VIDEO: Nigel Farage bude pracovat pro Trumpa jako spojka britské vlády! Posilování...

VIDEO: Nigel Farage bude pracovat pro Trumpa jako spojka britské vlády! Posilování struktury NYLON na úkor globalizačním doktrínám! Trump opět zaútočil na Írán. Jeho židovský zeť bude jeho nejvyšším poradcem pro civilní záležitosti! [CZ Titulky]

VIDEO: Nigel Farage bude pracovat pro Trumpa jako spojka britské vlády! Posilování struktury NYLON na úkor globalizačním doktrínám! Trump opět zaútočil na Írán. Jeho židovský zeť bude jeho nejvyšším poradcem pro civilní záležitosti! [CZ Titulky]

Nigel Farage jako bývalý předseda britské strany UKIP, která prosazovala Brexit v Británii, poskytl rozhovor americké televizní stanici Fox News. Právě Nigel Farage, který má úzké vazby na Donalda Trumpa, prozradil médiím, že bude v podstatě fungovat jako spojka mezi Donaldem Trumpem a britskou vládou Theresy May. Obě země začaly po zvolení Donalda Trumpa mezi sebou komunikovat a navazovat první signály. A už se hovoří o společném trhu, obraně a dalších bilaterálních vztazích. Nigel Farage si v rozhovoru i silně rýpl do Baracka Obamy a Angely Merkel, kteří se setkali v Berlíně. Barack Obama přijel do Berlína už po 6. v řadě a s Angelou Merkel vydali společné prohlášení o skvělých vztazích obou zemí. Problém je v tom, že jde o labutí písně oobu politiků.

obamamerkel-large_trans++sT8WkHhIIGcqf-eU4anH8Rk1mDTumCeH_NeArSD702I.jpg
Mezi Obamou a Angelou to v Berlíně prý jiskřilo.

Barack Obama odchází 20. ledna 2017 do politického důchodu a Angelu Merkel čekají příští rok volby. Její naděje na zvolení jsou katastrofální. Nejde ani tak o to, že by její CDU neudělala dobrá výsledek, ale problém je s její pro-migrační politikou, kterou ostatní partneři na politické scéně netolerují a chtějí okamžité ukončení migrace a de facto vyhlášení stop-stavu na příjem nových migrantů. Angela Merkel to odmítá a stále hlásá politiku otevřené německé společnosti. V tomto ohledu si doslova notuje s Hillary Clinton. Ta se po více jak týdnu ukázala na veřejnosti a vyzvala k prosazování inkluze v USA. Ano, slyšíte správně. Multikulturní inkluze. Vrcholné teze globalistů. Viz. video níže.

Vypadá to, že Hillary Clinton se z porážky už oklepala, i když tato noční můra neskutečné blamáže jí bude pronásledovat až do konce života. Donald Trump zvítězil navzdory mainstreamu, který brutálně útočil proti Trumpovi a nekriticky podporoval Hillary Clinton a dusil veškeré negativní informace o ní. Přesto to nepomohlo a Donald Trump zvítězil. Na zjišťování škod je příliš brzy. Ani média v USA si nejsou jistá, co se vlastně stalo a ani více jak týden po volbách si nikdo netroufne už nic předpovídat, protože další blamáž by už média neustála. Mezitím se Donald Trump obklopuje obrovským týmem různorodých lidí, kteří mají Donaldu Trumpovi prostřílet cestu skrze politické houští Washingtonu D.C. a hlavně Kapitolu. A nebude to jednoduchá cesta. Hodně mu v tom má pomoci jeho zeť Jared Kushner, který má napojení na kruhy židovských rodin ve Washingtonu.

