VIDEO: Německo vyzvalo USA ke stažení svých jaderných zbraní ze země! Sigmar...

VIDEO: Německo vyzvalo USA ke stažení svých jaderných zbraní ze země! Sigmar Gabriel a Rex Tillerson řešili ve Washingtonu odpor Německa proti zvyšování nákladů na zbrojení. Lidstvo nesmí mít jaderné zbraně, je to hrozba pro nejvyšší plánování! [CZ Titulky]

VIDEO: Německo vyzvalo USA ke stažení svých jaderných zbraní ze země! Sigmar Gabriel a Rex Tillerson řešili ve Washingtonu odpor Německa proti zvyšování nákladů na zbrojení. Lidstvo nesmí mít jaderné zbraně, je to hrozba pro nejvyšší plánování! [CZ Titulky]

Německý ministr zahraničí Sigmar Gabriel na státní návštěvě v USA ve Washingtonu vyzval Rexe Tillersona k zahájení rozhovorů o stažení amerických nukleárních hlavic z Německa. Překvapivá žádost zaskočila amerického ministra zahraničí, protože takový požadavek nebyl na programu jednání. Přestože se celá věc posuzuje optikou předvolebního boje v Německu, kdy SPD se vyhrazuje proti vstřícné pro-americké a pro-neoconské politice Angely Merkel, požadavek je brán velice vážně, protože snahy o jaderné odzbrojení mají kořeny v Evropské komisi, je to vnitřní politika Bruselu.

A to navzdory tomu, že američtí neocons se snaží rozdmýchávat hysterii okolo Ruska, což by logicky mělo vést k posilování obrany. Jenže v tomto ohledu se začíná hrát úplně jiná a diametrálně odlišná hra. Evropské elity se snaží americkou ozbrojenou moc vyštípat z Evropy a neochota ke zvyšování nákladů na zbrojení, kterou opět ve Washingtonu tlumočil Sigmar Gabriel, že Německo neustopí a nebude zvyšovat zbrojení na 2% HDP, jak požaduje Donald Trump, povede k vojenské demisi a úpadku americké angažovanosti v Evropě. Požadavek na odsun raket prosazuje Gabrielův stranický šéf Martin Schulz z německé SPD.

Sigmar Gabriel a Rex Tillerson ve Washingtonu, D.C.

Donald Trump zdůvodní snížení participace neochotou Evropy platit a současně pozornost USA se přesune do jihovýchodní Asie, kde hrozí konfrontace se Severní Koreou a v blízké době i s Čínou, což bude teoreticky největší vojenský konflikt v dějinách lidské civilizace. Snahy o jaderné odzbrojování pochází z výchozího rámce exopolitických dohod mezi Syndikátem a představiteli OSN a Rady bezpečnosti OSN z 50. let minulého století. Poté, co nejvyšší sionistický komitét ve 40. letech minulého století v USA pověřil své dva hlavní vědce A. Einsteina a J. R. Oppenheimera k výrobě atomové zbraně, lidstvo se dostalo k tak mocné a ničivé zbrani, která se vyrovná síle a moci i těch nejvyspělejších civilizací, ovšem pouze v rámci systému ničení, nikoliv tvoření. Od roku 1945 je vyvíjena usilovná snaha o odzbrojovací procesy, které nemají za úkol přivodit mír na zemi, ale zbavit lidskou rasu jediné účinné obrany proti prostředkům exopolitických sil.

