VIDEO: Mluvčí českých Elfů pro boj s dezinformacemi si mediálně ustřelil hlavu...

VIDEO: Mluvčí českých Elfů pro boj s dezinformacemi si mediálně ustřelil hlavu v přímém přenosu na Seznam TV! Článek Aeronetu o Muskově satelitní 5G síti označil za lež! Takže Elon Musk je diletant, protože podle mluvčího elfů je satelitní 5G nesmysl? Jenže satelitní 5G síť už nechystá jenom Elon Musk, ale dokonce i Evropská unie a její kosmická agentura ESA! Pjakin měl pravdu, nejsou kádry! Očekáváme omluvu za nálepku “parazitního” serveru!

VIDEO: Mluvčí českých Elfů pro boj s dezinformacemi si mediálně ustřelil hlavu v přímém přenosu na Seznam TV! Článek Aeronetu o Muskově satelitní 5G síti označil za lež! Takže Elon Musk je diletant, protože podle mluvčího elfů je satelitní 5G nesmysl? Jenže satelitní 5G síť už nechystá jenom Elon Musk, ale dokonce i Evropská unie a její kosmická agentura ESA! Pjakin měl pravdu, nejsou kádry! Očekáváme omluvu za nálepku “parazitního” serveru!

Aeronet prostě jede. Není den, aby se někdo někde o nás neotřel na českém mainstreamu, nepoplival nás a nenalepil na nás zase další novou nálepku. A právě toho jsme se opět dočkali. Jak nás do redakce upozornilo hned několik čtenářů, server Aeronet se stal terčem dalšího mediálního útoku na mainstreamu. Mediální platforma Seznam TV totiž v pondělí odvysílala pořad Duel [1], ve kterém byli hosty Jan Zahradil z ODS a publicista Bohumil Kartous, který je současně i mluvčím tzv. Českých Elfů pro boj s dezinformacemi. Jenže v pondělním Duelu se sám dopustil natolik brutální a neuvěřitelné dezinformace, že to je možné považovat doslova za mediální sebevraždu mluvčího elfů v přímém přenosu. Dopustil se totiž fatální lži, a to v souvislosti právě s jedním našim článkem, který se zabýval kauzou Huawei.

Bohumil Kartous, mluvčí českých Elfů.

Mluvčí českých elfů nejprve označil náš server za parazitní, a to kvůli tomu, že prý jsme publikovali článek [2] o tom, že americký industrialista Elon Musk chystá celoplanetární satelitní 5G síť [3] a Bohumil Kartous nás obvinil, že je to hoax, že nic takového neexistuje a hlavně, že prý každý, kdo se v tom vyzná tak ví, že 5G sítě jsou jenom pozemní a nikoliv satelitní. Redaktorka Seznam TV a ani Jan Zahradil toto nijak nekomentovali, protože sami se o technologii 5G nezajímají, ovšem naše redakce je už opět zaplavena emaily a odkazy, které nás na toto upozorňují, že jsme se opět stali terčem útoku. Pan Kartous se nestřelil tímto výrokem do nohy, to je slabé označení, doslova si ustřelil hlavu. Nejenom, že satelitní 5G síť s názvem StarLink chystá Elon Musk [4], ale šokem pro pana Kartouse bude i informace, že satelitní 5G celosvětovou síť chystá i Evropská unie.

Evropská unie chystá vlastní 5G satelitní siť, zdaleka už nejde jen o Elona Muska

Evropská agentura pro kosmický výzkum ESA totiž vloni v květnu představila projekt s názvem Satellite for 5G Initiative [5], což znamená Iniciativa pro 5G satelity. Tiskové prohlášeni ESA a další podklady jsou k dispozici zde na oficiálním serveru Evropské kosmické agentury. V úvodu tohoto článku jsem připravil video složené ze 3 stop, v první je skandální prohlášení pana Kartouse o tom, že satelitní 5G sítě jsou lež, dále následuje rozhovor s Elonem Muskem, kde popisuje základní charakteristiky své celoplanetární sítě StarLink a poslední stopa je oficiální video Evropské kosmické agentury o vytvoření 5G satelitní sítě. Rozhovor s Muskem a informační video ESA je opatřeno českými titulky, které ve videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Vizualizace ESA, satelitní 5G síť.

Prvním pilotním projektem ESA a Evropské unie bude satelitní síť SATis5 [6] a hlavním kontraktorem je EURESCOM a subkontraktory jsou německý Fraunhofer IIS, technické univerzity v Berlíně a v Mnichově a další partneři. Redakce Aeronetu se ostře ohrazuje proti výrokům pana Bohumila Kartouse a nálepku o jakémsi parazitním serveru nebudeme tolerovat. Není přece možné, aby Seznam TV si do diskusí o 5G sítí zvala naprosté diletanty, kteří pomlouvají jiné odborné servery, které se technologiemi 5G satelitních a terestrických sítí zabývají dlouhodobě. Přípravy na satelitní 5G síť probíhají v Evropě na více úrovních a nejde jen o projekt SATis5. ESA totiž financuje i finskou firmu Reaktor Space Lab [7], která vyrábí prototypy tzv. nanosatelitů W-CUBE, které budou z LEO oběžné dráhy zajišťovat 5G satelitní spojení na frekvenci 75 GHz. Tyto nanosatelity jsou krabičky o rozměrech 30x15x15 cm a do kosmu jich naráz budou v jedné kosmické lodi vyneseny stovky. Budou vybaveny retrakčními solárními panely a jejich životnost na oběžné dráze bude přibližně 15 až 20 let.

