Video: O systému vlády GP, o globalizaci, o zlaté miliardě lidstva, o...

Video: O systému vlády GP, o globalizaci, o zlaté miliardě lidstva, o Koncepci sociální bezpečnosti (KSB)

Ti, kteří poslouchají pravidelná vystoupení Valerije Pjakina, v jeho “Otázkách a odpovědích” slyší v každém závěru Pjakinovo doporučení ve smyslu: Čtěte a studujte KSB (a další).  Vkládám video na toto téma, které popisuje původ koncepce řízení světa až k závěrečné globalizaci a který pochází z Egypta (v čase 05:07 je na krátkou chvíli ukázáno zatmění Slunce, používané znalými kněžími jako mocenský prostředek k udržování otroků v poslušnosti).

V dalším je objasněna role Švýcarska pro GP, ale také plán na rozdělení světa podle předem určených rolí či plán o obyvatelstvu planety v maximálním počtu dvě – tři miliardy a s úkoly tak, aby se měla dobře “zlatá miliarda”.

Zdroj videa zde (snad nikoho neodradí formátování titulků)

Původní zdroj a druhá část: https://www.youtube.com/watch?v=ntrP67oli-w

Vložila -Pozorovatelka- 23.1.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
aechmea
Návštěvník
aechmea

Za sebe, jazykově nezdatnou, děkuji moc za překlad.

leonvigild
Návštěvník
leonvigild

Kde se kouknu na další díly, všude narážím jen na tenhle 1. s těma kněžíma ten už znám nazpamět pošlete link na další díly diky moc

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Video stručně a výstižně informuje o podstatě politického uspořádání lidstva, přičemž naznačuje jak se bude toto politické uspořádání dále vyvíjet. Alternativu politického vývoje lidstva popisuje Otevřený dopis všem lidem na planetě, který byl zveřejněn např. na: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Vážený pane, když čtu Vaše slova jsem zděšen. Kolik nepřesností zkratek a omylů zde a v odkaze publikujete. Jak můžete mít čistý úsudek, když se opírá o samé zkratky a omyly.
Váš odkaz bod 1. naprostý blud, války jako takové vždy vedly ku prospěchu lidstva / výzkum, modernizace, maximalizace výroby atd./.
Bod 2. přeneste prosím Mont Everest. I Einstein prohlásil ” … dejte mi pevný bod ve vesmíru a já pohnu zemí … “.
Bod 3. ti Vaši takzvaní teroristé jsou ve skutečnosti věřící lidé ochotni pro svou víru obětovat vše a nezálež na tom z jakých ekonomických podmínek vzešli.

Když se podíváte na křesťany v Africe, tak zjistíte že bída jim ve své podstatě nevadí zvykli si na ni a přijímají ji takovou jaká je. Kde se ocitnou muslimové, tam je problém a to bez ohledu na to do jakého náboženského prostředí se dostali.

Takže jestli chcete udělat svět lepší, tak svou snahu musíte cílit, tam kde je jí za potřeby. Musíte překonat otázky náboženské a ne ekonomické, musíte svou myšlenku vnutit svému nepříteli, tak aby se z něj stal přítel. Konvertujte, nebo přinuťte je aby přestoupili oni a nebo nám dejte naději, třetí variantu. Každý má strach ze smrti a kdo to popírá, tak lže. Náboženství jako takové dává věřícím pocit klidu. Založte takové, které osloví všechny lidi světa a dosáhnete svého.

Tvrzení, že války jako takové vždy vedly ku prospěchu lidstva / výzkum, modernizace, maximalizace výroby atd./, je nesmyslné tvrzení, protože se týká pouze výzkumu, modernizace a maximalizace výroby zbraní.
Zřejmě patříte k lidem, kteří považují válku za samozřejmost a přistupují k válce podobně jako ke sportovnímu utkání. Představy poražených o budoucnosti jsou zapomenuty. Realizují se představy vítězů, kteří mají vždy pravdu. Ve válce jsou mařeny lidské životy a ničeny materiální hodnoty. Válka je v podstatě velmi nákladný způsob realizace budoucnosti. Je na čase začít budoucnost lidstva systematicky, cílevědomě a plánovitě realizovat bez válek. Globální demokratická vláda by mohla být organizací, která umožní rozumným politikům dohodnout se na tom, jaká bude budoucnost celého lidstva. Technologie a pokrok musí být použity ke zvýšení schopností člověka ve vesmíru, nikoliv k maření lidských životů a ničení vytvořených hodnot ve válkách. Jedna možná cesta jak zajistit, aby technologie a pokrok byly používány ke zvýšení schopností člověka ve vesmíru a ne k ničení ve válkách, je popsána v článku: OTEVŘENÝ DOPIS VŠEM LIDEM NA PLANETĚ , který byl zveřejněn např. na: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html
K Vašemu závěrečnému doporučení: “Náboženství jako takové dává věřícím pocit klidu. Založte takové, které osloví všechny lidi světa a dosáhnete svého.”- uvádím následující informaci: Na mém blogu
PROGNÓZA BUDOUCNOSTI LIDSTVA – OPTIMALIZACE KREATIVNÍHO MYŠLENÍ jsem zveřejnil článek: Jednotný výklad vědeckého a náboženského vnímání světa – http://miloslav7.blogspot.cz/2015/12/jednotny-vyklad-vedeckeho-nabozenskeho.html

Jarek
Návštěvník
Jarek

Admine nevadí vám spammer Dědek?

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Pane Jarek, Váš nesouhlas s informacemi a názory, které šířím, určitě nedovedete normálně zdůvodnit a proto se uchylujete k hanlivému označování mých komentářů. Styďte se pane Jarek!