VIDEO: Muslimský útočník pobodal v Minnesotě osm lidí. Křičel “Alláhu, Akbar!” a...

VIDEO: Muslimský útočník pobodal v Minnesotě osm lidí. Křičel “Alláhu, Akbar!” a před útokem se lidí ptal, jestli vyznávají Islám! V New Yorku explodoval tlakový hrnec s dálkovým ovladačem! [CZ Titulky]

VIDEO: Muslimský útočník pobodal v Minnesotě osm lidí. Křičel “Alláhu, Akbar!” a před útokem se lidí ptal, jestli vyznávají Islám! V New Yorku explodoval tlakový hrnec s dálkovým ovladačem! [CZ Titulky]

Omlouvám se, že zařazuji tento video článek jen několik minut po článku Pozorovatelky o Sýrii, ale protože jde o aktuální živé zpravodajství z USA, které nelze odkládat na později, vkládám článek a videa ihned.

O víkendu zachvátily USA teroristické útoky. V New Yorku ve čtvrti Chelsea (že by “vzkaz” Hillary, její dcera se jmenuje totiž také Chelsea…?) explodoval tlakový hrnec ukrytý v kontejneru a zranil 29 lidí [1]. V Minnesotě ve městě St. Cloud proběhl útok sympatizanta Islámského státu [2]. Vstoupil do nákupního centra a začal se lidí ptát, jestli jsou Muslimové a vyznávají Islám. Když mu odpověděli, že nejsou Muslimové, zaútočil na ně nožem. Pobodal celkem osm lidí, kteří byli později převezeni do nemocnice. Útočníka zlikvidoval policista, který zrovna nebyl ve službě. Policie v St. Cloud několikrát odkládala tiskovku, teprve až později večer přiznala, že útočil muž, který vykřikoval v nákupním centru “Alláhu Akbar” a před útokem se ptal lidí, jestli věří v Alláha, jeho Proroka Mohameda a jestli jsou praktikující Muslimové. Když se setkal s negativními odpověďmi, začal je bodat nožem.

[VIDEO] Tisková konference policie St. Cloud k zastřelení muslimského útočníka s nožem.

Nákupní centrum zachvátila panika, výstřely policisty, který útočníka zastřelil, vyvolaly doslova šílenství, protože lidé nevěděli, že střílející muž je policista v civilu. Davové šílenství vyústilo k hromadnému úprku z nákupního centra, lidé po sobě šlapali, když se snažili dostat pryč. Synchronizace útoků během jednoho víkendu je velmi zajímavá.  Nedávný průzkum [3] ukazuje, že v otázkách terorismu si Donald Trump vede mezi voliči o něco lépe, než Hillary Clinton, takže tato víkendová vlna útoků by měla pomoci spíš Trumpovi. Ten totiž dlouhodobě prosazuje anti-globalistické teze, vyzývá k zákazu vstupu Muslimů do USA, k deportacím a ke koordinovanému boji proti ISIL ve spolupráci s Ruskem.

WireAP_20521b73919b4d5a8faab07791aae093_4x3_992.jpg
Záchranáři v New Yorku na místě bombového útoku.

V New Yorku explodoval kontejner. Uvnitř byl tlakový hrnec s namontovaným telefonem pro dálkové odpálení. Další nevybuchlý hrnec byl nalezen o několik bloků dál. Přesto se však úřady dlouho snažily tvrdit, že prý nejde o teroristický útok. Dokonce média obvinila Trumpa, že jeho výrok o bombě byl unáhlený, a že pro to nemá důkazy. V návalu ironických poznámek a sarkasmu se teprve později úřady rozhodly připustit, že jde o terorismus. Lidé psali na webové stránky úřadů ironické poznámky, že když nejde o teroristický útok, proč nejsou na kontejnerech varovné štítky výrobce odpadkových kontejnerů, že hrozí jejich občasné výbuchy.

160918010720-pressure-cooker-device-nyc-large-169.jpeg
Druhý nalezený a nevybuchlý tlakový hrnec s dálkovým odpalovacím zařízením.

Donalad Trumpa zastihla zpráva o výbuchu na cestě do Colorado Springs, kde se zúčastnil svého předvolebního mítinku. V projevu zdůraznil, že Amerika bude muset v boji proti terorismu přitvrdit a zároveň vyjádřil zděšení nad tím, co se děje ve světe a doma v USA.

[VIDEO] Reakce Donalda Trumpa v Colorado Springs na bombový útok v New Yorku

Bezpečnostní destabilizace v USA však může být výhodná i pro Hillary Clinton, že se pozornost médií přesune od jejího nedobrého zdravotního stavu směrem k bezpečnostní situaci v zemi, ve které může uplatnit své bohaté politické zkušenosti. Islámský stát už dlouhodobě zdůrazňuje, aby Muslimové v USA útočili proti vládě a proti bezvěrcům.

chelsea%20dumpster_0.jpg
Zdemolovaný kontejner po výbuchu tlakového hrnce.

