VIDEO: Moderátoři australské televize sprostě uráželi Novaka Djokoviče během reklamní přestávky, v...

VIDEO: Moderátoři australské televize sprostě uráželi Novaka Djokoviče během reklamní přestávky, v režii totiž někdo zapomněl vypnout mikrofony! Došlo i na českou tenistku, chudák holka! Začínají se objevovat názory, že šlo o zinscenovaný a dopředu naplánovaný leak, který má zvýšit sledovanost televize! Drtivá většina Australanů je vztekem bez sebe, že Djokoviče pustili z hotelu pro migranty, protože když oni musí být opícháni, tak chtějí, aby byli opícháni i všichni, kteří přijíždějí do země! Australanům chcípla místo kozy lidská práva, a tak chtějí, aby chcípla i všem cizincům, včetně celebrit!

VIDEO: Moderátoři australské televize sprostě uráželi Novaka Djokoviče během reklamní přestávky, v režii totiž někdo zapomněl vypnout mikrofony! Došlo i na českou tenistku, chudák holka! Začínají se objevovat názory, že šlo o zinscenovaný a dopředu naplánovaný leak, který má zvýšit sledovanost televize! Drtivá většina Australanů je vztekem bez sebe, že Djokoviče pustili z hotelu pro migranty, protože když oni musí být opícháni, tak chtějí, aby byli opícháni i všichni, kteří přijíždějí do země! Australanům chcípla místo kozy lidská práva, a tak chtějí, aby chcípla i všem cizincům, včetně celebrit!

V posledních hodinách otřásá sociálními sítěmi skandální uniklé video z vysílání australské televize 7News, kde dva moderátoři během reklamní přestávky sprostě uráželi a pomlouvali srbského tenistu Novaka Djokoviče. Moderátorka Rebecca Maddern a moderátor Mike Amor se pustili do Djokoviče jako hyeny, že je to prý kretén a debil. Podle nich vůbec nemoc neprodělal a australské úřady to prý podělaly, že ho nechaly vpustit do země. Došlo dokonce i na českou tenistku Renatu Voráčovou, kterou australské úřady deportovaly ze země. Podle moderátora je to chudák holka, kterou úřady v Austrálii honily a nakonec ji zavřely do hotelu a potom poslaly domů. Moderátorka začala poté filosofovat, že život není fér. Někdo prý jede v první třídě a ostatní mají horší zacházení.

Novak Djokovič

Oba australští moderátoři zpochybnili oprávněnost pozitivního testu Novaka Djokoviče na COVID-19, aniž by si uvědomili, že jsou stále na kameře, a jeden z nich nazval Srba “prolhaným, zákeřným kreténem”. Světová jednička v pondělí vyhrála soudní bitvu o pobyt v Austrálii poté, co soudce rozhodl, že rozhodnutí australských pohraničních sil o zrušení jeho víza by mělo být zrušeno. Djokovičovi právníci během případu odhalili, že 34letý Djokovič splňoval podmínky pro udělení lékařské výjimky k účasti na Australian Open bez očkování proti viru COVID-19, protože 16. prosince měl pozitivní test na tento virus.

VIDEO: Sprosté pomluvy na srbského tenistu

Srb se však 17. prosince objevil na veřejnosti bez masky v rodném Bělehradě, kde se zúčastnil slavnostního předávání cen pro mladé tenisty. Jeho rodina na pondělní tiskové konferenci odmítla odpovídat na otázky týkající se této záležitosti. Otázky se objevily také ohledně Djokovičova formuláře cestovního prohlášení. Na něm Djokovič potvrdil, že během 14 dnů před odletem do Austrálie 4. ledna necestoval, ani cestovat nebude, ale od té doby se na sociálních sítích objevily příspěvky, podle nichž byl 25. prosince v Bělehradě a 31. prosince pak v jižním Španělsku. Moderátoři melbournské televize 7NEWS Rebecca Maddernová a Mike Amor o této situaci hovořili během úterního vysílání a ukázali záběry, na nichž Djokovič v daný den dorazil na trénink.

