VIDEO: Německo pohrozilo žalobou odmítačům kvót na uprchlíky, v EU se začíná...

VIDEO: Německo pohrozilo žalobou odmítačům kvót na uprchlíky, v EU se začíná schylovat k revoltě! Vtrhne německá armáda do Česka? Je to reálné! [CZ Titulky]

VIDEO: Německo pohrozilo žalobou odmítačům kvót na uprchlíky, v EU se začíná schylovat k revoltě! Vtrhne německá armáda do Česka? Je to reálné! [CZ Titulky]

Německá armáda by mohla v extrémním případě vynutit kvóty na uprchlíky po zemích EU, které je odmítají, i vojensky. Německo se totiž hodlá obrátit k Evropskému soudu a pokud by ten rozhodl ve prospěch Německa, mohlo by Německo výkon tohoto rozsudku vymáhat i vojensky. Tato možnost zazněla ve výhrůžce Angely Merkelové už v létě ve směru k Maďarsku, ovšem teoretická rovina přešla pomalu do roviny praktické. Berlín jde s žalobou k soudu.

Česká armáda je přitom v likvidaci. Většina tanků je v neprovozuschopném stavu. Stíhačky má republika na leasing a nesmí je použít ve válečných konfliktech, tedy ani ke své vlastní obraně bez souhlasu Švédů. Obrana země je českými ozbrojenými silami naprosto vyloučená, protože armáda nemá ani logistické kapacity k  výjezdu z kasáren. Paliva jsou limitována a na příděl, většina rezerv paliv se šetří na speciální akce, obvykle vojenské přehlídky na veřejnosti.

2366838-img-pruzkum-uprchlici-migranti.jpg
Kolik procent Čechů má strach z migrantů

Německo ví, že podobně zoufalé situaci je na tom mnoho ostatních zemí v EU, takže politika IV. Říše a diktát z Berlína připomíná období Protektorátu Čechy a Morava. Loutková vláda v ČR si přitom v ničem nezadá s vládou Emila Háchy. Není jediného ministerstva bez notiček z Bruselu nebo zpoza Atlantiku z Bílého domu. Nejprve nám vzali veškerou moc lidu nad zemí po roce 1989. Poté nám vzali národní majetky. Poté vzali vodu, paliva, energie a zdroje. Poté nám zničili živočišnou a rostlinnou výrobu. Poté nám vzali práci. Poté vzali armádu a schopnost se bránit. A teď nám vezmou národ, naší kulturu, identitu, jazyk a víru. Za pomoci našich lidí, neziskovek, kolaborantů, přicmrndávačů, dobrotrusů a vyvolávačů lásek a pravd. Kritizují rok 1968, sami ale dnes kolaborují více, než kdysi skupinka přesvědčených komunistů.

Tolik špatných zpráv. Snad je ještě čas. Snad národ ještě žije, snad prach dní a zlomené vůle není ještě znamením, že vlast už vlastně není domovem, ale jenom Zemí zrůd

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
clay
Návštěvník
clay

Vice-Chancellor Sigmar Gabriel demands financial (not military) penalties for EU countries that do not take more refugees:
http://bit.ly/1RJ4GFG
http://eeas.europa.eu/euvsdisinfo/docs/disinformation_review_12-01-2016.pdf

abaxas
Návštěvník
abaxas

Bože, vy hned všemu věříte…!
Prvně, pokud by Němci chtěli vyvinout tlak zrovna na ČR, tak by řekli svým firmám, aby na 14. dní neodebírali od nás své zboží, zastavili by škodovku a jiné společnosti, které mají Německý kapitál…, dále by mohli někde “zapomenout návrh zákona”, který by naši vládu postavil do latě…!
Za druhé, v tomto článku jsou logické nesmysli, první pohonné hmoty na “příděl” by pochopitelně v době války neplatily, veškeré pohonné hmoty by v případě napadení státu patřily! Tato základní neznalost mě děsí!
Za třetí, toto je spíše divadlo pro voliče, aby se politici mohli ohánět rozhodnutím soudu (to my ne, to soud….)
Za čtvrté napadení kteréhokoliv státu ze strany Německa by mělo obrovské diplomatické následky a to jak v rovině států, tak v rovině OSN!

