VIDEO: O zrušení sankcí EU proti Rusku rozhodne ve skutečnosti Washington! John...

VIDEO: O zrušení sankcí EU proti Rusku rozhodne ve skutečnosti Washington! John McCain se v kavárně na letišti odkopal. Jean-Claude Juncker tvrdí, že takto už to dál nejde, Washington nesmí EU diktovat vztahy s Ruskem! [CZ Titulky]

VIDEO: O zrušení sankcí EU proti Rusku rozhodne ve skutečnosti Washington! John McCain se v kavárně na letišti odkopal. Jean-Claude Juncker tvrdí, že takto už to dál nejde, Washington nesmí EU diktovat vztahy s Ruskem! [CZ Titulky]

Do médií unikla nahrávka Johna McCaina. Na letišti se v kavárně rozpovídal o evropských sankcích proti Rusku a o jejich zrušení. V nahrávce uvedl, že o zrušení sankcí Bruselu proti Rusku rozhodne ve skutečnosti Washington. Nás v redakci to pochopitelně nepřekvapí, ale takovéto informační úniky velmi pěkně vykreslují reálné obrysy zákulisní světové politiky, systémy koberečků, notiček a červených telefonů. Že se něco děje, to dokresluje i nevídané prohlášení prezidenta Evropské komise, kde Jean-Claude Juncker pronesl, že takto už to dál nejde. Že Washington nesmí EU diktovat vztahy s Ruskem a že je potřeba vztahy s Moskvou normalizovat. Jde o nejostřejší vyjádření nejvyššího představitele exekutivy EU proti Washingtonu, jde v podstatě o disent a otevřenou revoltu. Něco se děje.

tdy_joe_mccain_150720.today-inline-vid-featured-desktop.jpg
Senátor John McCain je kandidátem amerických elit

Spolu s tím, jak v USA kolabuje proces globalizace a Spojené státy se stávají nepřítelem světových globalistů, dochází k zajímavému procesu přetrhávání vztahů s USA. Evropa dostává zelenou od globalistů, kteří mají nejvyšší moc nad strukturami elit v EU, aby se Brusel odpoutal od amerického vazalského postavení. Evropa není jednotná a minimálně Polsko je teď černým koněm USA v Evropě. Polsko jde politicky ostře proti procesům globalizace v EU, proti Bruselu a na straně druhé chce Varšava co nejlepší a nejtěsnější vztahy s USA. Nedávné oznámení Pentagonu o 4-násobném navýšení rozpočtu pro “Evropu” by se dalo přeložit z newspeaku trochu jinak, že jde o navýšení ve prospěch několika vybraných pro-amerických zemí v Evropě. Které to jsou?

Kromě Polska jde zcela zjevně o Velkou Británii. Ta je na cestě ven z EU, a i když k tomu nedojde fakticky a Londýn si prosadí úpravy smluv s EU, tak po stránce procesů půjde o odklonění od Bruselu natolik, že to nebude hrát žádný rozdíl. Dalšími spojenci USA v EU jsou pobaltské země. Jejich vztah k EU je ambivalentní a je plně pod kontrolou Washingtonu. V této společnosti stojí napůl i Česko, ale velmi podivně. Napůl. Česko není z politického hlediska ani ryba, ani rak. Část řídících struktur v ČR je “havlizována”. Je to právě ta zmíněná Pražská kavárna, ale i katolický klér, někteří státní zástupci a především tzv. 6. kolona v ČR, tzv. neziskový sektor, který ovládá struktury nejvyšší politiky v ČR.

Juncker.jpg
Jean-Claude Juncker, prezident Evropské komise, kandidát globalistických elit v EU

Další skupina vysokých politiků v ČR je napojená na globální struktury, které jsou pro-bruselské. Do této skupiny patří především klika uvnitř ČSSD okolo současného premiéra a také klika okolo Andreje Babiše. To jsou koně globalistů v ČR. Vztahy s USA jsou z pohledu této skupiny jen tak dobré, jak dobře je vidí Brusel. Pokud začal prezident Evropské komise mluvit tak, jak začal, proti Washingtonu a USA, tato pozice se začne brzy kopírovat i do slovníku těchto globalistů v ČR. Jde totiž o tzv “politiku spojených nádob”.

