Video: O “chudé” Africe a “bohatém” Západu. Aneb sametově vytvořená EU a...

Video: O “chudé” Africe a “bohatém” Západu. Aneb sametově vytvořená EU a sametové zotročení celého světa

Video: O “chudé” Africe a “bohatém” Západu. Aneb sametově vytvořená EU a sametové zotročení celého světa

V analýzách Valerije Pjakina velmi často zaznívá názor, že přistěhovalecká politika EU sleduje dva cíle: prvním je zájem státních elit USA, které si přejí rozklad Evropy, resp. oslabení EU tak, aby nad ní USA měly ještě větší moc, než mají. Druhým je zájem globální elity (GP), která si přeje likvidaci amerického stylu života, naplno fungujícího v USA a v Evropě a nevynalezla k tomu lepší způsob, než výměnu původního amerického a evropského obyvatelstva za primitivnější – v USA za Hispánce a v Evropě za muslimskou populaci.

Pro celý svět přitom platí, že GP stěhuje centrum příští moci do Číny a do – Íránu! Írán má být tím, který ve finále (po boji mezi křesťany a sunnitskými muslimy) zavede v Evropě “správný” islám (šíitský) a vytvoří chálifát. Především ale nahradí evropské mozky, a to především svými znalostmi o jaderných technologiích, protože nic jiného, než udržování chodu jaderných elektráren v Evropě nebude nutné.

Mapa světa podle Orwela

Ponechám teď stranou, nakolik si evropští přisluhovači amerických státních zájmů uvědomují, že USA i Evropa jsou jen figurky na mnohem vyšší šachové partii a zůstanu teď u té vyšší, u globalizační šachové partie. Až na výjimky, v USA i v Evropě ji pochopili jen někteří (a věřím, že i náš prezident Zeman) zatímco Rusko se v ní orientuje už dlouho. A ze své optiky Rusko hraje šachovou partii nejen s blbci v USA a v EU (příhodnější pojmenování nelze najít), ale i s těmi, kteří si na šachovnici světa přivlastnili figurky nejvyššího kalibru a kteří jsou známí pod zkratkou GP.

Ano, Rusko na Blízkém východě (Sýrie, Írán) i v Africe (Egypt) hledí na své zájmy – zatímco GP tam má své. A nyní se dostáváme k pointě vloženého videa o “chudé” Africe. Když pomineme fakt, že Rusko se od dob VŘSR mělo ocitnout na úrovni afrických a blízkovýchodních zemí – tzn. pouze jako území zdrojů pro GP, pak tady máme fakt, že Rusko se snaží prosadit takovou globalizaci (Miroporiadok – Světový řád), který bude všechny národy respektovat jako rovnocenné a tedy partnerské. A to je něco zcela jiného, než co realizuje GP, a to přes organizace jako Unicef, Červený kříž či různé jiné organizace, zajišťující Afričanům lékařskou pomoc (Bill Gates) či potravinovou a ve finále i uprchlickou pomoc.

V souvislosti s úvodním videem se mi vybavilo jedno starší – jak jinak, než ruské – které je o kolonizační politice Západu, což dnes můžeme přejmenovat na kolonizační politiku biblické egyptské kultury GP:

Trpět a žít v chudobě a otroctví je správné, tak velí křesťanství, zavedené GP, který si mezitím přes kolonizaci, banky a lichvu přivlastňuje zdroje celého světa. Mnohé banky v Evropě už jdou vstříc uprchlíkům natolik, že v souladu s právem šaría “jako” nepoužívají úrok (Banky podle šaríi dobývají Evropu ) .

Ale když se podíváme na úvodní video, tak Afrika vůbec není chudá země, ba naopak, chudý je Západ, který by bez afrických a asijských kolonií dávno nebyl. A dá se říct, že národy, jejichž přírodní bohatství bylo po staletí využíváno, jsou ve finále vyhnány tam, kde po staletí žádné přírodní bohatství nebylo. Území Evropy (a USA) se ve finále má stát Titanikem, na který jsou nahnáni všichni, kteří 1) přírodní zdroje čerpají a 2) přírodní zdroje vlastní.

