VIDEO: Mluvčí Bílého domu se prořekla, že vakcíny vás mohou zabít, i...

VIDEO: Mluvčí Bílého domu se prořekla, že vakcíny vás mohou zabít, i když je vám méně než 27 let! Proč americká CDC přišla s věkem 27 a odkud číslo pochází? Proč chce Adam Vojtěch od září očkovat i české školáky a provádět segregace netestovaných a neočkovaných dětí ve školách od ostatních dětí? Děti budou prý chodit na židovské a černošské záchody a budou muset trvale nosit Davidovy hvězdy v podobě respirátorů na obličeji! Ostatní děti se jim budou smát! Kdyby se testovalo na chřipku, z lockdownů nevyjdeme, jak je rok dlouhý! Přestaňte nesmyslně testovat lidi na viry a Covid-19 zmizí!

VIDEO: Mluvčí Bílého domu se prořekla, že vakcíny vás mohou zabít, i když je vám méně než 27 let! Proč americká CDC přišla s věkem 27 a odkud číslo pochází? Proč chce Adam Vojtěch od září očkovat i české školáky a provádět segregace netestovaných a neočkovaných dětí ve školách od ostatních dětí? Děti budou prý chodit na židovské a černošské záchody a budou muset trvale nosit Davidovy hvězdy v podobě respirátorů na obličeji! Ostatní děti se jim budou smát! Kdyby se testovalo na chřipku, z lockdownů nevyjdeme, jak je rok dlouhý! Přestaňte nesmyslně testovat lidi na viry a Covid-19 zmizí!

Ve středu 14. července proběhla v Bílém domě další tisková konference, která mohla být další nezáživnou a propagační tiskovkou Bidenova režimu, jenže stalo se něco, co nikdo neočekával. Tisková mluvčí Bílého domu Jen Psaki totiž ztratila sebekontrolu a vášnivě se rozhovořila o tom, že Bílý dům chce být k občanům maximálně upřímný. A tak začala novinářům vysvětlovat [1], že chození očkovacích komand dům od domu není v USA projevem despocie a totality, ale prostředkem edukace obyvatelstva, kdy se vláda snaží lidem vysvětlit, že očkování je jedinou cestou, že lidé musí být zodpovědní, že vakcíny jsou bezpečné a… že vakcíny vás mohou zabít, i když vám bude méně než 27 let!

V tom okamžiku v Bílém domě spadly hodiny ze zdi a novináři se zarazili, ovšem Jen Psaki si neuvědomila, co právě řekla a jela bez hnutí brvy dál ve svém projevu k novinářům. Podle americké alternativy byli Američané právě svědky tzv. Freudovského uklouznutí, tedy odhalení pravdy a pravého stavu mysli člověka, který dlouho někoho přesvědčuje o lži, ale když se přestane soustředit, tak mu vyklouzne z úst pravda. Jenže, proč Jen Psaki zrovna mluvila o věku 27 let?

Na tiskové konferenci se totiž mluvilo o datech poskytnutých CDC, které ukazují, že u Američanů pod 27 let věku je ochota k očkování radikálně nižší než u dalších věkových skupin. Tento věk odpovídá tzv. Indigovým dětem narozeným po roce 1990, které New Age označuje za mimozemské bytosti, které používají lidské tělo jako prostředek k záchraně planety Země. Od tzv. Milleniálů se ale liší v jedné zásadní věci, z této planety pochází pouze jejich biologický nosič, tělo, ale nikoliv vědomí, které toto tělo obývá. Drtivá většina zmizelých a unesených dětí za posledních 30 let pochází ze dvou skupin.

První skupinou jsou děti s krevní skupinou 0 Rh faktor negativní a druhou skupinou jsou právě indigové děti. Americká CDC tak začala v USA prověřovat podivnou souvislost, že velká část odmítačů vakcín jsou osoby s krevní skupinou 0 Rh neg a v případě mladých lidí to jsou osoby pod 27 let. Zdá se vám to jako náhoda? Ne, nic jako náhoda neexistuje!

Indigové děti a nositelé pokrevní Abrahámovy linie Nephilim jako odmítači vaxu? CDC na to podle všeho kápla

Vakcíny zřejmě gumují a mažou kompendium Nephilim v lidské DNA a tito lidé s touto krví mají zřejmě vyvinutý instinkt na genetické úrovni, ochranný mechanismus, který je varuje, pokud hrozí poškození kompendia na genetické úrovni. Lidé s touto krví se např. štítí některých méně vyvinutých ras, vytváří si segregaci, odmítají vakcíny a transfúze krve, podvědomě.

