VIDEO: Obrněný transportér turecké armády se v noci na neděli pokusil probourat...

VIDEO: Obrněný transportér turecké armády se v noci na neděli pokusil probourat migrantům řecký hraniční plot, aby mohli proniknout do Řecka a migrovat dále do Evropské unie! Severoatlantická aliance se obává vypuknutí ozbrojeného válečného konfliktu mezi dvěma členskými státy NATO, Athény již otevřeně mluví o turecké invazi maskované uprchlickou vlnou! Turecká armáda spolu s migranty zahájila palbu slznými projektily na řecké pohraničníky! Mezi migranty jsou stovky bojovníků Talibanu z Afghánistánu a z řad Islámského státu z Iráku a Sýrie!

VIDEO: Obrněný transportér turecké armády se v noci na neděli pokusil probourat migrantům řecký hraniční plot, aby mohli proniknout do Řecka a migrovat dále do Evropské unie! Severoatlantická aliance se obává vypuknutí ozbrojeného válečného konfliktu mezi dvěma členskými státy NATO, Athény již otevřeně mluví o turecké invazi maskované uprchlickou vlnou! Turecká armáda spolu s migranty zahájila palbu slznými projektily na řecké pohraničníky! Mezi migranty jsou stovky bojovníků Talibanu z Afghánistánu a z řad Islámského státu z Iráku a Sýrie!

Situace na řecko-turecké hranici překročila další nemyslitelnou mez. V noci ze sobotu na neděli zachytily bezpečnostní kamery řecké pohraniční stráže neuvěřitelnou scénu. Turecký obrněný transportér HIZIR/ATES používaný tureckou pohraniční stráží a armádou, přijel na řeckou hranici, aby uprchlíkům pomohl prorazit řecký hraniční plot. Turečtí vojáci přivázali k transportéru ocelové lano a jeho druhý konec omotali na řecký plot. Transportér se potom rozjel od plotu, napnul lano a pokusil se řecký plot vytrhnout ze základů [1]. V neděli se toto výbušné video dostalo do řeckých médií, ale bohužel je ukončeno právě ve chvíli, kdy transportér napnutým lanem vytrhává řecký hraniční plot ze základů. Není tedy možné určit, jestli transportér neuspěl, anebo se opravdu podařilo plot vyrvat a okolo křepčící migranti se mohli do Řecka nahrnout.

Turecký transportér HIZIR/ATES

Athény v neděli akt turecké armády označily za projev agrese proti členskému státu NATO a řečtí politici již otevřeně hovoří o turecké maskované invazi. Migranti se přitom k syrskému občanství nehlásí, většina jich pochází z Iráku, z Afghánistánu a Pákistánu, přičemž velká část těchto migrantů podle řeckých tajných služeb nepochází z tzv. první vlny migrace, která se koncem roku 2015 zastavila v Turecku po dohodě EU s Tureckem, ale jedná se migranty, kteří v tureckých uprchlických táborech jsou jen krátce a řecké bezpečnostní služby mají informace, že se jedná o nedávno uprchlé bojovníky Islámského státu rozprášené v Sýrii a v Iráku.

Většina jich totiž uprchla právě do Turecka v minulých měsících a řecké tajné služby se obávají, že tato migrační vlna může být tureckou skrytou invazí řízenou tureckými tajnými službami a přímo tureckým prezidentem. Ve chvíli, kdy obrněný transportér turecké armády spolupracuje s migranty na stržení řeckého hraničního plotu, je toto podezření opravu velmi důvodné.

To není migrace uprchlíků do Řecka, to je invaze řízená Tureckem!

