VIDEO: Muž z Česka natočil šokující video potvrzující děsivou konspiraci, školní magnetka...

VIDEO: Muž z Česka natočil šokující video potvrzující děsivou konspiraci, školní magnetka opravdu drží na rameni v místě po vpichu vakcíny proti Covid-19 a ani se nehne! Ve vakcíně se musí nacházet kovové látky v dostatečném množství, zjištění o magnetické reaktivitě vyvolává otazníky nad obsahem vakcín! Kovové nanorobotické moduly, kovové morgellony, kovové nanokapsle pro postupné uvolňování látek, to všechno podle odborníka přichází v úvahu! A tohle chtějí píchat už i do vašich dětí, prý se musí spěchat, vyzývají čeští lékaři! Kolik vlastně kovů dostane člověk do těla po 2 dávkách vakcíny?

VIDEO: Muž z Česka natočil šokující video potvrzující děsivou konspiraci, školní magnetka opravdu drží na rameni v místě po vpichu vakcíny proti Covid-19 a ani se nehne! Ve vakcíně se musí nacházet kovové látky v dostatečném množství, zjištění o magnetické reaktivitě vyvolává otazníky nad obsahem vakcín! Kovové nanorobotické moduly, kovové morgellony, kovové nanokapsle pro postupné uvolňování látek, to všechno podle odborníka přichází v úvahu! A tohle chtějí píchat už i do vašich dětí, prý se musí spěchat, vyzývají čeští lékaři! Kolik vlastně kovů dostane člověk do těla po 2 dávkách vakcíny?

Do redakce jsme dnes v pátek dostali od našeho čtenáře opravdu šokující a děsivé video, které dnes natočil s kamarádem. Chtěli si společně ověřit, co je pravda na spekulacích o tom, že lidem po očkování vakcínou proti koronaviru drží v místě vpichu školní magnetky. Tyto informace se poprvé začaly šířit z USA z americké alternativy před několika týdny a nyní už dochází k potvrzení prvních případů i v Česku. Lidem v místě vpichu na rameni opravdu magnety drží, ale když magnet přiloží jen kousek vedle mimo místo vpichu, magnet okamžitě padá z ruky dolů na zem. Náš čtenář dnes natočil naprosto šokující důkaz pravdivosti této údajné konspirace, která se opět potvrzuje jako pravdivá.

Nejprve si řekněme, co na to říká náš kolega lékař, se kterým spolupracujeme v otázkách zdravotnictví a očkování. Podle něho je naprosto vyloučené, aby se jednalo o účinky rtuti, která někdy bývá do vakcín přidávána jako stabilizátor, protože rtuť je při tělesné teplotě mírně diamagnetická. Odpudivý účinek je však tak malý a zanedbatelný, že nemůže mít vliv na magnetku. A pokud by magnetka měla na rtuť reagovat, potom by té rtuti muselo být v kůži obrovské množství v řádech desítek gramů.

Ve vakcíně proti Covid-19 mohou být kovy, čtenář natočil důkaz

Podle lékaře je tento fenomén vysoce znepokojivý, protože to znamená, že v místě vpichu pod kůží jsou zachyceny kovové částice s feromagnetickými projevy, které se v magnetickém poli silně přitahují ke zdroji magnetizace. Ve vakcíně proto musí být nějaké kovové částice v nanometrové velikosti, které ale spolu s vpichem jehly neproniknou do krevního řečiště, ale zachytí se v lidské tkáni v okolo vpichu. Udržení magnetky na kůži znamená, že v místě vpichu musí být opravdu částice se silnou feromagnetickou reaktancí, a to by odpovídalo nanorobotům a nanopouzdrům, která jsou předmětem experimentálních výzkumů. Pojďme si přečíst, co nám napsal náš čtenář.

Dobrý den,

chtěl bych se s Vámi podělit o čerstvý zážitek. Jak možná víte, v poslední době se na internetu objevují zprávy o tom, že lidem, kteří se nechali očkovat proti koronaviru, drží na těle v místě vpichu magnety. Jsem sice to, čemu se dnes posměšně říká “konspirační teoretik”, ale v první řadě jsem především pochybující skeptik, který se snaží ověřovat si informace z co nejvíce zdrojů, a pokud možno i na vlastní oči.

