VIDEO: Nigerijský student vytáhl v Paříži ve třídě na učitelku pistoli, kterou...

VIDEO: Nigerijský student vytáhl v Paříži ve třídě na učitelku pistoli, kterou jí držel u hlavy a ostatní studenti to natáčeli! Řádění multikulturalismu ve Francii by mělo být ostrým mementem pro české rodiny, co se chystá i na jejich potomky v českých školách! Všimněte si reakce učitelky, která snad vyděsí ještě více než samotná pistole! Degenerace, rezignace a odevzdanost učitelů!

VIDEO: Nigerijský student vytáhl v Paříži ve třídě na učitelku pistoli, kterou jí držel u hlavy a ostatní studenti to natáčeli! Řádění multikulturalismu ve Francii by mělo být ostrým mementem pro české rodiny, co se chystá i na jejich potomky v českých školách! Všimněte si reakce učitelky, která snad vyděsí ještě více než samotná pistole! Degenerace, rezignace a odevzdanost učitelů!

Na jihovýchodním předměstí Paříže na škole “Creteil commune” došlo k neuvěřitelnému incidentu během vyučování. Podle informací 16-letý student nigerijského původu, jehož rodina se do Francie přistěhovala před 25 lety a on sám se již narodil ve Francii, totiž během vyučování vytáhl na učitelku pistoli. Naprosto chladnokrevně na ni namířil [1]. Samotný šok, že k něčemu takovému došlo, je znásoben tím, co se stalo poté. Učitelka naprosto nijak nereagovala, nevzmohla se na jakýkoliv odpor, ani neprojevila jakoukoliv snahu nějak reagovat, prostě dál pokračovala ve své práci, zatímco studenti si pobaveně celou záležitost natáčeli. Teprve po skončení vyučování si učitelka stěžovala v ředitelně a vedení školy zalarmovalo policii. Ve škole je totiž Gun Free zóna a ve vstupu do školy jsou bezpečnostní rámy. Policie zadržela dva 16-leté studenty, kteří celou věc zorganizovali.

Černý student a učitelka.

Policie teprve poté zjistila, že se nejednalo o skutečnou zbraň, ale o airsoftovou pistoli, kterou ovšem laik nedokáže tak snadno rozeznat. Policie oba dva organizátory výstupu umístila do vazby, ale student, který držel pistoli, byl hned druhý den propuštěn, ve vazbě zůstává pouze druhý student, který celou věc vymyslel, zorganizoval a především, umístil na internet. Jak uvedla francouzská média, druhý mladík se dopustil porušení zákona na zákaz medializace a propagace terorismu, takže je stíhaný za nahrání videa na sociální službu Snapchat, kde se záznam okamžitě stal virálním videem s miliony zhlédnutí, než zasáhly francouzské úřady a video nechaly odstranit. To je však stále dostupné mimo území Francie a také na YouTube.

Učitelé ve Francii mají jedno z nejnebezpečnějších povolání

Jak sami vidíte, ve Francii není trestné vyhrožování s pistolí, kterou přiložíte k hlavě svého učitele ve škole, ale trestné je nahrání videa na internet. Francouzský prezident Emmanuel Macron označil incident za neakceptovatelný a vyzval ministry vnitra a školství, aby celou věc vyřešili. Učitelé mezitím zaplavili Macronův Twitter, kde si stěžují, že musí pracovat v rizikovém prostředí a každý den mají strach o život. Mládež z řad studentů arabského, alžírského, nigerijského a obecně afrického původu, je na školách organizována v různých skupinách, obvykle jde o gangy, které ovládají okolí a soupeří spolu o moc.

Pistole u hlavy učitelky. A bílý mladík v pozadí jako mediální křoví.

Učitelé nemohou ve třídě nijak proti studentům zasahovat, protože by vystavili riziku sami sebe a svoji rodinu. Pokud učitel je příliš přísný a náročný, najde odpoledne na parkovišti své auto v plamenech. Pokud rozdá úkoly, najde “jenom” propíchané pneumatiky. Pokud učitel pohrozí např. propadnutím někomu ze studentů, učitel najde svůj dům v plamenech, v poště najde fotografie svých dětí spolu s čmáranicemi a znaky gangu jako varování apod. Většina francouzských středních škol má bezpečnostní rámy ve vstupech do škol, ale přitom všichni studenti mají u sebe ve třídách zbraně, především nože. Do školy se dostanou snadno, studenti otevřou okno a spustí dolu na provázku odpadkový koš. Student dole na ulici do něho vloží nože svých kamarádů a studenti ve třídě košík vytáhnou nahoru oknem.

