VIDEO: Německo hlásí, že na cestě do Evropy je v této chvíli...

VIDEO: Německo hlásí, že na cestě do Evropy je v této chvíli 10 milionů migrantů! Dopředu varuje, že tento rok jich přijme jen 1 milion. A co zbytek? [CZ Titulky]

VIDEO: Německo hlásí, že na cestě do Evropy je v této chvíli 10 milionů migrantů! Dopředu varuje, že tento rok jich přijme jen 1 milion. A co zbytek? [CZ Titulky]

Německé ministerstvo rozvoje ve spolupráci úřadem pro uprchlické otázky a integraci oznámilo, že tento rok zamíří do Evropy 8 až 10 milionů běženců. Jde o informaci německé zpravodajské služby z Turecka a tranzitních zemí na trasách z Afriky a Středního Východu. Německo bude schopno přijmout však maximálně jen 1 milion. Zbytek si budou muset rozdělit ostatní země na cestovní trase uprchlíků. Redakce AE News před tímto scénářem varovala už na podzim, že uprchlíci v roce 2016 zůstanou v Evropě na půl cesty, protože Německo v určité chvíli nebude schopné a ani ochotné další migranty přijímat. V takové chvíli nastane “Brownův pohyb” a chaotické vandrování stovek tisíc a milionů migrantů po celé Evropě.

BN-IV943_0610af_M_20150610124050.jpg
Účastníci zájezdu… do Evropy… natrvalo.

Neexistují cesty, jak příliv migrantů zastavit. Řešením by bylo pouze odstavení Erdoganovy vlády v Turecku, která spolupracuje s Islámským státem na společném projektu islamizace Evropy a otevírá uprchlíkům bránu do Evropy. V Evropské unii není politický zájem migranty zastavit, protože politické elity chtějí multikulturní Evropu za každou cenu, protože má zničit západní civilizaci a její nehospodárný styl, který zatěžuje planetu, drancuje planetární zdroje a znečišťuje ovzduší planety. V arabských zemích připadá 1 auto na 14 obyvatel. Na vyspělém západě připadají 3.2 auta na jednoho člověka. Je jasné, proč musí západní civilizace zchudnout, aby se zachovaly planetární zdroje o něco déle.

Proces civilizační degenerace, proces regrese, poklesu znalostí, vzdělávání, simplifikace procesů a úkonů, industrializace výchovy dětí, kontrola a dohled státu nad myšlením obyvatelstva, zákazy projevů, protestů, psaní. Cenzura. Analfabetizace. Nezájem o knihy, přechod k audiovizualizacím informace. Kontrola informačních přenosů v sítích.

To všechno nás čeká. Ale na počátku bude pád kultury, ztráta sociálních jistot v dnešní podobě a demografická ztráta kulturní identity životního prostoru. Systém bude vyžadovat kolaboraci, oddanost multikulti. Za peníze v Praze dům a všechno k tomu. Ve videu zaznívá i děsivá informace o trendu z Německa, kdy policie v poslední době nezasahuje proti násilí ze strany migrantů, ale jen přihlíží. Takové věci povedou ke konfrontaci, povstáním, nepokojům. Politici si nevědí rady, protože sami nesmí mluvit moc nahlas před Merkelovou a elitami NWO, jenom mohou šoupat nohama a občas vyslat zvěda do Berlína, aby premiér věděl, co by chtěla Angela vlastně slyšet, až se bude o uprchlících znovu jednat.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Mně kdyby někdo sáhl na děcko, tak z něho nezůstane ani popel !
Je vidět, že Rusi to cítí stejně! viz: berossos.blog :
Důležitá zpráva – elektronickou poštou