Na oběžnou dráhu vyrazí dokonce i nanosatelity, aby poskytly pokrytí 5G signálem na povrchu Země

Celá síť 5G bude provozována na milimetrových vlnách ve stejných pásmech jako dnešní satelitní televize a na ještě vyšších frekvencích. Pozemní terestrické vysílače 5G budou zpočátku provozovány na nižších frekvencích, např. v České republice a v Polsku, kde budou pro potřeby 5G sítí uvolňovány některé mobilní frekvence na dolních pásmech. To je ovšem dočasné řešení, protože 5G sítě budou efektivně a bez zpomalování fungovat jen na vysokých hyperbandech 30 GHz a výše. Jinými slovy, smaže se frekvenční rozdíl mezi pozemní (terestrickou, základnovou) a satelitní komunikací. Celá síť 5G totiž bude multispektrální a bude slučovat všechna frekvenční spektra v jedno jediné spektrum poté, co budou vypnuty 2G, 3G a 4G sítě.

W-Cube satelit.

Na nízké oběžné dráze (LEO) budou různé druhy satelitů, jednak klasické a tradiční s vysokými výkony, ale i menší satelity o velikosti malých ledniček (Muskův StarLink), až po miniaturní satelity typu W-Cube, které budou svůj malý výkon nahrazovat vysokou početnosti, která využívá fyzikální princip fázového vlnění v úzké výseči [8]. Jinými slovy, představte si nanosatelity jako vysílače se směrovou radiovou orientací a úzkým profilem radiového kuželu s vysokým ziskem signálu na příjmu. Každá kapička deště je slabá, ale když svedete tisíce kapek do jednoho okapu o úzkém profilu, máte najednou silný proud a dostatečný signál. Signál bude směrován v úzké vyzařovací výseči k zemi, čímž dojde k zesílení signálu. Tím se omezí pokrytí povrchu země signálem, ale to bude kompenzováno velkým množstvím nanosatelitů, které budou tak hustě pokrývat povrch Země, že nebude docházet k výpadkům signálu na zemi.

Satelitní 5G síť se stane v budoucnu plnohodnotnou náhradou dnešního pozemního internetu

V první fázi a prvních letech budou satelity 5G používány nejprve jako cross-link platformy pro přenos dat mezi satelity sítě na velkou vzdálenost a rychleji než po zemi, ale ve druhé fázi, až bude mít StarLink a SATis5 více satelitů a nanosatelitů, bude moci dojít ke zúžení vyzařovacího úhlu satelitů a k posílení výkonu milimetrového vlnění, aby satelity mohly komunikovat s pozemními koncovými 5G zařízeními na přímo, bez asistence cross-link 5G stanic.

Sami vidíte, že čeští elfové mají mezi sebou naprosté technické diletanty, kteří nejen nerozumí 5G technologiím, ale ještě svoji neznalost ventilují formou urážek o parazitech na adresu našeho serveru. Sítě 5G jsou od základu a z principu navrženy jako superskalární a vrstvené s podporou satelitní infrastruktury, protože bez satelitní 5G sítě by síť 5G nemohla vůbec globálně komunikovat napříč miliardami zařízení po celém světě, které ji budou využívat. Nerozumím ani tomu, jak může někdo v televizi nazvat za lež něco, na čem Elon Musk založil svůj multimiliardový projekt StarLink a na čem pracuje evropská agentura ESA.

Elon Musk.

To už je opravdu tak zlé a špatné v české společnosti, že nejsou kádry až do takové míry, že do televize posílají takovéto lidi? Nedivím se tomu, že si někdo kopne do Aeronetu, ale že pan Kartous obviňuje ze lží i Evropskou kosmickou agenturu ESA, to mi opravdu hlava nebere. Výroky pana Kartouse jsem přeložil do angličtiny a zaslal dnes do Bruselu do centra pro boj proti dezinformacím East Stratcom, aby se pobavili a viděli, jaci lidé pro ně pracují v České republice. Vážení čtenáři, nenechávejte si tento článek pro sebe a šiřte ho v řetězových emailech vydatně a hojně, ať se dostane úplně a všude, ke každému v ČR, k mladým i starým lidem, k babičkám a dědečkům, k nezletilcům, ke studentům i dělníkům, právníkům, lékařům a politikům. Ať vidí, jaké odborníky mají čeští elfové, kteří prý bojují proti dezinformacím.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
co žid to úchyl
Návštěvník
co žid to úchyl

V dekadentním,zvrhlém zlodějském židosystému,tzv. “demokracii” je “odborníkem” a “vědcem” a “IN” každý úchylný židovský debil a blázen,který by v normálním zřízení a státě v životě nikdy neopustil uzavřené sklepní oddělení psychiatrické kliniky.

