VIDEO: Na chorvatskou hranici dorazilo čelo nové migrační vlny, o víkendu vypukly...

VIDEO: Na chorvatskou hranici dorazilo čelo nové migrační vlny, o víkendu vypukly první střety s policií, migranti skandují, ať je pustí, že nechtějí do Chorvatska, ale do Německa! Na prázdniny urychleně vyjeďte už v pátek, v neděli zřejmě uzavře Německo a Rakousko hranice, konec Schengenu se přiblížil!

VIDEO: Na chorvatskou hranici dorazilo čelo nové migrační vlny, o víkendu vypukly první střety s policií, migranti skandují, ať je pustí, že nechtějí do Chorvatska, ale do Německa! Na prázdniny urychleně vyjeďte už v pátek, v neděli zřejmě uzavře Německo a Rakousko hranice, konec Schengenu se přiblížil!

Chorvatská média už  koncem minulého týdne přinesla obrazové záběry z událostí z hraničního přechodu Maljevac, kde ozbrojené bosenské složky policie zastavily skupinu několika stovek migrantů [1], kteří se pokoušeli vstoupit na území Chorvatska z území Bosny, aby mohli dále pokračovat ve své cestě do Rakouska a odtamtud až do Německa. Podle chorvatské policie se jedná o první předvoj a de facto čelo tzv. letní migrační vlny, která se právě teď formuje v prostoru Řecka a balkánských zemí a na hranice Schengenu by měla dorazit během první dekády v červenci. Nejde však podle informací o čerstvé migranty z Afriky nebo z Asie, nýbrž má jít hlavně o lidi, kteří již dostali v Řecku azylové statusy. Právě tyto migranty už nechce Německo přijímat a chce je vracet. Poté, co Itálie oznámila, že už nebude přijímat žádné nové uprchlíky, protože země je migranty zaplavena a více už nezvládne, vyslalo to do uprchlických táborů v Řecku, v Turecku a hlavně v samotné Itálie velké zděšení mezi migranty, protože uzavřením Itálie se uzavírá tzv. jižní přístup do Rakouska.

A jsou tu znovu. Další várka migrantů u hraničního přechodu Maljevac.

Migranti se tak začali přesunovat na vedlejší trasu, která vede z Řecka přes země bývalé Jugoslávie, hlavně přes Bosnu, Chorvatsko a Slovinsko, ze kterého se migranti dostávají do Rakouska. A právě tato cesta je hlavní trasou pro každoroční turisty z Evropy, kteří touto cestou jezdí do chorvatských letovisek. Pokud dojde k naplnění hrozby, kterou minulý týden zopakoval německý ministr vnitra Horst Seehofer, že od 1. července Německo uzavře hranice a zavede znovu pasové kontroly, pokud nedojde ve čtvrtek 28. června v Bruselu na summitu EU ke schválení migračních kvót, potom se začne odehrávat proces, který dosud Evropa nezažila.

Německo začne migranty, kteří již mají uprchlický status v Řecku, vracet ze svých hranic. To znamená, že vlna migrantů bude vržena zpět do Rakouska. Jenže rakouský premiér Sebastian Kurz už minulý týden upozornil, že pokud Německo uzavře hranice, Rakousko udělá to samé. A ihned vzápětí se k tomu připojil i Andrej Babiš, který po zasedání bezpečnostní rady státu uvedl, že pokud Německo a po něm Rakousko uzavřou hranice, Česká republika udělá totéž.

Uzavření hranic Německa a Rakouska na začátku prázdnin lze přirovnat k šílenství, ale je to zřejmě promyšlený plán

Největší hrozbou může být právě načasování. Horst Seehofer už včera uvedl, že pokud na summitu EU ve čtvrtek nebude dohoda zemí EU o přerozdělování migrantů, vydá příkaz k ochraně německých hranic okamžitě. To by mohlo znamenat, že na rozdíl od předchozího výroku z minulého týdne by mohlo Německo obnovit pasové kontroly už před víkendem, možná už v pátek, nebo druhý den v sobotu 30. června. Rakousko by zřejmě reagovalo okamžitě.

