VIDEO: Ministr zahraničí Tomáš Petříček leze Američanům někam, nebral si servítky Jaromír...

VIDEO: Ministr zahraničí Tomáš Petříček leze Američanům někam, nebral si servítky Jaromír Soukup na TV Barrandov! Odstoupení USA od smlouvy INF na zákaz vývoje raket středního doletu spustilo nové kolo horečného zbrojení! Moskva dnes nařídila zahájit vývoj nových raket, protože Američané je začali vyvíjet už minulý rok! Český ministr zahraničí obviňuje Rusko za to, že USA vypověděly smlouvu, kterou samotné USA porušovaly!

VIDEO: Ministr zahraničí Tomáš Petříček leze Američanům někam, nebral si servítky Jaromír Soukup na TV Barrandov! Odstoupení USA od smlouvy INF na zákaz vývoje raket středního doletu spustilo nové kolo horečného zbrojení! Moskva dnes nařídila zahájit vývoj nových raket, protože Američané je začali vyvíjet už minulý rok! Český ministr zahraničí obviňuje Rusko za to, že USA vypověděly smlouvu, kterou samotné USA porušovaly!

Zahraniční politika České republika byla unesena cizí mocností. Takový pocit má stále více občanů České republiky a tuto nebezpečnou situaci si musíme blíže rozebrat. Pokud posloucháte moje pořady na SVCS, tak už dobře víte, že pokud je plánem řídících globálních elit destrukce národních států, potom jsou do pozic řídících struktur dosazování diletanti namísto kádrů. Když se bourá dům, není potřeba architektů a mistrů svých oborů, stačí pouze hrubá síla, palice, kladiva a krumpáče. Demolice národního státu v ČR se ujala ČSSD, která po dokončení této práce sama také skončí v destrukci a propadlišti dějin. Ale než se tak stane, bude poslušně plnit úkoly amerických partnerů, rozumějte světových sionistů s americkými pasy. To, co předvádí český ministr zahraničí Tomáš Petříček, to vejde do historie a učebnic jako příklad “národního destruktora.” Začneme ale popořádku.

Tomáš Petříček a Pavlo Klimkin, ukrajinský ministr zahraničí.

Tomáš Petříček minulý týden navštívil Ukrajinu, kde se schyluje k  prezidentským volbám a návštěva to měla být čistě pracovní, na pořadu jednání byly totiž i kvóty pro ukrajinské dělníky a pracovníky do českého průmyslu. Zahraniční firmy a nadnárodní kolosy, v jejichž majetku jsou české montovny, totiž odmítají platit českým občanům vyšší mzdy, protože montovny si chtějí uchovat své zisky, které mohou potom koncem každého roku vyvádět do zahraničí. Mnoho z těchto montoven vzniklo a dosud funguje v tzv. pobídkovém režimu, tzn. neodvádí v ČR žádné daně ze zisku odměnou za to, že firma v ČR vytvořila pracovní místa v montovně.  Tyto zahraniční korporace se potom dívají na českého občana jako na levnou pracovní sílu v rozvojové zemi, kterou doopravdy Česká republika je už i oficiálně.

Česko je už 2 roky oficiálně rozvojovou zemí, mzdy v ČR to pouze potvrzují

Ratingové oddělení americké kmenové banky FEDu J. P. Morgan totiž před 2 lety v dubnu 2017 přesunulo Českou republiku a její státní dluhopisy na světových kapitálových trzích ze skupiny rozvinutých zemí do skupiny zemí rozvojových [1], tedy mezi země tzv. 3. světa. Důvodem je především vysoké zadlužení domácností v ČR vzhledem k průměrným mzdám, které neodpovídají průměrům rozvinutých zemí. Samo o sobě to znamená, že země se stává atraktivnější pro investory v tom smyslu, že rozvojové země nabízejí vyšší výnosy za dluhopisy a růst je mnohdy daleko rychlejší. To však je vykoupeno velmi draze, a to obvykle tím nejjednodušším způsobem, který je typický pro všechny rozvojové země, tedy extrémně levnou pracovní silou, která následně způsobuje v celé společnosti tzv. indukovanou chudobu a její šíření.

J. P. Morgan Chase, kmenová banka FEDu.

Indukovaná chudoba je nejlépe detekovaná tím, že při ztrátě zaměstnání dochází spojitě ke ztrátě platební schopnosti, sociální bezpečnosti a životní úrovně všech členů rodiny nebo skupiny osob, od toho je odvozený název indukované chudoby. V rozvinutých zemích ztráta zaměstnání není důvodem pro indukci chudoby, ani důvodem pro ztrátu bydlení, ztrátu osobního automobilu, ani pro omezení nákupu kvalitních potravin. V rozvojových zemích však ztráta zaměstnání jedné osoby v rodině způsobí kolaps rodinných financí a indukci chudoby mezi všechny členy rodiny, včetně dětí. V západních zemích tak vymysleli bankéři určitý nástroj, jak zamaskovat indukovanou chudobu v západní společnosti pomocí úvěrů a celoživotního zadlužení.

