VIDEO: Mluvčí českých Elfů pro boj s dezinformacemi si mediálně ustřelil hlavu...

VIDEO: Mluvčí českých Elfů pro boj s dezinformacemi si mediálně ustřelil hlavu v přímém přenosu na Seznam TV! Článek Aeronetu o Muskově satelitní 5G síti označil za lež! Takže Elon Musk je diletant, protože podle mluvčího elfů je satelitní 5G nesmysl? Jenže satelitní 5G síť už nechystá jenom Elon Musk, ale dokonce i Evropská unie a její kosmická agentura ESA! Pjakin měl pravdu, nejsou kádry! Očekáváme omluvu za nálepku “parazitního” serveru!

VIDEO: Mluvčí českých Elfů pro boj s dezinformacemi si mediálně ustřelil hlavu v přímém přenosu na Seznam TV! Článek Aeronetu o Muskově satelitní 5G síti označil za lež! Takže Elon Musk je diletant, protože podle mluvčího elfů je satelitní 5G nesmysl? Jenže satelitní 5G síť už nechystá jenom Elon Musk, ale dokonce i Evropská unie a její kosmická agentura ESA! Pjakin měl pravdu, nejsou kádry! Očekáváme omluvu za nálepku “parazitního” serveru!

Aeronet prostě jede. Není den, aby se někdo někde o nás neotřel na českém mainstreamu, nepoplival nás a nenalepil na nás zase další novou nálepku. A právě toho jsme se opět dočkali. Jak nás do redakce upozornilo hned několik čtenářů, server Aeronet se stal terčem dalšího mediálního útoku na mainstreamu. Mediální platforma Seznam TV totiž v pondělí odvysílala pořad Duel [1], ve kterém byli hosty Jan Zahradil z ODS a publicista Bohumil Kartous, který je současně i mluvčím tzv. Českých Elfů pro boj s dezinformacemi. Jenže v pondělním Duelu se sám dopustil natolik brutální a neuvěřitelné dezinformace, že to je možné považovat doslova za mediální sebevraždu mluvčího elfů v přímém přenosu. Dopustil se totiž fatální lži, a to v souvislosti právě s jedním našim článkem, který se zabýval kauzou Huawei.

Bohumil Kartous, mluvčí českých Elfů.

Mluvčí českých elfů nejprve označil náš server za parazitní, a to kvůli tomu, že prý jsme publikovali článek [2] o tom, že americký industrialista Elon Musk chystá celoplanetární satelitní 5G síť [3] a Bohumil Kartous nás obvinil, že je to hoax, že nic takového neexistuje a hlavně, že prý každý, kdo se v tom vyzná tak ví, že 5G sítě jsou jenom pozemní a nikoliv satelitní. Redaktorka Seznam TV a ani Jan Zahradil toto nijak nekomentovali, protože sami se o technologii 5G nezajímají, ovšem naše redakce je už opět zaplavena emaily a odkazy, které nás na toto upozorňují, že jsme se opět stali terčem útoku. Pan Kartous se nestřelil tímto výrokem do nohy, to je slabé označení, doslova si ustřelil hlavu. Nejenom, že satelitní 5G síť s názvem StarLink chystá Elon Musk [4], ale šokem pro pana Kartouse bude i informace, že satelitní 5G celosvětovou síť chystá i Evropská unie.

Evropská unie chystá vlastní 5G satelitní siť, zdaleka už nejde jen o Elona Muska

Evropská agentura pro kosmický výzkum ESA totiž vloni v květnu představila projekt s názvem Satellite for 5G Initiative [5], což znamená Iniciativa pro 5G satelity. Tiskové prohlášeni ESA a další podklady jsou k dispozici zde na oficiálním serveru Evropské kosmické agentury. V úvodu tohoto článku jsem připravil video složené ze 3 stop, v první je skandální prohlášení pana Kartouse o tom, že satelitní 5G sítě jsou lež, dále následuje rozhovor s Elonem Muskem, kde popisuje základní charakteristiky své celoplanetární sítě StarLink a poslední stopa je oficiální video Evropské kosmické agentury o vytvoření 5G satelitní sítě. Rozhovor s Muskem a informační video ESA je opatřeno českými titulky, které ve videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Vizualizace ESA, satelitní 5G síť.

