VIDEO: Ministr zahraničí Tomáš Petříček leze Američanům někam, nebral si servítky Jaromír...

VIDEO: Ministr zahraničí Tomáš Petříček leze Američanům někam, nebral si servítky Jaromír Soukup na TV Barrandov! Odstoupení USA od smlouvy INF na zákaz vývoje raket středního doletu spustilo nové kolo horečného zbrojení! Moskva dnes nařídila zahájit vývoj nových raket, protože Američané je začali vyvíjet už minulý rok! Český ministr zahraničí obviňuje Rusko za to, že USA vypověděly smlouvu, kterou samotné USA porušovaly!

VIDEO: Ministr zahraničí Tomáš Petříček leze Američanům někam, nebral si servítky Jaromír Soukup na TV Barrandov! Odstoupení USA od smlouvy INF na zákaz vývoje raket středního doletu spustilo nové kolo horečného zbrojení! Moskva dnes nařídila zahájit vývoj nových raket, protože Američané je začali vyvíjet už minulý rok! Český ministr zahraničí obviňuje Rusko za to, že USA vypověděly smlouvu, kterou samotné USA porušovaly!

Zahraniční politika České republika byla unesena cizí mocností. Takový pocit má stále více občanů České republiky a tuto nebezpečnou situaci si musíme blíže rozebrat. Pokud posloucháte moje pořady na SVCS, tak už dobře víte, že pokud je plánem řídících globálních elit destrukce národních států, potom jsou do pozic řídících struktur dosazování diletanti namísto kádrů. Když se bourá dům, není potřeba architektů a mistrů svých oborů, stačí pouze hrubá síla, palice, kladiva a krumpáče. Demolice národního státu v ČR se ujala ČSSD, která po dokončení této práce sama také skončí v destrukci a propadlišti dějin. Ale než se tak stane, bude poslušně plnit úkoly amerických partnerů, rozumějte světových sionistů s americkými pasy. To, co předvádí český ministr zahraničí Tomáš Petříček, to vejde do historie a učebnic jako příklad “národního destruktora.” Začneme ale popořádku.

Tomáš Petříček a Pavlo Klimkin, ukrajinský ministr zahraničí.

Tomáš Petříček minulý týden navštívil Ukrajinu, kde se schyluje k  prezidentským volbám a návštěva to měla být čistě pracovní, na pořadu jednání byly totiž i kvóty pro ukrajinské dělníky a pracovníky do českého průmyslu. Zahraniční firmy a nadnárodní kolosy, v jejichž majetku jsou české montovny, totiž odmítají platit českým občanům vyšší mzdy, protože montovny si chtějí uchovat své zisky, které mohou potom koncem každého roku vyvádět do zahraničí. Mnoho z těchto montoven vzniklo a dosud funguje v tzv. pobídkovém režimu, tzn. neodvádí v ČR žádné daně ze zisku odměnou za to, že firma v ČR vytvořila pracovní místa v montovně.  Tyto zahraniční korporace se potom dívají na českého občana jako na levnou pracovní sílu v rozvojové zemi, kterou doopravdy Česká republika je už i oficiálně.

Česko je už 2 roky oficiálně rozvojovou zemí, mzdy v ČR to pouze potvrzují

Ratingové oddělení americké kmenové banky FEDu J. P. Morgan totiž před 2 lety v dubnu 2017 přesunulo Českou republiku a její státní dluhopisy na světových kapitálových trzích ze skupiny rozvinutých zemí do skupiny zemí rozvojových [1], tedy mezi země tzv. 3. světa. Důvodem je především vysoké zadlužení domácností v ČR vzhledem k průměrným mzdám, které neodpovídají průměrům rozvinutých zemí. Samo o sobě to znamená, že země se stává atraktivnější pro investory v tom smyslu, že rozvojové země nabízejí vyšší výnosy za dluhopisy a růst je mnohdy daleko rychlejší. To však je vykoupeno velmi draze, a to obvykle tím nejjednodušším způsobem, který je typický pro všechny rozvojové země, tedy extrémně levnou pracovní silou, která následně způsobuje v celé společnosti tzv. indukovanou chudobu a její šíření.

