VIDEO: Multikulti Sněhurka od Miroslava Donutila evidentně nestačila! Martha Issová čte dětem...

VIDEO: Multikulti Sněhurka od Miroslava Donutila evidentně nestačila! Martha Issová čte dětem o Aničce a jejích kamarádkách, černošce z Afriky a Cikánce, která neumí číst! Peklo na audio nosiči v podání pro nejmenší odhaluje děsivé procesy inkluze na 1. prioritě!

VIDEO: Multikulti Sněhurka od Miroslava Donutila evidentně nestačila! Martha Issová čte dětem o Aničce a jejích kamarádkách, černošce z Afriky a Cikánce, která neumí číst! Peklo na audio nosiči v podání pro nejmenší odhaluje děsivé procesy inkluze na 1. prioritě!

A je to tady zase. Kolegové ze Svobodného vysílače CS nás upozornili, že skandální video s Miroslavem Donutilem a jeho Multikulti Sněhurkou, o kterém náš server AE News jako první informoval počátkem roku 2016 (článek a video je zde), má podle všeho další pokračování. Herečka Martha Issová totiž namluvila a natočila cédéčko s četbou knihy Anička a její kamarádky. Knihu napsala Ivana Peroutková a je určena pro předškolní mládež a děti 1. stupně základních škol. Kniha je prostoupena brutální ideologickou multikulti indoktrinací a formou psychologické inkluze, kde jsou jednotlivé rasy dětí vykreslovány podle genderového pravidla inkluzivní rovnosti. Děti se např. dozví, že i když je jedna dívka bílá a druhá je černá, protože pochází z Afriky, tak ve skutečnosti se vůbec v ničem neliší. Vzápětí se děti dozví, že se v ničem neliší ani malá Cikánka, která sice neumí číst, ale umí pěkně zpívat cikánské písně. Paní učitelka, která pracuje od nevidím do nevidím, se potom dobrotivě uvolí a cikánské dívce pomáhá po škole v rámci přesčasů, které učitelka stejně nedostane zaplacené. Ve druhém videu níže v ukázce z knihy Anička ve městě je pro změnu Tárik z Íránu, se kterým chce Anička začít chodit.

Takovéto sračky pouští do hlav českých dětí mediální průmysl a jednotliví herci a umělci mají žaludek na to, že se propůjčují k četbě takových indoktrinačních materiálů, jako je v ukázce právě uvedená kniha Anička a její kamarádky. Namísto kulturní segregace a vyčlenění nepřizpůsobivých dětí, které zpomalují a destrukčně likvidují průběh a rychlost školního vzdělávání v ČR, tak místo toho jsou tyto zpomalovací a degenerativní inkluzivní procesy propagovány a vtloukány do hlav předškolních děti. Rodiče mnohdy ani netuší, co vlastně pouští na cédéčkách svým dětem, protože knihy už dnes dětem prakticky nikdo nečte, protože na děti není čas. Strčíme dítěti k hlavě boombox s CD přehrávačem, hodíme tam cédéčko s pohádkou a tím to hasne. O konečnou indoktrinaci se potom postará sugestivní hlas Miroslava Donutila nebo lehce iritační přednes Marthy Issové, která se k četbě těchto materiálů dokonale hodí, protože má již zkušenosti z dřívější doby, když s Jiřím Mádlem před lety natočili video “Přemluv bábu!” (video zde) a samotný Mádl se před několika dny vyslovil k zákazu alternativních médií v ČR a za jediná seriozní média označil Českou televizi a Český rozhlas [1].