972990717.jpg
Jared Kushner, zeť Donalda Trumpa, manžel jeho dcery Ivanky.
Trumpovy trampoty s financováním jeho plánů

Aby mohl Donald Trump realizovat své cíle přestavby ekonomiky USA a pozvednout USA, bude potřebovat masivní a mohutnou podporu ze strany amerických bank a zejména FEDu. Donald Trump se proto už od začátku obklopuje finančníky s úzkým napojením na Wall Street a FED. Cíle přestavby se točí okolo snížení federální daně z příjmu o celou polovinu. Takový zářez příjmů do federální kasy bude muset být kompenzován nízkými úrokovými sazbami bank pro podnikatele a hlavně nízkou úrokovou sazbou FEDu. Pokud by Trump nedokázal FED pokrýt anebo by dokonce začal jít FED proti Trumpovi, byl by s Trumpovými plány rychlý konec. Model Trumpovy Ameriky bude model silně pro-národní. Co však vidím jako klíčové v jeho politice, to je slib přestavby americké armády a její modernizace. To má úzkou souvislost s udržením moci amerických ozbrojených sil na Arabském poloostrově. Hlavním cílem pro Trumpa nebude nakonec zeď s Mexikem, ale udržení petrodolaru při životě za pomoci americké ozbrojené moci, no jak jinak.

Trumpův židovský zeť Kushner a další hrozba Íránu

A udržet petrodolar znamená mít opravdu velkou vojensku přítomnost v oblasti Arabského poloostrova. Zároveň bych důrazně upozornil na Trumpovy stále se zostřující výroky na adresu Íránu. Včera uvedl v rozhovoru pro FOX, že Írán je největší hrozbou pro USA spolu s ISIL, a že USA se musí postarat jak o zničení ISILu, tak i o “vyřešení otázky” Íránu. Nechci věštit z křišťálové koule, ale tahle slova zavánějí dříve či později nějakým konfliktem. Je naprosto jasné, proč tato rétorika zaznívá. Donalda Trumpa podpořil v kandidatuře Izrael a také AIPAC a jeho zeť Jared Kushner je žid a právě včera dostal od Trumpa pozici vrchního poradce pro civilní záležitosti. Spolu se Stevem Bannonem, jako vrchním poradcem pro strategické plánování, jsou to tedy jeho dva nejbližší poradci. A právě Izrael chce Írán vymazat z povrchu mapy světa. Co na to říkají globalčiky? Jak se jim líbí, že Trump možná chystá údery na Írán? Ještě pořád si globalisté myslí, že s Trumpem vyhráli?

donald-trump-iran-deal-c.jpg
Donald Trump zesiluje rétoriku proti Íránu.

Donald Trump je patriot a americký národovec. Na jeho roli je třeba se dívat jako na člověka, který se obklopuje mocnými lidmi ze sféry bankovnictví, průmyslu a armády. Jeho kritici teď v USA říkají, že se podobá Mussolinimu. Určitou paralelu bychom tam prý našli, tvrdí lidé ze sluníčkového hnutí MoveOn. Mussolini byl lidový vůdce, který prosazoval jednotu Itálie. Zahájil modernizaci italské armády, dosadil do své vlády příbuzné, na ministerstva dosadil lidi napojené na banky, průmysl a armádu. A totéž prý teď dělá v USA Donald Trump. Přirovnání s Mussolinim zaznělo v debatě na CNN, kde měli hosta z hnutí MoveOn, které pořádá protesty proti Trumpovi. Hnutí MoveOn financuje, podle uniklých emailů Johna Podesty, právě miliardář George Soros. Trumpa nazývají fašistou právě proto, že se obklopuje generály, bankéři a průmyslníky. Nevěřím, že je Trump fašista, jak o něm zfašizovaná sluníčka z neziskovek tvrdí. Ovšem rysy vůdce opírajícího se o armádu, banky a průmysl mu upřít nelze.