Indukovaná chudoba je hlavním znakem pro rozvojové země

Celá myšlenka vychází z tzv. Bergmannova postulátu o ekonomickém výkonu jedince v čase, který stručně řečeno pohlíží na člověka od jeho narození jako na zdroj hodnot, které dokáže vytvořit a banka dokáže vyčíslit sumu, jakou jedinec dokáže za celý život vydělat. Banka na základě toho půjčuje peníze i lidem, kteří na tom příjmově nejsou dobře, ale jelikož banka nehledí na člověka z pohledu jeho dnešního příjmu, tak to vede k tomu, že ve společnosti se rozmáhá situace, kdy lidé nemají peníze na nákup domu nebo bytu, nemají peníze na nákup auta, postupně nemají peníze na nákup ani nové pračky nebo televize, dokonce ani na nákup lepšího mobilního telefonu. Banky indukovanou chudobu zamaskují tím, že poskytnou úvěry celé populaci po celou dobu jejich života, a to až do okamžiku smrti. Na splátky tak najednou mají lidé nejen byty a domy, nejen osobní auta, ale na splátky už je veškeré spotřební zboží, dovolené u moře a dokonce i vánoční dárky. Na splátky jsou celé lidské životy. Doslova! Iluze blahobytu je však vykoupena rozsáhle maskovanou indukcí chudoby.

Indukovaní chudoba.

Jakmile by člověk přišel o zaměstnání, přijde okamžitě o svůj sociální status, protože ztratí všechny majetky, které má na splátky. Rodiny nemají prakticky žádné úspory a na splátky jde většina rodinných rozpočtů. Výpadek příjmu jediného člena rodiny okamžitě indukuje chudobu v celé rodině. Ukončují se nákupy mnoha druhů potravin, končí nákupy oblečení, ruší se dovolené, prodávají se snubní prsteny a cennosti. Rodina je okamžitě konfrontována s hrozbou exekuce a vystěhování z hypotékou zatížené nemovitosti. Ztráta jediného příjmu v rodině tak indukuje chudobu mezi všechny její příslušníky, protože všechen majetek rodiny je na splátky. Rodina tak zažívá stabilitu a virtuální blahobyt jen do chvíle, dokud rodina je schopna platit splátky. Tento systém je typickým výsledkem Bergmannova postulátu o člověku jako výkonné ekonomické jednotce od narození až do hrobu, který funguje jako baterka do té doby, než ve stáří ztratí napětí a úplně se vybije.

Chystá se další kvóta na gastarbeitery z Ukrajiny, zahraniční montovny v ČR nechtějí totiž zvedat mzdy, aby o práci měli zájem i Češi

Kolik českých rodin si může dovolit přijít o práci a přesto si rodina udrží svůj životní standard? Sami znáte odpověď, že takových rodin se v běžné české společnosti nedohledáte, pokud tedy nepočítáme oligarchy a horních 10 tisíc lidí v České republice. A zahraniční firmy v ČR to dobře vědí, že český dělník je zadlužený až po uši a nemůže si dovolit nemít práci. Je tudíž ochotný pracovat i za nízkou mzdu, jen když to stačí na splátky. Cizím korporacím to vyhovuje. A ministr zahraničí Tomáš Petříček tak odjel na Ukrajinu jednat o dalších gastarbeiterech z Ukrajiny pro průmysl v Česku. Firmy žádné vyšší platy českým dělníkům přidávat nechtějí, takže raději přivezou z Ukrajiny dělníky, kteří nebudou remcat nad nízkou mzdou, pro ně ta mzda bude vysoká až až. Jenže udržování nízkých mezd v ČR a indukování chudoby ve mzdách skrze dovoz laciné pracovní síly z Ukrajiny vede pouze k tomu, že proces zadlužování rodin poroste o to rychleji.

Tomáš Petříček, ministr zahraničí ČR.

Jenže to jsme odbočili od té hlavní věci na Ukrajině, která ukazuje na to, že česká zahraniční politika nehájí zájmy českých občanů. Tomáš Petříček se totiž odmítl na Ukrajině ohradit proti tomu, že tamní Porošenkova junta se snaží prosadit nový zákon, který z Banderovců udělá válečné veterány a hrdiny, a ti potom získají nárok na tučné výsluhy. Banderovci za II. sv. války bojovali na straně německého Wehrmachtu a především v řadách SS-Galizien.

Dnešní vláda v Kyjevě označuje boj Banderovců na straně Německa za II. sv. války za boj v rámci národního osvobození od Stalinova Sovětského svazu. Banderovci páchali na Židech na Ukrajině nepopsatelná zvěrstva a s těmi se setkala po válce i řada československých vojáků. Banderovci se snažili po roce 1945 dostat na Západ a při přechodu Československa přepadali vesnice v pohraničí, když hledali zlato a šperky po odsunutých Němcích. Nechtěli totiž přijít na západ s prázdnou. Vraždění však probíhalo i kvůli utajení, aby nikdo neprozradil, kde se zrovna ukrývají. Vybírali si osamělá stavení na okrajích vesnic.