Proto prosím autora článku, aby se na chvilku zamyslel nad tím, co vlastně píše! A co tím sleduje, nesnaží se jen zbytečně vyvolat paniku?

pedros
Návštěvník
pedros

s.abaxasi,proč Vás neděsí Vaše základní neznalost gramatiky?Zřejmě není děs jako děs.

abaxas
Návštěvník
abaxas

Vy jste měl problém tomu textu porozumět? Já považuji písmo pouze za techniku záznamu mluveného slova za účelem přenosu myšlenky, proto se tolik nevěnuji tomu, jakou mam gramatiku, ale tomu, co chci sdělit…! Očekávám diskuzi o tom, proč se pletu a ne poučování o gramatice……!

pedros
Návštěvník
pedros

Nu,i tak se dá!Díky za vysvětlení.Už mám jasno.

et
Návštěvník
et

Tak nějak nevím,co nám kdo po roce 1989 vzal.Copak do roku 1989 jsme si vládli sami?A byli jsme se schopni bránit sami?

albatros
Návštěvník
albatros

To si děláš legraci? 😀 Co takhle vygooglit stav armády čsla před rokem 89 a dnes. Tehdejší armáda by se dnes sama ubránila úplně v pohodě a ještě by mohla útočit.

Námořní atašé
Návštěvník
Námořní atašé

Čísla nejsou všechno. Stejně jako nyní byl stav techniky, zásob i výcviku žalostný. Vím to z první ruky, 88-90 jsem sloužil u jednoho z elitních útvarů.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Vyšel nový Pjakin z 21.12. a i z data 14.12. je v cz pokud to bude pravda tak u obou to je nářez proti Turecku….21- zde se také věnuje návštěvě Kerryho v Moskvě…

bantustan
Návštěvník
bantustan

Neomarxistické knučení a vytí na nesprávném hrobě…Smějící se bestie napřistupovaly k volbám za ta leta ZODPOVĚDNĚ,čili si pruběžně zadělaly na ty HODNOTY,které NYNÍ chtějí uporně bránit před ilegálními diverzanty.I kdyby mě to mělo stát krk,budu se zadostiučiněním sledovat nahánění banksteru,privatizátoru,mafiánu ze státních institucí,neziskovek,posléze rychlé popravy bez pokrytecko demokratických desetiletých soudních tahanic..Karma jednotlivcu dle přísloví OKO ZA OKO…křestanské DESATERO se dáááávno nedodržuje,takže JAKÉPAK chránění EVROPSKÝCH HODNOT???

albatros
Návštěvník
albatros

To víš jakmile jednou do EU vstoupíš, už z ní tak snadno nevystoupíš 😉
https://www.youtube.com/watch?v=PIFPuRrK2BY

Asmodeus
Návštěvník
Asmodeus

Obávám se že na řešení je pozdě.Destrukce Evropy je již za bodem zlomu.Není cesty zpět! Bohužel už jen s úsměvem čekáme kdy příjde rána z milost od naší milované vlády!!! Přeji hezké poslední vánoce.