pzv
Návštěvník
pzv

Ako mobilní operátori maskujú vysielacie stožiare: stromy, kaktusy, palmy, stožiare na vešanie vlajok, moderné umelecké diela, veže kostolov,…
https://twistedsifter.com/2012/08/examples-of-cell-phone-tower-disguises/

AlexZZ
Návštěvník
AlexZZ

No co se divite? Propagandisticka a hloupa ct plna neumetelu, amateru a hlupaku. Pouze potvrzuje svuj amaterismus a nekompetentnost. Nerozezna smrk od lipy a slova jako pravda, nezavislost a dalsi davno vyskrtla ze sveho slovniku jako rovnikovi cernosi, kteri zase nemaji ve slovniku a tedy ani neznaji slova prace, pracovitost, hygiena, zakon a dalsi. Mozna by na tom rovniku mohla ct vysilat a nas prestat otravovat.

CML
Návštěvník
CML

V knihách J.R.R. Tolkiena jsou Elfové vykreslování jako nejsličnější a nejmoudřejší ze všech ras, češti placení elfovové svou tupostí, podlostí, namyšleností si nic nezadají se skřety. Hanba jim, co dělají za mrzký peníz.

weissbach
Návštěvník
weissbach
AntiSion
Návštěvník
AntiSion

K diskusi (níže)
SOUVISLOSTI:

-VK-
“Jaký komunismus? Kdo zorganizoval Uljanova v roce 1917 a poslal ho udělat do Ruska revoluci? Komunisté? Ne, Rothschild v Londýně. Kdo financoval Trockého v Rusku a Džeržinského a Čeku, která vraždila důstojníky, aby ruská armáda přišla o velící důstojníky a byla potom ve II. sv. válce slabá? Jistý Rothschild, který Trockému pomohl emigrovat do Mexika, když mu v Rusku Stalin klepl přes prsty. …
“Já nevím, jestli jste tak naivní, nebo jenom slepý, že nenávidíte komunisty, zatímco všechno, co tady popisujete, byly práce sionistického židovstva v různých časových obdobích a nikoliv práce komunistů.”

Nejbohatším a nejmocnějším státem Euroasie bylo Rusko a proto bylo vystaveno bolševické revoluci, finncované velkými židovskými bankami z USA, Velké Británie, Německa a Holandska. Marxismus a bolševismus nebyl vynálezem Rusů, nýbrž “německých” a “anglických” Židů. Po bolševické revoluci v Rusku měly být podobné revoluce provedeny i Evropě: přepadení Polska Trockým, revoluce Liebknechta a Luxemburgové v Německu, Béla Kun v Maďarsku a na Slovensku, atd. Tyto revoluce se nepodařily, protože křesťanské obyvatelstvo Evropy bylo ještě morálně odolné proti takové zhoubě a kromě toho byly ve velkém rozsahu známé spojitosti takových revolucí s cíli Židovstva.
(Miroslav Dolejší; soukromá korespondence, 1997)

“Říjnová revoluce” r. 1917
Bolševická revoluce v Rusku r. 1917 byla financována (stejně jako i před tím jen těsně nezdařená revoluce r. 1905) Jacobem Schiffem, předním americkým rothschildovským agentem a dalšími židovskými bankovními domy. Podle všech pravidel přísně utajovaná a tudíž pro stranou stojícího zcela nesrozumitelná skutečnost je pochopitelná teprve tehdy, víme-li, že ruská revoluce – stejně jako všechny předcházející – nebyla žádnou národní záležitostí, nýbrž dílem internacionálního zednářstva, resp. světového sionismu, ba dokonce že bolševická revoluce (i všechny předchozí) byla prokazatelně připravena a vedena samotnými židovskými „zasvěcenci“. Podle ďábelsky rafinovaně vypracované strategie, která byla pro mimostojící prakticky neprohlédnutelná, spolupracovali velkokapitalističtí a komunisticko-revolucionářští sionisté systematicky ruku v ruce. Ačkoli masová média (včetně historických a politických knih), která jsou jednoznačně v jejich rukou, cílevědomě líčila kapitalismus a komunismus jako nesmiřitelné protivy, skutečností zůstává, že dodnes jsou největší kapitalisté rovněž těmi nejbezohlednějšími revolucionáři, a přední revolucionáři jsou vždy i nejlepšími přáteli velkokapitálu, resp. vysokých financí – jednoduše proto, že se zde jedná vždy o příslušníky téhož národa a stoupence téže ideologie, která se řídí vynikající zásadou: „Odděleně postupovat, společně udeřit! …