Američané odstoupením od smlouvy INF odstartovali nové kole horečného zbrojení, Moskva ihned reagovala a oznámila vývoj nových raket středního doletu

Ministr Tomáš Petříček prohlásil, že se nechce do vnitřních záležitostí Ukrajiny míchat, že to si musí Ukrajina vyřešit sama, jenže co na tom pozůstalí v Československu, kteří přišli o své blízké kvůli Banderovcům? Co takhle požadovat po Ukrajině reparace, pane Petříčku? To vás nenapadlo? Jenže Petříčkova role destruktora nekončí pouze u otázky Banderovců.

Nově se ukazuje, že Tomáš Petříček se profiluje jako poslušný koník amerických neoconů, protože na svém Twitteru přispěchal s prohlášením, že Rusko by mělo přijmout opatření za to, že USA odstoupily od smlouvy INF na zákaz vývoje raket středního doletu. Američané smlouvu vypověděli minulý pátek, ale Rusko by mělo tuto výpověď řešit? Tomáš Petříček asi neví, že USA už minulý rok na podzim odsouhlasili v Kongresu mamutí zbrojní rozpočet pro rok 2019, kde už byly dopředu započteny náklady na vývoj nových raket středního dolet. Takže Američané už v září minulého roku věděli, že smlouvu INF vypoví, bez ohledu na Rusko.

Mike Pompeo v pátek oznámil, že USA odstupují od smlouvy INF.

Odveta Ruska přišla okamžitě, protože Moskva rovněž po Američanech odstoupila od smlouvy INF a právě dnes Rusko oznámilo, že ruská vláda nařídila zahájit vývoj nových raket středního doletu s nadzvukovou rychlostí [2]. Dnešním dnem tak začíná nové kolo horečného zbrojení, a to přesně s počátkem nového Lunárního roku, který začal včera a Čína vstupuje do Roku Prasete jako světová ekonomická velmoc č. 1 a USA s Ruskem se pouští do nového kola jaderného a raketového zbrojení.

Je třeba si uvědomit jednu věc. Když se řekne A, musí se říct i B. Nové rakety středního doletu budou mít dosah a dolet od 500+ do 5500 km. Takové rakety nebudou určeny k rozmístění na území USA, ale Američané je rozmístí v Evropě. A je jasné, že Američané potřebují rozdat instrukce ministrům zahraničí pro-amerických zemí v EU, aby začali pomalu zpracovávat veřejné mínění svých občanů směrem k podpoře plánu na umístění amerických základen v těchto zemích, včetně rozmístění nových raket středního doletu.

Soukup natvrdo o Petříčkovi, že leze Američanům do zadku

To je mimochodem i jeden z důvodů, proč ministr Tomáš Petříček poletí v únoru do USA a setká se s americkým ministrem zahraničí. Mike Pompeo mu předá potřebné noty a instrukce, jak posílit vládní éthos proti Rusku a jak připravit půdu a podmínky pro rozmístění amerických základen v ČR, zatím jsou vytipována dvě místa, Libavá a Brdy. Americká vojska v Německu totiž vědí, že odchod jejich vojsk z Německa už není otázkou jestli, ale kdy k tomu dojde. A je nade vše jasné, že Američané se nebudou chtít vracet domů, ale přesunou své základny do České republiky. To je právě ten důvod, proč Tomáš Petříček leze Američanům do pozadí tak mocně a usilovně, jak si toho všiml i Jaromír Soukup na TV Barrandov.

Jaromír Soukup na TV Barrandov.

Jaromír Soukup se opravdu začíná velmi sympaticky profilovat jako alternativec, přestože má za sebou globalistický čínský kapitál. Splňuje totiž dvě ze tří z podmínek pravé alternativy, kritizuje vyvádění zisků nadnárodních firem a bank z ČR, tzn. kritizuje základní pilíř globalizačního konceptu Evropské unie a kritizuje bez obalu i Američany a především české politiky, kteří jim lezou doslova do zadku. Tohle nikde na českých televizích neuvidíte, aby někdo pojmenoval pravými slovy to, co předvádí Tomáš Petříček.

Jaromír Soukup si tím získává rozhodně důvěru a politické body od alternativy, protože takto ostrá kritika Tomáše Petříčka nikde jinde nezaznívá na mainstreamu. Všechno to ukazuje, že Jaromír Soukup je kádrově chystán jako náhrada za Andreje Babiše, který se ukázal jako nespolehlivým partnerem Pražského Hradu. Vypadá to, že Američané na Andreje Babiše klekli a on musel dát ruce úplně pryč od zahraniční politiky a přenechat ji Lidovému domu a lidem jako je Miroslav Poche a jeho asistent a dnes ministr zahraničí Tomáš Petříček. Babiš neřídí zahraniční politiku, byl odstaven úplně stejně jako Donald Trump, kterého od kontroly nad zahraniční politikou USA odstavil americký kongres.

