VIDEO: Odkopaný Václav Havel urážel český národ, který prý delegoval své zlo,...

VIDEO: Odkopaný Václav Havel urážel český národ, který prý delegoval své zlo, kradení a vychcánkovství na šéfa Chemapolu a agenta StB Junka. Dnes kladou odrostlí svazáci, nedorostlí gymnazisté a plejáda agentů USA věnce Havlovi k hrobu. Havel českým národem pohrdal!

VIDEO: Odkopaný Václav Havel urážel český národ, který prý delegoval své zlo, kradení a vychcánkovství na šéfa Chemapolu a agenta StB Junka. Dnes kladou odrostlí svazáci, nedorostlí gymnazisté a plejáda agentů USA věnce Havlovi k hrobu. Havel českým národem pohrdal!

Včera 18. prosince uběhlo 6 let od smrti bývalého prezidenta a dramatika Václava Havla. Média přinesla informace o tom, že proběhlo několik pietních akcí, ale větší pozornosti se tomuto výročí nedostalo. V souvislosti s tím se ukazuje, že ani 6 let po smrti věrného přítele USA nedochází v ČR k projevům glorifikace, které v jiných zemích obvykle následují po úmrtí oblíbených státníků. Nejčastěji jde o budování pomníků, vztyčování soch a umisťování bust na různých místech, kde osobnost za svého života zanechala své stopy. Jenže je podivné, že navzdory tomu, že Václav Havel je v ČR mainstreamovými médii takřka glorifikován, žádné velké sochy, pomníky nebo památníky Havlovi nevyrůstají. Jediná busta, která byla Havlovi s velkou pompu odhalena, je dnes umístěna ve vstupní hale amerického Kongresu. Možná je to umění nechtěného, ale tato skutečnost pouze dokresluje absurditu role, kterou Václav Havel sehrál po svém nainstalování do funkce prezidenta ČSSR v prosinci 1989.

Busta Václava Havla ve vstupní hale amerického Kongresu.

Václav Havel byl nainstalován do funkce americké výkonné marionety v ČSSR již na jaře 1989, kdy byl v květnu předčasně propuštěn z vězení a záhy poté byl velmi často vídán ve společnosti agentů StB, ovšem v poněkud jiném vztahu, než je nám po roce 1989 z médií vykreslováno. O tom, jak si Václav Havel tykal ve vlaku s estébáky, aby mu zastavili vlak a skočili do trafiky na zastávce pro cigára, jsme psali už před časem v článku zde. Když byl v roce 2007 natočen dokument “Občan Havel”, obsahoval i záznam Havlova výbuchu vzteku a hněvu proti českému národu. Tzv. “odkopání Václava Havla” z tohoto dokumentu najdete ve videoklipu v úvodu tohoto článku. Václav Havel je v zachyceném momentu konfrontován s dotazem, jak se vyrovnává s tím, že prodal Václavu Junkovi a jeho (dnes již zkrachovalému) Chemapolu svůj poloviční podíl v paláci Lucerna v Praze. Václav Junek byl operativním důstojníkem a agentem StB. Tento dotaz rozpálil Václava Havla úplně k nepříčetnosti a z jeho úst začala padat vulgární slova a plivance na český národ.

S komunisty se nemluví, ale kšeftovat s estébáky se může!

Všichni si pamatujete, jak Václav Havel prohlašoval, že s komunisty se nemluví a odmítal je zvát na Pražský hrad po sněmovních volbách. Vůbec mu nevadilo, že poslanci za KSČM byli zvoleni v demokratických volbách. Prostě s komunisty se nemluví, říkal na to margo. O to zajímavější ovšem bylo, že s agentem StB Václavem Junkem se bavil velice rád a dokonce se ho i zastával v natočeném dokumentu, že jeho Chemapol je jedním z pilířů české ekonomiky. Václav Havel prodal Junkovi svůj podíl v Lucerně za rovných 200 milionů korun. Takže, s komunisty se nemluví, ale s estébáky ano, dalo by se shrnout Havlovo posmrtné krédo s odstupem 6 let. Co je ovšem opravdu děsivé, to je Havlův výbuch vzteku, který byl namířen nikoliv proti novinářům, kteří tehdy psali o kšeftování mezi Havlem a Junkem. Ne, výbuch vzteku mířil na český národ jako celek. A to je opravdu děsivé.