Otcové revoluce
Židem byl nejen iluminátský autor „Komunistického manifestu“ Karel Marx, byl jím i jeho spolupracovník Moses Heß, nazývaný „rudý rabín“, který podle dalšího Žida R. Schaye vyznával a učil krédo, že žádný mesiáš nepřinese svobodu a že se židovský lid musí sám stát mesiášem lidstva (srv. Fleischhauer 1935, str. 218)! – Židovského původu byli rovněž všichni přední revolucionářští socialisté v Německu od Ferdinanda Lasalla přes Eduarda Bernsteina, Karla Liebknechta, Rosu Luxemburgovou a iluminátské zakladatele spartakovského hnutí, až třeba po Kurta Eisnera, prezidenta revoluční Bavorské republiky rad (srv. Müller 1982, str. 191). – Židy byli také pověstní představitelé levicové „frankfurtské školy“ Max Horkheimer, Herbert Marcuse a Ernst Bloch. Otec W. Adornose byl Žid a jmenoval se Wiesengrund (srv. Tetzlaff 1982, str. 34, 148, 226 a 371). – Židem byl i nám již známý spoluautor knihy „The City of Man“, Oskar Jaszi. Na doplnění toho, co jsme si o něm řekli už v prvním svazku, zbývá ještě dodat, že byl koncem první světové války předním maďarským zednářem a bolševikem. „Politickou práci vykonaly v Maďarsku zednářské lóže, především ‚Galilei-Klub’, jehož vůdcem byl pověstný Žid Oskar Jászi Jakubovicz, redaktor zednářského listu ‚Világ’. V tomto klubu byla maďarská revoluce doslova udělána… Spolupracovníci lóžového listu ‚Világ’ byli prvními propagátory bolševismu… Šéfredaktor a současně ‚válečný zpravodaj’ sionistického tiskového orgánu ‚Neues Pester Journal’, Lájos Magyar, přednášel o bolševismu a vychovával ze svých židovských kolegů novinářů bolševické propagátory“ (Fleischhauer 1935, str. 178). Za Maďarské republiky rad Žida Bély Kúna r. 1919 se Jaszi stal ministrem, a po svržení režimu uprchl do USA, kde se r. 1940 – jak již víme – představil jako jeden ze sedmnácti spoluautorů „City of Man“ (viz svazek 1 a níže v textu!) Židem byl také špičkový iluminát a německý ministr zahraničí Walter Rathenau, který se svému příteli, vyslanci Harry hraběti Keßlerovi, otevřeně vyslovil ve prospěch bolševismu. (Keßler to později uvedl ve své knize „Walter Rathenau“.) ….
(Johannes Rothkranz; Nadcházející diktatura humanity aneb Panství Antikrista, II. díl)

Pozorovatelka
Autor

AntiSion
““Já nevím, jestli jste tak naivní, nebo jenom slepý, že nenávidíte komunisty, zatímco všechno, co tady popisujete, byly práce sionistického židovstva v různých časových obdobích a nikoliv práce komunistů.”

Odkaz dal Jéňa do jiné diskuse, ale tady se hodí více:
“Když vypukne válka mezi Íránem a Izraelem, skončí likvidací Izraele”
https://www.hlavnespravy.sk/iransky-general-salami-ak-vypukne-nova-vojna-skonci-sa-likvidaciou-izraela/1655687

Likvidace Izraele je součástí likvidace sionismu. comment image

Současná antisionistická retorika je tou nejlepší službou Globalistům…. (anebo Talmudu?)

Tak či tak – k čemu je dobré tento zájem/plán podporovat???
Na židy nadává a komunisty podporuje i Bannon – je to snad správná cesta a vzor hodný následování? Bannon, který bere obrovské peníze od mocných světa a v jejich tónu nadává na Putina?
……
Dnes EU nepodpořila Madura – máte nějakou citaci, kterou vysvětlíte, proč se tak stalo? A máte nějakou citaci, proč se tak stalo přesto, že je budován projekt “Od Lisabonu po Vladivostok”? Máte vůbec nějaký názor na to, co bude, až bude Izrael zlikvidován?

Spolu s panem VK zásadním způsobem utváříte antižidovskou podobu zdejších diskusí, tak byste názor mít měl – a hlavně mě zajímá odpověď na ten konec Izraele a na to, až všude zvítězí “All We ale Hizballah”…..

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Pozorovatelka
manipulující štěkno. Odpor proti sionistickému Židovstvu (globalistům), není nejlepší službou sionistickému Židovstvu (globalistům). Tyto vaše (zcela záměrné) a směšné překrouceniny zde neustále zkoušíte i na pana VK. Globalisté=sionisté usilují o univerzální celosvětovou vládu nad zotročeným lidstvem! A pokud, jak už tady několikrát zmínil i pan VK, bude zničen Izrael, provede to samo sionistické Židovstvo (globalisté)!

Pozorovatelka
Autor

AntiSion
Když nevložíte citace, tak sám za sebe se zmůžete jen na několik slohových řádků – fakta(!) k současné realitě naprosto žádná!!!

Pokud ovšem za Váš fakt vezmu to, že aby světové židovstvo zvítězilo, k tomu potřebuje naplnit plán o zničení Izraele, tak v tom případě zde pro světové židovstvo odvádíte skvělou práci! (Dodala bych více, a to směrem k k těm citacím, kde oslavujete slova pana VK, ale zdržím se komentáře….)

……………….
Vaše věta:
“A pokud, jak už tady několikrát zmínil i pan VK, bude zničen Izrael, provede to samo sionistické Židovstvo (globalisté)!”
No, to je výborné! A kde tedy je nějaká osvěta, aby to “sionistickému Židovstsvu” nevyšlo a místo toho je tady všechno o tom, aby se tak stalo??