Pražský Hrad hledá nového kádra za Američany odstaveného Andreje Babiše

A protože Miloš Zeman to ví, začalo budování nového kádru na TV Barrandov. Právě Jaromír Soukup se stane novým lídrem alternativy v ČR poté, co se ukázalo, že i SPD byla infiltrována a následně zdiskreditována svobodnými zednáři [3] a výroky poslanců SPD v bezpečnostním výboru PS, kteří ocenili [4] práci BIS proti čínské Huawei, což bylo natolik za hranou únosnosti i pro Miloše Zemana, že došlo k rozhodnutí, že musí vyrůst nový kádr, který bude splňovat původní představy tandemového řízení na ose Hrad – Strakova akademie.

Dobře si všimněte videa v úvodu, že Jaromír Soukup říká, že nechce stát ani na straně USA, ani na straně Ruska, že chce chránit zájmy Česka. Toto je pravý postoj alternativy. Samozřejmě, že v tom výčtu jaksi chybí Čína, o té se nemluví. A Čína je hlavním zástupcem globalizace. Ovšem nejde vůbec o nějaké státy, protože jediné dělení se odvozuje podle ž a Ž. Miloš Zeman a Jaromír Soukup, včetně Číny, Ruska a dalších, to jsou koně Chasidů, Světové židovského kongresu a jejich zájmů na ochranu Izraele a Jeruzaléma.

V roce 2012 hlasovala ČR jako jediná země EU proti tomu, aby se Palestina stala nečlenskou pozorovatelskou zemí Valného shromáždění OSN. ČR hlasovala proti spolu s Izraelem.

Kdo chrání Izrael? Miloš Zeman, Vladimir Putin a Donald Trump. Kdo kritizuje Izrael? Celá Evropská unie, celá OSN, s výjimkou pár zemí, jako je právě ČR. Boj proti plánům světového sionismu je hlavním úkolem Chasidského světového hnutí. Je to válka mezi židy a Židy, ve které nejde o nic jiného, než o ukotvení světové vlády. A tato světová vláda musí ke svému vítězství získat nejprve kontrolu nad Ruskem a jeho zdroji. Kontrolu nad Jeruzalémem už zařídil Donald Trump, tam je hotovo, ale to zdaleka nestačí k vítězství jedné nebo druhé strany židů.

Jak už jsem několikrát říkal na SVCS, národní teze a národní ukotvení nemusí vadit Židům ve smyslu obrany proti světovému sionismu. Sionistům ovšem národní kotva vadí explicitně a zásadně. Proto ne každý, kdo vyznává pronárodní teze, musí být vlastenec. Skutečné národní ukotvení totiž vyžaduje 3 podmínky a jejich splnění. Odpor proti EU, odpor proti NATO a znalost o skryté válce mezi židy a Židy o světovou vládu. Pokud některý politik splňuje všechny tyto 3 podmínky, je to ideál národního politika. Pokud splňuje méně než 3 podmínky, potom je potřebná opatrnost a ostražitost.

Zdroj úvodního videa: TV Barrandov [5]

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

421
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky). V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
zero
Návštěvník
zero

Nebudu jmenovat, jedna zahraniční firma která má své výrobny u nás, začala mít problémy s vysokým podílem reklamací z důvodu vysokého podílu zmetků. Zjistila že zmetky vyrobili v největší míře levní Ukrajinci. Zvedla mzdy Čechům a levné mzdy pro Ukrajince zachovala. Budovat kapitalismus nemusí být zrovna jednoduché.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Tohle je trochu mimo téma, ale v jedné věci až nápadně podobá kauza s methyl alkoholem! Pamatujete jak to tenkrát bylo? … informace o nelegální výrobě alkoholu, zejména na Moravě, se vědělo dávno, dávno před tím, než kauza vypukla a upozorňovali na to hlavně velcí výrobci lihovin, co argumentovali jasnými a nezvratnými daty. Dlouhodobý byl jejich pokles prodejů lihovin, přestože se všude chlastalo jako o život… ale z Prahy zazněly jasné verdikty – nic se neděje, je to jenom okrajová záležitost… ale pouze do okamžiku, kdy v Praze zemřel 1. člověk (na Moravě mezitím už bylo podezřelých incidentů, včetně smrti v souvislosti s alkoholem víc než dost). V ten okamžik ministr zdravotnictví prohlásil legendární větu v tom smyslu, že situace je vážná protože v Praze zemřel člověk… a byla tu z hodiny na hodinu megakauza… A jak to je se závadným hovězím z Polska? Šušká se o tom už dlouho, ale zásadní obrat v rétorice nastal v okamžiku, kdy se provalilo, že několik desítek kilogramů problémového masa zamířilo také do Prahy. Není podstatné, kolik tun (nebo možná desítek tun) závadného hovězího (ale možná nejen hovězího) se sežralo na Moravě , kde je intenzita prodejů z Polska nejvyšší, ale podstatné je to, že si to někdo dovolil dovézt do Prahy a řečeno slovy politiků z práglu – na Prahu si šahat nenecháme. A najednou jsou ministerstva a jejich podřízené složky hyperaktivní…

