VIDEO: Moje babička je staré ekologické prase! Německá televize WDR natočila s...

VIDEO: Moje babička je staré ekologické prase! Německá televize WDR natočila s dívčím pěveckým sborem malých školaček aktivistickou píseň, která zesměšňuje a uráží německé seniory a indoktrinuje německé děti k nenávisti a k pohrdání prarodiči! Přinášíme video s českými titulky! Když ruská kadetní škola natočila patriotickou píseň o strýčku Vovovi, to bylo křiku! Když ale německá televize natáčí písně, kde děti nadávají babičkám do ekologických prasat, tak je ticho po pěšině! V písni dětem vadí spalovací motory, SUV auta, motocykly a dokonce i vepřové maso! A na konci zaznívá výhrůžka od Grety Thunberg!

VIDEO: Moje babička je staré ekologické prase! Německá televize WDR natočila s dívčím pěveckým sborem malých školaček aktivistickou píseň, která zesměšňuje a uráží německé seniory a indoktrinuje německé děti k nenávisti a k pohrdání prarodiči! Přinášíme video s českými titulky! Když ruská kadetní škola natočila patriotickou píseň o strýčku Vovovi, to bylo křiku! Když ale německá televize natáčí písně, kde děti nadávají babičkám do ekologických prasat, tak je ticho po pěšině! V písni dětem vadí spalovací motory, SUV auta, motocykly a dokonce i vepřové maso! A na konci zaznívá výhrůžka od Grety Thunberg!

Německá televize WDR v pátek 27. prosince odvysílala v pásmu dětských vánočních pořadů “satirickou” píseň s názvem “Meine Oma ist ne alte Umweltsau” (Moje babička je staré ekologické prase) [1]. Do redakce Aeronetu se nám sesypaly žádosti, abychom se ke kauze vyjádřili a informovali o ní. Abyste si udělali představu, o čem tato píseň je, připravil jsem pro vás český překlad písně a video s českými titulky máte v úvodu tohoto článku.

Píseň nazpívala německá pěvecká akademie z Dortmundu, resp. její dětský dívčí sbor, který spolupracuje s WDR. Německé dívenky nahrály píseň, která zesměšňuje německé seniory a jejich zvyk jezdit a dopravovat se všude automobily a motocykly se spalovacími motory. Děti s v písni utahují i z chudoby německých důchodců, resp. z jejich snahy uspořit peníze na jídle, aby ty peníze potom mohli třeba dát dětem nebo vnoučatům, která potom chodí do škol, do pěveckých sborů, kde si potom z prarodičů takto utahují, asi na znamení vděku.

Pěvecký sbor z Dortmundu ve studiu WDR.

Tato dětská indoktrinace není v Německu nic neobvyklého, ve 30. letech minulého století byly děti také vychovávány k tomu, aby pohrdaly svými rodiči a prarodiči, pokud se nechtěli přizpůsobit nové době. Bohužel se zdá, že Němcům tenhle zvyk zůstal a zarostl pod kůži, protože zde znovu vidíme, jak jsou malé děti písničkou indoktrinovány k tomu, aby pohrdaly prarodiči, kteří řídí motorky, velká auta na fosilní paliva a kteří kupují vepřové maso, které je prý špatné, protože jeho produkce způsobuje vysoké objemy CO2, které prý ničí planetu a všichni se tak udusíme, jak hystericky varuje Greta Thunberg za mohutné mediální podpory světových médií, která ji dávají mediální prostor a publicitu.

Děti si vesele zazpívaly, že babička je ekologické prase / čuně / svině… nehodící se škrtněte

Místopředsedkyně Trikolory v ČR Zuzana Majerová Zahradníková si kauzy všimla, že v Německu se děti učí k nenávisti proti prarodičům a televize vysílají písničky, ve kterých děti zpívají, jak babička v SUV na cestě k lékaři přejede dva dědečky, kteří ke svému pohybu používají chodítka, resp. tzv. rolátory s kolečky. Někomu to může připadat vtipné, dětem asi určitě, ale na konci videa sami uvidíte, že se nejedná jen tak o nějakou písničku, ale o ekologickou propagandu na podporu Grety Thunberg. Výhrůžka, kde děti s upřenými pohledy hledí do kamery a simulují anglickou větu Grety Thunberg, že nedovolí, aby nám to prošlo, nahání doslova děs a hrůzu. Ta písnička je sice zfašizovaná a namířená tak, aby postavila děti a vnoučata proti rodičům a prarodičům, ale na konci ta výhrůžka od Grety Tunberg dává celé nahrávce úplně jiný a především politicky ukotvený rozměr.

