VIDEO: Nová verze české hymny je útokem na Českou republiku a její...

VIDEO: Nová verze české hymny je útokem na Českou republiku a její státnost. Kakofonie disharmonických zvuků má zakódované audiotomy bratří Cohenů, které vyzývají posluchače k sebevraždě. Český olympijský výbor zkouší na českém národu pokus se satanskými symboly, jaké jsme viděli při otevírání Gotthardského tunelu! Tuto skladbu si nepouštějte ani do sluchátek a už vůbec ne před malými dětmi!

VIDEO: Nová verze české hymny je útokem na Českou republiku a její státnost. Kakofonie disharmonických zvuků má zakódované audiotomy bratří Cohenů, které vyzývají posluchače k sebevraždě. Český olympijský výbor zkouší na českém národu pokus se satanskými symboly, jaké jsme viděli při otevírání Gotthardského tunelu! Tuto skladbu si nepouštějte ani do sluchátek a už vůbec ne před malými dětmi!

V České republice naplno vypukl nový skandál. Český olympijský výbor nebyl spokojen s provedením současné podoby české národní hymny. Jednak je prý moc krátká a navíc prý její instrumentální podoba je příliš stará a nemoderní. ČOV proto ve spolupráci s hudebním skladatelem Milošem Bokem připravil nové aranžmá této skladby, které se včera dostalo na veřejnost. Šok, který to vyvolalo, nemá v historii české hudby obdoby. Po spuštění skladby z YouTube začne člověk okamžitě zmatkovat, a to z toho důvodu, že slyší hrát dvě různé spuštěné písně. Člověk hledá okamžitě záložky v prohlížeči a chce druhou skladbu vypnout, protože ruší hymnu. Občas se to stává, že kliknete na nějaký web a najednou vám začne z něj hrát hudba. Takže po spuštění nové verze hymny člověk hledá, kde tu druhou skladbu vypnout. Jenže vzápětí přichází šok, který začal v posledních hodinách otřásat, na Zelený Čtvrtek, v době Velikonoc, svátků ukřižování Krista, českými médii.

Hudební skladatel Miloš Bok.

Jak totiž posluchač záhy zjistí, ty dvě skladby, které znějí z reproduktorů, nejsou dva zdroje dvou písní, ale je to jedna jediná skladba s názvem Kde domov můj, nová verze státní hymny České republiky v novém aranžmá ČOV a Miloše Boka. Po prvních honosných tónech úderů tympánů to vypadá nadějně, jenže záhy poté přijde šok. Z reproduktorů se začnou šířit disharmonické zvuky odporné a rozladěné kakofonie, která neladí, která zní jako orchestr koček a psů, jenž tahá za uši i hudební analfabety, která zní jako dvě různé skladby slepené dohromady, přičemž jedna je navíc asi hrána pozpátku. A opravdu to tak je. Část tónů v nahrávce je přehrána pozpátku a pochází z díla Bratří Cohenů s názvem “Red Rum” (pozpátku Murder – vražda). Kdokoliv nahrál tuto skladbu, nahrál 4. větu Opusu Red Rum, dvě písně v jedné, posunuté o půl tónu a o jeden takt. To je na zvracení.

Nové aranžmá národní hymny je oslavou Bafometa skrze kakofonii disharmonických zvuků

Ve skladbě se nachází celkem 11 audiotomů se satanskými vzkazy, Uvítání Světlonoše, Pozdrav pastýřovi, Zub Kerbera, Talos, Kalos, Bradka Mesiáše, Kabala Šeleh a Pojídač světla. Úseky jsou hrány o půl tónu v jiném klíči a o jeden takt v pomalejším tempu, pozpátku a proti sobě, technika kakofonie zvaná “kontrasympozice”. Kakofonická disharmonika je používána satanistickými kulty pro vyvolávání ďábla skrze audiotomy, zvukové programovací vzorce pro mozek člověka. Kakofonie má obvykle uvést člověka do transu a přimět ho k různým činům a změně vědomí.