Proto jsem těmto videím s magnety na internetu nevěřil – jednak jsou teoreticky lehce zfalšovatelná (např. lepidlo) a za druhé jsem neměl, jak si to přímo ověřit. Včera se ke mě ale dostalo video, o kterém vím, že ho natočila přímo má známá, a přesto že jsem si ani toto nemohl ověřit na vlastní oči, již jsem musel připustit, že na tom může být něco pravdy, protože nemám žádný důvod této známe nevěřit.

Dnes (28.5.2021) se mi ale čirou náhodou podařilo setkat se s člověkem, který včera (tj. 27. 5. 2021) dostal druhou dávku vakcíny AstraZeneca, a tak jsem ho požádal, jestli bych na něm mohl magnet vyzkoušet. S hrůzou jsem zjistil, že magnet mu skutečně na těle v místě vpichu držel, a tak jsem ho požádal, jestli bych si to mohl natočit. Pořídil jsem tedy cca minutové video, kdy jsme magnet opakovaně přikládali na místo vpichu (kde držel) i na jiná místa na paži (kde už nedržel). Abych řekl pravdu, stále ještě nemohu uvěřit tomu, co jsem na vlastní oči viděl. S tím ovšem vyvstávají důležité otázky:

  1. Proč a na základě přítomnosti jakých prvků ve vakcíně se tak děje?
  2. Nebo je možné, že látka ve vakcíně nějak v místě vpichu “shromáždí” ferromagnetické stopové prvky, které jsou v těle běžně přítomny?
  3. Je tento efekt nahodilý – individuální člověk od člověka, či případně závislý na typu vakcíny – nebo se tak děje vždy?
  4. Jak dlouho tento efekt trvá? Dny? Týdny? Déle?
  5. Jak na očkované jedince bude působit např. magnetická rezonance, nemůže jim uškodit?
  6. Z oficiálních zdrojů ani od výrobců se o tomto jevu nic nedozvídáme (tedy alespoň já jsem nic takového nezaregistroval), proč?

Nebudu se pouštět do spekulací, proč se tento efekt děje, co je případně jeho cílem atd. protože pro to nemám dostatek pádných důkazů. Co ale mohu prohlásit jednoznačně, že PŘECE NENÍ SAKRA NORMÁLNÍ, ABY ČLOVĚKU PO OČKOVÁNÍ DRŽEL V MÍSTĚ VPICHU MAGNET!!! Pokud to tedy uznáte za vhodné, prosím Vás o zveřejnění těchto informací, aby si je lidé mohli případně sami ověřit. Zveřejněním také bude možné zároveň ověřit, jestli je tento jev ojedinělou záležitostí, nebo jestli má masovější charakter.

Text tohoto mailu můžete zveřejnit v jakékoliv formě uznáte za vhodné, prosím Vás pouze o zachování anonymity. Děkuji.

Tomáš.

Naše redakce nezná odpovědi na zmíněných 6 otázek našeho čtenáře, protože se jedná o úplně nový fenomén, který teprve nedávno pronikl na veřejnost, takže není možné říct, čím přesně je to způsobeno, nebo jak dlouho ten efekt bude na ruce trvat. Podle našeho kolegy lékaře musí být pod kůží dostatečné množství feromagnetických látek, tedy v magnetickém poli pozitivně reaktivních kovů, aby dokázaly udržet na místě magnetku, která tu magnetickou reaktanci vyvolává v kovech pod kůží. V lidském těle se sice opravdu nachází feromagnetické kovy, ale pozor, pouze ve stopovém množství, tedy v tak malém a nízkém objemu, že tyto stopové částice např. železa nedokáží na kůži udržet školní magnet.

Objem kovů pod kůží musí být buď obrovský, anebo jde o aktivní magnetické částice pod kůží

Navíc je zde problém s jehlou, která zajede poměrně hluboko do tkáně, takže ať to jsou jakékoliv částice, potom jejich feromagnetické projevy musí být o to silnější, aby byla vyvolána reagence, která udrží školní magnet na povrchu kůže. Lékař má podezření, že by se mohlo jednat dokonce o magnetické částice samy o sobě, nejen o kovy bez vlastního magnetismu. Bylo by dobré i vyzkoušet nějaký kov, jestli se udrží na ruce, i když to by bylo obtížné nějaký takový kov najít, protože jejich hmotnost je značná a není zaručeno, že by se kus nějakého plechu na rameni udržel, i když by tam feromagnetická odezva opravdu byla, i když třeba slabá.