A když se vrátím k úvodu a k Pjakinovi – Západ GP posloužil a GP na celý Západ právě kašle, protože jemu nikdy nešlo o nic jiného, než o zdroje (Daniel Estulin, čas cca 12:40 zde – “Aby oni mohli jíst a pít, vy musíte zemřít”) .

A jediným, kdo se nikdy zotročit nedal a opět se staví proti zájmům GP, je Rusko. Rusko, které nikdy žádné kolonie nevytvářelo, protože jednak to nemá zapotřebí a jednak jeho představa o fungování světa je úplně jiná!

PS: Proč jsou vojska NATO a s nimi i Češi v Mali? (nerostné bohatství Mali).

-Pozorovatelka- 20.1.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
filadendron
Návštěvník
filadendron

Trpět a žít v chudobě a otroctví je správné,
To je čo za fatálnu blbosť???

M.C.
Návštěvník
M.C.

K té mapě světa dle Orwella – už je to delší dobu, ale pokud si vzpomínám, patřila k Eastasii i většina rovníkové Afriky. Největší legrace na tom je, že v reálu se do této části Afriky Čína cpe kudy může.
Celkem se pan Orwell trefil.

To je jedno
Návštěvník
To je jedno

Orwell se možná ani nemusel trefovat – někdo mu, jako slavnému spisovateli, mohl vyzradit nějaké ty plány…

informix
Návštěvník
informix

Je to síce trochu off-topic, ale nie je tu vhodná téma, kam by som to pripojil:

Zrejme sa proti Európe okrem invázie imigrantov rozbehla nová genocídna vlna v podobe tzv. chemtrails.

Chemtrails sú notoricky známe už asi 10 rokov z území USA, ale v Európe ešte donedávna bola čistá obloha. Prvé zmienky o výskyte chemtrails nad územím ČR/SR som zaregistroval niekedy v polovici roka 2014, osobne som pozoroval na vlastné oči prvé chemtrails v lete 2015. S príchodom tohtoročnej zimy sú chemtrails na oblohe skoro každý deň. Navyše sa veľmi zvláštne zmenilo počasie – oblaky už nie sú biele, ale veľmi tmavé, husté, kovovo sivej farby, cez poludnie býva niekedy tak tma, že treba zažať k čítaniu knihy svetlo. Veľmi často sa objavuje sivá alebo dokonca modrosivá hmla, pripomínajúca extrémny smog.

Hoci sa mediálne špekuluje o tom, že hlavným účelom chemtrails je geoinžiniering a manipulácia počasia, chemtrails podľa všetkého v sebe obsahuje jedovaté látky, ktoré pôsobia na nervový systém (vyvolávajú únavu, ľahostajnosť, neschopnosť sústredenia atď), plus k tomu občas pribalia nejaké patogénne mikroorganizmy, prejavujúce sa (zatiaľ) v podobe chrípkovitých syndrómov. Zdá sa, že momentálnym účelom chemtrails je vyvolať u ľudí stav pasivity, aby neprotestovali proti niečomu, čo sa chystá.

Pridávam dva články s podrobnosťami:

Rôzne typy chemtrails a ich zdravotné prejavy
https://diskuter.wordpress.com/2016/01/17/rozne-typy-chemtrails-a-ich-zdravotne-prejavy/

Toto je len taký doplňujúci článok, rozoberajúci alternatívne účely chemtrails. Nie je dôležitý pre toho, kto sa už s tematikou chemtrails predtým stretol.
https://diskuter.wordpress.com/2016/01/17/dlhy-clanok-na-temu-chemtrails-aky-je-ucel-chemtrails/

Václav Kytička
Návštěvník
Václav Kytička

V polovině druhého videa je probírána situace v Rusku v období let 1990 – 2000. Kdo za tím vším stál a proč lze lépe pochopit z rozhovoru s Willi Wimmerem, který mezi lety 1988 až 1992 byl státním sekretářem na německém ministerstvu obrany a do roku 2009 poslancem Bundestagu. Ve svých funkcích se směrodatně se podílel na jednáních o znovusjednocení Německa.