Studenti vytáhnou nože, když se zmíním o písemné práci

Jedna z učitelek pro France 1 k tomu uvedla: “Škola musí splnit zákonnou povinnost a ty bezpečnostní rámy mít u vchodů, ale ten samý zákon nám zakazuje prohlížet obsahy skříněk studentů, jejich tašek, nebo je dokonce šacovat, to je v rozporu s jejich ústavními právy. Když jdu do třídy a řeknu, že si napíšeme test, vytáhnou z kapes nože a začnou s nimi klepat do kovových noh stolků, cink, cink, jako varování pro mně. Takže test raději zruším, řeknu že jsem si to rozmyslela. Místo toho se ptám studentů, co vědí. A když mi odpoví rozumně, dostanou známku a je to jako známka a hodnocení z testu. Takhle to dělají všichni kolegové. Nikdo nechce najít své auto odpoledne v plamenech.”

Emmanuel Macron, francouzský prezident, vyvolal pozdvižení za fotky se členy černošského gangu.

Ve Francii se nově systém školství segreguje. Movitá skupina Francouzů zakládá spolky a sdružení, obvykle vytvoří fond a otevřou si soukromou školu mimo centra francouzských měst. Školy jsou oplocené, hlídá je ozbrojená ochranka a děti nejezdí hromadnou dopravou do školy, musí je vozit rodiče každý den, anebo školy nabízí vlastní internáty v areálu školy. A ty děti se ze soukromých ústavů dostávají na další školy bez přijímaček, vyrůstá z nich elita, protože to, co vylézá z francouzských státních škol, je odpad.

Multikulturalita a inkluze způsobují, že učitel ve třídě, ze strachu o život a zdraví, nenastaví žádnou laťku. Dětem migrantů a dětem z muslimských čtvrtí to nevadí, ale nevadí to ani dětem Francouzů, škola je prostě nic nenaučí. To se potom odráží i ve středním školství, že aby vůbec škola mohla otevřít třídu, berou prakticky každého, kdo nemá čtyřky. Spolu s tím klesá i úroveň vysokých škol. Technika se prakticky už neotevírá, největší zájem je sociální a genderová studia. Nově je možné na francouzských školách studovat i Street Art, pouliční kresby graffiti apod.

Ploché vs. vícevrstvé vzdělávání ve Francii

Postupně v zemích západní civilizace končí původní koncept tzv. plochého vzdělávání, tzn. takového vzdělávání, které je pro každého stejně náročné. V rámci diverzity vzniká nový koncept vrstveného vzdělávání, kdy rodiče mohou od útlého věku dítěte zvolit počet vrstev vzdělání. Pro představu, jak to funguje ve Francii. První vrstva představuje v matematice základní počty a základní operace, jako je násobení, dělení a umocňování.

Druhá vrstva představuje rovnice a nerovnice. Třetí vrstva algebru a zlomky. Čtvrtá vrstva abstraktní čísla a polynomy. Pátá vrstva logaritmy, derivace a integrály. Šestá vrstva potom vyšší matematiku všeho druhu. Ze školy vyjdou dva studenti, oba mají jedničku z matematiky, ale ten jeden zvládl jen druhou vrstvu, zatímco druhý student zvládl první čtyři vrstvy. Jenže u zkoušek si student sám zvolí, z kolika vrstev chce zkoušku skládat. Počet vrstev má vliv pouze na přijímací řízení na státní školy vyšších stupňů. A to ještě ne všude. Jenže dokument o vzdělání žádné vrstvy neuvádí. A tak student z Nigeru s nepřítomným pohledem po vykouření cracku má jedničku stejně, jako student, který aspiruje na Sorbonu.

Emmanuel Macron při rozhovoru s migrantem z Mali.

Tomuto se říká diverzifikované hodnocení ve studiu. Sami jistě pochopíte, že tento systém demotivuje kohokoliv k jakémukoliv učení. Zajistit si průchod školou znamená prostě umět spočítat malou násobilku a lehce to podělit. Je to snaha o neomarxismus a rovnost v oblasti vzdělání. Všichni aby uměli stejně (málo). A kdo bude chtít více, rodiče mu budou muset zajistit v rámci vícevrstvého vzdělání soukromý ústav. Proto si všimněte, že to začíná už i v Česku. Snaha o zrušení známek ve školách. Zrušení domácích úkolů. Inkluze a snižování latěk v inkludovaných třídách.