Lidé děkují Havlovi za co? Za vytunelovanou republiku? Estébáky, kteří zprivatizovali průmysl? Za neziskový sektor, který vznikl na jeho popud?

Václav Havel obvinil český národ, že na něj delegoval své svědomí a naopak na Václava Junka prý český národ delegoval zlo, své zlo, jak doslova Václav Havel v dokumentu šokovaným přítomným hostům v místnosti říká. Český národ podle Havla volil komunisty, stejně jako Andrej Babiš, tak i Václav Havel použil označení, že národ kradne, přidal k tomu konstatování, že národ je plný vychcánků a delegovali své zlo na něj a na Václava Junka. Stejně tak obhajoval Chemapol v tom smyslu, že jeho výrobky používá celý národ. To je opět velmi zvláštní argument, hlavně ve vztahu k Havlovu krédu, že s komunisty se nemluví. Celý národ totiž dodnes používá panelákové byty v Československu, které dnes mají přemrštěnou cenu na realitním trhu, protože bytů je nedostatek a lidé nemají mamutí částky na nákupy novostaveb. To okamžitě vede k tomu, že lidé se zaměřují na starší byty a jejich rekonstrukce, což vede k raketovému nárůstu cen panelákových bytů.

Ochrana Junkova Chemapolu a plivání na panelákové králíkárny

Ano, přesně těch bytů, o kterých Václav Havel v roce 1990 tvrdil, že to jsou králíkárny. Bez komunistů a jejich mohutné výstavby bytů v dobách normalizace v 70. letech, kdy bylo postaveno přes 3 miliony bytových jednotek v Československu, by dnes Češi a Slováci neměli kde bydlet. Když agent StB Václav Junek přijde s balíkem 200 milionů z Chemapolu a nabídne Havlovi odkup Lucerny, je to v pořádku a Václav Havel se ho zastává a bije se za něho jako lev. Když přijde řeč na komunisty, kteří se zasloužili o výstavbu panelákových sídlišť, tak s takovými se prý bavit nebude. Tato licoměrnost Václava Havla je dnes už pouze nechutnou reminiscencí mrtvého člověka, který svoji roli hrál v podstatě až do smrti, ale co je absurdní, že ač sám byl v roli dramatika, žádná z jeho napsaných her a divadelních inscenací nedosáhla takového pathosu, jako právě jeho životní role prezidenta, jehož busta dnes hledí ke dveřím amerického kongresu. Je to do značné míry symbolické k jeho poslední roli v inscenaci Odcházení, protože kam jinam by měla busta hledět, než právě ke dveřím.

Václav Havel na balkónu Melantrichu po volbách v roce 1990.

Odkaz Václava Havla je odkazem protektorátní marionety, která otevřela Českou republiku americké státní moci, neoconům a jejich prodlouženým rukám, neziskovým organizacím. Někdo vzdychá a stěžuje si, že země potřebuje nového Václava Havla. Jenže žádný nový Havel již není potřeba, protože jeho roli převzal český zpolitizovaný neziskový sektor, Česká televize a mediální dům Economia Zdeňka Bakaly, pro něhož se investice do odkazu Václava Havla stala nejvýnosnější investicí v životě. Business s kultem Václava Havla prostě sype. Přednášky o Havlovi, knihy o Havlovi, monografie o Havlovi, besedy o Havlovi. Všude na západě chtějí o Havlovi slyšet, všude na západě odkaz a kult Václava Havla sype slušné peníze. O to více se musíme dívat na prezidentské kandidáty, kteří usilují o prezidentský úřad. Nesmíme se smířit s tím, aby charakterový rámec prezidenta byl definován vítáním migrantů, obdivem k USA nebo dokonce nenávistí k Rusku. Protože stejně jako Václav Havel, i dnes jsou nachystány pro voliče marionety, které mají na Pražský hrad přinést více toho, co Václav Havel nestihl.

Národ, kterým Havel pohrdal, děkuje dramatikovi?