Americký vice-prezident Joe Biden ve videu na konci odhaluje, jak americké “vůdcovství” prosadilo v Evropě před 2 roky sankce proti Rusku. Sami si udělejte z krátkého proslovu ve videu obrázek. Přesně o tomto na AE News píšeme od našeho vzniku. O vlivu amerického ministerstva zahraničí na politiky v zemích EU, na jednotlivé vlády. Ale i americké elity hrají hru s rovnocenným partnerem, kterým jsou globální elity. Ta špatná zpráva je, že ani jedna z těchto elit nechce blaho a dobro pro nás a naše národy. Ale boj mezi nimi, který teď nastává, může přinést určité změny, které jako vedlejší produkty tohoto procesu pocítíme všichni.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
vyoraný myšák
Návštěvník
vyoraný myšák

JCJ si může říkat co chce… Po podpisu TTP, TTIP a CETA bude USA mít na EU bič. EU si zazlobí a přijde lavina žalob od USA nadnárodních monopolů… Ono se vždy něco najde, a když nenajde, agenti pomohou důvody vytvořit… JCJ je prostě obyčejný šašek, ale ani legrační není.

gaive
Návštěvník
gaive
Pozorovatelka
Autor

Díky za upozornění, že IrenaAneri již dokončila svou další skvělou práci. A ač dnes mám více než jindy pocit, že Pjakina je zde škoda (alespoň podle počtu diskusních komentářů, podle kterých usuzuji na pochopení a zájem zdejších čtenářů o to, co Pjakin týden co týden sděluje), video vložím.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Zdravim Bantustane. Ona je tam jeste zminka i o invazi cinske. A ta uz davno zacala – invaze cinskych investoru.

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

V knize Proroctvi o Evrope je zminka o pozvani ruske armady do Evropy…A zvou ji evropsti vladci.Takze…jeste par mesicu a je to tady…

Pozorovatelka
Autor

Komentář jsem právě vložila jinam, ale událost mi přijde natolik významná, že opakovaně vkládám i zde (ač je to téma na samostatný článek, tak alespoň tolik):

Dnes se udála velmi výjimečná událost, za kterou je třeba Stropnického a Zaorálka pochválit – Shapiro se zlobí na Česko, protože výměnou za pět českých občanů nevydalo Libanonce a příznivce svrženého ukrajinského prezidenta Janukoviče, Fajáda, USA.
Shapiro zuří http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Velvyslanec-Schapiro-zuri-kvuli-Fajadovi-Cesi-pry-povzbuzuji-teroristy-A-Sobotka-tvrde-kontruje-420384, ale o Stropnickém a Zaorálkovi je možné říci, že přece jen v nich zvítězilo svědomí a nelze říci nic jiného, než že dobrá práce! Kromě jiného jde o další potvrzení nástupu Íránu a o porážku SA, tzn. o vítězství globálních elit nad elitami USA (ač si netroufám tvrdit, že Stropnický a Zaorálek si byli vědomi toho, co činí).
comment image

Administrator
Admin

Už jsem k tomu napsal komentář vedle pod článkem o Pentagonu. Vydání Fajáda navzdory americkým kmotrům je naprosto výmluvné gesto, KDO rozhoduje v České republice a kdo má poslední slovo. Jsou to globální elity. Vystoupení Junckera v Německu, že takhle už to dál nejde, aby se USA vrtaly do vztahů EU a Ruska, je naprosto výmluvný. Dříve by takovéto vyjádření nezaznělo ani ve snu, před takovým rokem apod.

