VIDEO: Necenzurované záběry masakru muslimů v Christchurch vyvolávají podezření, že se jednalo...

VIDEO: Necenzurované záběry masakru muslimů v Christchurch vyvolávají podezření, že se jednalo o False Flag operaci s krizovými herci! Žádný křik obětí, žádné díry od kulek ve zdech, žádná krev při střelbě do těl obětí, čisté oblečení bez krve, střelba do hlavy bez krve, oběť s kuklou Fantomase na hlavě a další nesmysly! Co se stalo, když střelec při jízdě v autě střílel přes čelní sklo?

VIDEO: Necenzurované záběry masakru muslimů v Christchurch vyvolávají podezření, že se jednalo o False Flag operaci s krizovými herci! Žádný křik obětí, žádné díry od kulek ve zdech, žádná krev při střelbě do těl obětí, čisté oblečení bez krve, střelba do hlavy bez krve, oběť s kuklou Fantomase na hlavě a další nesmysly! Co se stalo, když střelec při jízdě v autě střílel přes čelní sklo?

Obrovský masakr 49 muslimů v mešitě ve městě Christchurch na Novém Zélandu spustil obrovskou mediální hysterii a volání po zákazu držení zbraní jak na Novém Zélandu, tak i v Austrálii, odkud střelec pochází. Ten byl identifikován jako Brenton Tarrant, který pracoval jako osobní trenér v posilovně ve městě Grafton v Novém Jižním Walesu v Austrálii [1]. Tarrant před svým činem sepsal manifest podobně, jako to udělal Anders Breivik v roce 2011. Manifest má název The Great Replacement (Velká výměna) a dokument v redakci Aeronetu studujeme a připravím k němu samostatný článek, protože obsahuje mnoho odkazů na symboly, cyklus věků, světovou vládu sionismu, koncepty nihilismu atd.

Brent Tarrant, pachatel útoku.

Manifest sám o sobě je mnohem důležitější než masakr a mediální hysterie okolo, nicméně všechno to nasvědčuje tomu, že jsme byli svědky dalšího zinscenovaného masakru, jehož cílem je vyvolat ve společnosti veřejnou objednávku po zákazu držení zbraní a po přijetí přísných zákonů proti všem, kdo odmítají muslimskou migraci a tichý džihád skrze muslimskou vysokou porodnost. Brenton Tarrant byl totiž registrovaným držitelem zbraní a měl na ně licenci. Jistě chápete, co bude cílem médií a vlád. Sebrat zbraně všem lidem, i těm se zbrojními licencemi.

Necenzurované video pořízené útočníkem

Na internet totiž uniklo níže uvedené necenzurované video, které Brenton Tarrant živě streamoval z kamery umístěné na své přilbě a tento záznam je všude již od rána cenzurován a usilovně mazán po celém internetu. Média mazání zdůvodňují tím, že video obsahuje drastické záběry, ale to není pravda. Pokud máte slabý žaludek, mohu vás uklidnit, ve videu žádnou krev (až na samotný závěr) neuvidíte, kromě jedné louže pod tělem oběti, když se útočník vrací do mešity. Snaha o utajení tohoto videa pouze potvrzuje, že zachycuje velmi nepovedenou práci scénáristů, protože záběry obsahují neuvěřitelné chyby a nesmysly.

 

V celém videu, které jsme v redakci pečlivě analyzovali jsou pouze tři momenty a okamžiky, kdy je vidět krev, ovšem to je tak všechno. Všechno ostatní, co jsme na videu spatřili, naprosto nedává smysl a hledíme na to s otevřenými ústy, jak je vůbec něco takového možné považovat za reálný masakr, když záběry odhalují velice amatérskou a naivní inscenaci, kterou odsuzují všichni ti, kteří někdy v životě drželi v ruce zbraň a stříleli z ní. To, co se na videu nachází, je prostě neuvěřitelný slepenec nesmyslů. Začneme tedy od začátku.