Vakcíny mRNA provádějící genovou terapii namísto očkování tak podle všeho, tedy kromě zdravotních rizik, ohrožují i genetické záznamy bílé civilizace v přímé genetické linii po Abrahámovi, tedy v linii Amšelach ‘Haredim po Nephilim. A proč primárně naočkovali právě Židy v Izraeli a v Rusku, kde tato linie má největší zastoupení? Ano, je to genocida, ale především to vypadá, že jde o skartaci kompendia Nephilim z genetických nosičů na povrchu planety Země. A to by dávalo potom smysl, proč chtějí testovat všechny lidi, proč chtějí lidi sekvenovat a proč chtějí všechny lidi napustit těmito roztoky.

Věk 27 let tak ukazuje, že část mladých lidí není zdegenerovaná, ale patří mezi prudké odpůrce vakcinace, nikoliv ale z konceptuálního hlediska, ale z hlediska genetického obranného mechanismu. A tisková mluvčí Bílého domu se prostě prořekla a naplno vybalila, že vakcíny mohou zabíjet i lidi, kterým je méně než 27 let, čímž de facto odhalila a vyslala signál, že ani Indigové děti, ani Děti Abraháma (Amšelach ‘Haredim) neuniknou vakcíně a jejímu likvidačnímu potenciálu. Dnešní populace je přeprogramovaná, ale jaksi to nefunguje na dvě části populace, které instinktivně se očkování brání, přičemž odpor vyplývá z podvědomí a nikoliv z konceptuální roviny znalostí.

A to je neuvěřitelně zajímavé. Je to instinkt, jaký mají zvířata třeba před zemětřesením, kdy několik hodin předtím začnou být neklidná a dávají se na útěk. Instinkt je obranný a ochranný mechanismus pocházející z genetické výbavy člověka a úzce provázaný na unitární prostor. Instinkt nevyžaduje konceptuální vzdělání k ochraně a obraně, je to mechanismus poskytnutý geneticky. A chemické látky v západní populaci tento instinkt v populaci potlačují, aby lidé nevycítili zlo, hrozbu a vlastní ohrožení.

Adam Vojtěch chce v českých školách zavést židovské a černošské záchodky a dětem bez vaxu natrvalo a napořád nasadit dusítka a náhubky

A právě mladí lidé a děti se stanou hlavním cílem vakcinačního teroru na podzim v celé západní populaci, ale nejen tam, ale i v Rusku a v Izraeli. U dětí je to úplně jinak. Děti mají vyvinutý instinkt do extrémní úrovně. Jejich organismus nebyl dlouhé dekády vystaven inhibitorům a látkám potlačujícím instinkt, mají zkrátka výbavu k obraně, která dokáže vycítit ohrožení.

A tak ministři školství chtějí děti k očkování donutit terorem a brutalitou apartheidu, kdy neočkované a netestované děti budou vyčleněné a zostuzené v kolektivu. Český ministr zdravotnictví totiž ve středu ve spolupráci s epidemiology vymysleli [2], že doporučí ředitelům škol, aby segregovali od září netestované a neočkované děti ve škole tak, že tyto děti budou mít oddělené záchody a oddělené jídelny.

Adam Vojtěch, ministr zdravotnictví

Ano, čtete správně. Adam Vojtěch a jeho poradci chtějí v ČR ve školách zavádět Norimberské zákony jako ve 30. letech v Německu. Židé museli být odděleni od zbytku společnosti. Měli oddělené záchody, měli oddělené jídelny, nesměli jezdit tramvají a nesměli nikam cestovat. Ještě počátkem 60. let v USA měli černoši oddělené záchody, oddělené jídelny, oddělená místa v autobusech, oddělené lavičky, oddělené fontánky na pití. A najednou v roce 2021 v ČR budou mít české neočkované a netestované děti… oddělené záchody, oddělené jídelny… a stejně jako Židé budou muset nosit znamení méněcennosti, roušku nebo respirátor. A to trvale, napořád, tedy v prostorách školy. A proč? Aby ty neočkované děti snad nenakazily ty očkované?