Diverzita v hodnocení studentů už i v ČR

Podpora diverzity a vícevrstvého hodnocení v českých školách, bílé děti jsou hodnoceny v jiné vrstvě, než děti romské, než děti cizinců. Konec plochého vzdělávání tak postupně i v ČR povede k tomu, že jednoho dne student přiloží revolver k hlavě učitelky. A bude to velká švanda, studenti to nahrají na Snapchat. Budou se hledat viníci. A přitom nikdo si nedovolí poukázat na toho slona v porcelánu, na proces simplifikace a hloupnutí mládeže ve snaze co nejvíce snížit laťku vzdělání.

Už dnes v ČR vidíte, že u maturit si studenti mohou volit, z čeho budou maturovat, např. vynechají matematiku a zvolí si jazyk. To je prostě vícevrstvé vzdělávání. Chazariát nepotřebuje chytré a vzdělané lidi, v Nové Evropě potřebuje pouze armády otroků v montovnách, úřadech a v sociálních službách. V nějaké chvíli nebude ani potřeba, aby vám někdo přikládal zbraň k hlavě, protože mnoho lidí v novém světovém řádu to raději skončí samo. I k tomu vede cesta destrukce systému národních zemí v Evropě.

Takhle už školní třídy brzy vypadat nebudou ani v ČR. Bílý muž a jeho rodina vyklízí pozice z evropského životního prostoru. Školní třídy ve Francii už dávno takto nevypadají.

Vážení čtenáři, pokud se vám líbí naše nepohodlné, necenzurované a faktograficky nekompromisní články, které označují a popisují fakta bez ideologického nátěru, přispějte prosím, podle svých aktuálních možností, do konce tohoto měsíce jakoukoliv finanční částkou na zachování provozu našeho serveru, a to na naší obvyklé darovací stránce zde. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, BitCoinem anebo poštovní poukázkou na účet. Nezávislé a svobodné články nemohou vycházet bez Vaší podpory, protože nás sponzorují a financují pouze čtenáři jako jste Vy. Zatím jsme vybrali jen cca. 37% a do konce měsíce zbývá už jen 8 dní. Nemáme za sebou fondy, neziskovky, státní ani evropské dotace. Nemáme granty od zahraničních nadací, bez Vaší pomoci tento projekt nepřežije. Děkujeme všem, kteří již tento měsíc přispěli, moc si vážíme vaší podpory!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
petršála
Návštěvník
petršála

Z francií to jde z kopce, v německu se to ale možná mění, tady: http://faktopolis.tk/2018/10/muz-ktery-prinasi-nemecku-nadeji je velice zajímavý rozhovor z předním členem AFD

hirameki
Návštěvník
hirameki

OT: na Svobod.rádiu Vladimírek se Soničkou melou to samé stále dokola, Hlávka pozval Chytru a Štěpánka, Štěpánek brzy začal Chytrovi skákat do řeči a Hlávka to opět moderátorsky nezvládl, Huďo s Norom taky už dost kafemlejnky, opotřebovanost materiálu či čeho, dělají faktické chyby, nemají dost ověřené info, které zazněly už předtím na jiné alternativě, no, dost nuda a stagnace na všech frontách, ještěže Joe from LA nechal Satana na Saturnu a CERN na pokoji. Borísek s Vllllllčkom, to je taky děs a hrůza.

oblakyprevaskycho
Návštěvník
oblakyprevaskycho

alternativa je transformovany mainstream, tym ze sa voci niecomu vymezila stali sa karikaturou nepriatela, alternativa s astala centralou politickych band a vobec si neuvedomuje ze aj alternativne celebrity politickeho zivot aposobia v ilegalnom rezime

potrebujeme zdola obnovit stat, CER ani SR nemaju znaky statu

2 roky uz tzv alternativu nesledujem a dosiel som k tomuto (nizsie), je to vycuc ale uniklo to celej alternative ta sa premenila na reality show, ludia co tomu fandia su neschopni co len uvah mimo politickeho divadla a tem nastolovanych nwo lebo je fakt ze maju realne dopady ale alternativa len raguje negeneruje ziadny analogicke vzorce a neuci ich ludi rozoznavta a uz vobec nie co je stat, a pritom vobec nie je nutne vyrazit do ulic, my sme nevyuzili ani len ten internet a premrhali ho sledovanim bulvaru

ja len uvediem , ze pan kapal ako politicky odbornik je najvacsou karikaturou, lebo on neprijal ako skuseny starsi clovek ani fakt ze SR a CR zanikli a on sa snazi ludi nabadat k volbam ako magor, je to najvacsi kolaborant ale na to pridu posluchaci o vela rokov, ja nezakazujem volit ale dospel som k tomuto:

https://aeronet.cz/news/jamal-skripal-turecko-nikomu-neposkytne-nahravku-zachycujici-muceni-a-zabiti-saudskeho-novinare-mel-ji-pry-slyset-jenom-byvaly-sef-cia-mike-pompeo-ale-ten-to-odmita-vsechno-to-ukazuje-na-zpackanou/#comment-203152
https://obranaustavy.wordpress.com/

