VIDEO: Necenzurované záběry masakru muslimů v Christchurch vyvolávají podezření, že se jednalo...

VIDEO: Necenzurované záběry masakru muslimů v Christchurch vyvolávají podezření, že se jednalo o False Flag operaci s krizovými herci! Žádný křik obětí, žádné díry od kulek ve zdech, žádná krev při střelbě do těl obětí, čisté oblečení bez krve, střelba do hlavy bez krve, oběť s kuklou Fantomase na hlavě a další nesmysly! Co se stalo, když střelec při jízdě v autě střílel přes čelní sklo?

VIDEO: Necenzurované záběry masakru muslimů v Christchurch vyvolávají podezření, že se jednalo o False Flag operaci s krizovými herci! Žádný křik obětí, žádné díry od kulek ve zdech, žádná krev při střelbě do těl obětí, čisté oblečení bez krve, střelba do hlavy bez krve, oběť s kuklou Fantomase na hlavě a další nesmysly! Co se stalo, když střelec při jízdě v autě střílel přes čelní sklo?

Obrovský masakr 49 muslimů v mešitě ve městě Christchurch na Novém Zélandu spustil obrovskou mediální hysterii a volání po zákazu držení zbraní jak na Novém Zélandu, tak i v Austrálii, odkud střelec pochází. Ten byl identifikován jako Brenton Tarrant, který pracoval jako osobní trenér v posilovně ve městě Grafton v Novém Jižním Walesu v Austrálii [1]. Tarrant před svým činem sepsal manifest podobně, jako to udělal Anders Breivik v roce 2011. Manifest má název The Great Replacement (Velká výměna) a dokument v redakci Aeronetu studujeme a připravím k němu samostatný článek, protože obsahuje mnoho odkazů na symboly, cyklus věků, světovou vládu sionismu, koncepty nihilismu atd.

Brent Tarrant, pachatel útoku.

Manifest sám o sobě je mnohem důležitější než masakr a mediální hysterie okolo, nicméně všechno to nasvědčuje tomu, že jsme byli svědky dalšího zinscenovaného masakru, jehož cílem je vyvolat ve společnosti veřejnou objednávku po zákazu držení zbraní a po přijetí přísných zákonů proti všem, kdo odmítají muslimskou migraci a tichý džihád skrze muslimskou vysokou porodnost. Brenton Tarrant byl totiž registrovaným držitelem zbraní a měl na ně licenci. Jistě chápete, co bude cílem médií a vlád. Sebrat zbraně všem lidem, i těm se zbrojními licencemi.

Necenzurované video pořízené útočníkem

Na internet totiž uniklo níže uvedené necenzurované video, které Brenton Tarrant živě streamoval z kamery umístěné na své přilbě a tento záznam je všude již od rána cenzurován a usilovně mazán po celém internetu. Média mazání zdůvodňují tím, že video obsahuje drastické záběry, ale to není pravda. Pokud máte slabý žaludek, mohu vás uklidnit, ve videu žádnou krev (až na samotný závěr) neuvidíte, kromě jedné louže pod tělem oběti, když se útočník vrací do mešity. Snaha o utajení tohoto videa pouze potvrzuje, že zachycuje velmi nepovedenou práci scénáristů, protože záběry obsahují neuvěřitelné chyby a nesmysly.

 

V celém videu, které jsme v redakci pečlivě analyzovali jsou pouze tři momenty a okamžiky, kdy je vidět krev, ovšem to je tak všechno. Všechno ostatní, co jsme na videu spatřili, naprosto nedává smysl a hledíme na to s otevřenými ústy, jak je vůbec něco takového možné považovat za reálný masakr, když záběry odhalují velice amatérskou a naivní inscenaci, kterou odsuzují všichni ti, kteří někdy v životě drželi v ruce zbraň a stříleli z ní. To, co se na videu nachází, je prostě neuvěřitelný slepenec nesmyslů. Začneme tedy od začátku.