Neznama
Návštěvník
Neznama

Česko patří do západní Evropy, učí se Američané. Slováci zůstali na východě

(asi Německo už nás prijalo do područí. V lednu 2016 nebo 2017 rekl Herman ze CR by mela patrit k Nemecku. Pak se omluvil kvuli protestum KSCM a veteranum a vysvetlil ze udajne to myslel jen jako ekonomicky. Mozna to nic neznamena ale.. na MNICHOV a zradu nesmime zapomenout): https://www.lidovky.cz/relax/zajimavosti/cesko-patri-do-zapadni-evropy-uci-se-americane-slovaci-zustali-na-vychode.A190204_203824_ln-zajimavosti_ceh?&recommendationId=2549c0e26d7f386095667408693f19a4

Babis ma problemy v Nemecku https://www.lidovky.cz/svet/krvava-spatne-placena-prace-cizinci-v-babisovych-firmach-pracuji-za-spatnych-podminek-tvrdi-nem.A190206_191818_ln_zahranici_ceh

Zeman- popral jen “k prevzeti uradu DOCASNEHO prezidenta v tak tezke chvili”, ale ne ke ZVOLENI prezidentem. Ze zakonu to je velky rozdil. Ta jeho touha soupat nohama v bilem baraku je hloupa- kdo si za mesic vzpomene ze byl v baraku v zemi, ktera se řítí do propadliste dejin… do nicoty.

Denes
Návštěvník
Denes

Budro
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zeman-sokoval-vsechny-sokuje-i-vas-Odeslal-zasadni-dopis-do-Venezuely-569605
no, tak teď bude muset PP rychle napsat článek typu, Miloš Zeman vylákal Guaidó do Prahy a tam ho osobně ubije svou holí. A Jéňa bude hýkat blahem. Jistě to Miloš konzultoval se šachistou a soudruhem Xi. Byl pověřen GP, bo jeho hůl je kózelná. Na koho ukáže do roka je OUT. 🙂

Ano, to je celá vědma..

jops
Návštěvník
jops

Denes
ano, “šachistou” Putinem (Židem po matce) a loutkou chasidských Židů, kteří ovládají Rusko.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Denes
😀 😀 😀

frufru58
Návštěvník
frufru58

Teď skončil na Barrandově rozhovor Soukupa s Okamurou v rámci “Mých zpráv” – špičková úroveň, bez zbytečných kudrlinek, za 30 minut čistého času probráno několik témat. Soukup se neustále zlepšuje a Tomio byl brilantní. Kéž by to tak zůstalo i v budoucnu. Já vím – naděje jsou pro hlupáky, ale taky umírají poslední. K eurovolbám asi (poprvé) půjdu. Pro mě už žádná velká změna zcela jistě nenastane, ale pro děti a vnoučata snad……..

smrdutá mrtvola V.H.
Návštěvník
smrdutá mrtvola V.H.

A v čem byl Tomio brilantní? V prášení od huby?

frufru58
Návštěvník
frufru58

Na rozdíl od řady jiných vystoupení zkrátka byl. Jinak nejsem naivní blbeček, vím, že je narcis a má rád dukáty – jenže kdo nemá?

5ta1da
Návštěvník
5ta1da

Je třeba si uvědomit, jakou má ten Barrandov sledovanost a tím pádem dosah. Neznám nikoho ve svém okolí, kdo by to sledoval a já to na svých televizích nemám ani naladěné (stejně tak Šlágry a podobný srágory). Tudíž celého Soukupa považuji za bouři ve sklenici vody.

Nalim
Návštěvník
Nalim

Tak si nalaďte ČT1 nebo ČT2 a pan Moravec vám to politicky zdůvodní.

Vltava
Návštěvník
Vltava

Praha volá o pomoc.

https://www.youtube.com/watch?v=HvODaeoTBOo

Volný překlad autentického videa z r. 1945.

Rudá armádo, vyslyšte naše volání, Němci na nás útočí všemi prostředky ve velkém množství, letadly i tanky. Potřebujeme nutně pomoc, která nepřichází , proto vás voláme.

Pozorovatelka
Autor

Vltava
A co teprve, když v roce 1940 Británie bombardovala Francouze, zatímco Hitler Británii šetřil…

tana
Návštěvník
tana

A nás 1944/45 USA! S láskou vzpomínají Praha, Plzeň, Kralupy………

Pozorovatelka
Autor

Taňa
Jo, tak hlavně ta Plzeň, kterou si Američané “spletli” s Drážďany a zbombardovali i celou Škodovku…

Ale myslím, že na “Zázrak vysvobození”, kdy Hitler “náhodou” zastavil všechny vojenské akce, dokud Britové nebudou v bezpečí, nemá nic, narychlo tento odkaz
https://cs.wikipedia.org/wiki/Operace_Dynamo

A jaký byl efekt celé akce? Británie bombardovala Francouze….