Mstitel za smrt Evropanů, kteří byli zabiti islámskými teroristy

Video má necelých 15 minut a začíná příjezdem útočníka k mešitě. V kufru kombíku má hromadu zbraní, které má pokreslené nordickými runami a jmény evropských občanů, kteří se stali obětmi islamistických útoků v minulých letech, aby všichni diváci nebyli na pochybách, že Brenton Tarrant jde ve stopách norského vzoru Anderse Breivika jako mstitele bílé rasy. Na zásobnících pušky AR-15 jsou v azbuce jména jako Marko Milanov Popov, Stefan Lazar, Dmitrij Senyavin atd. Takže nakonec za ten útok bude nést zodpovědnost Vladimir Putin, stačí si počkat.

Symboly a odkazy na pušce.

Na puškách jsou ale také nápisy slavných Evropanů v boji proti Osmanské říši, odkazy na porážku Turků u Vídně v roce 1683. Tarrant auto zaparkuje v průjezdu vedle mešity, kamera odhaluje, že Tarrant je oblečený v tzv. taktické uniformě a je vybavený spoustami zásobníků do zbraní. Celý masakr začíná příchodem do mešity a v pozadí videa hraje vojenská pochodová skladba Britských granátníků (The British Grenadiers song).

Ve vstupních dveřích je první muslim, který jde dovnitř a Tarrant zahajuje palbu z taktické brokovnice. Muslim ve dveřích má na sobě košili. Tarrant zahájí palbu a přistupuje ke dveřím. Muslim leží po levé straně, nikde žádná krev, košile je povyhrnutá, není od brokovnice ani škrábnutá, nikde žádná krev. Pokud střelíte v reálu chlapa z brokovnice do zad přes košili, okamžitě se celá zalije krví a samotná košile bude potrhaná a muž bude ležet na břichu, ne na zádech, protože ze zad vám brokáda udělá cedník. Ale tady nic. To nám to pěkně začíná, trhlina v informačním poli, 11. září 2001 hadr. Ale pojďme dál.

Popsané zásobníky AR-15 se jmény muslimy zabitých Evropanů.
Střelba do zad, ale žádné stopy po výstřelu na košili, žádná krev

Tarrant postupuje chodbou dovnitř mešity a před ním v chodbě na zemi se plazí další muslim. Z videa není patrné, jestli jde o toho muslima, který stál ve dveřích při vstupu, nebo je to jiný muslim. Útočník ho dorazí. Jenže, pozorný divák si všimne, že v otevřených dveřích vpravo leží mrtvola muslima, a to takovým způsobem, že jeho tělo je vevnitř místnosti vpravo a pouze část nohou je v chodbě. Ani jeho záda nejsou zalita krví, nejsou vidět stopy po brokovnici, protože Tarrant po vstupu do chodby mešity přece brokovnici odhodil na zem a vzal útočnou pušku AR-15.  To znamená, že muž ležící ve dveřích do místnosti vpravo musel být zabit při střelbě zdálky z brokovnice, a to je nepravděpodobné, že by to stačilo na okamžité zabití, protože brokovnice mají rozptyl.

Muž ležící ve dveřích do místnosti.

Tím se dostáváme k tomu, že brokovnice a ani puška AR-15 v podomácku upraveném automatickém módu nezanechávají žádné stopy na oděvech muslimů, ale ani na zdech mešity, nedochází k rozbíjení skleněných výplní oken, ze zad obětí nevytéká žádná krev. A to není všechno. Během celého masakru muslimové nekřičí, není slyšet řev a jekot, jako tomu bylo na unikátních záběrech z Paříže při útoku na klub Bataclan, kdy lidé všude okolo ječeli a křičeli o pomoc. Jenže na tomto videu nikdo nekřičí, nikdo neječí, jenom jsou slyšet ambientní zvuky z okolí, např. projíždějících aut okolo. Nikde není vidět žádný zmatek nebo panika, žádný hysterický křik. Jenže série podivností zdaleka nekončí, protože útočník pokračuje chodbou až do modlitebny a kamera odhaluje neuvěřitelnou scénu, která je jako pěst na oko a naprosto neuvěřitelná.