Mstitel za smrt Evropanů, kteří byli zabiti islámskými teroristy

Video má necelých 15 minut a začíná příjezdem útočníka k mešitě. V kufru kombíku má hromadu zbraní, které má pokreslené nordickými runami a jmény evropských občanů, kteří se stali obětmi islamistických útoků v minulých letech, aby všichni diváci nebyli na pochybách, že Brenton Tarrant jde ve stopách norského vzoru Anderse Breivika jako mstitele bílé rasy. Na zásobnících pušky AR-15 jsou v azbuce jména jako Marko Milanov Popov, Stefan Lazar, Dmitrij Senyavin atd. Takže nakonec za ten útok bude nést zodpovědnost Vladimir Putin, stačí si počkat.

Symboly a odkazy na pušce.

Na puškách jsou ale také nápisy slavných Evropanů v boji proti Osmanské říši, odkazy na porážku Turků u Vídně v roce 1683. Tarrant auto zaparkuje v průjezdu vedle mešity, kamera odhaluje, že Tarrant je oblečený v tzv. taktické uniformě a je vybavený spoustami zásobníků do zbraní. Celý masakr začíná příchodem do mešity a v pozadí videa hraje vojenská pochodová skladba Britských granátníků (The British Grenadiers song).

Ve vstupních dveřích je první muslim, který jde dovnitř a Tarrant zahajuje palbu z taktické brokovnice. Muslim ve dveřích má na sobě košili. Tarrant zahájí palbu a přistupuje ke dveřím. Muslim leží po levé straně, nikde žádná krev, košile je povyhrnutá, není od brokovnice ani škrábnutá, nikde žádná krev. Pokud střelíte v reálu chlapa z brokovnice do zad přes košili, okamžitě se celá zalije krví a samotná košile bude potrhaná a muž bude ležet na břichu, ne na zádech, protože ze zad vám brokáda udělá cedník. Ale tady nic. To nám to pěkně začíná, trhlina v informačním poli, 11. září 2001 hadr. Ale pojďme dál.

Popsané zásobníky AR-15 se jmény muslimy zabitých Evropanů.
Střelba do zad, ale žádné stopy po výstřelu na košili, žádná krev

Tarrant postupuje chodbou dovnitř mešity a před ním v chodbě na zemi se plazí další muslim. Z videa není patrné, jestli jde o toho muslima, který stál ve dveřích při vstupu, nebo je to jiný muslim. Útočník ho dorazí. Jenže, pozorný divák si všimne, že v otevřených dveřích vpravo leží mrtvola muslima, a to takovým způsobem, že jeho tělo je vevnitř místnosti vpravo a pouze část nohou je v chodbě. Ani jeho záda nejsou zalita krví, nejsou vidět stopy po brokovnici, protože Tarrant po vstupu do chodby mešity přece brokovnici odhodil na zem a vzal útočnou pušku AR-15.  To znamená, že muž ležící ve dveřích do místnosti vpravo musel být zabit při střelbě zdálky z brokovnice, a to je nepravděpodobné, že by to stačilo na okamžité zabití, protože brokovnice mají rozptyl.

Muž ležící ve dveřích do místnosti.

Tím se dostáváme k tomu, že brokovnice a ani puška AR-15 v podomácku upraveném automatickém módu nezanechávají žádné stopy na oděvech muslimů, ale ani na zdech mešity, nedochází k rozbíjení skleněných výplní oken, ze zad obětí nevytéká žádná krev. A to není všechno. Během celého masakru muslimové nekřičí, není slyšet řev a jekot, jako tomu bylo na unikátních záběrech z Paříže při útoku na klub Bataclan, kdy lidé všude okolo ječeli a křičeli o pomoc. Jenže na tomto videu nikdo nekřičí, nikdo neječí, jenom jsou slyšet ambientní zvuky z okolí, např. projíždějících aut okolo. Nikde není vidět žádný zmatek nebo panika, žádný hysterický křik. Jenže série podivností zdaleka nekončí, protože útočník pokračuje chodbou až do modlitebny a kamera odhaluje neuvěřitelnou scénu, která je jako pěst na oko a naprosto neuvěřitelná.