Jaderné zbraně jsou jediný prostředek, který chrání lidstvo jako celek a rasu

Pokaždé, když vám někdo říká a navrhuje, abychom se zbavili zbraní, jakýchkoliv, mějte se na pozoru. Taková entita nemá čisté úmysly, protože odzbrojením je sledován jediný cíl. Nikoliv ukotvení míru, ale vytvoření stavu bezbrannosti a neschopnosti účinně se bránit agresi, ať už je to agrese jakákoliv a pochází od kohokoliv. Kapitola IV. Syndikátu hovoří jasně o tom, že lidské národy budou zbaveny ochrany a obrany, aby se nemohly bránit procesu uniformního cíle a společné práce (pro exopolitické cíle). Všechno, co proběhlo v Evropě okolo roku 1989 přesně následovalo tento model. Armády zemí východního bloku byly rozpuštěny a fatálně zmenšeny. Totéž se ale stalo s armádami západního bloku. Rakety a jaderné zbraně USA zastarávají, balistické rakety by pomalu ani nevzlétly, Obama tento proces odzbrojování plnil beze zbytku.

Martin Schulz, šéf německé SPD.

Zůstávají však země, které nemají v plánu se jaderných zbraní zbavovat. Mezi ně patří Rusko, Čína, Indie, Pákistán a také Izrael. Všechny tyto země budou postupně donuceny se jaderných zbraní zbavit. Jakmile žádná země nebude disponovat těmito zbraněmi, budou zahájeny finální globalizační procesy sjednocování národů, ale zejména hranic, vládnutí, obchodu, trhu a bezpečnosti. Všechny globalizační procesy vedou k vytvoření větších a větších gigantických svazků, které nakonec skončí jednotnou světovou vládou, která bude zotročenému světovému lidu diktovat daně, mzdy, práci, úkoly, zábavu a programovaný nedostatek zdrojů, jehož cílem bude zabránit procesům degenerace a nastartování autoregulus genomických procesů. Zbavení se jaderných zbraní přivede dnešní svobodné národy ke zkáze. Tam, kde nebude schopnost obrany, tam nastoupí diktatura globálního řízení.

Když chcete kohokoliv zotročit, nejprve mu seberete zbraně…

Vidět obrazy a vize původu a úlohy lidské rasy mi doslova rvalo srdce. Nikdy nebudu schopen zde popsat, co jsem spatřil, co bylo odhaleno. Tak hrozivě a strašně jsme byli podvedeni. Ve víře, v informacích, ve všem, na čem je prý civilizace založena. V průzoru nenacházím nic, co by potěšilo srdce. Lidstvo se nikdy nesmí zbavit jaderných zbraní. Nikdy. Vzniklo mnoho chyb, lidská civilizace dosáhla vrcholu a každý dům, i sebekrásnější, čeká dříve či později stržení, asanace. Tomu lze zabránit jenom tak, že nájemníci budou mít zbraně, aby se mohli bránit, až přijde ten, kdo bude chtít bourat své původně postavené dílo. Skládání obrazů je do jisté doby zábava, je to o objevování vztahů a souvislostí, ale když spatříte obraz, který se hýbe, zapáchá a zobrazuje tak mocné a zlé cíle, chcete utéct a nepokračovat v práci, opustit všechno, co jste se snažili poskládat, protože nikdy to raději nemělo být poskládáno. Nikdy.

J. R. Oppenheimer otevřel člověku cestu k nejmocnější zbrani “Bohů”. Ta vznikla pro progos, židy, na jejich obranu. A vůbec ne před Hitlerem…

Spatřuji v diskusích velké úvahy a komentáře a jsem za ně moc rád, že lidé se snaží sbírat informace z mých článků a skládat z nich obraz. Je mi smutno, když vidím, že překročení určitých limitů je ještě v nedohlednu pro některé čtenáře. Je to součást procesu procitnutí. Pro nás v Evropě bude důležité nezničit sami sebe, nenechat se vehnat do zničující války mezi Evropou a Ruskem, kterou chtějí vyprovokovat američtí neokonzervativci. Dělají pro to maximum, píšu tady o tom už velmi dlouho. Stejně tak ale běží proces degenerace, zejména v západní společnosti, která prošla periodou blahobytu a jednotlivé generace tak mají nakročeno ke svému kulturnímu zániku. V zemích střední a východní Evropy je stále naděje na vytvoření enklávy v rámci nadcházejícího štěpení Evropy.

