VIDEO: “Nejsem žádný přítel nebo ženich západu, chráním zájmy svého lidu!”, uvedl...

VIDEO: “Nejsem žádný přítel nebo ženich západu, chráním zájmy svého lidu!”, uvedl Putin pro německý Bild. Takto by měli mluvit i čeští politici! [CZ Titulky]

VIDEO: “Nejsem žádný přítel nebo ženich západu, chráním zájmy svého lidu!”, uvedl Putin pro německý Bild. Takto by měli mluvit i čeští politici! [CZ Titulky]

Vladimir Putin poskytl exkluzivní rozhovor německému listu Bild a rozpovídal se i na věčné téma budování vztahů mezi Ruskem a západem. Odpověď Vladimira Putina byla přesně taková, jakou si představuje každý vlastenec. Prezident Putin se jasně vymezil, když prohlásil, že není ničím přítelem, ženichem nebo nevěstou, ale prezidentem své země, která má 146 milionů obyvatel a jako prezident musí hájit zájmy těchto lidí, které jsou jiné, než jaké zájmy má západ, západní korporace a nadnárodní společnosti.

Vladimir Putin předal novinářům Bildu i archivní záznamy rozhovorů mezi německými a sovětskými představiteli z roku 1990, kde tehdejší němečtí představitelé varují před rozšiřováním NATO, ke kterému ale nakonec stejně došlo. Současná migrační krize ukazuje, že rozpad Východního bloku byl nezbytný, aby mohl být v Evropě zahájen proces globalizace a následně transformace celé tzv. západní civilizace.

1,w=993,c=0.bild.jpg
Prezident RF Vladimir Putin

Na konci tohoto procesu bude armáda zadlužených národů ve feudálním postavení vůči nadnárodním bankám a několika rodinám, které tvoří procesní centra řízení nasunování NWO na celé planetě. Dnes už nedluží jen jedinci, ale celé státy, jejich vlády. A když dluží jedinec, jde o peníze. Když dluží stát, jde o moc. Zadlužené státy se stávají závislými, na úvěrech a na dotacích, kdy extrém je dotažen do důsledku ve chvíli, kdy stát musí žádat nadnárodní spolek (EU) o dotace na obědy pro chudé školáky. Ale politici mlčí a s ohnutými zády přijímají instrukce od apoštolů NWO (neziskovek a soukromých fondů).

Videa s výroky Vladimira Putina jsou jako z jiného světa. Něco takového, až na výjimky, už dnes ve světě neuslyšíte. Vlastenectví je sprosté slovo. Když dnes nemáte svého černouška ve večerníčku pro děti, jste rasisti. Pomoc dětem, nemocným, starým lidem je v novém systému nepodstatná. Důležitá je pomoc těm, kteří pomáhají rozkládat základy západní civilizace, a také těm, kteří pomáhají na troskách této civilizace budovat nové zítřky a nové pořádky.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
nápisy
Návštěvník
nápisy

pán Boh ochraňuj Putina, Rusko a jeho armádu!

r.m.
Návštěvník
Cech
Návštěvník
Cech

Provozovatel a pisalci z tohoto webu budou jednou souzeni za vlastizradu a vyhnani tam kam patri, na Sibir.

Jana
Návštěvník
Jana

Ty nie si Čech, ale obyčajný budižkničema, ktorý bude raz súdený a vyhnaný tam, kam patrí, do basy.

M.C.
Návštěvník
M.C.

V tom případě žádám abych byl na státní útraty odsunut na Sibiř s celou rodinou, dokud je čas.
Stavaře potřebujou všude, i na Sibiři. Pa rússki znáju atlično.

Kdyby mě nebylo líto nechat těm darebákům Moravu napospas, tak už jsem se tam odstěhoval dávno. Rusko je asi poslední zem v okolí, kde nedělají sebevražednou politiku.
Ale myslím si, že každý by měl za svou zem bojovat, dokud to jde, až potom utíkat.
U nás zatím bojovat můžeme. A věřím, že nakonec ne my, ale oni budou utíkat.