Zajímavou souvislostí je i americké bombardování syrských vojsk na východě Sýrie, které si vyžádalo na 6 desítek obětí z řad syrských vojáků. K celé kauze připravuji titulkované video na zítřek. Pozorovatelka už k věci napsala zmíněný předchozí článek. Střepy událostí z tohoto víkendu zapadají do sebe jako mozaika. Boj o moc nad americkými ozbrojenými silami v USA, boj o kontrolu nad Bílým domem. Explodující tlakové hrnce v New Yorku, islámista s nožem v Minnesotě, sypání bomb z amerických letadel na hlavy vojáků Bašára Asada. Všechno souvisí se vším. Načasování, mediální pozornost, datumy, termíny a lhůty.

*Titulky ve všech 3 videích nahoře zapnete tlačítkem “CC” v lištách videí.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia
paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Bata říkával SVUJ K SVÉMU uspěch zaručen https://www.youtube.com/watch?v=6JyIdeURa6k

kari
Návštěvník
kari

Tak nejak nevim…napriklad v Sobotu Americane utocili v dobe primeri v Syrii, zabili tam na 60 vojaku, zrejme mladych chlapcu, snazicich se bojovat proti isis, ktera okamzite zacala protiutok. Normalne koordinovany utok s brutalnim IS. A neni to poprve. Americane podporuji teroristy jak na bezicim pase, velmi podporuji islamizaci Evropy, jejich velvislanci podporuji evropske mesity. Nepisi ani uz o rozvraceni Iraku, Libyje, Syrie, o statisicich mrtvych, vcetne deti. Tisice deti na blizkem vychode se po americkych utocich promenilo ve stiny na zdi. A zajimalo by me, kolik Americanu tohle resi.Maj svuj bejzbol, ragby, country music a svuj dolar. A tim jejich zajem konci.Maj klidny spanek, pohoda. Vsem prece nakopou pr…Kdyz nasledkem migracni vlny, jez prisla jako dusledek US rozvraceni Blizkeho vychodu migranti znasilni, nebo zabiji vase dite, (treba zijici v Nemecku, nebo jinde v Evrope), a poboda ho, a bude rvat Allah hu akbar, silne pochybuji, ze to nekoho v Ameru vzrusi. A najednou prichazi zpravy dne, hned na prvnich strankach. V Americe islamista pobodal 9 lidi, no a dokonce tam jeste ke vsemu bouchl hrnec! A co tomu rekne ten a ten kandidat na ” boha”? To je jeste vetsi katastrofa, nez kdyz Hillary dostala kasel!!. Co na to rict, musi se jich to trochu dotknout, bouzel. Kdo jinemu jamu kopa, sam do ni pada. Mejte se krasne ☺

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

To jste rekla hezky …(kdo jinému jamu kopa, sam do ni pada), ale to se tyka kazdého, i vas. Vase apatie k radeni muslimu v americe se muze brzy otocit i proti vam, az vedle vas exploduje papinak neplneny trhavinou a srouby.

Posledni vyvoj situace v NY.
Wanted: Ahmad Khan Rahami, 28 year old male, is being sought in connection with the Chelsea bombing.

kari
Návštěvník
kari

Ale minolisto, ja nikomu jamu nekopu.Americane, politici jimi voleni se chovaj tak, ze to proste vyvolava reakci v lidech jinde. Fakt nejsem sama, kdo je na Amer nastvany. Ja vim, ze obycejni amici za to nemuzou, mozna jsou to hodni, pracoviti lide, ale, ….to Syrane take. Vite?.Ja vam neberu, ze je toto tema dulezite, a mozna jsem nemela psat, ze me to nezajima, a neni mi jedno, ze kdekoliv na svete lide umiraji nasledkem terorizmu . Nedavno snad v Pakistanu se jecelo o Allahovi a odpalila se tam bomba. Zemrelo ram hodne, opravdu hodne lidi. Kolik webu o tom zminilo vic, nez par radek. To umiraj ti druhoradi, ze? Diskutovat uz me nebavi, ale priste si vas clanek o vybouchnutem americkem hrnci prectu. Takze, mejte se krasne.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Vemte to asi tak, ze terorismus je vzdy namiren proti nevinnym lidem a ze je uplne jedno, kde se nachazi. Proto si myslim, ze litovat jedny obeti terorismu a zatracovat druhé je dost hloupé. Nevim jestli jste si toho uz vsimla …asi ne, ale kazda hloupost ma koreny v neznalosti. Zkratka, radovi americané jsou stejni lidé jako vy, nebo ja.

lenka
Návštěvník
lenka

Nejhorší je ta nečinnost těch nahoře. Už dávno by měli formovat nějaké jednotky civilní obrany či jak to nazvat. Sobotka to je pohroma pro naši zem. Čeká na svolení nejspíš.

nespokojený občan se stavem v ČR
Návštěvník
nespokojený občan se stavem v ČR

Njn, mne jen šokuje to, že to samé – výbuch popelnice, se stalo včera v Čechách a nepíše se o tom po celém světě tak jako když se to stalo v NY. Výbuch slyšitelný až v 8 km vzdálené vesnici…si vemte lesy, pole, zástavba které to ztlumily atd…

https://www.novinky.cz/krimi/414960-v-karvine-vybuchla-popelnice-policie-hleda-pachatele.html