Bratři Cohenové se svého času věnovali kontrasympozici jako novému směru progresivní hudby dekadentního směru, ale většina nahrávek má úděsnou úroveň a používají se pouze pro různé brakové filmy třetí kategorie, ale uplatnění nalezly u satanistických spolků. A právě zneuctění symbolů státní hymny do kakofonie je procesem uctívání Bafometa. A právě jeho oslavu jsme mohli nedávno vidět v bizarním ceremoniálu otevírání Gotthardského tunelu, články a videa jsme přinesli zde. Zmršení a zneuctění české hymny přesně na Velikonoce, nejsvětější křesťanské svátky, je plánovaný útok kabalistů proti základnímu ukotvení České republiky. Je to pošlapání symbolu státnosti, otevřený útok proti českému národu.

Bafomet a selka. Ceremoniál otevírání Gotthardského tunelu.

Symbolika zaútočení na českou hymnu na Velikonoce má svůj důvod. Je to vzkaz, že český národ končí, že do jeho luhů a hájů vstupuje nový zvuk, nový rytmus, nová rasa, nová kultura. Kakofonie je zvukovým ztělesněním multikulturalismu, migrace. Různé a nespojité vibrace, různého původu. A kdy jindy uveřejnit tuto Novou Evropu a Novou Bohemii, než právě na Velikonoce, na nejdůležitější křesťanský svátek roku.

Proti skladbě se strhl takový obrovský odpor na internetu, že dokonce začíná být situace i nebezpečná, na internetu se objevují výhrůžky autorovi skladby. Každý, kdo si skladbu poslechne, tak mu spadne čelist, protože to připomíná skladbu zahranou žáky opravdu mizerné Lidové školy umění, ovšem ani oni by zřejmě nedokázali zahrát takový kus, jako je o půl tónu posunutá a o jeden takt pomalejší rytmika smyčců a žesťů vůči sobě. Otázkou je, proč zrovna Český olympijský výbor stojí za tímto útokem na hymnu. Odpověď je jednoduchá. Protože globalisté!

Globalisté se zapojili do bitvy o kontrolu pražského Jeruzaléma v předvečer Velikonoc. Verzi hymny od Boni Pueri hned zkraje Český olympijský výbor odmítl

Olympijské hry jsou válečným a politickým nástrojem globalistů a světové kabaly. Olympiáda spadá přímo pod křídla chazariátu a uctívání Satana je hlavní zábavou kabaly. A právě kabalistické symboly můžeme často vidět na zahajovacích a ukončovacích ceremoniálech velkých sportovních akcí, které spadají pod organizační kuratelu globalistů, tzn. olympiády, mistrovské šampionáty, velké sportovní akce mezinárodního charakteru. A čas od času vidíme, že právě během těchto akcí vysílají globalisté mohutné obrazové a také zvukové symboly a vzkazy. Útok na českou státní hymnu však považují za nejnebezpečnější útok proti české státnosti, který se vymyká všem představám. Zaútočit na symbol národa si dosud globalisté jinde nedovolili. Útok proti zemi skrze hymnu je útok vedený proti jednomu pilíři státnosti, a protože další útok proti státnosti je blízko, Dublin IV, tak to potom znamená, že toto je pouze symbol a startovací signál k destrukčním procesům české státnosti.

Nová česká hymna totiž obsahuje úmyslně cizí prvek, který má symbolizovat příchod jiné a jinak “naladěné” kultury do České republiky. Jistě víte, o jakou kulturu půjde. Toto je symbol, zatroubení první trubky prvního jezdce, rozlomení první pečetě. Útok proti Kristu, na svátek jeho ukřižování, byl vyslán posměšný symbol satanské kakofonie, která špiní nejen národ, ale především památku Krista. Srovnejte si tuto odpornou skladbu s nahrávkou Boni Pueri. Jenže tuto nahrávku Český olympijský výbor nechce, protože zní moc krásně a nebesky.