Kladení věnců k hrobu dramatika, který označoval český národ za Čecháčky, kteří jsou vychcaní a kradnou, mi přijde absurdní a šílené. Václavu Havlovi nevadil Václav Junek, agent StB. Ale největším pravdoláskářům dnes vadí zvolení komunisty Zdeňka Ondráčka do čela sněmovní komise pro kontrolu GIBS [1], který na pokyn SNB zasahoval v listopadu 1989 proti demonstracím a studentům v Praze. Poslanci ODS, TOP09, STAN a mnozí další zjevně netuší, že v roce 1989 odstavili jedni komunisté (StB) ty druhé (pravé komunisty). A není s podivem, že právě bývalí estébáci zprivatizovali v 90. letech tak obrovské majetky, zatímco Václav Havel mediálně plival na KSČM a prohlašoval, že s komunisty se nemluví. Ale kšeftovat s estébáky se pro změnu vyplatí, mohl by někdo dodat. Dnes je Václav Havel připomínkou rozvrácení země zevnitř lidmi z okolí StB, kteří chtěli nastartovat privatizační proces. Obětí tohoto puče se nakonec stal nejen český národ, ale paradoxně i komunistická strana, která nepochopila, k čemu se již od počátku roku 1989 schylovalo.

Pieta za Václava Havla.

Nakonec to do sebe zapadá, proč nemohli estébáci na Pražský hrad instalovat sami sebe, ale pouze nějakou marionetu, která by byla dopředu připravená, důvěryhodná pro masové davy naivních občanů. Musel to být někdo, kdo bude tvárný a kdo nebude usilovat o návrat k naivním ideálům Pražského jara 1968, protože socialismus s lidskou tváří už fakt nebyl v plánu. To, co mělo a nakonec přišlo po roce 1989, to nemělo se socialismem nic společného a s lidskou tváří už vůbec ne. Proto musel být odstraněn i Alexander Dubček, proto musela být kvůli velké privatizaci rozbita i federace. Vzpomínka na dramatika je tak pouze připomínkou bolestivé minulosti, která mohla a měla proběhnout jinak, ve prospěch českého národa.

Milí čtenáři, po celý rok jsme Vám přinášeli (a do konce roku ještě přineseme) články, analýzy, komentáře, titulkovaná videa a pravidelné páteční pořady na rádiích. Naší prací jsme pomohli otevřít oči stovkám tisíc občanů v České republice, pomohli jsme odkrýt desítky kauz, které by jinak zůstaly skryty a bez zájmu médií. Pokud se vám líbí naše práce za uplynulý rok, pokud chodíte rádi na Aeronet a pokud chcete, abychom pokračovali v naší práci, přispějte prosím jakoukoliv částkou na provoz našeho projektu na naší obvyklé darovací stránce zde. Ježíšek bude určitě rád, když díky Vám bude moci něco nadělit i našemu serveru, abychom Vám i po Novém roce mohli přinášet aktuální informace a nové kauzy. Děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Andželína z Pičína
Návštěvník
Andželína z Pičína

Tak glorifikovat Havla asi neni třeba. Byl to člověk z masa a kostí, jako jinej. Ale psát tady nesmysly, že nemá žádný pomníky a že se žádný nestaví je trochu zcestné. Moc významnějších budov v ČR, než je letiště, neni. Jmenuje se po něm. Piazetta Národního divadla (původní označení se mi osobně líbí víc) nyní taky nese název “Náměstí Václava Havla” V Litoměřicích maj park a bustu VH. V Českých Budějovicích je lavička VH, koneckonců u Národní technické knihovny je nyní též lavička VH (postavena někdy v listopadu/prosinci 2017). Chápu, že v porovnání s pomníkem toho masovýho vraha, kterej byl na letný se to nedá srovnat. Ale psát tady takový nesmysly. No fuj

r.m.
Návštěvník
r.m.

George Soros vs. Slovensko, TV Nova 13. 07. 1995
https://www.youtube.com/watch?v=IIMZXIm7EHo
politici se mění, Sereš drží fest
Za jeho kydy o Slovensku mu chtěli tehdy zakázat vstup do země. Škoda, že to nevyšlo. Prý levicový filantrop. Kydy. Rozbil celou levici penězma na dílčí partikulární zájmy podporovaných menšin.
Žádnou organizaci, která by volala po větším dílu vytvářené nadhodnoty pro občany tenhle kokot nefinancuje.
Opakuji pro blbé: zprofanoval celý občanský neziskový sektor

Radekzadek
Návštěvník
Radekzadek

Za tuto velezradu:

comment image

patřilo chazarské prase a hovado Vaklafa Havla vsadit do kriminálu na doživotí.

comment image

M.C.
Návštěvník
M.C.