Hromada mrtvol v pravém rohu modlitebny ještě předtím, než útočník začal střílet. A v levém rohu modlitebny další hromada…

V modlitebně vpravo v rohu je hromada mrtvol, a to ještě předtím, než Brenton Tarrant v modlitebně začne střílet. Těla jsou naházena v rohu modlitebny a teprve do nich útočník zahajuje palbu. WTF? Záhy poté se Tarrant obrací vlevo do levé části modlitebny a co tam vidíme? Další hromada mrtvol. Jenže počkat, pozor. Vždyť tam ještě Tarrant nestřílel. Chyba ve skriptu a scénáři? Jako když reportérka BBC v New Yorku hlásila v živém přenosu 11. září 2001, že budova WTC 7 spadla před několika minutami, ale přitom kamera, která moderátorku zabírá s výhledem na siluetu mrakodrapů Manhattanu jasně dokazuje, že budova WTC 7 v té době ještě stojí. A tady přijde střelec do modlitebny a ve dvou jejích rozích leží hromady mrtvol.

Hromada mrtvol v rohu modlitebny, jeden muž však stojí, jako kdyby se nechumelilo…

Tarrant zahájí palbu vpravo, kde je hromada mrtvol a 1 stojící muž, který se tváří, že se nic neděje. Útočník na něj vystřelí a on padá k zemi. Jenže přátelé, pořád to není všechno, a to ani zdaleka. Pokud si všimnete konstrukce modlitebny, vlevo i vpravo jsou prosklená okna s dveřmi. Palba z automatu je v plném proudu, ale nikdo nekřičí a není slyšet rámus padajících střepů z oken po obou stranách mešity, není vidět žádná stříkající krev, proděravěné košile a trička s dírami od kulek a s krví okolo. Co to má znamenat? To snad muslimové mají těla bez krve? Ale to není všechno. V čase videa 7:03 se snaží okolo Tarranta proběhnout muslim a útočník ho z těsně blízkosti zastřelí, ale na zdi naproti není zase žádná krev. Ani on přitom nekřičí a při zastřelení ani necekne. To je opravdu hodně béčková produkce, ale jako vážně.

Otevřené dveře na terasu, nikdo jimi však neutíkal, s výjimkou jediné osoby. Masakr v plném proudu, ale nikdo neutíká, nikdo nekřičí, nikdo neječí, všichni leží na dvou hromadách… tak určitě…

Jenže naprostá pecka přichází v čase 7:19 při návratu Tarranta do modlitebny, když přebil zásobník v chodbě. Na zlomek vteřiny je na kameře vidět, že jedna z údajných obětí poblíž té levé hromady těl se zvedla a utekla otevřenými dveřmi na terasu ven. Celou dobu, což není zpočátku na videu vidět kvůli slunci a odrazům, je totiž možné z modlitebny utéct otevřenými prosklenými dveřmi, které vedou ven na terasu. Pokud by šlo o skutečný teroristický útok, všichni by utíkali právě tudy. Jenže, místo toho střelec přijde do modlitebny a ve dvou rozích najde hromady mrtvol. Nikdo přitom nekřičí, nikde žádná panika, nikde žádná krev, žádné zběsilé pobíhání okolo a pokusy lidí o útěk, žádné díry v košilích, žádné rozbitá okna, žádné zvuky padajících střepů, které dělají obrovský rámus a byly by na záznamu slyšet, otevřené okenní dveře na terasu, kterými uteče jen jedna osoba. Jenže, to pořád není všechno.

Zastřelení z bezprostřední blízkosti, ale nikde žádná krev na zdi, žádné stříkance krve, prostě nic.