Hromada mrtvol v pravém rohu modlitebny ještě předtím, než útočník začal střílet. A v levém rohu modlitebny další hromada…

V modlitebně vpravo v rohu je hromada mrtvol, a to ještě předtím, než Brenton Tarrant v modlitebně začne střílet. Těla jsou naházena v rohu modlitebny a teprve do nich útočník zahajuje palbu. WTF? Záhy poté se Tarrant obrací vlevo do levé části modlitebny a co tam vidíme? Další hromada mrtvol. Jenže počkat, pozor. Vždyť tam ještě Tarrant nestřílel. Chyba ve skriptu a scénáři? Jako když reportérka BBC v New Yorku hlásila v živém přenosu 11. září 2001, že budova WTC 7 spadla před několika minutami, ale přitom kamera, která moderátorku zabírá s výhledem na siluetu mrakodrapů Manhattanu jasně dokazuje, že budova WTC 7 v té době ještě stojí. A tady přijde střelec do modlitebny a ve dvou jejích rozích leží hromady mrtvol.

Hromada mrtvol v rohu modlitebny, jeden muž však stojí, jako kdyby se nechumelilo…

Tarrant zahájí palbu vpravo, kde je hromada mrtvol a 1 stojící muž, který se tváří, že se nic neděje. Útočník na něj vystřelí a on padá k zemi. Jenže přátelé, pořád to není všechno, a to ani zdaleka. Pokud si všimnete konstrukce modlitebny, vlevo i vpravo jsou prosklená okna s dveřmi. Palba z automatu je v plném proudu, ale nikdo nekřičí a není slyšet rámus padajících střepů z oken po obou stranách mešity, není vidět žádná stříkající krev, proděravěné košile a trička s dírami od kulek a s krví okolo. Co to má znamenat? To snad muslimové mají těla bez krve? Ale to není všechno. V čase videa 7:03 se snaží okolo Tarranta proběhnout muslim a útočník ho z těsně blízkosti zastřelí, ale na zdi naproti není zase žádná krev. Ani on přitom nekřičí a při zastřelení ani necekne. To je opravdu hodně béčková produkce, ale jako vážně.

Otevřené dveře na terasu, nikdo jimi však neutíkal, s výjimkou jediné osoby. Masakr v plném proudu, ale nikdo neutíká, nikdo nekřičí, nikdo neječí, všichni leží na dvou hromadách… tak určitě…

Jenže naprostá pecka přichází v čase 7:19 při návratu Tarranta do modlitebny, když přebil zásobník v chodbě. Na zlomek vteřiny je na kameře vidět, že jedna z údajných obětí poblíž té levé hromady těl se zvedla a utekla otevřenými dveřmi na terasu ven. Celou dobu, což není zpočátku na videu vidět kvůli slunci a odrazům, je totiž možné z modlitebny utéct otevřenými prosklenými dveřmi, které vedou ven na terasu. Pokud by šlo o skutečný teroristický útok, všichni by utíkali právě tudy. Jenže, místo toho střelec přijde do modlitebny a ve dvou rozích najde hromady mrtvol. Nikdo přitom nekřičí, nikde žádná panika, nikde žádná krev, žádné zběsilé pobíhání okolo a pokusy lidí o útěk, žádné díry v košilích, žádné rozbitá okna, žádné zvuky padajících střepů, které dělají obrovský rámus a byly by na záznamu slyšet, otevřené okenní dveře na terasu, kterými uteče jen jedna osoba. Jenže, to pořád není všechno.

Zastřelení z bezprostřední blízkosti, ale nikde žádná krev na zdi, žádné stříkance krve, prostě nic.

A teď dávejte pozor, ať tomu rozumíte. Když v čase videa 08:45 odchází Tarrant z mešity, tak ve vstupních dveřích, kde původně zastřelil jednoho chlapa, leží teď chlapi dva. Ten druhý leží hlavou k východu a konečně po téměř 9 minutách vidíme první krev. Je to kaluž krve vedle jeho pravého boku. Útočník odchází ven z mešity a vrací se k autu. Cestou vystřelí do dálky několik salv na někoho, koho není ve videu možné vidět. Z auta si bere novou zbraň, není ale jasné, jaký to má důvod.

Mrtvola ve dveřích s modrou neprůstřelnou vestou

Možná jeho první zbraň je již přehřátá a hrozilo by její zaseknutí, semi-automatické zbraně podomácku přestavěné na automatické mají tendenci se přehřívat a zasekávat. Takže to je jeden z možných důvodů. Poté, co si útočník vymění zbraň, tak se nepochopitelně znovu vrací do mešity. A tady podruhé vidíme krev, která se roztekla po schodech. Dobře si ale všimněte muže, ze kterého krev vytéká. Nemá v zádech žádné díry od kulek, od krve, prostě nic. Tento muž, který leží hlavou ven k východu, byl zastřelen v čase videa 08:13, když se snažil utéct z mešity z vedlejší místnosti.