Všehoschopní čeští umělci a jejich kulturní fronta

Tato skupina všehoschopných umělců se bez problému propůjčuje k natáčení protinárodních a protilidových dokumentů, které cílí nejenom na dospělé voliče v případě voleb, ale dokonce i na nejmladší generaci, které vtloukají do hlavy inkluzivní a multikulturní teze globalismu o přínosu rasové diverzity ve společnosti, o pozitivním obrazu černochů, Arabů, Cikánů a dalších různorodých etnik, které pomalu přichází do České republiky a překreslují demografický prostor našeho životního prostoru, který pomalu ztrácí vlastní evropskou identitu. Pokud jde o nejmenší děti, ty jsou nejzranitelnější, protože jejich výchova probíhá na 1. prioritě řízení. Co se dítě naučí, to se mu vtiskne do paměti a přijme informaci za vlastní. Proto za zády rodičů, kteří dřou v montovnách od úmoru do úmoru a nemají čas na výchovu děti, různí sociální inženýři reprogramují vlastní potomky k podpoře multikulturalismu a k rasové diverzitě.

Foto z německé mateřské školky. Kolik je tam německých dětí?

Kdybychom to neviděli v Německu, kde tento systém byl dotažen k dokonalosti, tak bychom tomu nevěřili. Indoktrinované mladé Němky jsou hypnotizovány penisy černých a tmavých mužů, nevadí jim znásilňování, pouze rodičům vadí situace, když jim někdo z migrantů dceru zavraždí, viz. článek zde. Jedná se o přímý proces autogenocidy národa, která je saturována školstvím a indoktrinací od nejútlejšího věku malých Němců. Od mateřské školky jsou německé děti v kontaktu s Araby, Asiaty, Turky, Číňany a dalšími etniky. Připojil jsem do článku několik fotografií z německých školek, abyste si udělali představu, o čem píšu. Pro německé dítě je normální, že nepozná během svého dětství vepřové maso, klobásy, vepřové paštiky, protože všechny školky ve větších městech vaří halal, a protože děti si zvyknou na halal, tak i doma potom chtějí pouze halal stravu. Imprintace dítěte probíhá celostně, nejen v hlavě, ale i biologicky. Tělo si začne zvykat na arabský způsob života a také stravy. Malé děti v německých školkách jí a obědvají v tureckých posedech.

Indoktrinace nejmenších probíhá v ČR již od povinného ročníku mateřské školy

Projevy globalizace a mutlikulturní indoktrinace reprogramují naše vlastní děti, a protože nemáme čas na výchovu dětí a na fungování rodiny, přenecháváme výchovu na bedrech státu a ten situace zneužívá. Zavedení povinného ročníku mateřské školky v ČR minulou ministryní školství za ČSSD má přímo za úkol vystavit malé české děti kontaminaci s dětmi jiných etnik, především Cikánů, kteří nemají základní prvky socializace. Právě tento povinný ročník školky má za úkol tyto nepřizpůsobivé děti socializovat na úroveň, aby po nástupu na základní školy byly schopné základního fungování.

Děti z českých rodin jsou tak brány za rukojmí v tomto procesu socialiazace malých Cikánů, protože všechny české děti jsou socializované z domova. Jenže dalším účelem povinného ročníku školky je multikulti indoktrinace dětí, aby si zvykly na jiné etnikum, se kterým na základní škole přijdou do kontaktu. Děti se ve školce učí inkluzi a multikulturalismu a před spaním jim učitelky pouští přesně tyto mediální programovací nahrávky, které mají před spaním dětem vykreslit přínos černochů, Arabů, Cikánů, Asiatů a dalších ras, se kterými se postupně budou v následujících letech setkávat.

Další foto z německé školky.
Zajeďte si do Německa a navštivte jakoukoli školku, uvidíte důsledek autogenocidy německého národa!