Po skončení segmentu dvojice o Djokovičovi mluvila i během reklamní přestávky, kdy se s ním podělila o své pravdivé a expresivní pocity. Kamery byly stále v záběru a záběry od té doby unikly na internet. “Ať se na to díváte z jakékoli strany, Novak Djokovič je prolhaný, zákeřný kretén,” řekl Maddernová.

Je to kretén,” odpověděl Amor.

Maddernová pokračovala: “Mám pocit, že je to tak: “Je nešťastné, že všichni ostatní kolem něj udělali chyby. Ale jít ven, když víte, že jste pozitivní na COVID. No, já si ani nemyslím, že byl COVID pozitivní.

Vymlouval se na blbosti,” řekl Amor. “Spadl do vlastních zasraných lži, což se stává, ne? To se stalo.

Amor později dodal, že se domnívá, že australská vláda udělala chybu, když Djokoviče umístila do imigračního hotelu, ale že “většina spravedlivě smýšlejících lidí” by stejně řekla, že je to “debil“.

Djokoviče možná opravdu deportují, na druhý pokus. Údajně zamlčel, že byl ve Španělsku

Zda bude Djokovič hrát na Australian Open, které začíná 17. ledna, zůstává nejasné, přestože mu bylo obnoveno vízum. Nejnovější odhalení o zjevných nepřesnostech ve formuláři jeho cestovního prohlášení, které vyšetřuje australská pohraniční služba, vrhla na Djokovičovu účast nové pochybnosti. Ačkoli je prozatím Djokovič oprávněn hrát, mluvčí Alexe Hawkea, australského ministra pro přistěhovalectví a migraci, v pondělí večer uvedl, že ministr zvažuje, že v souvislosti s obviněními využije svého práva zrušit Djokovičovi vízum. “Zvážit zrušení Djokovičova víza na základě jeho osobní pravomoci zrušit vízum podle § 133C odst. 3 zákona o migraci je i nadále v pravomoci ministra [Hawkeho],” uvedl mluvčí. “V souladu s řádným postupem ministr Hawke tuto záležitost důkladně zváží.”

Když jsou Australané v řetězech a vidí, že někdo je svobodný, proč si nemyslí “Hej, proč já nejsem také svobodný?” Proč si myslí “Hej, proč on není také v řetězech?” Proč?

Novak Djokovič je odpůrcem očkování, protože je přesvědčen, že vakcíny mění lidskou DNA a mění charaktery lidí, jejich tělesný, fyzický, duševní i morální obraz. Jeho názory vychází z pravoslavné církve, z učení o Kristově těle. Staroliturgické praktiky, dodnes používané v ruském pravoslaví, přikazují, že Bůh dal tělu příjem svátosti pouze ústy. Do těla se nesmí dostávat nic jinou cestou, takže ani vpichy jehel. Není jasné, jestli Djokovič dodržuje striktní výklad pravoslavného těla, anebo má prostě jen nedůvěru v experimentální roztoky.

Djokovič si chce o svém těle rozhodovat sám

Ale co vlastně řekl o vakcínách? Čtyřiatřicetiletá srbská hvězda oficiálně nezveřejnila svůj očkovací status proti Covid-19, ale v minulosti se jasně vyjádřila, že se k očkování staví odmítavě. V dubnu 2020, tedy dávno předtím, než byly vakcíny Covid k dispozici, Djokovič prohlásil, že je “proti očkování“. Později svůj postoj upřesnil, když dodal, že “není žádný odborník” a že si ponechá “otevřenou mysl“, ale chce mít “možnost vybrat si, co je pro mé tělo nejlepší“.

Novak a jeho manželka Jelena Djokovič

Během živého vysílání na Facebooku vysvětlil, že “by nechtěl být někým nucen k tomu, aby si vzal vakcínu“, aby mohl cestovat nebo se účastnit turnajů. Dodal, že je “zvědavý na pohodu a na to, jak můžeme posílit náš metabolismus, aby byl v nejlepší kondici a mohl se bránit podvodníkům, jako je Covid-19“. V Djokovičově rodné zemi, kde je podle odhadů proti Covidu plně očkována necelá polovina populace, jeho komentáře tehdy kritizoval vládní epidemiolog Predrag Kon, který sportovce obvinil z “vytváření mylných představ“. Tenisová hvězda má za sebou bohatou historii, pokud jde o alternativní postoje.

