Video: Na žádost NATO zkoumají egyptologové konec Egypta. O kolapsu civilizací a...

Video: Na žádost NATO zkoumají egyptologové konec Egypta. O kolapsu civilizací a o společném jmenovateli všech kolapsů. A o současné době

Video přednášky světově uznávaného egyptologa, Miroslava Bárty, kterého mám v úctě a jehož pohled na současný svět je mi blízký srovnáváním současnosti s dávnými kulturami, se chystám vložit už dlouho a k článku VK mi přijde aktuální, tak jej vkládám.

Upozornila bych na čas 2:20, kde zmiňuje Kurdistán jako nejstarší kulturu a já k tomu dodávám, že z té doby pochází nejstarší náboženství, které uctívá Slunce a Satana, ale vůbec to není špatné náboženství, jak by se mohlo zdát. Ve 4. minutě ukáže obrázek Kurdistánu a nejstarší stavby

Dále doporučuji čas 05:50, kde zmiňuje kolaps Velké Moravy, který byl světovým unikátem, protože Velká Morava zmizela prakticky ze dne na den, včetně lidí (dodávám – kde asi jsou nějaké důkazy?)

A ještě doporučuji čas 6:40, kde zmiňuje žádost NATO k prozkoumání kolapsu Egypta a vůbec kolapsu celé severní polokoule (doplním, že to se lámal Věk Ryb a Berana a když se lámou Věky, tak vždy něco končí. Na  začátku našeho Věku Ryb skončil Egypt a začalo křesťanské dvoutisíciletí, nyní jsme před začátkem Věku Vodnáře a opět bude něco končit.

Profesor Miroslav Bárta

Chvíli pak Miroslav Bárta hovoří o doporučených knihách, ale pak už je přednáška, která srovnává Egypt s našim systémem a kde je popis příznaků, společných pro konec každé kultury, nechybí ani jména našich politiků a myslím, že je co poslouchat.

O Slovanech v ní, bohužel, není nic, ale od Egyptologa se to snad ani nečeká.

Další video je novější (půl roku staré) a v něm už je porovnání se současností tvrdší, kromě jiného v něm Miroslav Bárta jmenuje některé naše i zahraniční politiky.

Ještě bych dodala, že jakmile nějaký systém končí, není šance na jeho změnu, dokud se opravdu nesesype – v tom s profesorem Bártou souhlasím.

Vložila:  -Pozorovatelka-  26.8.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Mojmir
Návštěvník
Mojmir

V.V.Pjakin – kdo to je? Muze mi nekdo odpovedet?

Pavel
Návštěvník
Pavel
Tomáš
Návštěvník
Tomáš

Já souhlasím,že současný stav ve kterém se tato planeta nachází je neudržitelný..Ovšem k panu Bártovi bych měl pár výhrad….Podle to co vyneslo naši civilizaci na vrchol bude příčinou jejího úpadku…To zdůraznil několikrát..Ovšem co nás dostalo tam kde jsme dnes??Odstartovala to technická revoluce??Prudký rozvoj věd a techniky,když se lidé vymanili z vlivu církve a jejích dogmat?….Nebo je to právě to oslabení církve a víry co podle něj rozloží tuto společnost???Ale to je nesmysl,protože církev vždy pokrok brzdila než aby mu pomáhala…Podle mě tahle civilizace skončí jakmile zmizí poslední zbytky morálních hodnot…A když se podívám na lidi které jsme si volili jako prezidenty tak bych řekl že morální hodnoty prostě odmítáme…

Plkal
Návštěvník
Plkal

Probíhající zánik evropské civilizace v kostce (Edward Gibbon (1737 – 1794), dílo Úpadek a pád Římské říše)