Prvním pilotním projektem ESA a Evropské unie bude satelitní síť SATis5 [6] a hlavním kontraktorem je EURESCOM a subkontraktory jsou německý Fraunhofer IIS, technické univerzity v Berlíně a v Mnichově a další partneři. Redakce Aeronetu se ostře ohrazuje proti výrokům pana Bohumila Kartouse a nálepku o jakémsi parazitním serveru nebudeme tolerovat. Není přece možné, aby Seznam TV si do diskusí o 5G sítí zvala naprosté diletanty, kteří pomlouvají jiné odborné servery, které se technologiemi 5G satelitních a terestrických sítí zabývají dlouhodobě. Přípravy na satelitní 5G síť probíhají v Evropě na více úrovních a nejde jen o projekt SATis5. ESA totiž financuje i finskou firmu Reaktor Space Lab [7], která vyrábí prototypy tzv. nanosatelitů W-CUBE, které budou z LEO oběžné dráhy zajišťovat 5G satelitní spojení na frekvenci 75 GHz. Tyto nanosatelity jsou krabičky o rozměrech 30x15x15 cm a do kosmu jich naráz budou v jedné kosmické lodi vyneseny stovky. Budou vybaveny retrakčními solárními panely a jejich životnost na oběžné dráze bude přibližně 15 až 20 let.

Na oběžnou dráhu vyrazí dokonce i nanosatelity, aby poskytly pokrytí 5G signálem na povrchu Země

Celá síť 5G bude provozována na milimetrových vlnách ve stejných pásmech jako dnešní satelitní televize a na ještě vyšších frekvencích. Pozemní terestrické vysílače 5G budou zpočátku provozovány na nižších frekvencích, např. v České republice a v Polsku, kde budou pro potřeby 5G sítí uvolňovány některé mobilní frekvence na dolních pásmech. To je ovšem dočasné řešení, protože 5G sítě budou efektivně a bez zpomalování fungovat jen na vysokých hyperbandech 30 GHz a výše. Jinými slovy, smaže se frekvenční rozdíl mezi pozemní (terestrickou, základnovou) a satelitní komunikací. Celá síť 5G totiž bude multispektrální a bude slučovat všechna frekvenční spektra v jedno jediné spektrum poté, co budou vypnuty 2G, 3G a 4G sítě.

W-Cube satelit.

Na nízké oběžné dráze (LEO) budou různé druhy satelitů, jednak klasické a tradiční s vysokými výkony, ale i menší satelity o velikosti malých ledniček (Muskův StarLink), až po miniaturní satelity typu W-Cube, které budou svůj malý výkon nahrazovat vysokou početnosti, která využívá fyzikální princip fázového vlnění v úzké výseči [8]. Jinými slovy, představte si nanosatelity jako vysílače se směrovou radiovou orientací a úzkým profilem radiového kuželu s vysokým ziskem signálu na příjmu. Každá kapička deště je slabá, ale když svedete tisíce kapek do jednoho okapu o úzkém profilu, máte najednou silný proud a dostatečný signál. Signál bude směrován v úzké vyzařovací výseči k zemi, čímž dojde k zesílení signálu. Tím se omezí pokrytí povrchu země signálem, ale to bude kompenzováno velkým množstvím nanosatelitů, které budou tak hustě pokrývat povrch Země, že nebude docházet k výpadkům signálu na zemi.

Satelitní 5G síť se stane v budoucnu plnohodnotnou náhradou dnešního pozemního internetu

V první fázi a prvních letech budou satelity 5G používány nejprve jako cross-link platformy pro přenos dat mezi satelity sítě na velkou vzdálenost a rychleji než po zemi, ale ve druhé fázi, až bude mít StarLink a SATis5 více satelitů a nanosatelitů, bude moci dojít ke zúžení vyzařovacího úhlu satelitů a k posílení výkonu milimetrového vlnění, aby satelity mohly komunikovat s pozemními koncovými 5G zařízeními na přímo, bez asistence cross-link 5G stanic.

Sami vidíte, že čeští elfové mají mezi sebou naprosté technické diletanty, kteří nejen nerozumí 5G technologiím, ale ještě svoji neznalost ventilují formou urážek o parazitech na adresu našeho serveru. Sítě 5G jsou od základu a z principu navrženy jako superskalární a vrstvené s podporou satelitní infrastruktury, protože bez satelitní 5G sítě by síť 5G nemohla vůbec globálně komunikovat napříč miliardami zařízení po celém světě, které ji budou využívat. Nerozumím ani tomu, jak může někdo v televizi nazvat za lež něco, na čem Elon Musk založil svůj multimiliardový projekt StarLink a na čem pracuje evropská agentura ESA.