Arabové se smějí bílému muži, že chodí každé ráno do práce. Arabové se pomodlí v mešitě, zatímco bílý muž pracuje v potu tváře na jejich dávky. A bílý muž si myslí, jak je nad Araby nadřazený. Nic nepochopil…

Všímejte si okolo sebe událostí, které se týkají úspor elektřiny a energií. Toto nemá nic společného s ekologií, jedná se o dosažení energetického kvocientu veškeré uspořené energii na této planetě, která je potřeba k jednomu z největších projektů lidstva. Rakety Elona Muska mají za sebou další úspěšné starty a přistání, brzy se chystá orbitální továrna, metalurgický komplex, stavba obydlí na oběžné dráze pro bohaté elity, všechno běží na plné obrátky. V centru prací bude bílá rasa. Pracovně-intelektuální rasa je dnes velmi drahá, budou proto vedeny snahy o zchudnutí mezd a snížení ceny práce bílého člověka. Zdrojově bude podhodnocen, bude omezen v pohybu, elektronizace a elektrická auta omezí pohyb. To, co dnes bylo zadarmo, bude zítra velmi drahé. První na řadu přijde pitná voda, stane se jednou z nejdražších komodit. Mnoho potravin a druhů potravin zmizí z trhu, bude příliš sucho na pěstování určitých druhů plodin. Zvykejme si více na kukuřičnou mouku, kukuřice je jedna z nejodolnějších plodin vůbec, v plánech se s ní počítá na prvním místě.

Albert Einstein a J. R. Oppenheimer při rozhovoru o atomové zbrani.

Každé ráno vyjdou miliardy lidí do práce, kde pracují za mzdu, která je nikdy neosvobodí. Miliardy lidí nikdy nebudou mít starobní důchod, a to platí už i pro obyvatele západního světa. Svět produkuje obrovskou nadhodnotu, která mizí v rukách podivných lidí, elitářů, kteří kážou podivné a globalistické myšlenky. Miliardy lidí utíkají každý den ke krmítku, kde si zobnou, aby přežily. Proces školní výuky se simplifikuje, tzn. zjednodušuje, degenerace. Za pokladnou v TESCU nepotřebujete doktorát, řeknou vám na Úřadu práce. Stejně tak, jako řeknou sestře, že na utírání zadků pacientů nepotřebuje vysokou školu. A když není místo pro sestru, jde za kasu, pro změnu do Kauflandu. A řetězce nahrazují pokladní místa samoobslužnými pokladnami. Globalisté mluví o mohutné robotizaci. A co mohutná nezaměstnanost? O té se nemluví? Ale ano, mluví. Nezaměstnaní půjdou na veřejně prospěšné práce v roli otroků, aby dostali dávky v nezaměstnanosti. Na nucené práce půjde ale jen bílý člověk, ne migrant, ne Arab.

Procitnutí člověka jako životní úkol jedince

Zatím se to týká jen hrstky lidí, zatím západní člověk stále nakupuje a spotřebovává a dává tím práci lidem v českých, slovenských, rumunských montovnách. Obrovská byrokracie EU aparátu dává zbytečnou práci milionům úředníků ve zbytečných úřadech. Jenže ve všech případech, od narození do okamžiku smrti, jsme v roli otroků. Schopnost podívat se na okovy na svých rukách a nohách a do poloprázdného talíře lidského života je největším krokem člověka v jeho životě. Je to počátek tzv. procitnutí. Pokud se snažíme změnit svět okolo sebe, musíme začít sami do sebe, od pohledu na svá pouta.

Martin Schulz argumentuje tím, že jaderné zbraně jsou hrozba pro lidský život. Jenže hrozbou jsou spíš politici jako Schulz.