Honzan
Návštěvník
Honzan

Tak, tak.. Lidi nás teďka berou jako špatnou vibraci a lidi , kteří hodily pušku do lesa. Naopak.My sme nezlomily hůl nad sebou, nýbrž nad lidmi z okolí. Nemá cenu se už zabejvat těma, co nic nevěděly dejme tomu celých 15 let posledních. nechápu tu neskutečnou hloupost těch, co věčně a doteď melou o vládách a o tom, že čekaj, kdy to vláda vyřeší a takový ty hovadiny. Kurwa pochopte to lidi! Vytáhněte si laskavě vaše vytupělý palice z vašich nejvíc páchnoucích míst a koukejte si uvědomit, že to, co dělá vláda je to, že řeší jak vyjebat s námi Čechy. Jak zabránit jakýmkoliv pokusům o bránění svobody projevu.Spíše celkovou svobodu. Jednoduše: my dejme tomu něco zjistíme, na něco přijdem a prozřem. Tím pádem větší loutka ( chápej jako zahraniční vyšší moc ) zadá úkol menší loutce ( chápej jako naše vládní loutky ) , aby následně připravila plán nebo řešení toho, jak postupovat proti nám lidem, kteří prozřely.Kteří pochopily. nejhorší nejsou běženci.Těch tupců se ani nebojim. Tohle si dovolim tvrdit, páč díky tomu, že pocházím z rodu,a máme téměř 300 letou historii,tak můžu čerpat informace i zpětně.A to s takovou grácií, že přesně to odpovídá předpokladům.Co tím chci říct? Kdo si není vědom své historie a historie své země-nerozumí přítomnosti a budoucnost není pro něj. Tak to prostě je. Nejsem zedář-to ani náhodou.Ale vím o nich. Vím o nich co dělaly a dělají celé věky, páč krom toho, že rád hledám v minulosti, tak mě velmi obohacuje prožití mých předků vtěsnaných do knich a kronik.Já to beru jako poklad cenější než třeba barák. Majetek neznamená moc, kdežto chápání souvislostí a vědomí o tom všem ano. Vysvětlím jednoduše. Moc je v praxi realizovaná schopnost řídit .To je nejednoduší definice. Nejsou to zbraně nebo peníze. Tupcovi bude keš k hovínku. Tupec si neupevní svojí moc ani s nekonečným bohatstvím. O tom ví svoje globální prediktor. Však má překažené plány prozatím. Protože Vladimír Vladimírovič velmi dobře ví, že USA není moc. USA není ani síla. Jen síla hlouposti a nízkého IQ ( v průměru ) .A teď bych to všechno shrnul ještě. Udělat lidský řetěz( jak jsem četl výše ) je jistě pěkný nápad. Srdečný, dobře myšlený a kéžby realizovatelný. Já sám bych se k tomu taky přikláněl. Ale nestačí to. Ale myšlenka je perfektní. Vychází z jednoho nejdůležitějšího – jde o lidskou snahu a zapojení. Zapojení nás všech osobně. Tohle já uznávám!! Maximálně. A dovolím si tvrdit ještě něco. ŽÁdnej server nám to nevyřeší, ni TV ani naši vojáci. My sami si určíme, jak se budeme mít. Sme to, co jíme. Nenadávejme už na vlády. Víme co sou žač. Už řešmě my sami, nebo se pak nedivme, co že zde máme.

M
Návštěvník
M

Takže Vy jste v klidu díky naší histroii, to bych chápal. Zcela perfektně rozumím i tomu, že od vlády se dočkáme akurát další a další zrady. Ta nikdy neprozře, a to právě díky tomu, kdo ji tvoří, kromě presidenta. Nemá tedy vlastně žádnou cenu ji jakkoli vyzývat k nějakým pronárodním činům a teprve od ní nečekat, že se sama změní o 180°. Život ale ubíhá a byť jsem často hodně trpěliv, nevidím zatím sebemenší obrat k lepšímu, a to i v zahraničí. To mě hrozně ničí. Pořád si říkám: “Tohle přeci nemůže projít, to nemohou lidi dopustit! Určitě to nedopustí!” Škoda, že my se už asi toho vítězství nedožijeme a vše jenom odse…me.

pedros
Návštěvník
pedros

Asmodeusi!Nejedná se o žádnou destrukci a nějakých bodech zlomu!Vše co se děje si můžete přečíst v Lisabonské smlouvě,kterou ČR podepsala,ale téměř nikdo ji nečetl!Stejně jako “běžní”lidé nečtou smlouvy při zadlužování se,a potom se diví co se to děje!Takže takhle prosím pěkně!Odsud je třeba začínat u každého lamentování.

M
Návštěvník
M

Mně je z toho až k pláči. Pořád všude čtu, jak je to jen horší a horší a nikde ani náznak obratu k lepšímu. Asi zkončím někde za Uralem jednou navždy. Ani slabá jiskra na konci tunelu. To je zoufalé.

styx
Návštěvník
styx

Je na case aby ste si mladsi bratia za Moravou spravili poriadok. Ked nemate armadu, budujte a pracujte na domobrane. naucte sa strielat. isto tam mate nejake “zaujmove” kruzky kde vas naucia strielat. A ked nie, aspon sa naucte vyrabat vybusniny z hnojiva.

inkvizitor
Návštěvník
inkvizitor

Nedá mi to, abych nereagoval. Nikdo nám nic násilím nevzal!! Všechno jsme jim odevzdali dobrovolně, rozprodali to zmrdi, kteří měli v očích jen odlesk zlaťáků či jiných slibovaných výhod. Ukázala se malost a ubohost českého ovčana v plné nahotě. Je mi hanba za tu pakáž od Havla počínaje a Klausem či Sobotkou konče. Doufám, že i na tyhle platí zákony karmy a u konce jejich dnů je to semele…..