Pěvecký sbor z Dortmundu ve studiu WDR.

Děti v písní nezpívají přímo o “svini”, jak se objevilo na českých serverech. Němci by museli místo Sau použít spíše Schwein, aby to byla “svině” v tom drsném a českém pojetí síly toho slova, i když ten rozdíl je i tak velmi malý a je na hraně. Děti tak zpívají o “čuněti”, resp. “praseti”, je to taková drobná nuance v překladu, i když velmi zásadní, protože nevyznívá tak drsně a vulgárně, každopádně to není omluvou pro producenta této písně, tedy pro německou WDR, která něco takového opravdu neměla natočit a už vůbec ne odvysílat.

Sbormistr ve studiu.

Na konci písně je znovu odkaz na aktivistku Gretu Thunberg, že babička se prý polepšila, protože už nejezdí na motorce, ani v autě, ale plaví se na lodi, takže už není ekologické prase, resp. čuně. Tyto odkazy na ekologickou dopravu pomocí větru a plachet jsou jasnou ukázkou toho, jak indoktrinace působí na děti a garantuji vám, že z těchto dětí vyrostou tací ekologičtí fanatici, že je rodiče ani nepoznají a začnou se jich v dospělosti bát. Přesně takto to dopadne, když nepřítel, tedy globalisté, vychovají vaše děti a když rodiče posílají do pěveckých sborů své potomky, aniž by tušili, co a jaké písně je tam vlastně učí.

Ruské děti také nazpívaly píseň, ale ta má úplně jinou kvalitu

Když  před dvěma lety poslankyně ruské Dumy za Jednotné Rusko Anna Kuvyčkovová natočila s kadety 44. Vojenského učiliště ve Volgogradu vlasteneckou píseň “Strýčku Vovo, jsme s Tebou!” a video [2] se dostalo na internet, strhla se v západních médiích hysterická přestřelka o to, kdo více natočené video odsoudí, že prý ruská poslankyně indoktrinuje děti na podporu Vladimira Putina. Dva roky uběhly a máte teď možnost posoudit ruskou píseň nazpívanou kadety vojenského učiliště a píseň německých dívek z Dortmundu. České titulky písně ve videu níže zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Hodnocení úrovně obou písní nechám na vás. Každopádně se ukazuje, že Německo v rámci své preciznosti nenechává nic na náhodě a děti jsou tvrdě idnoktrinovány i na kulturní frontě a v pěveckých sborech, které místo děl německých mistrů zpívají písničky, které si utahují z prarodičů a nadávají babičkám do ekologických prasat. Tohle samozřejmě vysílá signál, který ukazuje na pokročilost procesů ohledně rozhodnutí německé vlády razit elektromobilitu a obnovitelné zdroje, a to i za cenu fašizace procesů řízení na všech úrovních státu. Pěvecká akademie z Dortmundu ke kauze již vydala [3] tiskové prohlášení:

Prohlášení Zeljo Davutovice, ředitele Dětského sboru WDR Dortmund

Z pohledu sborové akademie bychom chtěli komentovat video / píseň „Meine Oma“, kterou WDR 2 produkovala a vysílala s dětmi z našeho sboru. Když přišel požadavek s textem a písní z redakčního týmu WDR 2, děti a rodiče se mohli dobrovolně rozhodnout zúčastnit se projektu. Nebyl žádný nátlak a nikdo nebyl vykořisťován. Hnutí Fridays for future je hnutí založené na dětech a mladých lidech. Myšlenka satiry WDR, která se ohlédne za rokem, byla koncipována pro dětské hlasy, proto jsem souhlasil s redakčním týmem WDR 2.