Budro
Návštěvník
Budro

To že Hitler ušetřil anglány byla jedna z jeho velkých chyb. Né největší. On nemohl nikdy válku vyhrát, ale tímto si svou porážku urychlil.

Emina Větrná
Návštěvník
Emina Větrná

Těžko asi mohl neušetřit ty, kteří ho přivedli k moci, financovali ho a řídili všechny jeho kroky. Bitva o Británii byla pouze divadlo pro plebs a jedna velká fraška, která začala tzv. Dunkirkským “zázrakem”.

Pozorovatelka
Autor

Budro
Základní otázka je PROČ Británii šetřil. a proč bitva o Británii byla jen divadlem a dále proč se Francie vzdala tak rychle, že dosud jsou kolem toho otazníky.
A odpověď? Už tehdy se pracovalo na sjednocení Německa a Francie s tím, že se pak potáhne na Rusko, když ale v Rusku Hitler dopadl jako Napoleon, teprve z něj pro Británii byl nástroj, který se nepovedl a proto určený k likvidaci.

Budro
Návštěvník
Budro

Já nemluvím obecně, ale o tom, jak nechal evakuovat anglány z Francie. To byla chyba. To jak vedl válku obecně, je věc jiná, ale tohle byla jasná chyba. Udělal to proto, že byl rasista a anglány obdivoval jako rasu rovnou němcům. Myslel na spojení se s nimi. Frantíky naopak opovrhoval, a to oprávněně. Do nich zaříznul jako nůž do dortu. Obecně, válku prohrál proto, že nebyl pragmatik ale fanatik. Jasné ale je , že pokud by byl pragmatik, válku by nezačal vůbec. Celá WW2 byla o tom kdo dřív bude mít jadernou bombu. Pokud chtěl převzít svět, měl nejdřív mít bombu. Hnal to moc do vrtule, přetahl nápřah. Rusku měl sebrat ukrajinu, která rusy nenáviděla, anglány neměl nechat evakuovat a získal by čas.

Scintillo
Návštěvník
Scintillo

Tak nám pozvali Guaidóa… Ta hra okolo Venezuely začíná být čím dál víc zapeklitější. Že by opět platilo pravidlo “Když dva dělají totéž, není to totéž”? Trump – na oko podporující invazi, ve skutečnosti dělá všechno pro to, aby si USA nadělaly další nepřátele – proces odepisování v plném proudu. Jen naši volení zásTUPCI to stále odmítají pochopit. A že by starý lišák Zeman jen tak, z ničeho nic, přešel na stranu neoconů??? Pouze součást plánu…

jops
Návštěvník
jops

Scintillo
všechny ty loutky, ať už je to kdokoli, prostě dělají to co mají a co musí. Co je na tom divného?

zmäteny
Návštěvník
zmäteny

Soukup ma problem:-) S chuti se zitra podivam na Tyden s prezidentem, jak se z toho Soukup vykrouti. Tandemove rizeni se ponekud rozpadlo, asi jim ho vzal nekdo flexou napul. Ted Zeman s Babisem poradaji kazdy na cirkusovem monocyklu zavod Praha-Washington.

frufru58
Návštěvník
frufru58

Gól bude, až tam poletí Miloš s Koblihou společně v Kellnerově Boeingu 737. Po dnešku už se nikdy nebudu ničemu divit (no není ta čeština krásný jazyk?).

zmäteny
Návštěvník
zmäteny

Souhlas, tohle a dnesni Babisova pochvala Ceske televizi posunuly politiku na zcela nezname pole, kde neplati nic, co by clovek mohl predem vymyslet a odhadnout. Prijde mi, ze uz je vsechno jedno:-) Jo a v te 737 s nimi poleti jeste nekdo od Huaweje a nazpatek vezmou Madura i s Guaidem, aby si spolu udelali prodlouzeny vikend v Praze.

frufru58
Návštěvník
frufru58

Ano, ano! Koblihovu náhlou lásku k ČT jsem “kvitoval” o pár příspěvků níže. Člověk se musí smát, i když je to spíš k pláči.

Pozorovatelka
Autor

Scintillo
Přesně tak – součást plánu 🙂

.B.
Návštěvník
.B.

Jakého? Co tím Moše získá?