Jaký tedy bude Donald Trump prezident? Rozpoutá válku s Íránem na popud Izraele? A jaká bude úloha jeho židovského zetě Jareda Kushnera? Hrozí opravdu opakování modelu fašistické Itálie, pokud Trump neukočíruje generály v Pentagonu? Co když z původně plánované izolace USA bude nakonec jaderný úder USA na Írán? Mají vůbec globalisté ještě nějakou šanci ovlivňovat osud této planety anebo se řízení světa vymklo globalistům z podkontroly? A co 17. listopad? Proč se prezident Zeman neúčastnil vzpomínkových akcí? Bylo to kvůli informacím z bezpečnostních kruhů, že by jeho účast nemusela být po americkém Trumpexitu a jeho otevřené podpoře Trumpovi stoprocentně bezpečná? A proč český soud rozhodl, že v České republice musí mít volební právo i cizinci? Na tyto a další otázky budeme hledat odpovědi dnes od 19:00 hodin na Svobodném rádiu v mém pravidelném pořadu. Alternativní stream na YouTube je zde.

*Titulky ve videích nahoře zapnete tlačítky “CC” v lištách videí.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Emitor
Návštěvník
Emitor

Zůčtování – Barák Obongo dostává padáka!
https://www.youtube.com/watch?v=VTryHXYFWLw

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

K tomu videu s Hillary …nezda se vam, ze kdyz ucinek botoxu pomine, tak Hillary vypada jako George Soros? Nevim, ale pripada mi to, jako by se oba vylihli z jednoho vrhu vajec, zapomenutém nekde uprosted hlubokého lesa.

Ted vazneji. Jaky bude D. Trump prezident, to nezavisi jenom na nem. Jeho chovani bude zaviset na vyvoji celkové situace. Nyni jde o otevreny stret s globalisty a nic neni rozhodnuto predem. Paralela s Musolinim v tomto ohledu moc nesedi, protoze Musolini nemel tak silnou opozici, jakou jsou globalisté nejenom uvnitr, ale i mimo USA. Navic, nasunuti fasistické totality do amerického prostredi je nesmysl. To by Trumpovi urcite neproslo. Americka mentalita by to proste nevzala. Amerika neni Evropa.

Myslim, nebo spise doufam, ze Trump bude verny sam sobe. To znamena, ze bude trochu namysleny, trochu neustupny, trochu excentricky, ale ze tyto nedostaky vyvazi svoji uprimnosti a poctivym pristupem ke svym predsevzetim. Urcite nebude chtit valcit za kazdou cenu. Trump je pragmaticky clovek, ktery cti rodinu a jako takovy si je dobre vedom, co by svetu prineslo rinceni zbrani ve stinu atomovych hribu. Ve své podstate je Trump stejny jako Putin. Silna armada bude pro nej pojistka miru a stability.

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Ted mi cinkla na mobilu zpráva jednoho youtubera,že Obamova vláda chce do konce mandátu zveřejnit pravdu i mimozemštanech..Umím english skoro NIC,ale tu větu jsem pochopil ihned…Tak Vánoce mohou mít ruzné VÁNICE…

Finist
Návštěvník
Finist

Obamova vláda…pravdu…
Tak ten byl dobrej.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Možná přijde i opravdový Ježíšek….;-)
Technologie na to máme – když lze materializovat Mariah Carrey na více koncertech současně, nebo letadla v NY. 🙂

Masha
Návštěvník
Masha

Presne tak, a tim bude definitivne prorazeno, ze cele krestanstvi si vymysleli predci tech, co to zjeveni predvedou. Zidovsky Hollywood bude predvadet sve vrcholne cislo, protoze tu reakci lidi si nemohou nechat ujit, to je pro ne vzruso.

tomax
Návštěvník
tomax

T toho běhá Mrázek po zádech: https://www.youtube.com/watch?v=_dzEQNcXkME

tomax
Návštěvník
tomax

Jejda “Z” toho.