Pozorovatelka
Autor

Odkaz k tomu, že Evropa stále více chce zrušit antiruské sankce, jsem vložila naposledy do článku z 27.ledna https://aeronet.cz/news/putin-v-boji-s-patou-kolonou/ a videa o tom, že snad státní elita USA na tom něco změní, nebo že snad je Rusko v koncích proto, že tam probíhají demonstrace proti západním bankám, na tom nic nemění. Poslední video je v souladu s tím, co si myslím, ale nemění to nic na mém názoru, že předchozí asi dvě videa, která pan šéfredaktor -VK- otitulkoval a vložil, jsou dle mého jen americké výkřiky do tmy, které nestojí za pozornost, ba co víc, vyznívají zbytečně pesimisticky.V neposlední řadě – nemyslím si, že krátké zprávy RT vždy osvětlí podstatu toho, o co jde.Na druhou stranu to nic nemění na tom, že lidé mají krátké zprávy nejraději….

Krpál
Návštěvník
Krpál

Krpatýho Židáka Shapira brzy poženeme sviňským krokem celou Malou stranou.

VM64
Návštěvník
VM64

Milá Pozorovatelko, absolutně nesouhlasím s tím, že něco udělali Stropnický a Zaorálek z vlastní vůle a Shapiro teprve ne ! …( takové divadlo pro plebs je až do očí bijící, takže vše bude úplně jinak, taková otočka prostě není možná ).. je to můj názor vycházející z intuice, jakmile jsem si to přečetl i na jiných na serverech, absolutně a okamžitě jsem cítil, že je to neskutečné divadlo. Nechám se překvapit, co to z toho nakonec vypadne.

Pozorovatelka
Autor

Opravdu netuším, co vedlo Stropnického a Zaorálka k tomu, že se zachovali tak, jak se zachovali – je docela možné, že šlo jen o sbírání politických bodů bez ohledu na to, aby si uvědomili, že jakmile jde o Libanon, automaticky tím jde o Hizballáh a tím o vstřícnost vůči šíitům, tzn. o vstřícnost vůči Sýrii a Íránu, ale tím automaticky i o “neposlušnost” jak vůči SA a Turecku,tzn. vůči sunitům, tak zároveň vůči sunitskému IS, ale vším dohromady o “neposlušnost” vůči USA. Co z toho bude dále, uvidíme, za sebe očekávám nějakou tu “švejkovinu”….

Pozorovatelka
Autor

Ještě bych dodala, že Shapiro není v obraze stejně, jako většina – nejen našich, ale i ukrajinských – politiků a pořád stejně jako oni věří, že v USA “vychází Slunce” a že tak tomu bude na věčné časy…

simon
Návštěvník
simon

Rusi by mali padnúť na kolená a dakovat za sankcie,lebo prišli v poslesdnej chvíly.
Po zrušení sankcii Rusko zaplavý lacný tovar a tým zničia domácu výrobu.Teraz to je tak na polceste,ešte aspoň dva roky sankcii.Možno by zdvihly aj cenu ropy na chvílu.???Podla správy je Rusko von z recesie,ale čo to presne znamené neviem.

Krpál
Návštěvník
Krpál

Pokud by někdy byla šance, rád osobně vydloubnu zrádné oči Mr. McCaina, Bidena i Shapira při jejich plném vědomí.

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Jseš měkkej. Ja bych ta hovada v lidské kůži roksorovou tyčí lámal pěkně pomalu od hnát nahoru až by prosili o usmrcení a z ksichtu udělat kaši.

Krpál
Návštěvník
Krpál

Každý soudruh si přisadí ránu dle svého vkusu. Vražda na tyranu není zločin, ale hrdinský čin. Smrt zločinné elitě USA!

Pozorovatelka
Autor

Vždy jsem tvrdila, že diskuse jsou cenné, protože předčí článek samotný a stojí za to je číst, ale v poslední době upadají k podobným provoláním. Ač s Vaším názorem souhlasím – co dále? Jak svět vidíte svým viděním a co navrhujete? Myslíte, že si svět v budoucnu vystačí s hesly? A, ač za to asi budu kamenována, že si vystačí citacemi z Bible?