Kdo má rád své dítě, nepošle ho do českých škol, ale raději emigruje s celou rodinou. Bohužel, tohle řešení není přijatelné pro všechny, ne všichni mohou emigrovat do Švýcarska, na Island, nebo na Nový Zéland, ne každý si může koupit vlastní ostrov. Aby tyto procesy byly zastaveny, musí se lidé zajímat o politiku a o volební proces. Musí volit pronárodní a protimigrační strany. Jenže majoritní společnost je lhostejná vůči ztrátě a demografickému překreslení vlastního životního prostoru. Většina lidí prodá vlastní národ za dostupnější hypotéku nebo za máslo na akci. Multikulti indoktrinace našich dětí probíhá se stejnou intenzitou, jako probíhá ve většině ostatních evropských zemích. Musíte se zajímat o to, co vaše děti vidí a slyší ve škole, co se ve školách učí, s kým se dostávají do kontaktu. Pokud společně přijmeme za normativ fakt, že je normální dětem pouštět indoktrinační cédéčka na podporu rasové diverzity, potom to bude znamenat, že národ zcela rezignoval na své vlastní přežití.

Německá školka. Sami posuďte, kolik v této třídě je opravdových Němců. Dvě nebo tři holčičky?

Český národ má vlastní historii a kulturu a už jednou byla vyvíjena snaha o zničení naší identity, a to během rekatolizace českých zemí po Bílé hoře pod nadvládou Habsburků. Národní obrození horko těžko budilo národní vědomí a znovu objevovalo český jazyk. Kdo se nepoučí z chyb minulosti, je odsouzen si minulost zopakovat. Český národ nesmí rezignovat na svůj životní prostor a musí zastavit ruku každému, kdo se pokusí sáhnout na naše děti! Nedovolte režimu, aby indoktrinoval ve školkách a školách vaše vlastní děti, aby různí Donutilové nebo Marthy Issové pumpovali do hlav dětí multikulti propagandu a rasovou diverzitu. Když totiž nepřítel vychová naše děti, zanikne náš národ!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Viera Dvořáková
Návštěvník
Viera Dvořáková

Ráda bych se podělila o reálné zkušenosti člověka žijícího v Německu. Faktem je, že žijeme pár let ve 40ti tisícovém německém městě a naše děti chodí do běžné městské školky. Ve školce mají kromě českých dětí i děti z rodin maďarských, polských, ruských, anglických, syrských, tureckých. Většina je německá. Stravování je typické bavorské – hodně buřtíků, ale i špagety s rajčatovou omáčkou atd. Mluví se německy, 1-2x týdně mají děti z rodin cizinců podpůrnou hodninu němčiny, aby se jazyk rychleji naučili. Před obědem se děti pomodlí krátkou dětskou křesťanskou modlitbičku končící na ” Dobrou chuť”. A říkají to i dětičky turecké a syrské (všichni se u toho drží v kruhu za ruce). Rodiče spolu dobře vycházejí.
Tolik stručně pár konkrétních postřehů mladé rodiny, která žije jako ekonomickí migranti v Německu. Nutno podotknout, Němci i jiní cizinci jsou k nám tady milí a vstřícní.

Viera Dvořáková
Návštěvník
Viera Dvořáková

Jenom jako perlička pro čtenáře: Aeronet odstranil můj včerejší příspěvek, jenž komentoval moje aktuální skutečné zkušenosti se životem v Německu a s německou školkou. Moje zkušenosti jsou hodně v rozporu s tím, co prezentuje AEnet. Proč mě mažeš AEnet, čeho se bojíš?

LadyJane
Návštěvník
LadyJane

Tak to Vám úplně nevyšlo, Vierko, což?? 😉

pavel
Návštěvník
pavel

pravidelně od firmy jsem nucen jezdit do zahraničí mohu vám říci že dříve preferovaná západní evropa je nyní na služební cesty obsazovaná příkazem nikdo tam nechce jezdit prostě se tam bojíme a pravidelně tam bývá někdo okraden takže takže paní viera lže jak když tiskne

runner
Návštěvník
runner

Jak můžete napsat takovou blbost, že rekatolizace po Bílé hoře byla ohrožením naší národní identity? V té době jsme měli řadu českých katolických kněží, kteří naopak podporovali český národní a kulturní život a udělali obrovský kus práce v době, kdy celá země byla rozvrácena válkou a morovými epidemiemi. Stačí si jednoduše na Googlu zadat heslo “kněz národní buditel”

https://www.google.cz/searchdcr=0&q=kněz+národní+buditel&spell=1&sa=X&ved=0ahUKEwibzKvIodfYAhUDJlAKHfOPCt4QBQglKAA&biw=1366&bih=613

Nakonec i Bohuslav Balbín byl kněz a jezuita. Zpochybňovat jeho zásluhy o zachování české národní identity by mohl jen idiot.