To by způsobilo naprostý dopravní kolaps v Evropě, protože po rozdání školních vysvědčení pojede velká část Střední Evropy na dovolené směrem na jih. Zdržení na rakouských hranicích by se mohlo protáhnout až na několik desítek hodin, protože rakouská policie se bude zaměřovat hlavně na více-obsazené osobní automobily, které jsou hlavním magnetem pozornosti pro policisty, protože mohou převážet migranty. A protože na dovolené pojedou celé rodiny, je jasné, že načasování uzavření hranic vyvolá kolaps. A začíná být jasné, že jde o záměr.

Přechod na rakousko-slovinské hranici.

Z tohoto kolapsu bude obviněna skupina V4, veškerý hněv Evropy se obrátí na Česko, Polsko, Slovensko a Maďarsko kvůli tomu, že tyto země blokují evropskou dohodu o redistribuci migrantů. A dá se očekávat, že Evropská komise v případě selhání vyjednávání o Dublinu IV začne proces uvalování sankcí na skupinu 4 pro-americky orientovaných zemí ve Střední Evropě. Emanuel Macron na posledním setkání s Angelou Merkel zopakoval, že Evropská unie musí v případě krachu jednání o Dublinu IV vyvodit sankce proti těm zemím, které nepodpoří systém přerozdělovacích kvót. Macron vyjmenoval sankce v podobě zablokování dotací z fondů EU, suspendace hlasovacích práv v Evropské radě, omezení přístupu občanů sankcionovaných zemí k volnému trhu práce v EU (Češi a Slováci by už nemohli v EU pracovat) a v poslední fázi i omezení přístupu firem z těchto zemí na společný Evropský trh, což by se rovnalo svým rozsahem k stejně brutálním sankcím, jaké jsou uvaleny na Rusko, jenom trochu v jiném kabátu.

Krach ve vyjednáváni o Dublinu povede v EU k lámání chleba o tom, které země v EU zůstanou, a které budou dříve či později následovat příklad Velké Británie

Pokud by došlo k uvalení těchto sankcí, všechny 4 země by během několika týdnů až měsíců padly do náruče USA a amerických elit. Je téměř jisté, že Američané by tím získali nejvěrnější spojence a rovnou celkem 4 trojské americké koně v celé EU, což by byla fatální rána Berlínu, který se snaží o poválečnou emancipaci a odpoutání se od amerického područí po II. sv. válce. Angela Merkel nechce zajít takto daleko, protože uvalením sankcí na země V4 by se nějaký Dublin IV a migrace rázem stala banálním problémem ve srovnání s tím, že uvnitř EU a uprostřed Evropy by vznikl mohutný a pevný americký politicko-vojenský blok, který by byl fundamentem plánovaného amerického projektu Trojmoří a rozpadu EU.

A mnoho politiků v ČR, v Polsku, v Maďarsku, ale i na Slovensku, má ideově mnohem blíže do Washingtonu než do Bruselu, resp. do Berlína. Samozřejmě, že po událostech na Slovensku a po zpackaném státním převratu na pozadí bizarní a zinscenované vraždy novináře Jána Kuciaka, bude slovenská vláda opatrná v přístupu k americkým partnerům, pro Bratislavu je garantem bezpečnosti před “maďarskou otázkou” Berlín, nikoliv Washington.

Americký plán Trojmoří v Evropě. Poláci si naivně myslí, že je to jejich vlastní projekt, ve kterém bude mít hlavní slovo Varšava.