Spravte si před vánoci náladu:
https://www.youtube.com/watch?v=Q7C2MKoBL7Q

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

K přemrštěným bytům v panelácích. Příčinou cen nemovitostí, nejen panelákových bytů, je poptávka, víme? Tak jako u každého jiného statku i tady, se cena odvíjí od poptávky a nabídky… Jestliže právě platí, že poptávka je větší než nabídka, tak logicky ceny rostou rychleji než inflace. Prodávající má více kupců, takže proč nejít s cenou nahoru, že? Až se situace obrátí, bude muset jít s cenou níž. A mimochodem, když se podíváme na růst reálné inflace, tak nemovitosti ji kopírují…
Prostě lidé se rozhodli investovat do koupě bytů, jedno k jakým účelům… a jsou ochotni se kvůli koupi i zadlužit. Kdyby se rozhodli v takovém měřítku a objemu investovat do sekaček na trávu, také by jich byl nedostatek a jejich cena by rapidně stoupla.

Administrator
Admin

A proč to tady píšete? Znáte situaci na trhu v ČR? Já ano, a velmi dobře. Nových bytů se postavilo od hypoteční krize 2008/09 naprosté minimum. Zpřísnily se hypotéky. Nové byty, to málo, co se staví, to funguje jako spekulace s Bitcoiny, jenom se jedná o byty. Jedou v tom hlavně firmy s napojením na izraelské firmy (hashutz investice). Podívejte se třeba v Praze v Počernicích, tam jsou stovky nových bytů a nikdo v nich nebydlí. Hashutz investoři je drží jako spekulativní předmět, spekualce na růst. V Německu už byly přijaty zákony proti hashutz investorům. např. v Berlíně musí developer do 12 měsíců byt prodat na trhu nebo pronajmout za tržní cenu, jinak město uvaluje na nemovistost mohutnou daň. První rok 30% z odhadní ceny, druhý rok 60% a třetí a další rok 100% z tržní ceny nemovitosti. Tím je zabráněno spekulacím s byty a pokřivování trhu s nemovitostmi v Berlíně.

Když hashutz spekulace není nijak omezená, vypadá to jako v Česku. Nové byty nikdo neprodává, nepronajímá, takže tím vzniká tlak na ceny starých bytů, které jsou jako jediné k prodeji. Zrovna před několika dny byla reportáže na ČT o tom, do jakých závratných výšin letí staré a velmi staré byty v panelácích a banky nechtějí na tyto byty dávat hypotéky, protože cena těch bytů je uměle nadhodnocená spekulací hashutz spekulantů s novými byty. Tím dochází k pokřivení trhu, lidé poptávají byty, ale nabídka neodpovídá hodnotě, aby banky byly ochotné úvěrovat tak staré byty, protože cena se může kdykoliv zhroutit, ve chvíli, kdy hashutz investoři provedou “cash out” a naráz prodají tisíce a tisíce bytů.

Hashutz spekulace s byty řeší už i Amsterdam a další evropská města, nejvíce na to tlačí banky, protože klesá počet schválených hypoték. Banky se bojí financovat staré byty. Takže si nemyslete, že trh vyřeší všechno. To by se vám mohlo totiž stát, že nějaká arabská firma s židovským majitelem vykoupí všechny byty v ČR, které jsou k dispozici a uvede celý stát do stavu bytové bubliny, která vyžene ceny starých bytů do astronomických výšin, banky to zainvestují hypotékami a potom dá hashutz investor povel a prodá všechny byty. Ceny bytů se zhroutí, lidé nebudou ochotni splácet nadhodnocené hypotéky starých bytů, protože k dispozici budou nové a levnější. Banky na to zareagují mohutným zvýšením hypo úrokových sazeb po skončení fixace, aby se zahojily, ale majitelé hypoték takové splátky už neutáhnou. Následuje vlna defaultů a banky zařvou. K tomu došlo v USA při hypoteční krizi. Ceny nemovitostí vyhnanné do umělých výšin hashutz spekulanty se zhroutily a položilo to v USA celkem 56 bank, vesměs malé a střední velikosti. Ovšem zařval i Lehman, kmenová banka FEDu.