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Já bych bojoval dokonce i za Slovensko, bo ja som taká pojebaná križovatka: tata Čech, mama Slovenka a žiju v Moravské Ostravě. Takže jsem stoprocentní Čecho-Slovák. Ta pomlčka, to není pomlčka, ale pojítko /Morava/.
Putin a Orbán jsou státnici a pomalu se k nim přidává i Kaczynski. Zbytek v Evropě jsou jen politikaři a šmejdi prodejní bez špetky patriotismu.

Frr
Návštěvník
Frr

tebe by som hned vyrezal gule a hodil ich medzi prasacie hovna

oblivipn
Návštěvník
oblivipn

Čo si ty za kretena. Tebe by mali poslať na sibír. Retardovanejsieho blbca som nevidel.

Milan
Návštěvník
Milan

Ty že jsi Čech??? Povím ti,co jsi,obyčejný židovský lempl,zmrd a hovno opravdového českomoravského národa!!

Lubos
Návštěvník
Lubos

A neměl by spis dat svému lidu najíst než porad zbrojit a harasit zbranema? Opravdu hájí zájmy svého lidu, ale jen toho z Kremlu!!!

Jana
Návštěvník
Jana

O jedlo ruského ľudu sa ty neboj, nehladuje, na rozdiel od vašich detí, pre ktoré žobrete obedy v EU.

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Je to smutné, ale bohužel je to tak.

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Jak dlouho ti trvalo než jsi z Obamové prdele našel cestu ven? Radši jsi cestu ven neměl najít a udělal bys dobře.

KevSpa
Návštěvník
KevSpa

Jeden z mála politiků, co to má v hlavě srovnané.

Pert
Návštěvník
Pert

Škoda, že není prezidentem EU misto ucuntaneho Junckera, a možna i našim…naprosto normalni odpovedi i fakta

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

Trochu zaráží ovšem termín EXKLUZIVNÍ…Existuje ještě NORMÁLNÍ reportáž,rozhovor.??? .Exkluzivně podávám zde pár odkazu odjinud..http://bod-zlomu.blogspot.cz/ http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/news/zkonkretnuji-se-zadani-spolecnych-ukolu-pr-ukonceni-nadvlady-chazarske-mafie-v-tomto-roce/

Lola
Návštěvník
Lola

No jasně: Fulford orgonet vesmírní lidé …
Jako zdroje informací nepostradatelné stránky!

M.C.
Návštěvník
M.C.

Nepleťte Bena Fulforda dohromady s vesmírnými lidmi. To je dobrý zdroj informací.
To co píše BF připadá neuvěřitelné jenom tomu, kdo nesleduje mezinárodní politiku dlouhodobě a z více zdrojů.

Pravdoláskař Skalní
Návštěvník
Pravdoláskař Skalní

Pomalu ale jistě se americký hnát blíží i k ČEZké republice. Kdy a kde bude zahájeno ve Východní Evropě humanitární bombardování? Slobodan Milošević, Saddam Hussein, Manuel Noriega, Muammar Khadafí, Bašár Asad, Vladimír Putin, Miloš Zeman, Viktor Orbán… dlouhá řada jmen lidí kteří si o to koledovali, nebo koledují.
Výše jmenovaní netušili, nebo netuší, že:
“Amerika je zářící město na kopci, jehož maják září světlem pro všechny lidi milující svobodu na celém světě.” Ronald Reagan
“Půl miliónu mrtvých dětí stálo za to.” Madeleine Albrightová.
“Vůdci našeho národa chlapce posílají na misi, kterou vytyčil Bůh!” guvernérka Sarah Palinová.
“We can!” Barack Hussein Obama.
Inu, je-li málo oleje, tak se olej doleje!