Muž s modrou vestou až na zadek. Žádné díry v zádech, žádná krev na zádech, ale vespod pod ním kaluž krve, která teče po schodech ven.

Je to tedy jasný důkaz toho, že byl zastřelen do zad. Jenže při návratu Tarranta do mešity u vchodu vidíte, že zastřelený muž nemá v zádech žádně díry od kulek a žádnou krev okolo. Všimněte si ale jeho modrého cosi, co má na sobě. Není to ani košile, ani triko, ale vypadá to jako modrá neprůstřelná vesta s malou bílou trhlinou. Neprůstřelné vesty mají uvnitř bílou skelnou vatu, která po zásahu vesty obvykle vyleze ven. Modrý zadní filc vesty sahá muži ležícímu na zemi až na zadek, je vidět i výkroj modré vesty po straně zadku. Jenže, to není všechno, protože další spektákl nás čeká poté, co se Tarrant vrátí do modlitebny a začne do mrtvol znovu střílet. Přistoupí k hromadě těl v pravém rohu a střelí muslima s čepičkou do hlavy v čase 10:59. Čepička mu odlétne z hlavy, působí to efektně, ale co to vidíme? Muslim má na obličeji bílou škrabošku, nebo bílou karnevalovou masku, která se nosí na plesy.

Ruce přeložené přes břicho jako při odpočinku, muž se škraboškou u zdi a opět žádné díry od kulek v zádech obětí, žádná krev.
Žena v mužské modlitebně na lavici, Fantomas opřený o zeď v levé hromadě mrtvol

V čase 11:07 dochází k blasfemii, protože v mužské modlitebně sedí na lavici žena s šátkem na hlavě s nějakým starším chlapcem, zřejmě její syn. Oba dva jsou mrtví, samozřejmě. Syn leží matce na nohou. Takový detail, jako že muslimské ženy do mužských modliteben nesmí, jaksi scénáristům vůbec nevadil a taková drobnost se v béčkovém filmu prostě stane. První skutečný reálný záběr přichází až teprve v čase 11:19, kdy Tarran střelí muže na zemi do hlavy a ihned vidíme výstřik krve. Problém je v tom, že i tohle je fejk, protože bílá čepička po výstřelu je nedotknutá výstřelem a výstřik krve není z hlavy, ale odněkud zespoda ležící oběti. Nepozorný divák si toho ale nevšimne, ani si nevšimne toho, že ležící oběť má ruce pod sebou, pod svým tělem, což je nepřirozené, jako kdyby mrtvola pod sebou něco držela. A to pořád není všechno.

Fantomas hlavou opřený o zeď.

V čase 11:22 přichází Fantomas! Ne, to není vtip, ale reálný popis osoby, která sedí v rohu levé hromady těl muslimů. Tato osoba má na sobě nějakou šedou kuklu, masku, návlek, škrabošku, takže vypadá jako Fantomas. Když Tarrant do něj párkrát vystřelí, za ním na bílé zdi není ani kapička krve, ani jediná, ani náznak. Hlava Fantomase se sesune trochu dolů, ale jinak nic. Žádný výstřik krve na zeď z bezprostřední blízkosti střelce, prostě nic.

Třikrát vystřelil z taktické brokovnice do čelního skla svého auto, ale sklo nedostalo ani prasklinu. Zato výstřel do okénka dveří sklo ihned vysypal

V čase 11:28 leží vpravo v hromadě těl muž s modrým trikem a šedými nebo béžovými kalhotami. Nikde není žádný průstřel, ani náznak krve, prostě nic. Tarrant kropí hromadu těl z automatu, ale krev nikde. Zdi jsou čisté. Jediný realistický okamžik tak nastává až v závěru, kdy Tarrant podle všeho zastřelil opravdovou oběť, která nebyla krizovým hercem. V čase 12:06 střelí na ulici do hlavy ženu, která volá o pomoc a naříká. Jediný reálný okamžik v tomto videu. Ale to pořád není všechno. Vrchol absurdna přichází poté, co Tarrant prchá z místa činu v autě.