Na 400 ruských Němců, ozbrojených baseballovými pálkami, přijelo 120 auty a vtrhlo v německém Bruchstalu do ubytovny migrantů z Maroka a arabských zemí, prošli všechny patra a udělali pořádek v odvetu za předchozí 30-ti hodinové znásilňování 13-ti leté ruské školačky migranty, jelikož německá policie tento případ odložila.
Jde o nejmasovější konflikt od začátku migrační vlny. Ve něm. městech panuje panika, migranti kradou v obchodech, projíždí pokladnami obchodů s plnými vozíky klidně bez zaplacení, domorodci se bojí vycházet na ulici.
Lidé se začínají ozbrojovat, při jízdě se zamykají v autech, v rychlosti dělají nejnutnější nákupy, aby se vyhnuli kontaktu s běženci. Německá policie, místo aby bránila domorodé obyvatele, dle příkazu vlády nečinně přihlíží, a všechny trestné činy invazujících migrantů kryje!!
Možná budeme znovu svědky toho, že Evropu ruští bratři vyčistí od naplaveného plevele z arabských zemí? Znám ruskou mentalitu dobře, prožil jsem s nimi mnoho let. Pro přítele prolijí vlastní krev, položí za Vás i život. Pokud ovšem někdo jim nebo jejich přátelům chce uškodit, má to předem spočítané. Upřímní lidé, které miluji, nikdy nezklamou! (http://www.newsinfo.ru/articles/2016-01-21/item/779116/) Немецкие “русаки” с оружием ответили мигрантам за изнасилование русской девочки (http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.newsinfo.ru%2Farticles%2F2016-01-21%2Fitem%2F779116%2F&h=MAQGlfOZL&enc=AZPrLETNA4UnVaKhja5WhDdPSqQVgr9FChiMWpQZYUtsww0rcsEjHEuog5wNmYpmXWJPuDwfONcapuM6-J6u4YNbvAxlZ9RcTYciqsk0t5Y7GoCfOjdGasBj-VJmVnFb11M8pPRV-jVmJXuolj-NiQaNUKfTgsTSoZwd2phl4_F4P0_VWVZYYKnvYKX0JPIoCZNTgE3ZYcvvq-L-nUO5znFN&s=1) Бесчинства мигрантов в Германии заставили местных мужчин взять в руки оружие и проучить иностранцев. В редакцию “Совершенно секретно”…

Josef
Návštěvník
Josef

Kde je možno tuto informaci: ” Německé ministerstvo rozvoje ve spolupráci úřadem pro uprchlické otázky a integraci oznámilo “, dohledat na oficiálních stránkách výše zmíněných ministerstev? Děkuji za vložení odkazu německých ministerstev.

clay
Návštěvník
minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Dokud EU bude mit vliv na narodni vlady, vypada to na nezvratitelny proces a ani odstraneni Erdogana nebude mit podstatny vliv na priliv migrantu. Pri pohledu na postoje vlad v Zapadni Evrope musi byt kazdému jasné, ze zadné zazraky se konat nebudou.
Myslim, ze dokud je jeste cas, jedina nadeje je ve vyvolani statniho prevratu a v pozatykani vsech vlastizradnych elementu.
Budoucnost zalezi na lidech. Dokud nevyjdou do ulic a nevytvori statisicovou lidskou lavinu, ktera smete soucasnou zradcovskou vladu, tak nic nezastavi invazi muslimu a erozi narodni identity. Pokud jde o obavy z krveproliti, drive nebo pozdeji k nemu stejne dojde.

sensitiv
Návštěvník
sensitiv

Tento článek mi ukazuje mírně negativní energetickoiu vibraci.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Náhodou mi přišel link:
http://prask.nova.cz/clanek/novinky/galerie-o-tuto-tajnou-nemocnici-pod-prahou-se-zajimal-i-pentagon.html ( To je ale překvapení, usoudruzi, že bunkry, co vy si teď rychle budujete, my už máme dávno, co? – Ale bohužel cíleně nefunkční!!)

Vzpomněla jsem si, že to, co dříve byly kryty CO, určené pro ochranu obyvatelstva v případě nebezpečí, které bývalý režim vybudoval po celé zemi, dnes mají třeba za symbolické nájemné v pronájmu AMERICKÉ neziskovky ( např. v Brně pod Špilbergem).
I děcka v hodinách branné výchovy se dřív učily střílet – i když byl mír, zacházet s plynovou maskou – které byly ve státě pro VŠECHNY OBČANY. A základy první pomoci.
a DNES?
Napětí se dá krájet, ale že by stát/ vláda myslely na preventivní ochranu občanů pro případ čehokoliv – i když ( zatím) žijeme v míru…….??? Ani ň! Budují si je jenom pro sebe (Ptyje).

Jediný evidentní zájem naší vlády je, jak přijmout a asimilovat co největší počet z řízeného proudu imigrantů tak, aby splnili “závazky”, dané Komiksi EU, přetlumočené jí Otou Novotným.
Vypadá to, že to skončí JAKO V POHÁDCE:
……Pohádka skončila, a žili tam společně AŽ DO SMRTI.

LCZ
Návštěvník
LCZ
RobinB
Návštěvník
RobinB

Merklová ale musí mít velký byt 🙂

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Existuje jen jeden svět, který patří všem. Řešení všech problémů, které jsou vyvolané množstvím uprchlíků, se soustřeďují pouze na řešení následků přítomnosti uprchlíků. Rozvoj zemí, odkud hromadně utíkají migranti, bude zřejmě základem komplexního řešení všech problémů způsobovaných uprchlíky.
Zatím bohužel na světě neexistuje organizace, která by umožňovala efektivně řešit podobné globální problémy. Jednu možnou variantu vzniku takové organizace popisuje článek: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html