VIDEO: Musíme začít jíst děti! I kdybyste vybombardovali Rusko, nedojde tím k...

VIDEO: Musíme začít jíst děti! I kdybyste vybombardovali Rusko, nedojde tím k dostatečnému snížení počtu lidí a objemu CO2 na této planetě! Klimatická aktivistka v New Yorku ztropila pozdvižení během tiskové konference kongresmanky, Alexandria Ocasia-Cortez byla úplně v šoku, ale odmítnutí skandálních výroků ženy se vyhnula! Aktivistka totiž argumentovala postojem švédského profesora, který v zájmu snižování CO2 navrhl konzumovat těla zemřelých lidí!

VIDEO: Musíme začít jíst děti! I kdybyste vybombardovali Rusko, nedojde tím k dostatečnému snížení počtu lidí a objemu CO2 na této planetě! Klimatická aktivistka v New Yorku ztropila pozdvižení během tiskové konference kongresmanky, Alexandria Ocasia-Cortez byla úplně v šoku, ale odmítnutí skandálních výroků ženy se vyhnula! Aktivistka totiž argumentovala postojem švédského profesora, který v zájmu snižování CO2 navrhl konzumovat těla zemřelých lidí!

Již minulý čtvrtek proběhl v USA neuvěřitelný skandál během tiskové konference americké liberální kongresmanky, která do městské knihovny ve čtvrti Queens v New Yorku přišla povídat o své politické agendě a rovněž o ochraně klimatu. Kongresmanka za Demokratickou stranu Alexandria Ocasia-Cortez (aka A.O.C.) se již chystala zodpovědět dvě poslední otázky, když v tom se o slovo přihlásila mladá žena v bundě a spustila hysterickou kanonádu.

Všechny klimatické procesy na snížení objemu CO2 jsou prý nedostatečné a ani kdyby prý ochránci klimatu vybombardovali Rusko, tak to nepovede k dostatečnému snížení počtu lidí na této planetě, a proto žena navrhla, že je potřeba začít jíst děti! Jako argument použila stanovisko [1] švédského profesora Magnuse Söderlunda, který došel k podobnému závěru, že snižování emisí CO2 běžnými způsoby na planetě Zemi nebude stačit, a proto navrhl konzumovat těla zemřelých lidí.

Žena vyzývá ke konzumaci dětí.

Tato americká žena, která s vyděšeným výrazem svá slova myslela naprosto vážně, však pokročila o jeden level výše, když navrhla konzumovat již narozené děti, protože tím, že lidé přestanou mít děti, se prý počet obyvatel na Zemi nesníží dostatečně rychle, protože lidé jsou všichni znečišťovatelé, podle jejích slov. Všichni lidé totiž dýchají a tím produkují CO2, takže je potřeba populaci začít snižovat proaktivně a začít jíst děti. Žena byla evidentně psychicky vykolejená, na což později na svém Twitteru upozornila i samotná kongresmanka, viz. níže, a lidé by se prý ženě neměly posmívat, protože je prý evidentně duševně postižená. Jenže, tenhle příběh tímto nekončí, protože i když epizoda vzbudila pobavení, ve skutečnosti mi z vystoupení doslova zatrnulo z reakcí okolního publika a z reakcí kongresmanky.

Liberálové v knihovně nehnuli při zmínce o jedení dětí ani brvou, včetně kongresmanky

Když jsem do výše uvedeného videa dělal české titulky, tak jsem si nejprve všiml doslova vyjevené a fascinované ženy, která na teleskopické tyči drží mikrofon před ústy ženy, aby jí bylo možné slyšet. Tato asistentka zvukaře s fascinujícím výrazem hledí na ženu a v jednom okamžiku se dokonce usměje a souhlasně přikývne. Žádné zamračení v obličeji, žádné odsouzení ženy v podvědomí, pouze vytřeštěné oči a fascinace. Tohle není normální. A to není všechno. Lidé vzadu, které zabírá kamera, sedí se založenýma rukama, stoické pohledy a výrazy a nehnou ani brvou. Nesmějí se, že žena říká nesmysly a absurdity. Ani se nemračí, že by ji odsuzovali, že vyzývá k jedení dětí, prostě ostatní obecenstvo v sále je úplně stoické a v klidu, jediný, kdo se směje, je jistý pán v první řadě a potom jedna žena úplně vzadu. Jinak všichni ostatní v sále ani nehnuli brvou. To je naprostý šok. Jenže, to hlavní teprve přijde.