1. Valná většina obyvatel preferuje zábavu před prací.
2. Tradiční role otců jako živitelů rodiny je zpochybňována, množí se rozvrácené vztahy a svobodně žijící matky bez otců.
3. Senioři jsou zanedbávání. Lidé pečují o domácí mazlíčky více než o svoje staré rodiče.
4. Literatura a umění se stávají bezduchými. Vytváří se planá zábava za každou cenu. Takzvaná umělecká díla jsou ošklivá, nevkusná, nic neříkající, ale přesto za ně bohatí zaplatí horentní sumy.
5. Čestná vojenská služba vlasti je odmítána, zpochybňována, vysmívána a posléze zákonem zrušena. Armádu tvoří nájemní žoldnéři.
6. Lidé pilně pracující jsou zesměšňováni a jako vzor se staví prázdní pokrytci, populisté, pochybní umělci a takzvané celebrity.
7. Daňové zatížení obyvatelstva stále roste a stát přerozděluje neúměrně vysoké částky. Lidé se nebojí nepracovat, protože stát se o ně vždy nějak postará.
8. Úroveň vzdělání rapidně klesá.
9. Státní dluh roste do nikdy nesplatitelné výše.
10. Přestává se vyrábět a pěstovat, protože výroba doma je moc drahá a potraviny a výrobky se dovážejí ze satelitních zemí.
11. Kdo se dostal do pozice, kde může ze státního krást, většinou tak činí. Postižitelnost těchto zločinů je velmi malá.
12. Početí a výchova dětí je vnímáno jako obtěžující a dětí se rodí stále méně.
13. Léty osvědčené mechanizmy, chránící poctivé před podvodníky, náhle selhávají.
14. Veřejné funkce se stávají předmětem kořisti, zisku, udělují se za úplatky, a kdo je získal, chce z nich kořistit, aby se mu vložený úplatek několikanásobně vrátil.
15. Staletími předků prověřené hodnoty – jako je čest, smysl pro povinnost, zodpovědnost, nadšení pro práci, pro dobročinnost, zápal pro věci veřejné, jsou vysmívány a zesměšňovány.
16. Šíří se cynismus.
17. Šíří se plýtvání, nestřídmost, znevažování znalostí, dovednosti a poctivé práce.
18. Do země přichází velké množství cizinců.
19. Politikové nadbíhají iluzi, která si vynucuje zábavu a státní podpory (chléb a hry)
20. Občané stále na všechno nadávají

Sedí to na současnost ve všech bodech na 100%. Myslím, že dokonáno jest a není cesty zpět. Ostatně pan Bárta také tvrdí, že se proces nikdy nepodařilo zvrátit.

Tomáš
Návštěvník
Tomáš

Tedy čtu tu diskusi a nestačím se divit….Všichni vědí všechno..Tak když je tu tolik chytrých lidí mohl by mi prosím někdo osvětlit ten údiv pana Bárty nad tím,že je zde angličtina považována za cizí jazyk???A co je to jiného?

Aksal
Návštěvník
Aksal

Naše oblbování vesele pokračuje. Teď budou děti povinně chodit do školy 10 let. O rok dříve vyrvou děti z rodinného prostředí a budou do nich hustit svoji multi kulti a homo propagandu. Zároveň se jim otevřou dveře pro kradení dětí z rodin pro novou armádu pěstounů…Proč by měli pěstouni bez dětí dostávat plat, že? Aby měli co dělat, musí se zabezpečit stálý dostatek dětí…Jednou jsem v rádiu slyšela našeho ministra školství jak mluví o tom, že není dobře, když rodiče své děti vzdělávají, ještě by je mohli vzdělat jinak, než je státní doktrína !!!
http://www.novinky.cz/domaci/378931-skola-ma-byt-deset-let-pribude-rok-skolky.html

