá skutečná a opravdová opilost vrcholného představitele EU.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
rdprdprdp
Návštěvník
rdprdprdp

po zhliadnutí videa predpokladám, že IQ tohto opitučkého pána, sa pohybuje v dvojciferných číslach….

Petr
Návštěvník
Petr
Geochybka
Návštěvník
Geochybka

Riga je v Lotyšsku, ne v Litvě

Administrator
Admin

Díky za upozornění na chybu.

fdaf
Návštěvník
fdaf

je to zasraný junkers – a takovýhle zjevy musíme živit a ochlastávat!

šéska knýše šajzenberg
Návštěvník
šéska knýše šajzenberg

chlastá ako Havel s Dášenkou dohromady

watcher
Návštěvník
watcher

a takové zmrd… my živíme a necháme si je líbit,hned bych mrksnul na dlažbu a postavil někde do indické fabriky na 5 let …..takové egoistické ho.ado nemá na takových postech co dělat !!!

Pavel
Návštěvník
Pavel

Také máme svého Junckera (a ne jednoho).
http://zpravy.idnes.cz/video-dal-jsem-si-dva-panaky-slivovice-priznal-hamacek-pf6-/domaci.aspx?c=A150714_143742_domaci_fer
A tohle ožralý hovado pak pošlou třeba na summit NATO.

Jiří Kuthan
Návštěvník
Jiří Kuthan

Není čemu se divit. Jen málokterý politik ze západu zvládne východní pohostinnost bez následků.

Okamova břitva
Návštěvník
Okamova břitva

EU Brusel okamžitě zrušit , pohnat k zodpovědnosti všechny , co způsobili migrační krizi a okamžitě zahájit nucený odsun všech islamistů a jim podobných tam , odkud přivandrovali ! Nejsou to žádní uprchlíci před válkou , utíkají jen za ekonomickým přepychem , kterého se dožadují silou + další chtějí v evropě rozpoutat teror – to je každému více než jasné . Odsun je sice radikální řešení , ale stejně k tomu dříve , či později dojde , až teror bude gradovat do maximálních měřítek .

Milan
Návštěvník
Milan

Být na místě některého z těch politiků tak protokol, neprotokol , novináři, nenovináři sundám mu brýle a vrazím takovou, že by druhou vzal o zeď.

Slavomír Prášil
Návštěvník
Slavomír Prášil

Pryč z Unie dokud je čas. Chci vidět vyrůstat své děti a vnoučata. Stydím se za to že jsme členy EU.