Náhoda? Neexistuje. Mrkněte na fotku a stav kontejneru po explozi, rozmetaná víc než ta z NY!! Tady informační embargo, víme HO***!!

pedros
Návštěvník
pedros

To místo je na okraji Karviné,ne moc frekventované,na okraji parkoviště.Asi půl km jsou lázně Darkov plné muslimáků!Řekl bych,že celkem ideální místo na zkoušku exploze!I čas,kdy je nejmíň lidí v ulicích!Zatim jenom zastrašit!Ale koho?A v Karviné????Nemocné horníky,důchodce nebo musulmany???Nic jiného tady jako terč není!
Někteří to dávají do souvisu s obnovením plné činnosti diskotéky X-MAX,kde se ve velkém jede v drogách!Před dvěma lety se s obrovským úsilím občanů a zastupitelů podařilo tu cikánskú všivárnu utlumit!Málokdo si umí představit co dokážou po městě nadělat tlupy sfetovaných cikánů-každou noc z pátku na sobotu Karviná vypadala jako po válce!Můj známy od kterého tohle vím se raději z toho nešťastného města odstěhoval.
A je to zpátky-chudáci karviňáci!Policie jedna i druhá,je vždy někde zalezena.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Jaktoze nic jiného jako terc neni? Jejikoz k explozi doslo o pulnoci na malo frekventovaném miste, zcela urcite slo o test. Straseni lidi bude asi druhorade. Testovat lze cokoliv …hlavne technickou stranku veci, ale také reakci policie, medii, obcanu, statnich organu, atd..
Mohlo jit také pouze “kraceni chvile” mladych spratku, kteri pres den vyvesuji transparenty «Refugies welcome» a v noci z toho vseho vzruseni nemohou usnout.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Pořád víc to vypadá na to TŘETÍ ŘEŠENÍ… Ano, to, že volby tam nebudou vůbec.
Trumpa hlavouni na pionýrském táboře v lesíku už odpískali, Clinton na márách, a dvojnice vychvalují Obamu….
Asi to bude veselý podzim, když Anglická Královna loni přála ” Užijte si poslední Vánoce”…

Nezbývá než doufat, že Voloďa zvládne elegantně volby, přemístí OSN s fungl novým obsazením někam jinam, a to pak odsoudí přes nový mezinárodní tribunál ty pedofilní nadnárodní svině k nuceným pracem v uranových dolech na doživotí, a propadnutí veškerého majetku ve prospěch rozvoje chudých a jimi zneužívaných a zmasakrovaných zemí.
Věřím, že BŮH je mocnější než ta nenasytná, pokrytecká a zvrácená verbež!

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Zdá se, že Hillary to má už za sebou (9/11/2016) :
Hillary Clinton IS DEAD 100% PROOF 100% Fake Rally PROOF of Video Compositing
https://youtu.be/IVnH_ViUoO

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

TŘETÍ ŘEŠENÍ v US nastupuje:
TANKY V ULICÍCH NEW YORKU!
To, že někde vybuchl kontejner je spouštěcí moment podle scénáře, stejně jako muslimské výkřiky Gullenových ( tedy Clintonových a Obamových) kluků, aby nebylo pochyb, kdo je ten ” PRAVÝ NEPŘÍTEL “, proti kterému teď hodná Obama-Care a HomeLand Security všechny OCHRÁNÍ. A to všemi prostředky!
https://youtu.be/mfGfPu9_gco

kari
Návštěvník
kari

Ta karma je ale potvora ☺

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Zřejmě je ZDRÁVO se sebrat a odkráčet PRYČ https://www.youtube.com/watch?v=1ahhhDBQHxg

kari
Návštěvník
kari

Pan VK pise hezke clanky.Ja tenhle vynechavam. V Ameru radikalni muslim nekoho pobodal a kricel Allah hu akbar. A vite, ze je mi to uplne jedno? ☺

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

No, tak tomu se rika fatalni nazor. To znamena, ze uz jste se svym osudem smiren …nebo smirena. V tom pripade nevim, co zde hledate. Utechu?

kdochcevidi
Návštěvník
kdochcevidi

Asi provokatér MV z Jungmannky. Z našich daní.

Forever
Návštěvník
Forever

USA si ještě s muslimy užijí “pěkné” chvíle. Aktuálně je v USA něco kolem 9 000 000 muslimů. A do 20 let bude v USA více než 50 000 000 muslimů. Co dodat, USA se mají na co těšit.

Kdo s čím zachází, tím také schází. USA v 80. letech minulého století v Afghánistánu podporovali islámské mudžáhedíny proti SSSR – a teď ti samí džihádisté útočí na USA! Hold, kdo chce tam, pomozte mu tam.

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

“Hold”, Šalóm Alejchem! Salám Alejkum!
Uděláš lepší, když zůstaneš u ctrlc-ctrlv.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Další útok…tentokrát Washington 2 mrtví….