Vaší odpovědí jste mi pouze potvrdil, že se nemýlím, když ve zdejší kritice sionismu a židů vidím službu Globalistům….

Fejl
Návštěvník
Fejl

Pozorovatelka
AntiSion má pravdu. A je jediný, který sem vkládá odkazy na spousty děl. Zatímco vy jste sem nevložila ani jedno. Pouze manipulujete…

Pozorovatelka
Autor

Fejl
Přesně tak. Konečně někdo, kdo chápe světové dění a s kým si můžu povídat o tom, proč EU nepodpořila Madura. A vidíte to stejně, jako já nebo jaký je Váš názor?

A co říkáte na toho Petříčka na Ukrajině? To to jede, co? A když si to spojíme s tím, kolik peněz chce EU právě dát Bělorusku… Je dnes vzácné potkat někoho, kdo do dění vidí v širších souvislostech, proto díky, že jste…

Lek
Návštěvník
Lek

Co řekl pan VK Pozorovatelce

VK:
Promiňte, ale tady už opravdu šíříte bludy a dezinformace. Rothschildové jsou sionisté, oni jsou hlavním epitomem Kabaly a stolce. Vyjadřujete se k věcem, kterým evidentně naprosto nerozumíte a jsou to věci velmi nebezpečné v této chvíli a situaci. Věřím, že to je jenom vaše nevědomost, ale stejně jako admin, i já začínám mít nepříjemný pocit, že to neděláte z nevědomosti. Bílý muž a jeho žena čelí celosvětové genocidě, kterou řídí Dům Sion a jeho správcem je Dům Rothschild, kteří slouží Kabale a silám za hranicí vaší představivosti. Vidím vás v projekci s pláštěm a svící bez ohně. Soustředíte se tak intenzivně na svíci, že jste zapomněla, že z ní zmizel plamen a světlo. Miliony svící okolo, ale ani jeden plamen a světlo z něho. To je děsivý pohled. Pláně plné lidí se svícemi bez plamínků. Toto je určené těm, kteří rozumí signálu. Doufám, že i vy budete rozumět.

Fejl
Návštěvník
Fejl

VK:
Možná jste zaregistrovali, že před několika dny izraelský Knesset přijal nový ústavní zákon, která deklaruje stát Izrael jako zemi Židů a zrušil arabštinu jako jeden z oficiálních úředních jazyků. Pro někoho je to nepodstatná deklarace a pouhé potvrzení faktu, ale na institucionální úrovni jde o naprostý převrat, protože Judea a Palestina, dnešní území Izraele, je multikulturním prostředím, kde po tisíce let žili Židé, Arabové a Křesťané. Deklarace Izraele jako země výhradně Židů je tudíž naprostým skandálem, ale nijak překvapivým. Jedná se totiž o součást plánu sionistů na naplnění proroctví a písma Talmudu o vzniku Velkého Izraele. Podle tohoto proroctví bude mít návrat Židů domů několik fází. Nejprve Židé obnoví svůj domov po svých předcích. Poté svůj domov rozšíří do rozlohy Velkého Izraele. Ve třetí fází svede Velký Izrael konečnou rozhodující válku se svými nepřáteli. V této válce se nad Velkým Izraelem rozsvítí “7 velkých Sluncí”, které spálí nepřátele Židů v plamenech. Bude to však vykoupeno strašlivou cenou, obětí národa za cenu Smlouvy s Bohem. Smlouvu s Bohem uzavírají Židé po narození obřízkou (ženy ne, ty nemají právo smlouvy). Smlouva národa však bude zpečetěna zničením Izraele ve zničujícím ohni poslední bitvy s nepřítelem. Z této války vzejdou Židé jako definitivní vítěz a ovládnou podle Talmudu celý svět, veškeré národy a rasy.

Pozorovatelka
Autor

Fejl
“Pro někoho je to nepodstatná deklarace a pouhé potvrzení faktu, ale na institucionální úrovni jde o naprostý převrat, protože Judea a Palestina, dnešní území Izraele….”
comment image

Judea a Palestina – dnešní území Izraele?
Prosím, nedělejte ze mě blbce, když už ho děláte ze sebe…

Petr
Návštěvník
Petr

Blbce tady neustále ze sebe děláte sama a pokoušíte se jej dělat i z ostatních. Naštěstí jsou vaše fabulace a manipulace natolik profláklé, že nemůžete napáchat nějaké větší škody.