Kongresmanka Alexandria Ocasia-Cortez

Kongresmanka Alexandria Ocasia-Cortez ženě její názory nejen nevyvrátila, vůbec neodsoudila její skandální nápad, že přece není možné jíst narozené, zdravé a živé děti. Ne, namísto toho jí řekla, že USA mají více času než jenom pár měsíců, než se emise CO2 dostanou na nekontrolovanou úroveň, ale především ženě řekla, že americký kongres v zájmu ochrany klimatu má více možností, jak bojovat za snižování CO2. A tečka. Chápete? Kongresmanka tím de facto připustila jedení dětí jako jednu z možností, která povede ke snížení CO2, ale naštěstí americký kongres má i další možnosti, a že demokratičtí politici se nikdy nevzdají naděje, že se podaří CO2 opravdu snížit. Všimněte si, jak se na malý okamžik kongresmanka zadrhne a zasekne předtím, než řekne, že naštěstí mají více času než jen několik měsíců. Je to v čase 01:38.

Kongresmanka namísto odsouzení nápadu s jedením dětí ujistila, že v plánu jsou i další varianty boje proti CO2

Kongresmanka si zjevně uvědomila, že nemůže ženě rozporovat, že už není čas, protože to by šlo proti oficiální Greta agendě, která je založena právě na hysterii, že už není čas. Takže kongresmanka uklidní veřejnost, že naštěstí máme více než pár měsíců, ale žena v pozadí ještě vykřikne: “No, we don’t!” (Ne, nemáme!) a další zadrhnutí nastane v čase 01:47, kde se snaží vysvětlit, že americké politické síly mají více možností (než jíst děti), aby došlo ke snížení CO2. Kongresmanka A.O.C. tak namísto logického odsouzení, že takový odporný a nelidský nápad je nesmysl, použila namísto toho vysvětlení, že americký kongres má více možností, jak snižovat CO2, a to je prý třeba pochopit a rozumět tomu.

Zvukařka s mikrofonem je k nezaplacení…

Reakce sálu poté kongresmance bouřlivě zatleskala za slova o naději v závěru řeči, ale zjevně otřesená kongresmanka Cortézová ještě poté sledovala ženu očima s vyděšením, nicméně všechno, co zaznělo v odpovědí americké kongresmanky, bylo ve skutečnosti ještě skandálnější než vystoupení hysterické ženy. Naprostým vrcholem je však reakce publika, které buď vůbec nepohnulo ani brvou, nebo dokonce obdivně vykolejenou ženu poslouchali, jako např. asistentka zvukaře s mikrofonem na teleskopu.

Nikdo netušil, odkud se žena vzala, ale odpověď přišla druhý den. Žena je prý členem pravicového seskupení Lyndon LaRouche PAC, které podporuje Donalda Trumpa a jehož cílem je trolling proti členům Demokratické strany a proti klimatickým aktivistům [2]. Celé vystoupení prý bylo zinscenované, přinesla okamžitě informaci americká liberální média. Lyndon LaRouche PAC se k akci přihlásil zde.

Kongresmanka se stala cílem trollingu, jenže její reakce a reakce osazenstva knihovny vyrazily dech úplně všem

Děsivá odpověď kongresmanky o tom, že v americkém kongresu mají více možností, jak bojovat pro CO2, aniž by ženě nápad s konzumací dětí odsoudila, však ukazuje na něco jiného, že žena pro účast na akci byla navíc předem prověřena, jak zaznělo u Alexe Jonese o víkendu. Na setkání s Cortézovou totiž do knihovny bylo možné přijít jen na pozvánku, kterou dostali jen vybraní lidé z okolí volební kampaně Demokratické strany a z okolí kampaně kongresmanky AOC. To nebylo veřejné povídání někde na ulici, ale setkání s kongresmankou a jejími podporovateli, kteří přišli na pozvání. Reakce Cortézové a reakce publika tak jsou jasným potvrzením toho, že nejenom ženu neodsoudili za její šílené řeči, ale dokonce se někteří z nich na ní dívali s obdivem.