Takže paradoxně, Slovensku hrozí, že sankce uvalené na země V4 kvůli odmítání migrantů povedou k oslabení berlínských garancí Bratislavě v otázce územního statusu quo na jižní hranici a Američané využijí svého vlivu ve prospěch Orbánovy vlády. Riziko, jaké to s sebou pro Slovensko ponese, je doslova děsivé. Posílení Maďarska v prostoru Střední Evropy povede ke znovuoživení debat o Trianonské dohodě, kterou došlo k zániku velkého území Uherska a vytyčení nových hranic, ze kterých profitovalo Slovensko. Česku hrozi revize Benešových dekretů, Slovensku hrozí revize Trianonu. Pokaždé, když začnou Američané vozit do Budapešti své emisary, nevěští to pro Slovensko nic dobrého. Berlín si nemůže dovolit revize Trianonu, protože to by posílilo americké elity v Evropě, které se snaží o rozklad uvnitř Střední Evropy, aby tím vrazily blok a klín mezi mocenské spojování Berlína a Moskvy.

Evropa není o budoucnosti jednotlivých samostatných zemí, ale o společné cestě evropských národů k jednotě (i pod hrozbou násilí a sankcí) pod společnou vlajkou. Otázkou je, pod kterou?

Ovšem zavírání hranic je možné chápat jako nový proces argumentace v úsvitu nového světového řádu, kde jednotlivec a jednotlivé země nesmí stát v cestě celku, i kdyby ten celek přišel o rozum a ve svém šílenství vedl své kroky k zániku. Znovu je třeba zopakovat to, co Angela Merkel opakovala už tolikrát, že neexistuje pokračování členství v EU pro ty země, které se nechtějí podílet na přerozdělování migrantů. Seehoferovy výhrůžky na uzavření německých hranic tak plně zapadají do tohoto konceptu. Bude to znít absurdně, ale nastávající Babišova vláda bude možná už brzy v pozici vlády, která bude postavena před otázku, jestli jít proti svým občanům a začít přijímat tisíce migrantů ročně, anebo zahájit procesy vedoucí k vystoupení z EU.

Policie v Bosně blokuje vstup migrantům na hraniční přechod s Chorvatskem.

Na hranicích Schengenu se formuje nová migrační vlna, Německo a Rakousko hodlají zavřít hranice a všichni přitom ukazují na 4 země, které za to prý všechno mohou. Tento tlak lze přirovnat k noži na krku, protože země V4 se už brzy dočkají čelního střetu s realitou, už ve čtvrtek. Czexit je možná blíže, než si kdokoliv z nás dokáže pomyslet. Nejvíce může v této chvíli ale ztratit Andrej Babiš a jeho Agrofert. Je otázkou, jestli si to vůbec uvědomuje. Země V4 budou přehlasovány, ale mohou zablokovat Dublin IV. Pokud se tak stane, Czexit bude nastartován, protože všechny země V4 se rázem stanou nepřátelskými zeměmi pro celou Novou Evropu.

Vážení čtenáři, pokud se vám líbí naše práce, přispějte prosím, podle svých možností, jakoukoliv částkou našemu projektu na zachování jeho provozu, abychom mohli i nadále přinášit tyto a podobné články, které nikde jinde nenajdete. Náš server funguje pouze z darů a příspěvků našich čtenářů. Čtyři dny před koncem měsíce jsme zatím vybrali jen necelých 62% potřebné sumy pro zachování našeho provozu na další měsíc. Bez vás nemůže náš projekt pokračovat. Každé málo pomáhá a přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem nebo poštovní poukázkou na účet, všechny informace najdete na naší obvyklé darovací stránce zde. Děkujeme za Vaši neutuchající podporu! Naše práce a úspěchy jsou umožněny jen díky Vaší podpoře.

-VK-

Šéferedaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jirka
Návštěvník
Jirka

Izraelci to střílejí a nikdo nic nenamítá. Tak kde je problém?

556655
Návštěvník
556655

A jak by řekl husita na to video: “Bijte je! Hr na ně!”Nebo jak říkával Žižka: “Teď děti, hr na ně! Bijte je, nikoho nešetřete”. A pak následovalo volání “Už běží!” Tento nejlepší válečník středověku, věděl, co na nepřátele platí. Historie to je matka moudrosti.

