Video odhaluje, že francouzská policie nedisponovala dostatečnou palebnou silou proti teroristům! Plus...

Video odhaluje, že francouzská policie nedisponovala dostatečnou palebnou silou proti teroristům! Plus unikátní video z počátku střelby v klubu Bataclan!

Video odhaluje, že francouzská policie nedisponovala dostatečnou palebnou silou proti teroristům! Plus unikátní video z počátku střelby v klubu Bataclan!

Unikátní autentické video nahoře zachycuje, jak francouzská policie čelí palebné přesile teroristů z automatických zbraní během přestřelky u klubu Bataclan. V jednom okamžiku dokonce teroristé zasypou policisty dávkou ze samopalu, až odskakují jiskry od zaparkovaných aut, o které se projektily odrážejí a francouzští policisté se dávají na ústup. Video zcela jasně dokazuje, že francouzská policejní reforma z roku 2009, kdy policistům nový služební zákon zakázal používat automatické zbraně při výkonu služby bez zvláštního povolení ministerstva vnitra, způsobila během prvotních okamžiků bizarní situaci, že policie de facto nedisponovala dostatečnou palebnou silou proti útočníkům.

4896001e7ff84ce199332ea84ea7e541-0f9c99148da54cdea7cfbcbc230cf527-11.jpg
Masakr před jednou pařížskou restaurací…

Zoufalý je potom ve videu pohled na skrčeného policistu za autem, který drží v ruce 9mm služební pistoli, anebo záběr na vyděšeného policistu, který v pudu sebezáchovy ustupuje před dávkou ze samopalu. Ve Francii platí jedny z nejpřísnějších zákonů ohledně držení zbraní, které se vztahují dokonce i na policisty. Je otázkou, a zcela správnou, kolik životů by se podařilo zachránit, kdyby někdo z návštěvníků koncertu v klubu Bataclan měl u sebe zbraň a mohl klást ozbrojený odpor útočníkům. Jak by dopadl útok, kdyby z několika stovek návštěvníků by jich třeba jen 5 nebo 10 mělo legálně držené zbraně?

Další zajímavé video je svědecký záznam z okamžiku zahájení střelby právě uvnitř klubu Bataclan během koncertu americké kapely Eagles of Death Metal.

Zároveň bych chtěl připomenout, že náš server AE News nahrává nejzajímavější videa k našim článkům na náš nový YouTube kanál zde, takže pokud si dáte subscribe, budete mít nová videa oznamovaná ihned po jejich nahrání.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
sronin
Návštěvník
sronin

na videu trvá “střelba” 4-5 vteřin …. za tu dobu se neozval jediný výkřik ? není to divné ? odhaduji, že pokud by začali padat lidé zasažení střelbou k zemi, ostatní by řvali až by přehlušili kapelu !!!

Lucie Fif.
Návštěvník
Lucie Fif.

Sál má větší plochu a dle údajů, bylo v koncertním sále 1 500 návštěvníků. Střelba v zadní části – daleko od jevištní plochy. Diváci vpředu ani nějakou dobu netušili /dokonce údajně i diváci na balkónech v několika vteřinách nereagovali/ co se děje. A ti vzadu na tu vzdálenost nemuseli být slyšet – každý reaguje jinak. – A právě v určitém okamžiku je záznam pro nás ukončen – – – pak mohla nastat situace, jakou většina si může pouze představovat.

....
Návštěvník
....

Tohle se dalo očekávat a je to jen začátek.Ještě děsivější,než tento masakr je nepochopitelná netečnost a neschopnost hloupých politiků,kteří se zmohou pouze na obvyklé idiotské žvánění namísto činů.Nejsou s to pochopit,že problémem není pár zfanatizovaných teroristů,ale samotná podstata islámu.Je to odporná,nenávistná,nesnášenlivá a agresivní ideologie,hlásající nenávist proti všem “nevěřícím”.Je to vydatné podhoubí právě pro činy takových šílenců,pohrdajících lidskými životy.Islám je rakovina lidstva,rozlézající se po světě a ničící každou společnost,která se jí nakazí.V civilizovaném světě přece nemá něco takového místo.Je načase odkázat všechny zrádce,sluníčkáře a pseudohumanisty do patřičných mezí a vyhlásit tomuto zlu nesmiřitelnou válku,jinak budeme vyhubeni.Vetřelci už se ani netají tím,proč sem přicházejí a tento masakr je toho jasným důkazem.Uvěří ještě dnes někdo s kouskem mozku v hlavě slintům idiotům z řad politiků o mírumilovnosti islámu?

