VIDEO: Nová reklama na Audi A8 je plná podivných symbolů a vzkazů...

VIDEO: Nová reklama na Audi A8 je plná podivných symbolů a vzkazů globalistů ve vztahu k nasunování 4. průmyslové revoluce. Auto patří minulosti, zaznívá překvapivě od německé automobilky přímo ve spotu, na konci reklamy auto dokonce zmizí. Koncern VW podprahově nasunuje do reklam vzkazy a dokonce symboly satanismu!

VIDEO: Nová reklama na Audi A8 je plná podivných symbolů a vzkazů globalistů ve vztahu k nasunování 4. průmyslové revoluce. Auto patří minulosti, zaznívá překvapivě od německé automobilky přímo ve spotu, na konci reklamy auto dokonce zmizí. Koncern VW podprahově nasunuje do reklam vzkazy a dokonce symboly satanismu!

Německá automobilka Audi, která spadá do mateřského koncernu VW, má v České republice velmi podivnou a zvláštní reklamu na svůj nový vůz Audi A8, která obsahuje mnoho podivných scén a prvků, které jsou doslova jako vystřižené z některých programovacích videí Syndikátu. Několik čtenářů AE News nás upozornilo do redakce na tuto reklamu, protože obsah zhruba 30-sekundového spotu obsahuje mnoho vzkazů, které ve skutečnosti nejsou reklamou na automobil, ale na jednotlivé prvky 4. průmyslové revoluce. Německé automobilky jsou hlavními nástroji automobilového průmyslu v nasunování elektrických pohonů a autonomních systémů řízení do masové výroby. Toto specifické video je klíčové v tom, že kromě produktu samotného auta obsahuje podivné scény, které bychom si měli rozebrat.

Palubní deska Audi A8 2018.
Satanské rituály hned v úvodu

První záběr vide ukazuje halu, kde přestala působit gravitace na tisíce papírů a lejster. Veškeré předpisy a nařízení, pravidla, se tím dostávají do vzduchu a ztrácí opodstatnění. Vzápětí následuje záběr na ženu, která levituje uprostřed místnosti. Tyto záběry připomínají exorcismus, kdy ďábel posedne ženu a zvedne ji do vzduchu, kde potom visí se zalomenou hlavou směrem dolů. Pravidla, konvence, role a invence, to vše patří minulosti, zaznívá ve spotu v danou chvíli. Slyšet taková slova od Němců a německých konstruktérů, to zní opravdu zvláštně, protože právě na těchto hodnotách byl německý průmysl vybudován. Proč by měla invence být minulostí? Invence je vynalézání nového, takže reklama tím de facto staví veškerý další vývoj automobilismu do role naprosté zbytečnosti. Levitace a satanský rituál však dává reklamě úplně jiný podprahový rozměr. Ale to je teprve začátek.

Řidič může díky autonomnímu řízení zalehnout ke spánku.

V dalším záběru je žena s otvorem v levém uchu. Toto je jasný odkaz na LGBT koncept uvnitř 4. průmyslové revoluce, protože tato symbolika odkazuje na transgender privilegia. Díra v uchu znamená, že osoba může být ženou, mužem, nebo neutrálem. Pokud jde o neutrály, to je v poslední době globalisty prosazované pohlaví lidí, kteří sami sebe nechtějí definovat podle pohlaví, ale pouze jako člověka. Neutrálové o sobě tvrdí, že jsou lidé, ne muži nebo ženy. Muž nemá v uchu náušnici, žena má náušnici, neutrál má v uchu otvor, je to tzv. 3. cesta. Prosazování neutrálů do společnosti je přípravná fáze na akceptaci kyborgů mezi lidmi, protože právě oni se stanou největší skupinou neutrálů. Tomu ovšem bude muset předcházet určité přechodné období, aby se společnost dokázala s kyborgy vyrovnat. Zařazení neutrála do reklamy AUDI A8 mně proto zase až tak nepřekvapuje.