Proč se netestuje plošně na chřipku? Protože bychom z lockdownů nevyšli, jak je rok dlouhý

Do redakce jsme dostali dotaz, jestli se prý někde na světě testuje na chřipku? Tento dotaz je možná myšlen jako vtip, ale ve skutečnosti odhaluje děsivou pravdu. Kdyby se totiž plošně testovalo pořád dokola v populaci, jestli lidé mají viry chřipky stejně, jako se testuje pořád na koronavirus, tak bychom nikdy z lockdownů nevyšli, protože pozitivní by byla pořád velká část populace. Pořád a pořád. A víte, proč? Protože viry chřipky máme v sobě všichni v různé míře po celý rok, a dozvíme se o nich jen při ochlazení, při oslabení imunity, a při jejich namnožení v těle. Proto se nikdy na chřipku netestovalo, protože by to byl nesmysl. Jenže teď si vezměte, že koronavirus se chová jako chřipka a zůstane v populaci natrvalo jako chřipka.

Bez testu se z českých školáků stanou podlidé, děti se budou špejlovat do té doby, dokud se nenechají očkovat

A když se bude pokračovat v testování, nikdy nedojde k situaci, že by virus zmizel a najednou by už žádný test nic neodhalil. Takže, co to znamená? No přece to, že je potřeba zastavit testování! Hlavním cílem k zastavení pandemie je zastavení testování, které je stejně nesmyslné, jako testování chřipky, která je všude. Stejně tak koronavirus je už všude a zůstane v lidských tělech.

Máme v sobě miliardy různých virů a jak řekla doktorka Soňa Peková, nemá smysl se očkovat proti šmejdu z laboratoře. Ten mutuje tak rychle, že nikdy nezmizí a bude v nějaké podobně stále mutovat a poletovat. A politici musí říct, už nebudeme testovat, protože to nemá smysl a význam, podobně jako u chřipky. A v tom okamžiku hysterie skončí.

Slovensko zavedlo trest odnětí svobody na 2 týdny pro osoby, které překročí hranice bez dvou dávek terapeutického vaxu

Jenže si všimněte, že tohle politici nechtějí udělat. Nouzové stavy jim vyhovují, lockdowny a omezování svobod lidí jim zlehčuje vládnutí a kontrolu nad obyvatelstvem. A tak se místo toho nakupují miliony dalších testů, omezují se lidská práva a nasunují se segregační Norimberské zákony, které české děti bez vakcín a testů budou posílat na židovské a černošské záchody, doslova jako méněcenné děti, které budou muset nosit znamení v podobě náhubků a respirátorů.

Slovensko zavedlo jízdní pruh na hranicích pro očkované osoby, které nemusí do karantény. Očkování osvobozuje. Sarkastická fotomontáž, cedule se zelenou značkou je ale skutečná.

Tohle je teror, který by ve zdravé společnosti vyvolal odpor, povstání, nepokoje, revoluci a generální stávky. Lidé by zablokovali ministerstvo zdravotnictví a začali by skandovat slova o demisi ministra, případně celé vlády, která zavádí apartheid a novodobé židovské žluté hvězdy pro neočkované a netestované školáky. Jakmile by toto nějaká škola zavedla, přivedla by některé své děti až k sebevraždě, protože očkované děti by začaly děti s respirátory šikanovat, natáčet na videa, provádět kyberšikanu a v důsledku by to vedlo k tomu, že dítě by bylo donuceno buď se nechat očkovat, anebo spáchat sebevraždu, protože ten teror by dítě neuneslo.

Na neočkované lidi se začne pohlížet jako na prašivé psy a podřadné lidi. Děti bez roztoku v žilách budou terčem brutální školní šikany

Dobře si všímejte teroru na Slovensku, kde tamní covidová hurá parta u moci zavedla nové pravidlo, že státní hranice mohou překračovat jen plně očkované osoby se dvěma dávkami [3], všichni ostatní musí do karantény na dva týdny jako prašiví psi. A teď nemluvíme jen o turistech a cizincích, ale o slovenských občanech, kteří se vrací z ciziny domů. Kdo nebude mít dvě dávky, je automaticky odsouzen k trestu odnětí svobody na dva týdny. A podívejte se, ani po intervenci Ústavního soudu Slovenska se nezdá, že se něco změní, protože slovenský ministr zdramini dnes oznámil, že opatření na slovenské hranici se ještě více zpřísní a neprojdou už ani lidé s jednou dávkou vakcíny, i tito lidé půjdou do karantény. Ústavní soud hadr, dámy a pánové.