Pozorovatelka
Autor

.B-
Musím dohledat několik starších odkazů, pak dovysvětlím, co tím říká – zatím se mi ale prohlášením Zemana jen potvrzuje, že to od začátku vidím dobře

zmäteny
Návštěvník
zmäteny

Ano, bezte se podivat do archivu na to, co si momentalne myslite. Ale nebudte tam moc dlouho, abyste to zas nezapomenula 🙂

Pozorovatelka
Autor

zmatený
Ten archív je MŮJ archív jinak řečeno je to archív MÝCH myšlenek – chápete tu pointu? A máte Vy nějaký podobný?

A když už na mě reagujete,jaký je Váš názor na postoj Zemana vůči Venezuele – máte vůbec nějaký, a navíc takový, který byste i obhájil a zdůvodnil???

zmäteny
Návštěvník
zmäteny

Odpovim vam zrcadlove, jako gosudar: Neni to soucasti planu, nybrz vynucena chyba. Od zacatku to vidim spatne a je az zazrak, ze k tomu doslo az ted. A ted mne omluvte, musim do archivu.

Fejl
Návštěvník
Fejl

Těším se (na článek) pane VK.

frufru58
Návštěvník
frufru58

No, pane vedoucí řetízkáče (nic ve zlém), ono vše má své meze. Když to vezmu čistě pragmaticky, tak nazvat Zemanovo v podstatě servilní uznání (jak jinak to vzhledem k pozvánce do Práglu nazvat) samozvaného prezidenta v zemi vzdálené skoro 9.000 km za vynucenou chybu kvůli Mynářovi? Souvisí to, jistě, ale především se jmenováním Gerlocha do ÚS. Ano, dobrý kandidát, ale mně, jako normálnímu netupému voliči, už ty Zemanovy hrátky fakt lezou krkem. Vždycky bude NĚCO, proč. Na stará kolena řada lidí zmoudří, jenže u něj to nehrozí – míra jeho ješitnosti je stejně obří jako nenažranost ušatého Koblihy. NIKDO nevyhraje každou bitvu. Miloš mě sere, a to jsem ho volil vlastně 3x – i v pravěku do parlamentu.

min
Návštěvník
min

Na Aleše Gerlocha – specializovaného na ústavní právo, se semkla senátorská smečka lidovců a topky.
Nepotřebným senátorským pánům spravedlivým vadí snaha zavést do ústavy slovo národ a nově přidali úvahu, že profesor Gerloch je dobrý advokát ( když dobře radil prezidentovi), ale na ústavu nemá, mohl by ji poškodit.
Tak jsem docela zvědav, jak si bude Zeman počínat, jelikož doporučení senátu akceptovat nemusí. Ale proč by se zbtečně hádal, když na stole rozkvetl problém Mynář – soudy, že.
A prcek Mynář hodil důvod svého počínání samozřejmě na prezidenta.

Karel
Návštěvník
Karel

No to je jasný, že to od začátku vidíte dobře, jak jinak.
Poťapaná vědmo.

.B.
Návštěvník
.B.

To jsem – bez jakékoli špetky ironie – zvědavý!

Lele
Návštěvník
Lele

comment imagecomment imagecomment image

Budro
Návštěvník
Budro

Na té poslední fotce, je to to co si myslím, to v té zdi? 3,1415čka? Vím, že je to z kamene a tedy to nebude snadné, ale strčí tam Miloš hlavu s tim prezervativem (čepička kurva hoši) nebo ne? A nebude ho to bolet? Neodře si při tom uši ?

Denes
Návštěvník
Denes

Budro
bude to bolet. Ale on zeď nářků prostě miluje!

Dáša
Návštěvník
Dáša

Poťouchlý Zeman na stejné lodi s vládou, to je skutečně tak absurdní…Pokud ta vemena opravdu uznala toho pučistu s nejistým osudem, pak si to, že nakonec nepřijede, zřejmě náležitě vychutná, ovšem bez ztráty kytičky)))

Dáša
Návštěvník
Dáša

Ta situace je tak absurdní…že je to zkrátka k neuvěření)))

Dáša
Návštěvník
Dáša

A myslíte, že ten Guide fakt přijede?

Neznama
Návštěvník
Neznama

USA uz deli Turecko .. o omyl se jiste nejedna https://cz.sputniknews.com/svet/201902069137013-Pompeo-mapa-Turecko-hnev-internet/

Výroční zpráva české BIS versus výroční výstup ruské FSB http://www.exanpro.cz/pusobeni-zpravodajskych-sluzeb/485-vyhodnoceni-cinnosti-ruske-fsb-versus-vyrocni-zprava-ceske-bis-2

Ředitel BIS bezděčně prozradil, že česká vláda nepotřebuje vlastní zpravodajské služby (CIA nam jiste doda informace o ČR) http://www.exanpro.cz/pusobeni-zpravodajskych-sluzeb/481-reditel-bis-bezdecne-prozradil-ze-ceska-vlada-nepotrebuje-vlastni-zpravodajske-sluzby

Nezávislost Ústavního soudu ČR byla narušena, ale senátoři nekonají. 👍👍 http://www.exanpro.cz/udalosti-a-jevy-ve-svete/398-nezavislost-ustavniho-soudu-cr-byla-narusena-a-senatori-to-prehlizeji

Temná tajemství české armády. Proč se nedaří její modernizace 👍👍. https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201811138452480-titus-cesko-armada-korupce/

Pozorovatelka
Autor

Newznámá
“USA dělí Turecko” – u té dnešní zprávy jsem se velmi zastavila, podívala jsem se dokonce na stránky Pompea a skutečně to tam je – Turecko na dvě části! Vzpomněla jsem si na svůj článek z roku 2014, kdy jsem o dělení Turecka psala poprvé…

kotr
Návštěvník
kotr

Pozorovatelka
neslintej…

Pozorovatelka
Autor

kotr
Kolik Vám platí? 33 stříbrných?