Masha
Návštěvník
Masha

paa tal: Kdyz ti nekdo permanentne lze, a pak ti najednou rekne, ze ti sdeli pravdu, ty to vezmes za pravdu? Ja ne. Musis to podrobit logice a neskocit na formulaci, ze co je odhalene, odtajnene, musi byt pravdou. Prave naopak. Muze to byt lez nad vsechny lzi, jejimuz uvereni zajistuje ta “odhalena” informace. Predstav si, ze tlacis karu do kopce, a hodne dlouho. A uz jsi pod jejim vrcholem, a nekdo te zablokuje. Co udelas? Otocis a pojedes v klidu zpatky, kdyz jsi do toho vsadil vse? Ne. Budes hledat okliku, jak to dotahnout, ne? Takze se na situaci vzdy podivej i ocima protivnika, to je potreba pri hledani pravdy. Pravda o mimozemstanech je takova, ze existuji, zrovna tak jako my na teto planete, jsou spousty planet, kde je zivot. A ze by meli jenom a zrona o nasi zajem, neverim. Cele je to vymysleno na straseni lidi.

monsanto
Návštěvník
monsanto

V tom videu vypada Clintonova dost zoufale. Nezvoleni musel byt pro ni tezky sok, byla tak presvedcena o svem vitezstvi, ze uz dva tydny pred volbami si narcisticky prala na Twitteru sama sobe k narozeninam jako budouci prezidentce.

comment image

https://twitter.com/HillaryClinton/status/791263939015376902

M.C.
Návštěvník
M.C.

Taková to bývala roztomilá holčička – alespoň na pohled.

titus
Návštěvník
titus
pavelka70
Návštěvník
pavelka70

RE: titusi, blbečku, nač sem cpeš chybné obrázky z bulváru lajkit? Těch zemí, kde nemá Rotschild banku je mnohem víc!
jseš kavárnik, zrovna jako níže Ladislav, co dělá reklamu pro novinky.cz. Koho tady zajímaji linky na meinstrímových novinkách.cz. Je tady plno nenápadných trollů…

Ladislav
Návštěvník
Ladislav

Pavelko, jaký je ten správný názor, abych nebyl troll? Pouč mě.
Ještě by mě zajímalo, kde Rothschild nemá banku.
Pokud jde o ten článek níže na Novinky.cz, zkus vyvrátit fakta v něm uvedená.

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Musite hlavne bezvyhradne chvalit Zemana a Putina, cim vic, tim lip, a plivat na Havla a Clintonovou, jinak je to uplne jedno. 🙂

LCZ
Návštěvník
LCZ

Někdo to musí dělat, a někdo prostě MUSÍ !
Jinak by jste nám tady, Vy z Jungmanky, úplně převrátili egregory.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Na Havla A Clintonku je skoda kazdého plivance. Prvni je uz pod kytkama a neskodi. Druha prestane skodit co nevidet po zmenach v americkém establishmentu. Plivance je treba stradat na zbylé kavarniky, kteri doposud odmitaji videt, ze svet se chce ubirat jinam a ne do pekla pod hlavickou NWO. Plivancu bude téz treba pro prevlékace kabatu, kteri si budou myslet, ze se na ne zapomelo.

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

“Ale svět je pořád stejný,
lidé ho nezmění:
plivni si stokrát do moře,
ono se nezpění.”

(Karel Havlíček Borovský)

M.C.
Návštěvník
M.C.

,,Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet nebo chválit.”
Karel Havlíček Borovský

M.C.
Návštěvník
M.C.

A které země to tedy jsou?