Wimmer zcela na přímo informuje o tom jakou politiku ihned po pádu železné opony USA zaujaly. Dále Wimmer koncem března 2014 (To se na Ukrajině prakticky ještě nic nedělo) se 100% přesností předpověděl, jak se bude Ukrajinská situace nadále vyvíjet.

A jakou že to politickou linii USA již krátce po roce 1990 zaujaly (To je v době, kdy celý svět, ale zejména Němci, jakož i celý východní blok včetně Ruska uvěřili tomu, že pádem bolševismu začala éra vzájemného míru a spolupráce)? My, USA, jsme vyhráli 3. světovou válku (myšleno studenou). Tak teď si ty Rusáky konečně pořádně podáme! – a Evropu tu při té příležitosti smeteme (myšleno zotročíme) taky.

Všem doporučuji co nejpečlivěji přečíst:
http://www.blisty.cz/art/72695.html

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Poprvé jsem to ruské video (a opět poděkování Ireně Aneri) na tyto stránky vložila k článku “Milé české antizemanovské ovce” a přesně v té souvislosti, o jaké píšete – že totiž vše bylo od začátku naplánováno tak, jak to píšete. A při té příležitosti – děkuji za Vaše články.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Dala jsem si ten cas, a shledla jsem obe videa a moc dekuji za clanek. Obe odhaluji podstatu bezohledneho kapitalizmu, kde neni mista pro toleranci, slusnost a ohleduplnost. Hladovost a drava sila predatora po moci a bohatstvi nikde nekonci a jde bezohledne pres mrtvoly. Nicmene ti vsichni nicitele byvaleho SSSR jsou VSICHNI zidi! Jelcin-zid, Cubajs-zid, Gajdar-zid, Chodorovsky-zid,Berezovsky-zid, Nemcov-zid. To se mi nezda, to je holy fakt, ze zidi vzdycky pracuji proti hostitelske zemi. Take by mne zajimalo, kdo jsou skutecni majitele ropnych, zlatych a diamantovych dolu v Africe. Myslim, ze nemusim ani trikrat hadat.

Všudezdejší
Návštěvník
Všudezdejší

Co už vám ta černoška neřekne , že za suroviny se v Siera Leone platí plné světové ceny. Vím to protože tam kupuji Coltan což je minerál s obsahem Tantalu a Niobu. Není šance to tam koupit levněji protože mezi kupcem a kmenovým náčelníkem stojí právě takoví jako tato černoška. Kmenový náčelník dostane minimum a většinu ceny shrábne jejich černá na západě vystudovaná “sestra”

LCZ
Návštěvník
LCZ

Zajímalo by mne, kdo je reálným vlastníkem firmy ( právnického subjektu), se kterým obchodujete, případně jeho daňové sídlo. Stačílo by národnost a země. Jen pro info, aby bylo jasnější, kdo inkasuje ty ” plné světové ceny”.
A totéž u prostředníka….. Bylo by možné to uvést?
Děkuji.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

U videa na youtube je uveden tento text:
“Časť prednášky na berlínskom TEDx, v ktorej Mallence Bart-Williams jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom vystihla podstatu toho, akým spôsobom Západ udržuje systém vykorisťovania bohatej Afriky. Mallence sa narodila v Kolíne nad Rýnom v Nemecku. Je spisovateľka, filmárka a módna návrhárka Nemecka a Sierra Leone. Študovala ekonómiu a financie v Paríži, Singapure a Veľkej Británii. Dnes žije na celom svete, prevádzkuje čisto prírodný kozmetický podnik v Hongkongu a je zakladateľkou a kreatívnou riaditeľkou FOLORUNSHO, kde pracuje s deťmi ulice v Sierra Leone. Vzhľadom k jej nemecko -sierraleone koreňmi vníma seba ako most spájajúci dva diametrálne odlišné svety. Jej pozadie jej umožňuje vidieť kreatívne riešenia spoločných problémov. V rámci troch rokoch prevádzky, jej kolektív vzal deti bez domova z ulíc a umiestnil do škôl, vyvinuli teniskové a odevné kolekcie, vydali knihu a dokument ich príbehu, a uskutočnili umelecké výstavy v Berlíne, New Yorku, Paríži a Miami. Vďaka jej práci s FOLORUNSHO, spája kultúrny kontrast, ktorý umožňuje ľuďom zdieľať ich myšlienky, prijať opatrenia a dosiahnuť výsledky.”