A teď dávejte pozor, ať tomu rozumíte. Když v čase videa 08:45 odchází Tarrant z mešity, tak ve vstupních dveřích, kde původně zastřelil jednoho chlapa, leží teď chlapi dva. Ten druhý leží hlavou k východu a konečně po téměř 9 minutách vidíme první krev. Je to kaluž krve vedle jeho pravého boku. Útočník odchází ven z mešity a vrací se k autu. Cestou vystřelí do dálky několik salv na někoho, koho není ve videu možné vidět. Z auta si bere novou zbraň, není ale jasné, jaký to má důvod.

Mrtvola ve dveřích s modrou neprůstřelnou vestou

Možná jeho první zbraň je již přehřátá a hrozilo by její zaseknutí, semi-automatické zbraně podomácku přestavěné na automatické mají tendenci se přehřívat a zasekávat. Takže to je jeden z možných důvodů. Poté, co si útočník vymění zbraň, tak se nepochopitelně znovu vrací do mešity. A tady podruhé vidíme krev, která se roztekla po schodech. Dobře si ale všimněte muže, ze kterého krev vytéká. Nemá v zádech žádné díry od kulek, od krve, prostě nic. Tento muž, který leží hlavou ven k východu, byl zastřelen v čase videa 08:13, když se snažil utéct z mešity z vedlejší místnosti.

Muž s modrou vestou až na zadek. Žádné díry v zádech, žádná krev na zádech, ale vespod pod ním kaluž krve, která teče po schodech ven.

Je to tedy jasný důkaz toho, že byl zastřelen do zad. Jenže při návratu Tarranta do mešity u vchodu vidíte, že zastřelený muž nemá v zádech žádně díry od kulek a žádnou krev okolo. Všimněte si ale jeho modrého cosi, co má na sobě. Není to ani košile, ani triko, ale vypadá to jako modrá neprůstřelná vesta s malou bílou trhlinou. Neprůstřelné vesty mají uvnitř bílou skelnou vatu, která po zásahu vesty obvykle vyleze ven. Modrý zadní filc vesty sahá muži ležícímu na zemi až na zadek, je vidět i výkroj modré vesty po straně zadku. Jenže, to není všechno, protože další spektákl nás čeká poté, co se Tarrant vrátí do modlitebny a začne do mrtvol znovu střílet. Přistoupí k hromadě těl v pravém rohu a střelí muslima s čepičkou do hlavy v čase 10:59. Čepička mu odlétne z hlavy, působí to efektně, ale co to vidíme? Muslim má na obličeji bílou škrabošku, nebo bílou karnevalovou masku, která se nosí na plesy.

Ruce přeložené přes břicho jako při odpočinku, muž se škraboškou u zdi a opět žádné díry od kulek v zádech obětí, žádná krev.
Žena v mužské modlitebně na lavici, Fantomas opřený o zeď v levé hromadě mrtvol

V čase 11:07 dochází k blasfemii, protože v mužské modlitebně sedí na lavici žena s šátkem na hlavě s nějakým starším chlapcem, zřejmě její syn. Oba dva jsou mrtví, samozřejmě. Syn leží matce na nohou. Takový detail, jako že muslimské ženy do mužských modliteben nesmí, jaksi scénáristům vůbec nevadil a taková drobnost se v béčkovém filmu prostě stane. První skutečný reálný záběr přichází až teprve v čase 11:19, kdy Tarran střelí muže na zemi do hlavy a ihned vidíme výstřik krve. Problém je v tom, že i tohle je fejk, protože bílá čepička po výstřelu je nedotknutá výstřelem a výstřik krve není z hlavy, ale odněkud zespoda ležící oběti. Nepozorný divák si toho ale nevšimne, ani si nevšimne toho, že ležící oběť má ruce pod sebou, pod svým tělem, což je nepřirozené, jako kdyby mrtvola pod sebou něco držela. A to pořád není všechno.

Fantomas hlavou opřený o zeď.