Takže váš ekonomický výklad bych oznámkoval známkou 4-, protože to, co jste právě popsal, to je model neregulovaného hypotečního trhu, který přivodil krach v USA.

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

Milý pane, Vaše známkování je mi šumák… Co stojí za růstem cen nemovitostí v ČR já vím na rozdíl od Vás.

kolemjdoucí
Návštěvník
kolemjdoucí

No hlavně aby ti keňani a konžané věděli kudy se vracet až začne pořádně mrznout. Ostatně ten výbuch terminálu v Rakousku nejspíš nebyl o ničem jiném, jen trochu naopak.

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

Takže Admine, jdeme k regulacím…?

Co, že Brusel nás chce regulovat…?

Co, že to srovnávám ” hrušky s jablíčky”?

Admine, dnes je věda na takové úrovní, že by každý, opakuji každý mohl mít pro svůj život vše, co je třeba, ale právě politici, ekonomové, bankéři a i dav… = nevědomí dav…

Tomu svou nevědomostí brání a na druhé straně svou vychcaností…

Tak na co si hrajeme: ” Na ty nevědomé, nebo na ty vychcané?!”

O jakou známku jsi požádal?!

🙂 🙂 .-)

kolemjdoucí
Návštěvník
kolemjdoucí

“Poznáte je po ovoci”, jinými slovy – nápovědou je morálka (skutečná, ne ty pojmově vyprázdněné plevy za které se dnes ďáblovi advokáti schovávají).

Takže: amorální regulace nikdy, regulace amorálního vždy.

Vaska Trubačov
Návštěvník
Vaska Trubačov

nevědomý dav…TEN DAV. ????Nebo ne?

kolemjdoucí
Návštěvník
kolemjdoucí

Admine, skočil jste mu na špek. Těžiště celého jeho textu tkví v “se rozhodli investovat do koupě bytů, jedno k jakým účelům”, přičemž on tam má předtím použito ještě slovo “lidé”.

Vtip je v tom, že samozřejmě (z hlediska kauzality) není jedno jakým účelům (tj. maskuje spekulanty), to je první věc kterou podsunul, a druhou věc (co podsunul jako pojistku) je to samotné slovo “lidé”. Tržní spekulace samozřejmě mají k lidství poměrně dost daleko, je to spíše parazitická strategie (hint: Když zde přeložíme “tržní” jako “finanční”, tak “jsme doma” už úplně a jasně).

crusarder
Návštěvník
crusarder

Tý woe, ty nevíš, co je to kapitalismus a jak funguje

Teodor
Návštěvník
Teodor

Havel byl nejen disident, ale i odporny zlodej. Po roce 1989 bylo velike nadseni po padu socialismu a vsichni chteli obetem socialismu pomoci. Tak chtela jedna nemecka universita spolupracovat s CVUT. Udelal se s CVUT projekt v ramci spoluprace akce spoluprace ERASMUS a na tento projekt zaslala Evropska Unie CVUT (prepocteno) kolem 5 000 000 Kcs na realizaci projektu. Penize na CVUT nikdy nedosly. Asi tak po roce pracovnici CVUT zjistili, ze Havel pres umelce prekanalizoval penize do vlastni kapsy, ackoliv byly penize vazany jen na projekt s CVUT.

Jsou pametnici projektu, kteri by mohli vse potvrdit, nechci je zde uvadet.

Nejvice mi vadi letiste Vaclava Havla, melo by tam stat zlodeje Vaclava Havla.

AlexZZ
Návštěvník
AlexZZ

Prolhaný Havel je klasická ukázka pokrytectví, závisti, lenosti a nenažranosti.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Taky jeden potenciální multikulti kandidát na Havla 2.0, zřejmě také sponzorován Kakalou, nebo se jen domnívá, že všechny ty granty a projekty se jen hrnou díky nepřekonatelné vědecké činnosti?
comment image?hash=8b7aa6bcb73be548d2a7908f32703d23
prý má na prezidenta Zemana levou zadní…;-)
https://nazory.aktualne.cz/komentare/drahos-i-horacek-maji-na-zemana-levou-zadni/r~c3c86d2ce57411e79704ac1f6b220ee8/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Motopes
Návštěvník
Motopes

Drahoš = panák, panák, panák. . .Hadrovej křivohubej arogantní panák. Vytaženej ze stejnýho pytle jako ten rakouskej panák.