Auto patří minulosti

Ve spotu dále zaznívá, že nemusíte mít stůl, abyste měli nápady. To je další odkaz na koncept 4. průmyslové reovluce, na tzv. mobilní kancelář. Novým trendem bude přenášet kanceláře do mobilů, notebooku a tabletů, to je jedna z hlavních součástí digitální ekonomiky, kdy podnikatelé budou mít veškerou kancelář v datové podobě umístěnou v cloudu. Knoflíky jsou pasé, nechte je na kabát. To je odkaz na dotykové systémy v autě. Reklama dále vyzývá, že člověk nemá řešit business plán, ale spíš plán na večer. Anebo ho také nemáte řešit, ale místo toho máte využít svůj čas a svobodu. A co auto? To patří minulosti, zaznívá v závěru reklamy, když Audi A8 z videa úplně zmizí a zůstane prázdná silnice. Závěr reklamy je opravdu bizarní. Aby to zákazník nepochopil špatně, reklamní agentura na konec videa dala pro jistotu titulek “Budoucnost je Audi – Nové Audi A8”, ovšem záběr videa pokračuje na prázdnou silnici.

Autonomní režim řízení na displeji vozu.

Když si uvědomíte, kolik peněz stojí televizní reklama a náklady na marketing, potom celé video je naprostým vyhozením peněz do luftu ze strany VW, protože počet letmých záběrů na Audi A8 v reklamě nedosahuje ani poloviny stopáže videa, zbytek ve videu jsou odkazy a symboly globalistů. Schválně to srovnejte s jakoukoliv jinou reklamou na auto v televizi. V běžné reklamě se snaží výrobce do 30 sekund dostat tolik záběrů na auto, jak je to jen možné. V tomto videu je všechno úplně jinak a hlavní reklamou není v podstatě auto, ale jednotlivé elementy 4. průmyslové revoluce. Ovšem i zde v tomto reklamním videu vidíme zjevné odkazy na satanismus s důrazem na individualitu namísto tradičních rodinných hodnot. V systému Nového Světa budou hlavními pilíři společnosti faktory sdílení a využívání času. To je možné vidět už dnes v systémech dopravy jako je Uber nebo rozvozy jídel přímo domů, se kterými se doslova roztrhl pytel.

4. průmyslová revoluce je tady, ale nestačili jsme si ji všimnout

V takto nastavené společnosti bude význam aut dramaticky klesat, lidé budou upoutáni k jednomu místu a spolu s rozvojem digitální ekonomiky nakonec zanikne i důvod dojíždět do zaměstnání. Lidé budou doma a pokud budou pracovat, potom opět a pouze v systému digitální ekonomiky. Fyzická přeprava osob a zboží bude zcela redefinována na základě sdílení zdrojů, což můžeme už dnes vidět v některých oblastech Číny v pilotních projektech. Lidé sdílejí auta, traktory na pole, veškeré zisky z pěstování plodin atd. Tohle de facto připomíná komunismus nebo židovské kibutzy v Izraeli, ale v pojetí 4. průmyslové revoluce půjde o formu neomarxismu. Když vidíte reklamu na auto, čekáte auto. V případě této reklamy se vám ale dostane globalistického vzkazu se satanskými motivy posedlosti a exorcismu a na konci se dozvíte, že vlastnictví auta patří minulosti. A neříká vám to nikdo jiný, než ikonický symbol německého automobilového průmyslu.

Proto si všimněte taxikářských válek v Praze mezi taxikáři a řidiči Uberu. To je pouze ukázka toho, jak společnost zjišťuje celou sérii společenských změn, na které není připravena. Sdílení zdrojů, prostředků, nástrojů, aut. To všechno bude hlavním motorem 4. průmyslové revoluce, která přinese éru kyborgů, autonomních systémů a neutrálů, bezpohlavních humanoidů, kteří budou představovat mezistupeň mezi člověkem a kyborgem.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
BigBoss
Návštěvník
BigBoss

