Video: “Naučte se dějepis – Evropu od Hitlera osvobodily Spojené státy!”

Video: “Naučte se dějepis – Evropu od Hitlera osvobodily Spojené státy!”

V posledním pořadu “Máte slovo” na téma “Kam směřuje česká politika – k USA, nebo Rusku?” se učitelka z Brna Petra Štěpánová vyjádřila na adresu Ruska a Putina. „Nevíme, kdo je agresor a kdo oběť,“ popsala názorový chaos dnešní doby a doložila to příkladem dětí ve škole, u kterých přeci dokážeme rozlišit, kdo zlobí a kdo ne. Stejné je to prý s Putinem a s Moskvou: „Chtějí se rozpínat. Je tu jasný agresor,“ ujistila. „Spojené státy osvobodily Evropu od agresora Hitlera. Naučte se dějepis,“ poučila osazenstvo s tím, že desetileté děti ji také žádaly, aby v televizi zmínila vzkaz: „Ať už u nás skončí komunismus!“ Pak po předsedovi TOP 09 Miroslavu Kalouskovi, který byl také hostem u Michaely Jílkové, žádala zrušení KSČM. „Jde o život, máme toho plné zuby,“ zhodnotila vývoj. A ostré reakce zaznamenala už v samotném vysílání: „Jestli tohle učíte děti, tak pánbůh s námi“ (celý pořad zde).

Vystoupení učitelky vyvolalo bouřlivé reakce na obou stranách

“Lidé mi telefonovali, psali vulgární maily, někteří mi dokonce vyhrožovali fyzickou likvidací. Nakonec jsem všechno nahlásila na policii a požádala ji o ochranu,“ uvedla Štěpánová pro server Echo24.cz. I teď je internet zaplaven nejrůznějšími reakcemi. Učitelka zaujala i europoslance Jaromíra Štětinu, který naopak její slova ocenil: „Statečná ženská. Zvláštní: pětadvacet let po Listopadu musí mít člověk odvahu, aby řekl, že komunismus byl špatný. Je potřeba bránit demokracii a postavit komunisty mimo zákon,“ uvedl jasně na Facebooku.

Naopak Jelena Vičanová (pozn.: nikdy jsem o ní neslyšela, něco zde)  se domnívá, že s těmito názory by za katedru raději Štěpánová neměla vůbec chodit. Organizuje petici, která má prověřit působení pedagožky na základní škole a její postupy. „Domníváme se, že takovéto vyučovací metody jsou v demokratické společnosti nepřípustné. Žáci mají práva na objektivní a relevantní informace, nikoliv jen na zjevné pseudopravdy a lá osobní názor paní učitelky,“ píše autorka petice. Zároveň se ptá, jak je možné, že nezná historická fakta a pak přidává: „Proč se žáci této učitelky domnívají, že stále žijí v komunismu, když už 26 let žijeme v demokracii?

[VIDEO] Zásadní video, kde Valerij Pjakin popisuje příčiny úpadku škol, šikanování učitelů za strany dětí atd.

Jakým právem chce tato učitelka nedemokraticky zakazovat občanům, koho mohou a nemohou volit a proč k tomuto nepřijatelnému jednání vede své žáky?“ Petici už po internetu podepsaly stovky lidí. Aktivistka svůj názor aktuálně vyjádřila i přes sociální síť: Soužka učitelka zase pobavila: „Nejlepší by podle mě bylo, kdyby se tehdy Američani vylodili a následně došli až do Moskvy. Nemuselo dojít ke studené válce a dnes jsme mohli mít klid,“ citovala slova pedagožky pro server Echo24. Zároveň zapochybovala, zda nemohla mít Štěpánová úraz: „Jí snad spadla na hlavu tabule,“ píše na Facebooku.

Štěpánovou za její vystoupení v pořadu však nepochválil mediální analytik Jiří Mikeš. „Kdo byl úplně mimo mísu, té jsem se zhrozil, to byla učitelka Štěpánová. To bylo něco tak strašného. To jsem si říkal: Tak tohle učí ty naše děti, vnuky? Tak to jsme to teda dopracovali,“ uvedl Mikeš pro ParlamentníListy.cz. „Ty děti si vůbec nepamatují, co to byl komunismus a hlavně je vůbec nezajímá. Ty zajímá, co si koupí a jakou hudbu budou poslouchat, na jaký film půjdou… Ty zatím nezajímá nějaká Amerika nebo Rusko,“ dodal analytik.