J. P. Morgan Chase, kmenová banka FEDu.

Indukovaná chudoba je nejlépe detekovaná tím, že při ztrátě zaměstnání dochází spojitě ke ztrátě platební schopnosti, sociální bezpečnosti a životní úrovně všech členů rodiny nebo skupiny osob, od toho je odvozený název indukované chudoby. V rozvinutých zemích ztráta zaměstnání není důvodem pro indukci chudoby, ani důvodem pro ztrátu bydlení, ztrátu osobního automobilu, ani pro omezení nákupu kvalitních potravin. V rozvojových zemích však ztráta zaměstnání jedné osoby v rodině způsobí kolaps rodinných financí a indukci chudoby mezi všechny členy rodiny, včetně dětí. V západních zemích tak vymysleli bankéři určitý nástroj, jak zamaskovat indukovanou chudobu v západní společnosti pomocí úvěrů a celoživotního zadlužení.

Indukovaná chudoba je hlavním znakem pro rozvojové země

Celá myšlenka vychází z tzv. Bergmannova postulátu o ekonomickém výkonu jedince v čase, který stručně řečeno pohlíží na člověka od jeho narození jako na zdroj hodnot, které dokáže vytvořit a banka dokáže vyčíslit sumu, jakou jedinec dokáže za celý život vydělat. Banka na základě toho půjčuje peníze i lidem, kteří na tom příjmově nejsou dobře, ale jelikož banka nehledí na člověka z pohledu jeho dnešního příjmu, tak to vede k tomu, že ve společnosti se rozmáhá situace, kdy lidé nemají peníze na nákup domu nebo bytu, nemají peníze na nákup auta, postupně nemají peníze na nákup ani nové pračky nebo televize, dokonce ani na nákup lepšího mobilního telefonu. Banky indukovanou chudobu zamaskují tím, že poskytnou úvěry celé populaci po celou dobu jejich života, a to až do okamžiku smrti. Na splátky tak najednou mají lidé nejen byty a domy, nejen osobní auta, ale na splátky už je veškeré spotřební zboží, dovolené u moře a dokonce i vánoční dárky. Na splátky jsou celé lidské životy. Doslova! Iluze blahobytu je však vykoupena rozsáhle maskovanou indukcí chudoby.

Zahraniční supermarkety jako průvodní znak indukované chudoby.

Jakmile by člověk přišel o zaměstnání, přijde okamžitě o svůj sociální status, protože ztratí všechny majetky, které má na splátky. Rodiny nemají prakticky žádné úspory a na splátky jde většina rodinných rozpočtů. Výpadek příjmu jediného člena rodiny okamžitě indukuje chudobu v celé rodině. Ukončují se nákupy mnoha druhů potravin, končí nákupy oblečení, ruší se dovolené, prodávají se snubní prsteny a cennosti. Rodina je okamžitě konfrontována s hrozbou exekuce a vystěhování z hypotékou zatížené nemovitosti. Ztráta jediného příjmu v rodině tak indukuje chudobu mezi všechny její příslušníky, protože všechen majetek rodiny je na splátky. Rodina tak zažívá stabilitu a virtuální blahobyt jen do chvíle, dokud rodina je schopna platit splátky. Tento systém je typickým výsledkem Bergmannova postulátu o člověku jako výkonné ekonomické jednotce od narození až do hrobu, který funguje jako baterka do té doby, než ve stáří ztratí napětí a úplně se vybije.

Chystá se další kvóta na gastarbeitery z Ukrajiny, zahraniční montovny v ČR nechtějí totiž zvedat mzdy, aby o práci měli zájem i Češi

Kolik českých rodin si může dovolit přijít o práci a přesto si rodina udrží svůj životní standard? Sami znáte odpověď, že takových rodin se v běžné české společnosti nedohledáte, pokud tedy nepočítáme oligarchy a horních 10 tisíc lidí v České republice. A zahraniční firmy v ČR to dobře vědí, že český dělník je zadlužený až po uši a nemůže si dovolit nemít práci. Je tudíž ochotný pracovat i za nízkou mzdu, jen když to stačí na splátky. Cizím korporacím to vyhovuje. A ministr zahraničí Tomáš Petříček tak odjel na Ukrajinu jednat o dalších gastarbeiterech z Ukrajiny pro průmysl v Česku. Firmy žádné vyšší platy českým dělníkům přidávat nechtějí, takže raději přivezou z Ukrajiny dělníky, kteří nebudou remcat nad nízkou mzdou, pro ně ta mzda bude vysoká až až. Jenže udržování nízkých mezd v ČR a indukování chudoby ve mzdách skrze dovoz laciné pracovní síly z Ukrajiny vede pouze k tomu, že proces zadlužování rodin poroste o to rychleji.

Tomáš Petříček, ministr zahraničí ČR na přetřesu u Soukupa.