Nerudný Honza
Návštěvník
Nerudný Honza

Jsem důchodce a vím, že na mém názoru už až tak moc nezáleží, ale chci dát veřejnosti na vědomí, že pokud bude tolerovat násilí, tak na to sama doplatí. Zlu se nesmí ustupovat. JEN ODPOR MŮŽE NĚCO ZMOCI.

Lucie Fif.
Návštěvník
Lucie Fif.

V těchto časech s otřesnými excesy a krvavých útocích na bezbranné a i nejnevinnější – děti, není vůbec Váš názor nedůležitý. Mrzí mě, že se to tolik dotýká Vás, lidiček, kteří by měli prožívat zasloužený klid a nedělat si s tímto hlavu a trápit srdíčko. Však ono to nakonec dopadne tak, jak si kdo – zlo zaslouží.

Sloven
Návštěvník
Sloven

…aj toto môže byť ďalší kamienok do mozaiky….komentár v diskusii na levanete:

“Vlabi 16. november 2015 o 13:30

Am. politolog Paul Craig Roberts napsal, že podle informací od jeho zdrojů 48 hodin před útokem v Paříži a také během něho došlo k obrovskému útoku na francouzký kyberprotor. Byly napadeny mobilní sítě a doslova “oslepen” policejní dohled. Podle jeho názoru to nebyl obyčejný DDoS útok, ale celkové napadení na slabá místa systému bezpečnosti; podobná akce se naprosto vymyká možnostom organizace, která se k teroristickému útoky přihlásila. Dále je přesvědčen, že takový útok nelze provést bez vědomí vlády.”

http://rusvesna.su/news/1447636324

Jirka
Návštěvník
Jirka

Z toho opět plyne poučení. Z každé takové věci plyne poučení. Začněte se ozbrojovat. Udělejte si ZP a nakupte si zbraně, protože jak je vidět, tak policie, armáda i kdokoliv jiný Vám nepomůže. Není to ani v jejich silách. Ti potom jenom přijdou jako generálové po bitvě, plácají nesmyly do TV a tvrdí nám jak vše udělali správně. Jsme v tom sami!!!

Lex DRUID
Návštěvník
Lex DRUID

A že si u nás vážně můžu koupit samopal :-((( Tady mi neprodají ani slušnější náboje do pistole, protože je to zakázaný. Silové složky se bojí o svůj kožich pod neprůstřelnou vestou. Nepotřebuji Kalašnikov, stačil by mi náš Sa vz. 58 V (se sklopkou) – lehký, přesný a kvalitně zpracovaný. I v tom blbým Rakousku si člověk může koupit domů brokovnici a žádný zbrojní průkaz k tomu nepotřebuje. Mají jen oznamovací povinnost na místní úřad, takže tam přijdou, řeknou starostovi “Hele Franzi, koupil jsem si novou brokovnici” A on na to: “No tak ji zbytečně netahej do hospody a neblbni s ní, když seš vožralej. Tak nazdar a už mě s takovejma blbostma nevotravuj!” To je celý.
Fakt ovšem je, že na Slovensku jsou na tom po nedávné novelizaci jejich Zákona o strelných zbraniach a strelive ještě daleko hůř. Tam už musí mít zbrojní průkaz i na prak se silnější gumou.
Takže čekám, kdy bude novelizace Zákona o zbraních a střelivu v ČR, člověk si bez zbrojního průkazu nekoupí ani poplašňák a bude zavedeno přezkoumávání stávajících držitelů Zbrojních průkazů s cílem minimalizovat nebo aspoň omezit počet legálně držených zbraní. Co takhle maximálně 2ks krátké palné zbraně a max.500ks nábojů a to ještě pouze do držených zbraní? Už brzy… A myslivci se taky mají na co těšit a nepomůže jim ani silná lobby, kterou v Poslanecké sněmovně mají. Nebo aspoň do nedávna měli.