Iva
Návštěvník
Iva

Hm, až budeme v pr… v otroctví NWO a globalistů jen proto, že jste byli zaslepení, tupí a dělali přesně to, co si globalisti přejí, bude to jen a jen vina takových, jako jste vy – vy totiž nejste schopni pochopit, že ONI jsou stále krok či dva napřed a umí to zařídit tak, abyste si mysleli, že děláte to NEJ a zatím jen ochotně a hloupě plníte jejich plán. Jakoby vám nestačil rok 89, kdy lidi tady dělali to nejhorší pro sebe i pro národ v domnění, že se konečně blýská na lepší časy a že bude líp – no tak je hůř, a teď se blíží další jednání a tupé lidičky zase skáčou na tu samou vařenou nudli.
Tohle si musí každý srovnat se svým svědomím, ale pomyšlení, že Vy, Len, Antision a další jsou chytřejší než globalisté a že jim dokážete vzdorovat je jednoduše směšné – ne, vy ve své zaslepenosti a sebestřednosti (já = pán tvorstva!) naletíte jak malé děti. A vezmete s sebou i nevinné.
Takže nenene, plánům globalistů je NUTNO vzdorovat na všech frontách a za každou cenu, aby jejich plány KRACHLY TOTÁLNĚ A JEDNOU PROVŽDY!!!
A pokud to znamená, že nemáme zničit Izrael, tak ho ničit nebudeme.
Což neznamená, že nástroj = židy bychom neměli postupně eliminovat ze všech vedoucích, řídících a rozhodovacích funkcí, zabavit majetky a udělat z nich nižší patra společnosti. To nutné je!!! Násilí v jakékoliv podobě by se ale obrátilo proti nám – lidem – a karma je svinstvo!

Marketka
Návštěvník
Marketka

Násilí v jakékoliv podobě by se ale obrátilo proti nám – lidem – a karma je svinstvo!
Iva, to ste napisali presne!

Michael
Návštěvník
Michael

Iva
váš citát:
Takže nenene, plánům globalistů je NUTNO vzdorovat na všech frontách a za každou cenu, aby jejich plány KRACHLY TOTÁLNĚ A JEDNOU PROVŽDY!!!
A pokud to znamená, že nemáme zničit Izrael, tak ho ničit nebudeme.
Což neznamená, že nástroj = židy bychom neměli postupně eliminovat ze všech vedoucích, řídících a rozhodovacích funkcí, zabavit majetky a udělat z nich nižší patra společnosti. To nutné je!!! Násilí v jakékoliv podobě by se ale obrátilo proti nám – lidem – a karma je svinstvo!
konec citátu.

Přečtěte si ještě jednou jakou jste napsala zhovadilost! A to jenom proto, že nepoužíváte vlastní rozum a jste jenom hloupá vlezdoprdel Pozorovatelky! Vy jste nečetla (výše) výroky pana VK? A pokud ano, co vám na nich není jasné??

To je váš citát:
“Hm, až budeme v pr… v otroctví NWO a globalistů jen proto, že jste byli zaslepení, tupí a dělali přesně to, co si globalisti přejí, bude to jen a jen vina takových, jako jste vy ”

Až budeme v pr.. v otroctví NWO a globalistů = to jest po ustavení jediné židovsko-sionistické univerzální vlády nad lidstvem, na což tady dokola upozorňuje pan VK a po celém světě autoři (znalci problematiky) mnoha děl a publikací, tak to bude jejich vina, že právě na toto upozorňovali?? A jste normální? No nejste, pokud jste schopna vypustit z úst takové hovadiny!!

Sionisté=globalisté mají v plánu vytvořit Velký Izrael a pak ho obětovat (zcela účelově), nikoli někdo jiný!!! A poté má být instalována totální vláda židovských sionistů nad celým světem!!! Viz. výše citát pana VK.

Marketka
Návštěvník
Marketka

Pani Pozorovatelka je vestica, to su povacsine temne sily, ale takisto aj vsetky vojny, nasilie a utrpenie v akejkolvek forme. Vzdy to sluzi tomu jednemu.

Fejl
Návštěvník
Fejl

Iva

VK:
Možná jste zaregistrovali, že před několika dny izraelský Knesset přijal nový ústavní zákon, která deklaruje stát Izrael jako zemi Židů a zrušil arabštinu jako jeden z oficiálních úředních jazyků. Pro někoho je to nepodstatná deklarace a pouhé potvrzení faktu, ale na institucionální úrovni jde o naprostý převrat, protože Judea a Palestina, dnešní území Izraele, je multikulturním prostředím, kde po tisíce let žili Židé, Arabové a Křesťané. Deklarace Izraele jako země výhradně Židů je tudíž naprostým skandálem, ale nijak překvapivým. Jedná se totiž o součást plánu sionistů na naplnění proroctví a písma Talmudu o vzniku Velkého Izraele. Podle tohoto proroctví bude mít návrat Židů domů několik fází. Nejprve Židé obnoví svůj domov po svých předcích. Poté svůj domov rozšíří do rozlohy Velkého Izraele. Ve třetí fází svede Velký Izrael konečnou rozhodující válku se svými nepřáteli. V této válce se nad Velkým Izraelem rozsvítí “7 velkých Sluncí”, které spálí nepřátele Židů v plamenech. Bude to však vykoupeno strašlivou cenou, obětí národa za cenu Smlouvy s Bohem. Smlouvu s Bohem uzavírají Židé po narození obřízkou (ženy ne, ty nemají právo smlouvy). Smlouva národa však bude zpečetěna zničením Izraele ve zničujícím ohni poslední bitvy s nepřítelem. Z této války vzejdou Židé jako definitivní vítěz a ovládnou podle Talmudu celý svět, veškeré národy a rasy.

Pozorovatelka
Autor

Fejl
Kolikrát tady ještě budete cpát ten nesmysl, že Judea a Palestina jsou územím dnešního Izraele a používat to jako naprosto hloupý a trapný argument proti mě?

