Video: “Naučte se dějepis – Evropu od Hitlera osvobodily Spojené státy!”

Video: “Naučte se dějepis – Evropu od Hitlera osvobodily Spojené státy!”

V posledním pořadu “Máte slovo” na téma “Kam směřuje česká politika – k USA, nebo Rusku?” se učitelka z Brna Petra Štěpánová vyjádřila na adresu Ruska a Putina. „Nevíme, kdo je agresor a kdo oběť,“ popsala názorový chaos dnešní doby a doložila to příkladem dětí ve škole, u kterých přeci dokážeme rozlišit, kdo zlobí a kdo ne. Stejné je to prý s Putinem a s Moskvou: „Chtějí se rozpínat. Je tu jasný agresor,“ ujistila. „Spojené státy osvobodily Evropu od agresora Hitlera. Naučte se dějepis,“ poučila osazenstvo s tím, že desetileté děti ji také žádaly, aby v televizi zmínila vzkaz: „Ať už u nás skončí komunismus!“ Pak po předsedovi TOP 09 Miroslavu Kalouskovi, který byl také hostem u Michaely Jílkové, žádala zrušení KSČM. „Jde o život, máme toho plné zuby,“ zhodnotila vývoj. A ostré reakce zaznamenala už v samotném vysílání: „Jestli tohle učíte děti, tak pánbůh s námi“ (celý pořad zde).

Vystoupení učitelky vyvolalo bouřlivé reakce na obou stranách

“Lidé mi telefonovali, psali vulgární maily, někteří mi dokonce vyhrožovali fyzickou likvidací. Nakonec jsem všechno nahlásila na policii a požádala ji o ochranu,“ uvedla Štěpánová pro server Echo24.cz. I teď je internet zaplaven nejrůznějšími reakcemi. Učitelka zaujala i europoslance Jaromíra Štětinu, který naopak její slova ocenil: „Statečná ženská. Zvláštní: pětadvacet let po Listopadu musí mít člověk odvahu, aby řekl, že komunismus byl špatný. Je potřeba bránit demokracii a postavit komunisty mimo zákon,“ uvedl jasně na Facebooku.

Naopak Jelena Vičanová (pozn.: nikdy jsem o ní neslyšela, něco zde)  se domnívá, že s těmito názory by za katedru raději Štěpánová neměla vůbec chodit. Organizuje petici, která má prověřit působení pedagožky na základní škole a její postupy. „Domníváme se, že takovéto vyučovací metody jsou v demokratické společnosti nepřípustné. Žáci mají práva na objektivní a relevantní informace, nikoliv jen na zjevné pseudopravdy a lá osobní názor paní učitelky,“ píše autorka petice. Zároveň se ptá, jak je možné, že nezná historická fakta a pak přidává: „Proč se žáci této učitelky domnívají, že stále žijí v komunismu, když už 26 let žijeme v demokracii?

[VIDEO] Zásadní video, kde Valerij Pjakin popisuje příčiny úpadku škol, šikanování učitelů za strany dětí atd.

Jakým právem chce tato učitelka nedemokraticky zakazovat občanům, koho mohou a nemohou volit a proč k tomuto nepřijatelnému jednání vede své žáky?“ Petici už po internetu podepsaly stovky lidí. Aktivistka svůj názor aktuálně vyjádřila i přes sociální síť: Soužka učitelka zase pobavila: „Nejlepší by podle mě bylo, kdyby se tehdy Američani vylodili a následně došli až do Moskvy. Nemuselo dojít ke studené válce a dnes jsme mohli mít klid,“ citovala slova pedagožky pro server Echo24. Zároveň zapochybovala, zda nemohla mít Štěpánová úraz: „Jí snad spadla na hlavu tabule,“ píše na Facebooku.

Štěpánovou za její vystoupení v pořadu však nepochválil mediální analytik Jiří Mikeš. „Kdo byl úplně mimo mísu, té jsem se zhrozil, to byla učitelka Štěpánová. To bylo něco tak strašného. To jsem si říkal: Tak tohle učí ty naše děti, vnuky? Tak to jsme to teda dopracovali,“ uvedl Mikeš pro ParlamentníListy.cz. „Ty děti si vůbec nepamatují, co to byl komunismus a hlavně je vůbec nezajímá. Ty zajímá, co si koupí a jakou hudbu budou poslouchat, na jaký film půjdou… Ty zatím nezajímá nějaká Amerika nebo Rusko,“ dodal analytik.