koncept pre pripadnu replikaciu, ustava ako nas nevycerpatelny informacny arzenal pre obnovu zaniknutych statov

pripadna dlhotrvvajuca kampan zhadzovania digitalnych letakov nad internetovym nepriatelskym uzemim pre dosiahnutie podpory obyvatelstva a tym nasledne kapitulacia nadriadenych

mame menej prostriedkov a moznosti ako elitari ale mame stale prakticky nebmedzenu moznost poziadat spoluobcanov aby nepachali sebevrazdu, taku informaciu som asi schopny naformulovat aj sam ale pre ziskanie skutocnej energie by bolo lesie cca radovo desiatky partizanov, netreba padak ani inu vyzbroj, len menej casu venovat napr zahranicnym udalostiam, sionistom a podobne, a je mozne ten letak naformulovat aj s korenistou davkou humoru aby podriadeni s vacsou ochotou zaparacovali na kapitulacii svojich nadriadenych, urcite by to nemalo byt formulovane pravnickou recou to je ich jazyk, nas je iny a ovela zrozumitelnejsi, tak naco si to komplikovat

ale cele to ma energiu len ak sa niekto stotozni, ze hoci je mu vtlkane ze je bezmocnym bez kapitalu a politickych idiotov, tak si uvedomuje ze sme na spravnej strane, tak preco tu energiu neuvolnit torchu inak ako nas to ucili

je ptotrebne zlomit morlaku nepriatela, pouzit ine moetody a dlhodobejsie ich praktizovat s co najmensim vydajom energie

jopp
Návštěvník
jopp

na takzvanej “alternatíve nič nezmeníš. Ani na AE, ani na žiadnej inej.
Všetci tu naozaj myslia v rámci súčasného systému, všetci čakajú na to či sa nájde strana ktorá vyhrá volby a bude “pronárodná”, každý sa tu bojí.

Ja som tu navrhoval, aby sme začali robiť náš vlastný “ľudský program”.
Myslíš, že niekto ma podporil?
Neschopný pisálkovia v zbytočnej diskusii na bezvýznamnom webe AE. Pričom tú diskusiu aj tak číta len pár stoviek ľudí.
Celá česká alternatíva sú smiešne bezzubé weby, a možno tisíc-dvetisíc ľudí, ktorí píšu niečo v diskusiách, ale nič nedokážu reálne vytvoriť, lebo sú všetci připosraní.

“Alternatíva” je slepá ulička.

oblakyprevaskycho
Návštěvník
oblakyprevaskycho

aeronet je spicka, ludia tu dokazu reagovat to je v dnednej dobe super, infovojna a jej blogy mi pripadaju ako ked sa niekto napoji na diabla a ako posadnuty pastuje udalosti zo zahranicia (kde koho zabilo, aky antentat zinscenovala ako tajna sluzba, teda presnejsie oni nad ttym ani neuvazuju ale replkuju to ako roboti) a 99percent tych blogov nema ziadnu reakciu cize nulova diskusia a zaroven 80percent blogov pise jedna osoba, myslim ze ma aj zabanovala voci sebe a dobre spravila, inak by som bol plytval dalej svoju zivtonu energiu

aj na aeronete je taka struktura clankov o atentatoch a zahranici ale v principe mi to nevadi ak sa da vobec pisat v diskusiach

ale co sa tyka “chemtrails” aj tam je aeronet vedla venoval som maly blog vaskemu zo srandy lebo cela alternativa nielenze sa vrhla na migraciu a ak na praskovani etak zase len v tom stle ktry jej biol podhodeny teda risili vedlasji prblem chemtreils-contrails presne v style migracia-antimigracia, tak otazka vobec nestoji, takto ak su stavane otazky tak ludia mozu desiatky rokov riesit naslednky a zaroven nevedia o com sa bavia

s roxorom behat nebudem ale dovlim si tvrdit ze co sa tyka vzdelavnia som urobil co som mohol a nerobil som nic na co sa zamriava cela laternativa, takze som spokojny, ale co mi chyba je pouzit informaci uciinne to vsak ide len s ludmi co dokazu uvazovat mimo toho dualitneho ramca j anie som majster v tom ale na fiktivnom probleme chamtyrails-contrails som sa neico naucil a aj to asi nezvaldol nik na ceskoslovenskej scene takze vo mam robit

tu je moj “vyskup” a odhalenie “praskovania fica” a ako je mopzne ze sme traveni jedmi 😀