Elon Musk.

To už je opravdu tak zlé a špatné v české společnosti, že nejsou kádry až do takové míry, že do televize posílají takovéto lidi? Nedivím se tomu, že si někdo kopne do Aeronetu, ale že pan Kartous obviňuje ze lží i Evropskou kosmickou agenturu ESA, to mi opravdu hlava nebere. Výroky pana Kartouse jsem přeložil do angličtiny a zaslal dnes do Bruselu do centra pro boj proti dezinformacím East Stratcom, aby se pobavili a viděli, jaci lidé pro ně pracují v České republice. Vážení čtenáři, nenechávejte si tento článek pro sebe a šiřte ho v řetězových emailech vydatně a hojně, ať se dostane úplně a všude, ke každému v ČR, k mladým i starým lidem, k babičkám a dědečkům, k nezletilcům, ke studentům i dělníkům, právníkům, lékařům a politikům. Ať vidí, jaké odborníky mají čeští elfové, kteří prý bojují proti dezinformacím.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

239
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky). V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
Srat na seznam..
Návštěvník
Srat na seznam..

Dementi ze seznamu.. Takový tý sračky ktera vetiluje to.. Co by ani přes Hovínky.cz neprošlo…

Jenečko Jan
Návštěvník
Jenečko Jan

Seznam TV a ten ňouma se holt vyznamenali.

Tož tak

jhjh
Návštěvník
jhjh

rozhodol som sa pridat svoj nazor, pretoze cela diskusia pod tymto clankom akoby ani k clanku nebola, kazdy si tu vypisuje nieco uplne odveci.

v prvom rade, cela 5G siet je este vo hviezdach. problem je kopec technickych problemov, ktore nie su doriesene a veci sa momentalne este stale riesia a testuju. z tohoto titulu je momentalne este tazke robit niektore zavery..

v druhom rade, tie satelity budu pouzivat frekvencie 10+Ghz co znamena, ze sa uz jedna o milimetrove vlny a tie maju tu zvlastnost, ze maju problem prechadzat cez prekazky. ked to spojime s tym, ze satelity budu na nizkej drahe, teda potrebuju energiu na to, aby sa mohli na tej drahe udrzat plus potrebuju prenasat signal a na ten potreju zase dalsiu energiu, tak si osobne myslim, ze vysielanie z tychto druzic nebude az taky problem, pretoze to nebude mat taku “silu”. vezmime si napr. gps, ked ho date pod strechu, uz vam ist nemusi, to iste dakejake IOT serepeticky, ak su vo vnutri bytu, tak neodoslu a neprijmu nist.

a tym sa dostavam k podstate toho, co chcem povedat a co nebolo zatial nikde povedane. momentalne sa uvolnuje pasmo digitalnej televizie, tusim 700+Mhz a tu plati, cim nizsia frekvencia, tym lepsie prechadza cez steny budov a prekazky. takze toto je uz realna, sucasna hrozba! dalej sa uvolnuju frekvencie na 3.5Ghz, ktore su prave tie, ktore maju zabezpecit prevadzkovanie rozsireneho pasma internetu a teda, je potrebne na to postavit dalsie anteny, a kedze dosah tychto vln nie je bohvieaky, bavime sa o stovkach metrov (viditelnych metrov, bez prekazok) tak je na to potreba viacej energie, ako je momentalne pri 2G, 3G, 4G antenach. toto je nebezpecenstvo, ze sa to jednoducho cele zahusti a vyrazne sa zvysi elektromagneticke pozadie. najhorsie je, ked vam to supnu napr. oproti vasemu oknu, namontuju to napriklad na poulicnu lampu a vy budete z jedneho dna na druhy pekne opekany. nebude kontrola nad tymito instalaciami, ako napisal pzv nizsie a teda to vyrazne zhorsi sucasny stav.

Srat na seznam..
Návštěvník
Srat na seznam..

Bullshit.. Huawei ma 5g technologii od roku 2013.. Tak tu nemel sracky.. Jedinej problem je ze nepatri amikum a nebudou moct fizlovat vsecko co je napadne..

