VIDEO: Neuvěřitelný projev Jo Coxové v britském parlamentu před její smrtí. Chtěla...

VIDEO: Neuvěřitelný projev Jo Coxové v britském parlamentu před její smrtí. Chtěla nové sankce proti Rusku, přijetí 3,000 syrských dětí do Británie a válečný tribunál pro Asada! [CZ Titulky]

VIDEO: Neuvěřitelný projev Jo Coxové v britském parlamentu před její smrtí. Chtěla nové sankce proti Rusku, přijetí 3,000 syrských dětí do Británie a válečný tribunál pro Asada! [CZ Titulky]

Zavražděná britská politička Labour party Jo Coxová měla slibně našlápnutou kariéru, kterou odstartovala z neziskového sektoru. Po svých studiích na univerzitě v Cambridge, kde studovala společenské a politické vědy, začala pracovat v jedné z největších humanitárních neziskovek na světě, Oxfam. Jedná se o nadnárodní neziskovou organizaci, která působí v 18 zemích světa a funguje na principu frenčízu, podobně jako KFC nebo McDonald’s. Neziskovka čerpá většinu svých peněz od vlád zemí, kde Oxfam funguje, a také od OSN, zejména Úřadu vysokého komisaře OSN pro lidská práva. Dále přijímá peníze od světových vlád, ale nezveřejňuje své dárce, ve svých výročních zprávách uveřejňuje bianco jen prvních “6 největších dárců”. Jo Coxová tak nikdy nevstoupila do pracovního a manuálního procesu, což se projevilo na její politicko-ideologické profilaci. Svým myšlením se považovala za feministku a za “moderní mámu”, což je daleko lepší zhodnocení jejího života, než obsáhlé životopisy. Přesto však krátký popis stojí za to.

100866741_West-Yorkshire-MP-Jo-Cox-NEWS-xlarge_trans++46imVkotElEoTZ38VcIbJhtIvJ3tMRANgcu9swS1BTQ.jpg
Jo Coxová
Životopis psaný na neziskovém papíře

Jo Coxová po studiích na Cambridge, kde získala titul Bakaláře, se stala asistentkou poslankyně Joan Walley. Poté se přesunula do Bruselu, kde se stala asistentkou poslankyně evropského parlamentu Glenys Kinnock. Právě v Bruselu začala pracovat pro humanitku Oxfam, později i ve Velké Británii a v roce 2007 řídila operace Oxfamu v New Yorku, v USA. V roce 2008 pomáhala jako dobrovolnice v Severní Karolíně ve volební kampani Baracka Obamy. Do britského parlamentu se dostala v červnu minulého roku skrze stranickou kvótu v Labour Party, která nařizuje povinné percentuální zastoupení žen mezi kandidáty strany, tzv. all-women shortlist (AWS). Podobnou doktrínu má i ČSSD v ČR. Byla členkou parlamentní lobbistické skupiny Labour Friends of Palestine & the Middle East, prosazovala zrušení blokády pásma Gazy ze strany Izraele.

[VIDEO] Jo Cox poskytla v únoru 2015 rozhovor muslimskému rádiu Al Mubarak Radio během předávání cen Mount CC Awards Yorkshirského kriketového klubu.

Nadějný kádr s nábojem proti Asadovi a Rusku

Dne 3. května tohoto roku pronesla v interpelačním projevu v britském parlamentu skrze předsedajícího několik dotazů adresovaných britskému ministru zahraničních věcí Philipu Hammondovi, viz. první video nahoře. V interpelaci navrhovala nové sankce proti Rusku, dále požadovala přijetí 3,000 syrských dětí do Velké Británie, které vláda odmítá (na tento její požadavek se v parlamentu ozvalo mručení a bučení na znamení rozporuplných reakcí ostatních poslanců) a navrhla dokonce ustavení válečného tribunálu pro představitele syrské vlády, podobně jako probíhaly monstr-procesy kvůli válečným zločinům na Balkáně. Syrské Aleppo hned v úvodu projevu přirovnala k Srebrenici.

tab-fo-britain-shootin-victim-004jpg.jpg.size.custom.crop.1086x725.jpg
Jo Coxová na volební promo akci Labour Party ve spolupráci s neziskovkou Oxfam, která má k této straně v Británii velmi blízko.

Ve svém projevu se vůbec poprvé přiznala k tomu, že v Severní Karolíně v USA v roce 2008 se podílela na volební kampani Baracka Obamy, a že je také jeho velkou fanynkou. Její politická kariéra tak byla našlápnutá opravdu dobře, protože její profilace byla maximálně v souladu s novosystémovými prvky NWO v celé Evropě. Nikdy nepracovala, byla vychovávána pod dozorem elit (Cambridge, Brusel, Oxfam) a nikdy nepřišla do styku s plebejským obyvatelstvem Británie. Smutné je, že stejnou profilaci má i mnoho českých vrcholových politiků, kteří nikdy nepracovali a ze školy vstoupili hned do politiky, nebo do neziskové organizace.

