VIDEO: “Mnichov 1938” aneb “západní přátelé a nepřátelské Rusko”. A spojitost s...

VIDEO: “Mnichov 1938” aneb “západní přátelé a nepřátelské Rusko”. A spojitost s krachem na newyorské burze

Od některého z politiků, jméno není důležité, v těchto dnech na adresu Ruska zazněla věta ve smyslu: Československo bylo ve své historii okupováno jen dvakrát – Německem a Ruskem. Politik tím chtěl sdělit, že Rusku se nedá věřit, protože od něj nelze čekat nic dobrého, zatímco v náručí západních spojenců budeme v bezpečí.

Poslední zářijové dny se nesly v duchu připomínky Svatého Václava a nějak v tom uniklo, že 29. září bylo výročím podpisu Mnichovské dohody 1938, po které na jaře 1939 došlo k obsazení Československa a na podzim k začátku druhé světové války. Jak je všeobecně známo, tehdy se o osudu Československa rozhodlo bez něj a ač se stokrát říká, že to byl Hitler, kdo Československo okupoval, rukou společnou to byly především Velká Británie, Francie a Itálie, které – dokonce jako spojenci Československa! – tento krok Hitlerovi posvětily.

Takže když to v nadsázce shrneme, Československo bylo okupováno celým Západem. A jediný, kdo chtěl Československu pomoct, byl Sovětský svaz, který tak nakonec i učinil, byť až po šesti letech poté, co jako jediný se dokázal Hitlerovi postavit a hnát jej od Moskvy až do Berlína!

Zleva: Chamberlain, Daladier, Hitler, Mussolini 29. září 1938

A přesto, a až paradoxně, jsou ti, kteří nás zradili, dnes považováni za věrné spojence – USA počínaje a Německem konče, zatímco Rusko je stále líčeno jako okupant a nepřítel! Když už připustíme, že vyrostly nové generace, které s tehdejším děním nemají nic společného, proč je dnes obzvláště Německu přiznáváno, že se změnilo k lepšímu a dokonce se mu omlouváme (viz první krok Havla v roli prezidenta) proč stejným metrem není uznáno i Rusku, že to už není Sovětský svaz? A proč se Německo smělo spojit v jeden velký stát, zatímco v případě Ruska je stejný zájem označován jako “rozpínavost” a “agrese” ? A kde je to ruské nebezpečí, když jsou to dnes základny NATO, kdo táhne na Moskvu stejně, jako Napoleon i Hitler?

Jedno z videí k tématu, na které jsem narazila, je rovněž dokument České televize a začíná větou: “Vy Američani jste největší srágorové na světě…”

A historie jako by se opakovala – od roku 1929 se Spojené státy zmítaly v největší  krizi všech dob, která se přenesla i do Evropy a zoufale potřebovaly válku (stejně jako po krizi 1906 potřebovaly první světovou) A Američané se ve své nové krizi do třetice snaží rozpoutat další válku .

Krach na Wall Street v roce 1907, který vyřešila až válka

Černý čtvrtek na Wall Street 24. října 1929 

Ale za nepřítele je stále označováno Rusko…

PS1: Za pozornost stojí datum obou předchozích krachů na newyorské burze: 24. říjen! Což je datum, které se právě blíží a článek Německý kolaps možná přijde už v pondělí možná není od věci… Obzvláště, když tento tah nevzešel z bankovního světa, ale je iniciativou globalistů Bernieho Sanderse a Obamy, tedy je tahem politickým.

PS2: Taková náhoda, že Mnichovská dohoda byla podepsána takřka na den ve výročí zavraždění českého knížete Václava – ale to by bylo na jiné téma.