Neznama
Návštěvník
Neznama

Evropská unie:
Humanitární expertka Nathalie Achten na mezinárodní konferenci ACTR ve Švýcarsku 25. 6. 2018:
“Pravidelně navštěvuji centra nezletilých bez doprovodu v Nigeru.
Při mé poslední návštěvě střediska, kde je ubytováno 85 eritrejských chlapců ve věku 14-17 let, jsem venku potkala 14letého Samuela. Je jedním z nejmladších chlapců, které zde máme.
Ukázal mi koťátko, které před několika dny zachránil. Vzhlédl ke mně a zeptal se: Mohu si ji vzít sebou do Německa?”
(vzlykání a slzy v publiku)
Výše uvedenými slovy zahájila expertka konferenci ACTR a vyzvala vlády, aby navýšily kvóty pro přesídlování.
ACTR ( Annual Tripartite Consultations on Resettlement) je tripartitní konference mezi vládami, neziskovkami a OSN UNHCR. Schází se každoročně a debatuje se na ní, jak rozšířit a vylepšit přesídlování migrantů vybraných OSN UNHCR do zúčastněných států.
ČR do toho zatáhla Topolánkova vláda.
Konference je navštěvována státy poskytujícím tzv. Emergency Transit Facilities (ETF) pro migranty (v EU Slovensko a Rumunsko) a státy, které mají zájem usídlovat u sebe migranty.
ETF státy se mohou časem stát tzv. Ressetlement States (přesídlovacími státy jako je Niger).
Je zajímavé, že právě Švýcarsko je centrem té špíny.
Zdroj: https://www.icmc.net/newsroom/news-and-statements/unaccompan
K tomu dodam:
Dodatek a odkaz k ETFs na Slovensku a Rumunsku (maru | 26.06.18 00:15)
Odkaz vede na stránky Evropské přesídlovací sítě (European Ressetlement Networks):
http://www.resettlement.eu/page/resettlement-life-

Tyto stránky vznikly již v roce 2012. Již tenkrát se připravovala Evropská přesídlovací síť, kterou chtějí nyní Francie-Německo +Evropská komise protlačit. Již tenkrát se připravoval projekt SHARE, který měl propojit všechny, kdo podporovali imigraci – česky zde:
http://resettlement.eu/sites/icmc.tttp.eu/files/SH

Evropská přijímací oblast pro migranty, o jejímž umístění se nyní uvažovalo v Albánii či Tunisku, měla pravděpodobně vzniknout v Rumunsku a na Slovensku – možná původně počítali s hlavním migračním proudem přes Balkán. To ze Slovenska a Rumunska se měly původně stát Ressetlement States – obrovské huby pro migranty z Afriky a Středního východu, kteří by se kvótami stěhovali do dalších států.

Dale:
Salvini dobře rozmázl dovážení migrantů přes moře neziskovkami. Poté, co loď německé neziskovky Lifeline ignorovala příkaz libyjské pobřežní stráže a kdy se ukázalo, že – ač pluje pod holandskou vlajkou – není v Holandsku vůbec registrovaná, je nezákonná činnost neziskovek příliš na očích.
Ale neradujte se. Hovninky vypustily první zkušební balónek o ztrátách životů uprchlíků při pochodech přes Saharu.
Sahara je větší než Středozemní moře a kdokoli nám může namluvit, že na ní hynou vzrůstající počty migrantů. Kdokoli nám může namluvit, že je naší povinností financovat záchranu těchto migrantů Mezinárodní organizací pro migraci IOM, zaměstnanci OSN a u OSN registrovanými (a placenými) neziskovkami.
Kdokoli nám může namluvit, že je naší povinností přesídlovat tyto lidi do Evropy.
Podívejte se na mapu Afriky. Proč pochodovali migranti z Alžírska na jih do Nigeru, když na severu je demokratické Tunisko a Středozemní moře?
Protože v Nigeru je od roku 2015 tranzitní centrum pro migranty provozované IOM (a placené EU). Provádí pouze dobrovolné repatriace migrantů a kromě toho organizuje přesídlování migrantů (dovezených z Libye i odjinud) do EU.
Kdo tedy roztáčí migraci a nese odpovědnost za smrt migrantů?
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/476085-v-alzirsku-vyh