Jenže to jsme odbočili od té hlavní věci na Ukrajině, která ukazuje na to, že česká zahraniční politika nehájí zájmy českých občanů. Tomáš Petříček se totiž odmítl na Ukrajině ohradit proti tomu, že tamní Porošenkova junta se snaží prosadit nový zákon, který z Banderovců udělá válečné veterány a hrdiny, a ti potom získají nárok na tučné výsluhy. Banderovci za II. sv. války bojovali na straně německého Wehrmachtu a především v řadách SS-Galizien.

Dnešní vláda v Kyjevě označuje boj Banderovců na straně Německa za II. sv. války za boj v rámci národního osvobození od Stalinova Sovětského svazu. Banderovci páchali na Židech na Ukrajině nepopsatelná zvěrstva a s těmi se setkala po válce i řada československých vojáků. Banderovci se snažili po roce 1945 dostat na Západ a při přechodu Československa přepadali vesnice v pohraničí, když hledali zlato a šperky po odsunutých Němcích. Nechtěli totiž přijít na západ s prázdnou. Vraždění však probíhalo i kvůli utajení, aby nikdo neprozradil, kde se zrovna ukrývají. Vybírali si osamělá stavení na okrajích vesnic.

Američané odstoupením od smlouvy INF odstartovali nové kole horečného zbrojení, Moskva ihned reagovala a oznámila vývoj nových raket středního doletu

Ministr Tomáš Petříček prohlásil, že se nechce do vnitřních záležitostí Ukrajiny míchat, že to si musí Ukrajina vyřešit sama, jenže co na tom pozůstalí v Československu, kteří přišli o své blízké kvůli Banderovcům? Co takhle požadovat po Ukrajině reparace, pane Petříčku? To vás nenapadlo? Jenže Petříčkova role destruktora nekončí pouze u otázky Banderovců.

Nově se ukazuje, že Tomáš Petříček se profiluje jako poslušný koník amerických neoconů, protože na svém Twitteru přispěchal s prohlášením, že Rusko by mělo přijmout opatření za to, že USA odstoupily od smlouvy INF na zákaz vývoje raket středního doletu. Američané smlouvu vypověděli minulý pátek, ale Rusko by mělo tuto výpověď řešit? Tomáš Petříček asi neví, že USA už minulý rok na podzim odsouhlasili v Kongresu mamutí zbrojní rozpočet pro rok 2019, kde už byly dopředu započteny náklady na vývoj nových raket středního dolet. Takže Američané už v září minulého roku věděli, že smlouvu INF vypoví, bez ohledu na Rusko.

Mike Pompeo v pátek oznámil, že USA odstupují od smlouvy INF.

Odveta Ruska přišla okamžitě, protože Moskva rovněž po Američanech odstoupila od smlouvy INF a právě dnes Rusko oznámilo, že ruská vláda nařídila zahájit vývoj nových raket středního doletu s nadzvukovou rychlostí [2]. Dnešním dnem tak začíná nové kolo horečného zbrojení, a to přesně s počátkem nového Lunárního roku, který začal včera a Čína vstupuje do Roku Prasete jako světová ekonomická velmoc č. 1 a USA s Ruskem se pouští do nového kola jaderného a raketového zbrojení.

Je třeba si uvědomit jednu věc. Když se řekne A, musí se říct i B. Nové rakety středního doletu budou mít dosah a dolet od 500+ do 5500 km. Takové rakety nebudou určeny k rozmístění na území USA, ale Američané je rozmístí v Evropě. A je jasné, že Američané potřebují rozdat instrukce ministrům zahraničí pro-amerických zemí v EU, aby začali pomalu zpracovávat veřejné mínění svých občanů směrem k podpoře plánu na umístění amerických základen v těchto zemích, včetně rozmístění nových raket středního doletu.

Soukup natvrdo o Petříčkovi, že leze Američanům do zadku

To je mimochodem i jeden z důvodů, proč ministr Tomáš Petříček poletí v únoru do USA a setká se s americkým ministrem zahraničí. Mike Pompeo mu předá potřebné noty a instrukce, jak posílit vládní éthos proti Rusku a jak připravit půdu a podmínky pro rozmístění amerických základen v ČR, zatím jsou vytipována dvě místa, Libavá a Brdy. Americká vojska v Německu totiž vědí, že odchod jejich vojsk z Německa už není otázkou jestli, ale kdy k tomu dojde. A je nade vše jasné, že Američané se nebudou chtít vracet domů, ale přesunou své základny do České republiky. To je právě ten důvod, proč Tomáš Petříček leze Američanům do pozadí tak mocně a usilovně, jak si toho všiml i Jaromír Soukup na TV Barrandov.