Zúčastněným dětem bylo řečeno, co má parodie za úkol: pomocí nadsázky a humoru se zaměřit na konflikt mezi generacemi. Termín babička je součástí parodovaného textu kvůli původnímu textu „Moje babička jezdí na motocyklu krmit slepice“. Nejde o babičku, ale o nás všechny. Jako angažovaný hudebník bych se chtěl omluvit všem, kteří se cítí osobně napadeni, přestože jsme to klasifikovali jako satiru. V posledních letech jsme vždy projevovali největší respekt vůči starším občanům. V budoucnu to nechceme měnit. Naše mezigenerační práce dokumentují četné akce v domovech pro seniory.

Doufáme, že jsme k objasnění přispěli.

Zeljo Davutovic

Děti jako zbraň hromadného ničení starého světa, který se ještě řídil zdravým rozumem

Když nikdo nechtěl řešit emise CO2, když všechno selhalo, vyslali globalisté do boje Gretu Thunberg, školačku s fašizačními postoji. Děti přestávají v pátek chodit do škol, stávkují za ochranu klimatu v demonstracích v rámci hnutí Fridays for future, ředitelé škol jsou bezmocní, musí dětem absence povinně omlouvat, jinak by jim hrozilo odvolání z funkce. Nikdo se nesmí stávkujících dětí dotknout, ani se nesmí slovem otřít, jinak člověku hrozí doslova společenská exkomunikace.

Děti v závěru klipu vyhrožují hlasem Grety Thunberg, že nám to neprojde…

V České republice se kauzou německých dívenek z Dortmundu zabývají jenom alternativní média a politici z alternativních stran. Procesy běží tak, jak o nich neustále píšu a mluvím v mých pořadech na SVCS. Naše děti jsou vychovávány za našimi zády proti nám, proti potomkům starého světa, který má ustoupit dětem nového věku a Nového světového řádu. Právě proto je ochrana vnitřního kruhu rodiny tak klíčová ve válce národů a vlastenců s globalizací. Když nepřítel vychová naše děti tak, jak předvádí dívčí pěvecký sbor z Dortmundu, s národem je konec. To video jako důkaz procesů je tudíž k nezaplacení.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
votomtoje
Návštěvník
votomtoje

Tohle jsou zmanipulované děti cca 8-10 let, za to u nás je to ještě horší, taková Issová a Mádl se svým “Přemluv dědka a bábu” to je teprve síla! Od té doby nemohu tyhle dva “šašky” přisáté na státní rozpočet prostřednictvím ČT ani vidět nebo slyšet!

sputnik
Návštěvník
sputnik

To jsou přece děti z Hitlerjugend, vlastně dnes už Merkeljugend.
Největší staré prase je tahle:
comment image

Via
Návštěvník
Via

Deutschland uber alles.
Obyvatelé evropského kontinentu se mají na co těšit, v dějinách už potřetí.

vaclav
Návštěvník
vaclav

Plány globalistů zhatí naši vepři boubelatí
https://www.youtube.com/watch?v=2l-xE4Dlbic

německé děti také museli bojovat i když nechtěli
https://www.youtube.com/watch?v=hFxaZqh-GEQ
k čemu je hrdost a loajalita?
https://www.youtube.com/watch?v=LaUkQ8gofzw

a dnes se stejně vymývá dětem mozek, kam to povede?
https://www.youtube.com/watch?v=uAC6Ntz0yCM

Ivana
Návštěvník
Ivana

Dříve jsme byli vedeni v rodinách, ve školách k úctě ke stáři a k pomoci starým lidem, dnes jsme nazýváni starými prasaty za asistence škol i rodin a možná není daleká doba povinné eutanázie seniorů.

Diana74
Návštěvník
Diana74

Ty eutanázie důchodců už se provádějí. Za zavřenými dveřmi psychiatrických “nemocnic”. To samozřejmě “Lége artis medicinae”, protože ty zdrogovaný úchylný vyšinutý prasata z Pákistánu, Ukrajiny a Slovenska jim údajně pomáhají podle nejlepšího lidského svědomí… v bývalém nacistickém koncentráku v Dobřanech, kde bylo za války popraveno 5732 mentálně zaostalých například. Smrt psychiatrum, to jsou ty nejnebezpečnější svinský úchylové na světě. A tohle svinstvo ustanovil “vědeckým” oborem ŽID, kdo jinej, protože to nese bezpracně velký prachy a kreje to vraždy nevinných – přes tzv. “znalce”, starých nebo zaostalých.