Na začátku článku uvedené otitulkované video je tak připomenutím toho, že když dobří lidé neudělají nic, zlo bez problému zvítězí. Tak, jak to řekla Jo Coxová na závěr svého projevu, tak to platí pro alternativu a obyčejné lidi, jak to dopadne, pokud lidé nechají osobnosti formátu Coxové ovlivňovat skrze politiku a neziskový sektor budoucnost vlastní země.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Zpravidla nepreji nikomu nic zlého, ale kazdy “pokrokovy predelavatel sveta” by si mel uvedomit, do jaké miry zasahuje svou cinnosti do zivota vetsiny lidi, kteri nehodlaji ustoupit, natoz menit své zvyky a obyceje, které urcil spolecensky a civilizacni vyvoj.
Coxové preji jen jedno …at je ji zeme tezka!

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Ani se nedivím, že jí sejmuli. Zasloužila si to zrádkyně a tupá nána.

tana
Návštěvník
tana

Velká Británie do 70-tých let anglcké děti z dětských domovů exportovala ve věku 15-ti let do Austrálie, aby se o sebe postaraly samy, jak umí.
Kam by exportovali syrské děti?

Jano
Návštěvník
Jano

Zena ma byt pri hrncoch a nie v politike.Tam ma bezpecnejsie.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Ano, to by byl ideální ( a přirozený) stav.
Ale v současné situaci, kdy z chlapů se (cíleně) stávají ženský, a ti co by chtěli vypadat chlapi, to projevují tím, že si hrají na vojáky, místo aby budovali a chránili domovy pro ženy a děti, si myslím, že kdyby to vzaly do rukou ženy, vypadalo by to jinak. Nic proti mužům ;-)!
Jenerál Pavel by letěl jako první, s růžovým Dienstbierem v závěsu, a s beztvarým Sobotkou za ručičku.
( A tím nemyslím ty plytké slepice – viz naše “minystryně”. Do této kategorie řadím i tu nebožku)

tana
Návštěvník
tana

Na Marečka Bendů jste zapomněla.
Muži se rádi chopí flintičky, a když to nedopadne, tak se buď vrátí jako mrzáci , nebo nevrátí. Takže zbytek rodiny táhnou ženy.
Muž je geroj vyhrané války, toužící po návratu ověnčen vavříny vítězství a obtěžkán naloupenou kořistí.
Žena je soumar proher.

fuckEU
Návštěvník
fuckEU

Na jednu stranu chápu, že část britské veřejnosti je natolik zblblá, že tam tuto slečnu dosadila a že jde pravděpodobně o realizaci přání voličů Coxové. Na druhou stranu Evropské státy by neměly zasahovat do dění v okolních zemích, destabilizovat je a pak přijímat uprchlíky. Stačí se podívat na všechny intervence stačí jen od devadesátých let dál, jak ty země dopadly, díky podobným cvokům. Nejprve jsme tu měli uprchlickou vlnu obyvatel z Balkánu a teď z Ukrajiny, Sýrie, Lybie, Iráku Afghánistánu etc. Já myslím, že je na čase navrhnout soudní tribunál pro souzení zločinců rozvaracejících suverénní země sankcem, operacemi tajných služebi a bombardováním.

Pedro Kompi
Návštěvník
Pedro Kompi

Ta smrt je myslím v pořádku, slušná odpověď na její páchání “dobra”, jen se to mělo odehrát až 24.6.2016

Lex DRUID
Návštěvník
Lex DRUID

Stále jeden a ten samý scénář. Na lidi, jejichž jedinou starostí bohužel je, kde vzít na placení účtů, aby přežili další měsíc a na nic jiného jim už systém čas nedává to holt asi zabírá.
http://www.zvedavec.org/komentare/2016/06/6931-trinact-let.htm

marmaris
Návštěvník
marmaris

No, naštěstí se jeden dobrý člověk našel a zabránil dalšímu zlu, které tato čarodějnice měla v plánu napáchat.

Lubomír Čáslava
Návštěvník
Lubomír Čáslava

Dobrá mrcha. Jako ti z naší TOP09. Tak tu rozhodně litovat nebudu. Beztak si ji odpráskli sami tamní “kavárníci”, aby zmanipulovali postoj veřejnosti před BREXITem. Však už se taky všude vytváří zfalšované průzkumy veřejného mínění, které prefabrikují údajnou změnu preferencí.To může ovlivnit ovcoidní typy, které mají ve zvyku se přidávat k domnělé většině nebo to může být pre-alibi pro obhajobu zfalšovaného výsledku referenda

Peter
Návštěvník
Peter

Našťastie je už po tej beštii. Ona a iní skorumpovanci zničia celý svet za hrsť dolárov. Myslia si, že včas utečú, ale nebude už kam.