-Pozorovatelka-  2.10.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Honza
Návštěvník
Honza

A nemají ti Američani prsty nakonec i v tom zavraždění sv. Václava?

tana
Návštěvník
tana

Doporučuji všem knihu Margarety Macmillanové Mírotvůrci o Pařížské konferenci 1919.
Pak pochopíte, že po 1. světové válce šlo o jediné – rozcupovat Rakousko-Uhersko a Německo a zajistit východní hranici Francie, zatím co na východ od této hranice nastane chaos. Československo mělo úplně nesmyslné území, v nejširším místě cca 600 km, dlouhá cca 1500 km.
Masaryk si získal popularitu pozemkovou reformou.
Beneš si získal popularitou “národní správou” majetku po odsunutých Němcích.
Havel si získal popularitu “restitucemi” a “privatizací”

Georgeso
Návštěvník
Georgeso

Historička Margareta MacMillanová minulý týden ve Washingtonu přirovnala Srbsko ze
začátku 20. století k Íránu, tedy “státu, který sponzoruje terorismus” a Gavrila Principa k islamistickým sebevražedným atentátníkům.
Sociologové se domnívají, že se jedná o zneužití vědecké autority k revizi historie.
Zdroj: EUSERVER

tana
Návštěvník
tana

A co říkají sociologové tomu, že 11.9. 2 letadla, jejichž únosci byli občant Saudské Arábie, narazila do 2 mrakodrapů, následkem čehož se a/ zřítily 3 budovy a za b/ USA napadly Afganistán?

Jaromír Štěpán
Návštěvník
Jaromír Štěpán

A co říkají sociologové na své mzdy, za odvedenou práci? Je dobře pane Georgeso, že jste se zmínil o této profesi. Je jistě hodna velkého uznání. Zejména v okamžicích, kdy se to, co ve společnosti zasévají, ukazuje na povrchu v podobě úrody.

drn
Návštěvník
drn

vime ale, ze G Princip byl jeden z rady zidovskych anarchistu , revolucionaru, jako tisice dalsich v cele revolucnich hnuti stejne tak I dnes jsou tito revolucionari v cele evropskeho parlamentu, multikulty revolucni fronty a finance jim plynou od jejich pejzatych bratru jako je napriklad Soros.
cili ucelove zkratkovite shrnuti ktere je 100% lez: 1917 Ruska Bolsevicka revoluce v jejimz vedeni a financovani byla dablova zidovska synagoga a totez pri zorpoutani prvni I druhe svetove valky.

Amus
Návštěvník
Amus

Československo vzniklo na území, na němž historicky žila většina slovanského obyvatelstva. Pokud máte pocit, že nestále musíte otročit Germánům, pak nastala vhodná doba na přestěhování do “pokrokového” multi-kulti německého Reichu. Němci nás nikdy nepovažovali a nepovažují za rovnocenné ať už budete tvrdit, že vám koluje v žilách německá či keltská krev.

tana
Návštěvník
tana

Jako nápad dobrý, nepocházela náhodou rodina AH z oblasti původní Velkomoravské říše? Připomenu, že Vitorlazsko bylo Slovanským územím. A hranice mezi jižní Moravou a severní částí Rakouska byla vždy symbolická, obyvatelstvo se mísilo, hlavně na Lichtenstejnských panstvích, i před Tereziánskými a Josefínskými reformami.

Jaromír Štěpán
Návštěvník
Jaromír Štěpán

Dobrý den paní Tano. Vy nás ale zkoušíte! Ano, babička pan AH, má hrob u Jihlavy. Jezdí tam turisté jak z Rakouska, tak i z Německa

Jaromír Štěpán
Návštěvník
Jaromír Štěpán

Mrkněte na globus. Soutok Obu a Irtyše. Správní centrum Chanty-Mansijsk. Je tam obrovský kulturní sál. Místa pro sedící, stačí pro všechny obyvatele oblasti, zvané Jugra.

Ti lidé se tam nikdy nesejdou najednou, protože by to to znamenalo shromáždit lidi z území velkého jako je Francie. Ale vešli by se tam, dokonce včetně sportovců a doprovodných týmů biatlonu, který tam běhá světový pohár.

Přibližně jednou ročně, tam jezdí maďarský velvyslanec v RF. Někdy i premiér Maďarska. Na setkání s místními, původními, obyvateli. Mluví k těm lidem maďarsky, bez tlumočníků. Odpovídá na jejich dotazy. Rozumějí si. Mají stejnou řeč.

Co myslíte, jsou to Slované (Ugra-Jugra)?

Němci rozhodně nejsou jediní, kdo se považeje za nadlidi. Němce spolu drží pohromadě jejich jazyk a vnitřní struktura tohoto jazyka, která akusticky vykazuje řád a rytmus. Totéž platí o spojení mezi jejich řečí a písmem.
Jejich potíž tkví právě v tom spojení mechanismů, které se v lidském těle odehrávají při zrodu myšlenky a následném vyslovení. Říká se, že kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem. To, že si Němci za další jazyk vybrali angličtinu, to jim jejich potíž nezmenšilo.