V čase 11:22 přichází Fantomas! Ne, to není vtip, ale reálný popis osoby, která sedí v rohu levé hromady těl muslimů. Tato osoba má na sobě nějakou šedou kuklu, masku, návlek, škrabošku, takže vypadá jako Fantomas. Když Tarrant do něj párkrát vystřelí, za ním na bílé zdi není ani kapička krve, ani jediná, ani náznak. Hlava Fantomase se sesune trochu dolů, ale jinak nic. Žádný výstřik krve na zeď z bezprostřední blízkosti střelce, prostě nic.

Třikrát vystřelil z taktické brokovnice do čelního skla svého auto, ale sklo nedostalo ani prasklinu. Zato výstřel do okénka dveří sklo ihned vysypal

V čase 11:28 leží vpravo v hromadě těl muž s modrým trikem a šedými nebo béžovými kalhotami. Nikde není žádný průstřel, ani náznak krve, prostě nic. Tarrant kropí hromadu těl z automatu, ale krev nikde. Zdi jsou čisté. Jediný realistický okamžik tak nastává až v závěru, kdy Tarrant podle všeho zastřelil opravdovou oběť, která nebyla krizovým hercem. V čase 12:06 střelí na ulici do hlavy ženu, která volá o pomoc a naříká. Jediný reálný okamžik v tomto videu. Ale to pořád není všechno. Vrchol absurdna přichází poté, co Tarrant prchá z místa činu v autě.

Tarrant 3x neúspěšně střílí z pěchotní brokovnice do čelního sklo, to ale nehne ani brvou…

V čase 12:49 totiž v autě pozastaví a začne z brokovnice střílet skrze čelní sklo auta. Pokud ovšem čekáte rozsypané sklo po prvním výstřelu, jste na omylu. Tarrant 3x vystřelí do čelního skla, ale to se ani nepohne, jako kdyby bylo pancéřované a neprůstřelně. Tři výstřely do čelního skla z taktické brokovnice a nic. Tarrant poté jede dál a zamíří zbraň na chodník skrze sklo v levých dveří auta. Sklo se tentokrát vysype po prvním výstřelu. No jo, to je tak, když v brokovnici jsou patrony poskládány střídavě ostré se slepými a jeden musí umět počítat, který výstřel je slepý a neškodný, a který bude ostrý.

Fotografie ze zadržení střelce policií. Záběr na útočníkovo auto Subaru Outback jasně dokazuje, že v předním skle auta není žádný kráter po 3 výstřelech z brokovnice, žádné praskliny, vůbec nic.
Krizoví herci, slepé patrony, chybějící díry od projektilů v oblečení, na zdech a v oknech, chybějící potřísnění oděvů krví od průstřelů, žádný křk, hromady mrtvol v rozích…

Video by neuspělo ani jako béčkový film, ovšem během skriptu došlo k neočekávané chybě, na ulici byla reálně zastřelena jedna žena, jediný reálný okamžik, který je naprosto odpornou vraždou. Všechno ostatní na záznamu ovšem parametry reálnosti nemělo, ani co by se za nehet vešlo. Muslimové v kuklách a ve škraboškách v modlitebně, žena v modlitebně, hromady mrtvol před příchodem střelce, chybějící krev i křik obětí.

Tarrant střílí do levé hromady, všimněte si zad obětí, nikde žádná krev a oběti mají ruce pod sebou…

Je důležité zdůraznit, že False Flag ještě neznamená, že neumírají lidé. Právě 11. září 2001 je toho příkladem, kdy architekti události nechali zemřít v budovách WTC přes 3 tisíce lidí. I v tomto videu je reálná oběť, na ulici, která volá o pomoc, jako jediná v celém záznamu. Jenže to je součást těchto operací. Je snaha minimalizovat skutečné oběti, používat krizové herce, slepé patrony, pytlíky s krví pod těly krizových herců a nesmyslné chyby ve skriptu a scénáři, které nedávají smysl a poznají je jen zasvěcení, např. muslimové v kuklách a škraboškách, kteří v muslimské modlitebně nedávají smysl.