To, co je nahoře, je také dole …

Pre_kyborg
Návštěvník
Pre_kyborg

Pokrok nezastavis. Muzes o tom zvatlat dle libosti, ale je to marny, je to marny, je to marny!
Auta jak je zname opravdu skonci. Lide budou delat prevazne z domovu a jezdit nekam jen kdyz se jim bude opravdu chtit. Nebude potreba stavet dalnice nebo obri parkovaci domy. Nebude potreba vlastnit ridicsky prukaz nebo dokonce auta. U silnic nebudou dopravni znacky. Kdyz budete chtit nekam jet, objednate si odvoz libovolnym autonomnim vozem. Vzdy na cas prijede ciste vymydleny dopravni prostredek podle vasich predstav a odveze vam kam budete chtit

Kdyz nekdo vyrobi umele telo a vymysli zpusob jak do nej prenest vzpominky a vedomi napriklad umirajiciho, tak ze bude zase mlady, plny sily a nebude citit zadnou fyzickou bolest, kolik myslite ze % lidi po tom skoci? Ja bych to odhadnul tak na 80-90% pro prvni generaci a 99% procent pro ty dalsi.
Nebo predstavte si, ze muzete vedomi prenest mezi vzdalenymi misty, ze si reknete, tak dneska budu v robotovi na Marsu a zitra v jinem treba na Havaji. Predstavte si svet ve kterem nikdo nemusi zemrit, jen proste jako motyl vyleti z kukly a ma na vyber tisice kvetu (robotu), na ktere si muze sednout a obdivovat jejich krasu.
Tomu uz bude extra tezky odolat. Co treba kdyz onemocni matka pulrocniho ditete a umira. Myslite ze odola pokuseni s nim zustat, pomahat mu v zivote, vdet jak vyrusta?
Jestli se toho dozijete, tak vase vlastni deti nebo vnuci vas budou prosit, abyste se stali kyborgy.

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

Hej, tak zvaný ” už ani Ne člověče = Pre_kyborgUUUU” , což Znamená ty úplný nevědomý, internetový, facEboOkový Idiote napsal jsi toto, že ano?: ” Jestli se toho dozijete, tak vase vlastni deti nebo vnuci vas budou prosit, abyste se stali kyborgy.

Bylo to česky?!

Čeština ty Nesmyslná internetová ” realito” už nepoužívá háčky a čárky?!

Opravdu ne anebo je problém v tvém prohnilém mozku? Hm…? 🙂

Tak jinak: ” Tato civilizace Bude poslední na této planetě Zemi… Už zde bylo více vyspělých civilizací a každá z těch civilizací se dostala k této stupiditě a ještě k mnohem vyšší a vyšší stupiditě … tím myslím toho pitomce, který se pojmenoval ” Pre_kyborg”…

Ale prosím Pozor! Tito zoufalci nejsou probmém…

Problém jsou ti, co ” těmto mladým dětem dávají svou pozornost” … Jsou to jen děti, kteří se naučili číst a psát a nalezli internet…

Ale bude jich více a více a …

…nevědomí jim nedokážou nic zabránit, ale…

… dvěstě Osvícených a Ne méně, Ano!!!:-)

No a teď to je na davu, kam se vybere: ” Buď k těmto zcela spícím nevědomým nulám jako je Pre_kyborg anebo se dav Probere a začne meditovat! Dívat se jen a jen do svého Nitra a Ne jinde! 🙂

Takže aeronete – opravdu tento web na internetu vytořil ” VK a jeho admin”, ale na intenretu podobný eb dokáže ” vytvořit kdejaký IT technik s programátorem”, nebo ne?! 🙂

A vždy se obějí spící element jako je ” Pre_kyborg”! No a co s tím udělá majitel a nebo dav?

Nic…

🙂

Pre_kyborg
Návštěvník
Pre_kyborg

Diakritiku nepisu uz od maturity pred 20ti lety, prestal jsem hned jak to slo. Ostatne, cestinu ani nemam nainstalovanou jako jazyk na PC, ani na klavesnici nemam hacky a carky. Nepisu ji ani do oficialnich emailu na urady a vynechavam ji i ve svem vlastnim prijmeni. Ale na rozdil od vas, lidi co ji pisou mi nijak nevadi, kdyz tim chteji ztracet cas, je to jejich volba. Az budou psat a mluvit anglicky 8 hodin denne, tak diakritiku rychle opusti.