Masha
Návštěvník
Masha

Pavelko a ostatni, kteri jste klikli plus : zamyslete se nad svou prirazenosti, ktera je dukazem, ze jste odchovanci systemu a jeho nevedomi sluhove. Proc se nedivate na vse nestranne, to je nutnost, bez ktere se nepohnete dopredu. Pokud se i na hovinkach.cz objevi neco relevantniho a pravdiveho, proc to neposoudit a nerozebrat? Prijimat vse ci odmitat dopredu je spatne, a presne tento zpusob mysleni byl do lidi nalit globalisty. Nebo to oznaceni “kavarnik”. Naprosto kopiruje globalisticke: kdo neni s nami, je proti nam. Tohle presne vede lidi k bojum mezi sebou a unikne jim v tom boji, ze se perou kvuli nicemu. Totez vidime ohledne zvoleni Trumpa. Kdo k nemu neco napise kritickeho, tak hned je mu plesknuta nalepka a automaticky je zarazen na opacnou stranu, mezi podpurce Clintonky. Neni to tak. Trump nedela vse spravne a je potreba to videt a pojmenovat a ne se ridit tim, ze jsem ho volil, nebo jsem na jeho strane a budu automaticky prijimat kazdou hloupost. Bohuzel se lidi takto nechali nastavit a ver mi, ze se s tim pocita! Dam ti konkretni priklad tady u Trumpa ohledne Iranu. To je spatne, co dela a prozarazuje to, ze bude poslouchat Izrael. Iran neohrozoval vice nez 200 let vubec nikoho a o USA nema zajem nejmensi. Trump moc dobre vi o spojenectvi Syrie -Iran- Rusko. Tam jsou podepsane dohody o vzajemne pomoci i v oblasti bezpecnosti a obrany. Takze si to uvedom. Je potreba sledovat a vyhodnocovavat veci a ne se ridit nejakym predznamenanim prislusnosti ci libivosti. Dekuji, pokud se nad tim zamyslis.

Ladislav
Návštěvník
Ladislav

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/421058-magnatuv-zet-se-ocitl-v-centru-nastupujici-moci.html

Velice zajímavý článek na Novinkách.cz. Cituji:

“Svatba byla v roce 2009, Ivanka konvertovala k ortodoxnímu judaismu a v tom také pár vychovává své tři děti. Jakmile Donald Trump v červnu 2015 oznámil záměr kandidovat na prezidenta, Jared projevil o kampaň zájem.”

Takže je celkem jasné, o čem prezidentství Trumpa bude a dalších komentářů netřeba.

Ladislav
Návštěvník
Ladislav

http://leva-net.webnode.cz/products/otazky-a-odpovedi-v-v-pjakina-ze-dne-14-11-2016/

Pjakin je tentokrát mimořádně zajímavý. Doporučuji!

Česká soda
Návštěvník
Česká soda

To jsem zatím nikde neslyšel – asi politicky korektně vystřiženo:
http://www66.zippyshare.com/v/Xfh8g38E/file.html

.B.
Návštěvník
.B.

Co si myslet o tomhle? Cituji:

“Darkness is good, Dick Cheney. Darth Vader. Satan. That’s power. It only helps us when they get it wrong. When they’re blind to who we are and what we’re doing.”

http://www.hollywoodreporter.com/news/steve-bannon-trump-tower-interview-trumps-strategist-plots-new-political-movement-948747

LCZ
Návštěvník
LCZ

Přesně v jejich linii – černá je bílá, a bílá je černá…

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

comment image?w=1940

Zighartice
Návštěvník
vilon
Návštěvník
vilon

re: Dzigartice, si vystrašený človeče, teraz budeš do smrti vyhľadávať trollingy, hoaxy a všelijakú špínu o Trumpovi, robiť zo seba analytika a vedátora. Spamätaj sa! Splietať hrušky s jablkami a kresliť čerta na stenu….pchech.Uklidni se,vole…

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

I já se celkem bavím, na druhou stranu mě štvou minimálně nepravdy, které se soustředí spíše na silné vlastnosti česko-slovanského mužstva než na to, jak sluníčkem zeď prorazíš…

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Zighartice:
Tradiční americká předvolební společenská akce.
(Zajímavý rozbor – Jester puppets)
https://youtu.be/Dt7q-PGGntY
A zde povolební konstatování:
Post Election 2016 Thoughts on the Jesuit Puppet Donald Trump’s Win
– Illuminati Selection 2016
https://youtu.be/kljrULHr0iw
Nakonec malé shrnutí i s “nejsvětějším mužem” a Leninem…
https://youtu.be/c9tXNDqUOnc

Nějak mi to pořád připadá, že zatím není moc co slavit, a myslím, že jedinou nadějí pro NÁS je fakt, že jsme možná snad nejateističtější zemí…
Přesto věřím, že většina z nás je, svým způsobem, věřící v “Boha”.