Lele
Návštěvník
Lele

Pozorovatelka
vy jste sem dosazená jako provokatérka, kolik platí vám?

Pozorovatelka
Autor

Lele
Myslíte pana VK a Admina, kteří mě sem převedli už z původního AE? Tak to Vás můžu ujistit, že mi neplatí nic a že jsem tady zadarmo stejně, jako oni oba….

Lada
Návštěvník
Lada

Pozorovatelka
a teď vidí jakou veš si nasadili do kožichu.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

Ja se obavam, že Turecko neni Česka republika, aby se bez referenda jen tak pohodove rozdelilo. Až naprší a uschne 😆. Pan Pompeo si spletl adresu…
A co bude s lidmi zvolenym prezidentem Madurem? To ho ti ” hrdinove” hodlaj umlatit a ukopat k smrti jako Kadafiho?

Budro
Návštěvník
Budro

Pokud neuteče tam, kam si poslal to zlato, bude dělat hrdinu, tak to není vyloučený.

anonym
Návštěvník
anonym

To se ještě uvidí, pokud za Madurou stojí armáda, ještě neznamená, že je svržený, to že ho přestali uznávat nějaké Spojené státy a některé země EU. Poskytne-li mu pomoc Rusko, nebo Čína, bude řež, zůstane-li osamocen, dopadne jako Kadáfí když nezdrhne včas. Zatím jen sledovat, nedělat závěry.

klasik neklasický
Návštěvník
klasik neklasický

Jenom se nebojte, ono Vám SPD ještě ukáže čeho je schopno, jenom se musí dostat do Europarlamentu…..Petříček je hadr v chameleónství. Okamůrka i s jeho partou lichvářů a obchodníků s chudobou už mají sbalené kufry směr Brusel. Že někdy něco slibovali. No tak slibovali, všichni přece slibují !
Víte o tom, že na krajské konferenci MSK SPD se v ,,tajné,, volbě ,,vyprofilovali,, jako adepti do Europarlamentu poslanec s chudobou obchodující Volný a nějaká Nevludová, že prý taky poslankyně ?

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

-VK-
Toto na obrázku níže je kabalistický rit Kal’ah Am’šeh používaný zednářskými lóžemi a na pultíku ta kniha, která tam leží, je Efezský Talmud a na něm havraní pero s dřívkem olšovníku, Efel Khaun. Tím se předčítá z Talmudu, protože během ritu je kniha posedlá démonem a dotknutí se knihy rukou je rozsudek smrti a posedlosti. Jednotlivé stránky se obracejí dřívkem olšovníku, nesmí se rukou, havraní pero je pro ukazování textu a hlazení knihy. Dítě nasazuje velmistrovi pečeť nad zástěrou, protože jedině ono se smí během ritu pečetě dotknout. Pan Okamura dosadil do čela kandidátky v Praze ritovaného kabalistu, který uzavřel smlouvu s Baalem během Kal’ah Am’šeh ritu. Nevím, jestli je Tomio Okamura ritovaný v pozici eléva a Hynek Beran je jeho ochráncem nebo učitelem, ale SPD v současné chvíli nelze říkat alternativní strana.
comment image

V moderních demokraciích jsou všechny strany bez výjimky a bez ohledu na název a program založeny a řízeny zednáři z pověření svých židovských příkazců. Úloha „křesťanských“ stran pak spočívá jen v „podchycení“ masy křesťanských voličů, to znamená ve snaze ukolébat je klamným bezpečím křesťanské „ochrany“ a při tom nenápadně nabírat kurs, výhodný jen Sionu. Přestože to masy nechápou, není tato židovská strategie vůbec žádným tajemstvím.
(Johannes Rothkranz)

frufru58
Návštěvník
frufru58

Jedna rána za druhou. Kobliha nařídil svým poslancům schválit obě zprávy o hospodaření ČT (i když tady se to asi dalo čekat – přestože do něj ČT furt jebe – on je zkrátka morbidně žravá, všehoschopná ušatá čobolská swině). Ale Miloš mě, svého dvojnásobného voliče, opravdu mimořádně nasral. Buď mu přeskočilo, nebo chce za každou cenu navštívit Bílou chatrč a natřásat se před Doníkem.