Všichni si vzpomínáme, jak v době vlády Islámského státu nad velkým územím Sýrie docházelo k exportu syrské ropy pomocí cisternových konvojů do Turecka. Ruské tajné služby o tom přinesly řadu materiálů, fotografií ze špionážních satelitů a dronů. Představte si, čistě teoreticky a v naprosto absurdní rovině, že by ruská armáda a její transportéry pomáhaly strhávat hraniční ploty nějaké členské zemi NATO a EU s cílem, aby proraženým plotem mohli do EU proudit migranti, z nichž mnozí s vysokou pravděpodobností sloužili v řadách Islámského státu a Talibanu. Pokud by k něčemu takovému došlo, okamžitě by Rusko bylo obviněno z invaze a z útoku proti EU. Jenže, v případě Turecka je to mnohem pikantnější.

Turecká armáda a uprchlíci střílí na řecké pohraničníky slzné projektily.

Turecko je totiž členskou zemí NATO, stejně jako je členem Řecko. A tohle, co bezpečnostní kamera v noci zachytila na řecké hranici, to je rozpad spojenectví uvnitř NATO a jeho plynulý přechod k nepřátelství mezi dvěma členskými státy NATO. Tento flagrantní agresivní čin turecké armády proti řecké svrchovanosti je nožem zabodnutým do zad NATO, protože se ukazuje, že po USA druhá nejsilnější armáda v NATO útočí proti jinému členskému státu NATO a pomáhá migrantům prolomit bezpečnostní perimetr řecké státní hranice.

Okamžitě by mělo být svoláno krizové zasedání NATO a Turecko by mělo být ostře vyzváno, aby přestalo s invazí na řecké hranici, ale rovněž i s vojenskou operací na severu Sýrie, která hrozí přerůst dokonce v konfrontaci s Ruskem, i když tomu bylo před pár dny v Moskvě zabráněno dohodnutím příměří mezi Vladimirem Putinem a Tayyipem Erdoganem. Jenže, NATO žádné krizové zasedání nechystá a místo toho se děje něco jiného.

Zatímco Turci bourají v Řecku hraniční plot Schengenu pro migranty, váleční jestřábi v NATO plánují na jaře v Evropě největší cvičení od konce Studené války

V celé Evropě se totiž tento rok v květnu a v červnu chystá největší vojenské cvičení přípravné agrese proti Ruské federaci za posledních 30 let. Cvičení Defender 2020 [2] nasune do Evropy 37 000 amerických vojáků a na území Německa, Polska a Pobaltských států bude nacvičován pozemní a vzdušný útok proti Ruské federaci se simulací jaderné výměny mezi NATO a Ruskem. Celý prostor Německa, Polska a Pobaltí se během cvičení změní na simulovanou frontovou linii, po které se bude ruská armáda valit ve 3 vlnách do Evropy. Z německých základen budou odpáleny operačně taktické rakety proti postupujícím ruským vojskům. Odvetný úder ruské armády způsobí mohutné ztráty na spojenecké straně a záchranné složky integrovaných systémů budou muset reagovat na tuto situaci. Cvičení Defender 2020 bude od konce Studené války dosud největším cvičením v Evropě [3] a přípravy na toto cvičení jsou již v plném tempu.

Řecký hasič stříká na migranty vodu z cisterny.

Na letištích v ČR i na Slovensku byly o víkendu zaregistrovány nezvyklé přesuny transportních letadel CASA a Hercules a dvou-vrtulových nákladních helikoptér Chinook a Osprey, které přivážejí řídící a operační techniku pro zajištění cvičení Defender 2020, kterého se zúčastní 29 států, členských zemí NATO, EU a vybraných dalších zemí. Samotné simulované cvičení válečné fronty bude na ose Německo – Polsko – Pobaltí, což je stejná koncepce, kterou použil nacistický Wehrmacht v roce 1939 při zahájení tažení do Polska a později v roce 1941 do SSSR.

Tato fronta se potom na území SSSR rozdělila na 3 fronty Sever, Střed a Jih. Cvičení Defender 2020 bude kopírovat tento model, kdy se bude nacvičovat střetnutí s ruskou armádou rozvinuté na úseku Kaliningrad – Minsk – Moskva,  dále na ose Vilnius – Riga – Talin – Petrohrad, a konečně na ose Lvov – Kyjev – Charkov – Volgograd. Toto cvičení tak bude kopírovat rozvinutí bojových linií Wehrmachtu z počátku léta 1941. Toto rozvinutí je dosud na amerických válečných akademiích dodnes přednášeno jako jediné možné útočné řešení, které má naději na úspěch při plánované porážce Ruska tzv. konvenční cestou.

