VIDEO: Muslimové v Bruselu (p)odpálili vánoční strom a shodili auto ze schodů...

VIDEO: Muslimové v Bruselu (p)odpálili vánoční strom a shodili auto ze schodů do metra!

VIDEO: Muslimové v Bruselu (p)odpálili vánoční strom a shodili auto ze schodů do metra!

Řádění muslimů v Evropě nebere konce. Jalová slova politiků, která nabádají Evropany k toleranci, narážejí na holá fakta a brutální realitu v jednotlivých metropolích evropských měst. Muslimové představují dnes a denně obrovské riziko, které bezprostředně ohrožuje životy občanů evropských zemí. Ve videu můžete vidět, jak se v Bruselu baví muslimská mládež. Nejprve, za provolávání výkřiků “Alláhu Akbar”, odtlačili zaparkovaný automobil ke schodům metra a shodili ho dolů do vestibulu metra. Následně se rozhodli, že vyhodí do povětří vánoční strom. To se ovšem tak docela nepovedlo, protože podomácku vyrobená trhavina neměla zamýšlený účinek, ale na zapálení stromu to holt stačilo.

Všimněte si, že belgická policie byla asi schovaná, bála se zasáhnout, protože po událostech v Paříži a po manévrech v Bruselu, kde se pátrá po jednom z teroristů z Paříže, jsou bruselské ulice plné policistů. Ovšem skutečnost se zdá být jiná v tomto případě. Vypadá to tak, že policisté jsou v bruselských ulicích rozmístěni z jiného důvodu, a to kvůli tomu, aby zabránili občanům v pochodech proti muslimům a proti islamizaci země. Zde totiž evidentně policie vůbec nezasáhla, jen přihlížela.

A teď si dejte tuto surovou realitu do kontrastu s bizarním novoročním videem Angely Merkelové… to její slibované “obohacení” Německa a potažmo celé Evropy bude ze strany migrantů asi vypadat přesně takto, jak zachycuje výše uvedené video. Demolování majetku, zapalování vánočních stromů a policie schovaná za rohem, protože zásah policie by vyvolal intifádu ze strany muslimských ghett ve městech po celé zemi, kdyby nebozí muslimští mladíci dostali pendrekem přes záda.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
KONIK
Návštěvník
KONIK

Hlavne nech vam ludia nepreskakuje… Ako viete ze su to moslimovia ???
Ze vam to napisu na tejto stranke ???

Citajte nieco normalnejsie:
http://www.mirror.co.uk/news/world-news/car-thrown-down-underground-steps-7102088

velryba22
Návštěvník
velryba22

Myslím ,že na tyhle -lidi – platí jen Izraelci , oko za oko , zub za zub , to je jeden z důvodů proč si na ně arabáši nedovolí

Brussel- Mohammad
Návštěvník
Brussel- Mohammad

Stačí tvrdě odsoudit a jede se dál. Není důkaz a nebude, kmen se sám nebude udávat proti jednotlivcům známe u nás. Nebo strach není dobrý rádce, řekla Merkelová obklopená ochrankou a zmizela v pancéřovém autě.
Nevím kdo viní stále policii, tady viním vítače, multikulti, elity, a ty co to schvalují by měli nést odpovědnost a za jakýkoliv trestní čin migranta nést odpovědnost. Zavřít vítače spolu s migrantem na tvrdo, zabavit a rozprodat majetek těmto vítačům za majetkovou, aj. újmu, zvýšit jim pořádně daně na financování migrantů když je tu chtějí. A nejlépe (bohužel to nebude)aby se tyto trestné činy stávaly výhradně těmto všelijakým omlouvačům vítačům. Aby oni pocítili ztrátu. Tady bych pak útoky ještě omlouval, nebo nezveřejňoval.
Aby neříkali, jak stále říkají že to je útok proti všem. Já nepočítám útok např. na klub v Bataclanu, kde je oběť nějaký muslim proti všem. Je to cílené na domácí Evropany ostatní jsou vedlejší ztráty.
Žvásty, že to z toho množství co žije v Evropě je jen hrstka, není pravda je to téměř co týden co se zabrání teroristickému útoku kdekoli v Evropě, to se nedozvíme pokud se jim to nepodaří, To není málo tato hrstka. Téměř zapomenutý útok v TGV vlaku na počátku migrace taky se už asi nepočítá a rychle zapomělo. jako nic.

Tom
Návštěvník
Tom

Nikdo se shora lidí nezastane. je to taky o naší pohodlnosti. Jak dlouho asi potrvá a co všecko se musí stát, než se zvednem ze svých teplých sedaček a půjdem těm co si je platíme a co nás zastupují říct co chceme a co nechceme pro sebe, pro naši zem i další generace?