Naopak, kdyby tehdy zvítězili protestanti, což byli v naprosté většině němečtí luteráni, začali by k nám proudit ze Saska němečtí luteránští pastoři, kteří neuměli žblebtnout česky, a potom by teprve začalo to pravé poněmčování a odnárodňování.

O Aeronetu se říká, že jde o dezinformační web. Ačkoliv nerad, musím konstatovat, že šířením těchto zednářských a neoliberálních lží, pomluv a demagogií tomu jen nahráváte.

Jan Čáka
Návštěvník
Jan Čáka

runner Máte pravdu ne všechno bylo za Rakouska špatné a ačkoliv jsme byly 300 let pod cizí nadvládou tak nějaké ty národní věci nám nechali.Logicky v nějaké české vesnici že tak dají kněze Čecha co bude mluvit česky….Dobře to vysvětluje Petr Hájek ve své knize smrt ve věži.
Přes to si myslím že nemá větší smysl nějak hrotit tohle historické téma.
Ano mnoho lidí je ovlivněno husitsvím a masarykovstvím má to tady jistý odkaz.Důležité je že proti multi kulti jsme jak my katolíci tak může být i třeba atheista ovlivněný temito vlivy….
Jsou třeba skinhedi kališníci co volí SPD a Miloše Zemana jako my.Když jde o přežití nás všech a ten základ doufám většina pravicově smýšlejících má tak by bylo lepší tyhle témata jako husité a katolíci nechat raději na potom.Až na tuhle věc je článek v pořádku.

miloš klepal
Návštěvník
miloš klepal

třesu se hněvem jakým idiotům (runner,etc) musí šéfredaktor AENews čelit. Ten chytrák runner si vzpomněl jen na Balbína, kdyby se lépe učil, přišel by ještě na Dobrovského. Ty dvě výjimky potvrzují ale pravidlo nejhorší germanizace našich dějin panující církví a šlechtou. Poznámka o možné germanizaci v případě vítězství protestantů je z říše pohádek historika Josefa Pekaře, jejichž spřádáním se v rámci své bigotnosti pan profesor s nadšením zabýval.
R. 1627 vydal Ferdinand II. “Obnovené zřízení zemské” v jehož smyslu se připouštělo pouze katolictví a dále předpokládalo vytlačení jazyka českého němčinou z prioritního užívání. Šlechta a kněží (tehdy tzv. čtvrtý stav-ve skutečnosti však prvý- Pallas, Zelinka: Obr. děj. lit. české) měli moc neomezenou, proti které nebylo odvolání. V tu dobu bylo Balbínovi 6 let a v době Jiráskova F.L. Věka byl již 100 let pod drnem.. Stejně tak Dobrovský (1753-1829) žil mimo tuto dobu. Ještě za mého mládí byly problémem germanizmy v písemných i ústních projevech žáků všech škol.
Dnes je vystřídaly neméně ohavné anglikanismy. Runner se na těchto stánkách chová přesně podle Werichova bonmotu: jednak z vlastní blbosti, jednak za cizí peníze
Takže Runnere, učit se, učit se a hádej jak je to potřetí!