odpoved je v strucnosti ze ludia kym hladali cim nas travia a preco tak ide o viacmenj, co sa tyka zlozenia kratkodobejsie (10 rokov mozno viac) neskodnu vec, ale co sposobuje nasledky vacie ako atomova vojan je ze zemegula vacsinu roka pokryta umelymi oblakmi, zanmena ze s azasadne meni vodny cyklus a voda, ta je nove zlato, v saudskej arabii uz je komercna firma co ojebava ludi z ema green technologiiu n azmenu pocasia, lebo pouziva ionizery nei aerosoly

a mimochodom ten tajomny aerosol je vaiocmenj sira a karbon, ziadne morgellony a ine ufologicke nezmysly, plus NATO palivo obsahuje stopove mnozstva hlinika a ine veci udajne pr eleopsie horenie a ine vlastnosti

ale otazka nestala co praskuju ale ludom celej planety ukniokalo co je vysledok toho, ze je pokryta oblakmi a ze s azamenil apricin z nasledkom, je to agenda pretlacana tymi co chcu ovladnut vodny cyklus aj do OSN, migracia a rriadenie pocasia s asynergicky podporuju ale to balznom n aalternative este nezaplo, ze oni sa nemigruju kovli zmene pocasia ale pocasie s aupravuje a migracie lepsie slapala

http://oblakyprevaskyho.wordpress.com
tie stranky su zaroven aj parodia inak by mi hrablo z toho ako tuto temu alternativa “zvladla”a co sa tyka ruda, on tym ze ma vysoku sledovanost uz tiez sluzi nepriamo rezimu lebo jeho posluchaci su zase podobni tym na ceskej ezoterike len ide o inu oblast ale kvalita ludi podobna takze oni nemaju samostatne myslenie vacsina a ted ar udo aj keby vykrvacal na slovensku zem tak zbytocne pre tych jeho fanusikov by to bolo zbytocne, rudo opomenul dolezitu vec co je stat a tym padom z nich urobil neschopnych ale to je ich chuba ze s aneuci amysliet len tragedia rudko ktory tolko dokazal a nakoniec sposobil opak na narode

cize alternatriva bude dalsich 10 rokov riesit migraciu ale uz minimalne na slovensku bezi aspon 3 roky masivna uprava pocasia so zamerom ovladnut vodny cyklus a nielen to, ale su aj ine agendy v tom riadeni pocasia samozrejme, lebo oblaky nielen ochaldzuju ale aj otepluju tazke roztapanie polu je pravdepodobne tiez zelany zamer kvoli surovina a pripadnemu prstahovaniu elit ked nas dojeby s nedostatkom vody a zavrsia to monstantovym polnohospodarstvom

cize z haldika globalneho pohladu tymto sa mohol aeronet zaoberat a nie chrlenim atentatov ak uz teda uidajne nie sme scponi obnopvit SR a CR lebo nam to cely svet nedovoli, my sme si to sami nedovolili

oblakyprevaskycho
Návštěvník
oblakyprevaskycho

jopp

posli mi kontak na:
https://obranaustavy.wordpress.com/contact/
https://oblakyprevaskyho.wordpress.com/contact/

som tak vypatlany z internetu ked na tych zacyklanych alternativach sa za dva roky nemzem realne dostat s informaciami co som chel podat dalej ze kontakt som si mal vypytat ako prvy, ale neslo to neopisat ten stav, urcite to riesia aj ini a snazil som sa nielen nadavat ale aspon to viac analyzovat na konkretnych veciach co som chel podat dalej

predpokladam ze jednoduchy web na wordpress si vies spravit aj sam ale ak nahodou taka mala vec tak s tym pomozem aj s inymi alebo nieco ine neviem co primarne riesis, mozno ani neriesis uz web ale ja ho stale povazujem za nastroj ktory nechem zavrhnut lebo mne staci max 10 ludi ak chcem sa k niecomu dopracovat takze urcite nebudujem fanklub a uz vobec nie aby ma tam vsetci unavali, teda vedome to urcite nechcem

jopp
Návštěvník
jopp
jmv
Návštěvník
jmv

jak se mohu s Vámi spojit?