A není Vám hanba, že vůbec nevíte, kde území Judee leží a pod čí správu dnes spadá? A vůbec Vám nevadí, že i takový Betlém je dnes pod správou islámu???

Fejl
Návštěvník
Fejl

Paní Ivě:
Výrok pana VK

VK:
Všechno, co nyní probíhá, je naplňováním písma Talmudu, kdy všechny procesy řízení vedou k dosažení cílové mety sionistů na převzetí úplné vlády nad celým světem, která bude opřena o holokaust č. 2, o gloriolu zničeného Velkého Izraele. Sionisté zažijí triumfální vítězství nad celým světem, ovládnou veškeré procesy řízení na všech prioritách, a že už je pomalu ovládají, to dokazuje současný stav na jednotlivých prioritách, které si zopakujeme a zrekapitulujeme. Zjistíme totiž, že šachová koncovka je prakticky na dosah a všechno, co dnes zažíváme, je předehrou k největší světové inscenaci v dějinách, kdy židé chtějí sebe sami vykreslit jako outsidery, jako oběti, které někdo se snaží zlikvidovat. Jako někoho, koho bychom měli chránit a litovat. Kdo uvěří této inscenaci, ztratí naději na vlastní přežití.

Plán Velkého Izraele
comment image

Fejl
Návštěvník
Fejl

VK:
Šachová koncovka sionistů na světovou vládu je na dosah.
S hrůzou potom zjistíte, že židé a jejich budování Velkého Izraele pokračuje, a že dokončují svoji práci a nikoliv, že by oni sami měli končit, nebo že by měl někdo Izrael zlikvidovat. Izrael nikdo nezlikviduje do chvíle, než k tomu sami sionisté dají povel. Izrael má přinést sionistům ještě jednu úlohu a službu, zničením Izraele má být vyvolána “causa grata” pro židovskou odvetu a zničení všech nepřátel židů v největším globálním holokaustu v dějinách lidstva. Snaha o vykreslování židů jako obětí (palestinských mladíků vrhajících kameny a střílejících rakety dodávané saúdskoarabskými obchodníky napojenými ovšem na sionistické firmy) má vyvolat v západní civilizaci soucit s Izraelem a podporu pro židovskou otázku v Judei. A bohužel, na tuhle hru slabého a utlačovaného Izraele, který se musí bránit před těmi zlými Araby a džihádisty, naletí nejen leckterý politik v Evropě, ale i mnohý příznivec alternativy.
Podívejte se na výše uvedených 6 priorit řízení, podívejte se na to, jak izraelský Mossad stáhl ze Sýrie pracovníky Bílých přileb, podívejte se, jak Knesset prohlásil ústavním zákonem Izrael za zemi Židů. Dívejte se, jak černoši na gumových člunech z izraelské továrny proudí do Evropy. Dívejte se, jak sionisté domu Rothschild financují George Sorose a jeho neziskovky, které prosazují migraci a islamizaci Evropy. Sledujte, jak se mění klima v Evropě. Pozorujte, jak se do Evropy nasunuje nejen arabská a černošská kultura, ale i hmyz, rostliny a především podnebí.

Réjžo
Návštěvník
Réjžo

Pani pozorovateľa, páčili sa mi vaše vízie, ale tentokrát si myslím, že zavádzať. Jedna pravda je jasná nech sa deje, čo sa deje : židia vládnu svetom od čias Krista…. Zapnite si telku aod moderátorov počnúc, cez hercov a politikov sú všade a všetci nosatí…. Bohužiaľ pre gójim /množné čislo/

Milada
Návštěvník
Milada

Antision
Ale to vsechno vime kratkou dobu. Kdo vedel pred 50ti – 70ti lety, ze vse ma na svedomi zidovstvo. Jen oni sami a umeli se velmi dobre chranit anonymitou. Proc tolik lidi emigrovalo po 48 a pak 68 roce? Utikali pred komunistama nebo zidama? A kam utikali? kdo z nich vedel, ze jdou vstric zidobstvu. Nemej mi za zle, ze nemam rada komunisty. Jsem stara baba a dobreho komunistu jsem nepoznala.
A jeste k Rusku, po prvni svetove valce rozpad monarcchie a koloni se Evropa vratila ke kapitalismu. V Rusku zavrazdili bolsevici carskou rodinu a zacli hned budovat socialismus. Rusove poznali kapitalismus az po Gorbacovi – oligarchove.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Milada
“Nemej mi za zle, ze nemam rada komunisty. Jsem stara baba a dobreho komunistu jsem nepoznala.”

Proč bych ti to měl mít za zlé? Komunismus i kapitalismus jsou pouhé nástroje světového sionistického Židovstva! A to mluví úplně za vše.

Samozřejmě, že vetšina lidí nevěděla a dodnes neví, že oba systémy jsou nástrojem jedné chobotnice.

