VIDEO: Novoroční projev německé kancléřky Angely Merkel

VIDEO: Novoroční projev německé kancléřky Angely Merkel [CZ Titulky]

VIDEO: Novoroční projev německé kancléřky Angely Merkel [CZ Titulky]

Na základě mnoha přání od čtenářů jsem připravil do češtiny titulkovaný záznam novoročního projevu německé kancléřky Angely Merkel, abychom měli spolu s projevem Miloše Zemana a Vladimira Putina možnost srovnání myšlenkových obsahů jednotlivých projevů. Projev Angely Merkel vyvolal v Německu mezi voliči poprask, protože Angela se v celém projevu vyjadřovala v tom smyslu, že Německo je zemí uprchlíků a ne Němců. Projev je plný výzev k přijímání uprchlíků, přesvědčování o tom, jakým budou přínosem pro Německo a zároveň opatrné naznačování, že toto je teprve začátek a Němci se musí připravit a obětovat sami sebe daleko více, než kolik se obětovali dosud.

Multikulti je out! Teď frčí Willkommenskultur!
BN-GF203_1230me_J_20141230123934.jpg
Frau Europa a její “Willkommenskultur” v mediální praxi: Novoroční projev 2016

Vítací náruč Angely nadále zůstává dokořán široce otevřená, stále nabízí uprchlíkům pomocnou ruku a tento novoroční projev není ničím jiným, než propagačním videem pro arabské cestovní kanceláře, protože vzkaz uprchlíkům, kteří se teprve na cestu chystají, je zcela jednoznačný. Německo přijme každého, kdo bude alespoň trochu vypadat, jako že je chudák a trpí. Arabové tak budou muset změnit outfity, aby Němce moc nedráždili značkovými hadry, botami a telefony. Mazání prasečí krve na kliky mešit už asi stačit nebude na zabránění jejich příchodu.

Angela se snažila závěr proslovu odlehčit odbočkou ke sportu, ale to nebylo moc šťastné, protože Euro v Paříži se kvůli hrozbě arabského terorismu možná ani neuskuteční, hrozí totiž v případě reálné hrozby odklad Eura až o 1 rok, rozhodně teď nekupujte lístky na Euro, můžete přijít o peníze. Francie, islamizovaná země je mnohem dál, než je Německo ohledně demografického překreslení skladby obyvatelstva ve velkých městech. Odlehčovat novoroční projev fotbalovým Eurem v islamizované Francii, to není zrovna uklidněním pro německé diváky. Německo i Evropu čeká v roce 2016 obrovská uprchlická vlna, masové pochody, protrhávání plotů na hranicích, masové útěky přes zelenou hranici, rabování, střety s policií, útoky na obyvatelstvo zoufalých migrantů chycených v pasti, gumové projektily, slzný plyn. Máme se na co těšit.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Viliam
Návštěvník
Viliam

Mainstream zabudol k tomu pustit napr. toto: https://www.youtube.com/watch?v=xDwqUH8WvdI

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia
xerox
Návštěvník
xerox

možná že by se helmuti mohli inspirovat v mexiku , ale nechci předjímat …

,, Mexickou starostku zabili druhý den po nástupu do funkce
oficiálně nastoupila do úřadu na Nový rok v pátek.Ve funkci tak vydržela jediný den. ,,
http://goo.gl/7esni2

v tom článku píšou že motiv není znám , myslím že tady by si bundespolizei nad motivem hlavu lámat nemusela …

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Tady taková pozornost od AC DC, kluci si na ni vzpomněli v jedné ze svých skladeb a ještě ji přikrášlili a dali jí mezi ty její tlusté zapařené kyty čmoudící lokomotivu. Jak příznačné. Přeji hezký zážitek. https://www.youtube.com/watch?v=QMvE0yFnR0I

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Ne, tohle je beznadejné. Merkelova neslevi, nebot ma vytyceny plan na “mondializaci” Nemecka. Ten plan splni, stuj co stuj! Kdyz se zminila o “nenavistnych a bezcitnych” Nemcich, kteri nesouhlasi s jejim silenstvim, nemam z toho dobry pocit. Myslim, ze tento rok dojde ke krvavym demonstracim, nebot jakakoliv pacificka forma protestu se miji ucinkem.

Pro nas jde uz jen o jednu vec …az si Nemecko vytridi “své” pristehovalce, nenechat se zaplavit odpadem, ktery se pak rozleze do vsech stran.

danulik
Návštěvník
danulik

Z toho mám obavy aj ja, že Nemecko si vyberie medzi nelegálmi to najlepšie a zvyšok vytlačí k svojim susedom, takže takto sa dostanú aj do strednej Európy a bude to ten odpad. Kam by ich Nemecko vrátilo, keď ani nevie, odkiaľ tí ľudia pochádzajú?

Forever
Návštěvník
Forever

Merkelová není naivní blbka, ale jen věrný přisluhovač NWO. A v rámci zavádění NWO zcela vědomě podporuje islamizaci Evropy a likvidaci národních států.
Nic jiného se od ní čekat nedalo. Zradit svou vlast, to je ta největší ohavnost, co může člověk udělat. Jako Gorbačov za časů zničení a rozpadu SSSR a východního bloku. Tehdy se tak událo pod pláštěm “demokratizace” SSSR a východního bloku, v současné době pod pláštěm “pomoci uprchlíkům” .
Otázkou je, jestli vůbec má madam Merkel vztah k Německu vzhledem k tomu, že je původem Chazarka a ne Němka.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

HEPY ŇÚ JÍR, ANDŽELO.!

Ministerstvo obrany německa přestane poskytovat pomoc vládě NSR v umísťování, ubytování a registarci uprchlíků v létě 2016, řekl ministr obrany časopisu Vojáci unie Bundeswehru, píše německé vydání Deutsche Welle.

Více: http://cz.sputniknews.com/svet/20160102/2069887/nemecko-pomoc-uprchlici.html#ixzz3w7h5CXrU

LCZ
Návštěvník
LCZ

Že by bratr a sestra? Holt krev není voda, a leccos by to vysvětlovalo 🙂
( nemůže jim někdo porovnat DNA, aby už konečně bylo jasno?)
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7212-mnohe-se-stava-jasnym-komentovala-zacharova-vyrok-erdogana-o-hitlerovi
http://en.protothema.gr/top-secret-merkels-murky-geneology-and-the-stasi-files/