>> Tato civilizace Bude poslední na této planetě Zemi… Už zde bylo více vyspělých civilizací a každá z těch civilizací se dostala k této stupiditě a ještě k mnohem vyšší a vyšší stupiditě …

Omyl. CIvilizace jak ji zname nezanikne. V omezene mire prijme prvky ostatnich civilizaci, ale nakonec stejne vsechny pohlti, vymaze stare tradice i veskera stara nabozenstvi. Zaniknou hranice, jazyky, vsechny rasy a postupne i lidstvo jako takove. Lide prestanou umirat a osidli galaxii.

>> …nevědomí jim nedokážou nic zabránit, ale…
>> … dvěstě Osvícených a Ne méně, Ano!!!:-)

To MY jsme ti Osviceni, my prinasime budoucnost lidstvu! Nabizime pokrok, Zemi bez hladu, bez utrpeni, bez valek o nesmysly jako jsou rasy nebo nabozenstvi. Nabizime preziti lidstva, moznost kolonizace vesmiru.
Co nabizite vy? Minulost, stagnaci, upadek a za par set let navrat na stromy, kde se budeme v posvatne hruze krcit pred hromovladnym bozstvem, nez nas vsechny vyhladi prvni vetsi planetka.

Soucastne problemy globalizace jsou jen mala ryma, ktera brzo prejde.

BigBoss
Návštěvník
BigBoss

To je mi tě upřímně líto…

Zvědava matka
Návštěvník
Zvědava matka

Pre-kyborgu, chlapecku, “soucastny” problem mas asi ty – ztratu kontaktu s realitou…
MY, Lide – pro tyto nestastne pripady mame v te nasi “stagnaci a upadku” jiz nekolik set let odborniky, kteri se temito pripady, jako je ten tvuj, zabyvaji…
Mozna poradi i s tim “osidlovnim galaxii” 😉
Pro zacatek byste mohl zacit pilovat komunikacni prostredek – cesky jazyk – pokud zijete v nasi zemi (aby jste nebyl pro smich tem stagnujicim konzervam na stromech – pri te kolonizaci Vesmiru 😉 )
PS. A jestli se chcete aspon trosku Illuminovat, studujte napred Teslu. Nikolu Teslu! (materska rada 😉 )

Mesijé vopřenej Vo zeď
Návštěvník
Mesijé vopřenej Vo zeď

Jo tak my osídlíme galaxii jo? Hm…sice se zatim nedokážeme ani pořádně dostat na Mars, ale to jistě všichni ti metroušský hipstři a přeemancipovaný lesbomindy brzičko vyřešej. A vsadim se, že myšlenky mnohých se uchýlí k rychlosti světla…kterážto však je k osidlování galaxie jaksi na hov…ehm k ničemu :/ Příroda začíná v některých zemích nabývat vlastních práv, což je skoro neuvěřitelný a pozitivní krok člověka, jež konečně staví přírodu alespoň na společnou rovinu a snad se dočkáme i úplného uznání nadřazenosti přírody a podřízenosti člověka vůči přírodě. Neustále jsou nám vtloukány do hlav kýble keců o sebeprosazování, nekonformnosti apod., což pak vede k sobeckosti, sebestřednosti a bezohlednosti. A takovou morální špínu nezachrání nějaká dotyková hovadina bez knoflíků (která bude neustále opatlaná a v ostrém slunci jistě dobře čitelná, nemluvě o ztrátě pozornosti za jízdy), kancl někde na netu, (tzn. neustále nějaký wifiny a blůtůty po kapcách, takže varlata i vaječníky přestanou fungovat už ve 20ti letech, nemluvě o “hrozbě” hackerů)…ale hlavně že VY, osvícenci nového věku, spasíte ty neustále přibývající miliardy lidí, co už se na tuhle planetu sotva “vejdou”. Hlad je ale jen jedna strana mince! Na té druhé straně je mnohem palčivější problém – žízeň. A vodu si nevypěstujete, ani nevychováte a nerozmnožíte. Můžete jí možná tak vyrobit z mořské vody, ale energetická náročnost takového procesu bude znamenat neustálý růst energetických potřeb a tomu rozhodně nepomůže onen přiblbý trend odmítání jaderné energie! Hlavně, že denně vzlétne nějakých 150.000 letadel a vypluje 60.000 nákladních lodí, abychom si mohli užívat všechny ty chvilkový krámy a cetky, co vydržej sotva po dobu svojí záruky a nebo se mohli válet jak dementi u móře a čumět po ostatních! :/ A na takový, jako jsme my, už v tom vesmíru určitě čekaj s transparentama “refudžís velkam” vole..