Banana boo
Návštěvník
Banana boo

V období života vizionára Caseyho, krorý sa vo svojich videniach nikdy nezmýlil, žil v Nemecku málo známy vizionár známy tuším ako slepý mládenec.Jeho slová o súčasnej migrácii sa vypĺňajú.Tiež povedal, že bude v Nemecku tridsaťročná vojna náboženstiev.Trvá už vlastne 10 rokov a začala vo Francúzsku.Povedal však, že jej finálny koniec neyvrcholí bojom, ale bude zastavená živelnou pohromou. To, čo zažíva západná európa v súvislosti s migrantmi je ich karmický dlh. Za to, čo robili.Kolonizovali,vystrájali tam, zabíjali,robili zverstvá.Napríklad v Indii. Francúzi, Briti, Belgičania, Taliani. Hoci Nemci mali len jednu kolóniu-Namíbiu, spôsobili svetovú vojnu a tiež útočili stíhačkami NATA v novšej ére. Takže týmto štátom sa to vracia. Bolo povedané, že Taliansko bude plné migrantov až po Rím. Snáď naše Slovanské krajiny obstojne prežijú toto obdobie.

Radost
Návštěvník
Radost

tak nejak to vidim take a zvladnem vse mame tuhy korinek 😉

Neznama
Návštěvník
Neznama

.. západná európa v súvislosti s migrantmi je ich karmický dlh… – az na to ze vychodni evropa (komun.staty vychodni Evropy) nema zaden KARMICKY DLUH A PRESTO BUDE MUSET BYT SOUCASTI TECHTO BOJU V ULICICH O PREZITI STARYCH EVROPANU !!!
Jak k tomu tedy prijde?Asi mame splatit dluh za Nemecko , Hitlera a Goringa ze jsme se nenechali vyhladit v taborech a odvozem na Sibiř? !!! Rodina Venci Chrhly Havla se kamaradila s nacisty a maly Venca se nechal houpat na kline nacistu, kteri dochazeli do rodiny v nedeli na navstevu.
A za to ted platime… za zradu proti nasim osvoboditelum SSSR?

M.C.
Návštěvník
M.C.

Plynová Julča znovu vystrkuje hlavu.
Nejzajímavější větou v článku je prohlášení Tymošenkové, že se chystá vyvléct Ukrajinu ze zahraniční správy.
Děkujeme za toto veřejné přiznání do jaké situace spolu s Pochorošenkem a dalšími Ukrajinu zavlekli.
„Říká to, co lidé chtějí slyšet: že Ukrajinu ždímou nejen místní oligarchové, ale nyní i ti světoví, a že zkorumpované ukrajinské vedení jim nahrává,“ napsal server marker.ua.
Dodal, že lidem populisticky slibuje snížení cen a poplatků za služby, zrušení reforem, které mnozí obyvatelé nechápou, či vyvlečení Ukrajiny ze zahraniční správy.
https://www.novinky.cz/zahranicni/476249-tymosenkova-se-chysta-vladnout-zemi.html

Negromlat
Návštěvník
Negromlat

az na ty negry co se sem cpou je to celkem pozitivni zprava 🙂

Motopes
Návštěvník
Motopes

Tady je vidět jak už zase hajzlové masírují národ. . .přitom všechno letos teprve začíná !!
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/476350-pocet-migrantu-prichazejicich-do-evropy-klesa-do-spanelska-jich-vsak-miri-vic.html