Zdroj a více: zde

Soudružka učitelka Štěpánová učí bludy

Když jsem nedávno vkládala článek o ruském vlastenectví, znova jsem si uvědomila, jak byla za 2. světové války Evropa opětovně obětována k tomu, aby si světová moc podmanila Rusko. Jak byla Evropa obětována Hitlerovi za účelem, aby stejně jako přes Napoleona byl učiněn pokus o ovládnutí Ruska a jen se čekalo, jestli se to konečně podaří (nemluvě o ovládnutí, které bylo učiněno přes Lenina). A že Rusko naprosto osamoceno a s nasazením a oběťmi, o jakých USA nemají ani ponětí, Hitlera zastavilo šest kilometrů před Moskvou!Následně Hitlera hnalo stejně, jako Napoleona, a když mocní viděli, že s Ruskem to opět nevyšlo, fofrem do Evropy nahnali Američany, aby zachránili vliv, který mohli ztratit . A jako kompromis přijali, že než dojde k dalšímu pokusu o podmanění Ruska (tentokrát “sametově”, přes tzv. EU a především poté, co se Německo bude natolik kát, aby se zapomnělo na zvěrstva fašismu a bude moci být sjednoceno), bude Evropa rozdělena na kapitalistickou a komunistickou část.

A že až nastane doba, s pomocí správných lidí, tzv. disidentů (polská Solidarita a Lech Walesa, o kterém stále více vychází najevo, že spolupracoval s KGB, Havel…) a globalistů (Gorbačov) dojde ke “spontánnímu” pádu komunismu. A že následně bude velká marxistická revoluce zavedena na celý svět.

Soudružka učitelka Štěpánová nejen že neví, resp. nechce vědět, kdo osvobodil Evropu, ale především jsou k smíchu její řeči o komunismu. Od nikoho totiž slova o nepřátelském komunismu nevyznívají tak směšně a hloupě, jako od všech havlistů. Nechápu, že ani čtvrt století po pádu komunismu jim snad nedošlo, že slavný Havlův listopadový projev o tom, jak si všichni budou v nové Evropě rovni (dnes můžeme doplnit, že včetně uprchlíků), byl projevem veskrze marxistickým!

Listopad 1989 byl evropskou marxistickou revolucí a Havel byl jejím velikým vůdcem. A k těm řečem proti komunistům – 2. prosince 1989 poskytl Havel rozhovor Rudému právu, ve kterém vysvětluje, že komunisty nezruší, že k nim chová přátelství (nepřipomíná tím Lecha Walesu?) a hned v lednu 1990 Komunistickou stranu legalizoval! Rozhovor s Havlem je na čtvrté straně zde.

Je to paradox, ale jestli se dnes někdo marxismu-komunismu (NWO) brání, tak je to Rusko a Putin. Soudružka (jak jinak lze nazvat havlisty?) Štěpánová je úplně hloupá. Přesněji – hloupá poslušná neomarxistická soudružka. Je neštěstím, že naše děti učí někdo, kdo neví nic ani o Havlovi a Listopadu – natožpak o osvobození Evropy od Hitlera!

PS: Soudružka Štěpánová mi připomněla jiného neomarxistu, který byl rovněž hostem pořadu “Máte slovo”. Tento student filozofie (líheň neomarxistů? viz neomarxisté na stránkách White media) pro změnu velmi zapáleně obhajoval uprchlickou politiku, když se předtím angažoval na autogramiádě Madlenky Algrightové, video.  Je náhoda, že takoví hosté dostávají v “Máte slovo” slovo?

Zdroj úvodního videa zde

-Pozorovatelka-  28.2.2016

Aktualizace

Paní učitelka v “Máte slovo” vystupovala už v únoru 2013, kde jako jeden z účastníků obhajovala církevní restituce, video. Více o Petře Štěpánové zde

– Pozorovatelka- 28.2., 21:20 hod

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Majklcz
Návštěvník
Majklcz

Tohle od pani učitelky je dost mimo.
Vypadala že je mimo.
Dík patří všem co bojovali proti Hitlerovské armádě.
Nemělo by se znevažovat sovětské ani americké ani britské či jiné národnostní přičinění.
Na obou stranách každý ztratil někoho blízkého.
Místo abi se lidi spojili tak se proti sebě štvou. V propagandě si nemají rusáci a amíci co vyčítat.

Bozelin
Návštěvník
Bozelin

štěpánová je vymaštěná .USSA se po pádu Berlínské zdi šíří světem jako sarančata od Berlína po Doněsk a Krym – napadli a zničili 8 států vyvraždili 3 miliony lidí – dalších 9 států okupovali a agresor je Putin – Nemůže být tak blbá asi je vydíraná nebo placená.
Takto blbý být snad nikdo ani nemůže .