Přiložení magnetky na rameno

Lékař ale odpověděl na dotaz č. 5 s tím, že bez znalosti objemu kovů v daném místě nelze říct, jestli by daná osoba nějak ovlivnila přístroj v nemocnici na magnetickou rezonanci, každopádně zařízení vytváří tak mohutné magnetické pole, že případné kovy v rameni by na toto silné pole opravdu reagovaly a došlo by k jejich silné polarizaci. Pokud by se kovové částice v těle uvolnily a dostaly by se třeba do krevního oběhu, potom opět je těžké předjímat, co by to znamenalo, jaká je alkalita těch kovů, jaká je jejich konstrukce a podoba.

Není jasné, jestli se jedná skutečně o nanorobotická zařízení, nano-kapsle, anebo jde o nějaké experimentální formy morgellonů na bázi kovových těl, resp. kovových pouzder. Jediné, co teď víme je, že natočené video se týká projevů v místě vpichu po vakcíně AstraZeneca. Podle lékaře je potřeba situaci zmapovat, přinést více důkazů a videí, a současně zahájit veřejnou diskusi. Jenže, k diskusi se nikdo z představitelů státu nemá, a ani farmaceutické společnosti o ničem diskutovat nechtějí. Situace totiž dramaticky v ČR eskaluje.

Lékaři zešíleli a chtějí tyto vakcíny vpichovat i dětem

Rychle očkujme i děti, hrozí ztráta plodnosti, burcuje stomatolog! Tento nadpis přinesla dnes česká média v reakci na vystoupení jednoho lékaře, který vyzývá k urychlenému očkování dětí, že prý jinak jim hrozí ztráta plodnosti. Lékař Radek Mounajjed to uvedl [1] v pořadu 360° CNN Prima News a dodal, že je důležité mladé lidi motivovat k očkování proti covidu-19, abychom epidemii prý nemuseli znovu řešit za pár týdnů znovu. Velmi se těším, až budu moci nechat očkovat svého dvanáctiletého syna,“ řekl. Je to přesně naopak, neplodnost hrozí právě těm lidem, kteří se bezhlavě nechávají očkovat experimentálními vakcínami, které podle všeho obsahují tolik kovů, že vám v místě vpichu začne držet i magnetka ze školy!

Očkování dětí v USA již začalo

Držte děti od vakcín se nejdále a sepisujte seznamy naočkovaných osob ve svém okolí, protože jsou to potenciální časované virové bomby, chodící továrny vyrábějící nové a nové mutace virů, jak zaznělo už v několika pořadech Alexe Jonese v rozhovorech s americkými lékaři. Jenže feromagnetická reagence na lidské kůži je úplně nový a převratný fenomén, který vyžaduje další zkoumání a prověřování. Vynášet závěry je předčasné, ale natočené video nepotřebuje komentáře. Kolik kovových nebo dokonce magnetických částic se vám po vpichu vakcíny dostane pod kůži, to si radši ani nechceme domýšlet.

Nejen o této kauze budeme hovořit dnes od 19:15 hodin na Svobodném vysílači CS v mém pravidelném pořadu. Probereme i další aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu na Odysee

Vytvořte si na Odysee účet, nastavte si češtinu v profilu a dejte Follow k odebírání záznamového kanálu zde. Tím vám neujdou už žádné novinky a nově nahrané pořady Pana VK a Vítka. Odběr si můžete dát i na našem redakčním záložním kanálu na BitChute zde. Mobilní aplikaci pro iPhone stáhnete zde a pro Android zde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 74% z cílové sumy a do konce měsíce zbývají 3 dny. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
entr0p1st
Návštěvník
entr0p1st

https://www.youtube.com/watch?v=ohAml7E2apo
tady chlapákovi drží celej kredenc a nikdo si z toho hlavu neláme

Jen vtip, ale budu magnetek zkoušet na lidech, které potkám a nechají se

Korčagin
Návštěvník
Korčagin

Chtějí svrhnout Babišovu vládu za každou cenu, my občané to vidíme už dlouhou dobu jak opozice nermomocí co nastoupil Babiš do politiky mu nedají celí roky ani minutu spát!!! My občané také vidíme ,že žádná opozice s debilblockem,ani stan nebo stop03% Babiše nesvrhnou! Babiše svrhne jedině Covid! žádná zrádná opozice!