Jaromír Soukup na TV Barrandov.

Jaromír Soukup se opravdu začíná velmi sympaticky profilovat jako alternativec, přestože má za sebou globalistický čínský kapitál. Splňuje totiž dvě ze tří z podmínek pravé alternativy, kritizuje vyvádění zisků nadnárodních firem a bank z ČR, tzn. kritizuje základní pilíř globalizačního konceptu Evropské unie a kritizuje bez obalu i Američany a především české politiky, kteří jim lezou doslova do zadku. Tohle nikde na českých televizích neuvidíte, aby někdo pojmenoval pravými slovy to, co předvádí Tomáš Petříček.

Jaromír Soukup si tím získává rozhodně důvěru a politické body od alternativy, protože takto ostrá kritika Tomáše Petříčka nikde jinde nezaznívá na mainstreamu. Všechno to ukazuje, že Jaromír Soukup je kádrově chystán jako náhrada za Andreje Babiše, který se ukázal jako nespolehlivým partnerem Pražského Hradu. Vypadá to, že Američané na Andreje Babiše klekli a on musel dát ruce úplně pryč od zahraniční politiky a přenechat ji Lidovému domu a lidem jako je Miroslav Poche a jeho asistent a dnes ministr zahraničí Tomáš Petříček. Babiš neřídí zahraniční politiku, byl odstaven úplně stejně jako Donald Trump, kterého od kontroly nad zahraniční politikou USA odstavil americký kongres.

Pražský Hrad hledá nového kádra za Američany odstaveného Andreje Babiše

A protože Miloš Zeman to ví, začalo budování nového kádru na TV Barrandov. Právě Jaromír Soukup se stane novým lídrem alternativy v ČR poté, co se ukázalo, že i SPD byla infiltrována a následně zdiskreditována svobodnými zednáři [3] a výroky poslanců SPD v bezpečnostním výboru PS, kteří ocenili [4] práci BIS proti čínské Huawei, což bylo natolik za hranou únosnosti i pro Miloše Zemana, že došlo k rozhodnutí, že musí vyrůst nový kádr, který bude splňovat původní představy tandemového řízení na ose Hrad – Strakova akademie.

Dobře si všimněte videa v úvodu, že Jaromír Soukup říká, že nechce stát ani na straně USA, ani na straně Ruska, že chce chránit zájmy Česka. Toto je pravý postoj alternativy. Samozřejmě, že v tom výčtu jaksi chybí Čína, o té se nemluví. A Čína je hlavním zástupcem globalizace. Ovšem nejde vůbec o nějaké státy, protože jediné dělení se odvozuje podle ž a Ž. Miloš Zeman a Jaromír Soukup, včetně Číny, Ruska a dalších, to jsou koně Chasidů, Světové židovského kongresu a jejich zájmů na ochranu Izraele a Jeruzaléma.

V roce 2012 hlasovala ČR jako jediná země EU proti tomu, aby se Palestina stala nečlenskou pozorovatelskou zemí Valného shromáždění OSN. ČR hlasovala proti spolu s Izraelem.

Kdo chrání Izrael? Miloš Zeman, Vladimir Putin a Donald Trump. Kdo kritizuje Izrael? Celá Evropská unie, celá OSN, s výjimkou pár zemí, jako je právě ČR. Boj proti plánům světového sionismu je hlavním úkolem Chasidského světového hnutí. Je to válka mezi židy a Židy, ve které nejde o nic jiného, než o ukotvení světové vlády. A tato světová vláda musí ke svému vítězství získat nejprve kontrolu nad Ruskem a jeho zdroji. Kontrolu nad Jeruzalémem už zařídil Donald Trump, tam je hotovo, ale to zdaleka nestačí k vítězství jedné nebo druhé strany židů.

Jak už jsem několikrát říkal na SVCS, národní teze a národní ukotvení nemusí vadit Židům ve smyslu obrany proti světovému sionismu. Sionistům ovšem národní kotva vadí explicitně a zásadně. Proto ne každý, kdo vyznává pronárodní teze, musí být vlastenec. Skutečné národní ukotvení totiž vyžaduje 3 podmínky a jejich splnění. Odpor proti EU, odpor proti NATO a znalost o skryté válce mezi židy a Židy o světovou vládu. Pokud některý politik splňuje všechny tyto 3 podmínky, je to ideál národního politika. Pokud splňuje méně než 3 podmínky, potom je potřebná opatrnost a ostražitost.

Zdroj úvodního videa: TV Barrandov [5]

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email