Marketka
Návštěvník
Marketka

Milada,
nie je to tak. Napr. zastupitelia Slovakov vedeli, aku ulohu Zidia zohravaju v Rakusko-Uhorsku. Zidia predavali Slovakov za peniaze ako otrokov Madarom. Nemali vlast, nemohli pouzivat vlastnu rec, ukradli im celu kulturu. V 19.st. nas Ludovit Stur zachranil pred Zidmi, vyzyval k slovanskej vzajomnosti. Zanechali vo svojich dielach vela odkazov, co Zidia ludom sposobuju. Dnes je situacia podstatne zufalejsia.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Kdo vybuduje 5G v česku pokud stb bureš vyžene huawei….. ???.. http://casopisargument.cz/2019/01/31/usa-zaviraji-vrata-ohrady-ale-huawei-uz-vzal-do-zajecich/

Iva
Návštěvník
Iva

Nejlíp, když nikdo.

konzerva
Návštěvník
Iva
Návštěvník
Iva

Tady to bude jinak!
Ale je nutno zbavit se poskoků typu Petříčka a podobných.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Žádná pohádka o kašpárku Guidol nebude. Kašpárek užt sedí zašitý na velvyslanectví kterého si z těch jihoamerických států s loutkovou US vládou a cvaká mu zadek dvacítku drát. Nějaké uznávaní darmožrouty z
Bruselu je mu platné jako mrtvému zimník,když kolem velvyslanectví na něj čekaj Madurovi hoši. Žádní
blbečkové z USA kteří zpackali ten pokus o převrat mu také nepomůžou , protože jak čína,rusko,Turecko a
další země je varovali před nějakými pokusy jít do Venezuely to svinstvo co chtěli provést dodělat”. Takže
USáci už spíše přemýšlí co si počnou bez ropy kterou kradli ve Venezuele zejména za situace,když čína už
řekla , že svých 500000 barelů denně které bere od USA už brát nebude,protože na kradenou není zvědavá
a bude ji brát přímo od Venezuely. A navíc mimo dolar, v pořádné měně a ne bezcených zelených papírcích.
A v rámci pomoci Venezuele ještě odběr navýší. Pro amíky hotové neštěstí že jejich ropné společnosti které vykrádaly Venezuelu,za vytěženou ropu jim platili směšný pakatel a draze ji prodávali jako “ropu z USA”.
Když k tomu přičteme , žýe v USA museli odstavit už 34 předpotopních jaderných elektráren kterým skončila
životnost a začaly být nebezpečné, své zdroje ropy a surovin už mají téměř vyčerpány , mají amíci zaděláno
na pěkný malér. A přisadila si i příroda a poslala na ně 50 stupňové mrazy. Možná proto,aby věděli co by je
čekalo v rusku kam bny také chtěli jít krást,kdyby se nebáli. No holt si budou muset zvykat , že už je po
machrování a dělání ramínek. Už dávno platí , že jediné čeho mají opravdu dost jsou dluhy. A židofašistické
rodiny , které je do toho svrabu dostaly chlup nepustí.Naopak díky nim si jako stát museli na provoz léta
půjčovat po celém světě.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Ještě mě tak napadlo, proč se tento elf (elf jako nadávka se mi líbí 🙂 tak tedy proč se ten ELF nenaváží do serverů, které prokazatelně šíří nenávist. Mám tím na mysli převážně Romea.cz… když vynechám ty tzv. “hlídače, manipulátory, vítače a pod…. Romea.cz je dokonce vzteklina. Ten jejich admin měl být už dávno postaven před soud. A taky je dotujeme z našich daní, protože romeáci jsou napojeni na neziskový sektor.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Soudruzi z eu chalifátu mají starosti, ale na okrajině nic… https://www.hlavnespravy.sk/mogheriniova-vyzvala-na-prepustenie-zadrzanych-novinarov-vo-venezuele/1656354
Pindosnici v akci…. takže podle mne není šéfem eu junkers, ale polsky poslanec korwin co nenávidí eu… https://cz.sputniknews.com/politika/201901319083120-evropa-parlament-venezuela-prezident/

Dobroděj
Návštěvník
Dobroděj

To není první útok na Čínu, který zde probíhá proti Huawei! Je to přibližně cca 8 let, kdy jsem v USA zaznamenal cílený útok médií na “zásobovací odbor Pentagonu” s tvrzením, že je skandální , že vojáci nakupují do “řízení” taktických zbraní součástky od čínských výrobců! Několik dní bylo ticho a potom v televizi vystoupil takový hodně starý šedivý generál, který byl odpovědný za nákup techniky pro vojáky! Nejdříve vysvětlil divákům jak nesmírně jsou náročné zkoušky MIL army pro komponenty, které se mohou ucházet o “nákup” pro US army! Prohlásil, že všichni čínští výrobci splnili náročné zkoušky a on sám ještě udělal opatření, že se osobně obtěžoval a letěl s kontrolní skupinou do Číny ke konkrétním výrobcům, kde si přesně řekl ve skladu, která šarže se bude exportovat do USA, aby mu nebyla podstrčena nějaká “kukaččí” dodávka! Když tohle všechno vysvětlil divákům, poměrně hodně sprostě vynadal všem novinářům, kteří psali nedoložená tvrzení, až ho redaktor “umravňoval” , aby už je nechal a tolik je neplísnil! Od té doby byl klid a ani se nikdo z médií neohradil proti nadávkám, které se na jejich hlavy snesly z obrazovky televize! Prostě na hrubý pytel platí hrubá záplata!