sibolet
Návštěvník
sibolet

Spíše by člověka zajímaly nálezy pod Sfingou,které o vypovídají o jistých informacích,které musí být UTAJENÉ…Pátral po nich vlezlý novinář,později mystik Brunton,viz jeho zážitek v sarkofágu ve Velké Pyramidě.Hnal se po nich Rommel,pak Hitler cuknul a soustředil se více na Antarktidu.Holt nordičtí EBE blondáci Němcum dávali technologie ze své podzemní základny v GIZEH a ANTARKTIDY..Ted tu máme naše TVURCE,co si námi geneticky pohráli,nějací ANUNAKI.kteří zase vegetují na poloostrově Kola,kam si vyrazil za rozumy PUTIN na ten záhadný týden,kdy zmizel..Pokrok je v tom,že NEMUSEL K ZUBAŘI,jako kdysi IKE..Milí ANUNAKI poženou na kobereček všechny EBE potvory a HLAVNĚ GP,cože to s NÁMI za ty 4 tisíce let PROVEDLI..A budou je hnát svinským krokem.Jde samozřejmě o POZITIVNÍ ANUNAKI ELOHIM,nikolv ti záporní špinavci NEPHILIM..No a nevědomý člověk zapomněl,že má v sobě božský paprsek SVĚTLA,takže tvořil bohy,až se potil na zadnici,viz tisíce bohu v Indii,kterým panáčkují…Satan je nic jiného,než zhutnění božského principu do hmoty,které se klaní nevědomí materialisté..Zkuste si na sobě,jak jste na tom..Prodejte svoje SUV a jezděte sockou…Jaké mate pocity? Jestli máte OSVOBOZUJÍCÍ pocit,jste blíže k Bohu,ke SVĚTLU,jestli knučite nad ztrátou,jste ještě pod knutou Satana hmoty…

Aksal
Návštěvník
4321
Návštěvník
4321

Doufám, že skončí pouze západní Evropa a země východní části EU se napadne zavčasu se odtrhnout a spolupracovat spolu hospodářky, ekonomicky, bránit si svoje teritorium před zamořeným západem, který se bude snažit a teď se snaží je strhnout s sebou. Východní státy EU se musí postavit západu společně. Odmítat uprchlíky a nakonec i společně najednou z EU vystoupit. To je podle mne jediná cesta. U nás se právě ta pomyslná hranice bude někde lámat a nesmíme v žádném případě se nechat zlákat a zůstat se zápádem současné EU. Musíme být na východ od této hranice.

Jinak podle paní Pozorovatelky sluníčko se Satanem nejsou špatný? 😀

Myslím, že by tu myšlenku měla nějak rozvinout …. tohleto vyjádření zní poněkud dosti nešťastně.

Jako nejhorší náboženství by mě napadnul Islám. Na toho bezvýznamnýho chudáka Satana a jeho kulty bych si asi ani nevzpomněl! 😀

B
Návštěvník
B

Vyznavači satana nejsou špatné náboženství? To je nějaké promo NWO?

Pavel
Návštěvník
Pavel

K tomu aby jste pochopil ono zlo skrývající se za Satanismem je třeba přejít do trochu jiné roviny.

Velice zjednodušeně – pokud v sobě zadusíte všechno duchovní – ochromíte logicky také rozum. A to následně povede k vašemu nevyhnutelnému úpadku. Tím se degradujete na úroveň zvířat. A přesně o to negativnímu principu jde – revertovat vývoj. Někdy, pokud zajdete do slepé uličky, tak vám negativní princip pomůže se vrátit zpět, ale pokud se jím necháte příliš dlouho inspirovat povede to k vaší zkáze.

Satan je z lidského pohledu symbolem/personifikací zla, ale bez zla není dobro. Stejně jak to píše pozorovatelka, tady jde o dualitu a hledání rovnováhy mezi extrémy. Rozhodně ne o uctívání negativního principu. Důležité je o tomto principu vědět.

Alfonsus Theophrastus Bombastus von Hohenheim
Návštěvník
Alfonsus Theophrastus Bombastus von Hohenheim

Pozorovatelko vy zase perlíte. Můžete mi prosím Vás dát odkaz na kulturu, která se jmenuje Kurdistán? Buďte tak od té dobroty. Pokud vím, tak Kurdistán je tak trochu svéráznější název pro jisté geografické území.

Za další. Můžete mi prosím zde věnovat zasvěcený odkaz, kde ona nejstarší?? (odkud pan Bárta nebo vy můžete vědět, že se jedná o nejstarší kulturu, vy jste byla přímým očitým svědkem vývoje lidstva za poslednch několik set tisíc let???) nejmenovaná kultura uctívá SATANA?? Při této příležitosti se podívejte do etymologie na vývoj slov a možná budete překvapena, kdy se poprvé začal používat tento výraz.