Setkání pro zvané a nakonec tohle… to nikdo nečekal.

Takováto slezina liberálů v knihovně v Queensu je opravdu děsivým obrazem dnešní Ameriky. Žena vyzývá k jedení dětí a obecenstvo mlčí, zvukařka uhrančivým pohledem obdivuje názory ženy, kongresmanka namísto odsouzení a distancování se od kanibalismu na dětech pouze připustí, že existují i jiné možnosti snižování CO2. Když si nakonec všichni uvědomí, jaký signál to vyslalo do světa, tak se to snaží shodit na aktivisty z Lyndon LaRouche PAC, že za to mohou oni, že tuto provokaci provedli. Jenže, vůbec nešlo o tuto provokaci, ale o naprosto nulovou reakci na ní ze strany jak kongresmanky, tak i místního demokratického obecenstva. To není jenom nějaký vtip, ale je to sonda do duše amerických liberálů. Nevadí jim už ani jedení dětí. Jestli vám to připadá k popukání, mně rozhodně ne.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
olin
Návštěvník
olin

není to náhodou ta kongr. republikánka? ti se moc neslučují s liberály, ale co já vím, jen to že je pěkná 😀

5GBUSTER
Návštěvník
5GBUSTER

Jest ludske maso a hlavne deti bolo do dnesnych casov vysadne pravo ELITARSKYCH KRUHOV VSETKEHO DRUHU A ICH KLONOVANYCH POSKOKOV. Asi nam – obycajnej luze – chcu tiez dopriat ich oblubene radovanky. ….

Šimon
Návštěvník
Šimon

V poslední době mnoho lidí pomlouvá Gretu proto, že je aspergerka. Doporučuji soustředit se spíš na obsah jejího sdělení. Mám radost z toho, že lidé s poruchami autistického spektra jsou stále častěji občansky aktivní, a dokážou se postavit za svá práva.
http://www.atypmagazin.cz/2019/10/11/lide-na-spektru-autismu-jsou-cim-dal-aktivnejsi-obcansky-i-v-obhajobe-svych-prav/?fbclid=IwAR37tmp0-y6zX89L99YJdgPkA-Nv35YGGiq4iqUBBlQRLPXvnKLD1WNnhng

Alice
Návštěvník
Alice

Satanisti maju zelenu.

Švícko
Návštěvník
Švícko

Ta holka je typická Židovka a navíc mluví s izraelským přízvukem.

staroverec
Návštěvník
staroverec

Švícko,áno,je.A áno,mluví,trafil si.Ja osobne jej tlieskam.Nech si Vyvolení zožerú svoje deti a planéta má po probléme a my Nevyvolení s ňou.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Není to náhodou ta zelená aktivistka?
https://youtu.be/A6PS-jFEQWs

vilem z ockamu
Návštěvník
vilem z ockamu

komediální otázka….
a můžeme si být opravdu jisti, že nám mrtvoly nenamelou (jednou) do párku pod nejakým tzv. ečkem… ani dnes nevíme a nemáme pod kontrolou co je např. v párcích…

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Koupil jsem šunkovar a vím z čeho ta šunka je když znám i původ masa,příprava jednoduchá a vím co do toho vrazím a hlavně bez umělých s.aček. Když přijdou děti na návštěvu, jen se po ní zachumelí ,nejlepší je krůtí z nedalekého družstva. Kamarád koupil v tesco krkovičku údajně ze Španěl .Prdnul na to vybraná koření a flák s tím na panvičku a zanedlouho málem pad z toho smradu na znak. Byla neskutečně cítit močovinou jako by sa na ni vymočila celá chazarsko- muslimská diaspora, zřejmě nová metoda jak nám zhnusit vepřové.

r.m.
Návštěvník
r.m.

šunka z veverek?

