VIDEO: Mluvčí amerického ministerstva zahraničí ztratil řeč, když měl vysvětlit, jestli USA...

VIDEO: Mluvčí amerického ministerstva zahraničí ztratil řeč, když měl vysvětlit, jestli USA pořád trvají na odchodu Asada, když ho teď podporuje i Čína! [CZ Titulky]

VIDEO: Mluvčí amerického ministerstva zahraničí ztratil řeč, když měl vysvětlit, jestli USA pořád trvají na odchodu Asada, když ho teď podporuje i Čína! [CZ Titulky]

V Sýrii začala vznikat mohutná pro-asadovská koalice, která lehce kopíruje obrysy sdružení BRICS. Rusko, Indie, Čína a také Írán nově podporují syrskou legitimní armádu a podporují Bašára Asada, zatímco Američany vedená koalice podporuje tzv. umírněné rebely. Čína nabídla Damašku materiální pomoc, včetně výcviku vojáků a spolu s Ruskem, které nově startuje svá letadla ze základny v Íránu, tak roste na straně Damašku velká koalice, se kterou se opravdu musí počítat. Nejlépe to zachycuje uvedené video nahoře, které se zabývá rolí Číny v syrském konfliktu. Mluvčí amerického ministerstva zahraničí Mark Toner totiž na dotaz novináře, jestli USA stále trvají na odchodu Bašára Asada od moci, když ho teď podporuje i největší obchodní partner USA, tj. Čína, reagoval zcela zmateně. Mluvčí byl opravdu zaskočený, protože otázka mířila opravdu na nejcitlivější bod americké zahraniční politiky. Na skutečnost, že největším ekonomickým partnerem a zároveň zahraničním věřitelem USA je právě komunistická Čína, a ta právě podpořila Asada.

A Čína se nyní jasně přidala na stranu Ruska a syrského prezidenta. Říct v této chvíli, že americká vláda nadále trvá na odstranění Asada, to by bylo plivnutí do tváře Číňanům. A tak se prostě Mark Toner snažil z otázky vykroutit, aniž by chtěl připustit nějakou diskusi na toto téma. Pouze naznačil, že nechce spekulovat o tom, že by v Sýrii vznikala nějaká koalice proti té, kterou tam už vedou Američané spolu s Velkou Británií, Francií a Saúdskou Arábií. Vliv USA v Sýrii zaniká, ale co je pro Američany horší, jejich vliv se zmenšuje na celém Blízkém Východě. Čína si hledá další prostor pro odbyt svých zbraní a vědomí toho, že na straně Damašku stojí už kromě Ruska a Íránu také Čína, musí být pro Bašára Asada silnou vzpruhou. Rozvracení Sýrie už nepůjde dělat tak snadno, i když se USA a evropští vazalové v EU budou snažit o to více.

maxresdefault.jpg
Bašára Asada nově podporuje už i Čína.

Právě z EU proudí přes Ukrajinu do Sýrie obrovské dodávky zbraní, které mají končit u tzv. umírněných rebelů. Problém je v tom, že ti rebelové často mění strany. Stejně tak není jasné, co USA myslí tou umírněností, protože např. dnešní ISIL je vybaven prakticky do důsledku zbraněmi, které tam do Sýrie po Arabském jaru v letech 2012 až 2014 posílaly USA a v neposlední řadě členské země EU. V Česku se říká takový vtip, který není moc vtipný, protože de facto odráží realitu: “Víte, proč se po výbuchu muničáku ve Vrběticích nic nenašlo? Protože ta munice při výbuchu odletěla až na Ukrajinu…” A zbývá jen dodat, že odtamtud potom do Sýrie. Dnes je možné na Ukrajině na černém trhu koupit rakety, samopaly a dělostřelecké granáty s výrobními a evidenčními čísly přetřenými barvou. Stačí jí seškrábat a jste doma. Doslova. V Sýrii si teroristé nosí přes rameno české RPG-75 a také samopaly SA-58. Video máme zde.

Role Číny posiluje a její snaha o participaci v syrském konfliktu je jasným signálem, že přebírá pomalu roli USA ve světě. Mocenské vakuum, které vzniklo po americkém neúspěšném pokusu o svržení Bašára Asada podle modelu v Libyi, se nadále prohlubuje a pro Američany bude mnohem těžší, ne-li nemožné, zbavit se syrského prezidenta a udělat ze Sýrie druhou Libyi, tzn. zemi nikoho. Na počátku bylo Rusko, které zvrátilo vývoj situace v Sýrii. Do doby, než se vložila do Sýrie Moskva, tak ISIL pouze postupoval vpřed a zabíral další a další území. Rusko udělalo vládě USA čáru přes rozpočet. Co je ale třeba říct, že toto se týká i Evropské unie. I ta podporovala tzv. rebely, ze kterých se vyloupl nakonec Islámský stát. Trestní zodpovědnost politiků by v takových případech měla být na místě. Rozvracení cizích zemí je zločin. Ale situace je ještě horší. Mnozí politici rozvrací i vlastní země. Angela Merkel je jenom tím nejkřiklavějším příkladem.