Jan
Návštěvník
Jan

To su ale zblasty, Ved to je sirenie poplasnych sprav este im treba poslat peniaze? Ved pisu ako nas vsevedko Dano s ozranom s roxorom.V ktorej krcme sa ty to umelci stretavaju? V Hornej Dolnej?a sefuje tomu trojica ozranov?
A ,co napisete zajtra?,ze v sobotu bude koniec sveta ostane len Horna -Dolna?To,ze sa obnovia hranicne kontroly verim, lebo som bol v piatok v Dansku a kontrola pasov tam bola ale auto mam z Holanskou SPZ nakolko tu v Holansku zijeme 17-ty rok a nase auta nekontrolovali, ostane nemecke a iné hej ,co je uz davno zavedene ale zblasty o vypovedani vsetkych z V 4 je totalna kravina. Kto by tu a v EU robili Ty Bulo z Hornej-Dolnej?
Overte si fakty a potom sa hrajte na Boha, lebo len on vie vsetko.
Posleme Vam na ucet 20 hryvnou /Ukrajinskych /aby ste tie sproste bludy sirili tam a ziadam a prosim normalne zmyslajucich ludi aby Vam poslali lad na hlavu aby ste sI ju schladili.?????

Jaro
Návštěvník
Jaro

Jane, tady jde o to, ze migranti se do Evropy nasunuji obrovskym tempem. Vy si vubec neuvedomujete co do udela s demografii? Vy si snad prejete, aby se ze Slovenska nebo jine Evropske zeme stala zeme chaosu? Jestli se migrace preleje do nektere z nasich zemi tak ti lide tam zustanou a behem 3 generaci jsou Slovaci, Cesi v mensine. Chapete, ze to budou zazivat nase deti, ktere se prave rodi? Na tom vam evidentne nezalezi.

Bbk
Návštěvník
Bbk

Dnes som sa zucastnil jedneho medic. kongresu kde viacero zien ma silno presviedcalo o spravnosti migracii. Ako europsky gen vymiera a nase zeny nemaju deti, ako muzi sa staraju sami o seba. Sila ktorou ma oddusevnene presviedcali o spravnosti migracie a obohatenia nasho europskeho genomu alfa samcami sa mi otvaral nozik vo vacku. S otvorenymi ustami som len pocuval a nechapal ked mi tiez vysvetlovali ze koran a moslimovia su rovnako dobri a spravni ludia. A ved uz v minulosti, historii sa takato migracia uskutocnovala, ved to je prirodzene a spravne, ved inak pokapeme.
Ludia moze toto byt?

Jaris
Návštěvník
Jaris

Bbk, tak to je velmi smutne. Na druhou stranu bych tem babam prala zakony sarija, aby zazily na vlastni kuzi. Bicovani, mnohozenstvi, sekani ruk a kamenovani, to jsou ty dobre stranky vysinutych muslimu. Muslim by tyhle pritrouble aktivistky do hodiny srovnal bicem, ze by ihned pochopily kam patri, zalezly by do kouta a drzely by hubu a krok. S tema blbkama se snad rozsypal pytel!

M.C.
Návštěvník
M.C.

Máme v Evropě v průměru málo dětí, to je pravda. Zrovna já s mojí ženou máme nadprůměrný počet, ale sami to nevytrhnem.
Jiná otázka je, jestli je vzhledem k pokračující mechanizaci a automatizaci práce vůbec potřeba, aby počet lidí narůstal. IMHO není. Kdyby se zaměstnali chroničtí povaleči, bylo by po problému s nedostatkem lidí. Dovozem lidí z úplně jiných civilizačních okruhů se to nevyřeší.
Války se už dnes taky nevyhrávají počtem vojáků, i tento důvod odpadl.

