Video: Nefilmujte v Americe policisty, nebudou váhat vytáhnout pistoli!

Video: Nefilmujte v Americe policisty, nebudou váhat vytáhnout pistoli!

Video: Nefilmujte v Americe policisty, nebudou váhat vytáhnout pistoli!

K další bizarní scéně s americkým policistou v hlavní roli došlo minulou středu v Kalifornii. Obyvatel rezidenční zóny v kalifornském Rohnert Parku Don McComas právě nakládal svoji loď na přívěs za svým vozidlem, když do ulice vjelo hlídkové vozidlo policie.  Zastavilo naproti přes cestu a policista ve voze začal muže sledovat. Don McComas po několika minutách vytáhl kameru a začal podivné chování policisty v autě natáčet. Co se stalo potom, to zachycuje výše uvedené video.

Dobrá rada pro všechny, nevytahujte v USA na policisty mobilní telefon nebo kameru, mohli byste skončit s prostřelenou hlavou. V řadách americké policie je mnoho nervově nestabilních policistů, kteří mají zkratovité jednání a neváhají vytáhnout zbraň na člověka i za obyčejný “křivý pohled”.

Zajímavé na videu je chování policisty, který se Dona McComase ptá v jedné chvíli, jestli je “zastáncem ústavy, blázen anebo něco takového...”. Z tohoto je vidět, jakým způsobem se policisté v USA fašizují a vidí nepřátele už úplně v každém, kdo si dovolí zaměřit svůj pohled na jejich práci a chování. Kdo se odvolává na ústavu v USA, je podle nich “blázen”.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj: [1]

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Nejsem ovce
Návštěvník
Nejsem ovce

Policajti jsou tam pošahaní.. V Kentucky zase zástupce šerifa nebo školní policajt, nebo co to je, nasadil 8-letému hyperaktivnímu klukovi pouta, předtím už to udělal 2x 9-leté dívce, obě děti trpí ADHD (porucha pozornosti s hyperaktivitou).. Docela se divím, že to tam místo pout neřešili s odborníky, v Americe přece všechno umí a znají nejlíp, lidská práva atd..
https://www.youtube.com/watch?t=14&v=72vu6nxZX58

bantustan
Návštěvník
bantustan

taková epizodka z doby,kdy nás soudruzi KRMILI…. https://www.youtube.com/watch?v=1CCS6IribsQ

spravce
Návštěvník
spravce

Pevnost Apačů v Bronxu ?

bantustan
Návštěvník
bantustan

Aaano

trodas
Návštěvník

Naopak je třeba policii více filmovat, aby věděli, že jejich úlety nezůstanou skryty.

B
Návštěvník
B

Otázkou je, jak dlouho něco takového bude ještě legální. Třeba ve Španělsku už není, i v Rakousku je filmovat fízla zakázáno, resp. nesmí mu být vidět obličej či identifikátor.

bantustan
Návštěvník
bantustan

Ale prd,globární přísun energie,zpusobuje u mrtvích lidí s jedinou funkční mozkovou hemisférou chování NEPŘEDVÍDATELNÉ..U nás je to Kalousek,parta havloidu,sluníčkáři…Všichni NEVÍ,co si sebou počít,v podstatě jsou SAMI SOBĚ nepřátele a to ventilují ven . http://www.transformace.info/index.php?option=com_content&view=article&id=1658:vtestup&catid=70:dali-zajimavosti&Itemid=102

B
Návštěvník
B

Nepochybně má americká policie problém. Nepochybně přitahuje deprivanty a nepochybně je jim vštěpováno “fašistické” myšlení.
Ale to asi všude, pro vyváženost třeba tohle:
http://www.carscoops.com/2015/08/russian-police-officers-gang-on-driver.html

A.C.A.B.
Návštěvník
A.C.A.B.

No taky dobrý. Takovejch mužiků! Jak vosy na bonbón. Prostě Američan je umytej a navoněnej Rus. Pravda pravdoucí.

A.C.A.B.
Návštěvník
A.C.A.B.

To je síla. Policajt starší chlapík, člověk by čekal, že ho nemůže nic rozhodit s jeho zkušenostma a on hned tahá kvér.