Práce má přinést člověku důstojnost a svobodu. Rodina je základem, a proto je vyvíjena snaha o destrukci tradiční rodiny. Odstranění schopnosti občana, aby se bránil, je následováno tím, že je odstraněna schopnost národa, aby se bránil. V konečné fázi jde o to, aby se nemohla bránit celá lidská civilizace. Desítky zmizelých a z mapy náhle vymazaných civilizací pamatuje tato planeta. Nesmíme se bát pohlédnout hluboko na nás samotné. Koneckonců, naše civilizace žije na povrchu planetárního tělesa, což ji činí extrémně zranitelnou. Život totiž mnohem snadněji přežívá uvnitř těles, znáte to i z přírody, když kopnete do hlíny a tam vidíte život, larvy a červy, ryby v oceánech atd. Povrchový život, vystavený žáru Slunce, je ve vesmíru spíše unikátní.

Je velmi důležité, aby tyto informace, které zde publikuji, jste si dokázali sami zasadit do většího obrazu. Proč je vedena snaha o odzbrojování národů, komu vadí jaderné zbraně v rukách národů, které donedávna se dělily o světovou moc, proč nikdo nechrání evropské hranice, proč politici prosazují migraci a islamizaci Evropy, proč Vám od školky inkluzivně reprogramují děti pro multikulti, proč celý život pracujete a hrozí vám, že ani v budoucnu nepřežijete v důchodu? Proč se populace národů hromadně nebrání migraci, která je terorizuje? Proč nás někdo chce zbavovat zbraní a obrany i na globální úrovni? Na tyto otázky hledejte odpovědi. Sami si skládejte obraz. Když procitnete, rázem pochopíte.

*České titulky v úvodním videu zobrazíte tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jana
Návštěvník
Jana

Projektor promítl Annunaki?
“Vidět obrazy a vize původu a úlohy lidské rasy mi doslova rvalo srdce. Nikdy nebudu schopen zde popsat, co jsem spatřil, co bylo odhaleno. Tak hrozivě a strašně jsme byli podvedeni. Ve víře, v informacích, ve všem, na čem je prý civilizace založena. V průzoru nenacházím nic, co by potěšilo srdce. “

Jana
Návštěvník
Jana

Návrh na stažení amerických jaderných hlavic není dle autora kvůli obavám z války s Ruskem, ale kvůli “ufounům”???

Trumpofilní diskutér
Návštěvník
Trumpofilní diskutér

USA moc dobře ví proč má v Německu základny a rakety. Historie již dvakrát ukázala, že se musí držet Němci zkrátka!

Jaris
Návštěvník
Jaris
Pavlina
Návštěvník
Pavlina

.. pan německo plní zadání ,přesunout štěpný materiál zpět do ušákova ,neboť
je potřeba ho použít pro elektrárny ..
ono dosud svítila každá šestá žárovka na ruský uran
no ušáci nechtějí ztratit tvář před světem to je ta pointa

