VIDEO: Nigel Farage pozval před rozčílenými europoslanci Trumpa do Bruselu a strhl...

VIDEO: Nigel Farage pozval před rozčílenými europoslanci Trumpa do Bruselu a strhl se poprask. Evropská unie nestojí na demokratických základech! [CZ Titulky]

VIDEO: Nigel Farage pozval před rozčílenými europoslanci Trumpa do Bruselu a strhl se poprask. Evropská unie nestojí na demokratických základech! [CZ Titulky]

Britský europoslanec Nigel Farage, který by hlavním vůdcem Brexitu minulý rok, vystoupil včera v Evropském parlamentu s projevem, který opět odhalil samotnou podstatu a nedemokratický charakter celé Evropské unie. V poloprázdném sále Evropského parlamentu probíhala diskuse ke stanovisku Evropské komise odsoudit kroky Donalda Trumpa v USA, kterými zakázal na dobu tří měsíců vstup lidem do USA z celkem 7 muslimských zemí. Nigel Farage si vzal slovo a začaly se dít věci. Nejprve srovnal procesy v USA a v Evropě. Zatímco Donald Trump plní sliby svým voličům, Evropská unie je z toho v šoku. Vzápětí si rýpl do Evropské komise, která jako jediná má výhradní právo navrhovat legislativní opatření, přestože komise nebyl nikým zvolená. Evropský parlament je tak pouze fíkovým listem úplně k ničemu, protože slouží pouze k posvěcování zákonů, které se upečou v Evropské komisi.

Poslanec za Labour Party Seb Dance trolloval Nigela Farage za jeho zády s papírem a šipkou “Lže vám”. Zoufalství pro-evropského poslance.

Dále se opřel do pokrytectví EU a také se ptal, jak je možné, že země jako Saúdská Arábie nebo Kuvajt, což jsou jedny z nejbohatších zemí na světě, nepřijaly ani jednoho uprchlíka ze Sýrie, zatímco EU otevřela náruč teroristům. Farage nenechal na Evropské unii nit suchou a jeho projev opravdu vystihuje charakter celého evropského aparátu. Je to hra na demokracii, ale ve skutečnosti Evropská unie je zločineckou organizací, která legalizuje nelegální migraci a řídí procesy proti vlastním národům, proti vlastním obyvatelům. Nigel Farage si rýpl do komisařky Federicy Mogheriny, která je komisařkou EU pro zahraniční vztahy a bezpečnostní politiku. Ona je zodpovědná mj. za skandální činnost pohraniční stráže Frontex, která potají ve spolupráci s neziskovým sektorem za pomoci lodí pašuje migranty od libyjského pobřeží do EU, do přístavů v Itálii [1]. Evropská unie tak de facto funguje jako organizovaný kartel s politickým krytím.

Evropský chanát už nefunguje

Jediným řešením je vystoupení z EU, protože čím dál více se ukazuje, že EU v současné podobě nelze transformovat v lepší subjekt, ale jenom v subjekt daleko horší, více pro-migrační. Projekt Nové Evropy bude pouze dalším stupněm současného nedemokratického směřování EU. Uvnitř EU mezitím vzniká nová vlna anti-amerikanismu a také proti-izraelských postojů. Všechno to dává naprostý smysl. EU jako globalistický “chanát” půjde proti americkým zájmům a proti Izraeli, protože USA a Izrael bude v následujících letech na jedné lodi a politika obou zemí bude směřovat proti EU, proti podpoře migrace, proti muslimům a proti globalizaci. Farage vyčetl v projevu Evropské unii, že neřekla ani slovo, když minulý týden 16 zemí zakázalo svým etnickým židům vycestovat do Izraele na svátek Dne Holokaustu.

Donald Trump a australský premiér Malcolm Turnbull se pohádali po telefonu kvůli muslimským migrantům.

Donald Trump se mezitím stihl pohádat s australským premiérem Malcolmem Turnbullem kvůli migrantům a složil mu po divoké roztržce telefon [2]. V telefonickém rozhovoru se poštěkali mezi sebou kvůli skandální dohodě mezi Austrálii a vládou Baracka Obamy, který podepsal s australskou vládou memorandum o přijetí těch migrantů z Austrálie, kteří v zemi neprošli přijímacími procedurami a nevyhověli bezpečnostním požadavkům na udělení statusu uprchlíka v Austrálii. Trump to zjistil během auditu smluv, který má na starosti Steve Bannon a začal řádit jako nepříčetný. Nejprve volal Obamovi, ten mu nezvedal telefon. Potom volal do Austrálie premiérovi a spustil na něho křik. Jinak Steve Bannon hledá pro Trumpa ve smlouvách podepsané Barackem Obamou ty konkrétní smlouvy, které jsou závadné pro bezpečnost USA. Pokud by se ukázalo, že Barack Obama vědomě podepsal přijetí “vadných kusů” muslimských migrantů, které už odmítla Austrálie, mohl by se Obama dočkat i obvinění z napomáhání terorismu. Trump v rozhovoru premiérovi Austrálie řekl, že co si to dovoluje posílat do USA muslimské teroristy, které si nechce u sebe doma ponechat. Trump potom rovnou telefon složil a mezi USA a Austrálií tak došlo k diplomatickém rozkolu.