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Možná podle toho co všechno nás může ještě potkat ,tak i ta veverka přijde k chuti ale ke kanibalismu mě nikdo nepřinutí. Serešův normalizátor Aleš Háma si údajně pochutnává na strakách.

jara
Návštěvník
jara

Začala válka Turecka se Sýrií. Nikoho to nesere. Zkouší se, co snese ještě svět a co se ještě bude tolerovat. Hnus!!! Zvykneme si na všechno. Blbé žvásty např. evropských “politiků” jsou totožné s “diplomacií” před 2 SV. Rusy nevyjímaje. Na co jsou v Sýrii S300 – na hovno. Mají je tam jen Rusi na svou ochranu. Dle všeho si válku přejí všichni. Ti, kdo mají největší sílu jí zabránit, to ani vůbec nechtějí, troufnou si jen na nejmenší zubožené státy nebo na blbé žblechty od pultu…

jara
Návštěvník
jara

A to prase jedno osmanské ještě svádí zabité děti a ženy na Kurdy…

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Pokud je to vzájmu Ža ž,jako že je ,tak porcování Sýrie jim vyhovuje .OSN a všechny další nesmysli jsou pod kontrolou satanovy synagogy , tak co?No je to daný a dávno připravený aneb jak předat planetu těmto gaunerům.

weissbach
Návštěvník
weissbach

Výzva ke konzumaci dětí nevadí, ale tohle ano: https://twitter.com/Stredni_trida/status/1181883408630403074/photo/1

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Kdyz clenove Satanovy Synagogy, jako tahle nosata zruda, se obavaji ze svet zahyne z CO2, a ze by se meli pozirat batolata (predpokladam nezidata), proc se veskeri “z” s “Z” kteri se dnes nalezaji na povrchu zemskem (tj. askenackove, mizrahi, sefardi, falasove, indicti a cinsti arasidi, etc.) neservou mezi sebou jako psi a kocky , a navzajem nepozerou? Bez zplynovani, aby nebyl CO2?

Baudy
Návštěvník
Baudy

Milý VK, tady jste se hodně ukvapil. Celý článek je renonc, stejně jako diskuzní příspěvek té nešťastné ženy. AOC není můj šálek čaje, ale měla do činění s duševně nemocnou osobou a moc chytře se tam bezprostředně reagovat nedalo.

Frufru
Návštěvník
Frufru

V článku je zmíněno, že to byla provokace. Takže se zřejmě o duševně nemocnou osobu nejednalo, ale o “prank” ironizující alarmisty. Nicméně souhlasím, že se v takové situaci chytře jednat nedalo.

Kodynal
Návštěvník
Kodynal

Pygmejové říkali cestovatelům, že nejlepší lahůdkou jsou ruce.

staroverec
Návštěvník
staroverec

Svoje vedia aj ľudožrúti na Papue-Novej Guinei,ktorí v 70.rokoch zožrali jedného Rockefellera či Rothschilda (neviem presne,ale dá sa to dohľadať na nete,navyše prašť jak uhoď),čím si celý inkriminovaný kmeň vyslúžil flek v nebi. To nie je vtip,ale pomerne známy fakt

Ruprecht
Návštěvník
Ruprecht

Pane Baudis prosim Vas venujte se hvezdam a sve nazory sdilejte jen tem co Vam plati za vase sluzby…………

Lidožrout
Návštěvník
Lidožrout

Možná ano, možná ne, ale v každém případě má ta lidojedka moje sympatie, bez ohledu na to, jestli se jedná o provokaci nebo ne. Spíš bych se přiklonil k verzi, že je to absolventka nějaké nové pokrokové fakulty se zaměřením na humanitární věci. Jen tam totiž student dostane ty správné informace, ze kterých mu potom začne hrabat. Přiznejme si to. No proč má moje sympatie? Jednoduše proto, že vyprovokovala vlastním tělem děs, hrůzu, diskuzi… a ukázala světu, co je náš vzdělávací systém za obludnou mašinerii. Tu lidojedku mají na svědomí humanitární organizace celého světa, jejichž vinou se populace rozrostla o zbytečných 5 miliard !!! 2 miliardy pro naši zemi stačí, víc je neúnosné… a tohle je vizitka jejich řádění. Dobře je, že ta lidojedka světu ukázala pravou tvář pokroku 🙂 Kdo by se toho odvážil?

HolyWord
Návštěvník
HolyWord

A takze Mengleho nasledovnik, presne tak, ziadne humanitarne organizacie a zrusit zdravotnictvo, hned je o par miliard ludi menej a mozno aj degenerati ako ty by nedozili prveho roku zivota.