comment image

Proč západním multi-kulti-liberálům V.Putin vadí? Neskáče podle západní píšťalky a nazývá věci pravým jménem. To se nepromíjí, musíme ho ochočit nebo zničit, i s tím jeho Ruskem. Podle amíků (Wikileaks) je to charizmatický Alfa Samec. Už by se jednou mělo říct, že na faktu, že Putin byl původně důstojníkem KGB je stejně tak málo špatného jako na faktu, že např. ve vládách USA a na jejich prezidentském křesle se pravidelně objevují bývalí vysocí exponentni CIA, viz aktuálního ministra války Panettu. Přičemž dnes už snad nikdo nepochybuje, že tato organizace si se sesterskou KGB vůbec v ničem nezadá. Mně se líbí postoj lidí, kteří vytýkají Putinovi jakýsý deficit “demokracie” a kteří hýkali potěšením na “demokratičností” opilého diktátora Jelcina, který poslal tanky ostřelovat řádně zvolený parlament. Západ to tehdy sledoval v přímém přenosu a komentátoři si to skutečně libovali. To byla chvíle, která mi otevřela oči. Od té chvíle vím, co si pod “demokracií” mám, představovat. A tak pokud Putin není takovýmto „demokratem“, pak je jedině dobře.
Kromě toho bych se rád zeptal prodejných žurnalistů toho typu, co tu dnes zaplavují blogy pláčem nad jakýmisi zdrogovanými exhibionistkami, co říkají třeba na politického vězně Bradley Manninga, který je vězněn už skoro třetí rok bez soudu – a proč o něm nic nenapíší? Když mají takové sympatie k vězněným, kteří udělali cosi, co není tak jednoznačné

J.K.
Návštěvník
J.K.

Súčasná Demokracia, je fenomén Démona Kraca (on se tak doopravdy jmenoval, výraz démon se vžil jako název pro velmi špatného člověka) zo starého Egypta (odtiaľ DemoKracia) – on vymyslel, ako premeniť zjavných otrokov, ktorých bolo treba šatiť, kŕmiť, strážiť, ubytovávať na „skrytých“ otrokov, ktorí si sami zarábajú na seba, sami sa starajú o ubytovanie a ošatenie, ale zároveň sami okrádajú ba až zabíjajú jeden druhého len preto, aby mali viac peňazí ako ten druhý. Démon Kraca sa len smial – robota pre neho sa robí, Prírodu si drancujeme sami, a náklady mu klesli na nulu. My sami už – za peniaze – zabíjame jeden druhého, týrame zvieratá a celkovo si pílime konár, na ktorom sedíme. Sprievodným javom toho je, že najviac peňazí začali hromadiť – samozrejme, „spravodlivo“, veď to pre svoje rodiny – tie kasty, ktoré neprodukujú žiadne hodnoty, ale takto už raz funguje parazitický systém.

Lola
Návštěvník
Lola

Hájili se snad někdy češi proti nějakému velkému vpádu z ciziny? Nikdy! Snad jen husité. A jak dopadli!
Proč by tomu teď mělo být jinak?
Žádné bomby tady nejsou zapotřebí.
Češi jsou vítací typ.
Své podrobitele budou jako vždy vítat a blahořečit.

J.K.
Návštěvník
J.K.

Z pohľadu Dŕžavy Venedov (Veľká Morava) si krátko uveďme niekoľko riadkov zo strany 58:
„… Mali mnohé vojny s Arrigom Saxonským, prvým kniežaťom Germánie. Bojovali s Henrichom kráľom v Lete 934, viedli vojnu s Ottonom Prvým Kráľom v Lete 957, ktorého zničili v Turingii tiež tak, že sa ledva dobitý dostal domov… v Lete 989 v poslednom boji, hoci aj padlo Slovanov veľké množstvo, Kráľ stratil výkvet svojho vojska a nikdy už nedokázal si pokoriť tento národ, ktorý nadovšetko si ctil prirodzenú slobodu než drahé veci, volil si radšej smrť ako slúžiť cudziemu Kráľovi, alebo iným…“
A čomu sa najviac venovali západní rytieri? Križiackym výpravám, na ktorých – za použitia všemožných zrád – likvidovali najmä slovanské obyvateľstvo, presnejšie kde sa len dalo brali ho za otrokov a na ľudské obete. Práve toto zastavil Templárom Filip Pekný francúzsky kráľ v piatok, 13. októbra 1307.Dodnes to podávajú opačne.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Leon Panetta už delší dobu ministrem není, teď to vede Ashton Carter.
Panetta odešel, protože nechtěl dělat, co po něm chtěl Obama. Postaral se neokonzervám o hezkých pár komplikací v jejich plánech.
Není ta odpověď překopírovaná z něčeho tak tři roky starého?
Soudě podle těch zdrogovaných exhibicionistek, nad kterými už se dávno zavřela voda.
Dohrály svou roli.