Pavel
Návštěvník
Pavel

Souhlasim s Vama Pozorovatelko, bohuzel diskuze v posledni dobe upada. Takove silacke reci, jako pise treba pan Krpal, vymysli s prominutim kazdy blbec, ale prijit s nejakym smysluplnym resenim, to uz tak jednoduche neni.
Casto ted ctu, ze by lide meli vyjit do ulic, demonstrovat, svrhnout vladu, zastrelit Sobotku a nevim co vsechno dalsiho. Souhlasim, vlada je to tragicka, vlastizradna, dejme tomu, ze se ji zbavime, ale co potom ? Ja proste nevidim zadnou nahradu, ruzni Konvickove, Okamurove a spol. pro me nahradou opravdu nejsou. Takze vysledek by byl takovy, ze vyhraje Babis, on by si ty ovecky v Kauflandech koupil, no a to by byl posledni hrebicek do rakve.
A i kdyby se najednou treba objevil nejaky cesky Putin, tak stejne nemame zadnou armadu abysme branili hranice. Takze az se to sesype treba v Nemecku, tak se ta verbez postupne presune k nam, bez ohledu na nase prani neprijimat uprchliky. Proste nevidim reseni.

A v cem take souhlasim s Pozorovatelkou je to, ze musime menit hlavne sami sebe. Uz to psala i v jinych prispevcich a asi jeji nazory spoustu lidem nesedi, ale fakt je ten, ze tahle civilizace se chova k planete jako dobytek, parazit, a nic jineho, nez zniceni si nezaslouzi. Jestli si nekdo naivne mysli, ze vymazanim muslimu by nastal raj na Zemi, tak je na velkem omylu. Vzpominam si, kdyz jsem chodil na zakladni skolu, tak nas ucila jedna velmi moudra pani ucitelka, ktera rikala neco jako “Berte zivot deti tak, ze jste tady na Zemi jenom na navsteve, a tak se proto take zde chovejte”.
Proste pokud nezacneme kazdy u sebe, tak k zadne zmene nedojde. A jakoze zmenit se dokaze pouze male procento lidi, jsem v tomto realista, tak konec nebude dobry, tak to vidim. A nehledejme viniky v podobe USA, Globalniho prediktora, Zidu, Zednaru, a nevim koho dalsiho, staci kdyz se vetsina lidi podiva do zrcadla, tam je ta hlavni pricina problemu.

Pozorovatelka
Autor

Velmi Vám děkuji za komentář, který po dlouhé době je ke čtení, protože je přemýšlivý. A naprosto s Vámi souhlasím, že začít musí každý u sebe, a to mým pohledem tím, že bude žít podle nějaké hodnotnější filosofie, než je v současnosti všemi bez rozdílu následována filozofie konzumu. A ano – velikou odpověď, jak by taková filozofie měla vypadat, nabízí \”obyčejný\” selský rozum mnohem více, než jakékoliv náboženství. A Rusko se takovou filozofii právě snaží prosazovat, bohužel, zatím nemůže jinak, než fungovat v podmínkách nastavených biblickým-lichvářským konceptem. Hlava mi nebere, že i lidé, kteří v Rusku vidí záchranu skutečných hodnot života, jsou v šoku, že Rusko nemůže fungovat jinak, než zavedením stejného hospodářství (ekonomického systému), než jaký Západ dovedl k tomu úpadku, ve kterém právě je! Jako by nestačilo, že na tento systém přistoupila Čína (a je jedno, jestli přes komunismus nebo kapitalismus, protože oba systémy stojí na plýtvání přírodními zdroji a na jejich drancování). Lidstvo je tak zblblé, že to se pak těžko prosazuje prolomení biblicko-lichvářského konceptu moci a je velmi těžké jej nahradit člověčenstvím, stojícím na svědomí každého jednotlivce, jak se o to pouze Rusko snaží! Ale mudrlanti nemají jiný názor, než že Rusko může být silné pouze za předpokladu, žena vrchol své existence postaví ceny ropy. V lichvářském ekonomickém systému to sice může být pravda, ale selský rozum to může vidět zcela jinak… A můj názor je, že mnohem, mnohem lépe. Jde pouze a jen o to, jestli jsou i lidé ochotni přijmout jiné hodnoty, než je zboží v supermarketech… Ruští lidé ochotni jsou, rodina pro ně je pořád nejvyšší hodnota, ať už jde o blízké členy rodiny či o rodinu jako vlast. Evropané či Američané už jsou tak zpracovaní, že ač mají plná ústa Bible, jejich \”rodinou\” jsou supermarkety, konzum a televizní seriály…