Lynn
Návštěvník
Lynn

Ta písnička na mě opravdu zapůsobila a motivuje mě k tomu být ekologickým prasátkem. Je to zábavné, když to ti kreténi zakazují. Komu se lze smát, jsou ty děti, ale člověk se jim nesměje, protože ví, že není fér se smát nezkušenosti a naivitě dětí. Jinak jim moc přeji, aby sklidili to, co zasadili a nejen ony, ale především ti šmejdi, kteří je zneužívají ke svým mrzkým cílům.

To není novinka, už komunisté chtěli vychovat z dětí své oddané stoupence. Narazili však na jejich rodiče, kteří si udělali na ně čas a navíc s nimi budovali vztahy. To samé by měli dělauVq
t i dnešní rodiče,. Jinak se jim jejich vlastní děti nejen odcizí, dokonce budou jejich nepřáteli.

tehu
Návštěvník
tehu

Toto se tu děje skrytě již dlouho. Neboť: Mládí vpřed – a tím se i diletantizmus a nezkušenost dostávají na první místa. (A opět a jen tu vítězí silnější lokty). A jede to “cu grunt” …

O čem že je to “Firemní prostředí a likvidace konkurence” (?) – učíme tomuto svinstvu naše děti již 30. let a tak se nedivme, že dříve nebo později starší generaci zcela eliminují.. Stát k tomuto intenzivně generuje patřičný stoh potištěného papíru – a nazývá jej “zákonem”, který toto vše legalizuje..

A když se to hodí, tak i vražda je nakonec legální…

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

a proto se mimo jine v pocatcich havlistanu musel okamzite zrusit zakonnik prace ze sociku…

Teodor
Návštěvník
Teodor

Citace: „Děti v písní nezpívají přímo o “svini”, jak se objevilo na českých serverech. Němci by museli místo Sau použít spíše Schwein, aby to byla “svině” v tom drsném a českém pojetí síly toho slova, i když ten rozdíl je i tak velmi malý a je na hraně.“
Panove z redakce, nemecky „Sau“ je svine a „Schwein“ je prase, pokud se to bude brat ve vyznamovych malickostech. Sau je horsi slovo nez Schwein. Pisen jsem bohuzel neslysel, ale autori pisne slapli do poradneho „Scheiße“. Uz to bylo i na prvni strance novin „Bild“.

PVJE
Návštěvník
PVJE

SOUDNÍ DVŮR EVROPSKÉ UNIE OMEZUJE SVOBODU PROJEVU
3. října 2019 rozhodl Soudní dvůr Evropské unie (CJEU), že soudy členských států EU mohou požadovat po Facebooku odstranění pomlouvačného materiálu kdekoliv na světě:

“Unijní právo nebrání tomu, aby byla takovému poskytovateli hostingu, jako je Facebook, uložena povinnost odstranit komentáře, které jsou stejné jako komentář, který byl dříve prohlášen za protiprávní, a za určitých podmínek i komentáře jemu rovnocenné. Unijní právo nebrání ani tomu, aby takový soudní příkaz vyvolával podle relevantního mezinárodního práva, které musí členské státy zohledňovat, účinky na celosvětové úrovni.”

Šrek - další díl
Návštěvník
Šrek - další díl

Slovensko má nový komediální seriál 😀
pravyprostor.cz/novorocni-proslov-prezidentky-slovenske-republiky-zuzany-caputove/#comment-1009611
Každého 1. ledna nový díl 😐

Největší podvodník na Slovensku, Barbína (s velkým B), přezdívaná Fiona, která se pomocí podvodů a manipulací stala prezidentem “demokratického” státu, a která nepřipustila přezkoumání volebního podvodu ústavním soudem, … káže Slovákům o morálce, mravnosti, pravdomluvnosti, toleranci, … 😀

To fakt nevymyslíš. Takovo absurdní absolutní drzost můžou zrežírovat jen Ž/židé.
(Čaputová israelská agentura)