VIDEO: Novoroční projev prezidenta Ruské federace Vladimira Putina

VIDEO: Novoroční projev prezidenta Ruské federace Vladimira Putina [CZ Titulky]

VIDEO: Novoroční projev prezidenta Ruské federace Vladimira Putina [CZ Titulky]

Připravil jsem pro čtenáře AE News titulkovaný překlad projevu prezidenta Ruské federace Vladimira Putina, který pronesl krátce před silvestrovskou půlnocí. Projev byl úplně jako z jiného světa a velmi mně překvapil. Vladimir Putin věnoval celý projev významu a funkci rodiny, což je v dnešní Evropě u politiků unikát. Koncepce ochrany rodiny je totiž zakázaným tématem NWO. Cílem NWO je destrukce tradiční rodiny, doslova latentní genocida, kterou je možné vidět už i v ČR na krocích, které dělá (nebo spíš nedělá) česká vláda. Nedostatek peněz pro děti, hlad ve školách, ale na druhé straně špičková péče o migranty a uprchlíky a proces fertilizace a urychlování arabské porodnosti, zejména v Německu.

Vladimir Putin je zcela jednoznačně nepřítelem západního centralismu a potvrzuje to i jeho novoroční projev. Rodina a tradice rodiny, ochrana starých občanů v důchodu, důraz na charakterové hodnoty jako soucit, zodpovědnost, dobrosrdečnost, to jsou slova z úst prezidenta jakékoliv dnešní země jako ze slovníku mimozemšťanů. Dnes už nic takového od vrcholných světových politiků neuslyšíte. Ve srovnání s projevem Miloše Zemana lze cítit úplně jiný éthos, který lze jen velmi těžko popsat. Nicméně lze jej vypozorovat. Je to projev vůdce, který má úzké a těsné spojení a propojení se svým lidem.

Rusko je sjednocené a má vůdce, který jde proti západnímu centralismu a jejím elitám. Putin vyzařuje zvláštní silovou auru, která nepotřebuje slova a sám Putin je nahrazuje smířlivými slovy o rodině, dětech, zdraví a jednotě. Symbolika projevu není překvapující. Rusko jde cestou křesťanské rodiny a tradičních hodnot a nepotřebuje v proslovu argumentovat. Vladimir Putin pouze připomněl ruské vojáky v Sýrii a přání, které jim přeposlal, ale celý proslov byl o hodnotách a lidských vlastnostech. To je zcela výjimečné.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

NEJEN SLOVA:
Rusko dá stamilióny na výchovu mladých vlastenců…..
Když přehlédnu předepsanou formu, jakou té zprávě Seznam dává, i komentáře některých “dál-nevidících” Novinkářů,
TLESKÁM !

Forever
Návštěvník
Forever

Je třeba se vrátit k tradičním slovanským hodnotám. Západní elity mají zcela oprávněný strach ze Slovanů a z jejich slovanského ducha. Proto tolik brojí proti, dle nich “bezcenného”, panslavismu. Slované byli vždy překážkou pro uskutečnění světovlády sionistické-vatikánské aliance. Západní elity se bojí sjednocení Slovanů, protože jednotné Slovany nikdo neporazí. Jednotný slovanský duch je nezastavitelný.

Slované všech zemí, spojte se!!!!!!!!!!!!
Sláva Rusku, Putinovi a ruskému národu!!!!!!!!!!!
Sláva všem Slovanům!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
? 😉 🙂

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Zdá se, že p. Pjakin 28.12. ( 26:32-42:25) jasně říká, co je důležité, a p. prezident Putin to svým projevem-přáním jen potvrzuje, a oba mi hovoří z duše:
Je důležité si zachovat zdravý rozum a čisté srdce, a vrátit se k PŘIROZENÝM hodnotám, které jedině mohou zajistit rozvoj zdravého státu pro svoje občany, založeného na zodpovědnosti, cti, respektu a lásce.

Kéž by to ten náš Ansámbl ze Strakovky (a nejen) byl vůbec schopen pochopit, místo utahování šroubů a vyhrožování….bohužel nesplnitelné přání! Hra “na stát”.

honza
Návštěvník
honza

říkal docela obyčejné věci a přesto zahřejou u srdce, je to asi upřimností jak to říkal

bantustan
Návštěvník
bantustan
xerox
Návštěvník
xerox

tra bantustan u … nějaké další vídejko jak píšete ,, naprosto související ,, by ještě nebylo … třeba v američtině na sporáku … ? …

LCZ
Návštěvník
LCZ

Díky za link 🙂
Mimochodem, není se čemu divit – Drtinová je Sorosova holka ( viz OR – Open Society Fund Praha), stejně jako Tabery – Respekt, a další…