Okultní nauka “živé vody” je u Djokoviče potvrzením jeho alternativního pohledu na svět a vesmír

Ve své knize Serve to Win Djokovič popsal, jak se v roce 2010 setkal s odborníkem na výživu, který ho požádal, aby v levé ruce držel kus chleba a pravou ruku na chleba přitlačil. Djokovič tvrdí, že byl při držení chleba mnohem slabší, a uvádí to jako důkaz nesnášenlivosti lepku. A během živého vysílání na Instagramu prohlásil, že pozitivní myšlení dokáže “vyčistit” znečištěnou vodu, a dodal, že “vědci prokázali, že molekuly ve vodě reagují na naše emoce“. O tomto jsem mimochodem již před několika lety mluvil na SVCS.

Zlé myšlenky a hlavně zlá slova dokáží zčernat rýži naloženou ve sklenici vody. Zatímco láska rozsvítí rýži na dokonale bílý odstín. Je to kvůli tomu, že lidské tělo je prakticky celé z vody a je tedy naladěno na frekvenci vody. Když budete mluvit zlé věci na rýži ve vodě, slova budou plná nenávisti, rýže po několika týdnech úplně zčerná hnilobou. Budete-li mluvit hezké a milé věci, rýže se nezmění ani po měsíci a dokonce se i lehce vybělí do jasnější bílé barvy.

Proto se lidem snadno usíná při dešti, nebo u moře, protože voda navozuje rezonanci, která se šíří bezdrátově, jako vlnění a rezonuje s molekulami vody v našem těle a čistí tělo. Rezonance tak umí čistit tělo od volných radikálů, ale pozor, jiné rezonance dokáží člověka i zabít. Djokovič je otevřen těmto okultním znalostem, a to ho činí naprosto výjimečnou osobností. Djokovičova manželka Jelena rovněž zopakovala na Instagramu varování o 5G a její příspěvek dostal na sociální síti sice nálepku jako dezinformace, ale je jasné, že znalosti o elemetálních silách této planety jsou u Djokovičů ve vysokém kurzu. Proto se nedivte, že proti němu tak útočí, protože nechtít se očkovat znamená nedovolit ohrozit si zdraví, které se řídí jinými principy, než jsou tablety, jedy a roztoky. A tak Australanům nezbývá nic jiného, než ho pomlouvat a sprostě na něj nadávat.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Lollo
Návštěvník
Lollo

Přijde mi to jako dost špatně sehrané divadýlko a ty mikrofony a kamery měli zaplé schválně. Zřejmě tím měli posílit provaxerskou náladu. To je můj názor. Co se týče toho tečkování, na FB se začínají objevovat příspěvky ve skupinách o očkování lidí, kteří mají po Tečkách vidiny a slyšiny. A to bez legrace. Končí často na psychiatrii. Není to “jen” tinitus”. Vidí i barevné záblesky a slyší něčí hlasy. Připomnělo mi to programování mysli. Takže kdo ví, jak to bude s tou nanotechnologií ve vakcínách. Šušká se, že vakcíny se dělaly ve spolupráci s DARPA korporací. Bylo by fajn o tom zjistit něco více.

Dan2
Návštěvník
Dan2

Sleduji zapadni media a jsem sokovan jakou spinu a pomluvy vylevaji na Novaka. Jenom proto, ze se nechce nechat ockovat a ze je Srb.
Je to rusofobie pres kopirak. Degenerati v mediich na zapade jsou blba pakaz, ale dobre vedi, kdo kam patri!

Dobryden
Návštěvník
Dobryden

?? Co je na tom zvlastniho na sprostote a drzosti ,aroganci a prolhanosti?

Australani ,Anglicani a cely commonwealth jsou dno spolecnosti. Vice falesnych masek jako Oni nosi uz Jen uctivaci Yahveho kteri stvorili zapadni svet

Jestli nekdo z Vas kteri jste duchovne vnimavejsi byl a zil treba 10-15 let na zapade tak vite ze Tito lide jsou zcela primitivni konzumenti a zlodeji , povrchni , lidske hodnoty jsou pro sproste slovo a vzdelani , spolecenska Etika jim NIC nerika.