Ivana
Návštěvník
Ivana

jopee, máš pravdu.

oblakyprevaskycho
Návštěvník
oblakyprevaskycho

a dalsia vec je ze okrem politickych band a vylozene ufologickych nezmyslov najma na ceskom vysielaci, ale aj spomenutej infovojne, tak okolo ceskeho vysielaca vznika aj sekta zeitgeist, dalej, zdenek ponert ako clovek je velmi cista dusa lenze to co sa okolo neho zdruzilo, to je proste sekta, mne inklinuju tradicie aj ked su velmi stare a nepoznam ich tak dobre aby som mohol argumentovat ale moja intucia mi hovori, ze to co sa formuje ohladom “slovanstva” a “antikrestanstva” je sekta, lebo je tam opat ta nekontrolovana snaha voci niecomu sa vymedzit tak velmi ze to asi budem mat podobne nicive nasledky ako ufologicke nemzysly

mne to “slovanske hnutie” jednoducho pocitovo posobi ako analogia ufiologickej sekty, je tam vela dobrych veci ale ten celkovy duch mi nepride cisty, najma bezni posluchaci ti uz uplne nepouzivaju rovnovahu citu a rozumu, vsetko to vyplyva z toho ze situacia je vazna a kazdy sa zachranuje ako moze, vsetko sa deli, ruca a rozbija

pre mna by bola rovnovaha citu a rozumu sa zamerat na ustavu, je to svteska vec, najlepsia co moze byt a nevylucuje ani ludi s vacsou davkou co ich tiahne skor k “duchovnu”, je to triezvy pohlad ktory je maximalne ustretovy aj k takym skupinam, ale to co so formuje okolo “slovanstva” na SV CS to je ezotericko ufologicko slovansky mix, najma ked beriem posluchacov, a co sa tyka tych osobnosti v tejto veci, moj pocit je ze maju vela znalosti a povedzme 90percent je pravdivych resp cistych ale ten maly mix k otmu z toho robi nieco monstrozne

“racionalita” pana kapala je presna negacia ezotericko ufologicko slovanskeho mixu, cize na alternarive ako fraktaly vzikaju za-proti prudy a do nekonecna, k stredu to ma totoalne dalko a vdaluje sa to

preto ma to viacej taka k tomu “racionalnejsiemu” pristupu, lebo ak ten najprv nezvladneme pustat so do takychto avantur narobi nieco hrozne nicive, totalnym prikladom je ten peter insider a na infovojne vojna o mysle ludi, toto sa infiltruje do vsetkych prudov a podobne aj ine agendy/nezmysly takze v takom stave je pre mna tato cast sceny nepouzitelna, bohuzial ja sa nechcem zachranit v sekte ale zacat od zakladu, ak teda zatialn eprijimam rozpad statu na pomatene sekty kde vzniknu kmene kde kazdy si vytvori sovju pomatenu predstavu o svete, to nie je spolocnost ale zatulane stada, to potom nema zmysel vobec zit na tomto uzemi ked nas nic elementarne nespaja, take duchovne extyremy ze kazdy veri niecomu inemu nas nespoja

tazke totalny rozkald si zavrsime sami nepotrebujeme ziadneho nepriatela, vyzera to tak

oblakyprevaskycho
Návštěvník
oblakyprevaskycho

a mimochodom, petra insidera som stretol v nasom meste, priamo v zamestnani, a kedze nezijem v australii, skontatoval som ze velkej casti posluchacov SV CZ sa uz neda pomoct

na druhej strane ten peter, nema to v zivote urcite lahke takze rozhodne necitim zlost, ale je to ukazkovy priklad ako posluchaci alternativy dokazu byt nepricetni, oni ne sebe neparacuju velak cast z nich, zameriavaju sa na duchovne cvicenia ale chyba im casto elemetarny zdravy usudok

ja nemam absolutne potrebu volat do SV CS a vysvetlovat hlavkovi ze mam nizky stupen poznania, ja mam tak rozsirene vedomie ked som stretol petra insidera ze som minimalne nie v 5 ale 6 dimenzii ked pozeram ako ludom doslova jebe 😀

nam zaniklli staty, CR aj SR a oni riesia toalne idiotiny

ale na druhej strane infovoja, ten ich boj o mysle ludi ta relacia to je tvrda konkurencia petra insidera, noro lichtner je tiez dobry posuk a dotahuje to na petra so svojim hostom

ja normalne sledujem ako ti ludia degeneruju, ono to nie je sranda robit veci pre tisice ludi, to z cloveka vycuca aj zdravy rozum, to malokto unesie ja by som napriklad nechcel byt na mieste tych ludi v radiach, len oni si neuvediomuju aky dosah maju, jasne ze posluchaci si zopdpovedaju sa mi za seba ale aj tak maju zasluhu na ich degeneracii, prave preto ze sa zamerali na nasledky nie priciny a pritomnost, vsetku energiu minuly na boj a nvzdelavali ludi v tom najdolezitejsom, cize dopadli ako ultra mainstream

mozno ta potesi tento mazec, ale neurazte sa je tam spomenuty aj VK tak prajem prijemnu zabavu, nemyslim to ironicky ja nemam potrebu vsetko zistovat a potvrdzovat/vyvracat ale co sa tyka petra to mam zmaknute spickovo 😀 ale v principe je tam dobre zachyteny upadok alternativy