USA
https://aeronet.cz/news/12-22-duvodu-proc-usa-vedou-valky-po-celem-svete-bez-ohledu-na-jejich-vysledek/

Dalimil Kopriva
Návštěvník
Dalimil Kopriva

Učitelka má naprostou pravdu. USA osvobodili Evropu od Hitlera. Kdo osvobodil Francii, Itálii, Holandsko, Belgii, Norsko, Lucembursko a většinu Německa? USA nebo SSSR? A na rozdíl od SSSR, které po osvobození východní a střední Evropy zaplevelilo tyto země komunismem a zničilo v v nich na 50 let demokracii, chovaly se USA v osvobození výše uvedených zemí tak, že tam nechali proběhnout demokratické volby a umožnili obnovit předválečný systém parlamentní demokracie.

Bozelin
Návštěvník
Bozelin

USSA vstoupilo do války až když byla válka rozhodnuta – nepřišli zachraňovat svět ale rabovat projekty – mozky – průmysl – technologie a likvidovat konkurenci tak jako Škoda Plzeň – JAWA Strakonice – Budějovice i Prahu.atd. Němci měli armády zaměstnány na východě proto měli amíci snadný postup. Jen díky SSSR VS a Berlínské zdi jsme tady měli 55 let klid a mír což nesmírně vadilo západní buržoazii která po celá staletí ohrožuje Rusko – SSSR i socialistické státy které udržely o MÍR.po celých 55 let .Proto studená válka neustálé ohrožování – štvanice vůči socialistickému bloku. Imperialisti po celou dobu vedli a vedou vedou studenou i taktickou válku proti východu. který vždy usiloval o MÍR . SSSR – VS vedly mírovou obrannou politiku a byly pevnou protiimperialistickou hrází .Po pádu berlínské zdi se imperialisti začali šířit světem z Berlína až po Doněsk Za 20 let zničili 8 států vojensky a dalších 9 okupují. Od Berlína po Doněsk – Krym a stále mají málo stále chtějí dál USSA se šíří světem a Putin je agresor ??? Mozky máte ? .A Tebe učí štěpánová ?

Svata pravda
Návštěvník
Svata pravda

Raději merické hovno nežli ruský dort 🙂

Ivan Kaput
Návštěvník
Ivan Kaput

Naučte se dějepis rusáci. CCCP zahájil druhou světovou válku. A pak ji prohrál. Rusů zařvalo 20 mega. Ale válku vyhráli. Tomu říkám poběda jako prase. 🙂 🙂 🙂

Ščors
Návštěvník
Ščors

Jak Rusko zachránilo západní civilizaci: Zatímco národy na západě Evropy v relativním poklidu, měřeno hrůzami a utrpením Ruska, budovaly svoji civilizaci, na Rusko se valily vlny mongolských hord z východních stepí. Hořící vesnice i města, děti a hlavy padlých obránců narážené na kopí, „zdobená“ koňskými žíněmi, ženy znásilňované a odváděné do otroctví… (Srovnej tklivé elegie o našem utrpení pod Habsburky.)
Dvě stě padesát roků pod mongolským panstvím! Bylo to málo, či dost, aby kalich byl naplněn? Průraznost mongolské rasy byla v té době taková, že nestát v cestě Rusko, které většinu této „kinetické energie“ absorbovalo, její expanze by skončila na březích Atlantiku. Existovala by dnes západní civilizace (z jejíž podstaty dosud žijeme) potažmo i ta z ní vzniklá americká (?), nestát v cestě „překážející“ Rusko?
Napoleon, Hitler, „boží vyvolení“, gulagy – bylo to málo, či dost k naplnění kalicha?
Rusko zrazené a opuštěně. Noci plné úzkosti a obav o jeho osud. Bylo to málo, či dost…?
Evropu, zdevastovanou materiálně i morálně První válkou, nezajímal osud obrovské země na východě. Jen tu a tam článek nebo brožurka s tématem: Umírající Rusko. To byl celý zájem Evropy o jeho osud…však i Tatíček pravili, že každý národ si musí pomoci sám a že to, co se děje v Rusku, je jeho vnitřní záležitost (Prorok!) – a jeho lobbing u „anglosaských velmocí“ za hospodářskou pomoc bolševikům a za jejich uznání jako vlády Ruska!! K tomu skromné přiznání: Mohl jsem Rusko zachránit.
A Rusko tu je i bez jeho záchrany!
Síla státu se neměří jen růstem HDP, mírou zadlužení nebo palebnou silou zbraní, ale i jeho vnitřní kompatibilitou.
Není zázrakem, že Rusko, tolikrát stojící před branami smrti, a to jak té fyzické, tak i duchovní, se po sedmdesáti letech chazarsko-bolševické vlády (těch „vyvolených“) slavně navrátilo ke svým křesťanským kořenům? Nebylo to ale zadarmo. Krev mučedníků je semenem křesťanů, řekl Tertullián.
Schizma z roku 1054 otřáslo Církví i Evropou. Víme ale, že Bůh může i špatné změnit v opak, vždyť co by dnešní západní Církev, otřásaná skandály, liberalismem a devastovaná zednářskými „monsiňóry“, mohla ruskému národu nabídnout?
Takže vlastně díky i za onen rok…
O těch, co po staletí sužovali Rusko, Dostojevskij napsal: „A teď nám prodávají mýdlo.“ Tou jednou větou vyjádřil vitalitu a nezdolnost Ruska. Možná, že s podobnou nabídkou přijdou i z druhé strany?
Proto rada americkému Bafometovi: Neprovokujte Rusko!
A nepopulární vzkaz do vlastních řad. Mají pravdu ti, kteří říkají: Buď skončíme v pekle s Amerikou, nebo se zachráníme s Ruskem.