Vraťme se k tomu ,,europsky gen vymiera a nase zeny nemaju deti, ako muzi sa staraju sami o seba”. To je bohužel fakt.
No a způsobeno je to čím?
Na toto téma by se dalo napsat obsáhlé pojednání, vypíchnu jenom hlavní věci.
Z velké části je to tím že si ženy prosadily stav, kdy při rozvodu dostane děti do péče téměř automaticky žena.
Kdo má potom z kluků vychovat normální chlapy, když jim chybí před očima vzor a chybí ten, kdo by je k tomu vedl. No a dětem obecně chybí před očima obrázek normálně fungujícího partnerského vztahu. Z televize se pozitivní vzory taky z velké části vytratily.
Dále ženy spolu s nekoncepčně uvažujícími pseudohumanisty prosadily do legislativy a do praxe různé schémata zavádějící a umožňující šikanu.
Ženy samy sebe přesvědčily, že kariéra je důležitější než rodina aniž by si uvědomily, že nezastupitelná je právě jejich role při vytváření rodiny a výchově dětí, ne role v práci.
Nahrávají tomu média, kde se většinově razí několik zjednodušených vzájemně rozporných schématických pohledů na roli ženy ve společnosti a na její měřítka úspěchu.
Naplnit tyto představy není obecně proveditelné, podaří se to velmi malému procentu žen a mužů a ti ostatní jsou kvůli tomu nešťastní, že oni to tak nemají.
Za komančů propaganda razila, že žena je především člověk, pracující, atd. Tzv. šovinistické řeči se vedly po hospodách, ale nejelo to v médiích a necpalo se to do dětí. Taky to nebylo ideální, ale bylo to lepší než toto. Když srovnám názory a chování naší generace ze sedmdesátek a té současné tak to bije do očí.
Vzhledem k tehdejšímu stavu, kdy měli všichni garantovány základní sociální jistoty a mezi lidmi byly daleko menší majetkové rozdíly tak odpadalo mnoho příčin pro stresové životní situace. Rozvodovost začala narůstat až v osmdesátých letech právě se zaváděním pseudohumanistických výmyslů.
Neštěstí tzv. společenských věd oproti vědám exaktním spočívá v tom, že nesmysly, logické chyby a nereálné předpoklady v teoriích nejsou tak vidět a trvá dlouho než se dostatečně přesvědčivě ukáže, že je to ptákovina, která nebude fungovat. U technických oborů je to jednoduché, tam když udělám chybu, projeví se to hned nebo v krátké době.

Amus
Návštěvník
Amus

Bohužel přibývá i mužů, kteří si děti nepřejí…a o ochotě některých alespoň bránit sebe a vlastní rodinu nemluvě…jedno slovo….sráči.

M.C.
Návštěvník
M.C.

To souvisí s výše popsaným. Ani se jim moc nedivím.
Já jsem ještě ze staré školy, ale člověk který prošel popsaným marastem musí mít z toho chaos v hodnotách a v principech.