Anti-amerikanismus EU je předpovědí konce NATO

Donald Trump a jeho administrativa tak dělá takové tvrdé kroky proti migraci a minulé vládě Baracka Obamy, že dokonce bývalá poradkyně prezidenta Obamy Rosa Brooks, která pracuje v této době pro nadaci New America Foundation sponzorovanou Georgem Sorosem, už veřejně spekuluje, že by v USA měl proběhnout vojenský puč, anebo by měl být Trump odvolán z důvodu mentální poruchy [3]. Mezi USA a Evropskou unií tak budou vzájemné vztahy oslabovat, spolu s tím se bude destabilizovat i situace v NATO, navzdory výrokům a ujišťování o stabilitě a podpoře USA ve vztahu k NATO.

Vladimir Putin a Viktor Orbán v Budapešti.

Procesy, které probíhají v USA a atmosféra plná antiamerikanismu v Evropské unii, povedou k rozštěpování Evropy a k transformaci EU do dvou nových subjektů, Nové Evropy a skupiny národních států, které se na straně jedné přimknou více k USA a druhá část více k Rusku, viz. návštěva Vladimira Putina včera v Maďarsku. Dělení moci, vznik multipolárních skupin moci, bilaterální transatlantické spojenectví mezi USA a Ruskem, plus multipolární regionální svazky souručenství typu Das neue Europa, případně skupiny V4 a vybraných zemí, které si budou tvořit vlastní politiku ve svazku s USA anebo Ruskem.

Evropská unie v současné podobě končí. Vyprázdněná zasedání evropského parlamentu, neschopnost dohod EU s Londýnem, počátky odporu proti Trumpově vládě a tím i proti vlivu americké moci v NATO, což nelze od sebe oddělit. O konci EU a NATO, o událostech ve světe, o multikulti indoktrinaci v českých mateřských školách a školkách budeme hovořit dnes večer od 19:00 hodin na Svobodném rádiu v mém pravidelném pořadu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

*Titulky v úvodním videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
E∞G
Návštěvník
E∞G

Studio REPORT 6.2.2017 Do „práce” v bentley nebo jaguáru? Hmm.
http://www.nwoo.org/2017/02/06/studio-report-6-2-2017/comment image

Pozorovatelka
Autor

http://echo24.cz/a/ichre/trump-pojede-do-evropy-ceka-ho-setkani-se-spojenci-v-nato
Je neskutečné, jak věci zapadají – přesně kroky v tomto duchu jsem kolem NATO očekávala a dovolím si tvrdit, že tuším, o co půjde. A že tím bude vysvětleno i to, proč vojska NATO na hranicích s Ruskem Trump neřeší, resp. proč tam byla předčasně umístěna tak, aby to nespadlo na Trumpa. A znova opakuji: Rusko, nedej se!

A to se včera objevila i zpráva, že Trump společně s Merkelovou je pro upevnění pozice NATO (odkaz nemůžu dohledat, bylo to na čt24).

jenda
Návštěvník
Jan Grohman
Návštěvník
Jan Grohman

Pro bezskrupulózní anglosasy rusové nebudou nikdy partner! Jsou pro ně pouhou překážkou, kterou je třeba odkopat z cesty. Rusové pro ně nejsou ani lidé. Proto je vůči nim povoleno cokoliv, čím větší svinstvo , tím větší aplauz. Rusku dřív nebo později nezbyde jiná možnost než totální preventivní úder! A že se čas rychle blíží svědčí intenzivní příprava ukrofašistů spolu s natem na konečné zúčtování s LLR a DLR! Dle různých zdrojů, je nachystáno přes 250000 vojáků!
Jestli budou rusové nečinně přihlížet tak prohrají vše. Jestli tam pošlou vojáky na ochranu rusů před téměř jistým zmasakrováním, tak nato vpadne do Ruska z pobaltí a poláci přes Kaliningrad.
Co myslíte, proč lukašenko svolal tiskovku na které hodiny blouznil proti Rusku?

Pozorovatelka
Autor

Na téma odkazu o NATO jsem právě vložila článek. JInak z Lukašenka je mi už nějaký čas nedobře a k tomu bych dodala, že v roce stého výročí VŘSR a chystaného nového převratu v Rusku globalisti vytahují podpindosníky, viz kandidát na příštího prezidenta
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/428324-strasbursky-soud-potrestal-rusko-za-pronasledovani-navalneho.html
Naštěstí Rusko stále má možnost dát mu další trest, ale přesto -kdo nepochopí, že veškerým současným děním graduje další tažení na Rusko, tak se zcela zbytečně raduje z Trumpa. Projekt zlaté miliardy a likvidace Slovanů nikdy neskončil (něco staršího o tom taky vložím, přijde mi to velmi aktuální).