Mila
Návštěvník
Mila

Je to jednoduché,kdo nechce,a má pochybnosti, nemusí…

999
Návštěvník
999

Jinak hluboko vpíchnuto u chlapa, do silného ramene, jinak u děcka nebo slečny s tenkými ramínky. Může mít vliv i že organismus jedy/kovy přirozeně vylučuje směrem k povrchu ramene, pryč z těla, takže i u muže možná jsou ty kovy v menší hloubce?

Cezar
Návštěvník
Cezar

video nelze stáhnout, chyba sítě? Asi chyba na straně Odysee?

Radek
Návštěvník
Radek

Velký souhlas: Případ Feri je o něčem jiném. Mlčení jehňátek: Křik, až uši zaléhají. Proč původ viru už není konspirační teorií? Puzzle otroctví si skládáme sami. Test loajality. Čip číslo 666? Kdo vezme zbraně do rukou?

Petr Hájek soudí, že „fraška Feri“ je jen jeden dílek skládačky, jejíž jádro spočívá ve velkém režimním testu loajality, který právě probíhá pomocí „značkování“ známého z Apokalypsy.
Ten „prasečí případ“ Dominika Feriho, dosud nedotknutelné černošské hvězdy chcípající Kalouskovy a Schwarzenbergovy TOP 09, prý odšpuntoval české „MeToo“. Je to samozřejmě nesmysl. Žádná vlna „obvinění po dvaceti letech“ se u nás konat nebude. Jen jeden hnusný násilník (opak skutečné mužnosti), typický hrdina „liberální demokracie“, napínal strunu své nedotknutelnosti, až praskla. V podstatě stejné, jako když před převratem nějaký místní tajemník KSČ kradl už tak nehorázně, že ho soudruzi museli klepnout přes prsty. A právě tak jako tehdy – soudruha jen tiše odklidí, ale v zásadě se mu nic nestane, protože „je to grázl, ale náš“.
Ono je to všechno kolem nás vůbec jen reprízou předchozích (nejméně dvou) totalitních režimů v nových kulisách. S tím rozdílem, že tahle nová tyranie je jednak mladá a čerstvá (a proto brutálnější než konec oněch předchozích), jednak technologicky mnohem lépe vybavená (takže nemusí provádět vraždění, věznění či umlčování odpůrců tak viditelně a spektakulárně). To zásadní – a jinak to ani nemůže být – má však společné: Nabízí veřejnosti „tichou společenskou dohodu“: Kdo se nevzpírá, může žít relativně normálně. Kdo tyranii aktivně podpoří, udělá kariéru. Kdo jí naopak aktivně vzdoruje, bude odstraněn. 
Mlčení jehňátek. Feriho oběti mlčely, protože si to uvědomovaly. Nikdo jim to nemusel říkat, při svém mládí (nebo spíš právě kvůli němu) přesně cítily atmosféru světa, v němž dospěly. Světa bez paměti, s historií „upravenou“ podle nově platné ideologie. Prošly popřevratovými školami s agitačními jednotkami Člověka v tísni, které je naučily, že „všechna prasata jsou si rovna, jen některá jsou si rovnější“ (Orwell, Zvířecí farma). A že mít vlastní názor či dokonce přímo vzdorovat se nevyplácí. Když je někdo černoch – a navíc „progresívní“ (Feri samozřejmě okázale podporoval i „MeToo“ a všechny další „evropské hodnoty“) – není radno si na něj stěžovat, přestože není buzerant (nikdo není dokonalý). Jen to násilí tiše snést – a mlčet. 
Teď vychází najevo, že studenti téže progresivistické vysoké školy (jsou u nás po havlistickém „pochodu institucemi“ ještě jiné?) dostávají „školení“ od prvních dnů. Na „seznamovacích táborech“ bažantů (další rozšířená orwellovská zrůdnost) s nimi dělají „bojovky“. Při nich zvláštní počet bodů dostanou ti, kteří se „na výzvu“ svléknou do naha. Není v tom vlastně ani sex (to u Feriho rovněž ne, násilí použije – nebo jako Schwarzenberg je schvaluje – jen zamindrákovaný latentní impotent). V první řadě jde o ponížení, ztrátu důstojnosti – a loajální zařazení se do davu. 
Nepodlehli (nesvlékli se) jen jednotlivci (netýkalo se jen žen, ale také mužů). A hned bylo jasné, na koho si mají dát místní svazáci Právnické fakulty UK pozor. A že oběti mlčely? U koho by si asi tak stěžovaly? Na poště, nebo na nádraží? Takhle je nastavený celý systém, celý „režim“. Vždyť vedení fakulty na tom až dosud nic divného nevidělo, dokonce i dnes krčí rameny, že „to přece byli dospělí lidé“. A tak jehňátka mlčela. A jestliže nyní promluvila, pak jen v rámci „místního výbuchu“ s Ferim. Celé to ostatně bude označeno za výjimku, „exces“, a dobře (penězi a výhodami) promazaný systém pofrčí dál kočárem bílým podél černých skal.
Pokud si někdo myslí, že v „cause Feri“ nahlédl do něčeho výjimečného, žije v lepším případě v politováníhodném omylu. Na okamžik se režimními médii naopak mihlo něco zcela typického a standardního. Nad tímto případem se samozřejmě brzy zavře voda a překryjí ho přívaly běžných mystifikací – vydávaných za jedinou „prověřenou“ pravdu. Všechno ostatní jsou „dezinformace“ a „fake news“, respektive „konspirační teorie“. Prostě něco, co slušný a „rozumný“ člověk odmítá. Pěkně si sedne ke zprávám a jejich následnému „výkladu“ v podání České televize (a jejich následnému rozválcování v hlavních korporátních režimních médiích) – a vice versa – a ví, co si má myslet (a o čem případně na veřejnosti mluvit).
Naprosto přesným „displayem“ je celá Operace covid. Kdo si například ťukal na čelo nad „konspiračními teoriemi“, že původ viru není ve špatně uvařeném netopýrovi, ale že jde u uměle vytvořenou „biologickou zbraň“, má teď potíž. „Ve světle pokračujících vyšetřování o původu covidu-19 a na základě konzultace s odborníky na veřejné zdraví už nebudeme z našich služeb odstraňovat tvrzení, že covid-19 je vytvořený člověkem,“ oznámil právě Facebook. 