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Nejednou jsem se zmínil, že jsme jako národ zdegenerovali mamonem, který jsme si nechali naočkovat reklamou všeho druhu. Staly se z nás prodejné děvky, mající nulovou hodnotu. Národní hrdost, sounáležitost v rodině, soucit k okolním lidem, empatii jako takovou jsme vyměnili za bezcenné papírky zvané měna. Nechali jsme si od základů překopat žebříček hodnot. A výsledek se dostavil. Je paradoxem některých bezcharakterních individuí tipu pana Klause, že právě tito implantátoři, kteří se nejvíce na tomto spolupodíleli a byli hlavními autory tohoto svinstva, dnes vykřikují okolo sebe, že to či ono je špatně. Neříkám, že nemají pravdu, ale oni předně za toto nesou zodpovědnost svým aktivním přičiněním se tohoto stavu. To, co udělal Gorbačov s SSSR, totéž učinil Klaus s ČSFR. Pokud se bude chtít tato společnost vrátit na cestu trvalého rozvoje lidského a morálního blahobytu, musí se s těmito falešnými vizionáři jednoznačně vypořádat a to i za cenu soudního řízení. Díky nim neseme dodnes katastrofální důsledky rozvratu státu. Žádný z okolních států neuznal naše nové státní hranice, toto je třeba mít na paměti, kromě Ruské federace. To jen pro ty, co chtějí na Rusko plivat. A takovýchto katastrof, které nám tady pánové Klaus s ožralou Havlem zanechali je celá řada. Proto nás všechny okolní státy berou jako území nikoho a činí si samozřejmě územní nároky, viz. Polsko. A bude hůř. Je jen na lidech samotných, aby si uvědomili ty skutečné hodnoty, začali je pěstovat a rozvíjet. Falešné misionáře “tvrdě odklízeli” z cesty tak, aby ostatní poučeni tímto pochopili, že si jdou jasně a jednoznačně za svým. Toto je jedinou cestou k nápravě.

kajmik01
Návštěvník
kajmik01

Jen bych doplnil, že naši zemi rozprodalo due Klaus – Zeman (ODS a ČSSD). To za jejich vlád se staly největší privatizace, a největší změny zákonů. V podstatě jsou za současný stav vini oba, odhaduji poměr tak 60:40 (Klaus:Zeman). No a oba pánové se stali prezidenty, Klaus (“neexistují špinavé peníze”)vůlí sněmovny, Zeman (např. privatizace Mostecké uhelné a bank) vůlí lidu.
Pokud jsou viníci veřejně známí, tak nechápu, že je tolik lidí stále respektuje. Ano, oba pánové mají určité pozitivní stránky, ale nelze zapomínat na to, co s touto zemí provedli.
Pozitiva:
Klaus: odpor k EU a její centralizaci
Zeman: obezřetnost vůči radikálním muslimům a nesouhlas s přijímáním muslimských uprchlíků, snaha o ekonomickou spolupráci s Čínou

Alkid
Návštěvník
Alkid

Privatizace bank za Zemana je pořád vděčné téma. V době vlády Zemana, byly naše banky vykradené podnikavci z Velké privatizace, kteří za své úvěry ručili bezcennými korálky a hlavně z Kupónové privatizace. Naše banky díky Kupónové privatizaci vlastnili akcie podniků, které spěly ke krachu, ale protože to byly jejich podniky, oddalovaly jejich krach za naše prostředky co nejdéle. Úsměvný je také úvěr Komerční banky rakouskému podnikateli izraelského původu B.A., v úhrné výši 8 miliard Kč. Tehdejší GŘ KB a budoucí senátor za ODS Salzmann se hloupě vymlouval, on byl přece jen generálním ředitelem banky, a jako takový přece nemohl kontrolovat všechny úvěry…

morho
Návštěvník
morho

Jsme tak dětinští,že nám ta odporná židoangličtina zastřela oči!!!!???? Braňme se ZBRANĚMI!A ne planými žvásty!