jarda
Návštěvník
jarda

Budeme pracovat z domu? ……… Chudáci zemědělci a chovatelé prasat. . Nebo nebudeme jíst, svítit, srát, budeme chodit nazí, ………….. vždyť i to PC co u něj sedíš, musí někdo vyrobit a pak recyklovat.

oponent
Návštěvník
oponent

Tak sa potom nažer šrotu, nedýchaj kyslík a ži v betónovom alebo oceľovom meste…

kolemjdoucí
Návštěvník
kolemjdoucí

Zase článek, u kterého musí člověk přemýšlet nad tím jestli je to článek varovný, nebo jestli autor článku čtenáře na tu konkrétní budoucnost připravuje (stejně jako to video “od Audi”).

Cantache
Návštěvník
Cantache

Jen tak pro info, pro koho jsou limuzíny Audi A8 určena a komu byl ten vzkaz?

AKatarína
Návštěvník
AKatarína

Pri čítaní predposledného odstavca ma napadlo, že mladí ľudia na sociálnych sieťach denne aj 10-krát kliknú na tlačidlo “share” teda “zdieľať”. Možno je to snaha o nenápadné podprahové programovanie k zdieľaniu (tak ako ho chce zaviesť GP). Za posledné roky sa v správach pravidelne objavujú reportáže o zdieľaní vecí ako “novom trende”. Verím, že sa to skutočne chystajú zaviesť medzi ľudí a vytvoriť z toho normu.

Yintrovert
Návštěvník
Yintrovert

Téměř okamžitě se mi vybavil šílený satanský rituál při otevírání Gotthardského tunelu…Bude asi stejný “rukopis” 🙂

Banana boo
Návštěvník
Banana boo

Vôbec by som sa nečudoval, keby to bolo nejako takto:Človek je ráno zobudený technikou, vstane, urobí nejaké tie pohyby ako rozcvičku, no neotvorí si okno a nebude dýchať čerstvý vzduch(hoci aj plný chemtrails, no na niečo prospešný) pretože nebude môcť, keďže sa v Európe majú stavať- upravovať obydlia s vnútornou klímou-filtrovaným vzduchom BEZ możnosti vetrania. Potom sa človek napije “vody” s fluórom, chlórom a konzervantmi spolu s plastovými mikročasticami,” mrtvej”vody. Zje nejaké to svonstvo zvané jedlo,obsahujúce gen-mod rastliny,či laboratórne mäso spolu s konzvervantmi a všakovakými Éčkami-jedmi. A potom pôjde pracovať, čiže otročiť. Vojde do svojej “makárne” svojeho obydlia, čiže väzenia-sadne si nasadí si pracovný helmet, čiže 4D okuliare, kde bude plniť “prácu” s imaginárnymi číslami a vopred naprogramovanými informáciami v skutočnosti úplne bezvýznamnú, nereálnu činnosť. Po niekoľkých hodinách bude obed-chemický doping, aby tento ” človek” – BIOrobot mohol pokračovať v činnosti. Z pracovného módu si môže prepnúť na svojej technike do relax módu-môže hrať digitálne hry, či internet komunikáciu so svojimi priateľmi biorobotmi,alebo ďalšie činnosti, všetko však len “doma” online na sieti. Najlepšie, teda vlastne najhoršie bude na tom to, že tento človek-otrok biorobot si bude myslieť, že je človekom, dokonca plnohodnotným prínosným človekom. Toto sa môže stať v blízkej budúcnosti s ľudstvom, keď sa nechá začipovať a dovolí UI, aby ovládla jeho život a zotročila jeho VEDOMIE.