Nenajdete tam cloveka ktery zna vyznam Pravdy a cti.
Mluvit o zivote je bezvyznamne protoze jde Jen o jejich zajmy ,ego a vydelek.

Bohuzel mnoho pristehovalcu z kolonii nasaklo touto nadrazeneckou retorikou vudci svym zemim puvodu…

Cela zapadni spolecnost je asocialni , clovek jde do hospody s jednou skupinou lidi a ta nedokaze navazat pratelsky kontakt s druhou skupinou u vedlejsiho stolu a bavit SE ,radovat ,smat SE z niceho a Jen tak.

Vzdy zejmena Anglicani ocekavaji ze od nich neco chcete.
V cesku nekoho nahodneho pozvete na Pivo ci banku na pokec a jdete Dal. Svezete slecnu autem protoze stoji za to aby nemusela pesky a jeste mate prijemnou spolecnost a opet jedete Dal Bez jakychkoliv uveznujicich myslenek.
Zustanete s nahodnymi lidmi tyden na byte a nikdo SE nepta co chcete Kdo jste a proc tam jste , po kalbe odejdete a zivot jde Dal …vite ze mate moznost navratu.

Tato autenticnost na zapade neni , pratelstvi Jen tak z puvodu socialniho propojovani lidi tam neexistuje.

Djokovic ani nikdo jiny SE maskovat ani vakcinovat ,testovat nemusi a uz vubec nikdo Nema narok SE Vas ptat kde jste byli minulych 14 dni.
Narokovat si a usurpovat moc chteji ti co jsou otroky systemu ktery Sami stvorili a Nuti oststni k podvoleni SE.

Ziva voda – zive mlecne zivotadarne proudy padajici z hora reprezentuji slovanske brahmanske vyjadreni symboliky nekonecneho svetla ziveho stalejsouciho vsudepritomneho poznani ! diky Nim dochazi k neustalemu poznavani a ceste vzhuru pro kterou koliv bytost…Zidi odmitaji poznani proto nosi jarmulky aby SE chranili a naopak ziji magnetizaci matky zeme zdi narku kaaby ,Yodu – umbrella destnik je satanska symbolika prikryvani svetla poznani…Hollywood a banky….

Ziva voda – Nejedna SE o fyzickou hmotnou vodu!
Fyzicka voda je naopak chapana a propagovana chtoniky uctivaci nevedomostiba hmoty ( potopa do more nevedomosti michani pravdy a lzi , rasy ,pohlavi ,zmocneni SE tela a povznaseni jeho sexuality na misto ducha cili nahoru.
Neni to NIC okultniho zit v svobode , pravde , CTI , lasce ,Miru a slave !

A vubec kazdy vyladeny clovek na vyssi frekvence byti dokaze svuj prostor osvetlovat a to je soucasti odegoisticteni ….chtonici to nepochopi a budou vnaset bludy o cerne a bile a zmene hmoty aniz by chapali ze byti Samo o sobe NIC nenarizuje , nikoho nenuti a uz vubec v sireni svetla nejsou zle zamery !! Manipulace s ryzi ktera by zidum mohla zbourat jejich viru v fikci hmoty ,zvireckost pudu ,vrazdu a krev menstruaci matky zeme …

Dobro je konano ve prospech vsech a neni v nem potreby vlastnich vyhod ,zisku ,zameru a dalsich egoistickych nevedomych konu

Rudolf
Návštěvník
Rudolf

Dobrý den. Souhlasím s Vámi. A zároveň musím ale přiznat, že mi dlouho trvalo tomu uvěřit. V Anglii to mají opravdu nastavené tak, že žádný černoch nebo muslim ale slované jsou pro ně nepřijatelné etnikum. Podobně se vyjdřoval i Hanoverský starosta. Dokonce mám dojem, že nás i nenávidí. Hledám kde může mít tento postoj kořeny a zatím nic moc nenacházím. Byl to pro mne šok.

mrkva
Návštěvník
mrkva

Souhlasím s tou inscenací. Když se zakecá děda Bajden hned se kamery vypínají, toto bylo trapné.

