VIDEO: Na americkém vojenském cvičení selhaly tři padáky a byl z toho...

VIDEO: Na americkém vojenském cvičení selhaly tři padáky a byl z toho srandy kopec

Americká armáda ze 173. výsadkové brigády ztratila v důsledku neúspěšného dosednutí tři obrněné vozy Humvee. Vozy přepravované dopravními letadly na základně v Hohenfels v Německu, kde probíhá cvičení americké armády a spojeneckých zemí, byly součástí úkolů výsadku a tankových manévrů.

980126-F-7188F-505.jpg
Takto vypadá kompletní výsadkový pod s vozidlem Hummvee

Ve třech případech výsadek selhal a jak je zřejmé z videa, byla to pro členy americké armády velmi zábavná událost.

Zdroj: zde 

-Pozorovatelka- 21.4.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Pavel
Návštěvník
Pavel

Ono je jim to úplně šumák. Stejně to platí erár a ti mají peněz dost.

Američané ta auta nepotřebují, stačí jim podplatit někde umírněnou opozici, dodají umírněné opozici zbraně a ta už za ně špinavou práci udělá. Pořád stejný scénáč barevných revolucí a stále to funguje. Zadačilo by se to i v Čechách, kdyby o to měli zájem. Stačilo by nakukat rómům, že jsou diskriminování a dodat jim zbraně.

Petr Šmacho
Návštěvník
Petr Šmacho

Nová tajná zbraň NATO – Humvee bomb – zabije údajně až milion Rusů (umřou smíchem)

Holy
Návštěvník
Holy

Pri vysadkovych operacich podobna selhani nejsou vyjimkou v zadne armade. Pouze se tim proste nikdo nasledne moc nechlubi. Tim nechci obhajovat USraelskou army, ale i pri velkych cvicenich vojsk Varsavske smlouvy k podobnym vecem dochazelo. Pokud si dobre pamatuji pri cvicenich se zapojenim vice nez 40000 vojaku byly povolene ztraty az 4%! Takze jen doufam, ze ta HMMW byla bez posadek. Armada VS totiz BMP vysazovala obsazene. Na druhou stranu mne tesi, ze ta nam za priklad podavan US army je natom stejne ne li huze v priprave bojovych operaci nez ostani armady. Je to jasny dukaz kvality personalu. V provokacnich dragoniadach na nasem uzemi z 60 vozidel tez ty ubozaci nez projeli CR museli nalozit na tahace. Nase armada drive pro takove pripady vozila tzv. PADky a vozidla se uspesne opravovala primo v pochodove kolone.

frank
Návštěvník
frank

Naopak já doufám, že tam posádky byly.

Paragán
Návštěvník
Paragán

Pane kolego placáš hlouposti. Absolvoval jsem několik společných cvičení výsadkových vojsk VS za bolševika.Nazývaly se např. “Štít72” ( a apod.). Armády VS používaly letadla řady IL-14,AN-12.AN-26, Mi-8. U “Ilek” se motorky, děla Bzk, zásobníky a pod. házely z podvěsů na křídlech. Z AN-12 se házely GAZy (UAZy), nebo lehké transportéry. Samozřejmě bez posádek!!!!! Zapakované na plošinách. Při dopadu “tykadla” u některých typů zašehla brzdící motory, a následně odpálila padáky. Aby nebyl desant vláčen větrem. Kanónfutr měl své vlastní padáky. Amíci zřejmě auta špatně přikurtovali. Asi blbá metodika.

Jana
Návštěvník
Jana

Evidentne minimálne ten, čo to natáčal a rehotal sa ako šibnutý, bol riadne sfetovaný, to nie je reakcia normálneho vojaka, keď nielenže nevyjde nejaký manéver, ale k tomu vznikne aj škoda v státisícoch dolárov. A podľa toho, že takto skončili 3 vozidlá Humwee, tak sfetovaný nebol len !kameraman”.

pavlina
Návštěvník
pavlina
drahoš
Návštěvník
drahoš

Neshazovali to nakonec na padácích od Kalouska?

Paragán
Návštěvník
Paragán

Ty už slouží jako nejdražší plachty pro zakrývání palet ve skladech, případně nábytku při malování.

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Holt je to novodobá BRANCALEONOVA armáda…..

Slavík
Návštěvník
Slavík

To by se v Rusku stát nemohlo, tam se dějou jiné věci.
https://www.youtube.com/watch?v=DqHQwCdlYl0

MauMau
Návštěvník
MauMau

Že byl Havel vožralej pořád, to ti nevadilo. Ten nerozbil jenom roh domu jako ten ruskej tankista, ale celou naši zemi.

sycho
Návštěvník
sycho

Padaky neselhaly, ve skutecnosti se jedna o novy druh crash testu humvee 😀