Více na: https://www.protiproud.cz/politika/5831-velky-souhlas-pripad-feri-je-o-necem-jinem-mlceni-jehnatek-krik-az-usi-zalehaji-proc-puvod-viru-uz-neni-konspiracni-teorii-puzzle-otroctvi-si-skladame-sami

panxyz
Návštěvník
panxyz

Odborný názor dodává fyzik Eric Palm, expert na silné magnety z Národní laboratoře silného magnetického pole. „Neexistuje fyzikální důvod. Jehly pro očkování jsou extrémně malé, zlomek milimetru. I kdybyste takto vpíchli extrémně magnetickou částici, byla by tak malá, že by neměla dost síly magnet na vaší kůži udržet.“ A rovnou vysvětluje, kterak tedy magnety na kůži drží.

„Stejně si můžete připlácnout třeba minci, všichni jsme to jako děti dělali. Může za to povrchové napětí,“

Administrator
Admin

To je zase blábol jak noha. Povrchové napětí vám udrží na ruce 30-gramovou magnetickou pohlednici anebo podobně těžký magnet? Kde jste to viděl? Pokud jde o mince, ty je potřeba pořádně přimáčknout na zpocený hrudník a potom drží, ale ne kvůli povrchovému napětí, ale kvůli podtlaku, z pod mince se vytlačí vzduch z reliéfu mince a mastnota potu to utěsní a mince drží díky podtlaku v reliéfu mince na místě. Ale ne v případě, kdy zlehka a dvěma prsty minci nebo magnet přiložíte k ramenu, anebo když předmět je větší než rameno a žádný podtlak a ani povrchové napětí nepůsobí na celý povrch tělesa.

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

–co teprve na mě, velké či malé magnety, hned několik (viz video+info zde v diskusi níže).

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

pankyz
jo a povrchové napětí má každý očkovaný přesně jen v místě vpichu, že ? Uvědomuješ si jaký jsi napsal blábol? Běž do háje trole.

Armica
Návštěvník
Armica

Opět ta stejná taktika, jak přesvědčit davy, že černá je bílá a bílá je černá .
Jeden expert, vědec, mudr pudr hudr říkal. , vloží se to mezi alternativní komunity na webu a už to jede a lidé už pak nevěří ani tomu, co mají přímo před očima ! A takto se i podařilo přepsat i dějiny ! Pfuj tajbl !