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla
Jan Grohman
Návštěvník
Jan Grohman

Aby ukrofašouni poštvali Trumpa proti Putinovi, tak budou zabíjet, vraždit, mordovat…nejenom v Andrejevce a okolí!
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Otrava-Pad-do-komatu-K-Donaldu-Trumpovi-miri-z-Ruska-nova-a-nalehava-zprava-474356

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

“Porošenkovi volal, aby mu oznámil, že vojenský zásah USA proti Rusku nepřipadá v úvahu.” -jo, přesně to jsem čekal. Tím otevřeně vyšplouchl i evropský NATOidní psychopaty, protože sami proti RF zmůžou leda hovinko. Turci už taky nic. Takže nic. :—)

.B.
Návštěvník
.B.

Jakub Janda lituje, že není žid

comment image

Jewrej
Návštěvník
Jewrej

Zíg heil!

comment image

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Ach, to jste mi teď připomněli… kdo viděl to životní veledílo, tohoto análního extroverta, kde si dlachní klauna? Má obřízku? Já se na to bojím podívat. Jen čtverečkovaný obrázek jsem viděl.

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Takových degenerátů-šábesgojů je víc, třeba ten holobrádek “vojenský expert analityk” Visinger, vzorný to a vášnivý sionistický svazák. No, ale třeba už si ho nechal na obci obříznout.

.B.
Návštěvník
perpetis
Návštěvník
perpetis

si to lidi co rekl obratte. Jak by to znelo, kdyby rekl, ze židi budou slouzit nam…. Co by se strhl za poprask. Za tohleto by mel byt poplivan a dehonestovan, ze by mu prazsky kanaly nestacily.
Docela by me zajimalo, co na neho rikaji samotni zide. Jestli se taky dobre bavi. Provokovat za kazdou cenu je jedna vec, ale tohle uz je fasismus, ktery si tak rad bere do huby

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Dyť sám o sobě říká, že je “syn žida”. Co dodat, no. Jinak na fotrovi je to vidět snad jasně.

Jaris
Návštěvník
Jaris

…no, Janda tu zidovskou klobasu misto nosu ma.

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Starej Novotnej se prohlásil židem až po Hadráku, aby měl kšefty u Eisenkrafta-Železného, do té doby byla jeho famílie známá jako bigotní římsko-katolíci. Jen není známo, zda si také nechal obříznout fógla, a jestli toho jeho zdegenerovaného epigóna nechal obříznout taky.

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

A co na to mají pejzatí říkat? Mají snad veřejně popřít svůj Svatý Talmud?

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

Pokud rozhovor vznikl za účelem vyzdvihnutí Havla, udělání reklamy ODS a zneuctění Zemana. Tak se to honě, ale opravu hodně, nepovedlo…

jenda
Návštěvník
jenda

Židé by měli denně děkovat tomuto perverznímu primitivovi, že denně vystavuje světu na obdiv jejich typické znaky 😀

Jan Grohman
Návštěvník
Jan Grohman

A na začátku byl Putin!
http://www.novarepublika.cz/2017/02/parlamentni-vysetrovaci-komise-hora.html
Víte já mám takový kvalifikovaný pocit, že mne sledují a nahrávají kremelští hekři! Mám se obrátit na frau Romancovovou nebo přímo na toho špičkového b.c. právníka z Plzně?

mr. obvious
Návštěvník
mr. obvious

Oblékejte se jako ženy, zavelel “globalista” Trump svým zaměstnankyním. Čelí za to vlně kritiky
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/oblekejte-se-jako-zeny-zavelel-trump-svym-zamestnankynim-celi-za-to-vlne-kritiky-12762

Lostris
Návštěvník
Lostris

A to má Mr. Trump svatou pravdu, protože speciálně Američanky a Kanaďanky se oblékají jako farmářské kobyly a ne jako ženy. Tento trend se po státním převratu 1989 bohužel rozmohl i u nás. Za komunistů jsme neměli tolik možností, ale to co se dalo koupit v Tuzexech a někdy i obchoďácích bylo mnohem stylovější a kvalitnější než to co se dá “kdekoliv” koupit dnes. NWO chce udělat z lidí primitivy nejen tím, že je odlidští po stránce vědomí a svědomí, ale i po všech ostatních liniích, včetně odívání – máme chodit v hadrách a myslet si, že jsem tak svobodní nesvázaní společenskými konvencemi. Pracuji v centru Prahy a denně vidím jak se tzv. vyspělý západ tímto liberálním trendem v odívání řídí. Západní ženy jsou oblečené nemožně čím dál více a naproti tomu pozoruji Rusky jak chodí v překrásných zimních bundách, čisté, upravené, namalované a děti načančané. Řekla bych, že Češky jsou tak někde uprostřed…mají vkus a v genech kulturu odívání jen jim na to v dnešní době trochu chybějí finance a domluva našich maminek, že šaty dělají člověka….takže ano, ženy zamyslete se nad sebou a choďte oblékané jako ženy a nikoliv jako pošahané(pardon) liberálky

albatros
Návštěvník
albatros

Tohle byste mohli doplnit pod články, je to z NWOO a hodí se to i sem.

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
NEKRMTE TROLY!

E∞G
Návštěvník
E∞G

A k tomu přidat:
comment image