Neznama
Návštěvník
Neznama

Malo deti podporovali vsechny vlady od Sametu! Dekujte hlavne Klausovi ( ktery rozprodaval prumysl zemedelstvi a stat) , Topolankovi, Kalouskovi ( ktery s Necasem nazval lidi SOCKY, NEMAKACENKY A POSTVAL LIDI I VE VOLBACH (klipem “Premluv BABU a DEDKA “ MLADE LIDI PROTI DUCHODCUM I RODICUM ZE KDYZ BEROU PENIZE OD STATU JSOU NENAZRANE SOCKY ,VYZIRKY A MUSI NA NE BYT PRISNOST! To byl sok, stres a zoufalstvi /dnes vime ze to udelali schvalne aby postvali lidi proti sobe a rozdelili spolecnost/ od te doby mam odpor k volbam i politikum STop, ODS, CSSD..) lidova vlada pracovala proti lidu- BYLA VLADOU PROTILIDOVOU, PROTIOBCANSKOU.
Vzdyt to je vse rizene politiky a TV , noviny delaly vse aby preprogramovali nase lidi- neni treba mit deti ale uzivat si! Mit karieru (v zahran. firmach a montovnach ? . kdo dnes vzpomina jak 30let nekdo z mistru, sefu.. se obetoval pro firmu a dnes je nejspis doma opusteny v duchode), koupit auto a byt na hypoteky! a snad pozdeji mit deti – pomoci umeleho oplodneni!
Jeste nedavno za Necase a Kalouska nebylo na nic penize, na opravy silnic ani na stavby dalnic, skol… ani na zdr. Postizene na prispevek na benzin tak jim ho zkrouhli … se mluvilo ze se bude propoustet kvuli automatizaci 4.0 a jen co prisel Sobotka zacala masirka POTREBUJEME IMIGRANTY A JEJICH DETI! Potrebujeme zamestnance pritom MUSLIMSKE ZENY NESMEJI CHODIT MEZI LIDI NATOZ PRACOVAT a deti take nepracuji.
Potrebujeme pry zvysovat pocty lidi ve statech. Pritom globaliste chteji snizovat na 1-2miliardy na celou zemekouli aby pro ne zbyly nerosty a energie a zachovala se priroda bez betodu a asfaltu – tedy chteji rusit mesta nejen vesnice.
Cely rok CSSD A ANO JEN RESILO JAK PODPOROVAT IMIGRANTY A HLEDALO PRACHY PRO NEZISKOVKARE 11miliard v 2016 (+ Hate free, samolepky se lepili na sklo s hrdosti jako kdyby slo o osvoboditele Leningradu, Moskvy, Kosic, Warsavy ? , Debilove, Idioti a hnupove kteri vidi statecnost v lepeni samolepek a v objimani imigrantu. Pelikan,Diensbir, alachova, Marxova, sobotka jak toto vychvaloval.. Pamatniky osvoboditelu a hrdinu se hanobi a rusi aby lide zapomeli na zabijeni a valku.)
Dnes kdy neni potreba uz zamestnancu, protoze se uz staveji firmy, ktere jsou pry bez zamestnancu tak tu privazeji stredoveke a hloupe ovce, ktere se nikdy nenauci jazyky a strojni prumyslovku. V Rakousku ucitele si zoufaji ze imigranti nejsou schopni ucit se, ze porad opakuji stejne veci a oni to nechapou= staleti jejich mozek nemusel resit jak prezit v zime a tedy jak stavet dum a zajistit jidlo.. jim neumoznilo rozvoj mozku a neutronu v nem.cele staleti vymysleli jen to ze tezke veci se daji nosit na hlave nez aby vymysleli vozik , trakar natoz auto…
Masirka deti zacina uz ve skolach a bude i ve skolkach – PLATI POREKADLO: CHCESLI ZNICIT NEPORAZITELNEHO VITEZE ZACNI UCIT JEHO DETI A TO TAK ABY TY DETI SLI PROTI RODICUM a tim zincis nepritele a znicis jejich budoucnost.
Az bude u nas boj v ulicich a znasilnovani tak ceske zeny se z toho nevzpamatuji a nebudou vubec rodit deti protoze budou ZHROUCENE TROSKY NESCHOPNE ZIVOTA A PRACE!!!!

tana
Návštěvník
tana

Jen co parlament schválí “zálohované výživné” nestačíme se divit. V Německu spousta zoufalek jezdí na dovolenou do severní Afriky a přiváží si “kudrnaté suvenýry”.
Za to může Hitler, který po právní stránce vyrovnal postavení manželských a nemanželských dětí, včetně práva na dědictví po otci. Evropané si nemanželské děti již nemohou dovolit, ženy ale děti chtějí “za každo cenu”. Mnohé cítí, že jim ujíždí vlak, partnera si tady včas nenašly, tak si užívají na dovolené /taky “darované” Hitlerem/.

Neznama
Návštěvník
Neznama

“ Noční vlci “ to budou mít do Prahy o dost blíže. Usídlili se na Slovensku : ??

https://www.info.cz/svet/nocni-vlci-to-budou-mit-do-prahy-o-dost-blize-usidlili-se-na-slovensku-32994.html

Motopes
Návštěvník
Motopes

Mohu Vám, má milá, důvěrně prozradit informaci, že Noční vlci mají svůj chapter, aneb jak říkáte vy lidé “pobočku” i na Moravě. Ale je to mezi náma, ne že to všude rozkecáte. . .

Plkal
Návštěvník
Plkal

Celá konstrukce dopravního kolapsu je chybná, protože migranti táhnou opačným směrem než dovolenkáři. Bude stačit ohlídat jen jeden směr.