jenda
Návštěvník
jenda

Vždyť to musel nějaký pomatenec natočit! Jak se jmenuje? A někdo to musel zadat! Kdo?
Zrušit možnost volby a zcela zrušit politiku, jako službu veřejnosti je sen nosatých. Zrušit veřejnost je taky cesta. 4PR, LGBT, islamizace, negřizace…uber, bitcoin, airnb…uber je nutné zlikvidovat a bitcoin taky, stejně jakékoli podobné SDÍLENÍ! Mnohým to připadá jako sympatické, no nedochází jim jak je to nebezpečné a nelidské. Všechny tyto úžasné aplikace pocházejí z jednoho pelechu!
Když se to včas nestopne, tak naše životy budou řídit APLIKACE! Smějte se, ale zkuste popřemýšlet do důsledků!
Už jste se někdy podívali, co všechno povolujete při stahování APLIKACÍ?

TONY4467
Návštěvník
TONY4467

jen tak mimochodem, po té co jste vyjmenoval celkem nové daňové úniky kolem nás, před chvilkou jsem přemítal o tom, že taxikáři se pochopitelně dost bouří při ztrátě kšeftů díky Uberu a zvláštní, že od cestovek a hotelů není slyšet podobná nevole na ztráty vinou airnb…??

jenda
Návštěvník
jenda

Jakže ne? Akurát hoteléři jaksi nemůžou z technických důvodů přenést budovy na silnice.
Za taxikářský marasmus v Praze může jednoznačně magistrát. Přesněji socanské mafie tam bydlící! Proč se nejdou soudruzi poučit třeba do obdivované ameriky, do New Yorku? Tam o podobných potížích ani neslyšeli! Nebo do Londýna, ať to nemají až tak od ruky.

jirka
Návštěvník
jirka

V New Yorku, když si nedáš pozor, tak tě tam budou vozit různejma oklikama a na taxametru pak kilometry neuhádáš. Vlastní zkušenost. V Pekingu se magistrát s taxikářema nemazlí, takže nešiděj. Ale zase je tam dost divokejch taxikářů bez taxametrů. Všude najdeš něco

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Je to tak, jendo, a vede to přímo k omezování aktuálních lidských potřeb, a tedy i ke SDÍLENÉMU BYDLENÍ….
V US už jede výstavba králíkáren na plné pecky – prý “nový, jednodušší životní styl” píšou developeři 😉

Opice
Návštěvník
Opice

Všechno zrušit! Zpátky na stromy!

369
Návštěvník
369

Vůz budoucnosti firmy Nissan bude umět přečíst vaše mozkové vlny https://www.w4t.cz/vuz-budoucnosti-firmy-nissan-bude-umet-precist-vase-mozkove-vlny-66885/

BigBoss
Návštěvník
BigBoss

To už budu jezdit tak maximálně na koni 😎

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

proste nase zapadni spolecnost ma latku hrozne nizko, a nelze uz ani poznat, co je jen hnusarna, co satanisticky ritual a co je dneska vlastne normalni.

anazuz
Návštěvník
anazuz

No, v podstatě ano. A my se tam hrneme… po nás potopa. Naše kořeny pálíme ,ničíme dějiny , za pouhou vidinou uctívačů ďábla… Mimo germánů, ti uctívali Lockiho ( to vyjde na stejno)..;-) Ale v každém národě jsou dobří lidé,ty je třeba využít..Jen jsem je nenalezla mezi lezoucími slimáky;-).