Video z druhé modlitebny: Nářek, povyk, panika, krev obětí útoku na koberci, muž s průstřelem srdce na nohách a telefony v rukách a selfíčka…

Jako perlu na závěr přikládám dodatečně do článku video natočené z druhého místa útoku, ze druhé modlitebny ve chvíli, kdy útočník už odešel. Jak asi víte, útoky v Christchurch proběhly ve dvou modlitebnách na dvou místech. Tam už to vypadá zdánlivě reálněji. Skvrny od krve na koberci, krev na zdi. Jenže v čase 01:15 muslim na zemi drží dítě (co dělá děcko v modlitebně?) a dělá si s ním selfíčko. O děti se v muslimských rodinách starají výhradně ženy. Muži si nikdy na modlitby nevodí své děti.

Nikde ovšem opět nejsou ve zdech stopy po střelbě, po kulkách, ani v případě muže v čase 00:40, který má krvavou skvrnu na bílém rouchu přesně na srdci, kam byl jako střelen, ale evidentně to rozdýchal. Sami posuďte absurdní divadlo, ze kterého se mi opravdu dělá nevolno. Není normální, aby se lidé nechali tak snadno tahat za nohu, ale musíme znovu zopakovat pravdu, že média dnes nepřináší informace o tom, co se stalo, ale vytváří vlastní verze reality s cílem prosadit zákony proti legálnímu držení zbraní, zákony na trestání rasismu a xenofobie proti muslimům a zákony proti všem, kdo odmítají a odporují migraci.

 

Není to poprvé, kdy masakr a záběry z něj nedávají smysl, ale pokud moderátoři BBC hlásí pád budovy, a ta přitom nadále stojí za zády reportérky, nebo když někdo zabíjí lidi a oni nekřičí, neutíkají, ale leží dopředu na přichystaných hromadách, tak prostě musíme zůstat k oficiálním zprávám o masakru skeptičtí. Je mi líto té ženy na ulici, ta podle všeho byla opravdu reálnou obětí. Pachatel používal slepé a ostré zásobníky, přebíjel systematicky, měnil zbraně, slepé patrony, osoby s neprůstřelnými vestami, chybějící díry v oblečení a zdech od kulek. Sami si udělejte názor, sami posuďte, co vidíte doopravdy a co si naopak máte myslet, že vidíte. Naše redakce ostře odsuzuje všechny akty terorismu a všechny násilné činy na nevinných lidech, ale fakta v tomto videu jsou nezvratná a po zhlédnutí záběrů si uvědomíte, jak snadno dnes média utváří umělé a virtuální informační pole.

Doporučení:

Analýzu druhého videa z masakru, kterou byste si také měli přečíst, najdete zde.

Unikátní záběry svědka, které potvrdily, že čelní sklo od brokovnice nemělo průstřely, najdete zde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

586
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky). V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
Julina
Návštěvník
Julina

Jo a kde jsou ty ženy a děti ? A za celou dobu nebylo vidět, že by někdo další přicházel do mešity a ty non-stop otevřený dveře u zaparkovanýho auta taky trošku divný a údajně podle článků, tak v druhé mešitě zněli výstřeli, ale nikdo nebyl ani zraněn se psalo, protože svědek zahnal ozbrojeného střelce bankovním terminálem ? Není to snad nějaké znamení o penězích ? A prý mu svědek upuštěnou zbraň sebral a prohodil oknem a to se rozbilo.
To je zase story. Jiní svědci asi už nebudou….každej řidič nesleduje střelbu na chodníku když jede okolo.

Julina
Návštěvník
Julina

Zase se ten koment se nezobrazuje, tak to zkusím znovu a ve zkratce… Mě to připadá, že tam bylo naveženo 50 lidí z krematoria a zbytek stojících lidí byli herci kteří po střelbě slepýma utekli…. ze začátku tam je vidět pořádná hromádka lidí a během pár vtěřin jen polovina. A je obviněn z jedné vraždy…. pro mě to je ta přejetá herečka na silnici. A už to dál řešit nebudu, média to video ignorují a melou si jen svoje hovna.