Krpál
Návštěvník
Krpál

Například toto http://ekonomika.idnes.cz/konec-klasickych-obcanskych-prukazu-dvo-/ekonomika.aspx?c=A160201_2222352_ekonomika_rts
je supršméčko, které zatím prochází bez většího zájmu občanů a vyhnout se mu dá leda stát se ilegálem ve vlastní rodné zemi. Cílem samozřejmě je, že na internet se v blízké budoucnosti nedostanete bez přihlášení přes RFID čip v OP i když to ministr vnitra Chovanec momentálně popírá. K přijetí takového zákona stačí záminka v podobě ochrany před terorismem po nějakém násilném činu islamistů ne nutně u nás, které budou pravidelně přicházet a bude to hned. Slušný bezůhonný občan se přece nemá čeho bát, je libo kamerku na WC, jestli podle směrnice EK nepoužíváte příliš mnoho WC papíru? Stačí se podívat, co za šméčka proti lidem zavedli do roku po Charlie Hebdo.

Krpál
Návštěvník
Krpál

Resistentní psaní po internetu již velmi brzy přestane být dostačující a bude nutné projevit svůj názor venku fyzickým způsobem. Buď pozabíjí oni nás, nebo se ubráníme a zabijeme mi je, včetně oné entity GP a všech jeho pomahačů. Nevidím jinou možnost a toto je moje, možná že zvláštní vidění světa, za kterým si plně stojím. I radikální heslo za hranou je názor a rozhodně hodnotnější, než citace ze zmanipulované Bible. Oni se nevzdají dobrovolně a bez boje, to si buďte jistá. Ve světě feudálního elektronického otroctví, který nám v blízké budoucnosti chystá “super elita” já nehodlám žít a raději zemřu při obraně osobní svobody. Samotný člověk nezmůže nic, ale masa lidí, kdy každý intuitivně bude vědět co má dělat, proti tomu nemá parazit sebemenší šanci na přežití. Nemám strach z vlastní smrti, nejsem materialista a proto je mám všechny v ….íte kde.

Pozorovatelka
Autor

Tak pokud Vás zajímá názor mé maličkosti, tak zde s Vámi jen a jen souhlasím-

Pavel
Návštěvník
Pavel

Pane Krpal, ja s Vami na jednu stranu souhlasim, az tady muslimove budou, a jako ze asi ano, tak se proste budeme muset branit, nic jineho nam nezbude. Ale musite si uvedomit jednu vec, a to je, ze s timto scenarem prave ta, jak pisete “super elita” pocita. Oni chteji tento krvavy stret tady v Evrope, takovy je plan. A verte tomu, ze v teto valce nebude viteze, budou pouze porazeni. Takze jinak s nadsazkou receno, pokud si GP cte ted Vas prispevek, tak musi mit usmev na rtech, jak se mu plan pekne dari. Proc myslite, ze najednou po novem roce media otocila, pise se najednou negativne o uprchlicich, ta sama media, ktera predtim psala jenom “slunickove” ? Ano, uz nelze asi vse tajit, ale je to spise cilene, pekne nasrat ovecky, zatopit pod kotlem … Kdo vlastni media vime vsichni, ze.

Krpál
Návštěvník
Krpál

Asi jste mě zle pochopil, já nemám nic proti muslimům a pokud po mě nepůjdou s nožem, nebo kalašnikovem, ať si svobodně dělají co chtějí. Mluvím o sundání elity od toho nejnižšího krajského levelu až do GP, protože právě státní kádry umožnují ať vědomě, či nevědomě nasouvání elektronického koncentráku. Já to klidně po Sobotkovi vemu a první věcí bude vyhoštění a trvalé uzavření celé ambasády USA a přerušení diplomatických styků s USA. Fuck the BIS.