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

Nechci jít do diskuze, jestli amík byl nebo nebyl na Měsíci, ale tak nějak se mi vybavuje, že ten první na Měsíci řekl něco jako: ” Vidím nádhernou Zemi!?” Fakt nevím, jak to bylo řečeno, ale jde mi o to, že v té chvíli neřekl něco jako? ” Vidím Ameriku!”

Así tomu nebudete rozumět, ale ” národ”? Ok při boji! Ale národ z vyššího hlediska?

Než začnete mínusovat v což Doufám, tak si uvědomte prosím ” Vyšší hledisko” = něco jako byste byli na Měsíci vy všichni osobně, co byste viděli? Česko?! Opravdu? 🙂

Jasně, žijeme na Zemi a politici rovněž, proto ” ten národ”, to chápu!

Jenže…

Pokud se jednotlivec nezmění, nezmění se ani okolí, takže situace na planetě Zemi a skrývat se za ” národ”?! Ok…

🙂

🙂

🙂

Mimochodem, za co se skrývají ti muslimští idioti, není to náhodou za národ a za ” ismus”?

Ne?

Tak pardón…

Sasin
Návštěvník
Sasin

No jo, život je pré taky plný symbolů, že člověk vyfasoval při narození smysly, jakási čidla, která jej provádí nástrahami a podvědomě člověka chrání aby nepadal každej den do škarpy a netopil se ve lžičce s pomejemi. To by bylo až trapný, gdyby takové bláznivé a nechápající stvoření si říkalo, že je pánem čehokoliv a přece tomu tak je. Co například znamená symbol zlo dějského, za-kony dovoleného odklánění statků celé země do jakýchsi pytlíků a truhliček vybraným, rádoby uznávaným a chytře protěžovaným, zásluhou o odrbávání všech na keré se podívají. Co to symbolizuje a z jaké podstaty to vzniká není pré důležité rozebírat. Důležité je prý pokračovat a zametat stopy. Že gdyž si teho lidi s kapsou prázdnou a vysypanou nevšimnou, že se to dá vykazovat jako indexační čára co šplhá jako fazol do nebe aby umožnil šplhounům široký rozhled nad krajinou, gde lidé ve skutečnosti ve dne už nežijí. Běhají od ničeho k ničemu. Žádné stavby ani kult-u-ra na tisíc let není nigde vidět. Je to taková podivná krajina neviditelně spěchajících mrkví. Prostě panoptikum, to se tak říká symbolicky přitroublým vztahům, kterých se blboni drží jako howno košile. Všichni jako dělají na druhé v dodavatelskoodběratelském řetězci, gde ti, co jsou jako nejchytřejší, symbolicky řídí popoháněním za-kon-nnými úpravami ty druhé za násobky z jejich ukradených podílů. Že gdo si nestihne ještě ten den svoji mrkev chytit bude vyhozen k popelnici s celou sérií dodavatelskoodběratelských pohledávek a úroků z bankocetlových přirážek, které jsou podloženy jen vírou velké sladké mrkve. . Že jako má větší smysl se zabývat kradením mrkví než se starat o své rodiny, co budou jednou dědit tisíc let cízelované usedlosti, ve kterých si budou předávat otisky mezi sebou všeho nejlepšího co za takovou dobu budou schopni vytvořit. Ale gdo by se něčím takovým zdržoval, tak prý žili předci a píšou o tem v pověstech a báchorkách. Taky se prý říká, že na hradě roste ta největší mrkev u nás a čeká se zase na myšku, že jako pomocí její síly se obrovská mrkev vítězoslavně vytáhne. Taky symbol ú-tlaku, který furt ukazuje olej je plný, igdyž se z hřídele pěkně kouří. Že tedy udělají opatření a tak přirazí drakonickou přirážku na kouření. Že je radost na světě, gdyž je furt co dělat, tak v tom pokračuje, ukazuje, že jako rozbité blinkry svítí, ukradené stěrače jako stírají ..taky re-klama.