Pravdu se ale nejspíš nedozvíme.

Julina
Návštěvník
Julina

Proč lidi vlevo místnosti neutekli oknem jako ti dva co jsou krátce na záznamu vidět, proč jeden běží proti střelci a skleněné dveře střelec mine, proč je vlevo hromada lidí a za pár okamžiků tam je lidí o polovinu méně,proč vlevo leží chlapík hlavou ke střelci a lehce je pod lavičkou a na zádech má průstřel, proč všichni lidi vpravo jsou v rohu a průchodu do vedlejší místnosti, ale nikdo tam neprošel, jakoby tam byla zeď a né průchod.Proč ty dvě ženy venku jdou, opakuji jdou k brance po chodníku od záchodků a musejí nést boty v ruce,když jednu zasáhne a je zutá a boty má u hlavy. Proč přesně po skončení akce začne hrát ta písnička v autě? Kde jsou nějaké fotky po útoku jak to tam vypadá ? Proč ten zásobník tam leží dřív než vejde střelec.

Je tam toho mnoho a toto video bylo živě vysíláno, ale stylem, nahrané upravené video a pak živě přenášené.

Mě to připadá, jakoby ty lidi posbírali v krematoriu, tam je navezli a položili na hromádku, před nima stálo pár herců a po střelbě slepýma se herci rozutekli. Jiné vysvětlení proto nemám, proč hromádka lidí leží a ostatní stojí.

Julina
Návštěvník
Julina

Je normální, aby v čase 10:58 podle zdejšího videa letěla ta čepička z hlavy po výstřelu kolmo vpravo a takový kus ?

LHLHLH
Návštěvník
LHLHLH

Kompletni video trvajici skoro 17 minut lze prehrat a take snadno stahnout na teto strance:
http://www.unz.com/akarlin/powerful-take-putler-was-an-idol-to-brenton-tarrant/#comment-3105076

Toto video neni tak straslive zkomprimovane, jako 12 minutova verze dostupna na jednom webu.

Julina
Návštěvník
Julina

nevidím ho tam

psps
Návštěvník
psps

Prečo nejde prehrať druhé video v tomto článku

Administrator
Admin

Už je to opravené.

hmm
Návštěvník
hmm

Je to divadlo co sa tyka Tarrantoveho vrazdenia a aby bolo presvedcive,tak 2zavrazdil 1-2 ludi.

WarraN
Návštěvník
WarraN

https://www.youtube.com/watch?v=q89Xrte2NmE test zbraně AR-15 na kuřeti ve srovnání s 9mm. zajímavé 🙂

nikdo
Návštěvník
nikdo

málem bych zapoměl. Chtěl bych poprosit autora článku, nebo někoho znalého střelby, když záběry odsuzují všichni ti, kteří drželi v ruce zbraň a stříleli z ní (já ano), co znamená toto??? … No jo, to je tak, když v brokovnici jsou patrony poskládány střídavě ostré se slepými a jeden musí umět počítat, který výstřel je slepý a neškodný, a který bude ostrý…. popisovaný náboj totiž neznám, nikdy jsem se s ním nesetkal. Znám pouze cvicný náboj, který obsahuje odpruženou zápalku, ale nic ze zbraně nevystřelí