PaVo
Návštěvník
PaVo

https://www.bitchute.com/video/dUZFdmGvhanP/

toto video bylo vyhozeno z You tube, flastr na 2 týdny s vyhrůžkou, že pokud v dalších 90 dnech se strike( útok, vidite) bude opakovat, osoba dostane trvalý ban. Ministerstvo pravdy zaúřadovalo. Video nevyhovuje místním autoritám zdravotnickým a WHO. Tým youtube zastupuje všechny a špicluje obsah videí. Přitom je to dokumentaristika, posuďte sami.
https://www.bitchute.com/video/tYHUXmbwKd9e/

Takže jednoduše: zprávy o úmrtích na bodačku jedem se nesmí zveřejňovat.

Není daleko den, kdy se jim lidi na celý internet vyprdnou, budou se scházet ve sklepích a připravovat akce na zátrh řádění pošahaných mafiánských Ikarů.

petr
Návštěvník
petr

Je to poměrně jednoduché, lidi napíchají proteiny, které ovládají mozek a chovaní člověka, skrze radiové vlny.
Díky radiovým nebo magnetickým vlnám budou kontrolovat produkci dopaminu v mozku a tedy uspokojení.

Budou sedět doma ve svém magnetickém nebo radiovém poli např 5G, budou mít dostatek dopaminu tedy uspokojení a nebude důvod opouštět “své osobní” pole, protože mimo něj žádný dopamin mozek produkovat nebude. Nebudou soukromá auta, nakupovat se bude na dálku, odměňovat a trestat se bude produkci nebo absencí dopaminu.

Protein dostaneš do lidi očkováním, víme jaké to je být doma nemoci navštívit jiný okres atd. Myslim ze Starlink je budovan právě proto. Nevěřím, že by soukromá osoba takto mohla zasvinit orbit.

https://www.theguardian.com/science/neurophilosophy/2016/mar/24/magneto-remotely-controls-brain-and-behaviour
Genetically engineered ‘Magneto’ protein remotely controls brain and behaviour

…Několik dřívějších studií ukázalo, že proteiny nervových buněk, které jsou aktivovány teplem a mechanickým tlakem, mohou být geneticky upraveny tak, aby se staly citlivými na rádiové vlny a magnetická pole jejich připojením k proteinu uchovávajícímu železo, který se nazývá feritin, nebo k anorganickým paramagnetickým částicím . Tyto metody představují důležitý pokrok – například již byly použity k regulaci hladin glukózy v krvi u myší -, ale zahrnují více složek, které je třeba zavést samostatně.

…V jednom závěrečném experimentu vědci injektovali Magneto do striata volně se chovajících myší, hluboké mozkové struktury obsahující neurony produkující dopamin, které se podílejí na odměně a motivaci, a poté zvířata umístili do aparátu rozděleného na magnetizované nemagnetizované sekce . Myši exprimující Magneto strávily v magnetizovaných oblastech mnohem více času než myši, které to neudělaly, protože aktivace proteinu způsobila, že striatální neurony, které jej exprimují, uvolňovaly dopamin, takže myši zjistily, že jsou v těchto oblastech uspokojeni. To ukazuje, že Magneto může dálkově ovládat palbu neuronů hluboko v mozku a také řídit složité chování.

Slava
Návštěvník
Slava

Jednu výhodu bych v tom očkování viděl. Praktický držák pro Post it notes.

Dendy
Návštěvník
Dendy

Neviem ako vám, ale mne drží na hrudi bežná kovová kávová lyžička sam od seba… takže z tohto si hlavu nerobím… neskúšal som magnet, ale ten pán čo to video natáčal by mal skúsiť dať tú magnetku na holú hruď alebo chrbát… potom uvidí, že mu asi bude držať aj tam!
Skúste to, tá príťažlivá sila je citeľná… neviem či je to magnetická sila alebo gravitačná, ale funguje to… aspoň na mne.

Dáša
Návštěvník
Dáša

A jaký máte hrudník? Plochý nebo vyvinutý? V druhém případě lžička drží určitě všem.

TREX
Návštěvník
TREX

A vy mě prosím odpovězte na dotazy!
Děkuji
Viz nize

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Magnet drží na mástě vpichu toho jedovatého sajrajtu. Okolo ne. Čili, souvisí to jednoznačně s tou injektáží – a vo tom to je, ty jelito. To, že na některých lidech drží magnet není nic nového, zde se jedná o tu injektáž.

Spytihněv2
Návštěvník
Spytihněv2

Tak mě drží na klíční kosti magnetka , 5ti , 10, 50ti koruna a teď i tak malá lžička , po obvodu. Ale jen v těch místech a pak o něco níže uprostřed hrudníku.