vivic
Návštěvník
vivic

to je fakt sila…vždycky jsem považoval za hyperbolu že se někomu chce zvracet
z nějaké informace … teď jsem fakt nedojedl večeři a otevřel si pivo a lahev slivovice

kajmik01
Návštěvník
kajmik01

Hmm, 14 let stará kniha, která je na různých portálech vysoce hodnocená rodiči, kteří je dětem četli. Takže těžko jde o to, že by to nenápadně musel někomu podstrkovat ve formě audio CD:
*”Celá série o Aničce je mimořádně povedená. Jsem již maminkou, mám devítiletou dcerku, která na knihách o Aničce vyrostla. Četly jsme je vždy spolu a moc si čtení užily. Jsou to moc milé knihy. K tomuto dílu jsme se vrátily nyní o Vánocích, kdy se nám dostala do rukou audiokniha a i tu musím pochválit.”
*”Má dcera přečetla celou sérii. Ivaně Peroutkové se podařilo přesně vystihnout psychologii dívenek okolo osmi let, proto ty knížky tak dobře fungují. Výborný tip na to, jak přivést ke čtení holčičky.”
*”No jo, knížka z mého dětství, měla jsem jí hrozně ráda, jenom škoda, že už je na mě moc dětská”
*”Moc povedená kniha pro malé čtenářky. Četla jsem 5ti leté dceři a líbila se nám oběma.”
*”Knihu čítam pre 3 ročnú dcéru. Výborná, dobré postrehy zo života i humor. Akoby som videla svoje detstvo”
*”Zábavná,zajímavá kniha pro děvčata,1.stupeň ZŠ.Děvčata se rychle ztotožní s hlavní postavou,jelikož Anička z knížky je jim věkově blízká a navíc,některé děje prožívají stejně (např.stěhování se na jiné místo,dovolená,u babičky na zahradě apod.).Kniha má srozumitelný,nenáročný text…”
*”Půvabné příběhy holčičky Aničky. Své šestileté dceři tuto knížku čtu již po několikáté a stále je z ní nadšená.”
PS: Teď jsem knihu omrkl a žádná černoška v ní není, takže by to chtělo alespoň ověřit, když už se o tom píše 😉

Plukovník Žitný
Návštěvník
Plukovník Žitný

A jinak ti doktor nenašel žádnou větší psychickou poruchu?

raspberry
Návštěvník
raspberry

Přece 80 % Čechů se vyjádřilo, že chce migranty, když si zvolili do parlamentu ANO, ODS, Piráty, KDU-ČSL, TOP09 a STAN. To je demokracie.

flynn
Návštěvník
flynn

Asi takhle: Issová je blbá kráva, ale nemá na Mádla. To je totiž prodejné prase, co bylo na jakýchsi studiích v N. Yorku a teď jen odvedl povinnou černou práci, přesně podle toho, jak probíhá získávání zdejších trochu vlivných nebo trochu známých lidí ve prospěch té správné propagandy. Donutil je sebestředný arogantní kripl, ten to dělá za prachy. Ale tyhle mladší tzv. herci, ti to dělají z přesvědčení. Tady jde o jinou věc – jak je možný, že se tohle zvracení dostává do škol? Jak to, že ČSSD ještě nevyloučila Sobotku a Valachovou ze svých řad po fiasku ve volbách? A Zaorálka, ten jim to prohrál svou ohnivou podporou fašistů z Kyjeva debil.. Už jeden a půl nové generace se vůbec nevyzná v souvislostech a dění okolo politiky, netuší, co je to občanství, české zájmy, sociální smír, netuší, že migrace rovná se rozvrat práva, spravedlnosti, morálky a právě sociálního smíru, oni volí TOP 09 a piráty. Jsou úplně vedle. Je tři měsíce po volbách – jak to, že ČT jede beze změn? Jak to, že nám nevadí, že ČT dál tráví mozky lidí v ČR?

Emil
Návštěvník
Emil

Ja Vám do toho nechcem kecať čo sa v Čechách deje. Dovolte aby som zareagoval k sledovanosti ČT. U mladých ľudí sú na prvom mieste sociálne siete a internet. Staršia generácia kam určite obaja patríme ešte pozerá na bedňu ale mladým je to šumák, pre nich je zdroj informácií to čo sa deje vo virtuálnom svete.

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

Přečetl jsem si článek, ale asi jen do poloviny – nepustil jsem si žádné z videí! Má chyba. 🙂

Přečetl jsem si skoro 90% diskuze a…

Souhlasím a chápu…ale!