Jinak problémem všech egyptologů, ale i archeologů obecně jest ten že lžou jako když tiskne, neboť pod tíhou celé řady nových objevů, se jim nechce přepisovat učebnice. On když chudák celý život skládá tu či onu teorii, aby se dočkal uznání a když se tak nakonec stane, tak se zjistí, že vše je jinak, tak to je ovšem průser. To se jim holt holenku nechce s pravdou ven, pak. A tak se mlží a mlží….. (viz jejich poslední noční můra v Turecku zvaná Göbekli Tepe).

Jinak ty věky a časové ose máte pomatené a to vzhledem k posunu precese vlivem velkého kataklyzma před 12 000 lety, kdy se nám zemská osa posunula zhruba o 5,5 stupně. To jen na okraj.

Tak bych prosil ty linky Pozorovatelko, anebo přiznejte, že jste se mýlila.

igor
Návštěvník

Alfonsus Theophrastus Bombastus von Hohenheim,
ja by som sa prikláňal skôr ktomu, že takýto ” geológ” alebo ich nazvime ako chceme, vydáva svoj názor a nebral by som to ako, že je to nemenné. nik dávnu skutočnosť nezistí na 100 % , vzdy sa bude len hádať, že ako to asi bolo.
ak máš výhrady, tak je to tvoja vec, ale nekritizuj, že ten vedec je neomylný.

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Paní pozorovatelka píše dosti často zmatené postřehy. Buď tak činí vědomě, za úplatu se záměrem tzv. odborného matení či svádění méně informovaných čitatelů, nebo díky vlastní neschopnosti věcem hlouběji rozumět. Za sebe volím první možnost. Doporučuji pro všechny kdo neznáte nastudovat Koncepci sociální bezpečnosti. Nebudete potřebovat pro svou jasnou mysl žádným výplodů paní pozorovatelky.

Jana
Návštěvník
Jana

Vážený bombastický Theo…., ak chcete nejaké dôkazy o najstarších civilizáciách na území dnešného Kurdistánu, pozrite si napr. info o vykopávkach v Gobekli Tepe, rozhodne je tá civilizácia staršia ako sumerská a egyptská.

Alfonsus Theophrastus Bombastus von Hohenheim
Návštěvník
Alfonsus Theophrastus Bombastus von Hohenheim

Mílá božská Jano,

na Göbekli Tepe jsem sám upozornil ve svém předešlém materiálul. Nejenže jsem toto místo osobně navštívil na rozdíl od Vás , ale činil jsem minimálně dva rozhovory s odborníky, kteří zde dlouhodobě pracují a kteří přiznali, jak oficiální archeologie klame oshledně stáří tohoto pozoruhodného komplexu. jejcih tvrzení, je přímo v souladu s mými osobními zkušenostmi. Právě na Gëbekli Tepe, jsem upozornil, že existuje artefakty tzv. předpotopního stáří a charakteru, takže se nelze omezovat pouze hledáním do doby boblické potopy jak píše Pozorovatelka. Göbekli Tepe, ale nemá s jezidi nic společného. NAOPAK JASNĚ DEFINUJE A UKAZUJE, ŽE I NA TOMTO MÍSTĚ SVĚTA EXISTOVALA DALEKO STARŠÍ KULTURA, NEŽ BYLI JEZIDÉ O KTERÉ SE TAK VEHEMENTNĚ POZOROVATELKA OPÍRÁ (navíc jezidé nejsou kultura ani národ, ale náboženská kasta/komunita Kurdů).

To vše znovu dávám do kontextu s jejím tvrzení zde:

Upozornila bych na čas 2:20, kde zmiňuje Kurdistán jako nejstarší kulturu a já k tomu dodávám, že z té doby pochází nejstarší náboženství,…..

Sami archeologické vykopávky v Göbekli Tepe deklarují, že v době existence tohoto městského uskupení (minimálně 8000 let př.n.l.) existovalo daleko starší náboženství, než to Jezidské, které spojeno s uctíváním tzv. “Velké Tmavé Trhliny” (část Mléčné dráhy v profilu souhvězdí Střelce) atp. Je to na podstatně obšírnější materiál….