Dan2
Návštěvník
Dan2

Biden uz po treti prohlasil, ze Kamala Harris je prezidentka. Ta musi vysvetlovat pak novinarum, ze Biden je prezident. Biden v sobe soustreduje vsechnu spinu USA.

hrdina bez tečky
Návštěvník
hrdina bez tečky

Jako že omylem nevypli mikrofony a omylem nevypli ani televizní kameru a omylem nikdo z nich nezaznamenal že se to vysílá do televize? Stačí se na to podívat. TI moderátoři jsou placený za to aby lhali, oni ví že to je celý komedie a ta jejich výměna názorů… žádnej rozumně uvažující člověk tomu nemůže uvěřit…

Rostislav
Návštěvník
Rostislav
Uďo
Návštěvník
Uďo

No především je tam vidět, jaká stoupa jsou moderátoři a to platí tak nějak obecně, ta angličtina, ty vejžmoly… děs, a to jsou “oderátoři” ….. a jasné je, že vočkovaný paka jsou teď všude na světě nasraný páč nalítli a to je dobře. Je to jako past na myš, a oni jsou ta myš co je v ní lapená… takže šup šup navočkovat všechny poliše a dochtory, ať dostanou to co propagujou a vynucujou…. holala fakeři 🙂
comment image

Vaska
Návštěvník
Vaska

z webu – Křemílek a Vochomurka maj průšvih a budou perzekvováni za píseň – vstávej semínko holala bude z tebe fiala
A nyní vážně: fidlův projev v posranecké sněmovně – no já teda nevím – nemotá se tady nějakej psychiatr – podle mě je fidla zralej na Bohnice – von má lidi za úplné blbce.
Už starej Werich říkal – a vy jste tak blbej a nebo jste za to placenej

Vasil
Návštěvník
Vasil

To je veleprdelní. 😀 Lajk bejku. Fakt sem se zasmál. Dík.

4info
Návštěvník
4info

Blbej – Navedenej – Placenej

Hodnocení Fialek od pana Skály

Skálova simultánka
https://www.youtube.com/watch?v=U270z2QJQpU
Právě teď vysílané live na Troubě

Komentář ke Kazachstánu

Uďo
Návštěvník
Uďo

nechci vám kazit náladu, ale Skála, ten dopadl, je sice asi ještě v Ksč ale je řadový člen, porád nechtěl rozeštvávat stranu a jak dopadli, jsou mimo PS a on je stále mimo vedení. Naopak paní konečníková a jiné mastné hlavy jako dolejš tam vládnou… PCHE soudruhu skálo PCHE.

Sivul
Návštěvník
Sivul

Hlavne noste ty rousky !!! Onehda to memu kamaradovi zachranilo zivot, kdyz sel s milenkou po ulici a potkal manzelku-oba dva 3 byli ockovani. Nejsem verici takze to muzu napsat, rekl bych ze jim dochazeji sily. A jaderna valka nebude a ani nemuze byt. Je fakt ze Rusko ma excelentni technologie…uz davno nas mohli vymazat v povrchu planety ci soustavy. Kdyz roztocite minci, nikde neni preci napsane ze musi spadnout na stranu=porad se muze tocit. Jednou ale spadne :/ Zalezi na času. Moje mince se pořád točí…ptal sem se hodnekrat a nikdy jsem nedostal odpoved. Co by jste delali, kdyby Vam patrila tato planeta/soustava/galaxie-kdyz uz jde o konspirace. ?!

snm
Návštěvník
snm

Udělal bych z ní krásnou zahradu…

Eeu
Návštěvník
Eeu

Měl jsem rozhovor s pravověrnými vaxery poctivě opíchanými, jak zákon káže. Poslouchat jejich argumenty je stejné jako sledovat ČT. Strašně by chtěli aby byla jehla povinná pro všechny, samozřejmě z ušlechtilých důvodů pro blaho všech. Připomněli mi svou neodbytností závěrečnou scénu z filmu EVIL DEAD, kdy se na pozadí stále dokola ozývalo “come us, come us…” (Pojď k nám, přídej se k nám…)

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Ano, tímhle jsem se také bavil po položení neutrálních dotazů, byl to jako záznam z novy, novinek, iDnes, a čt dohromady,slovo od slova. Smutný a zároveň směšný pohled.