Čechoslováci mezi sebou také mají nadlidi, kteří se vyvyšují nad své okolí. To je u všech národů a u všech jazykově, nebo teritoriálně, svázaných lidských skupin.
Naše jazyky však vykazují – mezi psaným a vyslovovaným – emoční strukturu, která je bližší uspořádání zvuků ve fauně a flóře Zeměkoule. To je ta pravá síla těch národů, které jsou označovány za slovanské (věřím, že nejenom jich).
Prosím, všimněte si, že Slováci, mají dvoutřetinovou slovní zásobu než Češi. A když jim budete chtít opravdu naslouchat, uslyšíte díky vlastním emocím, které jejich mateřština ve Vás zanechá, mnohem více, než ze stejného objemu napsaných, nebo vyřčených v JČ.

Potkal jsem se s Němci, kteří nás považují za rovnocenné. I s Němci, kteří se považují za vyvolené. Totéž musím říci i o Češích i o Slovácích i o Maďarech i o Rakušanech i o Rusech….atd.

Paní Tana neotročí Němcům. Prosím, zkuste si najít čas a studujte její příspěvky. Je čím dále vzácnější potkat a vyměňovat si myšlenky s člověkem, který to má v sobě tak dobře uspořádáno, jako ona. Ta by uměla zamést i s Němci, i se mnou i s Vámi.

Děkuji Aeronetu a jeho tvůrcům (nejsou to, ani pan V.K ani Administrátor, ani Pozorovatelka), že se zde můžeme potkávat.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

I Aeronet obviněn vrch. komisařem kpt. Bc. Milanem Ulrichem z 69. oddělení kriminální policie – viz prtokol ve článku:
Adam Bartoš opět obviněn ze zločinů proti lidskosti – přečtěte si text dalšího obvinění
http://www.zvedavec.org/vezkratce/13377/

dopravní technik
Návštěvník
dopravní technik

Dobrý den, ad Mnichov: od doby, co jsem si přečetl níže uvedený článek, již o Mnichovské konferenci neříkám “o nás bez nás a zrada FR a GB”, ale zradil nás plánovaně Beneš. Operace Nečasova mise. Podobně se zdroji popsáno zde http://rcmonitor.cz/zpravy/vatikan/mnichovska-zrada-nebo-prazsky-krach-necasova-mise-a-rozpad-ceskoslovenska-v-roce-1938/3237

Olgoj Chorchoj
Návštěvník
Olgoj Chorchoj

To s tim sv. Vaclavem me zajima 🙂

Navstevnik
Návštěvník
Navstevnik
Navstevnik
Návštěvník
Navstevnik

Tohle je v ČT cenzurováno! – Czech Free Press
http://www.czechfreepress.cz/blogy/tohle-je-v-ct-cenzurovano.html

kari
Návštěvník
kari

Hezke pripomenuti mnichovske zrady. Je ostuda, ze si na to “ceske”zpravy nevzpominaji. Na Mnichov by se nemelo zapominat, protoze nasledky byly strasne.

Alkid
Návštěvník
Alkid

V tomto dokumentu jsou záběry, jak čs. legionáři po mnichovské dohodě vracejí britská a francouzská vyznamenání z 1.světové války http://www.csfd.cz/film/6901-mir-podle-mnichovske-dohody/prehled/ o tom se dnes také nemluví.

monsanto
Návštěvník
monsanto

Mockrat diky za pripomenuti tohoto vyroci.

LziDnes ani Novinky se o Mnichovu 1938 v predeslych dnech vubec nezminily. Kazdy tyden tyto weby prinasi jeden nebo i vice clanku o utrpeni zidu za druhe svetove valky, ale v den vyroci zrady Ceskoslovenska nejvetsimi zapadoevropskymi mocnostmi nas cesky mainstream nenapise ani slovo. Zato jsme si mohli precist o 3 novych medailich Vaclava Havla. Smutne.

Narod, ktery zapomnel svoji minulost, je odsouzen ji prozivat znovu.