Pippy
Návštěvník
Pippy

Je evidentní, že ze strany evropských lídrů není absolutně vůle nastalou vážnou situaci řešit. Namísto, aby byly učiněny rázné kroky proti násilí, tak politici zbaběle radí, jak se násilí bránit – na délku paže! :-((( Ještě je možná naděje, ale to by se už ksakru muselo něco začít dít – proti verbeži, která přitáhla v milionovém počtu zničit evropskou civilizaci!

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Celá ta dnešní situace je absurdní. Řada lidí je jak v hypnóze a ti, na které hypnóza nepůsobí, se začínají ptát sami sebe, jestli se jim to jen nezdá. No, nezdá. Půjčím si větu z jednoho článku, která se mi docela líbí.
“Soutěžit v „toleranci“ k intoleranci je idiotský dostih.”
Pro úplnost odkaz na článek, i když je hůře čitelný: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Elity-nahradily-atrapy-Oc-vic-maji-Marxe-za-svatokradez-tim-utrpnejsi-z-nich-cisi-bezradnost-shrnuje-lonske-deni-doktor-Josef-Skala-414974

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Ještě dodám, že si opravdu začínám myslet, že předpovědi Pikea a dalších byly pravda a že se tu budeme mydlit v Evropě mezi sebou (s mohamedány). Na tom není nic smyšleného, esoterického, rasistického ani jiného. To je jen zákon přírody. Máme-li omezený systém s omezenými zdroji a k zavedené stabilní populaci začneme do systému přidávat velmi nesourodou a agresivní entitu, tak se to bude nutně řídit dle přírodních zákonitostí. Jde jen o “kinetiku” procesů. Jakmile se překoná hraniční “energetická” bariéra, reakce se spustí. Otázkou je, kde je ta hranice. Pokud nepřestanou imigranti do Evropy proudit, tak to zjistíme. Navzdory “katalyzátorům”, které se snaží reakci zabránit(?). Leda snad, že bychom všichni dobrovolně konvertovali k Islámu. Nevím jak vám, ale mně se zrovna nechce.

Pozorovatelka
Autor

Současnost je už pouze zjevným výsledkem toho, co po staletí až tisíciletí probíhalo skrytě. Tady už pomůže pouze “restart” lidstva a že je svět tam, kde je, je zásluha Bible a lidské slepoty. A velmi by mě zajímalo, jak si ti, kteří vidí záchranu v Bibli, představují tu záchranu v reálu. Přijde mi, že podle jejich tvrzení není třeba nic činit, stačí jen věřit a Ježíš sestoupí a všechny věřící vezme do nebe. Zajímalo by mě, kde všichni ti následovníci Bible byli ve všech dobách, které lidstvo do tohoto finále dovedly. Jestli se poctivě modlili, dobře, ale nechtělo to spíše “skutky podle nejlepšího vědomí a svědomí”? Není největším škůdcem ta Biblí naočkována pokora a přesvědčení, že utrpení je tím nejlepším, co člověk má v životě přijmout? Nevysvětlovali snad křesťanští duchovní otrokům, loveným v Africe jako zvěř a dováženým do USA v podpalubí lodí, že trpí ve jménu Ježíše a že tak je to správné? K čemu je víra zcela odtržená od reálného lidského utrpení, ba dokonce lidskému utrpení sloužící? Kde zůstalo svědomí???

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Ano. Máme tu “čest” vidět velké finále. Čím jsme si zasloužili lístky v první řadě? Před časem mě napadla myšlenka (jestli jsem to ještě nepsala). Vychází z předpokladu, že duše je nesmrtelná a každé vtělení je pro ni “školící kurz”, v němž se má něčemu naučit. Co když je teď na planetě tolik lidí, právě kvůli tomu velkému finále – že se teď současně inkarnují všechny duše současně, aby si to zažily?
Je pro mě zajímavé, jak to vidíte s vírou, církvemi atd. Mně jako malé nutili katolicismus a velmi rychle tak ve mně vypěstovali odpor. Dlouho jsem měla víru neoddělitelně spojenou s církví. Až s novými informacemi, řekněme dost alternativními, jsem si našla cestu pro sebe.

Námořní atašé
Návštěvník
Námořní atašé

To mi připomnělo zážitek z kurzu “Psypos” ( Silvova metoda), kdy před sálem stáli křesťané a odrazovali nás od vstupu s tím, že se přece stačí jen modlit, trpělivě čekat, a Bůh nám dá zdraví i vše, co si budeme přát… Tento aktivní mentální trénink mi zachránil tělesné i duševní zdraví, ne-li život.