Ty volby na mne dělají spíš dojem, že je to jen příprava na třetí ( jiné, další ) řešení, protože USA situace je neúnosná. Možná řešení velmi drastické…

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Zvědavá matka:
Děkuji “Bohu” za Vaše konstruktivní myšlení a za Vámi uvedené odkazy.

“Dej mi odvahu změnit, co mohu změnit, pokoru přijmout, co změnit nemohu, a moudrost rozlišit to navzájem.”

rimini
Návštěvník
rimini

Ten Donald Vám leží v žaludku, pane Zelený.

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia
Gabriel
Návštěvník
Gabriel

A co Německo? Tohle jestli se provede…. závěr si udělejte sami.

Uniklá data! Oficiální Agenda pro zničení Německa 1/2
https://www.prvopodstata.com/2016/11/04/unikla-data-oficialni-agenda-pro-zniceni-nemecka-12/

Uniklá data! Oficiální Agenda pro zničení Německa 2/2
https://www.prvopodstata.com/2016/11/16/unikla-data-oficialni-agenda-pro-zniceni-nemecka-22/

M.C.
Návštěvník
M.C.

No je to celkem mazec, naštěstí, jak píše překladatel, věci se od té doby pohnuly k lepšímu.
Zrovna dneska jsem na to myslel- že oproti roku 2006, kdy to nevypadalo moc dobře a ani trendy nebyly nic moc, je současná situace výrazně lepší, i když to vypadá dramatičtěji. Boj za záchranu je vždycky dramatický, oproti pomalému chcípání bez odporu.
Koneckonců, každý kdo něco takového ví a sebral odvahu to poslat ven, je hrdina.
Protože jak to jednou zůstane pár dní na internetu, tak už to mají zachycené všechny schopnější tajné služby a začínají se hledat další postupy jak to využít nebo tomu čelit.

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Kdo vystrčí nos z krkajícího davu,toho SEJMOU bez pardonu http://www.zemavek.sk/articles/view/nahla-rakovina-finskej-autorky

tana
Návštěvník
tana

Jaksi se mi tomu nechce věřit.
Hitler chtěl Berlín přebudovat na Germánii a zaúkoloval proto stavební odborníky.
Ti prováděli mnoho experimentů a zjistili, že Berlín nemá tak pevné podloží, aby těžké stavby uneslo, je tam vysoká hladina spodních vod. Paní se nezmínila o žádných vysokovýkonných čerpadlech. Zároveň by se z okolí Berlína musely ztratit potoky, problémy by byly s jezery, a krajina by musela vysychat. To se neděje.
Němci byli mistři ve stavbě podzemních prostor a uměli vyhledávat pro ně správné lokality. Ani Kolín nestojí na správném místě – vody Rýna takovou gigantickou stavbu neumožňují.
A hlavně – komu by to prospělo? Takové hordy by překročily hranice raz dva, a vtu ránu by zničily Švýcarsko, Holandsko , Skandinávii , na cestě na východ by zadupaly do země Pobaltí, Polsko, Ukrainu…..
Možná, že ti lidé umí vraždit, ale neumí pracovat, organizovat…..
Kdyby nás všechny otrávili, naše těla by se rozkládala v našich obydlích a s námi by umírala i naše zvířata neschopná se o sebe postarat – krávy, prasata, psi- vše by se rozkládalo a otravovalo vodu.
Kam by se skovali ti, to všechno “vymysleli”?

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Když z leknutí strčím nos na tu Prvopodstatu.tak NEGATIVNÍ nick,co to tam vede,každého JASNĚ ujištuje že TOMÁ MARNÝ.. Takže ZBYTEČNÉ čtení..

vedomi
Návštěvník
vedomi

Fenomenální PJAKIN – https://youtu.be/96NbGLVl7Q8