Forever
Návštěvník
Forever

Neřekl bych, že bolševicko-chazarská vláda trvala v Rusku 70 let. Chazaro-bolševická vláda trvala od roku 1917 do nástupu Stalina, který postupně Rusko osvobodil od chazarské nadvlády. Po smrti Stalina se vliv západu na SSSR postupně obnovoval. Nakonec se západu podařilo SSSR skrze své vatikánské a žido-zednářské agenty v infiltrované KGB a KSSS dobýt. Poté vatikánsko-chazarská vláda trvala až do nástupu Putina, který postupně obnovil nezávislost Ruska na západu a osvobodil Rusko od vatikánsko-chazarské nadvlády a za jeho vlády se Rusko vrátilo k tradičním hodnotám.

Bressy
Návštěvník
Bressy

Konečné někdo napsal pravdu o Rusku!! Každý chytrak co placa jen nesmysly ,když hanobi politiku Putina, by si to mel přečíst několikrát!!! A hlavně svihli politici!! Bressy

nemuslim
Návštěvník
nemuslim

Být ředitelem školy kde učí Štepánková,tak po tomto vystoupení bych ji nepustiljiž vůbec do školy kde učí a dal bych ji doporučení aby ji nenechali učit ani c……a!!!!!!!

Dalimil Kopriva
Návštěvník
Dalimil Kopriva

Máte to špatně. Určitě jste místo “nemuslim” chtěl napsat “nemyslím”.

jan skácel
Návštěvník
jan skácel

Historii píší vítězové. Tak to je. Se zeptejte slováků proč v roce 1946 volili denmokratickou stranu slovenska, když je osvobodili rusové?

Montisan
Návštěvník
Montisan

Jenže je neosvobodili, ale porazili! To je sakramencký rozdíl … jinak by volili jasně luďáky, za nikoho se tak dobře neměli:)

Dalimil Kopriva
Návštěvník
Dalimil Kopriva

Ano, porazili demokraty v celé Evropě, Bohužel,

Helfer
Návštěvník
Helfer

Opravdu krásné je vystupování pana Roberta Papouška. Nedalo mi a hledal jsme po internetu. Našel jsem toto http://bandzone.cz/pum?at=info písnička “Za všechno může Kalousek”. Singl z roku 2015.
Dneska stojí v jedný lajně. Asi si zahulil něco jinýho.

veteranb
Návštěvník
veteranb

Celé vystoupení paní Štěpánové v pořadu by bylo zjevnou komedií, která ovšem z toho důvodu, že je učitelkou, přešla do tragikomického tónu. Tahle osoba učí děti? To je snad špatný vtip! Kromě toho, že to má v hlavě vše pomatené co se historie týče, shledávám hlavně u ní naprostou absenci jakékoliv sebereflexe. Její demagogická tvrzení vyslovuje s takovou dávkou intolerance k ničemu a nikomu, že člověku až naskakuje husí kůže. Je to evidentně zlý člověk prosycený nenávistí ke všemu, co nekoresponduje s jejím názorem. Upřímně řečeno, kdyby učila mé potomky, tak bych okamžitě žádal přeložení její nebo alespoň těch dětí. Vozil bych je třeba na opačný konec města, než abych připustil, aby strávily byť několik minut v její společnosti.
Podle křesťanské věrouky povstala žena z Adamova žebra. Tato žena byla zcela jistě uhnětena z žebra paní Langšádlové. Ta je stejně nenávistná až do té míry, že by vehnala národ do jaderné války. Tyto dvě kdyby se sešly, to by byla lahůdka.