Vlado
Návštěvník
Vlado

teroristi ??
odporúčam toto aj s diskusiou… (ciu bono)
http://www.zvedavec.org/komentare/2015/11/6663-parizsky-masakr-1311-pour-quel-profit.htm

jindřich
Návštěvník
jindřich

tady je záběr uvnitř z bataclanu po střelbě.
http://tinyurl.com/orj5xa4
🙁

bantustan
Návštěvník
bantustan
HELBRT
Návštěvník
HELBRT

RDĚJI K TOMU NIC NENAPÍŠI JEN ŽE TO JE HROZNÉ a jinak abych nebyl nějaký ten xenofob RDĚJI K TOMU NIC NENAPÍŠI JEN ŽE TO JE HROZNÉ a jinak abych nebyl nějaký ten xenofob tak budu držet pysk a krok dokud mne též nezavraždí.

bantustan
Návštěvník
bantustan

AAANO,v případě rozezleného diverzanta,jak se chystá na mně,zavolám arabsky,at počká deset minut,že volám POMÁHAT A CHRÁNIT,až přijedou,zavolají na MV,jestli je adekvátní a přiměřené použít palebnou zbran a až to ŠABATOVÁ SCHVÁLÍ.posune se čas do správně vlastenecké polohy…

Habakuk
Návštěvník
Habakuk

Francouzská policie nedisponovala dostatečnou palebnou silou proti teroristům! <<>> ANI SE NEDIVÍM je jasné že s takovými praktikami naše hodnoty života nejsou totožné tyto národy severní Afriky to jasné již tisíciletí jak z toho ven ukáží snad politici EU a pokud ne bude třeba je vymněnit. Více není co dodat.

Jan
Návštěvník
Jan

No samozřejmě, vždyť kdyby ne tak ona francouzká policie (ve které to už opravdu vře) by se mohla otočit proti vlastizrádcům.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Nějak mi uniká, jak dopadla ta rukojmí, co zadržovali..?
To je všechny zabili, – nebo pustili.?

A ty výbušné pásy použili? Na nějakém videu vypadal jeden pás, který ohledávali forenzní technici, nepoužitě, ale nedělalo to na mne dojem, jako kdyby manipulovali s výbušninou…??
Měli jen bílé látkové kombinézy.
A ti útočníci si ty pásy vyslékli, nebo jim je svlékla policie, když už byli mrtví?
Nějak to nechápu – neumí to nějaký odborník vysvětlit?

Každopádně je to strašný a sdílíme upřímnou soustrast s pozůstalými těch nevinných obětí.
A snažme se společně zabránit vstupu trojských stád k nám domů.

Lucie Fif.
Návštěvník
Lucie Fif.

Teď s opatrností: Rukojmí nakonec údajně žádná neexistovala. Byla to z počátku prvotních – bezprostředních informací po útoku zavádějící zpráva. Domnívám se, že na takovéto kroky ani nikdo z vraždících aktérů nepomýšlel. Šlo o cílené zabíjení a čas hrál velkou roli. Myslím, že to bylo přesně domluvené s předpokladem, že nemusí něco vyjít. Výbušné pásy použilo 7. teroristů. Osmý byl zabit dříve, než-li jej mohl použít. Ale jestli měl vestu s výbušninou též, to nevím. Po výbuchu na těle si myslím, že se tak akorát forenzním vyšetřovatelům dalo dohledat části z těla…Nejsem erudovaný odborník.

Lucie Fif.
Návštěvník
Lucie Fif.

A ještě jedna domněnka: Díky odhalení a domluvené na časovosti a nedostání s k “cíli” došlo před stadionem k odpálení se na různých místech třech teroristů. Měl to být hrůzný útok v přímém přenosu při snímání kamerou. Jestli měl být cílem ten, koho odváděla ochranka jako prvního /pan prezident Hollande/, nelze ani toto vyloučit. Záměr nevyšel. Zajisté při přípravě měli tyto akce podchyceny. Jen se prostě ani jeden naštěstí nedostal na stadion. A nejde samozřejmě vše podchytit, každý jimi plánovaný útok! Ale pokud již jedna země – tajné složky daly vědět ostatním bezpečnostním složkám v zemích EU /a dá se to předpokládat/, že se něco chystá na pátek 13., mohly být více připraveni. Ale přesto je to vše velmi těžké! /Nepřišli vyjednávat – přišli se mstít, zabíjet!/