Zbrojovák
Návštěvník
Zbrojovák

Aha. Já Vám rozumím. Takže vy tady dáváte na odiv své znalosti terminologie z oblasti zbraní a munice a mlžíte co to jde? O věc vám vůbec nejde. Já bych taky mohl kritizovat článek autora a pitvat se v jednotlivých slovech a rozporovat je, ale proč, když je snad jasné o co autorovi šlo! Pokud znáte pouze cvičný náboj, tak to je dost málo, protože kromě cvičných existují ještě náboje akustické a školní a možná ještě kupa dalších o kterých nemám ponětí. K některým věcem jako je brokovnice na začátku a řeči o rozptylu jsem se už vyjádřil dříve, že je to nesmysl, ale to nemění nic na věci, že je tohle celé video sehrané divadlo. Je to plné symboliky a jde o vzkaz pro zasvěcené. Je tam toho tolik až přechází zrak. Na veterans today je osmisekundové video, které ukazuje druhého střelce a jeho pomocníka za kterým se kryje. To co je na našem videu je něco zcela jiného, než co se událo ve skutečnosti. Pokud tam skutečně někdo vystřílel 50lidí, tak to nebylo podle tohoto videa, ale úplně jinak. Policie měla ten den “náhodou” cvičení, jak je obvyklé už od 11.9 . Takže kryla celou akci a postarala se o hladký průběh. Vláda o tom taky věděla, když hned začali řvát o odzbrojování obyvatelstva. Střelecovo vybavení neodpovídá tomu co je možné legálně dostat na NZ a Austrálii. Jak převezl zbraně na NZ přes kontroly? Na tohle se zaměřte a ne na nějakou terminologii cvičného náboje…

nikdo
Návštěvník
nikdo

to Dekonspirator a Zbrojovak: koukal jsem na to, v čase 9:00 – 9:01 je videt nabojnice, která vyletí z vyhazovacího okénka, odrazí se od zídky a dopadne na zem a během chviličky zmizí. Najděte si rozměry nábojnice .223R. Není pravda, jak psal Administrátor, že náboje jsou ze světlé mosazi. Ano, výroba těchto převažuje, nicméně dělají se i ocelové nábojnice -> http://ammunitionstore.com/products/223-5-56×45-ammo-62gr-hp-wolf-wpa-polyformance-20-round-box.html asi se nemusíme moc dohadovat, že vzhledem k rozlišovací schopnosti kamery takovovou vystřelenou nábojnici není kamera na mokrém asfaltu schopna zobrazit. Nebo ano?

Jinak standardní vlastnost zbrani je odhodit vystrelenou nabojnici priblizne 2-3m daleko v uhlu 45-80° od osy strelby. Takto vyhozena nabojnice je vzhledem k velikosti, uhlu zaberu kamery vyhozena zcela mimo zaber.

mmch: co se tyce strelby brokovnice, ktera je tu take casto zminovana…ehm…predpokladam, ze vsichni odbornici mistni vedi, ze do brokovnice existuji a jsou siroko rozsirene jednotne naboje (na lov) -> http://www.lovecke-zbrane.eu/naboje/naboje-na-zbrojni-prukaz/brokove-jednotna-strela/naboj-12-70-brenneke-classic-31-5g/ ze zaberu strelby nelze nikde poznat jakym nabojem strelec strili, cili autoruv popis strelby z brokovnice timto naboj by byl zcela mimo misu. zejmena pri strelbe ve vozidle skrz celni sklo (ktere se uz svoji konstrukci nemuze rozsypat jako bocni skla a vznika v nem cisty kruhovy prustrel)

Zbrojovák
Návštěvník
Zbrojovák

Několikrát je vidět horní část zásobníku s náboji. Chcete tvrdit, že nejsou mosazné? Zlatě svítí a je dokonce vidět, že jsou to celopláště. Tedy ty dva horní co jsou vidět. Uvnitř budovy jsou nábojnice na zemi taky jasně vidět. V jednom případě padá nábojnice směrem na hranu sloupku, ale směřuje zcela evidentně na asfalt před hranou a tam zmizí. Nikam se nekutálí atd. Tam je to vidět jasně. V jednu chvíli je a pak už nic. Vy píšete o jedné, která se odrazila. Sledujte všechny a směr kterým letí, nebo se dívejte pouze na asfalt, jestli se tam něco hýbe a kutálí. Udělal dostatečně ran. Některé směřovaly napravo od hrany sloupku do ulice. Při tomhle úhlu by se odrazily od bílé zdi, spadly po ní a dál se kutálely po asfaltu. Nic takového tam není ani náznakem. Jo a co má společného to, že se vyrábí i železné lakované nábojnice s tímto případem, když je zcela evidentní že nebyly použity.