Čeští sportovci jsou nástrojem globalistů, nestačí jim reprezentovat vlast, musí navíc ničit krásnou melodii české hymny

ČOV chce evidentně slyšet satanské symboly, kakofonii, vyznávání Satana, zvrácené kontrasympozice bratří Cohenů atd. Tento nebezpečný materiál by měl být umístěn na index jako jedna z nejnebezpečnějších forem pošpinění symbolů české státnosti. Nic se neděje náhodou. Velikonoce jsou svátky Krista, ukřižování a vzkříšení. Uvedení kakofonické grimasy české hymny je satanským symbolem uctění Bafometa a kabalistických symbolů světového globalistického chazariátu.

Nové aranžmá české hymny vzniklo kvůli českým sportovcům, protože hymna prý v dnešní podobě není moderní.

Problémem české hymny je, že v lidech vyvolává národní hrdost a vztah k vlasti. A to je pro globalisty nepřijatelné. Je zde proto vyvíjena snaha českou hymnu zničit, aby zněla odporně, aby ani děti nedostaly do hlav její správné tóny, aby symboly státnosti a národního citu byly zničeny v disharmonickém chaosu rozladěných koček a psů, kteří třískají do hrnců a tahají za dráty a záchodová splachovadla. Když jsme viděli ve švýcarském Gotthardu obrazy a podoby Bafometa, bylo to bizarní, ale bylo to daleko, u těch divných Švýcarů. Ale když slyšíme satanskou kakofonii v podání českého orchestru a nové podoby hymny, najednou si uvědomujeme, že jsme uprostřed globalistického teátru plivání a zesměšňování českého národního symbolu, toho jediného, který národu zůstává, písnička, hymna. O této kauze budeme mj. hovořit i tento pátek od 19:00h na Svobodném vysílači CS.

Vážení čtenáři, pokud se Vám líbí naše práce, naše články, videa, analýzy a pravidelné páteční pořady na SVCS, zvažte prosím i závěrem tohoto měsíce jakýkoliv finanční příspěvek na podporu a zachování provozu našeho serveru na naší obvyklé darovací stránce zde. Každá částka nám pomáhá, protože my nemáme za sebou nikoho než jenom vás, naše čtenáře. Předem Vám děkujeme, stejně tak jako děkujeme všem, kteří nám tento měsíc již přispěli. Společně tvoříme rodinu a Vy jste její součástí.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Petr Hannig
Návštěvník
Petr Hannig

Samozřejmě jsem pro to, aby naše hymna zůstala v takové úpravě a hlavně harmonizaci, jaká je. Pokud by chtěli sportovci používat provedení Hudby Hradní stráže a Policie České republiky, tak bude beze smyčců a bude tedy znít bojovněji. Navíc tato Hudba Hradní stráže ji hraje v naprosto dokonalé harmonizaci . Ale přikládat hluboce věřícímu katolíkovi, žijícímu velice skromně na venkově otcovi mnoha dobře a ve víře vychovávaných dětí jakékoliv satanské úmysly, je naprostá blbost. Prostě Miloš Bok je skladatel velkých ploch (hudba k Andělu Páně 1), dostal zakázku tak to zcela ve svém stylu provedl. A z těch peněz byly zaplaceny určitě honoráře pro velký sbor, sólisty a velký orchestr. Jinak ovšem pro žádnou změnu naší krásné hymny nejsem.

kvakin
Návštěvník
kvakin

To už by bylo lepší mít za hymnu píseň od Ortelu 🙂
Berte to s nadhledem 🙂

https://youtu.be/SGgNqsUsKAI

Frank
Návštěvník
Frank

Tak za 600 litrů si dovolím tvrdit, že bych udělal stejný paskvil, jako ten rádoby skladatel Bok. Zní to opravdu jako polepšovna na vycházce. Mimochodem, znám také jednoho Boka a je to neskutečný pičus. Nejsou oni rodina,

Anon
Návštěvník
Anon

Pani tak toto je tazko pocuvat, ale ake tazke to musi byt zahrat rovnako 2x po sebe. Chudak B. Smatana, sa musi v hrobe obracat jak centrifuga

Frank
Návštěvník
Frank

A B. Smatana je kdo?