Další příklad vyhrazeného jízdního pruhu na slovenské hranici pro očkované

Slováci pořád nepochopili, že jejich vláda plní pouze globalistické úkoly a zadání na nasunutí Total Control v zemi pod Tatrami. A to ještě ani Slováci netuší, co Hegerova vláda udělá od září se školáky. My už to v redakci víme, půjde o kopii českého vakcinačního šílenství ve školách a o stejné či podobné segregace dětí, které chystá v ČR Adam Vojtěch. Víme, že Bratislava kopíruje od Prahy a Praha kopíruje od Bratislavy. Národ, jehož rodiče si nechají sáhnout na děti, kterým režim vpichuje do žil terapeutické experimentální roztoky, nedokáže přežít a zahyne. A tak tisková mluvčí Bílého domu je vlastně nakonec jediná, od které zazněla pravda. Ano, vakcíny mohou zabíjet i lidi mladší než 27 let!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jochen
Návštěvník
Jochen

Ten zpivajici blbecek neprestane, dokud ho lidi nepohoupají! Tesne před tim vyklopí všechno na vsechny a bude se jich houpat vic!

ja som
Návštěvník
ja som

prečo rovno nenapíšete čo sa na SVk školstve chystá ked o tom už mate informácie, načo čakáte?

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Milan Lasica se po písničce uklonil, sesunul se k zemi a zemřel na jevišti
“Zaočkovaný je aj Milan Lasica, vakcínu dostal v deň narodenín”
Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22588279/milan-lasica-ockovanie-covid-19.html

= To by vysvětlilo to “náhlé úmrtí” 😛

John
Návštěvník
John

Tady je cele video, nemuzu vsak najit tuto cast kde mluvi za vakcina muze zabijet, muzete mi pomoct pochopit co se to deje? https://www.facebook.com/WhiteHouse/videos/235729144916572

Administrator
Admin

Záznam tiskovky ze 14. července je tady:

https://www.youtube.com/watch?v=dfS2_5ADuwM

Ten výrok, že vakcína může zabíjet i lidi pod 27 let, je pronesen v čase videa od 48. minuty záznamu.

s0lari
Návštěvník
s0lari

Rozhovor so Soňou Pekovou, ktorý z youtube zmizol ako gáfor:
https://www.vimo.sk/watch/eCpVUo7vytmUQoy

Prof.Dr. Sucharit Bhakdi – očkovanie treba zastaviť:
https://www.vimo.sk/watch/FECUeyOQYeYqiZV

FFF
Návštěvník
FFF

Tak to je důkaz že měla pravdu! Ve videu je jen její názor. Proč by jinak video ostraňovali? To je hnus co se teď ve světě děje! Já to video viděl a potvrzuju že bylo smazáno.

Helena
Návštěvník
Helena

Nechcete už někdo konečně lidem říct že po aplikaci vakcíny budete pípat jako tatranka v Kauflandu,že proto to chtěj napíchat do všech lidí.ne ze zdrav. důvodu,nehledě na to,že min. 20% lidí covid stejně nikdy nechytí,tak proč očkovat všechny,to jsou lidé opravdu tak hloupý že jim to nedochází?

Capucinno
Návštěvník
hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

k mapa italie….
mne osobne by velmi zajimalo takove san marino, o kterem se nic nezverejnuje, a kdo si ho de facto vydrzuje (cca 12bank), kdyz vatikanci jsou mopslici en-ve-o, vcetne netradicniho politickeho usporadani s 0,1% zidu – https://cs.wikipedia.org/wiki/San_Marino

PaVo
Návštěvník
PaVo

exopolitika, to jsou sračky, nic víc. Škoda si tím patlat mozek.