https://www.youtube.com/watch?v=zYPyNRpf-EY

oblakyprevaskycho
Návštěvník
oblakyprevaskycho

http://radarodu.cz/sp-atelene-weby.html
https://slovanskakultura.cz/kontakt

Kontakt

Slovanská kultura s.r.o.
http://www.slovanskaKultura.cz
info@slovanskakultura.cz
tel. 773 633 337

coskoro mozeme ocakavat USTAVA s.r.o
pripadne SLOBODA s.r.o
ALTERNATIVA s.r.o.
.
.
.

totalny odpad degeneracia a zlyhanie, zdenek ponert skoncil skoda ho bola, mozno si vyriesi svoje veci a nemysli to zle ale to co sa na neho nacuclo znici vela ludom nadej na oslobodenie a tak ze ani to nebudfu vidiet a este sa budu tesit zo zmeny

ShellSender
Návštěvník
ShellSender

Prioritou je nyní vydělání o největšího počtu peněz, aby lidé poté mohli za ně nakoupit prostředky nutné k přežití po pádu civilizace (což se dříve nebo později stane, aby se vše restartovalo).
Tudíž nějaké stání u pásu nevadí, dokud za to platí dobře a v soukromém času člověk dělá to co ho baví a vzdělává se.
Taktéž, má aeronet svůj vlastní .onion link? Z bezpečnostních důvodů… 🙂

Jana12345
Návštěvník
Jana12345

Tak si spomente na sikanu nasich spratkov ktori doviedli ucitelku k sebevrazde. Vsetko deticky z lepsich podnikatelskych rodin…no chybala im pisol to ano…ale sikana a ponizenie o nic mensie…

Inspektor Spektátor
Návštěvník
Inspektor Spektátor

S těmi armádami otroků v montovnách to není pravda – tam budou roboti… Ale těch montoven s roboty k obsluze elit nebude zase tolik třeba… Elity nechtějí plýtvat surovinovými zdroji Země na “neproduktivní miliardy obyvatel”. K čemu tedy ten propad vzdělávání? No ty nevzdělanci se pak vybijí mezi sebou navzájem (protože jak je vidět z videa, blbí jsou na to dost) + vymřou na choroby (kterých je v mrazničkách na lidstvo přichystáno hafl), protože nedostatek dobře vzdělaných lékařů udělá své, a ti co budou, tak ti budou mít plné ruce práce s léčením těch, co je budou dobře platit, až to vypukne… Vidíme na videu barbary, kteří si nejsou vědomi svého barbarství (no někde hluboko v koutku svých duší stejně vědí, jak to skutečně je – tedy vědomi si jsou, ale svou intuici ignorují…), protože škodí člověku, který jim přináší světlo vzdělanosti a vědomostí. Zákony karmy a vesmíru jsou však tvrdé a neúprosné a kruté, a proto ne spravedlivé. Ale jsou to zákony. A lze se jimi řídit… Blbý lovec kachen si všechny kachny vystřílí a ten chytrý si zjistí, kolik je vhodné kachen postřílet, aby příště zase nějaké kachny ke střílení byly… Děsím se toho, co ty blbé kluky čeká!

vese
Návštěvník
vese

Bohužel je to i u nás obdobné, samozřejmě (ještě zatím ne!) v takové síle. Vím, o čem píši – celý život kantor.

jorg
Návštěvník
jorg

Makronuv gangsterskej kamos z fotky v clanku dostal pred nekolika dny basu 8 mesicu nepodminene za prechovavani narkotik a nasili :
http://m.leparisien.fr/faits-divers/le-braqueur-qui-a-pose-avec-macron-interpelle-pour-possession-de-stupefiants-17-10-2018-7921881.php
ten s tim retezem na krku
o 4 mesice mu to pak snizili- asi proto, ze je mistni celebrita

hirameki
Návštěvník
hirameki

to nevadí, až přijede Makarón podruhé, tak se s ním bude objímat přímo v base a opice dostane milost.

jopp
Návštěvník
jopp

RASOVÉ ROZDIELY, rasy existujú, nie je to len sociálna konštrukcia.