Došli si pro Hitlera, dojdou si pro kohokoliv
Návštěvník
Došli si pro Hitlera, dojdou si pro kohokoliv

Pane VK, jak jste dospěl k šokujícím tvrzením ohledně Bokovo aranže (jako muzikant souhlasím, že strašlivého paskvilu a nevkusné prasárny) české hymny? Že obsahuje reverzně uložené satanistické vzkazy, najdu to tam také, když si s tím pohraju v běžném PC audio editoru, anebo to je něco více sofistikovaného, jak to můžete tvrdit tak jistě? Skladbu Judas Prirest usvědčovali mnoho let a nakonec nenašli nic. Tady 11 audiotomů..Google to ani nezná, nic ve zlém, ale fakt mne zajímá technika vaší analýzy. Opravdu rád bych se dočkal odpovědi a myslím, že nejsem úplně sám. Popravdě bohužel se mi vybavila i lehká asociace se Skripalem, kde měli analýzu také okamžitě, tam tedy očividně ještě dříve, než se věc udála. Nejde o nic zásadního, pouze o to, že bych vám opravdu rád důvěřoval dál tím způsobem jako doposavad, skutečně upřímně řečeno. To Cohenovo dílo jste tedy udal jako příklad, anebo jste to tam opravdu objevili? Nepřišel by mi tak divný fakt samotného vložení jako to, že by to tam bylo tak okatě a lemplovsky odfláknuté, že to je okamžitě usvědčitelné a tudíž legitimně zavržení a odsouzení hodné, tedy kontraproduktivní. Potom by to jaksi ani nedokázali prosadit do uznatelné roviny státního symbolu, nebo je zkrátka pouze výsměch satanistů českému národu? I to bych si dokázal představit, doba otevřené, veřejné propagace satanismu – v podstatě přirozeného životního stylu určitých bytostí dávno nastala, jak je vidět na výrocích oficiálních představitelů spousty zemí, nejen západu, perverzně překrucujících a fabrikujících realitu i fakta.

V4EXIT
Návštěvník
Likan
Návštěvník
Likan

Víte pane skladateli jak dlouho trvá průměrná soulož? cca 15 sekund, zbytek je to produp.ný čas. Jako tato vaše práce.

Andi
Návštěvník
Andi

Tak myslím, že je na čase aby nějaký aktivista vytvořil petici, že tenhle paskvil my rozhodně poslouchat nebudeme. Naše hymna je nemoderní, bla bla. Já být sportovec někde venku a pak by tam pustili tohle, tak se za nás tak stydím, aby mě radši pod zem zahrabali.

Verolino
Návštěvník
Verolino

Bohužel většině našich sportovců je nějaká hymna úplně ukradená a jde jim jen o vlastní ego a peníze.

.. Vašek
Návštěvník
.. Vašek

Ať se český olympijský výbor stara o sportovce a nestará věcem kterým nerozumý… Za takou státní hymnu bych se styděl.. Strašná matlanice… Naše dočasná hymna nas doprovázela těžkými a krásnými okamžiky a ted ju chcete tak to zničit fuj!!!

jap
Návštěvník
jap

být vámi, styděl bych se spíš za svůj pravopis

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Kulatotlustobrejláče-provokatéra pejzouna z krafárny nerozpoznáš?

Highlander
Návštěvník
Highlander

Stara ceska hymna je unelecke dielo ale toto je paskvil