1. priorita řízení – stupeň, o kterém se ” VK” zmínil a asi s tím každý z vás souhlasí, jenže…

Extrém se Vždy obrátí do proti pólu, což je další Extrém – je to jako kyvadlo hodin…

1. priorita řízení a článek od ” VK” se tváří, jak by 1. priorita řízení před ” mutikulti” neexistoval, ale pokud existoval, tak…?

Společnost a to jakákoliv vždy byla, je a vždy i bude o řízení = o ” vysvětlování mocných těm ostatním, jak to musí být a vždy se strašilo, straší a bude strašit…! 🙂

Jsem proti světovému politickému a náboženskému směru! Chcilinku po 89 u nás byla opravdová Svoboda, ale jen pár let! Možná 5 max. šest let a potom to do svých rukou opět vzala ” společnost”…!

Společnost je ten problém a to jakákoliv společnost, která “jedny povyšuje na jinými”, což dalaly, dělají a budou dělat všechny ” společnosti” a zde je problém…!

1. priorita řízení vypadá jako velmi ” vědecky, intelektuální, inteligentní pojem”, ale je to jen opona, která neikáže Pravdu. Jistě ” VK” v té hirarchii má pravdu a dnes obvzlášť, ale a to jesm už napsal, co před 89, co za dvacet let, padesát let, sto let…?

Vždy se najde někdo, kdo to svalí na 1. prioritu řízení a vždy sklidí pochvalu, ale…!

Děti… Milé nevinné děti… milované děti… Pokud tyto malé děti od prvních dní společnost začne dělit ” na ty pravé a to kvůli barvy, očí, nepo rasy”, tak v čem jsme lepší, v čem je ” alternativa” lepší, v čem je společnost lepší?! V Ničem…! 🙂

Chápu, příspěvky příspěvky, chápu článek a chápu dnešní problémy a jsem pro! Ale jsem i razantně proti! 🙂

Každá společnost, která soudí děti, malé děti je nemocná = každá! Znáte nějakou společnost, která by to nedělala, která to nedělá a která to nebude dělat? 🙂

Školství pácha ” ve jménu společnosti” na dětech zvěřtva, ale pozor, ne jen dnes! Vždy tomu tak bylo a bohužel vždy tomu tak i bude! Proč? Už jsem to taky napsal: ” Vždy se určitá malá skupina bude chtít povýšit nad ” tím zbytkem” a v tom je problém.

Problém není v 1. prioritě řízení a ani v barvě pleti a auž vůbec ne u dětí!

Je to v povyšování se a ve výchově právě ” té malé skupině mocných”…

M.C.
Návštěvník
M.C.

Další zoufalý tah proti Zemanovi.
Falešná zpráva, Zeman prý postupuje do druhého kola automaticky a tak v prvním kole prý netřeba chodit k volbám.
Většina lidí není tak blbých, ale někdo by na to skočit mohl, šiřte to dál.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zakerny-utok-na-volice-Milose-Zemana-Internetem-i-postovnimi-schrankami-se-siri-lzivy-navod-k-volbam-519677

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

http://zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/212438-trump-ostre-nechci-v-usa-imigranty-z-prdeli-sveta/
Vyjadreni Donalda Trumpa o migrantech v USA by se Vam tady mohlo libit ?. V podstate ma pravdu, ale da se to vyjadrit i slusne ☺. USA skutecne nepotrebuje migranty ze vsech koutu sveta. Nejvetsi ozdobou Ameriky je prece Donald Trump ??

Janaz
Návštěvník
Janaz

A nemá pravdu? USA, tak ako Európa, vari potrebuje kadejakých negramotných či pologramotných ľudí z “prdelí” sveta? Koľkokrát ešte aj s chýbajúcimi morálnymi, hygienickými zásadami a obyčajnou empatiou? So skromnosťou? Čo sa večne odbavuješ na Trumpovi, aj keď hovorí pravdu?