Veľmi zaujímavé poznatky a fakty.
biologické rozdiely medzi rasami žltá, biela a čierna.
Rozdiely v stavbe kostry, rozdiely v štruktúre svalov, rozdiely v šírke lebky, rozdiely v šírke ženskej panvovej časti kvôli rozdielu v šírke lebky.
Rozdiely v objeme mozgovej hmoty a následne rozdiely v IQ.
Zvýšená agresivita a kriminalita čiernych, všetko v nasledujúcom odkaze

video s českými titulkami, americký profesor
https://www.youtube.com/watch?v=wRRQ7ybpKmE

práca o rasových rozdieloch
http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Tabu_v_socialnich_vedach-Petr_Bakalar.pdf

jopp
Návštěvník
jopp

to video na jutube si pozrelo večer iba 14 ľudí.
Odporúčam si to pozrieť každému, je to sila

jopp
Návštěvník
jopp

50 ľudí kliklo na video.

50 ľudí, ak si video pozreli do konca, o kus lepšie chápu svet okolo seba. Lebo informácie z videa sú na úrovni potrebných základných vedomostí o ľudskej spoločnosti.

Ostatní spia, čo vyhovuje elitám. Lebo všetci ostatní patríte naďalej k tým, ktorí nechápu realitu.
Lebo to video nepriamo vysvetluje, prečo si Globálny Prediktor zvolil čiernu a hnedú rasu na to, aby zničila bielu rasu. Lebo tá čierna rasa je práve taká, ako ju vo videu opisujú. Nízka inteligencia, vysoká agresivita, zvierací spôsob životného spôsobu prežitia.

ejanko
Návštěvník
ejanko

Toto bola reakcia bezmocnej (asi) Francúzky, ktorej súkmeňovci, t.j. iní Francúzi doteraz vyciciavajú a rozvracajú svoje bývalé kolónie, najmä v Afrike. Potomkovia kolonizovaných si teraz prišli ku svojim bývalým kolonizátorom pre svoj podiel. Už ich nikdy nikto z krajiny, kde je voda a jedlo a ich potenciálni otroci- francúzski občania, nedostane preč. A neplatí to len pre Francúzsko.

Inspektor Spektátor
Návštěvník
Inspektor Spektátor

S tím kolonialismem nemáte úplně pravdu… Když do Afriky přišli kolonisté, pravda, neměli tamním lidem brát jejich půdu a svobodu. Ale kromě panenských zdrojů tam nebylo nic. To kolonialisté tam přivedli železnici a nemocnice… a pak udělali doly a plantáže… Pořád platí, že hlavní zdroj bohatství je lidská vzdělaná mysl organizující lidskou práci… Ti černí kluci plánují žít z drog. A blbý bílý Francouz si ty drogy kupuje… Osobně vidím za příčinu blbost a nezodpovědnost… A myslím, že domorodí Francouzi jsou obecně blbější…

hirameki
Návštěvník
hirameki

trošku OT, ale přece jen k tomu kolonialismu něco – v Africe. některé reálie tam jsou pěkně zobrazeny. ten film s Valem Kilmerem a Michaelem Douglasem ( zajímavé, že oba dostali rakovinu hrtanu, ale to je asi náhoda… ) je to o těch zabijáckých lidožravých lvích bratrech v Tsavu ( Keňa, viz roztomilý movement Mau-mau: zbičuj bělocha natolik, až jej to udělá krásným! ) v období stavby jakéhosi mostu, kterýž zamýšlen pro potřeby velehnusného Britského impéria. zajímavé je to mj v tom, že jsou tam v podstatě vykresleny několikery sociální a etnické skupiny. námezdní dělníci afričtí – kde nic tu nic, jakž takž řízená spodina – námezdní dělníci indičtí, nesporně určitá kázeň a schopnosti, jakýs nadřazený tomu všemu africký předák, potetovaný, onáušnicovaný ( jihoafrický herec, mně osobně mimochodem sympatický, nejsem zas až takový rasista, inteligence se prostě pozná po několika slovech resp pár procesech v mimice ), pěkné… jsou tam taky totální kraviny, třeba jak ten Rudy-pistolník-Michálek Douglas má jakoby pod velením Masaje, jejichž úloha je ve filmu naprosto nejasná a nepochopitelná. ale v podstatě nade vším, možná nechtěně, ční ta nesmírná britská arogance…

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Mne docela polozil nadpis clanku v jednom poslednim cisle casopisu Vlasta, kterou mela otevrenou pani proti mne v metru:
“Matky v utlumu ” – (podtitulek): Pokud mate deti a hledate zamestnani, tak to radeji v dotazniku zamlcte. Zvysi se tim vase sance na uspech.
I kdyz vim, ze to neni nijak novy fenomen, zda se mi ze v tech par slovech se koncentruje (coz si asi autor clanku ani neuvedomil) cela tragedie dnesni zapadni spolecnosti, tu nasi – zejmena po havliade – nevyjimaje. Tim to vlastne vsechno zacina. Inu – migranti, vitejte !