NATO by mělo Turecko obvinit z agrese a vyloučit jej z aliance, ale to se nestane

Takže, zatímco Turecko pomocí transportérů v noci proráží hraniční plot Schengenu na řecké hranici, tak mezitím armády NATO plánují, jak vést válečné operace v Evropě proti Rusku. Panečku, to je chucpe! Hranice Schengenu by měly mít vysokou vojenskou obranu, ale nemají. A jako by toho nebylo mámo, jedna členská země NATO útočí proti jiné členské zemi NATO, aby probourala hraniční plot Schengenu. Bože, to je komedie, to snad ani není možné. O nějaké spolupráci v NATO tak už nemůže být ani řeč, protože se jasně ukazuje, že NATO je pouze údernou pěstí americké válečné lobby na vojenskou eskalaci bezpečnostní situace v Evropě pomocí předvádění a nacvičování útočné agrese proti Rusku.

Migranti na turecké straně hranice čekají na prolomení řeckého plotu.

V této chvíli by správně mělo zasednout NATO a říct, že členská země NATO se dopouští agrese proti jiné členské zemi, Turecko by mělo být z NATO vyloučeno a armády NATO by měly poslat desítky tisíc vojáků do Řecka na ochranu hranice před migranty, mezi nimiž jsou i bývalí bojovníci ISILu a Talibanu. Jenže nic takového se od NATO nedá očekávat, protože rolí NATO nikdy nebylo chránit integritu a bezpečnost Evropské unie, ale pouze prosazovat americké zájmy v Evropě. To je prostě to zásadní nepochopení toho, co to vlastně NATO je. A právě proto vznikají návrhy na vytvoření Evropské armády, která by chránila Evropskou unii.

Evropská armáda by nic nevyřešila, ta by pro změnu místo Ruska zajišťovala řízenou migraci do EU podle Marakéšské deklarace a Globálního kompaktu OSN

Problém je v tom, že taková armáda by dost možná měla úplně jinou roli, že by naopak zajišťovala bezpečnou migraci uprchlíků do Evropy. Nedovedu si představit, že by Evropská armáda hájila jiné hodnoty, než které hájí bruselští politici, kteří by byli autory vzniku takové armády. To prostě by nedávalo smysl. Evropská armáda by prostě hájila zájmy Bruselu, zatímco NATO hájí zájmy Washingtonu. Takže, zatímco NATO má prioritu v agresi proti Rusku na hranici v Pobaltí a na Ukrajině, Evropská armáda by měla prioritu v zajišťování migrace a práv uprchlíků. Všechny tyto varianty ukazují, že když národ nemá vlastní armádu k vlastní obraně, tak nemá žádnou vlastní suverenitu. Hraniční suverenita je totiž respektována jen tehdy, pokud země má armádu, která tu hranici chrání a hlídá.

Migrant vyzbrojený dýmovnicí.

Pokud kdejaký migrant ví, že nějaká země má zelenou hranici, kterou hlídá 1 strážník na každých 5 kilometrů, a ten strážník ještě navíc nemá ani zbraň, ale jenom pendrek, tak je jasné, že taková suverenita takové země je k smíchu a prakticky neexistuje. A proto turecká armáda klidně přijede s transportérem k hranici a začne bourat řecký plot, který ovšem není jenom řecký, on je to současně plot a hraniční čára Schengenu. A sami se podívejte, jaká je reakce NATO. Nula. Nic. A jaká je reakce EU? Pošlou Řecku pár stovek policistů. To asi, aby zastavili tu více jak 2-milionovou vlnu, která je nachystána v Turecku spolu s právě přicházejícím jarem, kdy tato vlna vyrazí na cestu. Takže, o čem to je? Je to invaze z Turecka do EU se všemi důsledky, které si ještě nikdo ve vedení NATO a EU nechce přiznat.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Robert B
Návštěvník
Robert B

Proboha, ve jménu ochrany našich lidských práv, proč nestřílejí do těchto necivilizovaných zvířat ostrýma?