Tarrant 3x neúspěšně střílí z pěchotní brokovnice do čelního sklo, to ale nehne ani brvou…

V čase 12:49 totiž v autě pozastaví a začne z brokovnice střílet skrze čelní sklo auta. Pokud ovšem čekáte rozsypané sklo po prvním výstřelu, jste na omylu. Tarrant 3x vystřelí do čelního skla, ale to se ani nepohne, jako kdyby bylo pancéřované a neprůstřelně. Tři výstřely do čelního skla z taktické brokovnice a nic. Tarrant poté jede dál a zamíří zbraň na chodník skrze sklo v levých dveří auta. Sklo se tentokrát vysype po prvním výstřelu. No jo, to je tak, když v brokovnici jsou patrony poskládány střídavě ostré se slepými a jeden musí umět počítat, který výstřel je slepý a neškodný, a který bude ostrý.

Fotografie ze zadržení střelce policií. Záběr na útočníkovo auto Subaru Outback jasně dokazuje, že v předním skle auta není žádný kráter po 3 výstřelech z brokovnice, žádné praskliny, vůbec nic.
Krizoví herci, slepé patrony, chybějící díry od projektilů v oblečení, na zdech a v oknech, chybějící potřísnění oděvů krví od průstřelů, žádný křk, hromady mrtvol v rozích…

Video by neuspělo ani jako béčkový film, ovšem během skriptu došlo k neočekávané chybě, na ulici byla reálně zastřelena jedna žena, jediný reálný okamžik, který je naprosto odpornou vraždou. Všechno ostatní na záznamu ovšem parametry reálnosti nemělo, ani co by se za nehet vešlo. Muslimové v kuklách a ve škraboškách v modlitebně, žena v modlitebně, hromady mrtvol před příchodem střelce, chybějící krev i křik obětí.

Tarrant střílí do levé hromady, všimněte si zad obětí, nikde žádná krev a oběti mají ruce pod sebou…

Je důležité zdůraznit, že False Flag ještě neznamená, že neumírají lidé. Právě 11. září 2001 je toho příkladem, kdy architekti události nechali zemřít v budovách WTC přes 3 tisíce lidí. I v tomto videu je reálná oběť, na ulici, která volá o pomoc, jako jediná v celém záznamu. Jenže to je součást těchto operací. Je snaha minimalizovat skutečné oběti, používat krizové herce, slepé patrony, pytlíky s krví pod těly krizových herců a nesmyslné chyby ve skriptu a scénáři, které nedávají smysl a poznají je jen zasvěcení, např. muslimové v kuklách a škraboškách, kteří v muslimské modlitebně nedávají smysl.

Video z druhé modlitebny: Nářek, povyk, panika, krev obětí útoku na koberci, muž s průstřelem srdce na nohách a telefony v rukách a selfíčka…

Jako perlu na závěr přikládám dodatečně do článku video natočené z druhého místa útoku, ze druhé modlitebny ve chvíli, kdy útočník už odešel. Jak asi víte, útoky v Christchurch proběhly ve dvou modlitebnách na dvou místech. Tam už to vypadá zdánlivě reálněji. Skvrny od krve na koberci, krev na zdi. Jenže v čase 01:15 muslim na zemi drží dítě (co dělá děcko v modlitebně?) a dělá si s ním selfíčko. O děti se v muslimských rodinách starají výhradně ženy. Muži si nikdy na modlitby nevodí své děti.

Nikde ovšem opět nejsou ve zdech stopy po střelbě, po kulkách, ani v případě muže v čase 00:40, který má krvavou skvrnu na bílém rouchu přesně na srdci, kam byl jako střelen, ale evidentně to rozdýchal. Sami posuďte absurdní divadlo, ze kterého se mi opravdu dělá nevolno. Není normální, aby se lidé nechali tak snadno tahat za nohu, ale musíme znovu zopakovat pravdu, že média dnes nepřináší informace o tom, co se stalo, ale vytváří vlastní verze reality s cílem prosadit zákony proti legálnímu držení zbraní, zákony na trestání rasismu a xenofobie proti muslimům a zákony proti všem, kdo odmítají a odporují migraci.