Pavel
Návštěvník
Pavel

S tou hypnozou mate bohuzel pravdu a je to vec, ktera me desi asi nejvic. Ve svem okoli znam porad velmi malo lidi, kteri se “probudili”. Vcera jsme zrovna kolem toho meli debatu v praci a zjistil jsem, ze asi ziju v nejake jine realite. Oni si uvedomuji, ze nam hrozi problem s migranty, ze se nekde v Syrii valci apod., ale uz jim vubec nejak nedochazi souvislosti. Nechapou treba, ze migranti jsou pouze nastrojem, zbrani nekoho uplne jineho. Vcera byl na IDNES hlavni clanek o nejakem migrantovi ze Svedska, kteremu tam nechutnalo, tak se rozhodl vratit. Co je smyslem takoveho clanku, proc je na titulni strance ? Vetsina tech lidi v hypnoze odsoudi toho konkretniho migranta, se kterym nikdo ani mozna nikdy nemluvil, ale uz si neuvedomuji, ze hlavnim smyslem clanku je pritopit pod kotlem. Az az to bouchne, tak budou prekvapeny.
A co se tyka te hypnozy, nedavno jsem docetl tuto knihu https://www.kosmas.cz/knihy/182205/tajne-spolecnosti/, je to rozhovor s nejakym vysoce postavenym Svobodnym Zednarem. Nevim jak moc tomu vsemu verit, nicmene kniha je stara asi 5 let a spousta veci o kterych mluvi, tak aktualne probiha. Stejne tak tam popisuje, jak se “zklidnuje” populace, napriklad pomoci fluoru a jinych veci. Kdybych to cetl pred nekolika lety, tak hodne pochybuju, kdyz vidim ale aktualni situaci, tak nemam problem tomu verit.

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Ano, to je už celkem známé, že některé běžně užívané látky mají velmi dobré sedační účinky. Zejména brom a fluor. V USA dávají brom do hodně věcí. U nás je tradice víc ve fluoru a chloru. Ono by se dalo dobře dezinfikovat i jódem, ale ten je pro nás prospěšný, tak to není v kurzu. Tvrdí se, že fluor vede k degeneraci šišinky (v mozku), která by měla mít normálně zajímavé funkce (zejména duševního a duchovního charakteru). Ono i co se týká všech těch jedů, co do sebe dostáváme a k tomu navíc nedostatečná výživa (zejm. řada mikroprvků a některé vitamíny). Možná bychom se dost divili, jak skvěle bychom se cítili a fungovali, kdybychom měli k dispozici kvalitní podmínky pro život.

Vlk
Návštěvník
Vlk

Asi omylem unikl na ČT názor jednoho Francouze, který jasně řekl. Proč stále ustupujeme ?
At´ provedou teroristický útok při oslavě Vánoc. Obětí mohu být já nebo někdo z mých blízkých. Tomu, co by poté následovalo by nebyla schopna žádná policie zabránit. Já osobně dodávám, že policie v ulicích nechrání občany, ale politiky, kteří si tímto jen hlídají vlastní politickou moc a ekonomické zabezpečení. Po počátečním šoku by toto přerostlo v celonárodní nenávist a dějiny by se jen opakovaly.Zeptejte se pamětníků v Německu. A policie by pak zase jen přihlížela a většina politiků skončila v lepším případu v base.

mira
Návštěvník
mira

pošlete tam dinsbira ten zná na vše řešení a navíc je to americký občan. amíci přece vždy vše vyřeší a merklovou to jen potěší

free
Návštěvník
free

Hned naděláte…prostě je ten vánoční strom urážel (tuším, že v Koránu o něm není ani zmínka) a stát, který si pustí tyto stále se urážející imigranty na své území, s tímto musí počítat. A to auto – jen klukovina :). Někde jsem četl vtip, který mi nepřišel jako vtip…že tyto oslavy vánoc a nového roku budou poslední. Myslím si, že na západ od nás to bude platit na 100%, my si ještě chvilku počkáme. Záleží, jak rychle bude Bohuš reagovat na povely z Bruselu a Německa.

qarton
Návštěvník
qarton

Inu, pravé muslimské “dolce vita”

Pepa
Návštěvník
Pepa

Hezké ráno, další skvělá zpráva, včera na NOVA v pořadu Střepiny. V Německu už je Kebab stejně tak národním jídlem, jako Eintopf. Ti nám dávají.