tana
Návštěvník
tana

Jenže Rusku patří cca 1/3 jaderného průmyslu v USA

Pavlina
Návštěvník
Pavlina

.. časy se mění 🙂

trias
Návštěvník
trias

Zdravím vás. Nerad na sebe upozorňuji a komentáře jsem zde až do tohoto týdne téměř nepsal. Právo pochybovat má každý, je to součást tvorby názoru, ale když čtu, jak se někteří čtenáři do pana VK zbytečně navážejí, mrzí mě to a udělám výjimku. Sleduji české alternativní zdroje řadu let a aeronet je mým nejoblíbenějším, má jednu z nejvyšších úrovní po všech stránkách. Masmédia moc nesleduji, protože jejich manipulativní zpravodajství a pseudozábavní pořady mě urážejí stejně jako ty reklamy. Jako většina z vás mám pracovní i rodinné povinnosti a nemám čas hledat, kdo kde strhnul nebo zahalil sochu, který frustrovaný vlastenec přejel levicového aktivistu nebo že Gabriel letěl do Ameriky za Tillersonem, natož abych tvořil nějaké analýzy. Jako kuřák, který si nezapálil tři dny se těším, až si po takové době otevřu AE News. Jsem vděčný, že někdo jako pan VK to udělal za mě a já si mohu informace jen pohodlně přečíst a srovnat v hlavě. Vím, že nebude odvádět pozornost hovadinami (jako třeba Novinky.cz) a půjde tvrdě a kriticky k jádru věci, jak to mám rád.
Tento text píši, protože cítím, že on to udělat nemůže. V srpnu 2016 mi došlo, že nám pan VK chce sdělit něco víc, když jsem četl článek o Syndikátu. Jsem zvyklý uvažovat racionálně a tenkrát jsem si nebyl jistý, co si mám myslet. Sledoval jsem celý rok jeho drobky po cestě. Po jeho včerejších výrocích už vím, kam míří a že to bude nepříjemné. Rád bych, kdyby napsal rovnou všechno, ale když jsem včera četl některé vystrašené nebo neadekvátně kritické komentáře, pochybovačné a podezíravé výpady, vidím, že to nejde. Kdysi jeden z mých přátel vystoupil s kritikou svých kolegů na konferenci, protože se nechtěl smířit s úpadkam úrovně nejen školství. Je výsadou inteligentních lidí, že dokáží s noblesou a humornou formou podat tvrdou kritiku. Maldí a nezkušení studenti z magisterských oborů se řehnili a dobře bavili, protože nic nepochopili. Ale pánům docentům a profesorům tvrdly rysy ve tvářích. Podobné pocity jako tenkrát jsem měl tady při čtení některých komentářů.
Víte někdo vlastně, kdo je pan VK? Já to nevím. Výjimečně mu uletí písmeno nebo nezvyklý slovní tvar, to může být tím, že žije v nečeském jazykovém prostředí a ovládá více jazyků. Jeho písemný projev je jinak výborný. (V současné době simplifikace i mnozí absolventi vysokých škol píší otřesně např. můj šéf.) Úsudek také výborný. Mně krajně nesympatický Jakub Janda z Evropských hodnot nebo Kalousek by ho označili za ruského agenta. To by mi ani nevadilo. Putina respektuji jako výborného státníka; ruský primitivmus, dobrosrdečnost a jejich víra představují budoucnost v porovnání se západními dekadentními lumíky. Rusové jsou početnější národ než český a jejich vědci jsou o úroveň výš než ti naši díky lepšímu výběru. Je obdivuhodné, jakým tempem a v jakém množství dokáže pan VK informace získávat a analyzovat. Po delší úvaze mi některé závěry třeba zcela nesedí, ale to nemění nic na tom, že je buď geniální nebo má za sebou tým asistentů. Někoho třeba napadne, že je to hra a že si o Syndikátu jen vymýšlí. V takovém případě jsme se pobavili (místo nějakého debilního TV seriálu) a můžeme být klidní. V opačném případě bychom takové informace neměli brát na lehkou váhu i když nemůžeme téměř nic ovlivnit. Ať už je to jakkoliv, nepochybuji o vlivu sionistů na světové dění ani o cílech amerických neokonzervativců či globalistů. Stačí podívat se třeba jen do publikací Římského klubu. Jsou to pro lidstvo černé scénaře.
Kdybyste vlastnímu dědečkovi narozenému roku 1900 vyprávěli o iPhonu, Facebooku, routerech, nanotechnologiích, grafenu, o jejich podstatě, fuknci, výrobě, nerozuměl by vám. Oba byste se česky domluvili, že máte hlad a žízeň. Čtením článků „neevropského“ úhlu pohledu (v řeči ČT) o dění kolem nás si rozšiřujeme pojmový aparát. Absorbováním souvislostí mezi pojmy si rozšiřujeme informační pole. Jak často na Nově uslyšíte např. pojmy mocenský tenzor nebo telomera. Kdybych tady napsal, že členové Římského jsou v koalici nebo opozici vůči zeleným mužíčkům, kteří bydlí uvnitř dutého Phobosu, řekli byste si, že jsem blázen a už byste žádný můj text nikdy nečetli. Kdybych vám to servíroval po fragmentech celý rok namixované mezi jinými objektivně pravdivými informacemi, možná bych vaši důvěru neztratil. Když vidím, že pan VK publikuje informaci, kterou za dva dny po něm papouškuje ČT (se správným evropským výkladem) a to se nejednou stalo, získal moji důvěru. Když píše něco, co má hlavu a patu, vidím zdravý úsudek, má moji důvěru. A o to tady jde. Nějaký čtenář tady psal, že pan VK zrychluje tempo. Pokud jste si nevšimli, globalisté několik posledních let také zrychlují tempo. Dokud žáby vařili pomalu po desetiletí, odpor veřejnosti neexistoval. Zjevně začali panikařit, jen my nevíme proč. Buďte trpěliví, čtěte, diskutujte a pana VK trochu šetřete. Jiný čtenář se ptal, jak může pomoci. Můžete třeba publikovat vlastní články na jiných portálech a šířit myšlenky. Já se omlouvám a už budu také trpělivý.