 

Není to poprvé, kdy masakr a záběry z něj nedávají smysl, ale pokud moderátoři BBC hlásí pád budovy, a ta přitom nadále stojí za zády reportérky, nebo když někdo zabíjí lidi a oni nekřičí, neutíkají, ale leží dopředu na přichystaných hromadách, tak prostě musíme zůstat k oficiálním zprávám o masakru skeptičtí. Je mi líto té ženy na ulici, ta podle všeho byla opravdu reálnou obětí. Pachatel používal slepé a ostré zásobníky, přebíjel systematicky, měnil zbraně, slepé patrony, osoby s neprůstřelnými vestami, chybějící díry v oblečení a zdech od kulek. Sami si udělejte názor, sami posuďte, co vidíte doopravdy a co si naopak máte myslet, že vidíte. Naše redakce ostře odsuzuje všechny akty terorismu a všechny násilné činy na nevinných lidech, ale fakta v tomto videu jsou nezvratná a po zhlédnutí záběrů si uvědomíte, jak snadno dnes média utváří umělé a virtuální informační pole.

Doporučení:

Analýzu druhého videa z masakru, kterou byste si také měli přečíst, najdete zde.

Unikátní záběry svědka, které potvrdily, že čelní sklo od brokovnice nemělo průstřely, najdete zde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Akiro
Návštěvník
Akiro

Jeste jedna drobnost. Subaru Outback ma bocni skla bez ramu dveri, a navic maji odlisnou strukturu v porovnani s celnim sklem (podobne jako u jinych vozu). Z tohoto duvodu se pri zasahu z brokovnice chova jinak. Dokazi si dobre predstavit, ze by se mi bocni sklo u Subaru snadno vysypalo i pri zasahu slepym brokovnicovym nabojem vypalenym zevnitr vozu…

Akiro
Návštěvník
Akiro

Videl jsem, na prvni pohled inscenace, obecne souhlasim s uvedenymi analyzami (predesilam, jelikoz jsem neprisel nic zpochybnovat ani vyvracet) ale…. Nevim proc se vsude hovori o pouziti automatickych nebo upravenych zbrani? Ve vsech pripadech se na videu vyskytuji “bezne” poloautomaticke neboli samonabijeci zbrane, nikoliv automaticke. Mimochodem, “Soudruzi, vite jakou ma kadenci takovy samopal….? Tak ja vam to reknu presne….. tatatatatata.” Proste asi tak, nekolikanasobne vetsi, ne? 🙂

brand
Návštěvník
brand

Při návratu do auta brokovnici, kterou použil venku ke střelbě odkládá do auta vedle sebe vpravo. Ale v autě střílí brokovnicí, kterou zvedl ze sedačky vlevo, tedy z jiné, kde mohly být slepé náboje.

Lebedas
Návštěvník
Lebedas

V 10:56 Po výstřelu zvláštní pohyb celé paže ležícího na hromadě těl. Leknutí či odhození tlakem po výstřelu . Pak se však vrací pomalu zpět . Pro mne docela zajímavé.

aron
Návštěvník
aron

Ale mě toto příjde prostě jak hromada figurín, jak kdyby se tlakem pohla a pak se vracela do původní pozice … stejně jak mu odstřelí tu čepici … nejspíše plno lidí vidělo dokument o JFK, kdy do zásahu do hlavy to není jak ve filmu, (dírka mezi očima), ale hlava roztříštěná a kusy mozku všude po autě. Tady není ani kapka krve na zdi.

Lebedas
Návštěvník
Lebedas

V 13 : 56 Všechny 3 průstřely brokovnicí prosvítají na vrch přístrojové desky.
Je tu spoustu podivností a vůbec se mi to nelíbí , kdo zaručí že toto video nebylo upraveno před uvedením na internet. Nechci být jako ovce součástí stáda a slepě věřit všemu co je nám v tomto videu předloženo. Rozum do hrsti a více času na analýzu.