Josef
Návštěvník
Josef

EU by měla vytvořit 30km ochranné pásmo podél hranice na tureckém území ( tak, jak ho tvoří smradlaví turci do Syrie ). V tomto pásmu by nesměli být ani utečenci, ani turecká armáda, jen společné hlídky EU a tur. policie.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Josef
jaká nárazníková zůna. Nelegální přechod státní hranice je závažný trestný čin všude na světě. A násilný přechod hranice v útočíc í skupině je válečný akt. Střelba naprosto oprávněná a na místě.

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

Kterej čurýk policajtofilní a puflíkofilní tomudle hovadu dává palce?
To ste taky takový hovada?
Ten čur tady veřejně vyhrožuje všem čechům prorážením lebek a hrudníků, přitom je to kuřbuřt pana kavana.
Jestli todle dopadne jinak než tim, že čur zmizí a zavře se za nim voda, tak zde končim a obávam se, že skončí i AE jako celek, bo levicová pakáž si nezaslouží nic než zapomění u nich doma ve squatech.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Hafáček
viděls jak rychle ten šmejd stáhl své hovadiny? Stačilo mu připomenout jeho zdejší zjevnou trestnou činnost.

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

Myslím, že to stáhl pan Admin. oN ne.

josef
Návštěvník
josef

Tak nějak se zde šíří kromě koronaviru i práskačství! Před časem to byl nějaký kapal, redaktor nejmenovaného rádia a nyní opět jiný redaktor jiného nejmenovaného rádia! Nemáte to hoši v popisu práce???

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

josef
takových “redaktorů” nase.u do rána kbelík. Ostaně takoví mají na svědomí , že ze slova
“redaktor” je už dlouho v česku nadávka.

Nikdo
Návštěvník
Nikdo

Zpohodlnělé a zblblé obyvatelstvo Evropy se částečně zavře ve svých domovech před další nehezky pojmenovanou virózou a brány mu zatím vyrazí dobyvatelé. Stále stejný obehraný scénář s odváděním pozornosti a má takový úspěch tisíce let.

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Pokud to myslíš vážně , pak jsi jednoznačně nasazenej provokatér a zřejmě i za to placenej.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

PáFlyku, ty seš ale vemeno, teda.

Ježišmarjájozef! Snad jsem tě PáFlyku teď taky nevostalkingoval! O tomtéž bečí i dyslektický poloblb Šlak, že prý ho stalkuju, či co. Ježišmarjájozef…

Pavel Slovan
Návštěvník
Pavel Slovan

Nová fakta o viru: Roušky mají smysl, přenos až na 4,5 metru

COVID-19, se může přenášet na vzdálenost až 4,5 metru a ve vzduchu vydrží i 30 minut. Průměrná inkubační doba je 5 dnů. Do 12 dnů se příznaky choroby projeví u většiny (97,5 procenta) nakažených. Uvádějí to čínští epidemiologové ve studii, o níž informoval hongkongský list South China Morning Post.

https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/nova-fakta-o-viru-rousky-maji-smysl-prenos-az-na-45-metru-40316167?seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

.B.
Návštěvník
.B.

Já vím, jsem masochista, ale pustil jsem si v autě ČRo Plus.
Neustále se omílalo, jaký jsou to chudáčci na tý hranici, jak jim musíme pomoct. Hosté: mlátička Procházková jednou, nějaká Polášková z NGO podruhý….
Pak virus
Pak opakovali, jak je Holheimerová chudinka, jak na ní jsou zlí… tohle je tedy stanice, však šéfredaktorem je Šabata….