Jája
Návštěvník
Jája

To, co se dnes děje je nádherná ukázka bezstrukturního ovládání lidí. Inkviziční praktiky, kdy se na někoho ukáže, a zfanatizovaní lidé jsou schopni ho umlátit. Mediální manipulace, umělé vyvolávání hysterie, nenávisti, zášti. Nečekal jsem, že se toho dožiju. Tupost lidí dosahuje obludných rozměrů, logika je sprosté slovo, rozum zaměněný za ego a sebestřednost. No, bude to jízda!! Sám jsem často zoufalý, co se to s lidmi kolem mne děje. Ale není se čemu divit, vládnou nám zase ti, co byli na několik desítek let odstrčeni, a hodlají si tu moc nechat na pořád. Nebo myslíte, že nějakému šlechtici, prelátovy nebo jinému elitáři na nás záleží?
Všimli jste si, že hodně dokumentů o Hitlerovi je rozbor toho, proč nevyhrál? Kde udělal chybu? Rok 1968 se omílá do zblbnutí, ale rok 1939, kdy k nám v plné zbroji napochodovali vojáci TŘETÍ ŘÍŠE – křižáci, ani slovo?! 17. listopad 1989 je omílaný od rána do večera, ale 17. listopad 1939, kdy bylo zastřeleno 9 vůdců demonstrací, a stovky lidí skončili v koncentračních táborech, o tom ani slovo?!
Římský kříž – to je ten pravý fašistický kříž!! Církev, šlechta, všechno to jsou pozůstatky mocenské elity z dob Římského impéria, které nezmizelo, ale stáhlo se do ústraní! Všimněte si, kolik států má na své vlajce znak kříže! Dokonce i Slováci – ti mají přímo vlajku fašistického Slovenského Štátu! A taky to tam dle toho vypadá – Slováci ve velkém utíkají ze své země, a vymírají – rozdíl mezi narozenými a zemřelými je alarmující, stejně jako počet sebevražd! A kolik lidí tomu ještě tleská a kráká, že žijeme v nejlepší době!!
Uvědomte si, že vlajky států nesou symboly těch, kteří v nich vládnou!

Miriam
Návštěvník
Miriam

No čo už, máš to v hlavičke pomiešané a dal si sa uniesť emóciami! Čo z toho že vo vlajke máme cirilometodský kríž, ked vládu máme liberíálno jewrejskú. Keby sme mali vládu mali fašistickú, jedného vlasteneckého vodcu, bol by u nás poriadok, hranice kontrolované podľa pasov, nie certifikátov, a samozrejme zavedený trst smrti. Už vidím, kto všetko by hneď visel… ale to je utópia, snad až o 100 rokov realizovateľná…. ak teda.

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

My nezapomeneme na operaci Anthropoid.
My nezapomeneme na vybíjení nacistů.
My v tom budeme pokračovat.
My víme že žijeme v protektorátu.
My se zase postavíme nacizmu.
My je zase porazíme.

Nechť hrdinové žijí na vždy.

My je budeme následovat.

Překročili rubikon, jak vlády tak jejich gestapa.

Budoucnost ukáže.

Hrdinové promluví, razantně, efektivně, konečným řešením nacistické otázky.

Sivul
Návštěvník
Sivul

Prozradim vam tajemstvi. Muzou zredukovat lidstvo, ale problem je v tom, ze pak tu nikdo nezbyde kdoby…treba vyrabel ty roboty. Takze si ,,česky,, serou do vlastniho hnizda, coz je dobře. Vite kdo a co je nejvetsi sfine na teto planete ?! Je to ZIVOT. Muzete ho nenavidet nebo obdivovat. Ale nikdy se nedozijete vice jak 100let. Kdo za to muze vim, ale lidi nechteji znat pravdu. Napisu to sobecky, ale chci videt konec. Nikdo proti tomu nemuze udelat ani ň. Pojem ,,Do nebe volajici,, mozna neni jen vykrik do tmy. Uvidime, rekl slepy. Chteji nesmrtelnost, ale nevi co maji delat kdyz prsi. Nikdo nehce byt nesmrtelny, je to trest, divat se porad dokola a furt. Ale souhlasim s vami. I planeta Zeme ma svoje zeme, rikate tomu staty atd. Nikdo tu nebude navěky. Takto zněla/zní dohoda. Neudelate s tim nic. Je to jako sachy, kdy se ceka na dalsi tah. Ale nikde neni dane kolik casu na to druha strana ma. Jenze co je vlastne čas… Muze buh ci smrt, taky zemrit ?! Maji taky strach ?! Přeji si to, a kazde prani musi byt splneno. Jinak by svet nedaval smysl. Je hodne pojmu, jak se tomu rika. Preji si zabit boha, omlouvam se vsem vericim. Ale tech bohu je tolik…ze…Proc ne ! Kdyby se nekdo cukal a mel s tim problemy, tak aby to bylo fair, pekne podle abecedy. Dát náskok.

VLK
Návštěvník
VLK