Video: Mohutný výbuch na vojenské základně USA v Japonsku. Aktualizace.

Video: Mohutný výbuch na vojenské základně USA v Japonsku. Aktualizace.

Na americké vojenské základně Kanagawa v Japonsku dnes došlo k mohutné explozi – informují o tom očití svědci na sociálních sítích.

Další videa:

(zdroj, zdrojzdroj )

Kanagawa na mapě:

Za sebe dodávám, že před pár dny se u Japonska zřítila americká vojenská helikoptéra – více, ač to žádnou souvislost mít nemusí.

Informace zatím nejsou, průběžně zde doplním.

-Pozorovatelka-  23.8.2015

 

Aktualizace 20:40 h:

V českých médiích jsem právě našla první zprávu:

Americká základna v japonské prefektuře Kanagawa hlásí sérii explozí. Na místě zasahují hasiči. Svědci viděli i vrtulníky. Informace o zraněných ani o případných obětech zatím nejsou k dispozici. Podle japonských médiích vybuchla budova, kde americká armáda skladuje munici. Pentagon oznámil, že zprávy o explozi dostal, ale zatím nemůže potvrdit, jestli vybuchla budova v americkém areálu. Podrobnosti zjišťujeme.  – Český rozhlas

Aktualizace 24.8.2015, 08:45:

Požár byl zcela uhašen

                        © AFP 2015/ Toru Yamanaka

V nočních hodinách byl požár zcela uhašen. K výbuchu došlo ve skladišti poblíž vojenské základny USA. V důsledku výbuchu vznikl požár, po kterém zcela shořel sklad o podlahové ploše 900 metrů čtverečních. Na místě požáru byly nalezeny rozptýlené kyslíkové nádrže. Příčiny nehody nejsou známy, ale protože základna patří Spojeným státům, incident bude šetřit americká armáda.

Správa města Kanagawa přiznala, že neví, co bylo ve skladu uloženo, uvádí agentura Kyodo.  Hasiči informovali, že v místě není radioaktivní materiál. Zvuk exploze byl tak silný, že místní obyvatelé se domnívali, že objekt byl napaden teroristy. V blízkosti základny jsou domy, školka a škola.

Zdroj: zde

A ještě jedna zpráva vyšla v nočních hodinách:

Japonský premiér zrušil účast na čínských oslavách

Japonský premiér Šinzó Abe ministr odmítl přijít na oslavy věnované skončení bojů v Číně během druhé světové války. Podle agentury Reuters je rozhodnutí částečně kvůli obavám Tokia ze zvýšených vojenských aktivity ČLR. Japonský premiér se rozhodl zrušit svou návštěvu Číny a soustředit se na práci na optimalizaci vojenských výdajů, které jsou v současné době aktivně projednávány v japonském parlamentu.

Zdroj: zde

– Pozorovatelka –

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Aksal
Návštěvník
Aksal
Pavel
Návštěvník
Pavel
Lucie Nováková
Návštěvník
Lucie Nováková

Já si myslím, že to, o čem Fulford píše už hodně dlouhou dobu, je tady. Nemyslím si, že by to bylo zahlazování stop anebo důsledek zastaralého zařízení.

Jirka
Návštěvník
Jirka

Klasická krycí operace. Ničení důkazů týkajících se výzkumu mimozemských technologií. Zjevně s tím amíci přešli do další fáze.

albatros
Návštěvník
albatros

NO DO PRD… !!! Já si teda zakonspiruju a myslim si, že Číňany už přestali bavit ty výbuchy. Do háje. Tohle je teda mazec.

ok
Návštěvník
ok

Ahoj kamarádi, nevidím v tom nic vážnýho. Pouze milé emerické multikulturní obohacení. Dneska je ale USA trochu víc na mizině, takže je menší než v roce 45.

Bezmena
Návštěvník
Bezmena

ci to nebude odpoved na tie dva chemicky co nedavno buchli v Cine

bantustan
Návštěvník
bantustan

Mam selsky rozum,ktery me simra,ze pozitivni EBE se mirne dozrali a zacali se plest do zneuzivane svobodne vule…

Jirka
Návštěvník
Jirka

Náhoda, jak jinak, že??

Aksal
Návštěvník
Aksal

Na tom posledním videu je pořádný ohňostroj…