404
Návštěvník
404

No já nevím, včera jsem poslouchal hovory s VK na Svobodném rádiu, a kromě zbytečné negativity a příliš jednoduchým závěrům (Putin je globalista, protože použil globalistický termín v jednom projevu) bych vytknul i dosti nepřesné odkazy na jiné zdroje a autory. Konkrétně například na Pjakina. VK včara tajemně naznačoval, že “Globální prediktor” (projektor) není bytost nebo skupina, ale nějaké komunikační zařízení… a zmínil Pjakina, že on taky o GP hovoří vždy obecně – což ovšem není vpravda. Pjakin vždy o GP hovoří jako o skupině (má dvě křídla například, plánuje, činí rozhodnutí… to na komunikační přístroj moc nevypadá, že?) a také má Pjakin samostatné video na youtube (i s českými titulky) kde vysvětluje, kdo je GP. A tak bych mohl pokračovat. Nechci se snižovat k útokům typu, že VK něco hulí, ale dělá to na mne dojem, že nám tu VK zručně předkládá jakýsi výběr ze zhraničních alternativních webů, a dělá to tak, aby to bylo pro čtenáře/posluchače atraktivní. Prostě lidový vypravěč.

Wenger
Návštěvník
Wenger

Autor stále zabúda, že človek má okrem tela aj iný rozmer. Podobné depresívne články smerujú nie k riešeniu, ale k podvedomému prijatiu desivých plánov, ktoré nám autor predkladá. Kdesi som čítal, že “nás naučili báť sa smrti” a týmto nás “dostali”. Ak prijmeme fakt, že naše telo je len iná forma bytia, celý svet odrazu vyzerá inak. Naši predkovia ešte pred tým ako ich preprogramovala latinická katolícka cirkev tými ich žvástami o bohu a nevyhnutnosti cirkvi svätej… naši predkovia vedeli, že život na Zemi je len “prechodá” záležitosť, nebáli sa smrti a vzdorovali darmožráčom do posledného dychu… pretože vedeli, že nie je dôležité žiť dlhý život, ale slobodný život, nech je akokoľvek krátky… toto vedia Arabi, pretože sčasti prebrali pôvodnú starovekú slovanskú kultúru a svetonázor, toto si zakrátko opäť osvojíme i my, pretože to máme zakódované v svojich génoch, v našom bioinformačnom poli.
Na záver však musím pochávliť autora, pretože čosi nadškrtol a uvidíme, či to neskôr aj rozvinie, alebo to bola iba náhoda?… citujem:
“Koneckonců, naše civilizace žije na povrchu planetárního tělesa, což ji činí extrémně zranitelnou. Život totiž mnohem snadněji přežívá uvnitř těles, znáte to i z přírody, když kopnete do hlíny a tam vidíte život, larvy a červy, ryby v oceánech atd. Povrchový život, vystavený žáru Slunce, je ve vesmíru spíše unikátní.”