Štěpka
Návštěvník
Štěpka
Pollux
Návštěvník
Pollux

… bude dne 30. 2. 2019 hlasovat o … Divné datum pro hlasování, takže joke?

Pijack
Návštěvník
Pijack

Včera to byla na ČT síla (Máte slovo – Jílková)… až jsem se musel dusit smíchy, jak ta Jílková je tupá p**a. Tupá, tupá, tupá… jinak nelze charakterizovat…. I ten senátor Fišer perlil jako propagandistický kafemlejnek. Jeden z diskutérů nadhodil vtip o číňanech a o židech, celkem k zasmání jako vtipy o komkoliv… a Fišer se hned rozohnil, nasadil vládcovskou grimasi a jak se napomínat slovy “to jste přestřelil” 🙂 Tvářil se jak vládce světa, který bude povolovat, jaké vtípky se mohou a nesmí vykládat. To je prosím “demokratický” senátor. Ale k té Jílkové. Na výměnu slov diskutérů začala vřeštět větu tím svým kejhavým kačením hlasem: “a koho tedy máme poslouchat? Čínu nebo USA”? 🙂 Tohle stvořejí je prosím moderátorem ČT. Neuvěřitelná tupá husa 🙂 Ona je snat totálně přibitá k jakési předem stanovené fikci, že MUSÍME NĚKOHO POSLOUCHAT. Té krávě nelze vysvětlit, že NEMUSÍME. Ona je prostě ten plebejec, který má už poddanství zakódované v genitáliích 🙂

Karlos
Návštěvník
Karlos

Já se nedivím že se jich ten vtípek dotkl, jak fišer tak jílková jsou židí. fišer je navíc od pohledu nesymaptický a zlí člověk. .židé si mohou dělat srandu ze všech a nebo jen oni ze sebe samotných, židovské vtipy mám docela rád, ale jak ho asi pronese nějaký goj je ohen na střeše

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV
co žid to úchyl
Návštěvník
co žid to úchyl

V dekadentním,zvrhlém zlodějském židosystému,tzv. “demokracii” je “odborníkem” a “vědcem” a “IN” každý úchylný židovský debil a blázen,který by v normálním zřízení a státě v životě nikdy neopustil uzavřené sklepní oddělení psychiatrické kliniky.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

A v našem prostředí těch všiváků s falešnými tituly vyrobila Plzeňská “univerzita” kde se těm šaškům prodávaly “tituly” ve vrátnici. Tam se stačilo podívat na vedení té univerzity a bylo jasno. Fousatí nosatí parchanti se vzhledem bezdomovců a když promluvili , IQ tykve. A
takových je dnes na vysokých školách spousta a byly by tam ještě větší hrůzy , kdyby to moudrý Zeman trochu nereguloval.Zde napište svůj komentář… a pozor, nekrmte trolly, ani elfy!…

pzv
Návštěvník
pzv

Ako mobilní operátori maskujú vysielacie stožiare: stromy, kaktusy, palmy, stožiare na vešanie vlajok, moderné umelecké diela, veže kostolov,…
https://twistedsifter.com/2012/08/examples-of-cell-phone-tower-disguises/

AlexZZ
Návštěvník
AlexZZ

No co se divite? Propagandisticka a hloupa ct plna neumetelu, amateru a hlupaku. Pouze potvrzuje svuj amaterismus a nekompetentnost. Nerozezna smrk od lipy a slova jako pravda, nezavislost a dalsi davno vyskrtla ze sveho slovniku jako rovnikovi cernosi, kteri zase nemaji ve slovniku a tedy ani neznaji slova prace, pracovitost, hygiena, zakon a dalsi. Mozna by na tom rovniku mohla ct vysilat a nas prestat otravovat.

CML
Návštěvník
CML

V knihách J.R.R. Tolkiena jsou Elfové vykreslování jako nejsličnější a nejmoudřejší ze všech ras, češti placení elfovové svou tupostí, podlostí, namyšleností si nic nezadají se skřety. Hanba jim, co dělají za mrzký peníz.

weissbach
Návštěvník
weissbach
weissbach
Návštěvník
weissbach

Doma v lóži: https://www.aspeninstitutece.org/people-profile/bob-kartous/
A tady jsou všichni kluci a holky co spolu v lóži mluví a “dělají hodnoty a politiku”: https://www.aspeninstitutece.org/people/

mar
Návštěvník
mar

Musíte číst knihy pana Prachetta.