aron
Návštěvník
aron

Ovce bys byl, kdyby ses na to video nepodíval a věřil tomu, jenom protože to řekli/napsali v médiích.
Po shlédnutí “100% identického důkazu, který byl online na internetu”, kde je až neuvěřitelně moc nesrovnalotí, člověku začne vrtat hlavou, co to sakra je.
Pokud toto není “100% identitcký důkaz” tak to znamená, že je to podvrh, což je ještě horší.

aron
Návštěvník
aron

naše země nebude našich potomků, ale muslimů … a proto seru na třídění odpadů !!! 😀 😀 … když si to člověk uvědomí tak se pak není čemu divit, že někomu viz tento případ rupnou nervy a udělá to co udělal.
před 11 zářím 2001 (cca 1500 muslimů v ČR), rok 2005 (cca 10 000 muslimů v ČR), rok 2018 (cca 22 500 musilmů v ČR) … a to se nám vyhla migrace.

johny
Návštěvník
johny

boční okénko auta se podle mě vysypalo proto,protože hlaveň brokovnice byla přiložena skoro na okno a zpětný ráz i když slepých nábojů ho rozbil..dále..při druhém attaku do místnosti je vidět zřetelně silueta naproti oknu,jak se posadila..a on na ni vypálí pár ran,ale ona stále sedí,a až když na ni podruhé střílí,tak už teda jako leží..je to ten děda,co dotane čistý průstřel hlavy až mu odlítne čepice,ale hlava prostě nic..při prvním odchodu z mešity si bere na zemi zásobník s ostrými a jde venku někoho zastřelit..nějakýho kř. ..ale nikoho tam nenajde,tak tam vystřílí celý zásobník někde do horizontu a už tu zbraň nebude potřebovat..proto ji tam nechává..byly v ní totiž ostré náboje..je vidět jak má v druhém zásobníku ostré náboje,při pohledu zhora a při přebíjení před odchodem při prvním vstupu do měšity..je vidět jak si popletl první a druhý,jak tam dal ostré,ale hned je vyndal a závěrem vyhodil ostrý náboj..

johny
Návštěvník
johny

dále žena na zemi při druhém odchodu k autu leží,při druhém výstřelu ji sice odlítne kousek něčeho černého od hlavy,kousek vlasů,ale krev z hlavy není nikde vidět..a po prvním střelení do hlavy ještě dává ruce před obličej..sice ji musel přejet,ale,.. ..dveře bílého auta při vstupu jsou pootevřená,na znamení,že je vše připraveno

johny
Návštěvník
johny

boční okénko auta se podle mě vysypalo proto,protože hlaveň brokovnice byla přiložena skoro na okno a zpětný ráz i když slepých nábojů ho rozbil..dále..při druhém attaku do místnosti je vidět zřetelně silueta naproti oknu,jak se posadila..a on na ni vypálí pár ran,ale ona stále sedí,a až když na ni podruhé střílí,tak už teda jako leží..je to ten děda,co dotane čistý průstřel hlavy až mu odlítne čepice,ale hlava prostě nic..při prvním odchodu z mešity si bere na zemi zásobník a jde venku někoho zastřelit..nějakýho kř. ..ale nikoho tam nenajde,tak tam vystřílí celý zásobník někde do horizontu a už tu zbraň nebude potřebovat..proto ji tam nechává..byly v ní totiž ostré náboje..je vidět jak má v druhém zásobníku ostré náboje,při pohledu zhora a při přebíjení před odchodem při druhém vstupu do měšity..je vidět jak si popletl první a druhý,jak tam dal ostré,ale hned je vyndal a závěrem vyhodil ostrý náboj..

spd
Návštěvník
spd

Aha proto tam tak šaškoval s těma sesvorkovanýma zásobníkama, toto by mělo logiku, proč následně vyhodil ten ostrej co nabyl … ale stejně jsem nijak pořádně nezaregistroval, kde střílel ostrýma … přece jen kdyby střílel do Figurín nebo co tam bylo, nebo do zdi a oken, tak by lítaly, kousky plastů, roztrhané oblečení, omýtka ze zdi by odlítávala s ní celkem dost prachu po zásahu, roztříštěné sklo by se vysypalo z těch francouzských oken …

Human
Návštěvník
Human

To slovo:”..počkaj” čo tam zaznelo je Slovenské údajný “terorista” sa pohyboval aj na území Slovenska kde navštívil aj Bojnice..