Zdroj a více: zde

Soudružka učitelka Štěpánová učí bludy

Když jsem nedávno vkládala článek o ruském vlastenectví, znova jsem si uvědomila, jak byla za 2. světové války Evropa opětovně obětována k tomu, aby si světová moc podmanila Rusko. Jak byla Evropa obětována Hitlerovi za účelem, aby stejně jako přes Napoleona byl učiněn pokus o ovládnutí Ruska a jen se čekalo, jestli se to konečně podaří (nemluvě o ovládnutí, které bylo učiněno přes Lenina). A že Rusko naprosto osamoceno a s nasazením a oběťmi, o jakých USA nemají ani ponětí, Hitlera zastavilo šest kilometrů před Moskvou!Následně Hitlera hnalo stejně, jako Napoleona, a když mocní viděli, že s Ruskem to opět nevyšlo, fofrem do Evropy nahnali Američany, aby zachránili vliv, který mohli ztratit . A jako kompromis přijali, že než dojde k dalšímu pokusu o podmanění Ruska (tentokrát “sametově”, přes tzv. EU a především poté, co se Německo bude natolik kát, aby se zapomnělo na zvěrstva fašismu a bude moci být sjednoceno), bude Evropa rozdělena na kapitalistickou a komunistickou část.

A že až nastane doba, s pomocí správných lidí, tzv. disidentů (polská Solidarita a Lech Walesa, o kterém stále více vychází najevo, že spolupracoval s KGB, Havel…) a globalistů (Gorbačov) dojde ke “spontánnímu” pádu komunismu. A že následně bude velká marxistická revoluce zavedena na celý svět.

Soudružka učitelka Štěpánová nejen že neví, resp. nechce vědět, kdo osvobodil Evropu, ale především jsou k smíchu její řeči o komunismu. Od nikoho totiž slova o nepřátelském komunismu nevyznívají tak směšně a hloupě, jako od všech havlistů. Nechápu, že ani čtvrt století po pádu komunismu jim snad nedošlo, že slavný Havlův listopadový projev o tom, jak si všichni budou v nové Evropě rovni (dnes můžeme doplnit, že včetně uprchlíků), byl projevem veskrze marxistickým!

Listopad 1989 byl evropskou marxistickou revolucí a Havel byl jejím velikým vůdcem. A k těm řečem proti komunistům – 2. prosince 1989 poskytl Havel rozhovor Rudému právu, ve kterém vysvětluje, že komunisty nezruší, že k nim chová přátelství (nepřipomíná tím Lecha Walesu?) a hned v lednu 1990 Komunistickou stranu legalizoval! Rozhovor s Havlem je na čtvrté straně zde.

Je to paradox, ale jestli se dnes někdo marxismu-komunismu (NWO) brání, tak je to Rusko a Putin. Soudružka (jak jinak lze nazvat havlisty?) Štěpánová je úplně hloupá. Přesněji – hloupá poslušná neomarxistická soudružka. Je neštěstím, že naše děti učí někdo, kdo neví nic ani o Havlovi a Listopadu – natožpak o osvobození Evropy od Hitlera!

PS: Soudružka Štěpánová mi připomněla jiného neomarxistu, který byl rovněž hostem pořadu “Máte slovo”. Tento student filozofie (líheň neomarxistů? viz neomarxisté na stránkách White media) pro změnu velmi zapáleně obhajoval uprchlickou politiku, když se předtím angažoval na autogramiádě Madlenky Algrightové, video.  Je náhoda, že takoví hosté dostávají v “Máte slovo” slovo?

Zdroj úvodního videa zde

-Pozorovatelka-  28.2.2016

Aktualizace

Paní učitelka v “Máte slovo” vystupovala už v únoru 2013, kde jako jeden z účastníků obhajovala církevní restituce, video. Více o Petře Štěpánové zde

– Pozorovatelka- 28.2., 21:20 hod

Print Friendly, PDF & Email