*Titulky zapnete tlačítkem “CC” v dolní liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zgragen
Návštěvník
zgragen

Čína jedná jen ryze obchodně. A je na 90% závislá na ropě ze Saudské Arábie.. Proto od čínské pomoci v Sýrii nic nečekám.

Dědouch
Návštěvník
Dědouch

Co ty čekáš, nebo nečekáš, je naštěstí Putna

zgragen
Návštěvník
zgragen

Svojí politickou kariérou je paní Merkl v mnohém, tak možno nazvat, zavázána americkým specielním službám a americké vládě. Není pro nikoho tajemství, – a sami Němci o tom mluví -,
že Merkl přišla k vládě úsilím Američanů. A především, amerických specielních služeb.

Agentura národní bezpečnosti USA, počínaje rokem 2003, odposlouchávala všechny její telefony,
a je lze předpokládat, že zvládlo sezbírat na ní dostatečně vážný svazek.
A nejspíš jeho součástí jsou údaje, jejichž zveřejnění se (Merkl) velmi bojí.
Zveřejnění kompromitujících materiálů, kterými disponují USA, by postavilo kříž na politické kariéře Merklové. Proto ona bude tancovat pod americkou píšťalkou.
Myslím, že ona (Merkl) rozumí, o čem je řeč. Ale američané jí velmi aktivně manipulují.
Po obsahu věci, státní departement (USA) jí vlastně radí, co má mluvit. Merkl je absolutně závislá od USA, možná dokonce ve větší míře, než F. Olland. Fakticky je Merkl tak nazývaje zachvácena za hrdlo američany. A to uchvácení (za hrdlo) se stlačuje a stlačuje.

kari
Návštěvník
kari

Rekla bych, ze Amici se budou snazit nacpat ty jaderne zbrane do te vychodoevropske zeme, ktera ma slabou vladu a slabeho premiera, takze Ceska Republika pripada podle.me dost v uvahu. Navic se zrejne dotycne zeme moc ptat nebudou.

pedros
Návštěvník
pedros

LIDÉ, KTEŘÍ ZA DOLARY Z USA VELVYSLANECTVÍ PRODALI SVOJI VLAST:
Nevím, zda tito lidé skutečně existují nebo se jedná o havlisticko-pravdoláskařský podvod. To by měli jistit jejich spoluobčané v místech jejich údajného bydliště.
Tato sebranka zesměšňuje a uráží slušné diskutéry na „Novinkách“ a jsem přesvědčen, že i na jiných webech. A jsem opět přesvědčen, že se mezi těmito kreaturami nachází i náš „Chujmer Iphon Debilovič“ z NR. Může se také jednat o „brekšnajdry“(Hašek). Proto pozor.
TADY JE MÁME (nejsou všichni):
Jan Singer, Strakonice
Vilém Dostál, Jičín
Stanislav Machovský, ÚstÍ nad Labem
Ivan Brabec, Všenice
Igor Hendrich, Vsetín
Jiří Vácha, Klášterec nad Ohří
Jiří Melechovský, Troubsko
Ladislav Písařík, Brno
Jiří Procházka, Praha
Pavel Bártek, Město Albrechtice
Pavel Stratil, Brno
Jiří Benda, Strakonice
Luděk Ondráček, Brno
Stanislav Sadílek, Praha 10
Miloslav Samohejl, Trhové Sviny
Jan Jindra ml., Písek
Jan Hudec, Brno
Stanley Hrubý, Přestanov
František Martínek, Chodov
Luděk Holý, Vallverd Lleida
Petr Krafčik, Karviná
Libor Černín, Vsetín
František Petrtýl, Brno
Martin Hromada, Praha 5
Miroslav Král, Praha
Stanislav Hrouzek ml., Kroměříž
Zdeněk Švancara, Lánov
Radek Novák, Čečelice
Jiří Vácha, Klášterec nad Ohří
Jan Pinkava, Praha 10
Daniel Chytry, Březno
Vlasta Hájková, Karlovy Vary
František Martínek, Chodov
Vilém Dostál, Jičín
František Tvrdý, Praha
Sebastian Perkaus, Praha
Bedřich Zítko, Teplice
René Rumlena, Karlovy Vary
Markus Hermann, Brnol

Et007
Návštěvník
Et007

Aspoň si toho Haška přečti, když se něj odvoláváš. Tajný policista byl Bretschneider a ne brek atd. ty hlavo pomazaná?

pedros
Návštěvník
pedros
Pepek
Návštěvník
Pepek

Ke zdi nebo na šibenici s nimi,ani jeden kandelábr nesmí zůstat volný. Apropo,ti vlastizrádci a židozmrdi tam mají i vlastní adresy,tak víme,kde je hledat a rozšlapat jak ty vši včetně celého!!! hnízda!!!

zgragen
Návštěvník
zgragen

Pepku, takhle nemůžete ani na bezcharakterní úplatkářské svině.