Už to, že dostala takový prostor k prezentaci svých názorů, mi přišlo trošku podivné, ale zatím u mě vítězí přesvědčení, že své postavení a informace o světě využívá k obhajobě země svých předků, resp. k šíření pravdy o tom, jak to s Afrikou (a jinými koloniemi) skutečně je.

PS: Ves-Mír zní mnohem, mnohem lépe, než jak nám zní Vesmír 🙂

To je jedno
Návštěvník
To je jedno

Ta úžasná černoška popsala část pravdy. Podle mě pravda je tato:
1. Můžete sedět na zemi, pod jejímž povrchem může být různorodé bohatství, a když o něm nevíte anebo nevíte, jak jej těžit, budete beztak největší chudák na světě. Závěr: Bohatství je spíše v hlavě, než v zemi. Závěr dokládá příklad Singapuru – kdysi rovněž vykořisťované Britské kolonie, který v zemi nemá nic, a přesto je velmi bohatý.
2. Běloch neměl do Afriky nikdy lézt. A když už tam vlezl, měl se o Afriku starat jinak. Když už pomocí svého know-how realizoval potenciální bohatství Afriky v hmotné statky, měl se s domorodci o toto bohatství spravedlivě dělit a pomoci Afričanům dostat se civilizačně výše… Civilizační mise bělocha do Afriky je tedy jedna velká katastrofa a ostuda naší rasy. Ovšem muslimové před Zápaďáky se taky nevyznamenali – prý připravili na 140 mil. původních obyvatel o život během cca 14. století! Jak se asi tato historie mohla podepsat na povaze domorodých Afričanů? Co se od svých dobyvatelů, zotročovatelů a kolonistů asi tak naučili?
3. Když prý třeba Francie údajně přiznala, že získává z Afriky 500 miliard USD / rok (12x náš státní rozpočet!!!), pak je to asi fakt a v pořádku to není. Ostatně i u nás Frantíci rabují – prodávají nám naši vodu přes firmu Veolia! Takže my Češi jsme na tom podobně, jako Afričané. Otázka tedy je, jak bohatá by ve skutečnosti Francie byla, kdyby neměla příjmy z Afriky? A je to skutečně tak? Nezmotala ta slečna nějaké informace? Mě to matematicky na Francii nesedí ve světle informace o HDP té země na hlavu a rok a ve světle životní úrovně… A to celé úhrnem vyvolává mnoho dalších otázek. Zejména ekonomicko-politických… Třeba tu, zda ten bývalý východní blok byl ekonomicky opravdu tak neschopný, jak se již asi tak 26 let traduje? Pokud ano, tak co se zde skutečně děje?

Jaris
Návštěvník
Jaris

Firma Veolia je samozrejme zidovska. Je na seznamu “Boycott Izrael”.

Ondra P.
Návštěvník
Ondra P.

Tak tedy.. AE News jsem měl doposud za celkem objektivní informační web, ale poté co jsem viděl na této stránce ruský propagandistický dokument… nevím co si myslet. Jak si mohou Rusové dovolit někoho kritizovat za vytěžování obsazených území? Rusové? Netvrdím, že nebyly kolonie ani že kolonisté na tom nebohatli. — Tohle mě ale pobavilo…

pavjan
Návštěvník
pavjan

Já tam žádnou ruskou propagandu nevidím. Je to prostě fakt. Z Vašich řádků cítím nevědomou lítost, že jsme to v roce 89 “opět posrali”.

LCZ
Návštěvník
LCZ

Hovoříte mi z duše, milá Pozorovatelko. A ta dvě videa jsou TAK trefná….
POKORA a ÚCTA – k Ves-Míru, a k sobě navzájem, je to co jsme někde ztratili po cestě…
Je potřeba se po té cestě vrátit, a zpět je nalézt.
Myslím, že o tomto bude to “přenastavení” – jako jediná možná CESTA.