hirameki
Návštěvník
hirameki

pozoruhodná plejáda blbů. hlavně ta nosatá feministka v modré hučce.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Úloha V. Havla je velmi výmluvně popsána i zde:
Miroslav Dolejší; Analýza 17. listopadu 1989
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Analyza_17_listopadu_1989.pdf

Karin
Návštěvník
Karin
Jaris
Návštěvník
Jaris

Rajko Dolecek, ktery tento clanek psal, je muj clovek. Bohuzel dnes 21.12.17 vydechl naposled. Budiz mu zeme lehka. Byl to nesmirne statecny, vzdelany a inteligentni jedinec, ktery do sve smrti bojoval za prava Srbu, jezdil ve svem pokrocilem veku navstevovat srbskeho vezne Milosevice do Haagu.
Clanek o zpropadenem Havlovi napsal prilis slusne na to, co to ve skutecnosti bylo za nestydatou kreaturu.

Hestie
Návštěvník
Hestie

nádherný člověk, takové to opravdové sluníčko, škoda ho, at je na té druhé straně cokoliv, měj ji lepší než tady

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

” Druhá strana”, tak jak se to myslí neexistuje. Existuje buď horizontální život, který žije 99,9% lidí a nebo vertikální život – růst…

Nechci se nikoho dotknout, ale žít v nějaké nadějí o ” onom světě” je žít v dokonalé nevědomosti a to klaždý může změnit…! Ale musí chtít. 🙂

Hestie
Návštěvník
Hestie

ZenSho, je čas tak trochu nostalgie, alespon pro mne
čas zamyšlení
opravdu víte co je na “druhé straně”, nebo tedy ukončením této naší pouti?
myslím, že nevíme nic
co je to horizontální život
co je vertikální
máte to prožité nebo jen teorie?
pokud to máte prožité, tak už tady nejste
a věřte, že zrovna ted bych to nechtěla vědět, to ne, jen bych chtěla vědět, že je to, nevím, lepší, spravedlivější, aby bolest byla snesitelnější
ani netušíte čeho jste se dotknul
hodně věcí jsem ted přehodnotila a tak jen s pokorou říkám, že vím, že nic nevím
a kdybych Vám napsala proč, možná by došlo k přehodnocení i u Vás
vše dobré

Jaris
Návštěvník
Jaris

Hestie, ty jsi nejakou dobu smutna. Bude zase dobre, neboj.

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

” Hestie” napsala jsem na mě první Vaší otázku a hned jste si i odpověděla. Klasika. 🙂 Mohl bych odpovědět, ale Vy to ani nechcete. 🙂

Druhá Vaše otázka: ” Horizontální život je ” od narození k úmrtí” = takto žije dav, takže většina, bohužel… 🙂

Vertikální? Jestli to mám prožité?

Takže ” Vertikální růst = vertikální život je o tom, že jedinec nejenom pochopí ( šlo by jen o ego!) ale sám prožije stav, že není tělem. V první fází jde o éterické tělo – nic moc, ale Obrovská změna! Díky ‘terickému tělu můžete třeba vidět své fyzické tělo, jak leží na posteli a přesto to fyzické tělo nejste Vy… V této fázi se můžete pohybovat, ale jen ve stejném čase, ale i na jíné místa než je Vaše fyzické tělo…

Druhá fáze je další kvantový skok – do strálního těla, tam se můžete pohybovat i mimo daný čas…

Má odpověď = obě fáze prožívám – kdykoliv bych si to přál, ale to Nejsou mé přání… já už nemám přání, ale Vy a ostatní si určitě řeknete ” Kecy” a já s Vámi souhlasím!!!

Jsou ” to Kecy”, protože jde jen o druhé a třetí tělo, ale je jich sedm – proto ” Kecy”, nechte to být. 🙂

Jenže Vám jde o bolest a to o vlastní bolest a ta je ( jako u každého ! ) ta největší bolest…

Otázka ale zní: ” Bolest” – píšete, že ” ani netuším čeho jsem se dotknul” – ale já to Vím a nejde o tušení…

Jenže…

Dokud se Vy budete považovat za své tělo a za své myšlenky, tak utrpení se bude jen a jen zvětšovat!

Proč?

Protože se sama považujete za své tělo a za svou mysl a tím pádem…

V tom je problém, který vlastně problémem ani Není…! 🙂