Wenger
Návštěvník
Wenger

Autor stále zabúda, že človek má okrem tela aj iný rozmer. Podobné depresívne články smerujú nie k riešeniu, ale k podvedomému prijatiu desivých plánov, ktoré nám autor predkladá. Kdesi som čítal, že “nás naučili báť sa smrti” a týmto nás “dostali”. Ak prijmeme fakt, že naše telo je len iná forma bytia, celý svet odrazu vyzerá inak. Naši predkovia ešte pred tým ako ich preprogramovala latinická katolícka cirkev tými ich žvástami o bohu a nevyhnutnosti cirkvi svätej… naši predkovia vedeli, že život na Zemi je len “prechodá” záležitosť, nebáli sa smrti a vzdorovali darmožráčom do posledného dychu… pretože vedeli, že nie je dôležité žiť dlhý život, ale slobodný život, nech je akokoľvek krátky… toto vedia Arabi, pretože sčasti prebrali pôvodnú starovekú slovanskú kultúru a svetonázor, toto si zakrátko opäť osvojíme i my, pretože to máme zakódované v svojich génoch, v našom bioinformačnom poli.
Na záver však musím pochávliť autora, pretože čosi nadškrtol a uvidíme, či to neskôr aj rozvinie, alebo to bola iba náhoda?… citujem:
“Koneckonců, naše civilizace žije na povrchu planetárního tělesa, což ji činí extrémně zranitelnou. Život totiž mnohem snadněji přežívá uvnitř těles, znáte to i z přírody, když kopnete do hlíny a tam vidíte život, larvy a červy, ryby v oceánech atd. Povrchový život, vystavený žáru Slunce, je ve vesmíru spíše unikátní.”

Bigo2
Návštěvník
Bigo2

Když to člověk čte a trochu přemýšlí, zjití, že existuje jen jedno řešení: komunismus, jehož počátkem je socialismus – socialistická demokracie! Neexistuje jiná možnost dalšího rozvoje lidstva! Jediná záchrana jsou výrobní prostředky patřící lidu atd. Upřimně se zamyslete – NENÍ JINÉ ŘEŠENÍ!!!

Pavel Lepenka
Návštěvník
Pavel Lepenka

Již několik let zastávám stejný názor na budoucnost lidské rasy. Buď něco jako komunismus, ať se to bude nazývat jakkoliv nebo válka. Jiné cesty pro lidskou rasu není. Lidí přibývá a pracovních příležitostí ubývá.

Nonsensz
Návštěvník
Nonsensz

V predoslom clanku som sa docital ,ze po roku 69 ludstvo akoby zabudlo na vsetok technologicky pokrok, ktory nam umoznilo pristatie na mesiaci, nieco v tom zmyzle. Mam pre Vas “zlu” spravu, ziadna z misii Apollo sa ani len nepriblizilo k mesiacu. Je smiesne ak si to naozaj niekto mysli. Je to ako keby niekto povedal, ze bradaty ujo s jeho kamaratmi pomocou dvoch lietadiel zbural 3 mrakodrapy do ich podorysu…
Ziadny vesmirny vyskum ,ktory je nam prezentovany NASA neexistuje (v hebrejcine nasha = oklamat) Nasa zalozili nacisti ,ktorych tam doviezli z Nemecka. Kozmologia a teoreticka fyzika je pseudoveda. V termosfere Zeme ,kde obiehaju satelity teploty mozu byt aj na urovni 2000 stupnov celsia… Nastudujte si to, je to dolezite…

Syndikat je GP ??? GP chce opusit planetu ??? Teda to nie je umela intaligencia…
GP je mimozenska rasa ???

trias
Návštěvník
trias

V termosféře jsou tak nízké tlak a hustota, že tepelné účinky na hmotné těleso nejsou tak dramatické.
GP asi není živá bytost ani UI, je to spíš vektor, který je určován množinou procesů, které ovlivňuje skupina osob. Prediktor vychází z pojmu predikce, předpověď. Aspoň tak to vidím já.
Co je “Syndikát”, tady zatím nikdo přesně neví, mám jen tušení z říše scifi.