Daniela Kadlecová
Návštěvník
Daniela Kadlecová

Pane, který se schováváte za jméno “pedros”, asi Švejka neznáte, protože se udavač jmenoval Bretschneider, ne tak, jak jste jeho jméno zkomolil. Ale o VAŠEM sklonu k udavačství svědčí tento seznam. Zažila jsem akční výbory, domovní důvěrníky, uliční výbory… Nic už mě nepřekvapí. Takovým lidem, jako jste vy, se obloukem vyhýbám.

Thom
Návštěvník
Thom

USA sťahuje svoje jadrové zbrane z Turecka. Vraj do Rumunska. To to ale poprelo. USA budú musieť vypísať výberové konanie na umiestnenie svojeho jadrového arzenálu v Európe 🙂 Alebo to jednoducho dajú príkazom niektorej východoeurópskej krajine?!
Dúfam že si v tejto otázke nespomenú na ČR, alebo SR.

.B.
Návštěvník
.B.

Jakub Janda a spol spouští nový projekt:
http://www.evropskehodnoty.cz/nzv/nzv/

Mimo Zemana se zaměří i na “konspirační” weby:

“Ukážeme, jak a pro koho pracují manipulativní konspirační weby.
Vytvoříme veřejný tlak, který povede k izolaci konspiračních webů”.

.B.
Návštěvník
.B.

Můžeme i přispět, za 10 tisíc kromě trička i sektání s týmem! : – D

http://www.evropskehodnoty.cz/nzv/darky/

SamTingWong
Návštěvník
SamTingWong

Za 15 tisíc možná bude soukromá ukázka evropských hodnot bez slipů.

Občan
Návštěvník
Občan

Zajímavá je tam ta peníze vybírací služba PRO NEZISKOVKY…darujme.cz ,
pěknej seznam Sorošových agentů, kteří vybírají prachy přes jeden kanál…
A odtud i zajímavá informace:
Jeden by si myslel, že duhové hnutí bylo původně “pro mír”, a HATE FREE proti nnenávisti…. a zatím je to všechno jen jedna banda teploušů, kteří se snaží tyto zvrácenosti – za prachy Soroše – tlačit všem normálním lidem, a hlavně mladejm, do hlavy. Pornografilní, homofilní a pedofilní chátra. FUJ!.
https://www.praguepride.cz/?p=3197

Rorýs
Návštěvník
Rorýs

I uznávaný a obdivovaný Libor Rouček určitě praští do stolu.

Koblin
Návštěvník
Koblin

Dostanou kulku u zdi.

Pepek
Návštěvník
Pepek

…..jen dodávám-budou zlikvidováni s celými rodinami,naprcanými děvkami i parchanty

zgragen
Návštěvník
zgragen

Pepku, NÉ, NÉ takhle, takový způsob budí averzi, kompromituje server.

.B.
Návštěvník
.B.

BOMBA
Morbidní video z CERNu: zachycuje rituál s lidskou obětí (zřejmě pouze nahranou).
V areálu CERNu, pod sochou bohyně Šivy.
Vedení CERNu tvrdí, že to byl pouze vtípek studentů a že zahájí interní vyšetřování. Rozčílil je ale nikoli obsah videa, nýbrž fakt, že se dostalo na veřejnost.

A dále: jak se mohutná socha dostala do střeženého areálu, pokud o tom nikdo nevěděl a rituál nepovolil?

http://alles-schallundrauch.blogspot.cz/2016/08/was-soll-das-opferritual-am-cern.html

.B.
Návštěvník
.B.

Update: socha Šivy tam je oficiálně. Socha Šivy!!!

Rorýs
Návštěvník
Rorýs

Když si vzpomenu, jak jsme v 80. letech doslova žrali vše americké (styl oblékání, žvýkačky, akční filmy) tak se tomu dodnes divím.

P.Stoupal
Návštěvník
P.Stoupal

Maďarský žid Soroš píše z Ameriky: “Drahá Hillary, v Albánii nastala vážná sitiace, která si zasluhuje pozornost americké vlády. Měl by být jmenován vysoce postavený evropský úředník jako vyjednavač” A doporučil ji, aby jmenovala soudruha sociálného demokrata ze SMER-u Lajčáka. A ona to z postu ministryně zahr. věcí skutečně prosadila. Projekt EU slouží k ovládání a rozvratu všech států Evropy z JEDNOHO jediného centra – Fašingtonu. https://youtu.be/jGI4ro0uQSY Václav Klaus: “Pan Soroš je ZLO.” http://www.paratdnes.cz/2016/08/Pane-exprezidente-Klausi-hluboka-poklona-za-prvni-odhaleni-Sorosova-nadacniho-zlocinu.html Kanaďanka poté, co shlédla volební sjezd Demokratické strany zhnuseně o svých amerických spoluobčanech: “jste NEPŘÁTELÉ. Jste země, které je nutno se bát. Jste země, která znechucuje. Jste hloupí. Vaše chamtivost, sebeuspokojení a nesmyslná hrdost nezná hranic. Proklínám vás.” http://e-republika.cz/tiki-read_article.php?articleId=3679

styx
Návštěvník
styx

Prekvapive je, ze toho hovorcu neger v bielom dome este drzi. Ale mozno je absolvent prestizneho Harwardu a bol prezident debatneho klubu